background image
 
*

Ranglijst vrije slag lange baan 2014

 Per 14 december 2014 bijgewerkt op 18 december 2014  
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 

Samenstelling Jos van Kuijeren

Meisjes/dames
50m vrije slag junioren 1: 2002
NR: 28.36 Marrit Steenbergen, DZ&PC(2000)
17.06.2012 Drachten
29.57 Lindsey de Harde, VZC E&P
29.68 Sophie de Jonge, WVZ
29.70 Elise Tanis, de Schotejil
30.02 Giorgia Colle, SCOM/de Zeehondí73
30.12 Nynke Zandstra, Wetterwille
30.17 Tessa Kooi, Nova
30.47 Jule Franken, AquAmigos
30.49 Isa Boom, MNC Dordrecht
30.53 Dyonne Stam, AZ&PC
30.57 Abigail den Boef, MNC Dordrecht

50m vrije slag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 31.15)
NR 26.47 2000 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2000)
19-07-2013 Utrecht
27.30 Loulou Janssen, de Columbiaan
27.45 Ya'elle LŁcht, de Houtrib
27.82 Claire Verkijk, WVZ
28.29 Marit de Lau, PSV
28.42 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
28.80 Inge Vieveen, WVZ
28.92 Janneke Lenderink, WS Twente
29.09 Sam IJzerman, de Geul
29.09 Irene Fredriks, de Berkelduikers
29.11 Lize de Vries, Orca

50m vrije slag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 30.34)
NR 26.58 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (1996)
04.07.2010 Genua
26.59 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten
26.96 Jasmijn Boon, WVZ
27.59 Frouke Beeksma, TriVia
27.90 Laura Van Engelen, AquAmigos
27.93 Danae Kingma, Oeza
27.97 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)
28.03 Anna Maria Esposito, WVZ
28.13 Myrthe Meier, de Grunte
28.23 Manon Ritten, Eurode Kerkrade
28.35 Myrthe Bakker, SBC2000

50m vrije slag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 29.80)
NR 26.18 Ranomi Kromowidjojo, TriVia (1990)
04.06.2005 Barcelona
26.81 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
26.90 Frederique Janssen, Arethusa
27.03 Josien Wijkhuijs, Orca
27.60 Soraya Wasser, PSV
27.84 Myrna van Duijven, DZ&PC
27.84 Soraya Wasser, PSV
27.97 Manon Manning, Nova
28.06 Manon Aerssens, de Zeeuwse Kust
28.22 Isobel Bowring, WVZ
28.23 Romy de Laat, Wiekslag

50m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 29.48)
NR 25.74 Ranomi Kromowidjojo, TriVia (1990)
09.07.2006 Palma de Mallorca
25.69 Valerie van Roon, WVZ
25.90 Kim Busch, MNC Dordrecht
26.65 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
27.03 Juliette Hekman, TriVia
27.60 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
27.62 Kinge Zandringa, Orca
27.65 Sanne Advocaat, MNC Dordrecht
27.76 Iris Forkink, de Columbiaan
27.77 Serena Stel, de Dolfijn
27.84 Aniek Bloemendaal, Aqua-Novio'94

50m vrije slag dames allemaal
24.33 Ranomi Kromowidjojo 90 NTC Eindhoven
24.62 Femke Heemskerk 87 NTC Eindhoven
24.72 Inge Dekker 85 NTC Amsterdam
25.18 Maud van der Meer 92  NTC Eindhoven
25.59 Esmee Vermeulen 96 NTC Amsterdam
25.66 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
25.64 Tamara van Vliet 94 NTC Amsterdam
25.69 Valerie van Roon, 98 WVZ
25.73 Maaike de Waard, RTC Eindhoven
25.75 Clarissa van Rheenen 91 PSV

100m vrije slag junioren 1:2002 (NJK-limiet Amsterdam 1.13.68)
NR: 59.09 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2000)
17.06.2012 Drachten
1.02.37 Elise Tanis, de Schotejil
1.03.51 Imani de Jonge, ZPCH
1.03.88 Danique Bernard, Ed-Vo
1.04.24 Sophie de Jonge, de Schotejil
1.04.28 Lindsey de Harde, VZC E&P
1.04.43 Tessa Kooi, Nova
1.04.56 Niamh Hofland, PSV
1.04.57 Giorgia Colle, de Zeehond Ď73
1.05.25 Yentle Muller, ESCA
1.05.59 Nienke Jonk, Hieronymus

100m vrije slag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 1.07.38)
NR 57.81 2000 Marrit Steenbergen, DZ&PC (2000)
17-07-2013 Utrecht
0.59.66 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.00.12 Claire Verkijk, WVZ
1.01.64 Marit de Lau, PSV
1.02.15 Yaelle LŁcht, de Houtrib
1.02.29 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
1.02.36 Silke Holkenborg, Montferland
1.02.45 Storm Willemsen, DWK
1.02.62 Sam IJzerman, de Geul
1.02.87 Laura Kajim, RZC
1.02.94 Inge Vieveen, WVZ

100m vrije slag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 1.05.64)
NR 57.00 Marrit Steenbergen, DZ&PC
31.07.2014 Eger (Hongarije)
0.56.93 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten
0.58.28 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven
1.00.02 Jasmijn Boon, WVZ
1.00.19 Anna Maria Esposito, WVZ
1.00.90 Danae Kingma, Oeza
1.01.04 Manon Ritten, Eurode Kerkrade
1.01.53 Marij van der Mast, PSV
1.01.80 Myrthe Meier, de Grunte
1.01.94 Iris Tjonk, WS Twente
1.02.07 Sarah Scholten, de Columbiaan

100m vrije slag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.04.47)
NR 56.81 Amy de Langen, de Dolfijn (1997)
05.07.2012 Antwerpen
57.99 Frederique Janssen, Arethusa
58.53 Josien Wijkhuijs, DZ&PC
58.61 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
0.59.85 Marieke Tienstra, TriVia
1.00.21 Myrna van Duijven, DZ&PC
1.00.44 Romy de Laat, Wiekslag
1.00.69 GabriŽlle Bolk, Swol 1894
1.00.92 Manon Aerssens, de Zeeuwse Kust
1.01.00 Soraya Wasser, PSV
1.01.08 Renée Vanderheyden, TriVia

100m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.03.77)
NR 56.48 Ranomi Kromowidjojo, TriVia (1990)
22.04.2006 Eindhoven
57.45 Kim Busch, RTC Dordrecht
57.63 Valerie van Roon, WVZ
57.84 Tessa Vermeulen, de Dolfijn RTC Amsterdam
59.06 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
59.20 Juliette Hekman, TriVia
59.49 Kinge Zandringa, Orca
59.91 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
1.00.31 Silke Voets, Nuenen
1.00.44 Aniek Bloemendaal, ESCA
1.00.47 Myrthe de Jong, Racing Club

100m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Eindhoven 59.34)
53.19 Femke Heemskerk 87 NTC Eindhoven
53.69 Ranomi Kromowidjojo 90 NTC Eindhoven
54.37 Inge Dekker 85 NTC Amsterdam
54.82 Maud van der Meer 92 NTC Eindhoven  
55.18 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn NTC Amsterdam
55.66 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
55.77 Wendy van der Zanden 88 NTC Eindhoven
55.84 Saskia de Jonge 86 NTC Drachten
55.98 Sharon van Rouwendaal 93 AAS 95 (Frankrijk)
55.99 Clarissa van Rheenen 91 PSV

200m vrije slag junioren 1: 2002 (NJK-limiet Amsterdam2.39.97)
NR: 2.12.36 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (1996)
07.12.2008 Eindhoven
2.15.06 Niamh Hofland, PSV
2.18.43 Sophie de Jonge, de Schotejil
2.21.28 Elise Tanis, de Schotejil
2.21.50 Imani de Jong, ZPCH
2.21.82 Giorgia Colle, de Zeehondí73
2.21.87 Lindsey de Harde, VZC E&P
2.22.52 Danique Bernard, Ed-Vo
2.23.41 Samantha van Vuure, de Dolfijn
2.23.65 Tessa Kooi, Nova
2.25.73 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo

200m vrije slag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 2.31.84)
NR 2.06.97 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
23-07-2009 Tampere

2.12.93 Claire Verkijk, WVZ
2.14.47 Storm Willemsen, DWK
2.17.29 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.18.21 Marit de Lau, PSV
2.18.40 Silke Holkenborg, Montferland
2.18.60 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
2.19.10 Inge Vieveen, WVZ
2.19.38 Eva Willebrands, Orca
2.19.57 Indy Jongman, Arethusa
2.19.64 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof

200m vrije slag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 2.22.52)
NR 2.04.62 Kirsten Vlieghuis, de Dinkel(1976)
27.07.1990 Duinkerken
2.04.02 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten
2.05.97 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven
2.11.15 Marij van der Mast, PSV
2.12.04 Manon Ritten, Eurode KZC
2.13.54 Anna Maria Esposito, WVZ
2.14.44 Vera Lowe, Angouleme Natation Charente (Frankrijk)
2.14.47 Jasmijn Boon, WVZ
2.14.82 Danae Kingma, Oeza
2.15.87 Kaylee de Jong, ZPCH
2.16.13 Alinda Dingshoff, Hoogeveen

200m vrije slag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.19.98)

NR 2.01.30 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993)
02.08.2008 Belgrado
2.06.60 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten
2.06.71 Frederique Janssen, PSV RTC Eindhoven
2.09.35 Josien Wijkhuijs, Orca
2.09.41 Gabri
Žlle Bolk, Swol 1894
2.11.09 Pien Schravesande, MNC Dordrecht RTC Drachten
2.11.52 Soraya Wasser, PSV
2.12.33 Renée Vanderheyden, TriVia
2.12.62 Loulou Vos, PSV
2.14.61 FabiŽnne Vork, Oceanus

2.12.82 Jill Benne, de Dolfijn

200m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.18.45)
NR 2.00.59 Sharon van Rouwendaal, KNZB (1993)
11.07.2009 Praag
2.04.58 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
2.08.38 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
2.09.35 Aniek Bloemendaal, ESCA
2.09.52 Serena Stel, de Dolfijn
2.09.88 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
2.10.43 Kinge Zandringa, Orca
2.12.04 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
2.12.08 Juliette Hekman, TriVia
2.12.42 Sanne Nijholt, Arethusa
2.13.31 Silke Voets, Nuenen

200m vrije slag dames allemaal 
1.55.35 Femke Heemskerk 87 NTC Eindhoven
1.58.12 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (FRA)
1.58.91 Esmee Vermeulen 96 NTC Amsterdam
2.00.50 Rieneke Terink 84  PSV
2.00.62 Inge Dekker 85 NTC Amsterdam
2.00.95 Wendy van der Zanden 88 NTC Eindhoven
2.01.55 Saskia de Jonge 86 NTC Drachten
2.02.09 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
2.02.34 Amy de Langen 97 RTC Eindhoven
2.03.18 Robin Neumann 97 RTC Amsterdam

400m vrije slag junioren 1:2002 (NJK-limiet Amsterdam 5.40.55)
NR: 4.35.09 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (1996)
05.12.2008 Eindhoven
4.42.00 Niamh Hofland, PSV
4.50.62 Sophie de Jonge, de Schotejil
4.55.35 Lindsey de Harde, VZC E&P
4.58.61 Imani de Jong, PSV
5.02.08 Samantha van Vuure, de Dolfijn
5.04.96 Giogia Colle, de Zeehondí73
5.06.09 Imani de Jong, ZPCH
5.06.39 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
5.06.84 Tessa Kooi, Nova
5.07.60 Iris Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo

400m vrije slag junioren 2: 2001  (NJK-limiet Amsterdam 5.09.24)
NR 4.27.28 Esmee Vermeulen, De Dolfijn
11-10-2009 Eindhoven
4.43.10 Storm Willemsen, DWK
4.43.21 Claire Verkijk, WVZ
4.51.95 Inge Vieveen, WVZ
4.52.84 Lonneke Kampman, Arethusa
4.53.70 Eline Brok, WS Twente
4.54.56 Eva Willebrands, Orca
4.54.62 Anne Dickens, SBC2000
4.57.83 Indy Jongman, Arethusa
4.55.31 Silke Holkenborg, Montferland
4.55.89 Indy Jongman, Arethusa

400m vrije slag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 5.00.09)
NR 4.20.37 Karen Wammes, TZC/Vahalis(1977)
01.08.1991 Antwerpen

4.25.63 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven
4.34.56 Marij van der Mast, PSV
4.37.98 Manon Ritten, Eurode KZC
4.44.24 Laura Setz, Nova
4.45.79 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
4.45.82 Vera Lowe, Angouleme Natation Charente (Frankrijk)
4.45.86 Kaylee de Jong, ZPCH
4.47.74 Jasmijn Boon, WVZ
4.49.49 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
4.49.56 Kim Vos, SBC2000

400m vrije slag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 4.56.03)
NR 4.12.53 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993)
31.07.2008 Belgrado
4.27.45 Marieke Tienstra, TriVia
4.34.08 Loulou Vos, PSV
4.37.97 Jill Benne, de Dolfijn
4.42.41 Frederique Janssen, Arethusa
4.47.20 GabriŽlle Bolk, Swol 1894
4.47.31 Annemarie Meijer, de Duck
4.47.87 Hilde Dekker, TriVia
4.47.99 FabiŽnne Vork, Oceanus
4.48.03 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
4.50.24 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
4.50.48 Kyra Jongman, Arethusa

400m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 4.53.60)
NR 4.11.35 Sharon van Rouwendaal, KNZB (1993)
12.06.2009 Eindhoven

4.27.43 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
4.34.25 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
4.35.99 Serena Stel, de Dolfijn
4.38.98 Eliane Willemsen, Schwimmclub Fricktal (Zwitserland)
4.41.98 Aniek Bloemendaal, ESCA
4.42.33 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
4.43.98 Sanne Nijholt, Arethusa
4.47.04 Birgit Beukeveld, Hoogeveen
4.47.26 Silke Voets, Nuenen
4.48.04 Shania Haenen, SG Hellas/Glana/Nimo

400m vrije slag dames allemaal 
4.03.76 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (Frankrijk)
4.13.29 Esmee Vermeulen 96 NTC Amsterdam
4.13.94 Rieneke Terink 84  PSV
4.20.92 Leonie van Noort 93 WVZ
4.22.33 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
4.22.40 Marion van den Berg 86 DWK
4.25.63 Laura van Engelen 00 PSV RTC Eindhoven 
4.27.16 Saskia de Jonge, NTC Drachten
4.27.43 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
4.27.45 Marieke Tienstra, TriVia

800m vrije slag junioren 1: 2002
NR: 9.47.41 Karen Wammes, TZC/Vahalis (1977) 25.06.1989 Amersfoort
10.05.97 Sophie de Jonge, de Schotejil
10.15.30 Samantha van Vuure, de Dolfijn
10.19.46 Imani de Jong, ZPCH
10.20.89 Lindsey de Harde, VZC E&P
10.36.83 Giogia Colle, de Zeehondí73
10.45.14 Tessa Kooi, Nova
10.50.36 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
10.55.42 Anne Paulusse, SBC2000
10.56.09 Iris Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
10.58.44 Nienke Jonk, Hieronymus

800m vrije slag junioren 2: 2001
NR 9.01.19 Esmee Vermeulen, de Dolfijn 27-11-2009 Eindhoven
10.03.60 Inge Vieveen, WVZ
10.09.98 Anne Dickens, SBC2000
10.16.75 Sanne Barten, Aquarijn
10.18.40 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
10.26.72 Sanne Heemskerk, LZ 1886
10.31.37 Eva Willebrands, Orca
10.34.41 Janneke Lenderink, de Dinkel
10.38.78 Giulia Corsi, Oceanus
10.43.97 Diana Noordermeer, de Zeehondí73
10.50.57 AÔcha Samaké, VZC E&P

800m vrije slag junioren 3: 2000
NR 8.56.68 Esmee Vermeulen, de Dolfijn (1996) 27.03.2010 Amsterdam
9.31.35 Laura van Engelen, AquAmigos
9.39.96 Marij van der Mast, PSV
9.45.14 Manon Ritten, Eurode KZC
9.49.08 Kaylee de Jong, ZPCH
9.56.34 Laura Setz, Nova
10.04.95 Jasmijn Boon, WVZ
10.10.57 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
10.16.64 Lisa de Beijer, PSV
10.19.77 Lené Doomen, de Warande
10.31.29 Marieke van der Meer, de Columbiaan

800m vrije slag jeugd 1:1999 (NJJK-limiet Amsterdam 10.09.25)
NR 8.39.00 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993) 01.08.2008 Belgrado
9.44.17 Annemarie Meijer, de Duck
9.46.93 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
10.05.23 GabriŽlle Bolk, Swol 1894
10.12.00 Melissa Baars, de Fuut
10.15.04 Bibi Stokvis, de Dolfijn
10.17.64 Sterre Keller, DES
10.22.51 Merel Kraaijenhof, WS Twente
10.24.97 Hilde Dekker, TriVia
10.27.20 Gaetane Demyttenaere, DES
10.39.27 Irem Tijhuis, de Dinkel

800m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet 10.04.24)
NR 8.37.58 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993) 27.03.2009 Straatsburg
9.17.43 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
9.40.48 Eliane Willemsen, Schwimmclub Fricktal (Zwitserland)
9.55.74 Sterre Mooiweer, ZPC de Hof
9.56.82 Nynke Klokman, DZ&PC
10.00.23 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
10.02.39 Serena Stel, de Dolfijn
10.08.81 Vivianne Dortmond, GZVW
10.11.79 Silke Voets, Nuenen
10.17.71 Tessa Bruijgoms, MNC Dordrecht
10.24.02 Elles Tijink, de Dinkel

800m vrije slag dames allemaal 
8.28.28 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (Frankrijk)
8.50.93 Rieneke Terink 84 PSV
8.54.67 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/NTC Amsterdam
9.00.03 Leonie van Noort 93 WVZ
9.02.19 Marion van den Berg 86 DWK
9.12.99 Lisa van Breugel 95 BZV 
9.14.33 Manon Friskes 97 DWK
9.18.15 Givenchy Sneekes 97 de Dolfijn
9.18.95 Cynthia Verkaik 96 Orca
9.21.41 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven

1500m vrije slag jeugd 1
1500m vrije slag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet 19.31.64)
NR 16.41.68 Sharon van Rouwendaal, CN Braud (1993) 13.02.2009 Lyon
17.50.88 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
18.54.95 Serena Stel, de Dolfijn
19.41.29 Shania Haenen, SG Hellas/Glana/Nimo
20.01.02 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novioí94
20.02.47 Nienke Lijzenga, LZ 1886
20.27.54 Chayenne Poorts, SG Hellas/Glan/Nimo

1500m vrije slag dames allemaal
16.26.53 Sharon van Rouwendaal 93 AAS Sarcelles Natation 95 (FRA)
17.21.33 Leonie van Noort 93 WVZ
17.23.07 Marion van den Berg 86 DWK
17.50.88 Janina Beckers 98 SG Hellas/Glana/Nimo 
17.58.97 Evelien van Ruiten 96 Orca RTC Eindhoven
18.51.32  DŤlenn van Oostrom 96 ZPC Woerden
18.54.95 Serena Stel 98 de Dolfijn
18.56.15 Noa Oldenhof 97 de Dolfijn
18.58.84 Grith Sigsgaard 72 Zwemlust den Hommel
19.00.40 Lindi Verkooijen 95 SBC2000

Jongens/heren
50m vrije slag minioren 6: 2002
NR: 27.70 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 01.12.1990 Eindhoven
29.34 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
29.49 Brandon van den Berg, Poseidoní56
29.77 Milan Meurs, Nuenen
30.11 Bobby van Dijk, DBD
30.15 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
30.25 Léon van der Geest, EZC
30.39 Timo Spaans, PSV
30.50 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
30.88 Nikhom Westphal, de Zeehond'73
31.07 Jarno Koster, Arethusa

50m vrije slag (Limiet NJK Amsterdam 31.24)
NR: 25.44 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (1999) 01.12.2012 Dortmund
26.51 Rick Bulman, ZC Aquadream
26.93 Jylano Nahr, SG HGN
27.73 Mart Niehoff, de Zwoer
27.83 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist
27.85 Tygo van Hassel, ZVVS
27.95 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
28.00 DaniŽl Claasen, ZVV
28.03 Sem Dik, ZV de Zaan
28.10 Klaas Pit, de Forel 
28.19 Nick Stikkelman, DAW

50m vrije slag junioren 2: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 29.93)
NR: 24.45 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94 (1999) 30.11.2013 Dortmund
25.55 Calvin Lu, de Dolfijn
25.61 Tyrese Wilson, de Fuut
26.03 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
26.32 Wouter Schmit, Tempo
26.57 Daniel Jacobs, Racing Club
26.67 Jelle Betten, DZ&PC
26.70 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
26.88 Nick van Irsel, ZC Aquadream
26.90 Axel Hanning, Stadskanaal
27.01 Junior de Bruin, Hoogeveen

50m vrije slag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 27.05)
NR: 23.90 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 30.12.1993 Maastricht
23.94 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94
24.91 Jens Krijgsman, de Columbiaan
24.97 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
25.14 Klaas Arkesteijn, DíElft
25.15 Torben Lammerdink, WS Twente
25.43 Jesse van Dijk, de Houtrib
25.50 Rick Aben, Aqua-Novio'94
25.59 Antoine Habeck, Aqua-Novio'94
25.62 Luuk Veldman, Orca
25.90 Cédric Broere, HiŽronymus

50m vrije slag junioren 4: 1998 (NJK-limiet Amsterdam 26.43)
NR: 23.67 Peter Rothengatter, DWK (1997) 17.07.2013 Utrecht
24.42 Berjen Mellema, Nova
24.72 Frank Roovers, PSV
24.73 Floris Kotterink, Albion
24.78 Ruben Stam, de Dolfijn
24.99 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
25.00 Lars van der Velden, DAW
25.36 Lex Sandburg, ZV de Zaan
25.41 Jonne Schaafsma, Racing Club
25.42 Thomas Kappe, Hoogeveen
25.66 Simon Koopen, ZV de Zaan

50m vrije slag jeugd 1: 1997 (Limiet NJJK 26.12)
NR: 22.77 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 30.12.1995 Auburn
23.70 Ben Schwietert, AZ&PC
23.72 Peter Rothengatter, AZ&PC
24.05 Thomas Verhoeven, Wiekslag
24.56 Tom van Elsen, de Zeeuwse kust
24.86 Mike Hoek, de Duck
24.88 Ian Minnigh, Van Vliet Barrcuda
24.92 Luuk Nijland, de Berkelduikers
25.26 Richard Kuipers, Orca
25.27 Jordi Nijland, de Houtrib
25.30 Marcel Groen, Nova

50m vrije slag jongens  jeugd 2: 1996(NJJK-limiet Amsterdam 25.96) 
NR: 22.67 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 25.07.1996 Atlanta
23.41 Stan Pijnenburg 96  PSV
23.63 Yoran Klos 96 PSV
23.77 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
23.84 Kyle Stolk 96 RTC Eindhoven
23.94 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
24.31 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
24.53 Bjorn Scherbeijn 96 PSV
25.01 Oliver Brache 96 de Dolfijn (GBR)
25.03 Thom Paardekoper, WVZ
25.15 Derk Jan Speelman, de Spatters
25.15 Carlo Kemp, WZ&PC Purmerend

50m vrije slag heren allemaal 
22.28 Jasper van Mierlo 90 PSV
22.86 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
22.88 Thom de Boer 91 de Dolfijn
22.96 Tom Lommers 91 Nayade
23.24 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
23.27 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn NTC Amsterdam
23.41 Stan Pijnenburg 96 PSV RTC Eindhoven
23.45 Ties Elzerman 95 de Dolfijn RTC Amsterdam
23.50 Mike Marissen 92 RTC Drachten
23.52 Aziz Nosairi, de Fuut

100m vrije slag minioren 4: 2004
1.11.40 Jason van den Berg, Poseidon'56
1.11.43 Luuk van Rooij, PSV
1.11.98 Chris Verhoeven, Nuenen
100m vrije slag minioren 5: 2003
NR: 1.02.18 Tim Korstanje, Aqua-Novio'94 (2003) 12.04.2014 Eindhoven
1.02.18 Tim Korstanje, Aqua-Novio'94
1.07.78 Lucas Peters, PSV
1.08.09 Esper Schreurs, Zeps
1.09.37 Rens van Beek, Aqua-Novio'94
1.10.58 Rick Offringa, Oeza
1.11.18 Aidan Andersen, de Zeeuwse Kust
1.11.24 Luuk Hulleman, ZVV
1.11.39 Matias Jansen, Zignea
1.11.92 Tim Cohen, WZ&PC
1.12.20 Finn Kuijpers, EZC

100m vrije slag minioren 6: 2002
NR: 59.28 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 27.12.1990 Maastricht
1.01.50 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
1.04.74 Brandon van den Berg, Poseidon'56
1.04.96 Leon van der Geest, EZC
1.05.28 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
1.05.62 Elroy Schot, WZ&PC
1.06.07 Tristan Scholten, Swol 1894
1.06.85 Milan Meurs, Nuenen
1.07.26 Jarno Koster, Aqua-Novio'94
1.07.48 Ruud Veerman, Ed-Vo
1.07.73 Makai van Haren, de Forel

100m vrije slag junioren 1: 2001 (Limiet NJK Amsterdam 1.08.47)
NR: 56.75 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (1999) 02.12.2012 Dortmund
57.93 Rick Bulman, ZC Aquadeam
59.84 Tygo van Hassel, ZVVS
59.90 Mart Niehoff, de Zwoer
1.00.14 Klaas Pit, de Forel
1.00.53 Jylano Nahr, SG HGN
1.00.54 DaniŽl Claasen, ZVV
1.01.61 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
1.01.74 Quinn van den Heuvel, ZPC Numansdorp
1.01.99 Luc Kroon, Ed-Vo
1.02.25 Austin Namesnik, ZC Zeist

100m vrije slag junioren 2: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 1.05.60)
NR: 53.57 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996) 23.07.2010 Dublin
56.30 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
56.71 Koen Weustink, Ginasio Vila Real (Portugal)
56.85 Daniel Jacobs, Racing Club
56.92 Tyrese Wilson, de Fuut
56.96 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
56.97 Jelle Betten, DZ&PC
57.89 Niels Hofmeijer, WS Twente
57.96 Thymen Visser, de Zeewse Kust
58.25 Nick van Irsel, ZC Aquadream
58.28 Martin Ruiter, de Houtrib

100m vrije slag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 59.28)
NR: 52.34 Nyls Korstanje, Aqua-Novio'94 (1999)
12-12-2914 Amsterdam
52.34 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94
55.07 Torben Lammerdink, WS Twente
55.41 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
55.64 Jesse van Dijk, de Houtrib
55.74 Antoine Habeck, Aqua-Novio'94
55.84 Jens Krijgsman, de Columbiaan
55.93 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
56.02 Jacob de Roos, DZ&PC
56.10 Luuk Veldman, Orca
56.10 Klaas Arkesteijn, DíElft

100m vrije slag junioren 4: 1998 (NJK-limiet Amsterdam 57.91)
NR: 50.85 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 05.08.1994 Pardubice
52.92 Frank Roovers, PSV
53.47 Berjen Mellema, Nova
54.07 Ruben Stam, de Dolfijn 
54.27 Floris Kotterink, DAW
54.49 Lars van der Velden, DAW
55.09 Jorgos Skotadis, Racing Club
55.25 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
55.28 Leroy van Ooijik, VZC E&P
55.40 Thomas Kappe, Hoogeveen
55.41 Simon Koopen, ZV de Zaan

100m vrije slag jeugd 1: 1997 (Limiet NJJK 57.24)
NR: 49.94 Kyle Stolk, PSV/RTC Eindhoven(1996)
12.07.2013 Poznan

51.79 Ben Schwietert, AZ&PC
52.03 Peter Rothengatter, AZ&PC
53.54 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
53.64 Mike Hoek, de Duck
53.77 Tom van Elsen, de Zeeuwse Kust
53.96 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda
54.06 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
54.15 Luuk Nijland, de Berkelduikers
54.22 Richard Kuipers, Orca
54.35 Thomas Verhoeven, Wiekslag

100m vrije slag jongens jeugd 2 (NJJK-limiet Amsterdam 56.90)
NR: 49.13 Pieter van den Hoogenband, PSV(1978) 22.07.1996 Atlanta
49.67 Kyle Stolk, RTC Eindhoven
51.05 Laurent Bams. Zwemclub Eijsden
51.54 Stan Pijnenburg, PSV
51.96 Yoran Klos, PSV
52.23 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam
52.36 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
53.28 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR) 
53.79 Karst Boersma, de Dinkel
54.29 Wimar Lindenberg, Hieronymus
54.94 Lars Haarsma, de Dolfijn

100m vrije slag heren allemaal 
48.92 Sebastiaan Verschuren 88 NTC Amsterdam
49.95 Dion Dreesens 93 NTC Eindhoven
50.15 Jasper van Mierlo 90 NTC Eindhoven
50.16 Joost Reijns 87 NTC Amsterdam
50.37 Kyle Stolk 96 RTC Eindhoven
50.78 Mike Marissen 92 NTC Drachten
50.90 Thom de Boer 91 de Dolfijn
50.93 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
51.05 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
51.41 Steven Nonnekes 90 PSV

200m vrije slag minioren 6: 2002
NR: 2.10.33 Pieter van den Hoogenband, PSV(1978)
02.12.1990 Eindhoven
2.16.47 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.21.00 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)

2.23.34 Makai van Haren, de Forel
2.24.98 Léon van der Geest, EZC
2.26.25 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
2.26.56 Jarno Koster, Arethusa
2.27.12 Itsuki Wakabayashi, Kimbria (JPN)
2.28.54 Tristan Scholten, Swol 1894
2.30.94 Raoul Witten, Hoogeveen
2.31.48 Luka Bouwman, PSV

200m vrije slag junioren 1: 2001 (Limiet NJK Amsterdam 2.29.70)
NR: 2.01.70 Jorgos Skotadis, Camden Swiss CSC(1998)
24.07.2011 Sheffield
2.10.94 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.13.06 Luc Kroon, Ed-Vo
2.13.74 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.14.38 DaniŽl Claasen, ZVV
2.14.54 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.14.79 Tygo van Hassel, ZVVS
2.15.83 Bas Morelissen, AZ&PC
2.16.64 Mart Niehoff, de Zwoer
2.17.74 Jelmar Koopman, de Forel
2.17.78 Rohan Vazirani, Racing Club

200m vrije slag junioren 2: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 2.23.42)
NR: 1.55.31 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996) 22.07.2010 Dublin
2.04.67 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
2.04.77 Daniel Jacobs, Racing Club
2.04.86 Jelle Betten, DZ&PC 
2.05.39 Niels Hofmeijer, WS Twente
2.06.85 Martin Ruiter, de Houtrib
2.08.02 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
2.08.68 Tyrese Wilson, de Fuut
2.08.83 David Kuipers, Orca
2.09.22 Bernard Rivard, WVZ
2.09.37 Calvin Lu, de Dolfijn

200m vrije slag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 2.09.60)
NR: 1.52.64 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996)
04.12.2011 Eindhoven
1.57.32 Nyls Korstanje, Aqua-Novioí94
2.02.14 Jens Krijgsman, de Columbiaan
2.02.99 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
2.03.91 Torben Lammerdink, WS Twente
2.04.13 Luuk Veldman, Orca
2.04.25 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
2.04.47 Jacob de Roos, DZ&PC
2.04.51 Klaas Arkesteijn, DíElft
2.05.08 Jorian Tanis, de Schotejil
2.05.17 Dario van Hulst, ZC Valkenburg

200m vrije slag junioren 4: 1998 (NJK-limiet 2.06.61)
NR: 1.51.26 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996)
12.07.2012 Dublin
1.56.69 Frank Roovers, PSV
1.59.20 Jorgos Skotadis, Racing Club
2.00.08 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.00.29 Berjen Mellema, Nova
2.02.01 Floris Kotterink, Albion
2.02.01 Lars van der Velden, DAW
2.02.60 Jorie Seubers, Nova
2.02.62 Ruben Stam, de Dolfijn RTC A
2.02.88 Jonne Schaafsma, Racing Club
2.03.70 Timos Skotadis, Racing Club

200m vrije slag jeugd 1: 1997 (Limiet NJJK 2.05.15)
NR: 1.48.78 Pieter van den Hoogenband, PSV(1978)
01.12.1995 Auburn
1.54.60 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven
1.54.80 Ben Schwietert, AZ&PC
1.55.98 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda
1.57.65 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
1.57.95 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
1.59.17 Richard Kuipers, Orca
1.59.92 Lars Bottelier, VZV
2.00.13 Luuk Nijland, de Berkelduikers
2.00.83 Ivar de Jong, de Dolfijn
2.00.97 Mike Hoek, de Duck

200m vrije slag jongens jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet Amsterdam 2.04.39)
1.48.46 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
1.52.86 Mathys Goosen, de Dolfijn (NTC Amsterdam)
1.53.22 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven
1.54.62 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven
1.57.83 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR)
1.58.37 Pepijn Smits, PSV
1.58.84 Karst Boersma, de Dinkel
1.59.24 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
1.59.35 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden (NTC Eindhoven)
2.00.35 DaniŽl Buijs, AZ&PC

200m vrije slag heren allemaal
1.47.16 Sebastiaan Verschuren 88 NTC Amsterdam
1.47.79 Dion Dreesens 93 NTC Eindhoven
1.48.23 Ferry Weertman 92 NTC Eindhoven
1.48.46 Kyle Stolk 96 RTC Eindhoven 
1.49.84 Joost Reijns 87 NTC Amsterdam
1.50.71 Maarten Brzoskowski 95 RTC Eindhoven 
1.52.68 Lucas Greven 95 RTC Eindhoven
1.52.86 Mathys Goosen 96 de Dolfijn NTC Amsterdam
1.53.22 Stan Pijnenburg 96 PSV RTC Eindhoven
1.53.63 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn NTC Amsterdam

400m vrije slag minioren 6: 2002
NR: 4.32.30 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978)
08.07.1990 Amersfoort
4.49.98 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
4.59.71 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
5.04.07 Makai van Haren, de Forel
5.08.07 Jarno Koster, Arethusa
5.12.86 Itsuki Wakabayashi, Kimbria (JPN)
5.15.17 Tristan Scholten, Swol 1894
5.15.69 Raoul Witten, Hoogeveen
5.16.14 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
5.16.23 Dushan de Bruijn, de Forel
5.16.54 Luka Bouwman, PSV

400m vrije slag 
NR: 4.17.53 Jorgos Skotadis, Racing Club(1998)
04.12.2011 Londen
4.41.57 Sander Crooijmans, VZC E&P
4.42.01 Rohan Vazirani, Racing Club
4.44.69 Jelmar Koopman, de Forel
4.47.03 Bas Morelissen, AZ&PC
4.52.59 Thomas Jansen, WVZ
4.52.66 Mathijs Verdonck, PSV
4.52.77 Vincent Crooijmans, VZC E&P
4.54.16 Stefan Waalkens, de Houtrib
4.55.76 Daniel Claasen, ZVV
4.55.83 Stijn Boertien, Dedemsvaart AC

400m vrije slag 2000 
NR: 4.09.14 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV(1996) 30.07.2010 Sheffield
4.24.03 Daniel Jacobs, Racing Club
4.25.19 Niels Hofmeijer, WS Twente
4.29.72 Martin Ruiter, de Houtrib
4.31.13 David Kuipers, Orca
4.32.29 Bernard Rivard, WVZ
4.32.35 Freek-Jan Melse, DZ&PC
4.32.48 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
4.38.26 Anne Schuurmans, WVZ
4.40.61 Thom Delno, VZC E&P
4.41.38 Brandon Lina, de Aalscholver

400m vrije slag 1999 
NR: 4.03.59 Vincent Elgersma, de Dolfijn(1973)
29.07.1988 Amersfoort

4.19.88 Jens Krijgsman, de Columbiaan
4.22.42 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
4.23.02 Ruben Griffioen, de Columbiaan
4.23.41 Hendrik Faber, WS Twente
4.26.72 Wesley Bos, de Columbiaan
4.27.29 Stijn Simons, PSV
4.27.99 Luuk Veldman, Orca
4.28.22 Jorian Tanis, de Schotejil
4.29.46 Jan-Arnoud Melse, DZ&PC
4.30.84 Riku Wakabayashi, Kimbria (JPN)

400m vrije slag 1998 
NR 16 jaar: 3.56.45 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978)
04.08.1994 Pardubice
4.13.07 Frank Roovers, PSV
4.15.00 Jorgos Skotadis, Racing Club
4.21.27 Leroy van Ooijik, VZC E&P
4.22.51 Bart Sommeling, Oceanus
4.23.33 Timos Skotadis, Racing Club
4.24.22 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)
4.24.39 Jorie Seubers, Nova
4.25.36 Tom Laarhuis, de Dinkel
4.26.50 Jordy Severins, Eurode Kerkrade
4.27.09 Jonne Schaafsma, Racing Club

400m vrije slag 1997 
NR 17 jaar: 3.59.56 Pieter van den Hoogenband, PSV(1978)
07.06.1995 Canet
4.01.22 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda
4.08.50 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
4.13.02 Lars Bottelier, VZV
4.15.11 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
4.16.53 Richard Kuipers, Orca
4.18.01 Ivar de Jong, de Dolfijn 
4.18.35 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
4.21.84 Olivier van de Voort, DZ&PC
4.26.74 Niels Wiersema, Nova
4.27.85 Jelmar Postma, Orca

400m vrije slag 1996
3.59.93 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
4.06.35 Mathys Goosen, de Dolfijn RTC Amsterdam
4.08.42 Stan Pijnenburg PSV RTC Eindhoven
4.09.81 Pepijn Smits PSV
4.13.13 Karst Boersma, de Dinkel
4.17.91 Koen Lems, Bikkel Hoogeveen
4.23.15 Daniel Buijs, AZ&PC
4.26.34 Lars Haarsma, de Dolfijn
4.27.86 Josha van den Elzen 96 AZ&PC
4.28.87 Casper Muselaers, Octopus

400m vrije slag heren allemaal 
3.48.48 Ferry Weertman 92 NTC Eindhoven
3.49.80 Sebastiaan Verschuren, NTC Amsterdam
3.51.97 Maarten Brzoskowski 95 RTC Eindhoven
3.58.67 Dion Dreesens 93 NTC Eindhoven
3.59.93 Kyle Stolk 96 PSV NTC Eindhoven
4.01.22 Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
4.03.09 Marcel Schouten 93 NTC Eindhoven
4.04.75 Joost Reijns 87 de Dolfijn NTC Amsterdam
4.06.35 Mathys Goosen 96 de Dolfijn RTC Amsterdam
4.07.28 Fabian Beimin 91 AZ&PC

800m vrije slag 2002
NR: 9.17.50 Maarten van der Weijden, DAW (1981)
09.05.1993 Beverwijk
11.00.57 Brandon van den Berg, Poseidoní56
11.08.07 Sem de Goei, WS Twente
11.17.82 Tristan Scholten, Swol 1894
11.26.59 Wouter Verdoes, LZ 1886
11.27.05 Guus Hoogduin, LZ 1886
11.35.63 Robin Kamps, OZ&PC
11.40.70 Thijs van Erp, Swol 1894
11.43.50 Anthony Huynh, VZC E&P
11.55.22 Thijs Schuurmans, WVZ
12.10.07 Hidde Wernsen, Zignea

800m vrije slag 2001
NR 13 jaar: 9.09.68 Pieter van den Hoogenband, PSV(1978)
28.06.1991 Amersfoort
9.54.94 Rohan Vazirani, Racing Club
9.55.44 Sander Crooijmans, VZC E&P
10.13.50 Vincent Crooijmans, VZC E&P
10.16.73 Jelmar Koopman, de Forel
10.19.41 Stefan Waalkens, de Houtrib
10.21.41 Thomas Jansen, WVZ 
10.29.43 Tjeerd van Stein, LZ 1886
10.36.12 Mathijs Verdonck, PSV
10.38.90 Christiaan Smit, de Dolfijn
10.54.44 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan

800m vrije slag 2000
NR: 8.55.00 Maarten v.d.Weijden, Proface DAW (1981) 29.07.1995 Pittsburgh,USA
9.22.92 Bernard Rivard, WVZ
9.23.07 Niels Hofmeijer, WS Twente
9.47.33 Dennis Kamps, OZ&PC 
9.54.81 Anne Schuurmans, WVZ
9.58.37 Freek-Jan Melse, DZ&PC
9.59.62 Sten Postma, VZC E&P
10.03.33 Otto Pranger, de Zeehondí73
10.03.82 Thom Delno, VZC E&P
10.04.98 Olivier Jans, de Dolfijn
10.06.15 Kilian Xavier Kruyf de Molina, DES

800m vrije slag junioren 3: 1999
NR: 8.39.90 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 14.05.1993 Den Bosch
9.17.57 Ruben Griffioen, de Columbiaan
9.17.64 Jens Krijgsman, de Columbiaan
9.20.51 Hendrik Faber, WS Twente
9.27.58 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
9.31.53 Luuk Veldman, Orca
9.32.67 Wesley Bos, de Colombiaan
9.39.03 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
9.49.42 Joris Bezemer, de Kempvis
9.51.57 Nicko Kamphuis, de Warande
9.52.04 Thomas van Ekert, Nuenen

800m vrije slag 1998
NR: 8.18.90 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978) 25.05.1994 Breda 
8.51.34 Jorgos Skotadis, Racing Club
9.11.50 Timos Skotadis, Racing Club
9.19.43 Jordy Severins, Eurode Kerkrade
8.26.36 Jonne Schaafsma, Racing Club
9.27.39 Jorie Seubers, Nova
9.32.48 Bas Verdoes, LZ 1886
9.35.20 Bart Sommeling, Oceanus
9.36.92 Dennis Klaassen, de Kikker
9.43.88 Mart Kortman, de Dinkel
9.58.43 Matthew Dullemond, de Kempvis

800m vrije slag 1997
NR: 8.16.12 Maarten Brzoskowski, Eiffel Swimmers (1995) 07.07.2012 Antwerpen
8.55.79 Lars Bottelier, VZV
8.57.59 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
9.02.29 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
9.20.44 Jelmer Postma, Orca
9.23.76 Jorn Steenbergen, DZ&PC
9.33.28 Niels Wiersema, Nova
9.37.28 Mike Hoek, de Duck
9.37.39 Robin van Beek, LZ 1886
9.43.54 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
9.46.22 Joeri Phaff, Nuenen

800m vrije slag 1996
8.33.74 Pepijn Smits, PSV
8.44.36 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
8.59.53 DaniŽl Buijs, AZ&PC
9.05.86 Karst Boersma, de Dinkel
9.44.72 Peter Rietveld, TRB-RES
9.56.05 Armand Heyder, ZV Westland
9.57.99 Nordin Termoshuizen, WVZ  
10.00.86 Michael Vermoen, ZPC Numansdorp
10.12.63 Vincent Dermaux, Hieronymus 

800m vrije slag heren allemaal 
7.55.57 Ferry Weertman 92 NTC Eindhoven
7.58.82 Maarten Brzoskowski 95 RTC Eindhoven
8.18.94 Marcel Schouten 93 NTC Eindhoven
8.33.74 Pepijn Smits 96 PSV RTC Eindhoven
8.44.36 Kyle Stolk 96 PSV RTC Eindhoven 
8.51.34 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
8.53.65 Erik Nijholt 94 DZ&PC
8.55.79 Lars Bottelier 97 VZV
8.57.59 Stijn Avezaat 97 ZPC Woerden
8.59.53 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC

1500m vrije slag
NR: 17.11.40 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978)
28.06.1991 Amersfoort
18.41.59 Rohan Vazirani, Racing Club
18.49.82 Sander Crooijmans, VZC E&P
19.13.98 Jelmar Koopman, de Forel
19.18.90 Vincent Crooijmans, VZC E&P
19.28.60 Stefan Waalkens, de Houtrib
19.33.05 Thomas Jansen, WVZ
19.44.43 Tjeerd van Stein, LZ 1886
19.56.57 Mathijs Verdonck, PSV
19.57.61 Christiaan Smit, de Dolfijn
20.32.94 Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC

1500m vrije slag 2000  
NR: 16.43.43 Maarten v.d.Weijden, Proface DAW (1981)
12.08.1995 Buffalo,USA
17.39.76 Niels Hofmeijer, WS Twente
17.50.54 David Kuipers, Orca
17.52.39 Bernard Rivard, WVZ
18.30.24 Dennis Kamps, OZ&PC
18.39.68 Anne Schuurmans, WVZ
18.49.16 Freek-Jan Melse, DZ&PC
18.51.49 Sten Postma, VZC E&P
19.00.30 Otto Pranger, de Zeehondí73
19.02.35 Thom Delno, VZC E&P
19.02.58 Kilian Xavier de Kruyf Molina, DES

1500m vrije slag 1999 
NR: 16.18.40 Pieter van den Hoogenband, PSV
(1978) 14.05.1993 Den Bosch
17.23.80 Jens Krijgsman, de Columbiaan
17.36.99 Hendrik Faber, WS Twente
17.38.81 Ruben Griffioen, de Columbiaan
17.55.54 Luuk Veldman, Orca
17.55.79 Wesley Bos, de Columbiaan
18.08.50 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
18.10.07 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
18.22.73 Joris Bezemer, de Kempvis
18.22.88 Nicko Kamphuis, de Warande
18.31.21 Thomas van Ekert, Nuenen

1500m vrije slag 1998 
NR: 16.02.56 Pieter van den Hoogenband, PSV (1978)
15.05.1994 Nanterre
 
16.45.57 Jorgos Skotadis, Racing Club
17.22.69 Timos Skotadis, Racing Club
17.40.37 Jordy Severins, Eurode Kerkrade
17.49.92 Jorie Seubers, Nova
18.00.92 Jonne Schaafsma, Racing Club
18.04.27 Bart Sommeling, Oceanus
18.06.03 Dennis Klaassen, de Kikker
18.09.45 Bas Verdoes, LZ 1886
18.33.22 Mart Kortman, de Dinkel
18.49.75 Matthew Dullemond, de Kempvis

1500m vrije slag 1997
NR: 15.45.83 Alex Schelvis, de Kempvis (1987)
18.07.2004 Lissabon
16.06.81 Owen van Krimpen, Van Vliet Barracuda
16.54.60 Lars Bottelier, VZV
17.01.85 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
17.06.33 Ruben van Leeuwen, VZC E&P
17.41.66 Jorn Steenbergen, DZ&PC
17.46.09 Jelmer Postma, Orca
18.00.03 Mike Hoek, de Duck
18.00.27 Niels Wiersema, Nova
18.02.70 Robin van Beek, LZ 1886
18.26.37 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda

1500m vrije slag 1996
NR: 15.34.50 Maarten Brzoskowski, PSV (1995)
07.12.2013 Amsterdam
16.32.05 Pepijn Smits, PSV
16.37.17 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
17.01.06 Karst Boersma, de Dinkel
17.15.61 DaniŽl Buijs, AZ&PC
18.35.34 Peter Rietveld, TRB-RES
18.37.13 Nordin Termoshuizen, WVZ  
18.47.85 Armand Heyder, ZV Westland
19.15.47 Michael Vermoen, ZPC Numansdorp
19.18.67 Vincent Dermaux, Hieronymus 

1500m vrije slag heren allemaal 
15.10.73 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven
15.13.19 Maarten Brzoskowski RTC Eindhoven
15.51.61 Marcel Schouten 93 NTC Eindhoven
16.06.81 Owen van Krimpen 97 Van Vliet Barracuda
16.28.16 Pepijn Smits 96 PSV RTC Eindhoven
16.37.17 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
16.43.56 Erik Nijholt 94 DZ&PC
16.45.57 Jorgos Skotadis, Racing Club
16.54.60 Lars Bottelier, VZV
17.01.06 Karst Boersma, de Dinkel