background image
 
*

Ranglijst schoolslag lange baan 2014

Per 24 augustus 2014, bijgewerkt op 30 augustus 2014
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com
Samenstelling: Jos van Kuijeren

Meisjes en Dames
50m schoolslag junioren 1: 2002
NR: 35.33 Rafaella van Nee, de Dolfijn(1999)
15.05.2011 Amsterdam
38.34 Kemi van de Wetering, Arethusa
38.82 Isa Boom, MNC Dordrecht
39.28 Sophie de Jonge, de Schotejil
39.46 Quinty Setlight, de Dinkel
40.09 Tessa Loos, ZC Aquadream
40.14 Jule Franken, AquAmigos
40.16 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
40.42 Tanja Sajinovic, de Dolfijn
40.78 Elise Tanis, de Schotejil
40.89 Lieske Zijlstra, de Schotejil

50m schoolslag junioren 2: 2001
NR 34.38 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn (1999)
16.03.2012 Amsterdam

35.22 Claire Verkijk, WVZ
35.42 Inge Vieveen, WVZ
35.88 Sanne Busch, MNC Dordrecht
35.98 Rosey Metz, MNC Dordrecht
36.85 Yaelle LŁcht, de Houtrib
36.90 Loulou Janssen, de Columbiaan
37.34 Zara Konstapel, NDD
37.38 Marieke Wildeboer, TriVia
38.07 Chanour Mercelina, SG Hellas/Glana/Nimo
38.38 Medine Demir, Arethusa


50m schoolslag junioren 3: 2000
NR 32.96 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn (1999)
06.04.2013 Eindhoven
33.73 Tes Schouten, BZ&PC
35.10 Kim Vos, SBC2000
36.01 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)
36.07 Chantalle Zijderveld, de Devel
36.33 Danae Kingma, Oeza
36.41 Brigit van der Vegte, Octopus
36.70 Lauren van IJll, WVZ
36.79 Kristy Nagtzaam, ZC Aquadream
36.94 Marrit Steenbergen, DZ&PC
37.16 Robin Goossens, Nuenen

50m schoolslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 35.89)

NR 32.27 Moniek Nijhuis, OZ&PC(1988)
31.07.2003 Glasgow
32.63 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn
35.31 Esmée Strieder, PSV
35.85 Nathalie Bakker, de Dolfijn
36.02 Sterre Schlicher, RZ
36.28 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
36.41 Rowan Reijmer, Natation sportive GenŤve (Zwitserland)
36.44 Kassidy Dawn, WZK (GBR)
36.45 Sterre Schlicher, RZ
36.62 Marieke Tienstra, TriVia
36.78 Merel Kraaijenhof, WS Twente


50m schoolslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 35.82)
NR 32.01 Moniek Nijhuis, OZ&PC(1988)
15.07.2004 Lissabon
33.57 Uma Kraus, D'elft
33.73 Carmen van de Rijt, PSV
33.74 Valerie van Roon, EVZ
35.37 Elise van Manen, de Columbiaan
35.63 Silke Voets, Nuenen
35.79 Chayenne Poorts, SG Hellas/Glana/Nimo
35.81 Willemein Hoving, TriVia
35.91 Amber Visser, TriVia
36.05 Joyce Feith Tafatatha, PSV
36.15 Maaike Vrij, PSV

50m schoolslag dames allemaal 
30.64 Moniek Nijhuis 88 NTC Drachten
32.51 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn
32.63 RafaŽlla van Nee 99 de Dolfijn RTC Amsterdam
33.45 Elise Pennings 95 Merlet
33.57 Uma Kraus 98 D'elft
33.69 Lona Kroese 87 de Dolfijn
33.70 Nikki Habers 96 AZ&PC
33.73 Carmen van de Rijt 98 PSV/RTC Eindhoven 
33.73 Tes Schouten, BZ&PC
33.74 Valerie van Roon, WVZ

100m schoolslag junioren 1: 2002 (NJK-limiet Amsterdam 1.30.65)
NR: 1.17.44 Rafaella van Nee, de Dolfijn(1999)
12.03.2011 Amsterdam
1.21.35 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
1.23.15 Sophie de Jonge, de Schotejil
1.24.85 Birgit van Buiten, Aquapoldro
1.24.95 Anne Paulusse, SBC2000
1.25.25 Kemi van de Wetering, Arethusa
1.25.29 Isa Boom, MNC Dordrecht
1.26.10 Niamh Hofland, PSV
1.26.65 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
1.27.00 Jule Franken, AquAmigos
1.27.28 ZoŽ Ulkeman, de Berkelduikers

100m schoolslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 1.22.98)
NR 1.16.50 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn (1999)
17.03.2012 Amsterdam
1.17.74 Claire Verkijk, WVZ
1.17.87 Rosey Metz, MNC Dordrecht
1.18.41 Inge Vieveen, WVZ
1.18.45 Marieke Wildeboer, TriVia
1.18.63 Sanne Busch, MNC Dordrecht
1.19.50 Loulou Janssen, de Columbiaan
1.20.35 Zara Konstapel, NDD
1.21.08 Storm Willemsen, DWK
1.21.08 Lonneke Kampman, Arethusa 
1.21.23 José Bijl, het Y

100m schoolslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 1.20.40)
NR 1.12.29 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn (1999)
19.07.2013 Utrecht
1.12.98 Tes Schouten, BZ&PC
1.17.24 Kim Vos, SBC2000
1.17.39 Chantalle Zijderveld, de Devel
1.18.95 Myrthe Bakker, SBC2000
1.19.04 Marrit Steenbergen, DZ&PC
1.19.05 Lianne Bouwmeester, Oceanus
1.19.26 Anne Palmans, NDD
1.19.43 Brigit van der Vegte, Octopus
1.20.08 Esmée Lanckohr, SG Hellas/Glana/Nimo
1.20.22 Robin Goossens, Nuenen

100m schoolslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.19.48)
NR 1.11.53 Kira Bulten, de Steur(1973)
03.07.1988 Amersfoort
1.14.32 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn
1.17.98 Esmée Strieder, PSV
1.19.00 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
1.19.33 Lonneke Graansma, TriVia
1.19.64 Hinke Groos, DZ&PC
1.19.67 Sterre Schlicher, RZ
1.20.08 Nathalie Bakker, de Dolfijn
1.20.16 Arijana Alijagic, SG HGN
1.20.26 Rowan Reijmer, Natation sportive GenŤve (Zwitserland)
1.20.64 Moesha Wartes, Racing Club

100m schoolslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.19.32)
NR 1.10.48 Moniek Nijhuis, OZ&PC (1988)
18.07.2004 Lissabon
1.13.68 Carmen van de Rijt, PSV
1.13.69 Uma Kraus, DíElft
1.16.48 Elise van Manen, de Columbiaan
1.17.70 Valerie van Roon, WVz
1.18.48 Silke Voets, Nuenen
1.18.58 Kim Busch, MNC Dordrecht
1.19.15 Annick van der Kraats, de Veene
1.19.40 Carmen ter Weele, Octopus
1.19.70 Ilse Rynja, DES
1.19.97 Brighid van Uffelen, ZVVS

100m schoolslag dames allemaal 
1.07.64 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/NTC Drachten
1.09.48 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn
1.11.70 Femke Heemskerk 87 PSV NTC Eindhoven
1.12.88 Lona Kroese 87 de Dolfijn
1.12.98 Tes Schouten, BZ&PC
1.13.07 Kristel Dorelijers 93 PSV
1.13.68 Carmen van de Rijt 98 PSV
1.13.69 Uma Kraus, DíElft
1.13.81 Lia Dekker 87 AZ&PC
1.14.22 Sanne Bommer, de Dolfijn

200m schoolslag junioren 1: 2000 (NK-limiet Amsterdam 3.17.83)
NR: 2.46.99 Lisanne van Avezaath, TriVia (1997) 20.06.2009 Amsterdam
2.55.21 Niamh Hofland, PSV
2.53.79 Sophie de Jonge, de Schotejil
2.56.76 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
3.02.21 Anne Paulusse, SBC2000
3.03.41 Birgit van Buiten, Aquapoldro
3.04.02 Jule Franken, AquAmigos
3.06.53 ZoŽ Ulkeman, de Berkelduikers
3.07.20 Carolien Beckers, SG Hellas/Glana/Nimo
3.07.70 Isa Boom, MNC Dordrecht
3.07.80 Esther Tiemersma, de Zeeuwse Kust

200m schoolslag junioren 2: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 3.01.09)
NR 2.45.63 Britta Moonen, PSV(1982)
25.06.1995 Amersfoort
2.48.83 Rosey Metz, MNC Dordrecht
2.49.62 Isabel Aardema, ESCA
2.49.76 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.50.32 Inge Vieveen, WVZ
2.50.97 Sanne Busch, MNC Dordrecht
2.52.70 José Bijl. Het Y
2.53.46 Storm Willemsen, DWK
2.55.40 Marieke Wildeboer, TriVia
2.56.04 Zara Konstapel, NDD
2.58.53 Silke Holkenborg, Montferland

200m schoolslag junioren 3: 2000 (NJK-limiet Amsterdam 2.55.46)
NR 2.38.68 Petra Hillenius, Zeeschuimers(1968)
29.08.1982 Innsbruck
2.40.79 Tes Schouten, BZ&PC
2.47.88 Esmée Lanckohr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.47.98 Kim Vos, SBC2000
2.49.96 Vera Lowe, AngoulŤme Natation Charente (Frankrijk)
2.51.25 Brigit van der Vegte, Octopus
2.52.07 Madeleine Schothans, de Veene
2.52.74 Esra Erer, TriVia
2.53.29 Lauren van IJll, WVZ
2.54.49 Lianne Bouwmeester, Oceanus
2.54.71 Eline Zuidema, TriVia

200m schoolslag jeugd 1: 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.53.46)
NR 2.35.58 Martine Janssen, TZC/Vahalis(1977)
02.05.1992 Charleroi
2.46.13 Nathalie Bakker, de Dolfijn
2.47.57 RafaŽlla van Nee, de Dolfijn
2.49.27 Annemarie Meijer, de Duck
2.49.76 Isabel van der Boor, MNC Dordrecht
2.50.25 Lonneke Graansma, TriVia
2.50.29 Rowan Reijmer, Natation sportive GenŤve (Zwitserland)
2.51.01 Esmée Strieder, PSV
2.52.39 Soraya Wasser, PSV
2.52.57 Sterre Schlicher, RZ
2.53.65 Brigit van der Vegte, Octopus

200m schoolslag jeugd 2: 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.53.10)
NR 2.33.58 Linda Moes, Eemsrobben(1971)
19.08.1987 Straatsburg
2.39.70 Uma Kraus, D'elft
2.41.35 Carmen van de Rijt, PSV
2.41.42 Kim Busch, MNC Dordrecht
2.49.83 Ilse Rynja, DES
2.50.51 Annick van der Kraats, de Veene
2.52.75 Elise van Manen, de Columbiaan
2.53.09 Brighid van Uffelen, ZVVs
2.53.50 Carmen ter Weele, Octopus
2.53.95 Anouk van Nellestijn, Aqua-Novioí94
2.54.00 Silke Voets, Nuenen

200m schoolslag dames allemaal 
2.32.02 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/NTC Drachten
2.34.49 Kristel Dorelijers 93  PSV
2.38.11 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn
2.39.70 Uma Kraus 98 D'elft
2.40.37 Marjolein Delno 94 RTC Eindhoven
2.40.41 Wendy van der Zanden, PSV/NTC Eindhoven
2.40.46 Carmen van de Rijt 98 PSV/RTC Eindhoven
2.40.72 Esmée Bos, AZ&PC/RTC Drachten
2.40.59 Sanne Bommer, de Dolfijn
2.40.98 Cynthia Verkaik, Orca

Jongens-heren
50m schoolslag minioren 6: 2002
NR: 35.64 Rick Bulman, Hieronymus (2011)
26.05.2013 Eindhoven
38.18 Timo Spaans, PSV
39.73 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
39.79 Kirill Hrabcuns, AZ&PC
40.11 Timo Spaans, PSV
40.61 Luka Bouwman, PSV
40.72 Brandon van den Berg, Poseidon '45
40.69 Alex van Waveren, Waterland
40.90 Milan Meurs, Nuenen
41.37 Luuk Einhaus, VZC E&P
41.41 Guido Brink, de Zeeuwse Kust

50m schoolslag junioren 1: 2001
NR: 32.31 Rick Bulman, ZC Aquadream          
25.05.2014 Eindhoven
32.21 Rick Bulman, ZC Aquadream
34.97 Sem ten Elsen, de Zeeuwse Kust
35.11 Fabian Velasquez Garcia, TRB/RES
35.31 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
35.61 Pim Verdaasdonk, SBC2000
36.49 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan
36.55 Marcel Delfstra, Orca
37.48 Jairo Kauwoh, Zeemacht
37.62 Sebastiaan van der Meer, AZ&PC
37.67 Daen Spoor, VZC E&P

50m schoolslag junioren 2: 2000
NR: 31.91 Simon Edenburg, Luctor et Emergo (1993) 08.12.2007 Eindhoven
32.12 Juri Dijkstra, TriVia
32.85 Milan ten Broek, AZ&PC
33.32 Martin Ruiter, de Houtrib
33.34 DaniŽl Apperloo, WVZ
34.20 Bram van Gent, Kerkdriel
34.31 Thom Delno, VZC E&P
34.77 Tyrese Wilson, de Fuut
35.18 Vincent de Munter, Brunssum
35.34 Nick Bontje, de Columbiaan
35.61 Thomas Hesper, Van Vliet Barrcuda

50m schoolslag junioren 3: 1999
NR: 30.76 Lennart Stekelenburg, Numansdorp(1986)
04.06.2001 Eindhoven
32.56 Mike Morianner ZV De Zaan
32.81 Jens Krijgsman, de Columbiaan
33.00 Cas Louwarts, RZ
33.19 Ruben Griffioen, de Columbiaan
33.19 Hendrik Faber, WS Twente
33.31 Max-Fernon Troenokarso, Arethusa
33.33 Nicko Kamphuis, de Warande
33.71 Djurre Stoové, PSV
33.72 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
33.87 Thomas van Ekert, Nuenen

50m schoolslag junioren 4: 1998
NR: 30.12 Lennart Stekelenburg,Numansdorp (1986)
17.03.2002 Amsterdam
31.06 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
31.61 Wietse Waninge, AZ&PC
31.85 Thomas Kappe, Hoogeveen
31.94 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)
32.27 Bryan Chen, Borger
32.38 Pascal van Bakel, Argo
32.45 Jonne Schaafsma, Racing Club
33.05 Linquendo van der Klooster, ZPB H&L
33.07 Lars van der Velden, DAW
33.19 Kelt Garritsen, NDD

50m schoolslag jeugd 1: 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 32.01)
NR: 29.24 Lennart Stekelenburg, MNC (1986)
02.08.2003 Glasgow
30.40 Youri Beugelsdijk, TriVia
30.67 Thomas Verhoeven, Wiekslag
30.91 Bram Lamberts, PSV
31.96 Thomas de Lange, WS Twente
31.96 Jack Davies, WZK 
32.05 Ivar de Jong, de Dolfijn
32.08 Ruben Koek, ESCA
32.19 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
32.50 Ivo Grosveld, RZL
32.51 Jurre Stammes, DWK

50m schoolslag jongens jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet Amsterdam 32.01)
NR: 28.79 Roy Smeenge, TriVia (1993)
07.04.2011 Eindhoven

29.37 Wimar Lindenberg, Hieronymus
29.95 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
30.16 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven
30.70 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
30.87 Koen Lems, Hoogeveen
31.14 Bjorn Scherbeijn, PSV
31.17 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
31.43 Ardi Knol, Hoogeveen
31.54 Niels Kemperink, WS Twente
31.71 Erik Pape, Octopus

50m schoolslag heren allemaal 
28.48 Timon Evenhuis 90 de Dolfijn
28.71 Bram Dekker 89  PSV
29.05 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
29.17 Sébas van Lith, Aqua-Novio'94
29.21 Joep van Grunsven 95 RTC Eindhoven
29.35 Mark Baars 85 MNC Dordrecht
29.37 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
29.50 Kasper Leeuw 93 AZ&PC
29.53 Arno Kamminga, de Columbiaan
29.71 Niels van Eck 89 Hoogeveen 
29.92 Coen de Bruijn, Hieronymus

100m schoolslag minioren 6: 2002
NR: 1.13.82 Stan Steegeling, het Y (1991)
10.07.1983 Amersfoort
1.23.40 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
1.23.53 Timo Spaans, PSV
1.24.29 Brandon van den Berg, Poseidon'56
1.25.22 Alex van Waveren, Waterland
1.25.94 Luka Bouwman, PSV
1.28.07 Luuk Einhaus, VZC E&P
1.28.67 Guido Brink, de Zeeuwse Kust
1.29.53 Max Mesman, RZC
1.29.64 Milan Meurs, Nuenen
1.29.64 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)

100m schoolslag junioren 1: 2001 (NJK-limiet Amsterdam 1.27.59)
NR: 1.11.95 Kevin Wolters, Hellas/Glana(1995)
07.12.2008 Eindhoven
1.12.92 Rick Bulman, ZC Aquadream
1.15.28 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
1.15.76 Klaas Pit, de Forel
1.16.36 Marcel Delfstra, Orca
1.18.85 Jairo Kauwoh, Zeemacht
1.19.45 Fabian Velasquez Garcia, TRB/RES
1.19.58 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan
1.19.61 Sem van Elsen, de Zeeuwse Kust
1.20.00 Pim Verdaasdonk, SBC2000
1.20.14 Mart Niehoff, de Zwoer

100m schoolslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 1.23.88)
NR: 1.08.22 Kevin Wolters, Hellas-Glana (1995) 05.12.2009 Lignano
1.09.41 Juri Dijkstra, TriVia
1.11.06 Thom Delno, VZC E&P
1.12.20 Martin Ruiter, de Houtrib
1.13.29 DaniŽl Apperloo, WVZ
1.14.42 Max Reinders, Racing Club
1.14.56 Noah Legerstee, DíElft
1.14.61 Milan ten Broek, AZ&PC
1.15.04 DaniŽl Jacobs, Racing Club
1.15.05 Vincent de Munter, Brunssum
1.16.22 Tyrese Wilson, de Fuut

100m schoolslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet Amsterdam 1.15.46)
NR: 1.06.32 Marko van Brummelen, VZC V'daal(1973)
28.07.1988 Amersfoort
1.08.66 Jacob de Roos, DZ&PC
1.10.11 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
1.10.32 Mike Morianner, ZV de Zaan
1.11.45 Nicko Kamphuis, de Warande
1.11.76 Cas Louwarts, RZ
1.12.00 Ruben Griffioen, de Columbiaan
1.12.28 Koen Koster, HZPC Horst
1.12.36 Jesse van Dijk, de Houtrib
1.12.55  Djurre Stoové, PSV
1.13.70 Luuk Veldman, Orca

100m schoolslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet 1.13.51)
NR: 1.05.49 Marko van Brummelen, VZC Ve.(1973)
11.03.1989 Maastricht
1.07.49 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)
1.07.70 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
1.08.74 Wietse Waninge, AZ&PC
1.09.65 Frank Roovers, PSV
1.10.48 Thomas Kappe, Hoogeveen
1.10.87 Linquendo van der Klooster, ZPB H&L
1.11.16 Jonne Schaafsma, Racing Club
1.11.63 Floris Kotterink, Albion
1.12.03 Sebastiaan Elias, Brabo Antwerpen (BelgiŽ)
1.12.69 Tom Laarhuis, de Dinkel

100m schoolslag jeugd 1: 1997 (Limiet NK Amsterdam 1.12.30)
NR: 1.03.15 Lennart Stekelenburg, MNC (1986)
31.07.2003 Glasgow
1.06.74 Bram Lamberts, PSV
1.07.12 Youri Beugelsdijk, TriVia
1.09.58 Jack Davies, WZK Zwemmen
1.10.08 Ruben Koek, ESCA
1.10.10 Vincent Visser, HZ&PC Heerenveen
1.10.37 Thomas Verhoeven, Wiekslag
1.10.47 Roberto Hogerwerf, MNC Dordrecht
1.10.56 Beau Kneppers, ZV Hoorn
1.10.91 Jurre Stammes, DWK
1.11.26 Ruben van Leeuwen, VZC E&P

100m schoolslag jongens jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet Amsterdam  1.11.28)
NR: 1.03.07 Lennart Stekelenburg, MNC (1986)
16.07.2004 Lissabon
1.05.75 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven
1.06.16 Wimar Lindenberg, Hieronymus
1.06.47 Koen Lems, Hoogeveen
1.07.68 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
1.08.38 Ardi Knol, Hoogeveen
1.08.39 Stan Pijnenburg, PSV
1.09.31 Timo Billman, Eurode Kerkrade (GER)
1.10.63 Erik Pape, Octopus
1.11.33 Niels Kemperink, WS Twente
1.11.54 Yannick Vijver, de Dolfijn

100m schoolslag heren allemaal 
1.01.42 Bram Dekker 89  PSV
1.02.80 Sébas van Lith 90 Aqua-Novio'94 RTC Drachten
1.03.06 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
1.03.62 Timon Evenhuis 90 de Dolfijn
1.04.58 Lucas Greven 95 RTC Eindhoven 
1.04.68 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.04.69 Mark Baars, MNC Dordrecht
1.04.75 Joep van Grunsven 95  RTC Eindhoven
1.04.91 Kasper Leeuw 93 AZ&PC
1.05.75 Kyle Stolk, PSV RTC Eindhoven

200m schoolslag minioren 6: 2002
NR: 2.44.20 Stan Steegeling, het Y (1971) 12.04.1983 Veenendaal

200m schoolslag junioren 1: 2001 (NJK-limiet 3.09.21)
NR: 2.33.62 Kevin Wolters, Hellas/Glana(1995)
06.12.2008 Eindhoven
2.41.21 Marcel Delfstra, Orca
2.44.53 Rick Bulman, ZC Aquadream
2.46.61 Klaas Pit, de Forel
2.46.77 Quinn van den Heuvel, Numansdorp
2.49.73 Dave van den Nieuwendijk, de Columbiaan
2.51.13 Jairo Kauwoh, Zeemacht
2.52.28 Coen de Lang, Hoogeveen
2.52.29 Jan Willem TŲpfer, PSV
2.52.62 Ian Sanders, Eszet
2.54.96 Mart Niehoff, de Zwoer

200m schoolslag junioren 2: 2000 (Limiet NJK Amsterdam 3.01.18)
NR: 2.28.68 Kevin Wolters, Hellas-Glana(1995)
06.12.2009 Lignano
2.31.25 Juri Dijkstra, TriVia
2.32.62 Thom Delno, VZC E&P
2.38.14 DaniŽl Apperloo, WVZ
2.40.50 Martin Ruiter, de Houtrib
2.41.12 DaniŽl Jacobs, Racing Club
2.41.25 Freek-Jan Melse, DZ&PC
2.42.54 Noah Legerstee, Díelft
2.43.31 Vincent de Munter, Brunssum
2.45.79 Jelle Betten, DZ&PC
2.47.02 Milan ten Broek, AZ&PC

200m schoolslag junioren 3: 1999 (NJK-limiet 2.43.00)
NR: 2.27.40 Marko van Brummelen, VZC V'daal(1973)
30.07.1988 Amersfoort

2.28.64 Jacob de Roos, DZ&PC
2.31.37 Daan Zwertbroek, HZ&PC Heerenveen
2.35.43 Koen Koster, HZPC Horst
2.36.65 Ruben Griffioen, de Columbiaan
2.37.34 Nicko Kamphuis, de Warande
2.38.10 Djurre Stoové, PSV
2.38.11 Thomas van Ekert, Nuenen
2.39.42 Cas Louwarts, RZ
2.39.81 Mike Morianner, ZV de Zaan
2.42.26 Jesse van Dijk, Aqua-Novioí94

200m schoolslag junioren 4: 1998 (NJK-limiet 2.38.78)
NR: 2.19.92 Camillo Bérénos, de Dolfijn(1980)
11.08.1996 Kopenhagen
2.26.85 Igor Ostrowski, de Kempvis (POL)
2.27.04 Stijn Geelen, MNC Dordrecht
2.29.47 Wietse Waninge, AZ&PC
2.33.63 Frank Roovers, PSV
2.36.04 Tom Laarhuis, de Dinkel
2.36.56 Jonne Schaafsma, Racing Club
2.37.92 Sook Willemsen, DWK
2.38.80 Jan Willem Veldman, ZPCA
2.40.23 Sebastiaan Elias, Brabo Antwerpen (BelgiŽ)
2.41.58 Linquendo van der Klooster, ZPB H&L

200m schoolslag jeugd 1: 1997 (NK-limiet Amsterdam 2.36.19)
NR: 2.17.25 Thijs van Valkengoed, DWK (1983)
30.07.2000 Duinkerken
2.24.97 Bram Lamberts, PSV
2.25.78 Youri Beugelsdijk, TriVia
2.31.01 Ivar de Jong, de Dolfijn
2.33.10 Roberto Hogerwerf, MNC Dordrecht
2.33.31 Beau Kneppers, ZV Hoorn
2.35.14 Stijn Avezaat, ZPC Woerden
2.35.90 Jurre Stammes, DWK
2.36.43 Thomas de Lange, WS Twente
2.36.96 Ruben Koek, ESCA
2.37.46 Toby van Wijngaarden, Racing Club

200m schoolslag jongens jeugd 2: 1996 (NJJK-limiet 2.33.97)
NR: 2.16.01 Thijs van Valkengoed, DWK-XCESS (1983)
08.07.2001 Valetta
2.23.12 Koen Lems, Bikkel Hoogeveen
2.27.49 Bjorn Scherbeijn, RTC Eindhoven
2.30.32 Ardi Knol, Bikkel Hoogeveen
2.35.35 Teun Strijbosch, Merlet
2.36.42 Erik Pape, Octopus 
2.36.84 Timo Billman, Eurode Kerkrade
2.40.86 Sem Hermans, HZPC Horst
2.42.34 Paul van Grol, Widex GZC DONK
2.42.99 Martijn Houweling, Van Vliet Barracuda
2.43.45 Casper Muselaars, Octopus
2.43.45 Karst Boersma, de Dinkel

200m schoolslag heren allemaal
2.13.26 Sébas van Lith 90 NTC Drachten  
2.15.74 Lucas Greven 95 RTC Eindhoven
2.17.74 Bram Dekker 89 PSV
2.19.01 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
2.21.85 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC 
2.22.35 Mark Baars 85 MNC Dordrecht
2.22.58 Dirk Zeelte, de Waalstroom
2.23.12 Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen 
2.23.58 Arjan Knipping 94 PSV
2.23.63 Kasper Leeuw 93 AZ&PC