background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2001

Ranglijst Rugslag 2001

Meisjes/dames
50 m.rugslag dames en meisjes
0.33.03*Charlotte Groeneveld 87 VZC Ve.
0.33.58 Maike Op het Veld 87 Patrick
0.33.66 Chantal Kuipers 87 NDD
0.34.35 Linda Koolen 87 ZON/S&S

1985/1986
0.30.66 Stefanie Luiken 85 PSV
0.30.76* Sabrina Buur 85 PSV
0.31.50 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
0.31.96 Daphne ten Brink 85 WZ&PC
0.32.53 Esther v.d.Bemt 85 PSV
0.32.65 Marieke Stuiver 85 AZ&PC
0.33.18*Evelien Sohl 86 Rapido '82
0.33.59 Lisa Moes 85 De Dolfijn
0.33.63 Wendy Pomper 85 Dedemsvaart AC
0.33.64 Gerdien de Jong 85 DWK-XCESS

Allemaal
0.28.99 Hinkelien Schreuder 84 De Whee
0.30.42 Brenda Starink 74 DWK-XCESS
0.29.98 Suze Valen 78 AZ&PC
0.30.66 Stefanie Luiken 85 PSV
0.30.76* Sabrina Buur 85 PSV
0.31.06 Esmé Sluiman 83 DZ&PC
0.31.26 MariŽt Koster 83 Hoogeveen
0.31.47 MariŽlle Janssen 82 AZ&PC
0.31.50 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
0.31.55 Amarins Doevendans 78 DZ&PC

100 m. rugslag meisjes en allemaal 
1988
1.12.59 Erika Sollie Aqua-Novio
1.12.86 Danya Muilwijk MNC
1.13.36 Linda Everlo OZ&PC
1.13.74 Iris Visser Noordwijkerhout
1.13.98*Samantha van Eijk MNC
1.14.09*Wendy van der Zanden PSV
1.14.59 Sascha de Bruijn MNC
1.14.91 Amanda Struik De Kempvis
1.15.06 Annelotte Hendriksen Columbiaan
1.15.26*Marike Boersen VZC Ve.

1987
1.07.99 Toesja Klein LZ 1886
1.11.38 Chantal Kuipers NDD
1.11.39 Linda Koolen ZON/S&S
1.11.60 Charlotte Groeneveld VZC Ve.
1.12.22 Wendy van der Iest De Spatters
1.12.33 Maike Op het Veld Patrick
1.12.44 Manon van Vulpen Olympia
1.12.58*Lenneke van der Molen EZC
1.12.59 Ruth Eiting Livo
1.13.20*Janneke Kaptheyns Tempo

1985/1986
1.04.61 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
1.05.72 Sabrina Buur 85 PSV
1.07.72 Stefanie Luiken 85 PSV
1.09.12*Daphne ten Brink 85 WZ&PC
1.09.57 Celina Lemmen 85 RZ
1.10.63*Esther v.d.Bemt 85 PSV
1.10.36 Evelein Sohl 86 Rapido '82
1.10.75 Wendy Pomper 85 Dedemsvaart AC
1.11.27 Lisa Moes 85 De Dolfijn
1.11.81 Marleen Mulderij 86 Hoogeveen

Allemaal
1.02.99 Hinkelien Schreuder 84 De Whee 
1.04.61 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886 
1.04.74 Brenda Starink 74 DWK-XCESS 
1.05.20 Suze Valen 78 AZ&PC 
1.05.72 Sabrina Buur 85 PSV 
1.05.95 MariŽt Koster 83 Hoogeveen 
1.06.25 Rieneke Schinkel 83 De Whee 
1.06.95 Claudia Holterman 81 Arke de Dinkel
1.07.14 Lilach Shaul 82 DWK-XCESS
1.07.40 MariŽlle Janssen 82 AZ&PC 

200 m. rugslag meisjes en allemaal
1988
2.35.21 Danya Muilwijk MNC
2.36.51 Erika Sollie Aqua-Novio
2.38.69 Amanda Struik De Kempvis
2.39.14 Sascha de Bruijn MNC
2.39.60 Iris Visser Noordwijkerhout
2.40.11 Sabrina van der Sluis VZC Ve.
2.41.05 Linda Everlo OZ&PC
2.41.98*Marike Boersen VZC Ve.
2.44.48 Sarah van Oss DSZ/Hoogwerf

1987
2.27.26 Toesja Klein LZ 1886
2.30.92 Linda Koolen ZON/S&S
2.33.84 Marinka Bil De Stormvogel
2.34.93*Lenneke van der Molen EZC
2.35.87*Charlotte Groeneveld VZC Ve.
2.36.80*Chantal Kuipers NDD
2.38.10*Ellen de Goeij Aquarijn
2.38.19 Wendy van der Iest De Spatters
2.39.25 Tessa Lukassen DWK-XCESS

1985/1986
2.20.06 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886 
2.25.04 Celina Lemmen 85 RZ
2.26.63*Evelien Sohl 86 Rapido'82
2.28.02* Wendy Pomper 85 Hoogeveen 
2.28.41 Celina Lemmen 85 RZ 
2.29.92 Daphne ten Brink 85 WZ&PC 
2.32.13*Stefanie Luiken 85 PSV
2.32.51 Gerdien de Jong 85 DWK-XCESS
2.32.78 Nanda Gerling 86 Dexxon BZ&PC
2.33.53 Lisa Moes 85 De Dolfijn

Allemaal
2.20.06 Lenneke van Schaik 86 LZ 1886 
2.20.13 Rieneke Schinkel 83 De Whee 
2.22.39 MariŽt Koster 83 Hoogeveen 
2.23.96 Tamar Bakker 84 DWK-XCESS 
2.24.02 Joyce van Keulen 84 AZ&PC
2.24.87 Melanie ten Brink 81 AZ&PC
2.25.04 Celina Lemmen 85 RZ
2.25.38 Lilach Shaul 82 DWK-XCESS
2.25.40 Rieneke Terink 84 NDD 
2.25.80 Claudia Holterman 81 Arke-Dinkel

Jongens/heren
50 m.rugslag jongens en allemaal
1985/1986
0.29.33*Stanley Vleerlaag 85 WZ&PC
0.29.84 Rick Hagelstein 86 VZC Ve.
0.30.05 Merijn Ellenkam 85 NDD
0.30.06 Lennart Stekelenburg 86 Numansdorp

1983/1984
0.28.12 Nick van der Zandt 83 PSV
0.28.25 John Keetman 84 DWK-XCESS
0.28.53 Dirk Gielink 83 Aqua Novio'94
0.29.38 Roel Maassen 83 DSZ-HGW-C.
0.28.96 Dirkjan de Wit 83 PFC Rheden
0.29.55 Frank Ydema 83 Orca
0.29.96 Koen Dumas 84 Orca
0.30.07 Xander Breton 84 BRIGHT DAW
0.30.11 Luchel Harms 84 Dedemsvaart AC
0.30.27 Joost Krommenhoek 84 LZ 1886

Allemaal
0.26.74 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS 
0.27.04 Klaas-Erik Zwering 81 PSV 
0.27.14 Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS 
0.28.12 Nick van der Zandt 83 PSV 
0.28.15 Sebastiaan Kuijper 78 DWK-XCESS 
0.28.25 John Keetman 84 DWK-XCESS
0.28.62 Tjacco Ruinemans 74 Arke de Dinkel
0.28.96* Kevin Verbist 82 Wave 
0.28.96 Dirkjan de Wit 83 PFC Rheden
0.29.05 Erik Wolsing 80 AZ&PC
0.29.05* Kristiaan BŲhm 79 Piranha 

100 m. rugslag jongens en allemaal
1988
1.09.35 Roland Boon NDD
1.10.61 Perry Arentsen EZ&PC
1.12.52 Sebastiaan Verschuren Aquarijn
1.13.26 Thomas Verburg MNC
1.14.04 Kevin Hondsmerk De Schelde
1.14.12*Mark Bottinga Vlaardingen
1.14.18*Joeri Verlinden RZ
1.14.43*Frank Boon De Lansingh
1.14.50*J.Uylings KZC
1.14.58 Niek van der Molen EZC

1987
1.05.47 Nick Driebergen LZ 1886
1.07.18 Johan Westerhuis ZCNF '34
1.08.36 Vincent Tilman Eemsrobben
1.08.64 Marick Hoeijenbos Poseidon'56
1.09.50*Oussama Mezroui Zwemlust/DH
1.09.50*Mattijs Wijnmalen AZ&PC
1.09.71 Hidde van Merwijk BZC Dolfijnen
1.10.23 Thomas van Wingerden MNC
1.10.40 Tim Stocker Rapido '82
1.10.56*Marco Kerstholt VZC Ve.
1.10.58 Christiaan FŁsers RZ

1986
1.03.89 Lennart Stekelenburg Numansdorp
1.03.94 Bas van der Ven Nauthusa
1.04.69 Rick Hagelstein VZC Ve.
1.06.24 Joost Sprakel Hoogeveen
1.06.54 Kai Scholt De Stormvogel
1.06.93 Stephan de Jonge De Hokseberg
1.07.20 Michael van der Linden LZ 1886
1.07.53 Mark van Pijkeren HZ&PC
1.07.53 Stefan de Die De Schelde
1.07.77 Martijn Sligman Livo

1985
1.01.49 Jeffrey Tameling LZ 1886
1.01.65 Sander Karssen DWK-XCESS
1.02.90 Merijn Ellenkamp NDD
1.03.50 Jasper de Jong MNC
1.03.83*Stanley Vleerlaag WZ&PC
1.05.12 Sander Verlinden RZ
1.05.90*Dennis Mulder De Otters-'t Gooi
1.05.98*Sander Bouts Mosa-Regio
1.06.46*Tom van der Sterren ZEPS
1.06.78*Robert Lijesen Van Vliet Barracuda

1983/1984
0.59.44 John Keetman 84 DWK-XCESS 
1.00.67 Dirk Gielink 83 Aqua-Novio 
1.02.80 Dirkjan de Wit 83 PFC Rheden
1.03.05 Roel Maassen 83 DSZ/Hoogwerf
1.03.16 Finn v.d.Bas 84 Vlaardingen
1.03.74 Frank Ydema 83 Orca
1.03.75 Louis van Schaarenburg 83 LZ 1886
1.03.95 Alf van der Knoop 83 DES
1.04.34 Luchel Harms 84 Dedemsvaart AC
1.04.46 Jeroen Sligman 83 Livo

Allemaal
0.55.88 Klaas-Erik Zwering 81 PSV 
0.57.07 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS 
0.58.91 Arnold van Bavel 81 De Kempvis
0.59.11 Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS 
0.59.21 Joris Keizer 79 PSV 
0.59.44 John Keetman 84 DWK-XCESS 
0.59.74 Sebastiaan Kuijper 78 DWK-XCESS 
1.00.67 Dirk Gielink 83 Aqua-Novio 
1.01.49 Jeffrey Tameling 85 LZ 1886
1.01.53 Erik Wolsing 80 AZ&PC
1.01.65 Sander Karssen 85 DWK-XCESS

200 m. rugslag 
1988
2.30.50 Roland Boon NDD
2.34.24 Perry Arentsen EZ&PC
2.34.29 Sebastiaan Verschuren Aquarijn
2.36.64*Thomas Verburg MNC
2.37.62 Niek van der Molen EZC
2.38.59 Joeri Verlinden RZ
2.39.29 Frank Boon De Lansingh
2.40.50 Tim Essers Oeza
2.40.59*Paul van Tricht Triton
2.42.54*Mark Bottinga Vlaardingen

1987
2.23.57 Nick Driebergen LZ 1886
2.28.40 Johan Westerhuis ZCNF '34
2.29.32 Marick Hoeijenbos Poseidon'56
2.29.68 Thom Schouten Vlaardingen
2.29.82*Marco Kerstholt VZC Ve.
2.30.77 Henk Kooistra Orca
2.30.77*Hidde van.Merwijk BZC Dolfijnen
2.31.59*Mattijs Wijnmalen AZ&PC
2.32.59*Olof Henselmans Tempo
2.32.62 Thomas van Wingerden MNC

1986
2.18.38 Lennart Stekelenburg Numansdorp
2.21.33 Rick Hagelstein VZC Ve.
2.22.45 Niels Hagelstein VZC Ve.
2.23.09 Bas van der Ven SG Nauthusa
2.23.99 Michael van der Linden LZ 1886
2.25.09 Mark Gorissen Hellas/G/KZ
2.26.06 Mark van Pijkeren HZ&PC Heerenveen
2.26.44 Joost Sprakel Hoogeveen
2.26.53 Kai Scholt De Stormvogel
2.26.63*Jordi Jolink ZVW '74

1985
2.12.39 Sander Karssen DWK-XCESS
2.17.08*Merijn Ellenkamp NDD
2.18.73*Stanley Vleerlaag WZ&PC
2.19.97 Jasper de Jong MNC
2.20.99 Jeffrey Tameling LZ 1886
2.21.77 Sander Verlinden RZ
2.21.80 Dennis Mulder De Otters-'t Gooi
2.22.23 Joran Barends DWK-XCESS
2.22.52*Robert Lijesen Van Vliet Barracuda
2.24.42*Kas Kop Jansen Van Vliet Barracuda

1984/1983 
2.12.04 John Keetman 84 DWK-XCESS 
2.12.39 Sander Karssen 85 DWK-XCESS 
2.14.69* Dirk Gielink 83 Aqua Novio'94
2.15.32 Alf van der Knoop 83 DES
2.15.99 Mark Drenth 83 LZ 1886
2.18.78 Roel Maassen 83 DSZ/Hoogwerf
2.20.95 Frank Ydema 83 Orca
2.21.14*Tim Peters 84 Aquarijn
2.21.45 Jeroen Sligman 83 Livo
2.22.99 Luchel Harms Dedemsvaart AC

Allemaal
2.00.71 Klaas-Erik Zwering 81 PSV 
2.02.41 Sander Ganzevles 82 DWK-XCESS 
2.09.54 Sebastiaan Kuijper 78 DWK-XCESS 
2.10.69 Bastiaan Tamminga 81 DWK-XCESS
2.12.04 John Keetman 84 DWK-XCESS 
2.12.39 Sander Karssen 85 DWK-XCESS 
2.12.61 Erik Wolsing 80 AZ&PC
2.13.80 Fabian Willemse 77 DWK-XCESS
2.14.69* Dirk Gielink 83 Aqua Novio'94
2.15.11 Hans-Geert Mast 76 DZ&PC