background image
 
*

Na de derde ronde lijken de posities in de Hoofdklasse competitie wel bepaald + vergelijkende uitslagen

Door: Jos van Kuijeren   |   Bron: KNZB   |   13/01/2020
Na de derde ronde lijken de posities in de Hoofdklasse competitie wel bepaald + vergelijkende uitslagen

De derde ronde van de verenigingscompetitie stond in de hoofdklasse in het teken van terugkeren in de routine na een week voluit trainen, gevolgd door een wedstrijd. De wedstrijdenreeks staat nog geprogrammeerd op de korte baan, de baanlengte waarop het overgrote deel van de Nederlandse zwemmers traint. Verassingen waren er  niet in de hoogste klasse omdat de voorronden alleen betekenis hebben voor de algemene rangschikking in de secondentelling. Tevens wordt na vier wedstrijden bepaald welke vier clubs een stapje terug gaan doen en welke acht verenigingen het tegen elkaar opnemen in de finale wedstrijd. Er moeten wel heel gekke dingen gaan gebeuren als de acht sterksten anders zijn dan de stand nu aan geeft: 1.PSV 2.The Hague Swimming 3.De Dolfijn 4.ZPC Amersfoort 5.ZPC Hoogeveen 6.VZC 7.Aqua-Novio’94 en 8.WVZ

De belangrijkste kandidaten voor de laatste vier zijn 15.Dedemsvaart-AC  16.Orca 17.SG De Zwemlinie en 18.ZVVS. HZPC Horst staat 14e en is het doelwit dat nog belaagd kan worden.

Hoofdklasse 3e ronde 2019 2020

1.PSV Eindhoven 6249,03
2.De Dolfijn Amsterdam 6254,94     

3.SG The Hague Swimming 6290,63

4.ZPC Amersfoort 6323,46

5. ZPC Hoogeveen 6430,93

6.Aqua-Novio’94 Nijmegen 6447,00

7.VZC Veenendaal 6452,18

8. Zoetermeer 6472,14

9.WS Twente Hengelo 6542,85

10.De Dinkel Denekamp 6594,09

 

11.Hellas-Glana Sittard 6620,86       

12.TriVia Groningen 6672,89

13.Hieronymus Roosendaal 6714,78

14.HZPC Horst 6684,93

15.Orca Leeuwarden 6724,65

16.Dedemsvaart-AC 6739,36

17.ZVVS Schiedam Vlaardingen 6746,89

18.SG De Zwemlinie Stadskanaal 6767,64

 

 

 

Totaalstand na 3e ronde

1.PSV Eindhoven (18312,70)
2.The Hague Swimming (18483,92)

3.De Dolfijn  (18529,53)        

4.ZPC Amersfoort (18636,50)

5.ZPC Hoogeveen (18862,99)

6.VZC Veenendaal (18931,57)

7.Aqua-Novio’94 (19015,56)

8.WVZ Zoetermeer (19019,60)

9.De Dinkel (19292,17)

10.Hellas-Glana (19241,30)

 

11.WS Twente (19305,78)

12.TriVia Groningen (19668,36)

13.Hieronymus 6714,78 (19689,19)

14.HZPC Horst (19689,99)

15.Dedemsvaart-AC (19717,29)

16.Orca Leeuwarden (19738,18)

17.SG De Zwemlinie (19752,05)

18.ZVVS Schiedam Vlaardingen (19790,56)

 

 

 

Vergelijkende uitslagen

4x100m vrije slag est. jongens junioren 4 el.

PSV 3:36.75, ZPC AMERSFOORT 3:37.86, De Dolfijn 3:39.04, The Hague Swimming (SG) 3:42.20, WS Twente 3:45.40, WVZ 3:48.12, Hellas-Glana 3:51.87, ZPC Hoogeveen 3:53.37, Hieronymus 3:57.47, De Dolfijn-2 3:57.61

 

4x100m vrije slag est. meisjes junioren 4 el.

The Hague Swimming (SG) 4:06.86, De Dolfijn 4:12.71, ZPC AMERSFOORT 4:12.76, Orca 4:13.54, WVZ 4:13.62, VZC 4:14.76, ZVVS 4:17.87, Aqua-Novio'94 4:18.68, WS Twente 4:20.44, De Dolfijn 4:22.39

 

50m vlinderslag heren senioren open

Thom de Boer (De Dolfijn) 23.24, Maarten Brzoskowski (PSV) 23.40, Kenzo Simons (De Dolfijn) 24.27, Junior de Bruin (ZPC Hoogeveen) 24.47, Jens Krijgsman (De Dolfijn) 24.54, Tom Lommers (De Dolfijn) 24.59, Austin Namesnik (ZPC AMERSFOORT) 24.70, Matthijs van Meerendonk (TriVia) 24.99, Léon van der Geest (De Dinkel) 25.09, Niklas Yeboah (PSV) 25.15

 

100m vrije slag dames senioren open

Kim Busch (PSV) 54.55, Marrit Steenbergen (DZ&PC) 54.61, Valerie van Roon (De Dolfijn) 54.91, Marieke Tienstra (TriVia) 55.25, Nienke Jonk (Hieronymus) 55.87, Tamara van Vliet (De Dolfijn) 56.15, Femke Spiering (VZC) 56.38, Silke Holkenborg (VZC) 56.46, Nelly Velthuijs (PSV) 56.61, Sam van Nunen (PSV) 56.74, Kinge Zandringa (De Dolfijn) 56.95

 

200m wisselslag jongens jeugd 2 el.

Lars Verhalle (PSV) 2:04.30, Jarno Koster (Aqua-Novio'94) 2:06.42, Maquinho Vorst (De Dinkel) 2:07.29, Nikhom Westphal (WVZ) 2:08.34, Tim Korstanje (Aqua-Novio'94) 2:09.00, Sean Niewold (WVZ) 2:10.43, Kylian Heederik (ZPC Hoogeveen) 2:10.77, Brandon van den Berg (The Hague Swimming (SG)) 2:11.04, Lukas Binnekamp (De Dinkel) 2:13.54, Wessel Stupers (PSV) 2:13.85

 

200m vlinderslag meisjes jeugd 2 el.

Maaike Issard (VZC) 2:23.00, Josse Bergman (VZC) 2:23.94, Amy de Sain (De Dolfijn) 2:26.71, Kirsten Verhalle (VZC) 2:27.48, Amber Celie (De Dolfijn) 2:28.58, Janna van Kooten (TriVia) 2:28.74, Emma Hofstee (TriVia) 2:30.24, Eline Gros (Aqua-Novio'94) 2:31.49, Marte Hieke van der Kamp (Orca) 2:31.81, Anna van Droffelaar (ZVVS) 2:32.31

 

100m rugslag jongens junioren 2 el.

Daan Sonneveld (WVZ) 1:00.65, Tiamo van der Veen (ZPC Hoogeveen) 1:03.40, Tenzing Geutjes (ZPC AMERSFOORT) 1:05.10, Tiede Groener (De Dinkel) 1:06.50, Nikodim Markovic (The Hague Swimming (SG)) 1:07.35, Tiago Fonseca Gomes (PSV) 1:08.34, Olivier Wilbers (ZPC Hoogeveen) 1:08.48, Sem Belmon (De Dolfijn) 1:08.55, Cai Mink (ZPC Hoogeveen) 1:09.64, Mick van Os (Aqua-Novio'94) 1:09.73

 

200m schoolslag meisjes junioren 2 el.

Alexandra Gepkens (Aqua-Novio'94) 2:56.76, Dachèn Haaijer (ZPC Hoogeveen) 2:58.14, Noa Ottens (VZC) 2:59.01, Flòra Szili-Torok (The Hague Swimming (SG)) 3:00.27, Suze Creemers (Hellas-Glana) 3:00.51, Benthe Martens (ZPC AMERSFOORT) 3:00.72, Barbara Broekhuis (De Dinkel) 3:02.03, Inger van Oord (De Dolfijn) 3:02.23, Ylva Konings (PSV) 3:05.59, Niobe Maduro (Aqua-Novio'94) 3:06.82

 

200m rugslag heren senioren open

Austin Namesnik (ZPC AMERSFOORT) 2:00.36, Dennis Kamps (De Dinkel) 2:01.41, Bart Sommeling (De Dolfijn) 2:02.11, Arjan Knipping (PSV) 2:02.82, Kenzo Simons (De Dolfijn) 2:03.68, Niels Hofmeijer (WS Twente) 2:04.30, Raf Hendriks (Hellas-Glana) 2:04.79, Maarten Brzoskowski (PSV) 2:04.88, Jelle Smid (Aqua-Novio'94) 2:05.51, Jelle Betten (DZ&PC) 2:05.54, Bjorn van Doesburg (Aqua-Novio'94) 2:06.89

 

200m schoolslag dames senioren open

Kim Busch (PSV) 2:29.47, Marjolein Delno (VZC) 2:31.52, Madelijne Schothans (De Dinkel) 2:33.65, Kim Jansen van Galen (PSV) 2:34.07, Zanthe Janssen (Aqua-Novio'94) 2:34.97, Valesca van den Bogert (Hieronymus) 2:35.35, Rosey Metz (WVZ) 2:35.64, Lotte Hosper (The Hague Swimming (SG)) 2:35.90, Lynn Blommers (The Hague Swimming (SG)) 2:36.83, Lonne Dijkhuis (De Dinkel) 2:37.83

 

100m schoolslag jongens minioren 6 el.

Nout Folkersma (PSV) 1:27.98, Javier Vela Mesa (PSV) 1:34.41, Max van der Spank (PSV) 1:34.61, Jones Chuang (PSV) 1:34.89, Thomas Habing (WS Twente) 1:35.02, Jigal Halfhide (De Dolfijn) 1:36.52, Mees Elfring (WS Twente) 1:36.76, Kyanu Sprott (Aqua-Novio'94) 1:37.36, Ivan Bachvarov (PSV) 1:37.92, Alexander Griston (De Dolfijn) 1:38.15

 

50m rugslag meisjes minioren 5 el.

Marjolein de Gier (ZPC AMERSFOORT) 38.83, Esmé Sportel (Dedemsvaart-AC) 40.04, Tara Langkamp (Aqua-Novio'94) 41.64, Puck van Wees (De Dolfijn) 41.99, Senna Rijnbeek (ZPC AMERSFOORT) 42.01, Julia Dabrowska (ZVVS) 42.14, Rixt Rothschaid (De Zwemlinie (SG)) 42.29, Noa van Hapert (PSV) 42.32, Kim Bouman (VZC) 42.33, Iris Duim (ZPC AMERSFOORT) 42.43

 

400m wisselslag jongens junioren 4 el.

David Groenewegen (PSV) 4:43.22, Ruben Claasen (ZPC AMERSFOORT) 4:43.64, Abel te Riele (WVZ) 4:45.76, Merlin Belmon (De Dolfijn) 4:46.93, Yanieck Frijstein (The Hague Swimming (SG)) 4:47.72, Luuk van Rooij (PSV) 4:49.62, Steijn Louter (Hieronymus) 4:51.92, Anders van Norden (ZPC AMERSFOORT) 4:52.10, Kaito van Meeteren (De Dolfijn) 4:52.16, Jesper Bos (WS Twente) 4:55.63

 

100m vrije slag meisjes junioren 4 el.

Jelsie van Ruijven (WVZ) 58.56, Anique Hazebroek (The Hague Swimming (SG)) 59.92, Bridget Vermeer (VZC) 1:00.07, Merel Schravendijk (The Hague Swimming (SG)) 1:00.19, Marin Wieling (ZPC AMERSFOORT) 1:00.62, Sophia van Droffelaar (ZVVS) 1:00.89, Sophie Faveaux (ZPC AMERSFOORT) 1:01.02, Karlijn Offeringa (ZVVS) 1:01.66, Elydjah van der Heul (The Hague Swimming (SG)) 1:01.78, Amélie Wortel (Orca) 1:01.90

 

200m schoolslag heren senioren open

Arjan Knipping (PSV) 2:11.60, Koen Lems (ZPC AMERSFOORT) 2:13.82, Nicholas Theunissen (De Dolfijn) 2:14.37, Ties Elzerman (De Dolfijn) 2:15.67, Lucas Greven (Hellas-Glana) 2:17.01, Noah de Schryver (De Dolfijn) 2:17.16, Stijn Boertien (Dedemsvaart-AC) 2:17.46, Ian Sanders (Hellas-Glana) 2:18.87, Thom de Boer (De Dolfijn) 2:18.93, Thom Delno (PSV) 2:19.07

 

200m rugslag dames senioren open

Indy Jongman (PSV) 2:12.49, Marieke Tienstra (TriVia) 2:14.46, Sterre Mooiweer (ZPC AMERSFOORT) 2:16.32, Marrit Steenbergen (DZ&PC) 2:16.44, Lotte Hosper (The Hague Swimming (SG)) 2:16.52, Alinda Dingshoff (ZPC Hoogeveen) 2:16.81, Margaux Bernard (PSV) 2:18.30, Lieke Oude Lenferink (WS Twente) 2:18.55, Nienke Jonk (Hieronymus) 2:19.68, Silke Holkenborg (VZC) 2:19.83, Leonie van Noort (WVZ) 2:20.73

 

200m vlinderslag jongens jeugd 2 el.

Tim Korstanje (Aqua-Novio'94) 2:09.48, Jarno Koster (Aqua-Novio'94) 2:09.60, Maquinho Vorst (De Dinkel) 2:10.82, Nikhom Westphal (WVZ) 2:12.14, Lars Verhalle (PSV) 2:12.95, Wessel Stupers (PSV) 2:14.92, Brandon van den Berg (The Hague Swimming (SG)) 2:15.61, Michael Smink (The Hague Swimming (SG)) 2:15.86, Luuk Bos (De Dinkel) 2:16.14, Kylian Heederik (ZPC Hoogeveen) 2:18.52

 

200m wisselslag meisjes jeugd 2 el.

Josse Bergman (VZC) 2:19.81, Janna van Kooten (TriVia) 2:22.17, Maaike Issard (VZC) 2:23.02, Anna van Droffelaar (ZVVS) 2:23.10, Amber Celie (De Dolfijn) 2:25.70, Kirsten Verhalle (VZC) 2:26.06, Sterre Hendriks (PSV) 2:26.23, Ismay Lichtendonk (Dedemsvaart-AC) 2:26.43, Eline Gros (Aqua-Novio'94) 2:26.68, Gabriela Töpfer (PSV) 2:27.89

 

200m schoolslag jongens junioren 2 el.

Nikodim Markovic (The Hague Swimming (SG)) 2:39.06, Daan Sonneveld (WVZ) 2:39.88, Lars Servaas (PSV) 2:46.04, Tenzing Geutjes (ZPC AMERSFOORT) 2:46.04, Tiede Groener (De Dinkel) 2:46.60, Joe van den Hooff (PSV) 2:47.20, Cai Mink (ZPC Hoogeveen) 2:48.42, Wout Koops (WS Twente) 2:50.41, Olivier Wilbers (ZPC Hoogeveen) 2:52.27, Alrik van Eeghem (Hellas-Glana) 2:53.24

 

100m rugslag meisjes junioren 2 el.

Hannah Markovinovic (WS Twente) 1:10.94, Carlijn Gruppen (ZPC Hoogeveen) 1:12.07, Charlotte Woltjes (The Hague Swimming (SG)) 1:12.97, Suze Creemers (Hellas-Glana) 1:14.06, Ylva Konings (PSV) 1:14.38, Kim van Dijk (ZPC AMERSFOORT) 1:14.48, Pien Hemmelder (De Dinkel) 1:15.44, Jasmijn Sterken (ZPC Hoogeveen) 1:15.85, Noa Ottens (VZC) 1:15.95, Rosalie van der Bijl (Hieronymus) 1:16.07

 

100m vrije slag heren senioren open

Thom de Boer (De Dolfijn) 49.17, Kenzo Simons (De Dolfijn) 49.19, Bart Sommeling (De Dolfijn) 49.31, Niels Hofmeijer (WS Twente) 50.02, Jens Krijgsman (De Dolfijn) 50.15, Dion Dreesens (PSV) 50.51, Austin Namesnik (ZPC AMERSFOORT) 50.70, Kingue Struijf (ZPC AMERSFOORT) 51.05, Bjorn van Doesburg (Aqua-Novio'94) 51.18, Dominique Sikkema (Orca) 51.19

 

50m vlinderslag dames senioren open

Kim Busch (PSV) 26.22, Kinge Zandringa (De Dolfijn) 26.55, Tamara van Vliet (De Dolfijn) 26.90, Marieke Tienstra (TriVia) 27.02, Elinore de Jong (The Hague Swimming (SG)) 27.13, Nienke Jonk (Hieronymus) 27.34, Marrit Steenbergen (DZ&PC) 27.55, Femke Spiering (VZC) 27.64, Valerie van Roon (De Dolfijn) 27.94, Jonna Wieling (ZPC AMERSFOORT) 28.17, Sam van Nunen (PSV) 28.34

 

50m rugslag jongens minioren 6 el.

Nout Folkersma (PSV) 34.71, Jones Chuang (PSV) 36.64, Mees Elfring (WS Twente) 39.05, Pelle Schrieken (VZC) 39.41, Rijk Leenders (VZC) 40.61, Silas Demming (WS Twente) 40.70, Javier Vela Mesa (PSV) 40.81, Bjorn Scholten (WS Twente) 41.16, Felbe van 't Land (ZPC AMERSFOORT) 41.18, Bart Stuivenberg (VZC) 41.43

 

100m schoolslag meisjes minioren 5 el.

Marjolein de Gier (ZPC AMERSFOORT) 1:37.31, Robine Moot (ZPC AMERSFOORT) 1:40.31, Noa van Hapert (PSV) 1:40.89, Esmé Sportel (Dedemsvaart-AC) 1:41.35, Iris Duim (ZPC AMERSFOORT) 1:44.45, Tara Langkamp (Aqua-Novio'94) 1:44.95, Rixt Rothschaid (De Zwemlinie (SG)) 1:45.21, Puck van Wees (De Dolfijn) 1:45.23, Liana Nicole Wetzlaugk (De Dolfijn) 1:45.85, Noor Kousman (WS Twente) 1:46.11

 

100m vrije slag jongens junioren 4 el.

Merlin Belmon (De Dolfijn) 52.28, Luuk van Rooij (PSV) 53.42, Ruben Claasen (ZPC AMERSFOORT) 53.75, Jay de Vries (The Hague Swimming (SG)) 54.18, Pieter Wisse (PSV) 54.49, Kaito van Meeteren (De Dolfijn) 55.11, Emiel van Oord (De Dolfijn) 55.45, Anders van Norden (ZPC AMERSFOORT) 55.46, Steijn Louter (Hieronymus) 55.99, David Groenewegen (PSV) 56.14

 

400m wisselslag meisjes junioren 4 el.

Merel Schravendijk (The Hague Swimming (SG)) 5:10.18, Jelsie van Ruijven (WVZ) 5:10.74, Bridget Vermeer (VZC) 5:14.06, Megan Jonkman (The Hague Swimming (SG)) 5:17.15, Sophie Faveaux (ZPC AMERSFOORT) 5:25.28, Joy Willekus (De Dolfijn) 5:25.36, Evica Klok (VZC) 5:25.42, Thera Janssen (Aqua-Novio'94) 5:27.43, Sophia van Droffelaar (ZVVS) 5:30.33, Jennifer Veldhuisen (De Dolfijn) 5:31.32

 

4x200m vrije slag est heren senioren open

PSV 7:25.51, De Dolfijn 7:28.83, Aqua-Novio'94 7:33.87, De Dinkel 7:40.83, ZPC AMERSFOORT 7:40.86, PSV 2 7:46.48, ZPC Hoogeveen 7:48.91, VZC 7:50.53, De Dolfijn-2 7:51.40, TriVia 7:59.20

 

4x100m wisselslag est dames senioren open

PSV 4:07.14, De Dolfijn 4:10.43, VZC 4:10.60, The Hague Swimming (SG) 4:15.35, TriVia 4:19.19, ZPC Hoogeveen 4:20.65, Aqua-Novio'94 4:22.03, Hieronymus 4:22.17, ZPC AMERSFOORT 4:22.81, WVZ 4:22.99

                                         

 

 



Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.