background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2003

Per 21 december 2003 ; bijgewerkt 23 december 2003

Samenstelling: Aton Demuth&Jos van Kuijeren   Reacties/correcties swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Meisjes en dames
50 m. rugslag
Jeugd/Junioren
0.31.32    Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB
0.31.71    Chantal Kuipers 87 NDD
0.31.69    Toesja Klein 87 LZ 1886
0.32.43*   Wendy van der Zanden 88 PSV
0.32.76    Manon van Vulpen 87 PSV
0.32.86    Tiffany Kaersenhout 88 SG Het Y-mere
0.32.88    Danya Muilwijk 88 MNC
0.32.91    Ellen de Goeij 87 Aquarijn
0.32.99    Wendy van der Zanden 88 PSV
0.33.05    Linda Koolen 87 SG Hellas/Glana/KZ
0.33.08    Lona Kroese 87 De Dolfijn SPAX

Allemaal
0.29.31    Suze Valen 78 AZ&PC
0.29.35    Hinkelien Schreuder 84 PSV Philips
0.30.11    Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
0.30.30    Sabrina Buur 85 PSV
0.30.40    Stefanie Luiken 85 PSV
0.30.72    Rieneke Schinkel 83 De Whee
0.30.51    Mariet Koster 83 Hoogeveen
0.31.07    Marielle Janssen 82 RZC
0.31.32    Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB
0.31.37    Nicole Hermink 83 Arke de Dinkel
0.31.38    Daphne ten Brink 85 WZ&PC

100 m.rugslag
1990
1.12.82    Marloes Resink DWK-XCESS
1.13.64    Ranomi Kromowidjojo TriVia
1.13.76    Anja v.d.Hout HHC
1.14.35    Ilse Kraayeveld De Granaet
1.14.51    Willemijn Knot Ritola
1.14.54*   Lieke Verouden HZ&PC Horst
1.14.67    Ilse Kraayeveld De Granaet
1.15.28    Linda Weekers Tempo
1.16.86*   Silke Oude Weernink Arke de Dinkel
1.16.90*   Ilse van Hoorn Woerden

1989
1.09.35    Chantal Nap Eemsrobben
1.11.30    Mariska Meems Stadskanaal
1.12.04    Hester Langlere Aquarijn
1.13.32    Anne Boomars OZ&PC
1.13.41    Anniek Heerschop ZV Zwartsluis
1.14.32    Annelies Pol Zignea
1.14.33    Aranka Bloemberg Livo
1.14.87*   Mariette Nijhoff Njord
1.15.48*   Babeth van Hannen OZ&PC
1.15.84*   Suzan v.d.Bogaard RZ
1.15.84*   Roxanna van Pijkeren Deltasteur

1988
1.08.49    Wendy van der Zanden 88 PSV
1.09.09    Danya Muilwijk MNC
1.10.20    Evy Witlox RZC
1.10.31    Erika Sollie De Waalstroom
1.12.74    Marike Boersen VZC Veenendaal
1.12.75    Annemiek Doornbos Eemsrobben 

1987
1.07.31    Femke Heemskerk De Zijl/LGB
1.08.40    Toesja Klein LZ 1886
1.08.95    Ellen de Goeij Aquarijn
1.09.13*   Chantal Kuipers NDD
1.10.33*   Linda Koolen SG Hellas/Glana/KZ
1.10.43    Pauline Scheepbouwer De Whee
1.10.63    Alice Bravo SG Het Y-mere
1.11.84    Charlotte Groeneveld VZC Veenendaal 

Allemaal
1.02.98    Hinkelien Schreuder 84 PSV/Philips
1.03.62    Stefanie Luiken 85 PSV
1.04.00    Suze Valen 78 AZ&PC
1.04.00    Rieneke Schinkel 83 De Whee
1.04.85    Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
1.05.30    Mariet Koster 83 Hoogeveen
1.05.43    Sabrina Buur 85 PSV
1.06.51    Daphne ten Brink 85 WZ&PC
1.06.52    Celina Lemmen 85 DWK-XCESS
1.07.31    Femke Heemskerk 87 De Zijl/LGB

200 m.rugslag
1991
2.48.91    Rixt Zijlstra Granaet

1990
2.37.28    Lieke Verouden HZ&PC Horst
2.37.88*   Marloes Resink DWK-XCESS
2.37.96    Linda Weekers Tempo
2.38.32    Anja van der Hout SG Haaglanden Hoogwerf
2.41.58    Willemijn Knot Ritola
2.45.04*   Jill Tummers SG Hellas/Glana/KZ
2.46.02*   Tanja Peeters Mosa Regio (1991)
2.46.51*   Tinu Oyekan Aquapoldro
2.46.73*   Silke Oude Weernink Arke de Dinkel
2.46.87*   Kim Anne Bouw DWK-XCESS

1989
2.34.07    Chantal Nap Eemsrobben
2.35.80    Hester Langlere Aquarijn
2.39.13*   Roxanne van Pijkeren Deltasteur
2.39.36*   Aranka Bloemberg Livo
2.40.42*   Sabine Lina Dexxon-BZ&PC
2.40.46    Marcia Gaspersz SG Haaglanden Hoogwerf
2.43.06*   Anniek Heerschop ZV Zwartsluis
2.43.28*   Mariėtte Nijhoff Njord
2.43.75*   Bernadette Bol DAW Finenzo
2.44.02    Esther de Boer Orca
2.44.05*   Sabine Eijkelhoff Aqua-Novio '94

1988
2.24.13   Wendy van der Zanden PSV
2.28.71    Evy Witlox RZC
2.29.18    Wilma Scheepers PSV
2.30.31    Danya Muilwijk MNC
2.32.46    Erika Sollie De Waalstroom
2.32.99    Linda Everlo OZ&PC

1987
2.25.97    Femke Heemskerk De Zijl/LGB
2.28.81    Toesja Klein LZ 1886
2.31.40*   Alice Bravo SG Het Y-mere
2.35.95*   Pauline Scheepbouwer De Whee
2.37.86    Lia Dekker DZ&PC

Allemaal
2.16.75    Rieneke Schinkel 83 De Whee
2.19.23    Mariet Koster 83 Hoogeveen
2.20.38    Celina Lemmen 85 DWK-XCESS
2.20.69    Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
2.22.25    Stefanie Luiken 85 PSV
2.23.60    Rieneke Terink 84 DWK-XCESS
2.23.62    Joyce van Keulen 84 AZ&PC
2.24.13    Hinkelien Schreuder 84 PSV
2.24.13    Wendy van der Zanden 88 PSV
2.24.68*   Tamar Bakker 84 DWK-XCESS
2.25.47*   Marieke Stuiver 85 AZ&PC
2.25.66    Daphne ten Brink 85 WZ&PC
2.25.77    Tamar Bakker 84 DWK-XCESS

Jongens en heren

50 m.rugslag
Jeugd
0.27.75    Merijn Ellenkamp 85 NDD
0.28.29*   Rick Hagelstein 86 VZC Veenendaal
0.28.32    Nick Driebergen 87 LZ 1886
0.28.39    Jeffrey Tameling 85 LZ 1886
0.28.42    Jasper de Jong 85 MNC
0.28.66*   Robert Lijesen 85 Van Vliet Barracuda
0.29.00*   Jan Kersten 86 De Columbiaan
0.29.09    Bas van de Ven 86 Nauthusa
0.29.01*   Stanley Vleerlaag 85 WZ&PC
0.29.49*   Joep Uylings 88 KZC

Allemaal
0.26.34    Mitja Zastrow 77 PSV
0.26.49    Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS/TZA
0.26.52    Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
0.27.16    John Keetman 84 DWK-XCESS
0.27.29    Arnold van Bavel 81 De Kempvis/TWN
0.27.30    Klaas Erik Zwering 81 PSV/Philips
0.27.71    Joris Keizer 79 PSV/Philips
0.27.75    Merijn Ellenkamp 85 NDD
0.27.82    Mark Veens 78 PSV
0.27.92    Nick van der Zandt 83 PSV
0.28.23*   Dirk Gielink 83 De Waalstroom

100 m.rugslag
1990
1.08.67    Vincent de Ruiter Poseidon '56
1.08.68    Aljan Tempel Hoogeveen
1.09.49    Erik Hagting Stadskanaal (1991)
1.10.68    Dingeman van der Pluijm LZ 1886
1.11.36*   Joost Awater BZC Dolfijnen
1.11.72*   Jurjen Willemsen Aquapoldro
1.11.93    Tjarco Dijkstra TriVia
1.12.06    Oscar van de Biggelaar PSV
1.12.47*   Olaf Achterberg VZC Veenendaal
1.12.78*   Micael Correia Zeester-Meerval

1989
1.04.64    Henk van Niejenhuis De Dolfijn SPAX
1.05.96    Jurjen Smits DZ&PC
1.07.06    Peter van Heukelem TriVia
1.07.90    Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen
1.07.97*   Ruud van Bommel RZL
1.08.12    Robert Yallop HZC-Weusthag
1.08.87*   Chris de Waal Malefijt Noordkop-Zeemacht
1.09.34    Marvin Kruin Aquarijn
1.09.42*   Richaro Kombrink DONK
1.09.47*   Camiel Villa Rikkers De Meer

1988
1.03.95*   Joeri Verlinden RZ
1.04.11*    Perry Arentsen RZC
1.04.67    Roland Boon NDD
1.05.09    Kahlil Elhage DZ&PC
1.05.58    Niek van der Molen EZC
1.06.15    Sebastiaan Verschuren Aquarijn
1.06.89*   Michiel Bronswijk SG Hellas/Glana/KZ
1.07.05*   Joep Uylings KZC
1.07.35*   Mark Bottinga Vlaardingen
1.07.94    Paul van Tricht Triton
1.07.98*   Marvin van der Schaaf De Dolfijn SPAX

1987
0.59.46    Nick Driebergen LZ 1886
1.03.28    Johan Westerhuis DZ&PC
1.04.47    Willem Jan van de Vegte DZ&PC
1.04.92    Vincent van Rutten De Dolfijn SPAX
1.05.46    Niels Koster Hoogeveen
1.05.72*   Thomas van Wingerden MNC Dordrecht
1.05.81    Marick Hoeijenbos MNC Dordrecht
1.06.06*   Mattijs Wijnmalen AZ&PC
1.06.13    Tim Stocker De Dolfijn SPAX
1.06.36    Tom Driessen PFC Rheden

1986
1.00.83    Rick Hagelstein VZC Veenendaal
1.01.45*   Bas van de Ven Nauthusa
1.02.74    Jan Kersten De Columbiaan
1.03.27*   Jeroen de Vos PSV
1.03.53    Joost Sprakel Hoogeveen
1.03.46    Stefan de Die De Schelde

1985
1.00.54    Merijn Ellenkamp NDD
1.01.82    Sander Karssen DWK-XCESS
1.01.99    Jeffrey Tameling LZ 1886
1.02.18    Stanley Vleerlaag WZ&PC
1.02.57*   Jasper de Jong MNC
1.03.36*   Robert Lijesen Van Vliet Barracuda
1.03.43    Joran Barends DWK-XCESS

Allemaal
0.56.48    Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS/TZA
0.56.56    Klaas Erik Zwering 81 PSV/Philips
0.57.03    Mitja Zastrow 77 PSV
0.57.94    John Keetman 84 DWK-XCESS
0.58.25    Arnold van Bavel 81 De Kempvis
0.58.85    Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
0.59.48    Nick Driebergen 87 LZ 1886
0.59.61    Robin van Aggele 84 MNC/TZA
1.00.54    Merijn Ellenkamp 85 NDD
1.00.69    Dirkjan de Wit 83 DWK-XCESS
1.00.83    Rick Hagelstein 86 VZC Veenendaal
1.00.90*   Dirk Gielink 83 De Waalstroom
1.00.91    Tjacco Ruinemans 74 Arke de Dinkel

200 m.rugslag
1991
2.28.66    Erik Hagting Stadskanaal
2.42.72*   Menno van Ginkel VZC Veenendaal

1990
2.28.07    Dingeman van der Pluijm LZ 1886
2.28.54    Aljan Tempel Hoogeveen
2.31.10*   Jurjen Willemsen Aquapoldro
2.34.19*   Joost Awater BZC Dolfijnen
2.34.99    Vincent de Ruiter Poseidon '56
2.35.03    Oscar van de Biggelaar PSV
2.36.69*   Daan Ratering Livo
2.37.27*   Micael Correia Zeester-Meerval
2.40.03    Lars van der Heijden Njord
2.40.06*   Pieter Jan de Vries ZV Zwartsluis

1989
2.19.41    Jurjen Smits DZ&PC
2.21.68    Henk van Niejenhuis De Dolfijn SPAX
2.27.11    Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen
2.30.17    Robin Calsbeek Orca
2.30.94    Chris de Waal Malefijt Noordkop-Zeemacht
2.31.04*   Remco Peerdeman Hoorn
2.31.27    Christiaan Scholtes HHC
2.31.54    Martijn Dolk MNC Dordrecht
2.32.74    Matthijs Roobeek De Waalstroom
2.34.00    Camiel Villa Rikkers De Meer

1988
2.18.86    Perry Arentsen RZC
2.20.98*   Niek van der Molen ZCE
2.21.51    Roland Boon NDD
2.21.80*   Joeri Verlinden RZ
2.23.19    Niek de Ridder Koewacht
2.25.20*   Sebastiaan Verschuren Aquarijn
2.25.87    Marvin van der Schaaf De Dolfijn SPAX
2.27.80    Jelmer Waterlander HZ&PC Heerenveen
2.27.91*   Mark Bottinga Vlaardingen
2.28.66    Michael Schilders De Kempvis

1987
2.11.44    Nick Driebergen LZ 1886
2.20.13    Johan Westerhuis DZ&PC
2.21.12    Marick Hoeijenbos MNC Dordrecht
2.22.24    Niels Koster Hoogeveen
2.22.81*   Michel Heijnen SG Hellas/Glana/KZ
2.23.44    Thomas van Wingerden MNC Dordrecht
2.25.12*   Jeroen Beemster WZ&PC
2.25.40    Alex Schelvis WVZ
2.25.98*   Joost Reijns Hoorn
2.26.31*   Mike Spijkerman EZC

1986
2.12.75*   Rick Hagelstein VZC Veenendaal
2.14.78    Raymond van de Merwe DES
2.16.58    Jan Kersten De Columbiaan
2.16.66    Michael van der Linden LZ 1886
2.17.46    Stefan de Die De Schelde
2.18.14    Wouter Peeters De Waalstroom
2.19.41   Jeroen de Vos PSV
2.21.26    Mark van Pijkeren HZ&PC Heerenveen

1985
2.14.39    Merijn Ellenkamp 85 NDD
2.15.65*   Sander Karssen 85 DWK-XCESS
2.18.72*   Sander Bouts 85 Mosa Regio
2.19.68*   Stanley Vleerlaag 85 WZ&PC

Allemaal
2.00.51    Klaas Erik Zwering 81 PSV/Philips
2.01.38    Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS/TZA
2.06.41    John Keetman 84 DWK-XCESS
2.07.94    Mitja Zastrow 77 PSV
2.11.86    Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
2.12.75*   Rick Hagelstein VZC Veenendaal
2.13.43    Erik Wolsing 80 VZC Veenendaal
2.13.69    Dennis Brouwers 78 Njord
2.14.03    Nick Driebergen 87 LZ 1886
2.14.39    Merijn Ellenkamp 85 NDD