background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2002

Per 1 augustus 2002 ; bijgewerkt 1 november 2002

Samenstelling: Aton Demuth&Jos van Kuijeren
Reacties/correcties swimjos@zwemkroniek.com
* handgeklokt

Meisjes/dames
50 m. rugslag meisjes en allemaal
0.29.34 Suze Valen 78 AZ&PC
0.30.02 Hinkelien Schreuder 84 De Whee
0.30.04 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
0.30.79 Daphne ten Brink 85 WZ&PC
0.31.06 Mariėt Koster 83 Hoogeveen
0.31.08 Stefanie Luiken 85 PSV
0.31.14 Rieneke Schinkel 83 De Whee
0.31.22 Sabrina Buur 85 PSV
0.31.39 Esmée Sluiman 83 DZ&PC
0.31.47 Nicole Hermink 83 Arke de Dinkel
0.31.65 Toesja Klein 87 LZ 1886

100 m. rugslag junioren, jeugd en allemaal
1989
1.12.19 Chantal Nap Eemsrobben
1.13.65 Annemiek Heerschop ZV Zwartsluis
1.13.95 Avital Kuperman Hellas/G/KZ
1.14.42 Hester Langlere Aquarijn
1.15.01 Annelies Pol Zignea
1.15.38 Daphne van Iterson LZ 1886
1.15.50* Froukje Veltman 't Tolhekke
1.15.66* Mariėtte Nijhoff Njord
1.15.99 Aranka Bloemberg Livo
1.16.29* Sabine Lina Dexxon BZ&PC

1988
1.09.35 Wendy van der Zanden PSV
1.11.44 Erika Sollie Waalstroom
1.11.68 Caroline Stuut Stadskanaal
1.11.78 Marieke Wageman Eemsrobben
1.11.82 Linda Everlo OZ&PC
1.12.64 Annelotte Hendriksen De Columbiaan
1.12.73 Wilma Scheepers PSV
1.13.35 Amanda Struik De Kempvis
1.13.40* Danya Muilwijk MNC
1.13.68* Marlou Duimstra Zignea

Jeugd
1.04.01 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
1.07.23 Toesja Klein 86 LZ 1886
1.09.27 Linda Koolen 87 SG Hellas/Glana/KZ
1.09.58* Mariska van der Tol 86 Oceanus
1.09.66 Manon van Vulpen 87 PSV
1.10.77 Lona Kroese 87 De Dolfijn
1.11.46 Evelien Sohl 86 Rapido '82
1.11.83 Viki Boviatsis 86 DWT
1.12.02 Charlotte Groeneveld 87 VZC Veenendaal
1.12.12 Maike Op 't Veld 87 Patrick

Allemaal
1.04.01 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
1.04.12 Hinkelien Schreuder 84 De Whee
1.04.73 Suze Valen 78 AZ&PC
1.05.62 Rieneke Schinkel 83 De Whee
1.05.64 Mariėt Koster 83 Hoogeveen
1.05.94 Stefanie Luiken 85 PSV
1.06.59 Daphne ten Brink 85 WZPC
1.07.23 Toesja Klein 86 LZ 1886
1.07.45* Sabrina Buur 85 PSV
1.07.78 Joyce van Keulen 84 AZ&PC

200 m. rugslag junioren, jeugd en allemaal
1989
2.37.99 Hester Langlere Aquarijn
2.40.78 Aranka Bloemberg Livo
2.41.36 Daphne van Iterson LZ 1886
2.41.99 Avital Kuperman Hellas/Glana/KZ
2.42.69 Suzan v.d.Boogaard RZ

1988
2.28.87 Wendy van der Zanden PSV
2.32.34 Linda Everlo OZ&PC
2.34.34 Wilma Scheepers PSV
2.35.10 Sascha de Bruijn MNC
2.35.45 Erika Sollie Waalstroom
2.35.50 Marieke Wageman Eemsrobben
2.36.30* Amanda Struik De Kempvis
2.37.69 Sarah van Oss Haaglanden/Hoogwerf
2.40.30 Annelotte Hendriksen De Columbiaan
2.40.36 Liesbeth Dijkers PSV

Jeugd
2.21.72 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
2.27.09 Toesja Klein 87 LZ 1886
2.29.85 Linda Koolen SG Hellas/Glana/KZ
2.31.83 Evelien Sohl 86 Rapido '82
2.35.68 Viki Boviatsis 87 DWT
2.36.27* Marion van den Berg 86 RZC
2.36.40 Charlotte Groeneveld 87 VZC Veenendaal
2.37.46 Charon Blok 86 DWK-XCESS
2.39.39 Wendy van der Iest 87 De Spatters

Allemaal
2.19.36 Rieneke Schinkel 83 De Whee
2.20.14 Mariėt Koster 83 Hoogeveen
2.21.72 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
2.22.71 Tamar Bakker 84 DWK-XCESS
2.25.64 Melanie ten Brink 81 De Amer
2.26.16 Rieneke Terink 84 NDD
2.26.51 Celina Lemmen 85 DWK-XCESS
2.26.55 Marina Scheepbouwer 84 De Whee
2.27.09 Toesja Klein 87 LZ 1886
2.27.39 Joyce van Keulen 84 AZ&PC

Jongens/Heren
50 m.rugslag allemaal
0.26.30 Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
0.26.62 Mitja Zastrow 77 PSV
0.26.96 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS
0.27.21 Klaas-Erik Zwering 81 PSV
0.27.29 Arnold van Bavel 81 De Kempvis
0.27.58 John Keetman 84 DWK-XCESS
0.28.32 Jeffrey Tameling 85 LZ 1886
0.28.39 Robin van Aggele 84 AZ&PC
0.28.41 Dirk Gielink 83 De Waalstroom
0.28.52 Ewoud Tamminga 82 DWK-XCESS
0.28.52* Jasper de Jong 85 MNC Dordrecht

100 m.rugslag junioren, jeugd en allemaal
1989
1.09.40* Stefan Groeneweg De Lansingh
1.09.65 Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen
1.10.39 Boy Heijnekamp LZ 1886
1.11.18 Henk van Niejenhuis De Dolfijn
1.11.41 Chris de Waal Malefijt Noordkop
1.12.61 Rutger van Veen De Devel
1.13.67* R.van Bommel RZL
1.13.79 Marvin Kruin Aquarijn
1.14.06* Bram Dekker SG Hellas/Glana/KZ
1.14.07 Peter van Heukelem TriVia

1988
1.05.23 Roland Boon NDD
1.06.53 Niek van der Molen EZC
1.07.06* Perry Arentsen RZC
1.07.39* Joeri Verlinden RZ
1.07.94 Joep Uylings KZC
1.09.85* Mark Bottinga Vlaardingen
1.10.60* Frank Boon De Lansingh
1.10.78 Yaļr Wildeboer TriVia
1.10.96* Paul van Tricht Triton
1.11.32* Keven Hondsmerk De Schelde
1.11.32* Niek de Ridder Koewacht

1987
1.03.89 Nick Driebergen LZ 1886
1.06.49 Johan Westerhuis ZCNF '34
1.06.56* Marick Hoeyenbos MNC
1.07.28* T.Schouten Vlaardingen
1.07.36* Alex Schelvis WVZ
1.07.44* M.Spijkerman EZC
1.07.54 Tim Stocker De Dolfijn
1.07.59 Michel Heijnen SG Halls/Glana/KZ
1.07.67 Marick Hoeijenbos MNC
1.07.72 Thomas van Wingerden MNC

1986
1.02.98 Bas van der Ven Nauthusa
1.03.23 Rick Hagelstein VZC Veenendaal
1.03.60 Joost Sprakel Hoogeveen
1.04.29* Lennart Stekelenburg Numansdorp
1.05.30 Raymond van der Merwe DES
1.05.45 Jaap Zwetsloot Dedemsvaart AC
1.05.60 Stefan de Die De Schelde
1.05.72 Mitchell Duin Aquarijn
1.06.24* Kai Scholt De Stormvogel
1.06.30 Mark van Pijkeren HZ&PC Heerenveen

Jeugd
0.58.58 John Keetman 84 DWK-XCESS
1.01.17 Robin van Aggele 84 AZ&PC
1.01.77 Jeffrey Tameling 85 LZ 1886
1.02.34 Sander Karssen 85 DWK-XCESS
1.02.82 Joran Barends 85 DWK-XCESS
1.03.04 Jasper de Jong 85 MNC Dordrecht
1.03.12 Merijn Ellenkamp 85 NDD
1.03.91 Alan Smeets 84 SG Hellas/Glana/KZ
1.04.18 Koen Dumas 84 Orca
1.04.45 Luchel Harms 84 Dedemsvaart 

Allemaal
0.56.78 Klaas-Erik Zwering 81 PSV
0.57.26 Mitja Zastrow 77 PSV
0.57.41 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS
0.58.34 Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
0.58.44 Arnold van Bavel 81 De Kempvis
0.58.58 John Keetman 84 DWK-XCESS
1.00.85* Dirk Gielink 83 De Waalstroom
1.01.15 Sebastiaan Kuijper 78 DWK-XCSS
1.01.17 Robin van Aggele 84 AZ&PC
1.01.77 Jeffrey Tameling 85 LZ 1886
1.01.79 Ewoud Tamminga 82 DWK-XCESS

200 m.rugslag junioren en allemaal
1989
2.28.95 Dennis Mooij HZ&PC Heerenveen
2.29.59* Stefan Groeneweg De Lansingh
2.33.38* Henk van Niejenhuis De Dolfijn
2.35.14 Boy Heijnekamp LZ 1886
2.36.29 Peter van Heukelem TriVia
2.36.32 Chris de Waal Malefijt Noordkop
2.36.60* Bram Dekker SG Hellas/Glana/KZ
2.39.27* Rutger van Veen De Devel
2.39.64* R.Peerdeman Hoorn
2.43.10 Niels Balk Orca

1988
2.21.27 Niek van der Molen EZC
2.22.50 Roland Boon NDD
2.26.41* Joeri Verlinden 88 RZ
2.27.61 Perry Arentsen RZC
2.30.73 Sebastiaan Verschuren Aquarijn
2.32.01 Niek de Ridder Koewacht
2.33.53* Mark Bottinga Vlaardingen
2.33.60 Jelmer Waterlander HZ&PC Heerenveen
2.33.96* Kevin Hondsmerk De Schelde
2.34.31* M.v.d.Schaaf De Dolfijn

1987
2.17.61 Nick Driebergen LZ 1886
2.24.03* Michel Heijnen SG hellas/Glana/KZ
2.24.21* Alex Schelvis WVZ
2.25.47 Johan Westerhuis ZCNF '34
2.24.37* Marick Hoeyenbos MNC
2.27.08 Marco Kerstholt VZC Veenendaal
2.27.68* Thom Schouten Vlaardingen
2.29.73* Thomas van Wingerden MNC Dordrecht
2.30.10* J.Beemster WZ&PC
2.30.13 Niels Koster Hoogeveen

1986
2.16.66 Lennart Stekelenburg Numansdorp
2.18.01 Rik Hagelstein VZC Veenendaal
2.18.37 Raymond van de Merwe DES
2.19.76 Rik Hagelstein VZC Veenendaal
2.20.88 Wouter Peeters De Waalstroom
2.22.97 Bas van der Ven SG Nauthusa
2.23.13 Michael van der Linden LZ 1886
2.24.13 Stefan de Die De Schelde
2.24.47* Martijn Sligman Livo
2.24.59 Mark Gorissen SG Hellas/Glana/KZ

Jeugd
2.06.70 John Keetman 84 DWK-XCESS
2.13.74 Sander Karssen 85 DWK-XCESS
2.16.94 Merijn Ellenkamp 85 NDD
2.18.43 Xander Breton 84 BRIGHT DAW
2.18.77 Koen Dumas 84 Orca
2.18.90 Alan Smeets 84 SG Hellas/Glana/KZ
2.20.59 Luchel Harms 84 Dedemsvaart
2.20.89 Michiel Punter 84 Orca
2.21.39 Sander Verlinden 85 RZ
2.23.45 Arjan van Swam 84 De Gelenberg 

Allemaal
2.00.85 Klaas-Erik Zwering 81 PSV
2.03.77 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS
2.05.07 Arnold van Bavel 81 De Kempvis
2.06.70 John Keetman 84 DWK-XCESS
2.10.70 Dirk Gielink 83 De Waalstroom
2.13.18 Robin van Aggele 84 AZ&PC
2.13.74 Sander Karssen 85 DWK-XCESS
2.14.38 Sebastiaan Kuijper 78 DWK-XCESS
2.15.45* Erik Wolsing 80 VZC Veenendaal
2.16.15 D.Brouwers 78 Njord