background image
 
*

Ranglijst vrije slag korte baan 2014

Per  30 december 2014 bijgewerkt op 31 december 2014 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren

Meisjes/Dames
50m vrije slag 2004 en later
NR 9  jaar 32.48 Elinore de Jong, DWK
30-12-1998 Barneveld
NR 10 jaar 29.91 Ranomi Kromowidjojo, TriVia
04-11-2000 Amersfoort
31.61 Myrthe Natzijl, Borger
31.70 Anna van Droffelaar, ZVVS
31.76 Sterre Hendriks, PSV
32.08 Noa Teuben, de Vikings (05)
32.11 Bridget de Bat, de Schelde
32.40 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
32.73 Jetske Moot, de Houtrib
32.96 Britt van den Boom
33.27 Anne Theunissen, de Dommelbaarzen
33.30 Sophie Stekelenburg, Zwemlust den Hommel
50m vrije slag 2003           
NR 11 jaar: 28.30 Marrit Steenbergen, DZ&PC
19.11.2011 Leeuwarden
28.77 Britta Koehorst, de Lansingh
29.49 Eva Geilenkirchen, Racing Club
30.24 Ilse Verheij, de Rog
30.61 Megan de Hoog, de Zeehond’73
30.95 Lynn Joor, het Ravijn
31.02 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
31.28 Mila Geul, Aqua-Novio’94
31.38 Amber Celie, Oceanus
31.45 Maaike Issard, AZ&PC
31.53 Melina Carillo Moreno, ZV de Zaan
50m vrije slag 2002 (NJJK Limiet Amsterdam 30.53)
NR 12 jaar: 26.78 Marrit Steenbergen, DZ&PC
15.12.2012 Amsterdam
28.40 Elise Tanis, de Schotejil
28.48 Imani de Jong, ZPCH
28.56 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
28.72 Sophie de Jonge, WVZ
29.18 Tessa Kooi, Nova
29.18 Tessa Loos, ZC Aquadream
29.20 Danique Bernard, Ed-Vo
29.32 Isabel Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
29.48 Giorgia Colle, de Zeehond’73
29.52 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
50m vrije slag 2001 (NJJK Limiet Amsterdam 29.74)
NR Junioren 25.93 Marrit Steenbergen, DZ&PC
31-01-2014 Amsterdam
NR 13 jaar: 26.48 Marrit Steenbergen, DZ&PC
15.12.2013 Amsterdam
26.72 Ya’elle Lücht, de Houtrib
27.24 Loulou Janssen, de Columbiaan
27.73 Marit de Lau, PSV
28.04 Lonneke Kampman, PSV
28.16 Inge Vieveen, WVZ
28.19 Claire Verkijk, WVZ
28.27 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
28.31 Silke Holkenborg, Montferland
28.32 Janneke Lenderink, de Dinkel
28.32 Inge Vieveen, WVZ
50m vrije slag 2000 (NJJK Limiet Amsterdam 29.21)
NR 14 jaar: 25.60 Ranomi Kromowidjojo, TriVia
17.12.2004 Drachten
25.77 Marrit Steenbergen, DZ&PC
26.64 Laura van Engelen, PSV
26.94 Frouke Beeksma, TriVia
27.12 Jasmijn Boon, WVZ
27.22 Iris Tjonk, WS Twente
27.45 Soraya Wasser, PSV
27.49 Myrthe Meijer, de Grunte
27.50 Danae Kingma, Oeza
27.50 Myrthe Bakker, SBC2000
27.60 Kim Vos, SBC2000
50m vrije slag 1999 (NJJK Limiet Amsterdam 28.89)
NR 15 jaar: 25.34 Ranomi Kromowidjojo
16.12.2005 Amsterdam
26.50 Frederique Janssen, PSV RTC Eindhoven
26.60 Josien Wijkhuijs, DZ&PC
26.89 Pien Schravesande, MNC Dordrecht RTC Drachten
27.01 Manon Manning, Nova
27.18 Soraya Wasser, PSV
27.23 Marieke Tienstra, TriVia
27.36 Naomi Visser, de Dolfijn
27.49 Isobel Browning, WVZ
27.55 Romy de Laat, Wiekslag
27.59 Myrna van Duijven, DZ&PC
50m vrije slag 1998 (ONK Limiet Tilburg 28.37)
NR 16 jaar+Jeugd: 25.24 Ranomi Kromowidjojo, TriVia
28.04.2006 Eindhoven
25.26 Valerie van Roon, WVZ
25.53 Kim Busch, MNC Dordrecht RTC Drachten
26.74 Juliette Hekman, TriVia
26.94 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
27.00 Serena Stel, de Dolfijn
27.12 Kinge Zandringa, RTC Drachten
27.17 Joyce Feith Tafatatha, PSV
27.17 Silke Voets, Nuenen
27.29 Sterre Mooiweer, de Dinkel
27.32 Anouk Zandbergen, DAW
50m vrije slag 1997
NR 17 jaar: 24.49 Ranomi Kromowidjojo, TriVia
16.12.2007  Debrecen (HUN)
26.09 Amy de Langen, PSV
26.49 Manon Friskes, DWK
26.56 Lisa Postma, WVZ
26.87 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
26.89 Mirl de Boer, DAW
27.23 Lisanne van Avezaath, TriVia
27.35 Claris de Vries, Orca
27.35 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
27.48 Latascha Kilian, Olympia
27.50 Joëlle Geerts, Poseidon’56

50m vrije slag 1996 
NR 18 jaar: 24.14 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PS
28.12.2008  St.Paul Réunion (FRA)

24.97 Maaike de Waard, PSV
25.09 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
26.43 Richelle Koot, Aquarijn
26.66 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
26.72 Bente van Bergen, PSV
26.85 Brenda Zwarthoed, DAW
26.85 Tamara Grove, de Dolfijn
26.86 Iris Brand, Santa Clara Swimming Club (USA)
26.91 Laura Moolenaar, AZ&PC
27.23 Renate Hemmes, TriVia
50m vrije slag allemaal (ONK Limiet Tilburg 28.37)
NR: 23.24 Ranomi Kromowisjojo, PSV NTC Eindhoven
07.08.2013 Eindhoven
23.32 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven
23.79 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
23.89 Inge Dekker, NTC Amsterdam
24.61 Tamara van Vliet, de Dolfijn RTC Amsterdam
24.81 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven
24.97 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven
25.09 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
25.26 Valerie van Roon, WVZ
25.37 Chantal Senden, Genker Zwemvereniging Neptunus (België)
25.38 Saskia de Jonge, NTC Eindhoven

100m vrije slag 2004
NR 9 jaar 1.10.50 Katinka van Vastenhoven, De Dolfijn
08-12-1993 Barneveld
NR 10 jaar 1.06.00 Katinka van Vastenhoven, De Dolfijn
27-11-1994 Almelo
1.09.41 Myrthe Natzijl, Borger
1.10.20 Bridget de Bat, de Schelde
1.10.84 Anna van Droffelaar, ZVVS
1.11.38 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
1.12.38 Noa Teuben, de Vikings (05)
1.12.51 Jetske Moot, de Houtrib
1.13.32 Ismay Lichtendonk, de Grunte
1.13.66 Sanne Lukken, PSV
1.13.76 Kyomi Groenhart, TriVia
1.13.83 Luna de Vries, PSV
100m vrije slag 2003 (NJJK Limiet Amsterdam 1.12.47)
NR 11 jaar: 1.00.87 Marrit Steenbergen, DZ&PC
20.10.2011 Delfzijl
1.03.80 Britta Koehorst, de Lansingh
1.06.42 Lynn Joor, het Ravijn
1.06.53 Lindsey Berghuis, ZV Zwartsluis
1.07.25 Eva Geilenkirchen, Racing Club
1.08.44 Anisa Groeneschey, LZ 1886
1.08.54 Imke Beekman, SG Hellas/Glana/Nimo
1.08.57 Demi van Hulst, ZV Valkenburg
1.08.82 Maaike Issard, AZ&PC
1.09.16 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
1.09.21 Amber Celie, Oceanus
100m vrije slag 2002 (NJJK Limiet Amsterdam 1.06.28)
NR 12 jaar: 58.66 Marrit Steenbergen, DZ&PC
05.02.2012 Amsterdam
1.00.89 Elise Tanis, de Schotejil
1.01.01 Imani de Jong, ZPCH
1.01.86 Sophie de Jonge, WVZ
1.02.23 Lindsey de Harde, VZC E&P
1.02.58 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
1.02.76 Tessa Kooi, Nova
1.02.80 Danique Bernard, Ed-Vo
1.03.55 Dionne Salomons, Borger
1.03.97 Kiki Koopman, de Dinkel
1.04.07 Nienke Jonk, Hieronymus
100m vrije slag 2001 (NJJK Limiet Amsterdam 1.04.57)
NR 13 jaar: 57.49 Marrit Steenbergen, DZ&PC
14.12.2013 Amsterdam
0.59.37 Claire Verkijk, WVZ
0.59.52 Ya’elle Lücht, de Houtrib
1.00.02 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.00.50 Storm Willemsen, DWK
1.00.99 Marit de Lau, PSV
1.01.28 Lonneke Kampman, PSV
1.01.36 Janneke Lenderink, de Dinkel
1.01.36 Laura Kajim, RZC
1.01.59 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
1.01.65 Irene Fredriks, WS Twente
100m vrije slag 2000 (NJJK Limiet Amsterdam 1.03.42)
NR 14 jaar: 54.57 Marrit Steenbergen, DZ&PC
08.11.2014 Tilburg
54.57 Marrit Steenbergen, DZ&PC
57.27 Laura van Engelen, AquAmigos
58.27 Iris Tjonk, WS Twente
58.96 Jasmijn Boon, WVZ
59.30 Danae Kingma, Oeza
59.85 Frouke Beeksma, TriVia
59.93 Marij van der Mast, PSV
1.00.13 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
1.00.28 Myrthe Meijer, de Grunte
1.00.56 Manon Ritten, Euroda Kerkrade
100m vrije slag 1999 (NJJK Limiet Amsterdam 1.02.73)
NR 15 jaar: 55.39 Amy de Langen, de Dolfijn
15.12.2012 Amsterdam
57.25 Frederique Janssen, PSV
57.74 Marieke Tienstra, TriVia
57.72 Josien Wijkhuijs, Orca
58.16 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
58.65 Myrna van Duijven, DZ&PC
58.97 Gabriëlle Bolk, Swol 1894
59.05 Soraya Wasser, PSV
59.55 Robin Weessies, Eemsrobben
59.88 Romy de Laat, Wiekslag
59.91 Isobel Bowring, WVZ
100m vrije slag 1998 (NK Limiet Tilburg 1.01.57)
NR 16 jaar: 54.86 Amy de Langen, PSV RTC Eindhoven
14.12.2013 Amsterdam
55.96 Kim Busch, MNC Dordrecht
56.60 Valerie van Roon, WVZ
58.05 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
58.37 Sterre Mooiweer, de Dinkel
58.55 Aniek Bloemendaal, ESCA
58.71 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
58.88 Silke Voets, Nuenen
58.95 Sanne Nijholt, Arethusa
59.81 Myrthe de Jong, Racing Club
59.82 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novio’94
100m vrije slag 1997
NR 17 jaar: 53.47 Ranomi Kromowidjojo TriVia
15.10.2007 Aken (GER)
55.22 Robin Neumann, de Dolfijn
55.27 Amy de Langen, PSV
57.11 Manon Friskes, DWK
58.01 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
58.41 Latascha Kilian, Olympia
58.41 Mirl de Boer, DAW
58.42 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
58.82 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen
59.12 Lisa Postma, WVZ
59.30 Marije Dinkelberg, SCOM/de Zeehond’73
100m vrije slag 1996
NR 18 jaar: 52.22 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
12.12.2008  Rijeka (SLO)
53.94 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
56.00 Esmée Bos, AZ&PC
57.49 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
57.81 Tamara Grove, de Dolfijn
58.11 Bente van Bergen, PSV
58.49 Laura Moolenaar, AZ&PC
58.74 Dominique Duesman, LZ 1886
58.75 Richelle Koot, Aquarijn
58.92 Iris Brand, Santa Clara Swimming Club (USA)
59.01 Evelien van Ruiten, Orca
100m vrije slag allemaal (NK Limiet Tilburg 1.01.57)
NR: 51.28 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven
11.08.2013 Berlijn
51.37 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
51.47 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven
52.01 Inge Dekker, NTC Amsterdam
53.39 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven
53.94 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam
54.57 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten
55.03 Rieneke Terink, PSV
55.05 Saskia de Jonge, NTC Eindhoven
55.09 Ilse Kraaijeveld, Orca
55.21 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)

200m vrije slag 2004
NR 10 jaar 2.26.10 Katinka van Vastenhoven, De Dolfijn
09-12-1994 Amsterdam
2.32.84 Myrthe Natzijl, Borger
2.33.12 Bridget de Bat, de Schelde
2.36.18 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
2.37.99 Anna van Droffelaar, ZVVS
2.38.23 Kyomi Groenhart, TriVia
2.40.07 Luna de Vries, Swimteam Helden-Mosa
2.40.98 Ismay Lichtendonk, de Grunte
2.42.14 Luna Hofmeijer, WS Twente
2.43.50 Charlotte Wilbers, ZPC Hoogeveen
2.43.96 Amy Tebben, Eurode Kerkrade
200m vrije slag 2003 (NJJK Limiet Amsterdam 2.38.07)
NR 11 jaar: 2.13.45 Marrit Steenbergen, DZ&PC
08.10.2011 Delfzijl
2.23.15 Britta Koehorst, de Lansingh
2.26.75 Megan de Hoog, de Zeehond’73
2.27.23 Imke Beekman, SG Hellas/Glana/Nimo
2.29.86 Lindsey Berghuis, ZV Zwartsluis
2.30.16 Lynn Joor, het Ravijn
2.30.45 Anisa Groeneschey, LZ 1886
2.30.72 Ilse Verheij, de Rog
2.30.98 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
2.31.39 Mila Geul, Aqua-Novio’95
2.31.51 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
200m vrije slag 2002 (NJJK Limiet Amsterdam 2.24.55)
NR 12 jaar: 2.08.29 Marrit Steenbergen, DZ&PC
28.10.2012 Amsterdam
2.15.51 Imani de Jong, ZPCH
2.15.66 Sophie de Jonge, de Schotejil
2.17.69 Samantha van Vuure, de Dolfijn
2.17.78 Tessa Kooi, Nova
2.18.33 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
2.18.36 Elise Tanis, de Schotejil
2.18.83 Isabel Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
2.18.92 Lindsey de Harde, VZC E&P
2.19.63 Mariëlle Dolfijn, TriVia
2.20.62 Iris Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
200m vrije slag 2001 (NJJK Limiet Amsterdam 2.20.82)
NR 13 jaar: 2.01.66 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
09.12.2009 Amsterdam
2.10.35 Claire Verkijk, WVZ
2.11.04 Storm Willemsen, DWK
2.13.81 Silke Holkenborg, Montferland
2.13.96 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.14.44 Inge Vieveen, WVZ
2.14.62 Eline Brok, WS Twente
2.14.67 Marit de Lau, PSV
2.14.80 Ya’elle Lücht, de Houtrib
2.15.72 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
2.15.76 Eva Willebrands, Orca
200m vrije slag 2000 (NJJK Limiet Amsterdam 2.18.32)
NR 14 jaar: 1.59.09 Marrit Steenbergen, DZ&PC
07.11.2014 Tiburg
1.59.09 Marrit Steenbergen, DZ&PC
2.02.65 Laura van Engelen, AquAmigos
2.07.09 Marij van der Mast, PSV
2.10.28 Iris Tjonk, WS Twente
2.10.63 Jasmijn Boon, WVZ
2.10.75 Manon Ritten, Euroda Kerkrade
2.10.95 Vera Lowe, Angoulème Natation Charente (Frankrijk)
2.11.16 Laura Nieuwland, de Zeeuwse Kust
2.11.67 Laura Setz, TriVia
2.12.83 Arianne Kooijinga, TriVia
200m vrije slag 1999 (NJJK Limiet Amsterdam 2.16.81)
NR 1.59.32 Sharon van Rouwendaal, CN Braud et St.St.Louis (Frankrijk)
16.11.2008 Dizier
2.06.94 Frederique Janssen, PSV
2.07.41 Gabriëlle Bolk, Swol 1894
2.07.91 Marieke Tienstra, TriVia
2.07.92 Pien Schravesande, MNC Dordrecht
2.08.42 Josien Wijkhuijs, Orca
2.08.60 Soraya Wasser, PSV
2.10.39 Hinke Groos, DZ&PC
2.10.57 Naomi Visser, de Dolfijn
2.10.58 Loulou Vos, PSV
2.10.92 Fabiënne Vork, Oceanus
200m vrije slag 1998 (Limiet ONK Tilburg 2.14.23)
NR 1.58.22 Sharon van Rouwendaal, PSV
25.10.2009 Aken
1.59.90 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
2.04.12 Kim Busch, MNC Dordrecht
2.04.42 Serena Stel, de Dolfijn
2.05.54 Valerie van Roon, WVZ
2.07.34 Sterre Mooiweer, de Dinkel
2.07.57 Sanne Nijholt, Arethusa
2.08.93 Kinge Zandringa, Orca
2.08.98 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
2.09.21 Silke Voets, Nuenen
2.10.10 Aniek Bloemendaal, Aqua-Novio’94
200m vrije slag 1997
NR 17 jaar 1.56.22 Sharon van Rouwendaal, PSV
19.12.2010 Dubai
1.59.39 Robin Neumann, de Dolfijn
2.00.65 Amy de Langen, PSV
2.00.88 Manon Friskes, DWK
2.04.51 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
2.05.87 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen
2.07.92 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
2.08.01 Claris de Vries, Orca
2.11.22 Saranda Hofstra, de Kikker
2.11.44 Amy van Blitterswijk, Aqua-Novio’94
2.11.49 Manon van Esch, TRB-RES
200m vrije slag 1996
NR 18 jaar 1.55.82 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
21.12.2008  Amsterdam
1.57.69 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam
2.00.12 Esmée Bos, AZ&PC
2.05.73 Tamara Grove, de Dolfijn
2.06.96 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
2.08.03 Laura Moolenaar, AZ&PC
2.08.14 Evelien van Ruiten, Orca
2.09.40 Anouque Berghuis, Racing Club
2.09.81 Linda Kamperman, Aquarijn
2.10.17 Bente van Bergen, PSV
2.10.58 Renate Hemmes, TriVia
200m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 2.14.23)
NR 1.51.69 Femke Heemskerk, NTC Eindhoven
7.12.2014 Doha

1.51.69 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
1.56.18 Ranomi Kromowidjojo, PSV NTC Eindhoven
1.54.73 Inge Dekker, NTC Amsterdam
1.56.27 Rieneke Terink, PSV
1.56.91 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
1.57.69 Esmee Vermeulen, de Dolfijn/NTC Amsterdam
1.57.71 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven
1.58.03 Leonie van Noort, WVZ
1.59.08 Maud van der Meer, PSV NTC Eindhoven
1.59.09 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten

400m vrije slag 2004

NR 10 jaar 4.58.60 Karen Wammes, TZC/Vahalis
12-12-1987 Arnhem
5.18.94 Myrthe Natzijl, Borger
5.39.52 Luna de Vries, Swimteam Helden-Mosa
5.39.89 Alysha de Jong, ZPCH
5.39.93 Amy Tebben, Eurode Kerkrade
5.47.97 Ismay Lichtendonk, de Grunte
5.49.72 Anna van Droffelaar, ZVVS
5.52.50 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
5.53.82 Veerle Nieborg, TriVia
5.56.25 Luna Hofmeijer, WS Twente
5.59.08 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
400m vrije slag 2003 (NJJK Limiet Amsterdam 5.32.78)
NR 11 jaar 4.45.10 Karen Wammes, TZC Vahalis
26.11.19.88 Tiel
4.58.92 Eva Geilenkirchen, Racing Club
5.02.31 Britta Koehorst, de Lansingh
5.12.42 Imke Beekman, SG Hellas/Glana/Nimo
5.12.81 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
5.13.73 Anisa Groeneschey, LZ 1886**
5.16.12 Megan de Hoog, de Zeehond’73
5.16.91 Kim de Jong, LZ 1886
5.17.12 Lindsey Berghuis, ZV Zwartsluis
5.21.93 Lieke Bastiaansen, MNC Dordrecht
5.22.13 Gabriela Töpfer, PSV
400m vrije slag 2002 (NJJK Limiet Amsterdam 5.02.18)
NR 12 jaar: 4.32.52 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
21.12.2008 Amsterdam
4.46.30 Sophie de Jonge, WVZ*
4.47.26 Imani de Jong, ZPCH**
4.53.22 Lindsey de Harde, VZC E&P
4.55.09 Tessa Kooi, Nova
4.55.75 Isabel Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
4.56.43 Samantha van Vuure, de Dolfijn
4.57.22 Danique Bernard, Ed-Vo
5.00.21 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
5.00.89 Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
5.01.91 Hanne te Velthuis, de Grunte
400m vrije slag 2001 (NJJK Limiet Amsterdam 4.53.24)
NR 13 jaar+ NR Junioren: 4.19.97 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
20-12-2009 Amsterdam
4.39.73 Storm Willemsen, DWK
4.41.08 Claire Verkijk, WVZ
4.42.51 Inge Vieveen, WVZ
4.44.90 Lonneke Kampman, PSV
4.46.48 Ya’elle Lücht, de Houtrib
4.47.54 Silke Holkenborg, Montferland
4.49.04 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
4.49.80 Sanne Barten, Aquarijn
4.50.96 Lize Janna de Vries, Orca
4.50.97 Anne Dickens, SBC2000
400m vrije slag 2000 (NJJK Limiet Amsterdam 4.49.27)
NR 14 jaar: 4.12.65 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
03-12-2010 Amsterdam
4.16.48 Laura van Engelen, PSV RTC Eindhoven
4.18.03 Marrit Steenbergen, DZ&PC
4.30.00 Iris Tjonk, WS Twente
4.31.31 Marij van der Mast, PSV
4.36.57 Manon Ritten, Eurode Kerkrade
4.36.97 Vera Lowe, Angoulème Natation Charente (Frankrijk)
4.39.33 Danieke van der Kooi, Orca
4.39.36 Kim Vos, SBC2000
4.39.37 Laura Setz, Nova
4.39.89 Jasmijn Boon, WVZ
400m vrije slag 1999 (NJJK Limiet Amsterdam 4.46.90)
NR 15 jaar + Jeugd 4.08.29 Sharon van Rouwendaal, CN Braud et St-Louis
07-12-2008 Angers
4.20.26 Marieke Tienstra, TriVia
4.30.90 Frederique Janssen, PSV
4.32.98 Soraya Wasser, PSV
4.35.31 Rebecca Koens, BEST (België)
4.35.70 Hinke Groos, DZ&PC
4.37.26 Annemarie Meijer, de Duck
4.37.56 Gabriëlle Bolk, Swol 1894
4.38.42 Hilde Dekker, TriVia
4.38.50 Manon Aerssens, de Zeeuwse Kust
4.39.36 Kyra Jongman, PSV
400m vrije slag 1998 (NK-limiet Tilburg 4.43.84)
NR 16 jaar: 4.05.14 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
12-12-2009 Istanbul
4.24.44 Serena Stel, de Dolfijn
4.26.03 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
4.29.80 Sterre Mooiweer, de Dinkel
4.29.91 Eliane Willemsen, Schwimmklub Fricktal (Zwitserland)
4.32.91 Sanne Nijholt, Arethusa
4.38.39 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
4.40.64 Lotte Stoiber, de Fuut
4.41.62 Silke Voets, Nuenen
4.42.46 Aniek Bloemendaal, Aqua-Novio’94
4.42.57 Nynke Klokman, DZ&PC
400m vrije slag 1997
NR 17 jaar 4.05.30 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
27-11-2010 Eindhoven
4.14.86 Manon Friskes, DWK
4.21.75 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
4.23.60 Amy de Langen, PSV NTC Eindhoven
4.28.04 Lisanne Hassing, KZ&PC Heerenveen
4.31.05 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
4.34.06 Claris de Vries, Orca
4.35.83 Mirl de Boer, DAW
4.37.02 Manon van Esch, TRB-RES
4.37.74 Noa Oldenhof, de Dolfijn
4.39.07 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
400m vrije slag 1996
NR 18 jaar 4.06.25 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
19-12-2008 Amsterdam
4.06.47 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
4.24.40 Evelien van Ruiten, RTC Eindhoven
4.33.21 Linda Kamperman, Woerden
4.34.50 Laura Moolenaar, AZ&PC
4.36.08 Tamara Grove, de Dolfijn
4.36.55 Cynthia Verkaik, Orca
4.36.85 Renate Hemmes, TriVia
4.37.26 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
4.38.29 Amy van Lier, TRB-RES
4.38.88 Anouque Berghuis, Racing Club                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
400m vrije slag allemaal (NK-limiet Tilburg 4.43.84)
NR: 3.57.76 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95 (Frankrijk)
5-12-2014 Doha

3.57.76 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
4.04.07 Rieneke Terink, PSV
4.06.47 Esmee Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
4.12.53 Leonie van Noort, WVZ
4.14.86 Manon Friskes, DWK
4.16.48 Laura van Engelen, PSV
4.17.16 Lisa van Breugel 95 BZV
4.18.03 Marrit Steenbergen, DZ&PC RTC Drachten
4.20.26 Marieke Tienstra, TriVia
4.21.75 Givenchy Sneekes, de Dolfijn

800m vrije slag 2003 (Limiet NJK Tilburg 11.27.30)
NR 11 jaar: 9.43.30 Karen Wammes, TZC/Vahalis
11-12-1988 Arnhem
10.32.35 Britta Koehorst, de Lansingh
10.37.07 Demi van Hulst, ZC Valkenburg**
10.48.45 Imke Beekman, SG Hellas/Glana/Nimo
10.54.90 Anisa Groeneschey, LZ 1886
10.55.56 Kim de Jong, LZ 1886
11.19.07 Mila Geul, Aqua-Novio’94
11.39.76 Quinty Rouschop, ZC Valkenburg
11.47.08 Kyani Blom, SG Hellas/Glana/Nimo
11.49.04 Joy van Dieren, de Dinkel
11.50.63 Lindsey Berghuis, ZV Zwartsluis
800m vrije slag 2002 (Limiet NJK Tilburg 10.24.11)
NR 12 jaar: 9.09.43 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
21-12-2008 Amsterdam
9.42.09 Sophie de Jonge, WVZ
9.43.37 Imani de Jong, ZPCH
10.06.23 Samantha van Vuure, de Dolfijn
10.09.27 Lindsey de Harde, VZC E&P
10.18.82 Anne Paulusse, SBC2000
10.19.87 Giorgia Colle, de Zeehond’73
10.26.77 Iris Dijkstra, SG Hellas/Glana/Nimo
10.30.29 Céline Fouzai, de Dolfijn
10.33.71 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
10.34.03 Janneke Ruiter, de Houtrib
800m vrije slag 2001 (Limiet NJK Tilburg 10.05.65)
NR 13 jaar + NR Junioren: 8.48.83 Esmee Vermeulen, de Dolfijn
20-12-2009 Amsterdam
9.49.53 Inge Vieveen, WVZ
9.52.16 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
9.52.62 Sanne Barten, Aquarijn
9.58.09 Eva Willebrands, Orca
10.05.52 Anne Dickens, SBC2000
10.09.30 Renée Otten, De Houtrib           
10.10.02 Silke Holkenborg, Montferland
10.14.17 Renée Otten, de Houtrib
10.14.55 Sanne Heemskerk, LZ 1886
10.16.14 Madelon van der Ploeg, de Kikker
800m vrije slag 2000 (Limiet NJJK Amsterdam 9.52.46)
NR 14 jaar: 8.35.53 Sharon van Rouwendaal, CN Braud et St-Louis
7-12-2007 Nimes
9.26.63 Marij van der Mast, PSV
9.31.01 Laura Setz, Nova
9.34.73 Manon Ritten, Eurode Kerkrade
9.36.36 Alinda Dingshoff, ZPC Hoogeveen
9.36.53 Kaylee de Jong, ZPCH
9.56.71 Sarah Scholten, de Columbiaan
10.01.12 Danieke van der Kooi, Orca
10.06.37 Michelle Zomerdijk, Dedemsvaart-AC
10.06.82 Esmee van Geest, WVZ
10.11.39 Romée Spin, de Dinkel**
800m vrije slag 1999 (Limiet NJJK Amsterdam 9.47.59)
NR 15 jaar+NR Jeugd: 8.27.44 Sharon van Rouwendaal, CN Braud et St-Louis
14-11-2008 Saint Dizier
8.59.24 Marieke Tienstra, TriVia
9.32.14 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
9.34.58 Annemarie Meijer, de Duck
9.38.75 Gabriëlle Bolk, Swol 1894**
9.40.99 Hilde Dekker, TriVia
9.42.64 Emma Berry, Racing Club (GBR)
9.46.66 Bibi Stokvis, de Dolfijn
9.54.67 Riemke Bosma, AZ&PC
9.54.88 Frederique Janssen, Arethusa
9.57.61 Manon Aerssens, de Zeeuwse Kust
800m vrije slag 1998 (NK-limiet Tilburg 9.44.26)
NR 16 jaar: 8.34.50 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
23-10-2009 Aken
9.01.06 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
9.18.01 Serena Stel, de Dolfijn
9.18.34 Eliane Willemsen, Schwimmclub Fricktal (Zwitserland)
9.23.43 Sterre Mooiweer, de Dinkel
9.39.70 Aniek Bloemendaal, ESCA
9.46.81 Vivianne Dortmond, GZVW
9.48.89 Lynn Kamphuis, NDD
9.51.65 Nienke Lijzenga, LZ 1886
9.53.95 Rani Skrabanja, Kimbria
9.57.84 Eva van Ginneken, Hieronymus
800m vrije slag 1997
NR 17 jaar 8.39.33 Annelies Maas, de Rijn
21-08-1977 Jönköping
8.56.71 Manon Friskes, DWK
8.56.95 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
9.30.59 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen
9.33.41 Noa Oldenhof, de Dolfijn
9.45.39 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
9.49.93 Marije Dankelman, Dedemsvaart-AC
9.52.63 Elianne Huitema, ZV Zwartsluis
9.55.57 Angelique van Vark, de Gouwe
9.58.68 Manon van Esch, TRB-RES
10.03.38 Joëlle Savelberg, Eurode Kerkrade
800m vrije slag 1996
NR 18 jaar 8.36.20 1964 Jolande van der Meer,            Raket
05-03-1982 Zutphen
9.04.18 Evelien van Ruiten, PSV RTC Eindhoven
9.12.46 Cynthia Verkaik, Orca
9.30.54 Amy van Lier, TRB-RES
9.35.63 Linda Kamperman, Aquarijn
9.48.47 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
9.50.95 Dèlenn van Oostrom, ZPC Woerden**
10.09.55 Moniek Heemskerk, LZ 1886**
10.14.75 Anne Gibbels, Nuenen
10.22.29 Aileen Oskam, Schwimmclub Aarefisch (Zwitserland)**
10.24.82 Celine Verhoef, de Duck**
800m vrije slag allemaal (NK Limiet Tilburg 9.44.26)
NR: 8.08.17 Sharon van Rouwendaal, AAS Sarcelles Natation 95
4-12-2014 Doha
8.08.17 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
8.27.99 Rieneke Terink, PSV
8.45.46 Leonie van Noort, WVZ
8.56.71 Manon Friskes, DWK
8.56.95 Givenchy Sneekes, de Dolfijn
8.59.24 Marieke Tienstra, TriVia
9.01.06 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
9.04.18 Evelien van Ruiten, Orca
9.12.46 Cynthia Verkaik, Orca
9.18.01 Serena Stel, de Dolfijn

1500m vrije slag 2003
NR 11 jaar 20.33.01 Anniek Minderhoud, de Stormvogel
12-12-2004 Vlissingen
19.54.82 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
1500m vrije slag 2002
NR 12 jaar 19.55.69 Anniek Minderhoud, de Stormvogel
11-12-2005 Vlissingen
1500m vrije slag 2001
NR 13 jaar: Regina van Bruggen, WVZ
26-11-1989 Wassenaar
NR Junioren: 17.23.79 StartLimiet
01-01-2001
18.57.33 Inge Vieveen, WVZ
19.33.75 Sanne Heemskerk, LZ 1886
19.39.70 Madelon van der Ploeg, de Kikker
19.41.29 Eva Willebrands, Orca
19.45.00 Sanne Barten, Aquarijn
19.53.88 Janneke Lenderink, de Dinkel
20.01.44 Lize Janna de Vries, Orca
20.09.18 Jasmijn van der Valk, SG Hellas/Glana/Nimo
20.10.77 Isabel Aardema, ESCA
20.20.63 Anne Dickens, SBC2000
1500m vrije slag 2000
NR 14 jaar: 17.15.89 Sharon van Rouwendaal, CN Braud et St-Louis
23-11-2007 Montpellier
NR Junioren: 17.23.79 StartLimiet
01-01-2001
18.24.83 Laura van Engelen, AquAanigos
18.51.16 Kaylee de Jong, ZPCH
18.53.59 Danieke van der Kooi, Orca
18.58.66 Marij van der Mast, Arethusa
19.14.70 Romée Spin, de Dinkel
19.16.50 Amber Kerkhofs, Kimbria
19.22.31 Lené Doomen, de Warande
19.30.21 Anna Harbers, HZ&PC Heerenveen
19.38.85 Myrthe Bakker, SBC2000
19.42.37 Michelle Zomerdijk, Dedemsvaart-AC
1500m vrije slag 1999
NR 15 jaar: 16.36.44 Sharon van Rouwendaal, CN Braud St-Louis
30-07-2008 Belgrado
18.03.33 Annemarie Meijer, de Duck
18.09.87 Gabriëlle Bolk, Swol 1894
18.22.33 Nikita van den Ouden, de Zeeuwse Kust
18.56.69 Christien Liemburg, HZ&PC Heerenveen
19.14.90 Hilde Dekker, TriVia
19.18.44 Merel Kraaijenhof, WS Twente
19.22.61 Melissa Baars, de Fuut
19.24.94 Bibi Stokvis, de Dolfijn
19.29.12 Rowan Reijmer, Natation Sportive Genève (Zwitserland)
19.43.14 Simone Does, de Columbiaan
1500m vrije slag 1998 (NK Limiet Tilburg 18.54.46)
NR 16 jaar: 16.40.70 Reggie de Jong, De Otters
29-11-1980 Laren
17.10.43 Janina Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
17.53.12 Serena Stel, de Dolfijn
18.15.93 Sterre Mooiweer, de Dinkel
18.36.46 Vivianne Dortmond, GZVW
18.39.22 Lynn Kamphuis, NDD           
18.48.30 Nienke Lijzenga, LZ 1886
18.49.73 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novio'94
18.51.76 Rianne de Croock, ZC Valkenburg
18.56.69 Eva van Ginneken, Hieronymus
18.59.32 Amber Aardema, ESCA
1500m vrije slag 1997
NR 17 jaar 16.47.11 Annelies Maas, De Rijn
10-07-1977 Santa Clara (US)
17.10.74 Manon Friskes 97 DWK
18.08.10 Noa Oldenhof, de Dolfijn
18.24.81 Lisanne Hassing, HZ&PC Heerenveen**
18.31.26 Claris de Vries, Orca**
18.38.54 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
18.56.56 Carolien Baarda, Orca
19.02.60 Marije Dankelman, Dedemsvaart-AC
19.04.02 Angelique van Vark, de Gouwe
19.07.33 Joëlle Savelberg, Eurode Kerkrade**
20.10.39 Jessie Hoskam, Kerkdriel
1500m vrije slag 1996
NR 18 jaar 16.57.10 Annelies Maas, De Rijn
02-07-1978 Santa Clara (USA)
17.26.27 Cynthia Verkaik, Orca**
17.47.53 Evelien van Ruiten, Orca
18.40.79 Delènn van Oostrom, Woerden
18.45.37 Amy van Lier, TRB-RES**
19.20.73 Moniek Heemskerk, LZ 1886
19.21.62 Eefje Hollander, DES**
19.46.73 Celine Verhoef, de Duck
19.55.95 Aileen Oskam, Schwimmclub Aarefisch (Zwitserland)
20.10.61 Denise van Zetten, Octopus
20.31.09 Veronique van der Velde, WS Twente
1500m vrije slag allemaal (NK Limiet Tilburg 18.54.46)
NR 15.48.67 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
22.11.2014 Montpellier
15.48.67 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
16.43.31 Leonie van Noort 93 WVZ
17.00.04 Marion van den Berg 86 DWK
17.10.43 Janina Beckers 98 SG Hellas/Glana/Nimo
17.10.74 Manon Friskes 97 DWK
17.26.27 Cynthia Verkaik 96 Orca
17.47.53 Evelien van Ruiten 96 Orca
17.53.12 Serena Stel 98 de Dolfijn
18.00.79 Ilse Kraaijeveld 90 Orca
18.01.34 Shireen Post, Orca

Heren

50m vrije slag 2004
NR 9 jaar 30.34 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
17-11-2012 Ede
NR 10 jaar 29.28 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
07-12-2013 Doetinchem
30.56 Jason van den Berg, Poseidon'56
31.65 Luuk van Rooij, PSV
31.82 Chris Verhoeven, Nuenen
32.15 Hessel Broekstra, de Vikings
32.57 Simon Claasen, ZVV
32.60 Jay de Vries, de Devel
32.92 Cyril Coonen, ESCA
33.06 Jaime Fais, TriVia
33.20 Luca Bourdjanadze, Kimbria
33.51 Erik Oldenkamp, de Lansingh
50m vrije slag 2003
NR 11 jaar: 28.22 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
08-11-2014 Doetinchem
28.15 Tim Korstanje, Aqua-Novio'94
29.39 Luuk Hulleman, ZVV
29.78 Lucas Peters, PSV
29.92 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
30.60 Bo de Haas, Racing Club           
30.60 Rens van Beek, Aqua-Novio'94
31.00 Aidan Andersen, PSV
31.06 Se-Jin Chao, ESCA
31.15 Kenan Cörüz, DWT
31.23 Stan de Swart, PSV
50m vrije slag 2002 (NJJK limiet Amsterdam 30.54)
NR 12 jaar: 26.25 Torben Lammerdink, De Berkelduikers
29-12-2011 Dordrecht
27.27 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
28.38 Brandon van den Berg, Poseidon’56
28.87 Kirill Hrabcuns, AZ&PC
28.98 Léon van der Geest, EZC
29.20 Bobby van Dijk, DBD
29.36 Thomas Weening, Oceanus
29.43 Milan Meurs, Nuenen
29.45 Tristan Scholten, Swol 1894
29.45 Jarno Koster, Aqua-Novio’94
29.47 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
50m vrije slag 2001 (NJJK limiet Amsterdam 29.26)
NR 13 jaar: 24.97 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
9-12-2012 Oss
25.85 Rick Bulman, ZC Aquadream
25.99 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
26.08 Luc Kroon, Ed-Vo
26.59 Daniël Claasen, ZVV
26.78 Klaas Pit, de Forel
26.94 Sem Dik, de Zaan
27.02 Tygo van Hassel, ZVVS
27.10 Mart Niehoff, de Zwoer
27.17 Quinn van den Heuvel, ZPC Numansdorp
27.50 Jeroen Aerssens, de Zeeuwse Kust
50m vrije slag 2000 (NJJK limiet Amsterdam 26.44)
NR 14 jaar: 23.99 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
08-12-2013 Doetinchem
24.65 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
24.88 Tyrese Wilson, de Fuut
24.93 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
25.59 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
25.60 Anton Jansen, MNC Dordrecht
25.62 Dennis Weening, de Dolfijn
25.68 Jelle Betten, DZ&PC
25.83 Martin Ruiter, de Houtrib
25.94 Niek Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
26.02 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
50m vrije slag 1999 (NJJK limiet Amsterdam 25.84)
NR 15 jaar: 23.12 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
08-11-2014 Tilburg
23.12 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
24.04 Jens Krijgsman, de Columbiaan
24.51 Klaas Arkesteijn, D’elft
24.51 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
24.56 Torben Lammerdink, WS Twente
24.57 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
24.59 Cédric Broere, Hieronymus
24.72 Luuk Veldman, Orca
24.72 Jacob de Roos, DZ&PC
24.84 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust
50m vrije slag 1998 (NJJK limiet Amsterdam 25.53)
NR 16 jaar: 22.55 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
23.86 Berjen Mellema, Nova
24.07 Floris Kotterink, Albion
24.09 Ruben Stam, de Dolfijn
24.16 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
24.31 Gauke Eilander, Hoogeveen
24.34 Lars van der Velden, DAW
24.44 Tom Laarhuis, de Dinkel
24.82 Lex Sandburg, ZV de Zaan
24.82 Jonne Schaafsma, Racing Club
24.84 Simon Koopen, ZV de Zaan
50m vrije slag 1997 (NJJK limiet Amsterdam 25.38)
NR 17 jaar: 22.29 Kyle Stolk, PSV
14-12-2013 Amsterdam
22.94 Peter Rothengatter, PSV
23.31 Thomas Verhoeven, Wiekslag
23.41 Ben Schwietert, AZ&PC
23.79 Luuk Nijland, de Berkelduikers
23.94 Tom van Elsen, de Zeeuwse Kust
24.30 Mike Hoek, de Duck
24.35 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
24.51 Joeri Phaff, Nuenen
24.52 Jordy Nijland, de Houtrib
50m vrije slag 1996
NR 18 jaar 22.49 Kyle Stolk, PSV
30-12-2014 Maastricht
22.49 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
22.62 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden NTC Eindhoven
22.77 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
22.99 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven
23.38 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
23.58 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
23.65 Wimar Lindenberg, Hieronymus
24.11 Sem Hermans, SG Swimteam Helden-Mosa
24.20 Derk-Jan Speelman, de Spatters
24.28 Casper Muselaers, Octopus
50m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 24.74)
NR: 21.41 Johan Kenkhuis, Xlence Swimteam
8-12-2005 Triëst
21.85 Thom de Boer, de Dolfijn
21.93 Jasper van Mierlo, ADN Swim Project
21.96 Jesse Puts, Zwemlust den Hommel
22.29 Tom Lommers, Nayade
22.35 Ties Elzerman, de Dolfijn
22.45 Aziz Nosairi, de Fuut
22.49 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
22.57 Jeroen Baars, MNC Dordrecht
22.62 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden NTC Eindhoven
22.77 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven

100m vrije slag 2004
NR 9 jaar 1.08.78 Mike de Boer, de Reestduikers
21-12-1991 Uden
NR 10 jaar 1.04.25 Maarten van der Weijden, DAW
17-11-1991 Arnhem
1.08.51 Jason van den Berg, Poseidon’46
1.09.15 Chris Verhoeven, Nuenen
1.09.82 Luuk van Rooij, PSV
1.10.33 Jay de Vries, de Devel
1.11.19 Hessel Broekstra, de Vikings
1.12.45 Ruben Claasen, ZVV
1.12.52 Simon Claasen, ZVV
1.12.71 Timo Kock, de Devel
1.13.11 Jort van der Vlag, WS Twente
1.13.28 Luca Bourdjanadze, Kimbria
100m vrije slag 2003
NR 11 jaar: 1.01.00 Maarten van der Weijden, DAW
08-11-1992 Alkmaar
1.03.19 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
1.06.04 Esper Schreurs, Zeps
1.06.86 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
1.07.16 Lucas Peters, PSV
1.07.23 Kenan Cörüz, DWT
1.07.50 Bo de Haas, Racing Club
1.08.09 Luuk Hulleman, ZVV
1.08.13 Matias Jansen, Zignea
1.08.40 Tim Cohen, WZ&PC Purmerend
1.08.53 Rick Offringa, Oeza
100m vrije slag 2002 (Limiet NJJK Amsterdam 1.05.51)
NR 12 jaar: 57.80 Alwin Roest,            AZ&PC           
11-12-1993 Almelo
0.59.45 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
1.00.63 Maurice Pater, TriVia
1.02.23 Brendon van den Berg, Poseidon’56
1.02.76 Thomas Weening, de Dolfijn
1.02.85 Tristan Scholten, Swol 1894
1.03.05 Léon van der Geest, EZC
1.03.19 Bobby van Dijk, DBD
1.03.38 Milan Meurs, Nuenen
1.03.63 Bjorn van Doesburg, Aquarijn
1.04.16 Timo Spaans, PSV
100m vrije slag 2001 (Limiet NJJK Amsterdam 1.02.76)
NR 13 jaar: 54.60 Pieter van den Hoogenband, PSV
24-11-1991 Barneveld
56.54 Luc Kroon, Ed-Vo
56.74 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
57.12 Rick Bulman, ZC Aquadream
57.21 Daniël Claasen, ZVV
57.76 Klaas Pit, de Forel
58.52 Mart Niehoff, de Zwoer
58.77 Jelmar Koopman, de Forel
58.82 Sander Crooijmans, VZC E&P
58.84 Jeroen Aerssens, De Zeeuwse Kust
58.92 Mart Niehoff, de Zwoer
100m vrije slag 2000 (Limiet NJJK Amsterdam 56.71)
NR 14 jaar: 52.39 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
20-10-2013 Nieuwegein
54.36 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
54.49 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
54.77 Tyrese Wilson, de Fuut
55.33 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
55.35 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
56.08 Jelle Betten, DZ&PC
56.50 Vincent de Munter, SG Hellas/Hellas/Glana
56.71 Martin Ruiter, de Houtrib
56.71 Anne Schuurmans, WVZ
56.73 Sjoerd Vonk, Wetterwille
100m vrije slag 1999 (Limiet NJJK Amsterdam 55.41)
NR 15 jaar: 50.41 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
09-11-2014 Tilburg
50.41 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
53.02 Jesse van Dijk, de Houtrib
53.20 Torben Lammerdink, WS Twente
53.30 Jens Krijgsman, de Columbiaan
53.39 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
53.88 Thijs van Wieringen, de Columbiaan
54.04 Luuk Veldman, Orca
54.28 Klaas Arkesteijn, D’elft
54.32 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
54.46 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust
100m vrije slag (1998 Limiet NJJK Amsterdam 54.77)
NR 17 jaar: 48.74 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
51.10 Frank Roovers, PSV
51.76 Berjen Mellema, Nova
53.14 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
53.18 Floris Kotterink, Albion
53.24 Lars van der Velden, DAW
53.25 Ruben Stam, de Dolfijn
53.34 Jorgos Skotadis, Racing Club
53.35 Tom Laarhuis, de Dinkel
53.43 Leroy van Ooijik, VZC E&P
53.81 Gauke Eilander, Hoogeveen
100m vrije slag 1997 (Limiet NJJK Amsterdam 54.43)
NR 17 jaar: 48.25 Kyle Stolk, PSV
15-12-2013 Amsterdam
50.23 Ben Schwietert, AZ&PC
50.44 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven
52.04 Thomas Verhoeven, Wiekslag
52.38 Luuk Nijland, de Berkelduikers
52.49 Tom van Elsen, de Zeeuwse Kust
52.60 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
52.62 Mike Hoek, de Duck
53.07 Richard Kuipers, Orca
53.18 Stijn Avezaat, PSV
53.22 Bram Lamberts, PSV
100m vrije slag 1996
NR 18 jaar 48.31 Kyle Stolk, PSV
19-12-2014 Sint Petersburg (RUS)
48.31 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
48.85 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden, NTC Eindhoven
50.05 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
50.43 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven
51.23 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht RTC Eindhoven
51.55 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR)
51.93 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam
52.60 Karst Boersma, de Dinkel
52.81 Niels Kemperink, WS Twente
52.88 Wimar Lindenberg, Hieronymus
100m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 53.91)
NR 46.81 Pieter van den Hoogenband, PSV
13-12-2003 Dublin
48.22 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn NTC Amsterdam
48.31 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
48.59 Thom de Boer, de Dolfijn
48.73 Tom Lommers, Nayade
48.85 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden NTC Eindhoven
49.08 Aziz Nosairi, de Fuut
49.17 Jesse Puts, Aquarijn RTC/NTC Amsterdam
49.22 Jasper van Mierlo, ADN Swimming Project
49.33 Joost Reijns, de Dolfijn NTC Amsterdam
49.80 Jeroen Baars, MNC Dordrecht

200m vrije slag 2004
NR 10 jaar: 2.21.20 Maarten van der Weijden, DAW
15-12-1991 Heemstede
2.35.68 Jason van den Berg, Poseidon’56
2.39.19 Jay de Vries, de Devel
2.41.75 Erik Oldenkamp, de Lansingh
2.42.65 Luuk van Rooij, PSV
2.43.72 Sem Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.47.47 Matthias Hiltjesdam, de Mors
2.47.83 Liam Breebaart, Oceanus
2.48.06 Meindert Dekkinga, Zignea
2.49.44 Chris Siemens, SCOM/de Zeehond’73
2.51.03 Nicolas Zanoli, de Dolfijn
200m vrije slag 2003
NR 11 jaar: 2.10.10 Maarten van der Weijden, DAW
28-11-1992 Tiel
2.18.33 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
2.25.46 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
2.28.17 Luuk Hulleman, ZVV
2.29.31 Stan de Swart, PSV
2.29.42 Matias Jansen, Zignea
2.29.99 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
2.30.13 Lucas Peters, PSV
2.30.44 Tim Cohen, WZ&PC Purmerend
2.30.91 Sjors Lemmers, Merlet
2.31.95 Kenan Cörüz, DWT
200m vrije slag 2002 (Limiet NJJK Amsterdam 2.25.94)
NR 12 jaar: 2.05.40 Pieter van den Hoogenband, PSV
03-11-1990 Barneveld
2.09.25 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.16.94 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985
2.18.78 Jarno Koster, Aqua-Novio’94
2.19.79 Brendon van den Berg, Poseidon’56
2.20.23 Léon van der Geest, EZC
2.20.28 Tristan Scholten, Swol 1894
2.21.17 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
2.23.16 Itsuki Wakabayashi, Kimbria (JPN)
2.23.21 Thomas Weening, de Dolfijn
2.23.23 Milan Meurs, Nuenen
200m vrije slag 2001 (Limiet NJJK Amsterdam 2.19.82)
NR 13 jaar: 1.58.90 Jorgos Skotadis, Racing Club
27-11-2011 Amersfoort
2.06.65 Jelmar Koopman, de Forel
2.06.69 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.07.35 Daniël Claasen, ZVV
2.07.71 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.08.00 Luc Kroon, Ed-Vo
2.08.09 Vincent Crooijmans, VZC E&P
2.08.45 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.10.42 Klaas Pit, de Forel
2.12.21 Tygo van Hassel, ZVVS
2.12.35 Bas Morelissen, AZ&PC
200m vrije slag 2000 (Limiet NJJK Amsterdam 2.06.35)
NR 14 jaar: 1.55.50 Pieter van den Hoogenband, PSV
07-11-1992 Barneveld
1.58.91 Niels Hofmeijer, WS Twente
1.58.26 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
2.00.60 Jelle Betten, DZ&PC
2.01.60 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
2.02.37 David Kuipers, Orca
2.02.78 Tyrese Wilson, de Fuut
2.03.62 Martin Ruiter, de Houtrib
2.03.68 Bernard Rivard, WVZ
2.04.03 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
2.04.91 Anne Schuurmans, WVZ
200m vrije slag 1999 (Limiet NJJK Amsterdam 2.03.44)
NR 15 jaar: 1.51.55 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
18-12-2011 Lisburn (Ierland)
1.52.57 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
1.57.34 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
1.57.68 Jens Krijgsman, de Columbiaan
1.58.15 Torben Lammerdink, de Berkelduikers
1.58.64 Luuk Veldman, Orca
1.58.83 Klaas Arkesteijn, D’elft
1.58.84 Jacob de Roos, DZ&PC
1.59.02 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
1.59.43 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust
2.00.94 Riku Wakabayashi, Kimbria
200m vrije slag 1998 (Limiet NJJK Amsterdam 2.02.01)
NR 16 jaar: 1.46.66 Kyle Stolk, Eiffel Swimmers PSV
27-10-2012 Amsterdam           
1.50.73 Frank Roovers, PSV
1.55.39 Leroy van Ooijik, VZC E&P
1.55.43 Berjen Mellema, Nova
1.55.75 Jorgos Skotadis, Racing Club
1.57.53 Ruben Stam, de Dolfijn RTC Amsterdam
1.57.58 Jorie Seubers, Nova
1.57.89 Tom Laarhuis, de Dinkel
1.58.29 Lars van der Velden, DAW
1.58.32 Bart Sommeling, de Dolfijn
1.59.69 Sook Willemsen, DWK
200m vrije slag 1997 (Limiet NJJK Amsterdam Amsterdam 2.01.27)
NR 17 jaar+NR Jeugd: 1.45.11 Kyle Stolk,            PSV
14-12-2013 Amsterdam
1.50.29 Ben Schwietert, AZ&PC
1.52.32 Peter Rothengatter, PSV RTC Eindhoven
1.55.16 Stijn Avezaat, PSV
1.55.30 Richard Kuipers, Orca
1.55.60 Jonathan Davidse, De Zeeuwse Kust
1.55.84 Luuk Nijland, de Berkelduikers
1.57.12 Mike Hoek, de Duck
1.57.29 Lars Bottelier, VZV
1.57.49 Ivar de Jong, de Dolfijn
1.58.87 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
200m vrije slag 1996
NR 18 jaar 1.45.53 Kyle Stolk, PSV
20-12-2014 Sint Petersburg (RUS)
1.45.53 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
1.49.25 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
1.50.96 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
1.51.17 Yoran Klos, PSV RTC Eindhoven
1.51.94 Oliver Brache, de Dolfijn
1.52.28 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Eindhoven
1.54.71 Bjorn Scherbeijn, Racing Club
1.54.85 Karst Boersma, de Dinkel
1.55.50 Wimar Lindenberg, Hieronymus
1.55.88 Daniël Buijs, AZ&PC
200m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 2.00.01)
NR 1.41.89 Pieter van den Hoogenband, PSV
14-12-2003 Dublin
1.45.37 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn NTC Amsterdam
1.45.53 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
1.46.65 Joost Reijns, de Dolfijn NTC Amsterdam
1.46.72 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven
1.46.85 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven
1.49.25 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
1.50.29 Ben Schwietert, AZ&PC
1.50.73 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven
1.50.96 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden NTC Eindhoven
1.51.11 Marcel Schouten, PSV NTC Eindhoven

400m vrije slag 2004
NR 10 jaar 4.45.80 Maarten van der Weijden, DAW
15-12-1991 Heemstede
5.24.83 Jason van den Berg, Poseidon’56
5.39.45 Luuk van Rooij, PSV
5.42.03 Jay de Vries, de Devel
5.44.76 Meindert Dekkinga, Zignea
5.46.80 Tycho de Jonge, KZC
5.47.14 Kevin Zwijns, Zwemclub Schoten (België)
5.49.30 Erik Oldenkamp, de Lansingh
5.50.40 Chris Siemens, de Zeehond’73
5.51.23 Patrick van der Knaap, de Duck
5.54.99 Luca Bourdjanadze, Kimbria
400m vrije slag 2003
NR 11 jaar: 4.33.20 Maarten van der Weijden, DAW
1-11-1992 Zuid-Oost Beemster
5.17.54 Matias Jansen, Zignea
5.17.58 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
5.20.41 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
5.25.53 Mika Heskamp, de Dinkel
5.27.54 Dylan Jansen, LZ 1886
5.28.23 Rijk Heere (Achthoven), de Futen
5.29.72 Kylian Heederik, Swol 1894
5.31.07 Kenan Cörüz, DWT
5.34.77 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
5.34.95 Nils Mulder, SBC2000
400m vrije slag 2002 (Limiet NJJK Amsterdam 5.07.98)
NR 12 jaar: 4.26.80 Maarten van der Weijden, DAW
02-10-1993 Denekamp
4.38.52 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht            4:38.52           
4.39.78 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil 1985 (Zwitserland)
4.55.34 Makai van Haren, de Forel**
4.55.48 Jarno Koster, Aqua-Novio’94
4.56.88 Tristan Scholten, Swol 1894
4.57.49 Maurice Pater, TriVia
5.00.72 Luka Bouwman, PSV
5.03.04 Brandon van den Berg, Poseidon’56
5.04.59 Elroy Schot, WZ&PC Purmerend
5.05.73 Léon van der Geest, EZC
400m vrije slag 2001 (Limiet NJJK Amsterdam 4.54.52)
NR 13 jaar: 4.14.10 Pieter van den Hoogenband, PSV
26-01-1991 Eindhoven
4.25.16 Sander Crooijmans, VZC E&P
4.29.25 Vincent Crooijmans, VZC E&P
4.36.04 Thomas Jansen, WVZ
4.36.84 Jelmar Koopman, De Forel**
4.37.62 Luc Kroon, Ed-Vo
4.38.65 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
4.40.29 David Anthonio, ZC Borger
4.40.88 Klaas Pit, de Forel
4.41.73 Jesse Zweers, de Grunte
4.42.24 Rick Bulman, ZC Aquadream
400m vrije slag 2000 (Limiet NJJK Amsterdam 4.27.06)
NR 14 jaar: 4.06.56 Jorgos Skotadis, Racing Club
3-02-2012 Amsterdam
4.16.54 David Kuipers, Orca
4.16.75 Niels Hofmeijer, WS Twente*
4.17.89 Martin Ruiter, de Houtrib**
4.20.02 Bernard Rivard, WVZ
4.22.51 Anne Schuurmans, WVZ
4.23.49 Jelle Betten, DZ&PC
4.24.62 Sten Postma, VZC E&P
4.25.35 Ruden de Ridder, de Zeeuwse Kust
4.25.90 Freek-Jan Melse, DZ&PC,
4.26.49 Olivier Jans, De Dolfijn
400m vrije slag 1999 (Limiet NJJK Amsterdam 4.20.28)
NR 15 jaar: 3.58.80 Pieter van den Hoogenband, PSV
3-04-1993 Barneveld
4.12.58 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
4.16.14 Riku Wakabayashi, Kimbria (JPN)
4.16.43 Stijn Simons, PSV
4.16.58 Luuk Veldman, Orca
4.17.31 Ruben Griffioen, de Columbiaan
4.19.21 Jorian Tanis, de Schotejil
4.20.07 Noa Eversdijk, de Zeeuwse Kust
4.21.20 Koen Koster, HZPC Horst
4.21.27 Harm-Jan Wijnhoud, ZVV
4.21.89 Rense Ruig, ZV De Zaan
400m vrije slag 1998 (Limiet NJJK Amsterdam 4.17.34)
NR 16 jaar: 3.51.21 Pieter van den Hoogenband, PSV
17-12-1994 Amersfoort
4.03.41 Frank Roovers, PSV
4.05.54 Jorgos Skotadis, Racing Club
4.06.82 Tom Laarhuis, de Dinkel
4.10.05 Leroy van Ooijik, VZC E&P
4.11.69 Bart Sommeling, de Dolfijn
4.13.20 Jorie Seubers, Nova
4.14.43 Jonne Schaafsma, Racing Club
4.14.56 Gauke Eilander, Hoogeveen
4.16.05 Igor Ostrowski, MNC Dordrecht (POL)
4.17.28 Mart Kortman, de Dinkel
400m vrije slag 1997 (Limiet NJJK Amsterdam 4.14.68)
NR 17 jaar: 3.50.31 Maarten Brzoskowski, Eiffel Swimmers PSV
26-10-2012 Amsterdam
4.01.16 Ruben van Leeuwen, PSV RTC Eindhoven
4.01.44 Ben Schwietert, AZ&PC
4.02.98 Stijn Avezaat, PSV RTC Eindhoven
4.03.91 Lars Bottelier, VZV
4.07.77 Richard Kuipers, Orca
4.09.74 Luuk Nijland, de Berkelduikers
4.09.96 Ivar de Jong, de Dolfijn
4.11.37 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust*
4.12.88 Beau Kneppers, ZV Hoorn
4.13.91 Robin van Beek, LZ 1886
400m vrije slag 1996 (Limiet ONK Tilburg 4.14.46)
NR 18 jaar 3.46.98 Maarten Brzoskowski, PSV
15-12-2013 Amsterdam
3.52.56 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
3.57.24 Stan Pijnenburg, PSV
3.59.63 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
4.00.12 Mathys Goosen, de Dolfijn NTC Amsterdam
4.03.13 Pepijn Smits, PSV
4.03.27 Karst Boersma, de Dinkel
4.07.10 Koen Lems, Hoogeveen
4.10.59 Björn Scherbeijn, Racing Club
4.13.91 Niels Kemperink, WS Twente
4.13.92 Daniël Buijs, AZ&PC
400m vrije slag (Limiet ONK Tilburg 4.14.46)
NR 3.42.19 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven
07-08-2013 Eindhoven
3.44.22 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven
3.44.51 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven
3.48.33 Joost Reijns, de Dolfijn NTC Amsterdam
3.51.42 Sebastiaan Verschuren, de Dolfijn NTC Amsterdam
3.52.56 Kyle Stolk, PSV NTC Eindhoven
3.55.55 Marcel Schouten, PSV NTC Eindhoven
3.57.24 Stan Pijnenburg, PSV NTC Eindhoven
3.58.75 Erik Nijholt, DZ&PC
3.59.00 Fabian Beimin, AZ&PC
3.59.63 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden

800m vrije slag 2003
NR 11 jaar: 9.19.40 Maarten van der Weijden, DAW
20-12-1992 Heemstede
11.16.42 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
11.29.69 Niels Mulder, SBC2000
11.47.59 Rijk Heere (Achthoven), de Futen
11.50.41 Mika Heskamp, de Dinkel
11.55.04 Frederik Adema, de Granaet
11.55.46 Tim Cohen, WZ&PC Purmerend
11.55.56 Matias Jansen, Zignea
12.01.96 Julian Stok, de Devel
12.06.38 Mathijs Baarda, Orca
12.09.82 Barry Schot, WZ&PC Purmerend
800m vrije slag 2002
NR 12 jaar: 9.03.90 Maarten van der Weijden, DAW
25-04-1993 Haarlem
9.57.81 Makai van Haren, De Forel           
9.58.58 Joep Hoogerwerf, SC Waedenswil (Zwitserland)
10.07.63 Jarno Koster, Aqua-Novio ´94**
10.24.11 Brandon van den Berg (04) Poseidon’56
10.17.14 Sem de Goei, WS Twente
10.24.11 Brendon van den Berg, Poseidon’56
10.36.69 Dushan de Bruijn, de Forel
10.42.32 Anthony Huynh, VZC E&P
10.48.80 Tristan Scholten, Swol 1894
10.51.34 Guus Hoogduin, LZ 1886
800m vrije slag 2001
NR 13 jaar: 8.45.06 Jorgos Skotadis, Racing Club
17-12-2011 's-Gravenzande
9.14.84 Jelmar Koopman, de Forel
9.17.31 Thomas Jansen, WVZ
9.22.20 Sander Crooijmans, VZC E&P
9.30.31 Vincent Crooijmans, VZC E&P
9.39.27 Daniël Claasen, ZVV
9.41.16 Stefan Waalkens, de Houtrib**
9.43.65 Bas Morelissen, AZ&PC
9.49.10 Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC
9.49.30 David Anthonio, Borger
9.49.54 Christiaan Smit, de Fuut**
800m vrije slag 2000
NR 14 jaar: 8.38.80 Pieter van den Hoogenband, PSV
18-12-1992 Eindhoven
8.46.31 Niels Hofmeijer, WS Twente**
8.51.32 Martin Ruiter, de Houtrib**
8.54.54 Bernard Rivard, WVZ
8.58.02 David Kuipers, Orca**
9.13.27 Sten Postma, VZC E&P
9.18.92 Anne Schuurmans, WVZ**
9.20.21 Dennis Kamps, OZ&PC
9.20.28 Vincent de Munter, SG Hellas/Glana/Nimo
9.22.73 Olivier Jans, de Dolfijn**
9.28.89 Getjo Gachatsjan, Wetterwille
800m vrije slag 1999
NR 15 jaar: 8.27.00 Arthur de Rouw, Dommelbaarzen
28-11-1982 Uden
9.01.00 Dario van Hulst, ZC Valkenburg**
9.02.05 Ruben Griffioen, de Columbiaan
9.03.74 Luuk Veldman, Orca**
9.06.56 Thijs Molendijk, VZC E&P
9.08.40 Nicko Kamphuis, de Warande
9.09.34 Stijn van Aken, AZ&PC
9.16.29 Edwin Jager, de Berkelduikers
9.17.77 Wesley Bos, de Columbiaan
9.18.16 Koen Brummelaar, de Dinkel
9.19.00 Eric Verdoes, LZ 1886
800m vrije slag1998
NR 16 jaar: 8.12.90 Pieter van den Hoogenband, PSV
15-01-1994 Amersfoort           
8.43.36 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam*
8.47.99 Leroy van Ooijik, VZC E&P
8.50.87 Jordy Severins, Eurode Kerkrade**
8.52.11 Bart Sommeling, de Dolfijn
8.56.08 Tom Laarhuis, de Dinkel
9.00.27 Jonne Schaafsma, Racing Club
9.03.47 Dennis Klaassen, de Kikker
9.04.17 Sebastiaan Elias, Zwemclub Brabo Antwerpen (België)
9.09.02 Lars Ruessink, Octopus
9.09.92 Jorie Seubers, Nova
800m vrije slag 1997
NR 17 jaar: 8.05.75 Alex Schelvis, De Kempvis
19-12-2004 Drachten
8.30.09 Lars Bottelier, VZV
8.30.43 Stijn Avezaat, PSV
8.42.10 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
8.55.43 Robin van Beek, LZ 1886
8.57.04 Luuk Nijland, de Berkelduikers
9.00.87 Nino Sieling, DWK
9.02.04 Jelmer Postma, Orca
9.04.06 Maurice van der Ploeg, de Kikker
9.09.89 Niels Wiersema, Nova
9.12.91 Vincent Visser, HZ&PC Heerenveen
800m vrije slag 1996
NR 8.02.20 Arthur de Rouw, VZC Veenendaal
30-11-1985 Amersfoort
8.25.66 Pepijn Smits, PSV**
8.43.44 Karst Boersma, de Dinkel**
8.49.41 Daniël Buijs, AZ&PC
8.55.48 Erik Pape, Octopus
9.03.77 Wimar Lindenberg, Hieronymus
9.06.72 Koen Lems, ZPC Hoogeveen**
9.11.80 Casper Muselaers, Octopus
9.13.08 Nordin Termoshuizen, WVZ
9.15.12 Teun Strijbosch, Merlet
9.19.90 Peter Rietveld, TRB-RES
800m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 8.51.47)
NR 7.44.33 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV           
18-12-2011 St. Petersburg
7.50.57 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven**
7.54.30 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven**
8.08.80 Marcel Schouten, PSV NTC Eindhoven**
8.25.66 Pepijn Smits, PSV**
8.29.03 Fabian Beimin, AZ&PC
8.29.80 Jens Bakker, de Dolfijn
8.30.09 Lars Bottelier, VZV**
8.30.43 Stijn Avezaat, PSV
8.36.20 Erik Nijholt, DZ&PC**
8.38.97 Rowan Keen, ZC Borger
8.42.10 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust

1500m vrije slag 2002 (Limiet NJK Tilburg 21.35.52)
NR 17.15.70 Pieter van den Hoogenband, PSV
15-12-1990 Amersfoort
18.41.17 Joep Hoogerwerf, Limmat Sharks Zürich (Zwitserland)
19.01.89 Jarno Koster, Aqua-Novio ´94
19.03.30 Makai van Haren, de Forel
20.30.00 Raoul Witten, ZPC Hoogeveen
20.22.19 Anthony Huynh, VZC E&P
20.39.61 Guus Hoogduin, LZ 1886
20.56.64 Roel Stoopen, ZV Overbetuwe
21.05.92 Luc van Eijndhoven, Argo
21.28.19 Bobby van Dijk, DBD
21.32.78 Thijs Schuurmans, WVZ
1500m vrije slag 2001 (Limiet NJK Tilburg 19.50.28)
NR 13 jaar: 16.18.76 Jorgos Skotadis, Racing Club
17-12-2011 's-Gravenzande
17.40.71 Thomas Jansen, WVZ
17.56.28 Jelmar Koopman, de Forel
18.15.15 Stefan Waalkens, de Houtrib
18.19.74 Sander Crooijmans, VZC E&P
18.34.42 Christiaan Smit, de Fuut
18.45.51 Vincent Crooijmans, VZC E&P
18.46.48 Stijn Boertien, Dedemsvaart-AC
18.56.79 Bas Morelissen, AZ&PC
19.02.67 Tjeerd van Stein, LZ 1886
19.27.17 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
1500m vrije slag 2000 (Limiet NJK Tilburg 17.59.29)
NR 14 jaar: 16.21.53 Maarten van der Weijden,            ZV Hoorn
09-12-1995 Eindhoven
16.37.78 Niels Hofmeijer, WS Twente
16.52.20 Martin Ruiter, de Houtrib
16.53.99 Bernard Rivard, WVZ
16.59.92 David Kuipers, Orca
17.29.12 Anne Schuurmans, WVZ
17.39.85 Sten Postma, VZC E&P
17.45.39 Olivier Jans, de Dolfijn
17.47.34 Tim Hoogerwerf, Limmat Sharks Zürich (Zwitserland)
17.52.89 Dennis Kamps, OZ&PC
18.05.78 Getjo Gachatsjan, Wetterwille
1500m vrije slag 1999 (Limiet NJK Tilburg 17.31.88)
NR 15 jaar: 15.52.90 Arthur de Rouw, Dommelbaarzen
28-11-1982 Uden
17.03.35 Luuk Veldman,Orca
17.14.25 Dario van Hulst, ZC Valkenburg**
17.17.49 Thijs Molendijk, VZC E&P
17.20.78 Ruben Griffioen, de Columbiaan
17.27.86 Wesley Bos, de Columbiaan
17.28.13 Stijn Simons, PSV
17.32.11 Bas Takken, ZV Hoorn
17.32.64 Jorian Tanis, de Schotejil
17.42.80 Joris Bezemer, de Kempvis
17.43.59 Nicko Kamphuis, de Warande
1500m vrije slag 1998 (Limiet NJJK Amsterdam 17.13.88)
NR 16 jaar: 15.30.20 Arthur de Rouw, Dommelbaarzen
26-11-1983 Lelystad
16.25.28 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam
16.49.43 Jordy Severins, Eurode Kerkrade*
16.57.11 Tom Laarhuis, de Dinkel
17.05.82 Jonne Schaafsma, Racing Club
17.06.04 Dennis Klaassen, de Kikker
17.10.11 Sebastiaan Elias, Zwemclub Brabo Antwerpen (België)
17.10.55 Jorie Seubers, Nova
17.28.00 Bas Verdoes, LZ 1886
17.32.44 Gauke Eilander, Hoogeveen
17.43.45 Mathieu Boers, WS Twente
1500m vrije slag 1997 (Limiet NJJK Amsterdam 17.03.16)
NR 17 jaar 15.20.66 Maarten Brzoskowski, Eiffel Swimmers PSV
28-10-2012 Amsterdam
16.06.09 Stijn Avezaat, PSV
16.10.64 Lars Bottelier, VZV
17.43.90 Maurice van der Ploeg, de Kikker
18.09.30 Hans-Jan Westerhof, WS Twente
18.29.18 Daryl Lubbinge, ZPC Hoogeveen
18.40.12 Pascal Nuijten, ZV Westland
18.47.41 Lars van der Zee, Triton
18.49.86 Jesse Derk van Schravendijk, WS Twente
18.54.20 Kars Veldkamp, WS Twente
18.59.16 Andy Vermanen, Dedemsvaart-AC
1500m vrije slag 1996
NR 15.13.39 Maarten Brzoskowski, PSV
03-11-2013 Dordrecht
15.53.93 Pepijn Smits, PSV
16.44.77 Karst Boersma, de Dinkel
17.07.47 Koen Lems, ZPC Hoogeveen
17.13.35 Erik Pape, Octopus
17.43.51 Stijn van Duinhoven, RZC
17.45.01 Peter Rietveld, TRB-RES
17.45.14 Thomas Verouden, Oceanus
17.51.79 Michael Vermoen, ZPC Numansdorp
17.54.54 Nordin Termoshuizen, WVZ
17.56.85 Ardi Knol, Hoogeveen
1500m vrije slag allemaal (Limiet ONK Tilburg 16.57.42)
NR: 14.30.14 Job Kienhuis, Eiffel Swimmers PSV
18-12-2011 St. Petersburg
14.47.03 Maarten Brzoskowski, PSV NTC Eindhoven
14.49.03 Ferry Weertman, PSV NTC Eindhoven
15.27.42 Marcel Schouten, OSV NTC Eindhoven
15.53.93 Pepijn Smits, PSV RTC Eindhoven
16.06.09 Stijn Avezaat, PSV RTC Eindhoven
16.10.64 Lars Bottelier, VZV
16.16.27 Fabian Beimin, AZ&PC
16.17.39 Erik Nijholt, DZ&PC
16.25.28 Jorgos Skotadis, de Dolfijn RTC Amsterdam
16.37.78 Niels Hofmeijer, WS Twente