background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2008

Per 7 december 2008, bijgewerkt op 17 december 2008 11.00 uur
Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com 
Samenstelling: Jos van Kuijeren

Meisjes/dames
50 m. rugslag meisjes minioren 5 1998
50 m. rugslag meisjes junioren 1 1997
36.41 Danique Scheepers ZPK Budel 
38.19 Laura van Leeuwen 97 Eiffel Swimmers PSV

50 m. rugslag meisjes junioren 2 1996
33.46 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73 
34.89* Esmee Vermeulen 96 SG Zaanstad
35.03* Claudia Rijkhoff 96 Hoorn-Aurik
35.15* Rosa Veerman 96 Ed-Vo
35.44 Veronique van der Velde 96 de Dinkel Denekamp
36.09 Marceline de Cloe 96 de Vennen 
36.81 Hilde Grondhout 96 Argo 
36.93* Tamara Grove 96 Oceanus
37.13* Femke Remmits 96 One Team Swimming 
37.29 Jaimy Mous 96 Njord 

50 m. rugslag meisjes junioren 3 1995
33.08* Annemarie Worst 95 Octopus 
33.79 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
34.12 Noortje Timmerman 95 de Dinkel Denekamp
34.85* Jona Pisters 95 Nimo
34.86* Rachelle Visser 95 AZ&PC
35.15 Liset Jansen 95 de Columbiaan 
35.29* Anne Kooijman 95 SG Zwemlust/Utrecht 
35.40 Maartje de Wit 95 Westland Dijkglas 
35.35 Judith van Wijdeven 95 Njord
35.51 Aniek Resink 95 DIO  
35.56 Esma van Vonderen 95 Arethusa

50 m. rugslag meisjes jeugd 1 1994
31.38 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA 
32.66 Claire de Winter 94 Goswim 
32.72 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
32.84* Parand Zarekiani 94 de Dolfijn 
33.12 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia 
33.33* Sharon Gelmers 94 Octopus 
33.39* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel Denekamp
34.15 Vaia Suijkerbuijk 94 Daphnia
34.17 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan 
34.25* Suzanne Mosch 94 SG Noordkop
34.44 Manon Kuiper 94 HZ&PC Heerenveen 

50 m. rugslag meisjes jeugd 2 1993 
31.93 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV 
32.05 Kyra Rietveld 93 Trivia 
32.14* Andrea Kneppers 93 Hoorn-Aurik 
32.33 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
32.48 Danielle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
32.63 Shelley de Boer 93 SG Zaanstad
32.87 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
32.91 Manon Minneboo 93 de Stormvogel
33.00 Merel van der Ent 93 de Stormvogel 
33.08 Annelinde Veldman 93 Appingedam 

50 m. rugslag dames senioren 1 1992 
30.31 Kimberley Albers 92 ZV Vlaardingen
30.82 Miranda Nijenhuis 92 E.ON-NZA
31.42 Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht
32.43 MariŽl Borgerink 92 de Dinkel Denekamp 
32.60 Marloes Giesselink 92 OZ&PC
33.17 Roxanne Linders 92 Eiffel Swimmers PSV
33.58* Merel van der Kieft 92 EZC
33.73* Roselie Beumer 92 EZC
33.76* Romy Bouman 92 MNC Dordrecht
33.77 Merel van der Kieft 92 EZC 

50 m. rugslag dames 1991 
31.63 Tanja Peeters 91 Eiffel Swimmers PSV 
31.94 Kelly ter Doest 91 de Whee
32.28 Iris Ebben 91 Olympia 
32.62* Judith van Meijel 91 HZPC Horst
32.64 MariŽlle ter Stege 91 Bikkel Hoogeveen
33.04 Laura de Jong 91 Nuenen
33.04* Danique Stoop 91 Zuiderzeezwemmers
33.10 Judith van Meijel 91 HZPC Horst
33.13* Maureen Muyen 91 ZON/S&S
33.18* Karen van der Wal 91 de Lansingh

50 m. rugslag dames allemaal 
28.70 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
28.86 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
30.19 Willemijn Knot 90 E.ON-NZA
30.31 Kimberley Albers 92 ZV Vlaardingen
30.66 Femke Heemskerk 87 de Dolfijn
30.82 Miranda Nijenhuis 92 E.ON-NZA
31.18 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
31.24 Anja van der Hout 90 ZC Ooievaar
31.27 Evy Witlox 88 DWK Barneveld
31.37 Chantal Nap 89 Team Groningen

100 m.rugslag meisjes minioren 4
1.26.82 Erica Schoenmakers 99 Nuenen
1.30.58 Nina Geul 99 Aqua Novio '94
1.30.60 Vivian van de Wolfshaar 99 Kerkdriel
1.31.79 Marieke Tienstra 99 TriVia
1.35.10 Emma Bos 99 Stadskanaal
1.35.41 Sanne Ditzel 99 Aquapoldro 
1.35.44 Lonneke Graansma 99 TriVia
1.39.69 Nikita Mik 99 TriVia 

100 m. rugslag meisjes minioren 5 1998
1.22.35 Raiesha Sardar 98 SG ZC Ooievaar
1.25.62* Alyce-Faye Eichelberger 98 De Rijn 
1.26.39* Chayenne Poorts 98 NIMO 
1.27.38* Chelsea Merfol 98 Aquapoldro 
1.28.63* Anouk van Nellestijn 98 De Rijn 
1.29.06* Rosanne Leeuwis 98 DWK 
1.29.92* Daphne de Wildt 98 Aqua-Novio'94 
1.30.32 Bianca de Louw 98 Aquapoldro
1.31.15* Lucy Jager 98 TZC Vahalis 
1.31.18* Aniek Bloemendaal 98 DWV 

100 m. rugslag meisjes junioren 1 1997
1.19.23* Latascha Kilian 97 De Meer 
1.19.28* Maaike van Veen 97 Dedemsvaart AC 
1.19.53 Manon Friskes 97 De IJsselmeeuwen 
1.19.74 Danique Scheepers 97 ZPK Budel 
1.22.24* Claris de Vries 97 DZ&PC 
1.22.74 Laura van Leeuwen 97 Eiffel Swimmers PSV 
1.23.76* Hannah Kuperus 97 Aqua-Novio'94 
1.23.81* Naomi Janssen 97 Wijchen 
1.24.31* Gaby Zittersteijn 97 De Rijn 
1.24.35* Lisanne van Avezaath 97 TriVia

100 m. rugslag meisjes junioren 2 1996 
1.12.89 Esmee Vermeulen 96 E.ON-NZA
1.13.02* Esmée Bos 96 Aquapoldro
1.14.07 Rosa Veerman 96 Ed-Vo
1.14.67 Maaike de Waard 96 Zeehond '73
1.14.73 Sabine van den Hoeven 96 de Veene
1.15.15 Claudia Rijkhoff 96 Hoorn-Aurik
1.16.67 Anouk van der Vlies 96 Zoetermeer
1.16.67 Fanne van Eldik 96 ZVW '74
1.17.08 Marceline de Cloe 96 de Vennen
1.17.39* Veronique van der Velde 96 de Dinkel Denekamp

100 m. rugslag meisjes junioren 3 1995 
1.11.02* Annemarie Worst 95 Octopus
1.11.04 Monique van der Struik 95 Stadskanaal
1.12.10 Myrthe Sytsema 95 HZ&PC Heerenveen
1.12.66* Lin he Yu 95 Poseidon '56
1.13.95 LuciŽnne van der Linde 95 ZV Zwartsluis
1.14.20 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES
1.14.72 Sietske Veldkamp 95 de Whee
1.14.96 Rosanne Padt 95 DAW Finenzo
1.15.14* Carmen Nijenhuis 95 Livo 
1.15.18* Rachelle Visser 95 AZ&PC

100 m. rugslag meisjes jeugd 1 1994 
1.06.85 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA 
1.09.08 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia
1.10.08 Marjolein Delno 94 de Rijn
1.10.76 Michelle Verouden 94 Eiffel Swimmers PSV
1.11.99 Eefje Subroto 94 WVZ
1.12.06 Claire de Winter 94 GoSwim
1.12.46 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
1.12.69 Merle Verkijk 94 WVZ 
1.12.83 Tania Jacobs 94 de Columbiaan
1.12.88 Parand Zarekiani 94 E.ON-NZA

100 m. rugslag meisjes jeugd 2 1993 
1.05.64 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
1.08.00* Andrea Kneppers 93 Hoorn-Aurik
1.08.60 Ashley Verburg 93 Eiffel Swimmers PSV 
1.09.42 Danielle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
1.09.81 Kyra Rietveld 93 TriVia
1.09.86 DaniŽlle van der Veer 93 Eiffel Swimmers PSV 
1.10.68 Judith Stap 93 de Stormvogel
1.10.97* Manon Minneboo 93 de Stormvogel
1.11.50 Tamara Boeff 93 De Columbiaan 
1.11.56 Kristel Doreleijers 93 Eiffel Swimmers PSV 

100 m. rugslag dames senioren 1 1992 
1.04.50 Kimberley Albers 92 ZV Vlaardingen
1.05.24 Miranda Nijenhuis 92 E.ON-NZA
1.08.28 Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht
1.08.47 MariŽl Borgerink 92 de Dinkel Denekamp
1.08.48 Marloes Giesselink 92 OZ&PC
1.10.82 Lotte Goosen 92 Zeester-Meerval 
1.11.35* JoŽlle Scheps 92 Van Uden-de Gouwe 
1.11.77 Inge Arts 92 Zeester-Meerval 
1.12.29 Naomi Julicher 92 Wiekslag
1.12.64* Loes van Ooijen 92 ESCA Zwemmen 

100 m. rugslag dames 1991 
1.08.62 MariŽlle ter Stege 91 Bikkel Hoogeveen
1.09.48 Wendan Poelstra 91 Orca
1.09.90 Tanja Peeters 91 Eiffel Swimmers PSV 
1.09.91* Jessica Spruit 91 Eiffel Swimmers PSV
1.10.83 Judith van Meijel 91 HZPC Horst
1.10.95 Kelly ter Doest 91 de Whee
1.12.86 José Adema 91 Aquapoldro 
1.13.07* Danique Stoop 91 Zuiderzeezwemmers 
1.13.38 Stephanie Janssen 91 Zeester-Meerval 
1.13.42 Laura de Jong 91 Nuenen 

100 m rugslag dames allemaal 
1.02.65 Femke Heemskerk 87 De Dolfijn 
1.02.79 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
1.04.18 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV 
1.04.50  Kimberley Albers 92 Vlaardingen
1.05.24 Miranda Nijenhuis 92 E.ON-NZA
1.05.64 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud et St.Louis
1.06.55 Chantal Nap 89 Team Groningen
1.06.71 Lenneke van Schaik 86 de Dolfijn
1.06.76 Anja van der Hout 90 de Dolfijn
1.06.85 Kira Toussaint 94 E.ON-NZA 

200 m. rugslag meisjes junioren 2 1996 
2.29.93 Esmee Vermeulen 96 E.ON-NZA
2.37.12 Esmée Bos 96Aquapoldro 
2.39.15 Anouk van der Vlies 96 Zoetermeer
2.39.18 Rosa Veerman 96 Ed-Vo
2.40.76* Claudia Rijkhoff 96 Hoorn Aurik
2.44.79* Marissa Taribuka 96 DWK Barneveld
2.45.13* Mariska Teske 96 LZ 1886 KartoenZ 
2.45.49 Tamara Grove 96 Oceanus
2.45.54 Marceline de Cloe 96 de Vennen
2.45.76 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73

200 m. rugslag meisjes junioren 3 1995 
2.31.22 Annemarie Worst 95 Octopus 
2.34.47 Myrthe Sytsema 95 HZ&PC Heerenveen
2.37.87 LuciŽnne van der Linde 95 ZV Zwartsluis 
2.37.93* Rachelle Visser 95 AZ&PC
2.38.96* Carmen Nijenhuis 95 Livo 
2.39.35 Lin he Yu 95 Poseidon '56
2.39.39 Sylvia Dik 95 de Pinquin
2.40.49 Carmen Nijenhuis 95 Livo 
2.40.52 Monique van der Struik 95 Ritola Z&PC 
2.41.43 Jovanna Koens 95 Eiffel Swimmers PSV
2.41.44 Michelle de Bruijn 95 TRB-RES

200 m. rugslag meisjes jeugd 1 1994 
2.25.19 Kira Toussaint 94 de Dolfijn 
2.30.73 Michelle Verouden 94 Eiffel Swimmers PSV
2.30.98 Marjolein Delno 94 de Rijn
2.31.85 Mirthe Lanfermeijer 94 Trivia 
2.33.32 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.35.41 Merle Verkijk 94 WVZ 
2.36.75 Claire de Winter 94 GoSwim 
2.37.19 Sharona Mlcoch 94 DAW Finenzo
2.37.41 Inge Pepping 94 de Rijn
2.38.19 Tania Jacobs 94 De Columbiaan 

200 m. rugslag meisjes jeugd 2 1993 
2.14.92 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
2.26.48* Andrea Kneppers 93 Hoorn 
2.29.24 Judith Stap 93 de Stormvogel
2.32.36 Danielle Middel 93 Bikkel Hoogeveen 
2.33.11 Kiki Klerks 93 Wiekslag 
2.34.39* Milou Julicher 93 Wiekslag
2.34.71 Manon Minneboo 93 de Stormvogel
2.34.77 José Sijbring 93 de Pinquin 
2.35.07 Misty Coert 93 ZC Valkenburg 
2.35.20 Kyra Rietveld 93 TriVia 
2.35.26* Femke Swier 93 Hoorn 

200 m. rugslag dames senioren 1 1992 
2.23.31 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
2.27.70 MariŽl Borgerink 92 de Dinkel Denekamp
2.30.41 Marloes Giesselink 92 OZ&PC
2.30.90 Inge Arts 92 Zeester-Meerval
2.31.51* Malissa van der Horst 92 SG Zwemlust/Utrecht
2.31.91* JoŽlle Scheps 92 Van Uden de Gouwe
2.32.98 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan
2.35.08 Lotte Goosen 92 Zeester-Meerval
2.35.25 Maartje Veenstra 92 de Whee
2.35.40* Naomi Julicher 92 Wiekslag 

200 m. rugslag dames 1991 
2.27.46 Wendan Poelstra 91 Orca
2.28.35 MariŽlle ter Stege 91 Bikkel Hoogeveen
2.31.26 Kelly ter Doest 91 de Whee
2.31.76* Judith van Meijel 91 HZPC Horst 
2.33.64 Tanja Peeters 91 Eiffel Swimmers PSV
2.33.71* José Adema 91 Aquapoldro 
2.33.81 Clarissa van Rheenen 91 TriVia
2.38.65* Charlotte Mol 91 Bikkel Hoogeveen 
2.39.53 Laura de Jong 91 Nuenen

200 m. rugslag dames allemaal  
2.14.59 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.14.92 Sharon van Rouwendaal 93 CN Braud St.Louis
2.22.99 Ilse Kraayeveld 90 Orca
2.23.31 Kimberley Albers 92 Vlaardingen
2.23.59 MariŽt Koster 83 DZ&PC
2.23.90* Rieneke Terink 84 AZ&PC 
2.25.19 Kira Toussaint 94 de Dolfijn 
2.26.38* Britt Verdijck 89 de Dolfijn
2.27.46 Wendan Poelstra 91 Orca
2.27.75 Willemijn Knot 90 TriVia 

Jongens/heren
50 m. rugslag jongens minioren 5 1998 e.l.
39.28 Loed Jacobs 98 DZT '62 
41.50* Floris Kotterink 98 WVZ
41.92* Seser Yas 98, SG Zwemlust/Utrecht

50 m. rugslag jongens minioren 6 1997
36.02 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo 
38.89 Floris van Mierlo 97 ZPK Budel
39.57* Marlijn van Vonderen 97 Arethusa 
40.68 Roy van der Heyden 97 DZT '62 

50 m. rugslag jongens junioren 1 1996
33.47 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
33.54 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV
34.57 Niels Kemperink 96 EZC
34.67* Twan Boot 96 AZ&PC 
34.99 Ramon Verhulst 96 Hieronymus 
36.71* Quno Post 96 De Fuut 
37.82* DaniŽl Buijs 96 AZ&PC 
37.83 Pepijn Smits 96 Eiffel Swimmers PSV
37.91* Valentijn Stolk 96 de Fuut 
38.10 Wimar Lindenberg 96 de Krabben
38.11* Rick Theijn 96 Zwemclub Zeist 

50 m. rugslag jongens junioren 2 1995
32.99* Mike Bravenboer 95 Poseidon '56
33.09* Max de Voogt 95 One Team Swimming 
33.23* Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend
34.02* Nick Cleintuar 95 Vlaardingen
34.42* Daan Roordink 95 de Fuut 
34.58* Donny van den Bosch 95 IJZ&PC 
34.94 Jordy Jongenelen 95 de Krabben
35.39 Nick Cleintuar 95 ZV Vlaardingen 
35.43* Johnno Peters 95 Wiekslag
35.50 Wouter Kwint 95 Aegir
35.52 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV

50 m. rugslag jongens junioren 3 1994
29.63 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
30.33 Ensger Kotterink 94 WVZ
30.65 Robert Ligtenberg 94 Het Ravijn 
31.48* Istvan Spaargaren 94 Oceanus
31.56 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
31.84 Willem Kees Roos 94 de Vikings 
31.70* Frank van der Wolff 94 ZV Hoorn Aurik
32.28 Jeffrey Thijssen 94 Zeester-Meerval 
32.35* Jesse Puts 94 SG Zwemlust/Utrecht 
32.47 Mitchell Verburg 94 Eiffel Swimmers PSV
32.49* Tom van de Putte 94 MNC Dordrecht

50 m. rugslag jongens junioren 4 1993
29.31 Sven Kardol 93 Nuenen
30.58* Timo Dinkelberg 93 Vlaardingen
30.71 Sven Alkema 93 de Vikings 
30.91 Sam van de Schootbrugge 93 de Otters het Gooi
31.09 Sebastian de Been 93 de Warande 
31.10* Jens Bakker 93 de Dolfijn 
31.11* Ruben Dekker 93 SG Zaanstad
31.26 Mart Hendriks 93 SG Tritium
32.02* Bart Dunweg 93 Vlaardingen
32.18 Frank Slaats 93 Eiffel Swimmers PSV

50 m. rugslag jongens jeugd 1 1992
28.27 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
28.63* Sverre Eschweiler 92 Hoorn
28.67* Mark Costeris 92 de Schotejil
29.42* Pascal Timmermans 92 RZC 
29.49* Joost Groeneveld 92 VZC-E&P 
30.26 John Verhagen 92 Eiffel Swimmers PSV
30.44* Dennis Eliveld 92 DAW Finenzo
30.62 Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg
30.73 Christiaan van Dijk 92 HZ&PC Heerenveen 
30.89* Victor Poot 92 Vlaardingen

50 m. rugslag jongens jeugd 2 1991 
27.22 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV 
29.30 Rense Loohuis 91 de Dinkel Denekamp
29.31 Gerben Fiere 91 de Warande 
29.70* Jos de Graaf 91 Aquapoldro 
29.82* Matthijs Boers 91 SG Noordkop-Zeemacht
30.17 Fabian Beimin 91 OZ&PC 
30.26* Aziz Nosairi 91 SG Zwemlust/Utrecht 
30.31* Roy Visser 91 de Otters Het Gooi 
30.32* Nick Hessing 91 de Dolfijn 
30.43 Sil Hoving 91 Eiffel Swimmers PSV
30.46* Bryan Morsink 91 de Veene

50 m. rugslag heren senioren 1 1990 
26.22 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
27.53 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
28.55 Micael Correia 90 Zeester-Meerval 
28.95* Aljan Tempel 90 Dedemsvaart AC
29.04* Floor Verhaar 90 de Otters Het Gooi 
29.52 Theo Beglinger 90 Electrolux AZC 
29.77 Tom Lommers 90 WZV
30.08* Leen van der Plaat 90 Wiekslag
30.29* Nico Nemeth 90 Brunssum
30.50 Dingeman van der Pluijm 90 de Zijl/LGB

50 m. rugslag heren 1989 
27.16 Robert Yallop 89 AZ&PC
27.95* Jeffrey Breedijk 89 AZ&PC 
29.35* Wouter Breton 89 DAW Finenzo
29.38 Raga Flores 89 BZV
29.69 Joppe Schuurmans 89 SG Tritium
30.02* Raynor Wolf 89RZC 
30.07* Hjalmar de Ruiter 89 NDD 
30.26* Jan-Willem van de Graaff 89 Het Y
30.82* Remco van de Berkt 89 de Haaien
31.06* Martijn Dolk 89 MNC Dordrecht

50 m. rugslag heren allemaal 
25.62 Nick Driebergen 87 de Dolfijn
26.22 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
26.62 John Keetman 84 DWK Barneveld
27.03 Bastiaan Tamminga 81 Eiffel Swimmers PSV
27.06 Merijn Ellenkamp 85 DWK Barneveld 
27.16 Robert Yallop 89 AZ&PC
27.22 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
27.31 Rudy Ted de Haan 84 Team Groningen
27.53 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
27.95* Jeffrey Breedijk 89 AZ&PC 

100 m.rugslag minioren 4 1999
1.24.35 Jens Krijgsman 99 de Lansingh
1.30.79 Koen Koster 99 HZPC
1.31.70 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
1.32.95 Peter van Nieff 99 Stadskanaal
1.33.37 Antoine Habeck 99 Aqia Novio '94
1.36.19 Bernard D'hert 99 Eiffel Swimmers PSV
1.39.63 Marnix Klein 99 OZ&PC
1.39.66 Max Kunz 99 VZC E&P
1.40.14 Stijn Simons 99 Eiffel Swimmers PSV
1.40.80 Stefan Reinderink 99 DZ&PC

100 m. rugslag jongens minioren 5 1998
1.22.01* Frank Roovers 98 de Houtrib 
1.27.49 Gauke Eilander 98 Bikkel Hoogeveen
1.27.61 Loed Jacobs 98 DZT '62 
1.28.60* Sook Willemsen 98 DWK Barneveld 
1.29.12 Jordy van Oel 98 SG ZC Ooievaar
1.29.80 Bas Neef 98 OZ&PC
1.30.57 Rick van den Eng 98 WVZ
1.31.29 Joey Papaioannou 98 Aqua-Novio'94
1.31.31 Hein Lafeber 98 TRB/RES 
1.31.94* Devi Weber 98 NIMO

100 m. rugslag jongens minioren 6 1997
1.20.23* Ryan Beugels 97 De Spatters 
1.21.68 Dion de Mooy 97 LZ 1886
1.23.14* Luuk Nijland 97 de Berkelduikers 
1.23.23* Jeroen de Croock 97 ZC Valkenburg 
1.23.54* Justin Doldersum 97 DeltasteurI 
1.23.65 Philip van Moll 97 Luctor et Emergo 
1.23.69* Jeroen Koers 97 Eemsrobben 
1.23.86 Mike Fraanje 97 DWK Barneveld
1.24.10*Jeroen van Beek 97 ZVV 
1.24.33*David van Groen 97 HPC 
1.24.33*Johan Speksnijder SG RSW 1.24.33 

100 m. rugslag jongens junioren 1 1996
1.13.31 Mike van Herk 96 Eiffel Swimmers PSV 
1.15.71* Twan Boot 96 AZ&PC 
1.16.02 Niels Kemperink 96 EZC
1.17.31 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV 
1.18.26* Thomas Leeuwis 96 DWK Barneveld 
1.18.48 Ramon Verhulst 96 Hieronymus 
1.19.36* Tim Furer 96 Aqua-Novio'94 
1.20.45* Karel Melis 96 AZ&PC 
1.21.27* Valentijn Stolk 96 de Fuut 
1.21.65* DaniŽl Buijs 96 AZ&PC

100 m. rugslag jongens junioren 2 1995  
1.08.51 Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
1.08.65 Daniel van der Deen 95 ZC Borger
1.09.69 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
1.10.22 Milan GrŁnewald 95 TriVia
1.10.35 Mike Bravenboer 95 Poseidon '56
1.10.95 Dave Heshof 95 WZ&PC Purmerend
1.11.02 Bas Perik 95 Electrolux AZC
1.11.64 Levi Hilbolling 95 Nova
1.13.32* David Koers 95 Zaltbommel 
1.13.76* Max de Voogt 95 One Team Swimming 
1.13.78 Sjors Lieverst 95 SG Zaanstad 

100 m. rugslag jongens junioren 3 1994  
1.03.88 Ensger Kotterink 94 WVZ
1.04.17 Bob Dalmeijer 94 Luctor et Emergo
1.05.42 Marciano Lynch 94 WVZ
1.05.52 Robert Ligtenberg 94 Het Ravijn
1.05.64 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV 
1.05.86 Willem Kees Roos 94 de Vikings 
1.06.07 Istvan Spaargaren 94 Oceanus
1.07.85* Jordy Vroomen 94 Eurode KZC
1.08.00 Tom Brouwers 94 RZC
1.08.04* Jorrick Druyven 94 Oeza 

100 m. rugslag jongens junioren 4 1993 
1.03.19 Sam van de Schootbrugge 93 de Otters het Gooi
1.03.55 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
1.03.71 Timo Dinkelberg 93 ZV Vlaardingen 
1.04.03 Steffen Hillmer 93 de Dinkel Denekamp
1.04.49 Sven Kardol 93 Nuenen 
1.04.54 Jorke Willemse 93 Orca
1.05.37 Wouter Sikma 93 Neptunia '24
1.05.49 Ruben Dekker 93 SG Zaanstad 
1.05.53 Lars Sieval 93 LZ 1886 KartoenZ
1.05.64* Robin Ramaekers 93 ZON/S&S 

100 m. rugslag jongens jeugd 1 1992 
1.01.62 Mike Marissen 92 DWK Barneveld
1.01.73 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
1.01.83 Sverre Eschweiler 92 MSV Zeemacht
1.01.94 Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg
1.02.10 Mark Costeris 92 de Schotejil
1.03.95 Pascal Timmermans 92 RZC
1.03.98 Albert Dijkstra 92 DZ&PC
1.04.34 Dennis Eliveld 92 DAW-Finenzo 
1.04.41 Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
1.04.44 Jeroen Eggeraat 92 De Columbiaan 

100 m. rugslag jongens jeugd 2 1991
0.59.53 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
1.01.96 Rense Loohuis 91 de Dinkel Denekamp
1.03.00* Jos de Graaf 91 Aquapoldro
1.03.39* Matthijs Boers 91 SG Noordkop-Zeemacht
1.03.51 Erik Hagting 91 Nova
1.04.23 Martijs van Beusekom 91 TriVia
1.04.47 Dean Coert 91 ZC Valkenburg
1.04.56* Fabian Beimin 91 OZ&PC
1.04.63 Roy Awater 91 RZC 
1.04.81 Nick Hessing 91 De Dolfijn
1.04.82 Gerben Fiere 91 De Warande 

100 m. rugslag heren senioren 1 1990 
0.57.00 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
0.59.49 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro 
1.01.33 Micael Correia 90 Zeester-Meerval 
1.01.68 Theo Beglinger 90 Electrolux AZC
1.01.78 Joost Awater 90 DWK Barneveld  
1.02.95* Aljan Tempel 90 Dedemsvaart AC
1.03.26 Dingeman van der Pluijm 90 De Zijl LGB 
1.03.48 Daan Ratering 90 Livo
1.03.51 Jelmer Meijer 90 HZ&PC Heerenveen 
1.04.89 Joeri van Wallenburg 90 Luctor et Emergo 

100 m. rugslag heren 1989 
0.57.85 Robert Yallop 89 AZ&PC 
0.59.12 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
1.00.72 Jeffrey Breedijk 89 AZ&PC
1.01.07 Davy Verreussel 89 Hellas-Glana
1.01.95* Bram Dekker 89 ZC Valkenburg
1.02.76 Dennis Mooij 89 HZ&PC Heerenveen
1.03.86* Hjalmar de Ruiter 89 NDD  
1.04.36 Mike Stoffer 89 WVZ

100 m. rugslag heren allemaal 
0.54.75 Nick Driebergen 87 de Dolfijn
0.57.00 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV
0.57.13 John Keetman 84 DWK Barneveld
0.57.85 Robert Yallop 89 AZ&PC 
0.59.12 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
0.59.19 Merijn Ellenkamp 85 DWK Barneveld
0.59.49 Jurjen Willemsen 90 Aquapoldro 
0.59.53 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
0.59.89* Robin van Aggele 84 SG Zwemlust/Utrecht

200 m.rugslag jongens minioren 5 1998
3.22.43 Seser Yas 98 SG Zwemlust/Utrecht

200 m.rugslag jongens minioren 6 1997
200 m.rugslag jongens junioren 1 1996
2.41.26 Niels Kemperink 96 EZC
2.46.99* Twan Boot 96 AZ&PC
2.54.02* Valentijn Stolk 96 de Fuut

200 m.rugslag jongens junioren 2 1995 
2.30.44* Mike Bravenboer 95 Poseidon '56
2.30.15 Floris Polman 95 Dedemsvaart AC
2.31.67 Bas Perik 95 Electrolux AZC 
2.33.02 Milan GrŁnewald 95 TriVia
2.33.42 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV 
2.34.28 Daniel van der Deen 95 ZC Borger 
2.35.39* Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94 
2.36.84 Arjan Hanse 95 Zuiderzeezwemmers 
2.36.95 Jurian Beukers 95 WVZ
2.37.08* David Koers 95 ZV Zaltbommel 

200 m. rugslag jongens junioren 3 1994 
2.18.42 Ensger Kotterink 94 WVZ
2.24.01 Willem Kees Roos 94 de Vikings
2.24.74 Frank van der Wolff 94 Hoorn-Aurik
2.24.80 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
2.27.01* Christian Renshoff 94 Octopus 
2.27.26 Robert Ligtenberg 94 het Ravijn 
2.27.68 Istvan Spaargaren Oceanus 
2.28.12 Jordi Dijkhuis 94 de Dinkel Denekamp
2.29.06* Jorrick Druyven 94 Oeza 
2.29.12 Marciano Lynch 94 WVZ
2.29.13 Jordy Vroomen 94 Eurode KZC

200 m. rugslag jongens junioren 4 1993 
2.09.01 Sam van de Schootbrugge 93 de Otters het Gooi
2.16.06 Sven Kardol 93 Nuenen 
2.19.01 Jorke Willemse 93 Orca 
2.20.00* Timo Dinkelberg 93 Vlaardingen
2.20.86 Nils Mollema 93 Electrolux AZC 
2.21.45* Robin Ramaekers 93 ZON/S&S
2.21.66 Steffen Hillmer 93 de Dinkel Denekamp
2.22.84 Philippe Rivard 93 WVZ 
2.23.48* Ruben Dekker 93 SG Zaanstad 
2.23.77 Jens Bakker 93 de Dolfijn 

200 m. rugslag jongens jeugd 1 1992 
2.11.47 Mike Marissen 92 DWK Barneveld 
2.12.67 Arvid Munsters 92 Eiffel Swimmers PSV
2.14.24 Jeroen Feijs 92 ZC Valkenburg
2.16.20* Mitch Notten 92 ZC Valkenburg
2.20.80 Joost Groeneveld 92 VZC-E&P
2.20.96* Bas van Houwelingen 92 de Schelde
2.21.25 Sverre Eschweiler 92 Hoorn
2.21.40 Albert Dijkstra 92 DZ&PC
2.21.98 Jeroen Eggeraat 92 de Columbiaan 
2.22.15 Dennis Eliveld 92 DAW-Finenzo 

200 m. rugslag jongens jeugd 2 1991 
2.12.51 Rense Loohuis 91 de Dinkel Denekamp
2.15.76 Joey de Ruiter 91 Eiffel Swimmers PSV
2.16.72 Jos de Graaf 91 Aquapoldro 
2.17.03 Erik Hagting 91 Nova
2.19.87 Nick Hessing 91 de Dolfijn 
2.20.45 Dean Coert 91 ZC Valkenburg
2.21.51 Gerben Fiere 91 de Warande 
2.21.63* Aziz Nosairi 91 SG Zwemlust/Utrecht
2.22.87 Hans Peter Hartog 91 DAW-Finenzo 
2.23.29* Tim Wagenmans 91 Aquarijn

200 m. rugslag heren senioren 1 1990 
2.06.64 Bastiaan Lijesen 90 Eiffel Swimmers PSV 
2.09.54 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
2.13.96 Theo Beglinger 90 Electrolux AZC 
2.14.92 Micael Correia 90 Zeester-Meerval
2.15.09 Daan Ratering 90 Livo 
2.16.32* Felix Broekhuizen 90 DWK Barneveld 
2.16.67 Loek Herberts 90 Zeester-Meerval 
2.17.68 Wouter Houtman 90 Eiffel Swimmers PSV
2.17.96 Jelmer Meijer 90 HZ&PC Heerenveen
2.18.93* Dingeman van der Pluijm 90 de Zijl-LGB

200 m. rugslag heren 1989 
2.07.45 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
2.12.45 Robert Yallop 89 AZ&PC 
2.14.01 Davy Verreussel 89 Hellas-Glana
2.14.61 Bram Dekker 89 ZC Valkenburg
2.15.37* Jeffrey Breedijk 89 AZ&PC
2.16.14 Dennis Mooij 89 HZ&PC Heerenveen
2.18.45 Ewoud Potiek 89 DZ&PC
2.20.83* Jan-Willem van de Graaff 89 het Y 
2.21.26* Hjalmar de Ruiter 89 NDD 
2.22.70 Joppe Schuurmans 89 Tritium 

200 m. rugslag heren allemaal  
2.00.24 Nick Driebergen 87 de Dolfijn
2.04.17 John Keetman 84 DWK Barneveld
2.07.61 Henk van Niejenhuis 89 de Dolfijn
2.07.76 Sebastiaan Verschuren 88 de Dolfijn
2.08.71 Bastiaan Lijesen 90 Van Vliet Barracuda 
2.09.01 Sam van de Schootbrugge 93 de Otters het Gooi
2.11.47 Mike Marissen 92 DWK Barneveld 
2.12.45 Robert Yallop 89 AZ&PC 
2.12.51 Rense Loohuis 91 de Dinkel Denekamp
2.13.96 Theo Beglinger 90 Electrolux AZC