background image
 
*

Ranglijst wisselslag lange baan 2014

Per 24 augustus 2014, bijgewerkt op 27 augustus 2014 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 

Samenstelling Jos van Kuijeren


Meisjes en Dames

200m wisselslag junioren 1: 2002 (NK-limiet Amsterdam 3.01.22)

NR 2.30.94 Claire Verkijk, WVZ
22.06.2013 Utrecht
2.33.11 Niamh Hofland, PSV
2.33.62 Elise Tanis, de Schotejil
2.35.83 Sophie de Jonge, de Schotejil
2.39.95 Bo Souhoka, SG Helas/Glana/Nimo
2.42.47 Giogia Colle, de Zeehondí73
2.42.53 Tessa Kooi, Nova
2.42.99 Lindsey de Harde, VZC E&P
2.43.41 Anne Paulusse, SBC2000
2.43.55 Imani de Jong, ZPCH
2.45.83 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo

200m wisselslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 2.45.63)

NR 2.25.13 Claire Verkijk, WVZ (2001)
10.04.2014 Eindhoven
2.23.36 Claire Verkijk, WVZ
2.26.47 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.33.49 Indy Jongman, Arethusa
2.33.89 Inge Vieveen, WVZ
2.34.62 Storm Willemsen, DWK
2.37.34 Silke Holkenborg, Montferland
2.37.47 Isabel Aardema, ESCA
2.37.67 Marit de Lau, PSV
2.38.07 Lonneke Kampman, Arethusa
2.39.42 Eline Brok, ZPC de Hof


200m wisselslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 2.41.10)

NR 2.21.87 Esmée Bos, DWK (1996) 03.07.2010 Genua

NR 2.21.87 Esmée Bos, DWK(1996)
03.07.2010 Genua
2.25.44 Iris Tjonk, WS Twente
2.25.73 Marrit Steenbergen, DZ&PC
2.27.62 Jasmijn Boon, WVZ
2.28.58 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)
2.31.88 Laura van Engelen, AquAmigos
2.32.62 Kim Vos, SBC2000
2.33.52 Brigit van der Vegte, Octopus
2.34.98 Laura Setz, Nova
2.35.02 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
2.35.70 Kaylee de Jong, ZPCH

200m wisselslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.37.93)

NR 2.20.49 Hinkelien Schreuder, De Whee (1984)
17.07.1999 Moskou

2.26.34 Marieke Tienstra, TriVia
2.28.39 Loulou Vos, PSV
2.31.21 Renée Vanderheyden, TriVia
2.32.21 Gabrielle Bolk, Swol 1894
2.32.70 Josien Wijkhuis, DZ&PC
2.33.48 FabiŽnne Vork, Oceanus
2.34.21 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
2.34.35 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
2.34.36 Kyra Jongman, Arethusa
2.34.45 Soraya Wasser, PSV

200m wisselslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.37.30)

NR 2.17.23 Sharon van Rouwendaal, CN Braud(1993)
01.03.2009 St.Raphael
2.20.19 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
2.26.82 Serena Stel, de Dolfijn
2.27.52 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
2.28.86 Carmen van de Rijt, PSV
2.29.65 Sanne Nijholt, Arethusa

2.30.36 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
2.30.61 Willemein Hoving, TriVia
2.30.79 Valerie van Roon, WVZ
2.30.87 Lotte Stoiber, de Fuut
2.31.41 Carmen ter Weele, Octopus

200m wisselslag persoonlijk dames allemaal

2.10.21 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven

2.13.25 Wendy van der Zanden 88 PSV NTC Eindhoven

2.16.19 Marjolein Delno 94 PSV RTC Eindhoven

2.17.00 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles 94 (FRA)

2.17.68 Lieke Verouden 90 Racing Club

2.18.03 Cynthia Verkaik 96 Orca

2.20.19 Tessa Vermeulen 96 de Dolfijn RTC Amsterdam

2.21.14 Esmée Bos 96 AZ&PC RTC Drachten 

2.22.66 Lisa Dreesens 91 PSV

2.23.28 Rieneke Terink 84 PSV


400m wisselslag junioren 1: 2002

NR 5.36.90 Linda Faber, VZC Veenendaal (1960) 15.07.1972 Veenendaal

5.55.22 Tessa Kooi, Nova


400m wisselslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 5.52.46)

NR 5.13.03 Mirjan van Aarsen, ZIAN/Vitesse (1969) 09.07.1982 Amersfoort

5.21.45 Claire Verkijk, WVZ

5.34.48 Indy Jongman, Arethusa

5.36.58 Inge Vieveen, WVZ

5.41.55 Silke Holkenborg, Montferland

5.46.01 Madelon van der Ploeg, de Kikker

5.48.53 Tessa Kempen, Zoetermeer

5.50.62 Lize de Vries, Orca

5.51.27 Sanne Barten, Aquarijn

5.54.71 Marike de Jong, Avéna

5.56.02 Anne Dickens, SBC2000


400m wisselslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 5.42.81)

NR 5.06.08 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis (1977) 28.06.1991 Amersfoort

5.21.05 Jasmijn Boon, WVZ

5.24.98 Kaylee de Jong, ZPCH
5.25.64 Iris Tjonk, WS Twente

5.27.20 Kim Vos, SBC2000
5.27.22 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)

5.29.86 Marij van der Mast, Arethusa

5.31.01 Danieke van der Kooi, Orca

5.31.84 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust

5.35.23 Manon Ritten, Eurode Kerkrade
5.35.70 Laura Setz, Nova


400m wisselslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 5.36.08)

NR 4.48.19 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993) 20.04.2008 Duinkerken

5.05.58 Marieke Tienstra, TriVia

5.17.86 Loulou Vos, PSV
5.24.09 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust

5.25.37 Renée Vanderheyden, TriVia
5.26.17 Kyra Jongman, Arethusa

5.28.12 FabiŽnne Vork, Oceanus

5.33.27 Rowan Reijmer, Natation Sportive GenŤve (Zwitserland)
5.34.62 Melissa Baars, de Fuut

5.40.54 GabriŽlle Bolk, Swol 1894

5.41.64 Annemarie Meijer, de Duck


400m wisselslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 5.34.75)

NR 4.51.93 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993) 23.04.2009 Montpellier

5.03.81 Tessa Vermeulen, de Dolfijn

5.16.14 Serena Stel, de Dolfijn
5.16.36 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
5.23.15 Willemein Hoving, TriVia

5.27.71 Nienke Lijzenga, LZ 1886
5.28.47 Vivianne Dortmond, GZVW

5.31.85 Sanne Nijholt, Arethusa

5.35.52 Brigit Beukeveld, Hoogeveen

5.37.65 Amber Visser, TriVia

5.38.54 Silke Voets, Nuenen


400m wisselslag persoonlijk dames allemaal

4.46.96 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven
4.48.45 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 Sarcelles (FRA)
4.53.86 Marjolein Delno 94 PSV/RTC Eindhoven
4.58.46 Cynthia Verkaik 96 Orca
5.00.07 Rieneke Terink 84 PSV
5.00.12 Lisa Dreesens 91 Eindhoven PSV
5.03.81 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/RTC Amsterdam
5.04.95 Lieke Verouden 90 Racing Club
5.05.17 Judith van Meijel 91 HZPC Horst
5.05.58 Marieke Tienstra 99 TriVia RTC Drachten

Jongens en heren

200m wisselslag minioren 5: 2003

2.36.34 Sam v.d.Schootbrugge, Otters/Gooi(1993) 12.12.2004  Bath
2.26.34 Sam van de Schootbrugge, Otters-Gooi(1993)
12.12.2004 Bath

2.40.04 Tim Korstanje, Aqua-Novio'94
2.47.55 Lucas Peters, PSV
2.52.53 Finn Kuijpers, EZC
2.53.33 Luuk Hulleman, ZVV
2.54.24 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
2.59.29 Wesley Zulver, ZVVS
3.00.43 Sjors Lemmers, Merlet
3.00.57 Matias Jansen, Zignea
3.00.98 Kylian Heederik, Swol 1894
3.01.35 Nils Mulder, SBC2000

200m wisselslag minioren 6: 2002

2.28.57 Sam van de Schootbrugge, Otters-Gooi(1993)
10.12.2005 Sheffield
2.37.12 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.37.41 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
2.41.55 Maurice Pater, TriVia
2.42.23 Brandon van den Berg, Poseidoní56
2.43.19 Timo Spaans, PSV
2.43.50 Jarno Koster, Arethusa
2.45.93 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
2.47.14 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
2.48.95 Thomas Weening, Oceanus
2.50.44 Sweeder Braakman, de Gooye

200m wisselslag junioren 1: 2001 (NJK-limiet 2.49.33)

NR: 2.21.41 Jorgos Skotadis, Racing Club (1998) 03.12.2011 Londen
2.28.87 Klaas Pit, de Forel
2.29.23 Marcel Delfstra, Orca
2.31.48 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.31.72 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.32.15 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
2.34.34 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.34.46 Thomas Jansen, WVZ
2.34.90 Tygo van Hassel, ZVVS
2.35.04 Moritz Hoogers, Octopus
2.35.76 Mart Niehoff, de Zwoer

200m wisselslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 2.41.89)

NR: 2.17.00 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996) 09.07.2010 Dublin
2.18.67 Jelle Bette, DZ&PC
2.20.78 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
2.21.33 Martin Ruiter, de Houtrib
2.24.20 Noah Legerstee, DíElft
2.24.47 DaniŽl Jacobs, Racing Club
2.24.83 Thom Delno, VZC E&P
2.25.42 Koen Weustink, Ginasio de Vila (Portugal)
2.26.36 Calvin Lu, de Dolfijn
2.26.45 Niels Hofmeijer, WS Twente
2.26.90 David Kuipers, Orca

200m wisselslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 2.26.07)

NR: 2.11.05 Sam v.d.Schootbrugge, Otters/Gooi(1993)
30.07.2008 Sheffield
2.14.14 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94
2.16.09 Jacob de Roos, DZ&PC
2.16.93 Jesse van Dijk, de Houtrib
2.17.46 Jens Krijgsman, de Columbiaan
2.19.13 Ruben Griffioen, de Columbiaan
2.19.73 Stijn Simons, PSV
2.20.37 Luuk Veldman, Orca
2.21.10 Hendrik Faber, WS Twente
2.21.71 Jan-Arnoud Melse, DZ&PC
2.21.80 Nicko Kamphuis, de Warande

200m wisselslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet Amsterdam 2.22.42)

NR: 2.04.60 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV (1996)
15.07.2012 Dublin
2.10.22 Floris Kotterink, Albion
2.10.73 Frank Roovers, PSV
2.14.56 Jorgos Skotadis, Racing Club
2.15.25 Ruben Stam, de Dolfijn
2.15.99 Gauke Eilander, Hoogeveen
2.16.78 Tom Laarhuis, de Dinkel
2.18.12 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)
2.18.50 Jorie Seubers, Nova
2.19.17 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.19.39 Jonne Schaafsma, Racing Club

200m wisselslag jeugd 1: 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 2.20.49)

NR: 2.05.83 Robin van Aggele, AZ&PC(1984)
08.07.2001 Valetta
2.10.10 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
2.13.42 Ivar de Jong, de Dolfijn
2.15.76 Richard Kuipers, Orca
2.16.46 Jonathan Davids, de Zeeuwse Kust
2.17.12 Luuk Nijland, de Berkelduikers
2.17.97 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
2.18.51 Pascal Nuijten, ZV Westland
2.19.95 Youri Beugelsdijk, TriVia
2.20.82 Marcel Groen, Nova
2.20.92 Hans-Jan Westerhof, WS Twente

200m wisselslag persoonlijk jongens jeugd 2 (NJJK-limiet Amsterdam (2.19.54)

2.03.16 Kyle Stolk, Eindhoven PSV/RTC Eindhoven
2.08.94 Bjorn Scherbeijn, PSV/RTC Eindhoven
2.09.42 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.10.11 Yannick Vijver, de Dolfijn
2.11.84 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR)
2.12.30 Karst Boersma, de Dinkel
2.14.77 Niels Kemperink, WS Twente
2.17.59 Koen Lems, Bikkel Hoogeveen

2.18.62 Ardi Knol, Hoogeveen
2.18.65 Marnix Ykema, DWK

200m wisselslag persoonlijk heren allemaal

2.00.93 Sébas van Lith 90 Aqua-Novio'94/RTC Drachten
2.01.87 Mike Marissen 92 AZ&PC/RTC Drachten
2.03.16 Kyle Stolk 96 Eindhoven PSV
2.05.43 Lucas Greven 95 PSV/RTC Eindhoven
2.06.11 Sebastiaan Verschuren 88 NTC Amsterdam
2.06.48 Arjan Knipping 94 PSV
2.08.94 Bjorn Scherbeijn 96 PSV/RTC Eindhoven
2.09.42 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
2.09.63 Joost Reijns, de Dolfijn/NTC Amsterdam
2.10.10 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
2.10.10 Mateusz Kobus 95 ZPC Woerden (POL)

400m wisselslag minioren 6: 2002

NR: 5.14.04 Sam van de Schootbrugge, Otters-Gooi (1993) 10.12.2005 Sheffield

5.43.98 Joep Hoogerwerf,  Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)


400m wisselslag junioren 1: 2001 (NJK-limiet 6.04.19)

NR: 4.58.05 Jorgos Skotadis, Racing Club (1998) 25.07.2011 Sheffield
5.15.91 Marcel Delfstra, Orca
5.26.00 Rohan Vazirani, Racing Club (GBR)
5.26.75 Sander Crooijmans, VZC E&P
5.28.58 Jelmar Koopman, de Forel
5.29.35 Stefan Waalkens, de Houtrib
5.34.59 Vincent Crooijmans, VZC E&P
5.36.04 DaniŽl Claasen, ZVV
5.36.48 Coen de Lang, Hoogeveen
5.37.95 Thomas Jansen, WVZ
5.40.38 Mathijs Verdonck, PSV

400m wisselslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 5.48.19)

NR: 4.49.66 Sam van de, de Otters-het Gooi(1993) 04.11.2007 Crawley
5.00.15 DaniŽl Jacobs, Racing Club
5.00.19 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
5.03.99 Martin Ruiter, de Houtrib
5.09.27 Freek-Jan Melse, DZ&PC
5.09.84 Niels Hofmeijer, WS Twente
5.10.25 David Kuipers, Orca
5.10.83 Thom Delno, VZC E&P
5.11.55 Jari Groenhart, TriVia
5.14.48 Anne Schuurmans, WVZ
5.21.37 Tyrese Wilson, de Fuut

400m wisselslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 5.14.15)

NR: 4.38.60 Sam van de Schootbrugge, de Otters/het Gooi(1993)
02.07.2008 Sheffield
4.55.06 Stijn Simons, PSV
4.55.45 Hendrik Faber, WS Twente
4.58.81 Ruben Griffioen, de Columbiaan
5.00.75 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
5.02.92 Luuk Veldman, Orca 
5.05.69 Jesse van Dijk, de Houtrib
5.06.72 Koen Koster, HZPC Horst
5.09.63 Nicko Kamphuis, de Warande
5.10.56 Thomas van Ekert, Nuenen
5.12.09 Eric Verdoes, LZ 1886


400m wisselslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet Amsterdam 5.06.30)

NR: 4.29.79 Sam van de Schootbrugge, Oxford (1993)
02.08.2009 Sheffield

4.42.26 Frank Roovers, PSV
4.46.08 Jorgos Skotadis, Racing Club
4.54.91 Tom Laarhuis, de Dinkel
4.56.67 Floris Kotterink, Albion
4.57.76 Bart Sommeling, Oceanus
4.59.14 Jorie Seubers, Hoogeveen
5.00.75 Leroy van Ooijik, VZC E&P
5.03.88 Timos Skotadis, Racing Club
5.04.33 Bas Verdoes, LZ 1886
5.05.98 Sook Willemsen, DWK

400m wisselslag jeugd 1: 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 5.02.15)

NR: 4.30.55 Sander Ganzevles, DWK(1982)
17.04.1999 Mulhouse
4.39.40 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
4.45.47 Ivar de Jong, de Dolfijn
4.53.95 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
4.54.06 Richard Kuipers, Orca
5.00.04 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
5.01.08 Michel van Nieuwkerk, de Dolfijn
5.05.60 Max Hermans, SG Swimteam Helden-Mosa
5.05.95 Hans-Jan Westerhof, WS Twente
5.07.78 Jorn Steenbergen, DZ&PC
5.09.02 Michael Bolk, Swol 1894

400m wisselslag persoonlijk jeugd 2 (NJJK-limiet Amsterdam 5.00.12) 

NR 4.28.68 Maarten van der Weijden, DWK(1981)
14.07.1999 Moskou
4.49.97 Koen Lems, Hoogeveen
4.54.13 Yannick Vijver, de Dolfijn
4.58.65 Mike van Herk, Tempo
4.59.57 Casper Muselaers, Octopus
5.03.10 Josha van den Elzen, AZ&PC

5.08.68 Nordin Termoshuizen, WVZ
5.15.47 Eko Doedel, Eemsrobben
5.21.90 Frank Bruins, de Kikker
5.31.31 Paul van Grol, Widex GZC DONK
5.31.89 Martijn Houweling, Van Vliet Barracuda

400m wisselslag persoonlijk heren allemaal

4.19.73 Sebas van Lith 90 RTC Drachten
4.32.26 Arjan Knipping 94 PSV
4.32.99 Marcel Schouten 93 PSV
4.37.38 Sven Kardol, Nuenen
4.39.40 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
4.42.26 Frank Roovers 94 PSV
4.42.35 Fabian Beimin 91 AZ&PC
4.42.51 Ensger Kotterink 94 Albion
4.45.47 Ivar de Jong, de Dolfijn
4.46.08 Jorgos Skotadis, Racing Club