background image
 
*

Ranglijst rugslag korte baan 2014


Per
  28 december 2014 bijgewerkt op 29 december 2014  

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren


Meisjes
50m rugslag 2004 en later
NR 9 jaar 37.68 Esmée Bos, Aquapoldro
22-10-2005 Dronten
NR 10 jaar 33.75 Marrit Steenbergen, DZ&PC
30-12-2010 Drachten
35.35 Myrthe Natzijl, Borger
35.90 Jetske Moot, de Houtrib
36.68 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
38.23 Anna van Droffelaar, ZVVS
38.37 Puck Koopman, de Dinkel
38.39 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
38.58 Senna van der Veen, Hoogeveen
38.60 Bridget de Bat, de Schelde
38.86 Noa Teuben, de Vikings (05)
38.99 Lize van Stigt, LZ 1886
50m rugslag 2003
NR 11 jaar 31.59 Marrit Steenbergen, DZ&PC
29-10-2011 Delfzijl
33.16 Britta Koehorst, de Lansingh

33.87 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
34.88 Ilse Verheij, de Rog
35.04 Megan de Hoog, SCOM/de Zeehond’73
35.90 Lindsey Berghuis, ZV Zwartsluis
36.00 Mila Geul, Aqua-Novio''94
36.22 Lynn Joor, het Ravijn
36.26 Melina Carrillo Moreno, ZV de Zaan
36.33 Dominique van der Meer, Racing Club
36.36 Milou ten Koppel, Deltasteur
50m rugslag 2002
NR 12 jaar 30.41 Marrit Steenbergen, DZ&PC
23-06-2012 Heerenveen
32.32 Tessa Giele, de Duck
32.52 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo

32.71 Bo Souhoka, SG Hellas/Glana/Nimo
33.07 Imani de Jong, ZPCH
33.26 Elise Tanis, de Schotejil
33.31 Danique Bernard, Ed-Vo
33.34 Dionne Salomons, Borger
33.47 Maaike Broersma, BZ&PC
33.73 Giorgia Colle, de Zeehond’73
34.18 Inge Dekker, TriVia
50m rugslag 2001
NR 13 jaar 29.91 Maaike de Waard, De Zeehond'73
24-10-2009 Aken
31.67 Loulou Janssen, de Columbiaan
31.77 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
32.20 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
32.28 Claire Verkijk, WVZ
32.32 Brit Brandsma, Zignea
32.80 Silke Holkenborg, Montferland
32.90 Lonneke Kampman, PSV
32.91 Chefanja Nunes, MNC Dordrecht
33.00 Kaylin Stel, de Dolfijn
33.01 Inge Vieveen, WVZ
50m rugslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 31.57)
NR 14 jaar 28.62 Marrit Steenbergen, DZ&PC
27-12-2014
28.62 Marrit Steenbergen, DZ&PC
29.10 Iris Tjonk, WS Twente
29.51 Jasmijn Boon, WVZ
30.02 Frouke Beeksma, TriVia
31.04 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
31.10 Manon Kampman, PSV
31.15 Brigit van der Vegte, Octopus
31.59 Myrthe Bakker, SBC2000
31.75 Arianne Kooijinga, TriVia
31.79 Marieke Thijssen, NDD
31.86 Alinda Dingshof, Hoogeveen
50m rugslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 31.29)
NR 15 jaar + NR Jeugd 28.58 Maaike de Waard, De Zeehond'73
29-12-2011 Dordrecht
29.20 Marieke Tienstra, TriVia
29.46 Manon Manning, Nova
30.43 Josien Wijkhuijs, Orca
30.81 Renee Vanderheyden, TriVia

31.21 Manon Herben, Zwemclub Eijsden
31.31 Robin Weessies, Eemsrobben
31.33 Nathalie Bakker, de Dolfijn
31.49 Simone Krans, Hoogeveen
31.79 Sanne Ditzel, Aquapoldro 
32.16 Romy de Laat, Wiekslag
50m rugslag 1998
NR 16 jaar 27.47 Maaike de Waard, Eiffel Swimmers PSV
24-11-2012 Chartres
29.75 Valerie van Roon, WVZ
29.79 Joyce Feith Tafatatha, PSV
29.99 Tessa Vermeulen, de Dolfijn
30.45 Sterre Mooiweer, de Dinkel
30.51 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
30.59 Anouk Zandbergen, DAW
30.86 Chelsea Merfol, VZC E&P
31.05 Gwen Sieswerda, FZC’54
31.09 Carmen van de Rijt, PSV RTC Eindhoven
31.42 Silke Voets, Nuenen
50m rugslag 1997
NR 17 jaar 27.25 Maaike de Waard, KNZB-RTC/PSV
02-11-2013 Dordrecht
29.72 Claris de Vries, Orca
30.08 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam**
30.37 Mirl de Boer, DAW
30.81 Lisanne van Avezaath, TriVia
31.45 Amy de Langen, PSV
31.53 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
31.62 Aimée de Werk, Poseidon’56
31.65 Marije Dinkelberg, de Zeehond’73
31.69 Joelle Geerts, Poseidon’56
31.80 Manon van Esch, TRB-RES
31.80 Lisa Postma, WVZ
50m rugslag 1996
NR 18 jaar 27.08 Ranomi Kromowidjojo, Eiffel Swimmers PSV
13-12-2008 Rijeka
27.15 Maaike de Waard, PSV
28.86 Esmée Bos, AZ&PC
29.86 Jamilla van Veen, ZPC Woerden
30.23 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
30.71 Laura Moolenaar, AZ&PC
30.97 Anouque Berghuis, Racing Club
31.19 Nicole Bennis, WVZ
31.39 Cynthia Verkaik, Orca
31.71 Tamara Grove, de Dolfijn
31.76 Annick Willemsen, Schwimmclub Fricktal (Zwitserland)
50m rugslag allemaal 
NR 26.32 Hinkelien Schreuder, Eiffel Swimmers PSV
12-12-2009 Istanbul
27.15 Maaike de Waard, PSV
27.47 Ranomi Kromowidjojo, PSV
27.67 Kira Toussaint, de Dolfijn
28.19 Tamara van Vliet, de Dolfijn
28.43 Wendy van der Zanden, PSV
28.62 Marrit Steenbergen, DZ&PC
28.68 Anja van der Hout, WVZ
28.86 Esmée Bos, AZ&PC
29.10 Iris Tjonk, WS Twente
29.20 Marieke Tienstra, TriVia

100m rugslag 2004 en later
NR 9 jaar 1.19.60 Debbie Bronckers, Meedam
26-12-1978 Leiden
NR 10 jaar 1.14.41 Myrthe Natzijl, ZC Borger
20-12-2014 Nijverdal
1.14.41 Myrthe Natzijl, Borger
1.18.80 Kim van Dongen, Aqua-Novio’94
1.19.37 Bridget de Bat, de Schelde
1.19.75 Jetske Moot, de Houtrib
1.20.33 Anna van Droffelaar, ZVVS
1.20.61 Kyomi Groenhart, DZ&PC
1.21.12 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
1.21.87 Senna van der Veen, Hoogeveen
1.22.07 Noa Teuben, de Vikings (05)
1.23.16 Sterre Hendriks, PSV
100m rugslag 2003 (NJJK-limiet Amsterdam 1.18.42)
NR 11 jaar 1.07.84 Marrit Steenbergen, DZ&PC
26-11-2011 Drachten

1.12.27 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
1.13.06 Britta Koehorst, de Lansingh

1.15.95 Eva Geilenkirchen, Racing Club

1.16.00 Ilse Verheij, de Rog
1.16.40 Joy van Dieren, de Dinkel
1.16.63 Megan de Hoog, de Zeehond'73
1.17.25 Milou ten Koppel, Deltasteur
1.17.39 Maaike Issard, AZ&PC
1.17.89 Brenda Beijering, ZC Borger
1.18.07 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
100m rugslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 1.11.63)
NR 12 jaar 1.06.09 Marrit Steenbergen, DZ&PC
04-11-2012 Amsterdam
1.08.64 Maaike Broersma, BZ&PC
1.09.89 Danique Bernard, Ed-Vo
1.09.92 Elise Tanis, de Schotejil
1.10.33 Bo Souhoka, SH Hellas/Glana
1.11.06 Dionne Salomons, Borger
1.11.32 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
1.11.39 Tessa Kooi, Nova
1.12.40 Birgit van Buiten, Aquapoldro
1.13.02 Giorgia Colle, de Zeehond’73
1.13.02 Lieke Oude Lenferink, WS Twente
100m rugslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 1.09.68)
NR 13 jaar 1.02.24 2000 Iris Tjonk, WS Twente
15-12-2013 Amsterdam
1.05.95 Claire Verkijk, WVZ
1.07.20 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
1.07.26 Storm Willemsen, DWK
1.07.34 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
1.07.90 Indy Jongman, Arethusa
1.07.99 Silke Holkenborg, Montferland
1.09.24 Eline Brok, WS Twente
1.09.29 Lonneke Kampman, PSV
1.09.75 Kaylin Stel, de Dolfijn
1.09.94 Imke van den Hoef, HZPC Horst
100m rugslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 1.08.48)
NR 14 jaar + NR Jeugd 1.01.97 Iris Tjonk, WS Twente
01-02-2014 Amsterdam
1.01.97 Iris Tjonk, WS Twente
1.04.30 Jasmijn Boon, WVZ
1.04.98 Frouke Beeksma, TriVia
1.05.64 Laura van Engelen, AquAmigos
1.06.12 Brigit van der Vegte, Octopus
1.06.70 Manon Kampman, Arethusa
1.06.42 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
1.07.86 Arianne Kooijinga, TriVia
1.08.34 Alinda Dingshoff, Hoogeveen
1.08.50 Marieke Thijssen, NDD
100m rugslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.07.88)
NR 15 jaar + NR Jeugd 1.01.54 Kira Toussaint, de Dolfijn
19-12-2009 Amsterdam
1.02.26 Marieke Tienstra, TriVia
1.03.39 Manon Manning, Nova
1.04.11 Eelke Roman, LZ 1886
1.05.53 Manon Herben, Zwemclub Eijsden
1.05.40 Loulou Vos, PSV
1.06.26 Kyra Jongman, Arethusa
1.06.72 Renee Vanderheyden, TriVia
1.06.93 Robin Weessies, Eemsrobben
1.07.15 Frederique Janssen, PSV
1.07.41 Sanne Ditzel, Aquapoldro
100m rugslag 1998 
NR 16 jaar 59.33 Maaike de Waard, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2012 Amsterdam
1.03.16 Valerie van Roon, WVZ
1.03.97 Sterre Mooiweer, de Dinkel
1.05.21 Joyce Feith Tafatatha, PSV

1.05.63 Silke Voets, Nuenen
1.05.80 Chelsea Merfol, DWK
1.06.26 Audrey Bams, Zwemclub Eijsden
1.06.45 Anouk Zandbergen, DAW
1.06.60 Elize Bouman, Numansdorp
1.07.69 Eefje Slootweg, de Dinkel
1.07.92 Serena Stel, de Dolfijn
100m rugslag 1997 
NR 17 jaar 57.91 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
26-11-2010 Eindhoven
1.01.84 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam
1.03.41 Claris de Vries, Orca
1.04.38 Mirl de Boer, DAW
1.05.34 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
1.06.74 Manon van Esch, TRB-RES
1.06.89 Amy de Langen, PSV NTC Eindhoven
1.07.52 Noa Oldenhof, de Dolfijn
1.08.02 Latascha Kilian, Olympia
1.08.06 Anouk Rekers, WS Twente
1.08.40 Denise Schulpen, Aquarijn
100m rugslag 1996 
NR 57.16 Kira Toussaint, Eiffel Swimmers PSV
22-11-2012 Chartres
0.59.69 Maaike de Waard, PSV
1.03.48 Cynthia Verkaik, Orca
1.04.28 Jamilla van Veen, ZPC Woerden
1.04.48 Iris Brand, Santa Clara Swim Club (USA)
1.04.90 Lotte Langenhoff, Zeester Meerval
1.04.98 Anouque Berghuis, Racing Club
1.05.18 Nicole Bennis, WVZ
1.06.91 Laura Moolenaar, AZ&PC
1.07.28 Tamara Grove, de Dolfijn
1.07.31 Annick Willemsen, Schwimmclub Fricktal (Zwitserland)
100m rugslag allemaal
NR 57.16 Kira Toussaint, Eiffel Swimmers PSV
22-11-2012 Chartres
0.58.76 Sharon van Rouwendaal, AAS 95 (Frankrijk)
0.59.00 Kira Toussaint, de Dolfijn NTC Eindhoven
0.59.69 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven
1.00.32 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
1.00.65 Wendy van der Zanden, PSV NTC Eindhoven
1.01.84 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Amsterdam
1.01.97 Iris Tjonk, WS Twente
1.02.26 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten
1.02.32 Tamara van Vliet, de Dolfijn RTC Amsterdam
1.02.39 Ilse Kraaijeveld, Orca

200m rugslag 2004
NR 10 jaar 2.41.09 Myrthe Natzijl, Borger
09-11-2014 Zwolle
2.41.09 Myrthe Natzijl, Borger
2.56.43 Britt van den Boom, SG Hellas/Glana/Nimo
200m rugslag 2003 (NJJK-limiet Amsterdam 2.52.09)
NR 2.25.42 Marrit Steenbergen, DZ&PC
26-11-2011 Drachten
2.40.19 Britta Koehorst, de Lansingh
2.42.02 Eva Geilenkirchen, Racing Club
2.43.46 Demi van Hulst, ZC Valkenburg
2.44.21 Suze Kuipers, Orca
2.45.46 Milou ten Koppel, Deltasteur
2.45.71 Megan de Hoog, SCOM/de Zeehond’73
2.45.85 Amber Celie, Oceanus
2.46.95 Brenda Beijering, Borger
2.47.98 Imke Beekman, SG Hellas/Glana/Nimo
2.48.41 Judith Houtvast, SG Hellas/Glana/Nimo
200m rugslag 2002 (NJJK-limiet  Amsterdam 2.37.20)
NR 2.22.66 Marrit Steenbergen, DZ&PC
17-11-2012 Drachten
2.29.77 Elise Tanis, de Schotejil
2.31.35 Danique Bernard, Ed-Vo
2.32.20 Bo Souhoka, SG Hellas-Glana-Nimo
2.32.23 Birgit van Buiten, Aquapoldro
2.33.48 Tessa Kooi, NOVA
2.33.61 Sophie de Jonge, WVZ
2.33.72 Nikki Smeets, SG Hellas/Glana/Nimo
2.34.36 Kiki Koopman, de Dinkel
2.36.59 Imani de Jong, ZPCH
2.36.09 Dionne Salomons, Borger
200m rugslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 2.32.91)
NR 2.17.32 Maaike de Waard, De Zeehond'73
28-11-2009 ’s-Gravenzande
2.21.42 Eline van der Wal, HZ&PC Heerenveen
2.22.37 Claire Verkijk, WVZ
2.24.67 Mathilde Stolmeijer, ZPC de Hof
2.25.35 Indy Jongman, PSV
2.25.60 Silke Holkenborg, Montferland
2.28.03 Loulou Janssen, de Columbiaan
2.28.31 Kaylin Stel, de Dolfijn
2.29.75 Eline Brok, WS Twente
2.30.66 Inge Vieveen, WVZ
2.31.33 Lonneke Kampman, PSV
200m rugslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 2.30.29)
NR 2.13.94 Sharon van Rouwendaal, CN Braud St-Louis
07-12-2007 Nimes
2.14.25 Iris Tjonk, WS Twente
2.14.43 Jasmijn Boon, WVZ
2.18.05 Laura van Engelen, AquAmigos
2.22.96 Frouke Beeksma, Trivia
2.24.76 Brigit van der Vegte, Octopus
2.25.80 Marit Boxum, ZV Zwartsluis
2.26.59 Manon Kampman, Arethusa
2.26.62 Daniek van der Kooi, Orca
2.26.69 Arianne Kooijinga, TriVia
2.27.69 Marieke Thijssen, NDD
200m rugslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.28.97)
NR 15 jaar + NR Jeugd 2.10.77 Naomi van der Woerd, TZC/Vahalis
29-02-1992 Palma de Mallorca
2.13.13 Marieke Tienstra, TriVia RTC Drachten
2.18.49 Manon Manning, NOVA
2.22.91 Kyra Jongman, PSV
2.23.03 Eelke Roman, LZ 1886
2.23.76 Josien Wijkhuijs, Orca
2.24.59 Rebecca Koens, BEST (België)
2.26.49 Nathalie Bakker, de Dolfijn
2.26.58 Fabiënne Vork, de Dolfijn
2.26.89 Manon Herben, Zwemclub Eijsden
2.27.51 Merel Kraaijenhof, WS twente
200m rugslag 1998 
NR 16 jaar 2.07.72 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
13-12-2009 Istanbul
2.12.24 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
2.17.36 Sterre Mooiweer, de Dinkel
2.21.70 Serena Stel, de Dolfijn
2.22.74 Anouk Zandbergen, DAW
2.23.67 Silke Voets, Nuenen
2.23.99 Chelsea Merfol, DWK
2.25.11 Vivianne Dortmond, GZVW
2.25.90 Nynke Klokman, DZ&PC
2.26.18 Anne Noom, ZV de Zaan
2.26.51 Elize Bouman, ZPC Numansdorp
200m rugslag 1997
NR 17 jaar 2.04.10 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
17-12-2010 Dubai
2.11.26 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Eindhoven
2.18.76 Claris de Vries, Orca
2.21.34 Maaike van Veen, Dedemsvaart-AC
2.22.31 Lisanne van Avezaath, TriVia
2.23.21 Mirl de Boer, DAW
2.25.87 Ina Willigers, Zwemclub Eijsden
2.26.58 Denise Schulpen, Zwemlust den Hommel
2.26.59 Anouk Rekers, WS Twente
2.26.71 Judith Veldman, Eemsrobben
2.27.64 Irma van den Brandt, Zwemclub Eijsden
200m rugslag 1996
NR 18 jaar 2.02.47 1993 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2011 Atlanta

2.11.31 Maaike de Waard, de Zeehond’73
2.16.14 Esmée Bos, AZ&PC
2.18.95 Tamara Grove, de Dolfijn
2.19.85 Laura Moolenaar, AZ&PC
2.20.46 Anouque Berghuis, Racing Club
2.21.30 Asmara Ritmeijer, ZVVS
2.21.82 Jamilla van Veen, ZPC Woerden
2.23.81 Lotte Langenhoff, Zeester-Meerval
2.23.86 Linda Kamperman, Zwemlust den Hommel
2.24.90 Nicole Bennis, WVZ
200m rugslag allemaal 
NR 2.02.47 1993 Sharon van Rouwendaal, Eiffel Swimmers PSV
16-12-2011 Atlanta
2.03.51 Femke Heemskerk, PSV NTC Eindhoven
2.08.65 Kira Toussaint, de Dolfijn NTC Eindhoven
2.08.90 Wendy van der Zanden, PSV
2.11.26 Robin Neumann, de Dolfijn NTC Eindhoven
2.11.31 Maaike de Waard, PSV NTC Eindhoven
2.12.24 Tessa Vermeulen, de Dolfijn NTC Amsterdam
2.13.13 Marieke Tienstra, TriVia  RTC Drachten
2.14.25 Iris Tjonk, WS Twente
2.14.40 Leonie van Noort, WVZ
2.14.43 Jasmijn Boon, WVZ

Jongens en heren

50m rugslag 2004 en later
NR 9 jaar 37.59 Tim Korstanje, Aqua-Novio '94
17-11-2012 Ede

NR 10 jaar 34.91 Erik Hagting,  Stadskanaal
19-05-2001 Stadskanaal
36.01 Luuk van Rooij, PSV
37.61 Chris Verhoeven, Nuenen
38.35 Cyril Coonen, ESCA
38.40 Mac Peeks, Hoogeveen
38.67 Quint van Haren, de Forel
38.79 Simon Claasen, ZVV
38.95 Max van Schagen, de Columbiaan
39.07 Jaime Fais, TriVia
39.08 Niek Hamans, EZC
39.18 Steijn Louter, Hieronymus
50m rugslag 2003
NR 11 jaar 0.32.20 Alwin Roest, AZ&PC
27-12-1992 Amersfoort
33.58 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
34.99 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
35.39 Esper Schreurs, Eszet
36.18 Luuk Hulleman, ZVV
36.29 Stan de Swart, PSV
36.55 Lukas Binnekamp, WS Twente
36.57 Chris Vogelaar, LZ 1886
36.62 Sjors Lemmers, Merlet
36.64 Matias Jansen, Zignea
36.80 Dylan Jansen, LZ 1886
50m rugslag 2002
NR 12 jaar 30.60 Alwin Roest,  AZ&PC
17-12-1993 Amersfoort
32.55 Bobby van Dijk, DBD
32.57 Milan Meurs, Nuenen
32.93 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
33.26 Léon van der Geest, EZC
33.81 Makai van Haren, de Forel
34.01 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
34.06 Sweeder Braakman, de IJsel
34.17 Kirill Hrabcuns, 34.37 Léon van der Geest, EZC
34.17 Luc van Eijndhoven, Argo
34.19 Brendon van den Berg, Poseidon’56
50m rugslag 2001
NR 13 jaar 29.06 Arvid Munsters, Mosa Regio
28-12-2005 Maastricht
30.31 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
30.65 Sem Dik, ZV de Zaan
31.02 Jelmar Koopman, de Forel
31.05 Daniël Claasen, ZVV
31.12 Luc Kroon, Ed-Vo
31.21 Mathijs Verdonck, PSV
31.38 Klaas Pit, de Forel
31.62 Thomas Jansen, WVZ
31.67 Simon Schmidt, de Biesboschzwemmers
31.71 Austin Namesnik, Zwemclub Zeist
50m rugslag 2000
NR 14 jaar 26.75 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
07-12-2013 Doetinchem

28.24 Jelle Betten, DZ&PC
28.50 Martin Ruiter, de Houtrib
29.12 Robin van Bommel, Zeester Meerval
29.61 Steef Warmerdam, Arethusa
29.70 Dennis Kamps, OZ&PC
30.05 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
30.31 Wouter Schmit, Tempo
30.39 Dimitar Kamnarovski, RZ
30.41 Noah Legerstee, D’elft
30.52 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
50m rugslag 1999
NR Junioren 26.75 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
07.12.2013 Doetinchem
NR 15 jaar 26.81 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
05-11-2011 Wachtebeke
27.10 Luuk Veldman, Orca
27.15 Jens Krijgsman, de Columbiaan
27.63 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden

27.74 Dario van Hulst, Zwemclub Valkenburg
27.99 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94**
28.11 Sam Haring, DAW
28.60 Nicko Kamphuis, de Warande
28.60 Jacob de Roos, DZ&PC
28.85 Ruben Griffioen, de Columbiaan
28.96 Antoine Habeck, Aqua-Novio’94
28.96 Koen Koster, HZPC Horst
50m rugslag 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 27.23)
NR 16 jaar 25.60 Daniël van der Deen, RTC Drachten/Borger
15-10-2011 Aken
27.00 Gauke Eilander, Hoogeveen
27.14 Tom Laarhuis, de Dinkel
27.73 Ruben Stam, de Dolfijn
28.06 Berjen Mellema, Nova
28.22 Dennis Bougrimov, MNC Dordrecht
28.30 Simon Koopen, ZV de Zaan
28.55 Denny Olde Agterhuis, HZ&PC Heerenveen
28.81 Tim Tuijp, ZV de Zaan
29.05 Thomas Kappe, Hoogeveen
29.05 Elwin van Gerwen, PSV
50m rugslag 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 27.00)
NR Jeugd + NR 17 jaar 25.20 Laurent Bams, KNZB-RTC/Zwemclub Eijsden
02-11-2013 Dordrecht
26.55 Ben Schwietert, AZ&PC
26.86 Luuk Nijland, de Berkelduikers
27.68 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
28.38 Mike Hoek, de Duck
28.51 Martijn Wissink, ZPC de Hof
28.60 Nino Sieling, DWK
28.66 Thomas Verhoeven, Wiekslag
28.74 Ivo van Dijck, de Dolfijn
28.77 Jari Hofsink, Deltasteur
28.97 Joris Diepeveen, de Dolfijn
50m rugslag 1996
NR 18 jaar 25.11 Jesse Puts, Zwemlust Den Hommel
16-12-2012 Amsterdam
25.32 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
26.11 Bjorn Scherbeijn, Racing Club/SG Bayer Wuppertal
26.13 Stan Pijnenburg, PSV
26.26 Kyle Stolk, PSV
26.72 Sem Hermans, Swimteam Mosa Regio
26.79 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
26.99 Niels Kemperink, WS Twente
27.25 Daniël Buijs, AZ&PC
27.32 Yoran Klos, PSV
28.00 Karst Boersma, de Dinkel
50m rugslag allemaal
NR 23.63 Nick Driebergen, de Dolfijn/E.ON-NZA
10-12-2009 Istanbul
24.22 Jesse Puts, Aquarijn
24.94 Bastiaan Lijesen, PSV
25.26 Ruben Dekker, de Dolfijn
25.32 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
25.40 Jurjen Willemsen, AZ&PC
25.73 Sverre Eschweiler, TriVia
25.91 Ensger Kotterink, Albion
25.96 Ramon Fredrik, Orca
26.11 Bjorn Scherbeijn, Racing Club/SG Bayer Wuppertal
26.13 Stan Pijnenburg, PSV RTC Eindhoven

100m rugslag 2004 en later
NR 9 jaar Mike de Boer, Reestduikers
22-12-1991 Uden
NR 10 jaar 1.13.80 Alwin Roest, AZ&PC
30-11-1991 Amersfoort
1.16.69 Luuk van Rooij, PSV
1.17.09 Jason van den Berg, Poseidon’56
1.17.43 Jay de Vries, de Devel
1.19.92 Chris Verhoeven, Nuenen
1.22.76 Simon Claasen, ZVV
1.22.81 Luca Bourdjanadze, Kimbria
1.23.18 Jochem van Zanten, Oceanus
1.23.99 Cas Vandewall, Kimbria
1.24.07 Marc Manning, Nova
1.24.14 Quint van Haren, de Forel
100m rugslag 2003
NR 11 jaar 1.09.00 Alwin Roest, AZ&PC
26-12-1992 Leiden
1.12.20 Tim Korstanje, Aqua-Novio’94
1.14.01 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
1.15.56 Rens van Beek, Aqua-Novio’94
1.15.82 Luuk Hulleman, ZVV
1.16.96 Daan Hogerhuis, Alkemade
1.17.22 Stan de Swart, PSV
1.17.45 Matias Jansen, Zignea
1.17.54 Kylian Heederik, Swol 1894
1.17.55 Frederik Adema, de Granaet
1.17.71 Lucas Peters, PSV
100m rugslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 1.12.89)
NR 1.03.60 Alwin Roest, AZ&PC
17-12-1993 Amersfoort
1.09.51 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht 1.09.51
1.09.96 Milan Meurs, Nuenen
1.10.80 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
1.11.51 Thomas Weening, de Dolfijn
1.11.57 Makai van Haren, de Forel
1.11.97 Gilles Cuijpers, Zwemclub Eijsden
1.12.30 Timo Spaans, PSV
1.12.59 Léon van der Geest, EZC
1.13.03 Raoul Witten, Hoogeveen
1.13.75 Tristan Scholten, Swol 1894
100m rugslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 1.09.63)
NR 13 jaar 1.01.83 Alwin Roest, AZ&PC
19-06-1994 Den Haag
1.03.88 Luc Kroon, Ed-Vo
1.04.70 Klaas Pit, de Forel
1.04.74 Jelmar Koopman, de Forel
1.05.91 Daniël Claasen, ZVV
1.06.68 Marcel Delfstra, Orca
1.06.70 Stefan Waalkens, de Houtrib
1.06.75 Sem Dik, ZV de Zaan
1.07.09 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
1.07.69 Tygo van Hassel, ZVVS
1.07.70 Thomas Jansen, WVZ
100m rugslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 1.02.84)
NR 57.97 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
29-12-2013 Maastricht

0.59.59 Martin Ruijter, de Houtrib
0.59.77 Jelle Betten, DZ&PC
1.01.18 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
1.01.68 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
1.02.03 Calvin Lu, de Dolfijn (CHN)
1.02.34 Niels Hofmeijer, WS Twente
1.02.78 Jari Groenhart, TriVia
1.03.18 Noah Legerstee, D’elft
1.03.60 Anne Schuurmans, WVZ
1.03.74 Dennis Kamps, OZ&PC
100m rugslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 1.01.31)
NR Junioren 56.48 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
04-02-2012 Amsterdam
NR 15 jaar 57.82 Nyls Korstanje, Aqua-Novio '94
01-02-2014 Amsterdam
57.36 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
57.90 Luuk Veldman, Orca
58.21 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
58.81 Jens Krijgsman, de Columbiaan
58.86 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
59.52 Sam Haring, DAW
59.93 Ruben Griffioen, de Columbiaan

1.00.18 Torben Lammerdink, WS Twente
1.00.95 Antoine Habeck, Aqua-Novio’94
1.01.02 Jesse van Dijk, de Houtrib
100m rugslag 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 1.00.63)
NR 16 jaar 55.12 Daniël van der Deen, Borger
06-11-2011 Amsterdam
57.65 Tom Laarhuis, de Dinkel
58.10 Gauke Eilander, Hoogeveen
59.33 Ruben Stam, de Dolfijn
59.39 Floris Kotterink, Albion
59.53 Frank Roovers, PSV
59.78 Berjen Mellema, Nova
1.00.25 Tim Tuijp, ZV de Zaan
1.01.04 Denny Olde Agterhuis, HZ&PC Heerenveen
1.01.10 Lars van der Velden, DAW
1.01.45 Leroy van Ooijik, VZC E&P
100m rugslag 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 1.00.11)
NR 17 jaar + NR Jeugd 54.23 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
28-12-2013 Maastricht
56.89 Ben Schwietert, AZ&PC
57.11 Floyd van Hoof, Van Vliet Barracuda
57.56 Peter Rothengatter, PSV
57.90 Ruben van Leeuwen, PSV
58.75 Luuk Nijland, de Berkelduikers
59.43 Nino Sieling, DWK
59.56 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC
1.00.47 Jonathan Davidse, de Zeeuwse Kust
1.00.54 Philip van Moll, de Zeeuwse Kust
1.00.98 Jari Hofsink, Deltasteur
100m rugslag 1996
NR 18 jaar 53.73 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
21-12-2014 Amsterdam
53.73 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
56.16 Daniël Buijs, AZ&PC
56.64 Kyle Stolk, PSV
58.05 Nicholas Theunissen, Kimbria
58.94 Niels Kemperink, WS Twente
59.16 Karst Boersma, de Dinkel
59.17 Sem Hermans, SG Swimteam Helden Mosa
1.00.60 Mike van Herk, Tempo
1.02.07 Lars Haarsma, de Dolfijn
1.02.24 Derk Jan Speelman, de Spatters
100m rugslag allemaal
NR 51.39 Nick Driebergen, de Dolfijn/E.ON-NZA
12-12-2009 Istanbul
53.24 Jesse Puts, Aquarijn RTC/NTC Amsterdam
53.73 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
54.06 Aziz Nosairi, de Fuut
54.10 Bastiaan Lijesen, PSV
54.61 Jurjen Willemsen, AZ&PC
54.65 Ruben Dekker, de Dolfijn
55.47 Sverre Eschweiler, TriVia
56.02 Ensger Kotterink, Albion
56.15 Jan Kersten, de Columbiaan
56.16 Daniël Buijs, AZ&PC

200m rugslag 2003
NR 11 jaar 2.28.49 Sam van de Schootbrugge, De Otters het Gooi
30-10-2004 Milton Keynes
2.40.59 Esper Schreurs, SG Hellas/Glana/Nimo
2.45.54 Matias Jansen, Zignea
2.48.17 Luuk Hulleman, ZVV
2.48.23 Frederik Anema, de Granaet
2.48.48 Daan Hogerhuis, Alkemade
2.54.23 Bjarne Buijs, Racing Club
2.55.89 Keanu Streefland, Racing Club
2.56.20 Chris Vogelaar, LZ 1886
2.59.88 Timo Zittersteijn, de Rijn
2.59.98 Che-Jin Chao, ESCA
200m rugslag 2002 (NJJK-limiet Amsterdam 2.38.38)
NR 12 jaar 2.21.76 Sam van de Schootbrugge, De Otters het Gooi
04-12-2005 Oxford
2.29.28 Bryan Agterdenbos, MNC Dordrecht
2.32.34 Milan Meurs, Nuenen
2.32.93 Kirill Hrabcuns, AZ&PC (LAT)
2.33.86 Timo Spaans, PSV
2.34.79 Léon van der Geest, WS Twente
2.34.89 Makai van Haren, de Forel
2.37.39 Raoul Witten, Hoogeveen
2.37.68 Thomas Weening, de Dolfijn
2.38.00 Gilles Cuijpers, Kimbria
2.38.16 Leon van den Hof, Dedemsvaart-AC
200m rugslag 2001 (NJJK-limiet Amsterdam 2.31.31)
NR 13 jaar 2.10.41 Alwin Roest, AZ&PC
17-12-1994 Amersfoort
2.19.25 Luc Kroon, Ed-Vo
2.19.99 Marcel Delfstra, Orca
2.20.13 Thomas Jansen, WVZ
2.21.43 Klaas Pit, de Forel
2.23.00 Jelmar Koopman, de Forel
2.23.52 Sander Crooijmans, VZC E&P
2.23.68 Stefan Waalkens, de Houtrib
2.24.49 Jylano Nahr, SG Hellas/Glana/Nimo
2.24.86 Vincent Crooijmans, VZC E&P
2.25.23 Daniël Claasen, ZVV
200m rugslag 2000 (NJJK-limiet Amsterdam 2.16.54)
NR 14 jaar 2.07.55 Jelle Betten, DZ&PC
20-12-2014 Den Haag
2.07.55 Jelle Betten, DZ&PC
2.09.26 Martin Ruiter, de Houtrib
2.11.63 Niels Hofmeijer, WS Twente
2.13.03 Jari Groenhart, TriVia
2.14.03 Koen Weustink, Ginasio de Vila Real (Portugal)
2.14.63 Noah Legerstee, D’elft
2.14.79 Thymen Visser, de Zeeuwse Kust
2.15.76 Anne Schuurmans, WVZ
2.18.94 Olivier Jans, de Dolfijn
2.20.01 Steef Warmerdam, Arethusa
200m rugslag 1999 (NJJK-limiet Amsterdam 2.13.22)
NR Junioren 2.03.44 Klaas Erik Zwering, PSV
02-02-1997 Nieuwegein
NR 15 jaar 2.05.52 Tom Laarhuis, De Dinkel
01-02-2013 Amsterdam
2.05.63 Nyls Korstanje, Aqua-Novio’94
2.08.28 Ruben Griffioen, de Columbiaan
2.08.55 Luuk Veldman, Orca
2.10.28 Dario van Hulst, ZC Valkenburg
2.11.08 Torben Lammerdink, WS Twente
2.11.86 Toine Willigers, Zwemclub Eijsden
2.11.93 Jens Krijgsman, de Columbiaan
2.14.00 Thijs Molendijk, VZC E&P
2.14.24 Jan-Arnoud Melse, DZ&PC
2.14.71 Jesse van Dijk, de Houtrib
200m rugslag 1998 (NJJK-limiet Amsterdam 2.11.75)
NR 16 jaar 2.00.02 Sander Ganzevles, DWK
18-12-1998 Den Bosch
2.05.05 Tom Laarhuis, de Dinkel
2.06.31 Frank Roovers, PSV
2.06.83 Gauke Eilander, ZPC Hoogeveen
2.07.50 Berjen Mellema, Nova
2.09.89 Jorgos Skotadis, Racing Club
2.12.70 Leroy van Ooijik, VZC E&P
2.12.74 Matthew Dullemond, MNC Dordrecht
2.12.88 Floris Kotterink, Albion
2.14.36 Jonne Schaafsma, Racing Club
2.14.86 Wouter de Lang, ZPC Hoogeveen
200m rugslag 1997 (NJJK-limiet Amsterdam 2.10.62)
NR 17 jaar + NR Jeugd 1.58.81 Klaas Erik Zwering,PSV
18-12-1998 Den Bosch
2.03.79 Ben Schwietert, AZ&PC
2.03.89 Floyd van Hoof, Van Vliet Barrcuda
2.07.21 Olivier Victor van de Voort, DZ&PC RTC Drachten
2.08.52 Nino Sieling, DWK
2.10.27 Richard Kuipers, Orca
2.11.57 Michael Tonsbeek, de Dolfijn
2.13.67 Jari Hofsink, Deltasteur
2.14.07 Luuk Nijland, de Berkelduikers
2.14.85 Youri Beugelsdijk, TriVia
2.15.95 Max Hermans, SG Swimteam Mosa
200m rugslag 1996
NR 18 jaar 1.57.16 Sander Ganzevles,  DWK-XCESS
14-12-2000 Valencia
2.00.59 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.02.96 Daniël Buijs, AZ&PC
2.03.70 Kyle Stolk, PSV
2.06.85 Yamiko Steenhoek, MNC Dordrecht
2.09.96 Mike van Herk, Tempo
2.10.08 Karst Boersma, de Dinkel
2.10.36 Oliver Brache, de Dolfijn (GBR)
2.11.07 Stan Pijnenburg, PSV
2.12.30 Bjorn Scherbeijn, Racing Club
2.12.87 Yannick Vijver, de Dolfijn
200m rugslag allemaal 
NR 1.53.08 Nick Driebergen, de Dolfijn/E.ON-NZA
03-12-2010 Amsterdam
1.59.70 Marco Uppelschoten, de Houtrib
2.00.55 Jurjen Willemsen, AZ&PC
2.00.59 Laurent Bams, Zwemclub Eijsden
2.00.65 Sébas van Lith, Aqua-Novio’94 NTC Amsterdam
2.00.67 Ruben Dekker, de Dolfijn
2.02.26 Ensger Kotterink, Albion
2.02.96 Daniël Buijs, AZ&PC
2.03.70 Kyle Stolk, PSV
2.03.79 Ben Schwietert, AZ&PC
2.03.89 Floyd van Hoof, Van Vliet Barrcuda