background image
 
*

Ranglijst rugslag lange baan 2000

Samengesteld door Aton Demuth & Co
per 4 augustus 2000
* handgeklokt

Meisjes/dames
50 m. rugslag meisjes jeugd en dames:
Meisjes 1984 en later
30.29    Sabrina Buur 85 PSV
30.58    Hinkelien Schreuder 84 De Whee
31.40    Rieneke Terink 84 NDD
31.58    Katinka van Vastenhoven 84 De Dolfijn
31.82    Lenneke van Schaik 86 LZ 1886
32.17    Joyce van Keulen 84 AZ&PC
32.26    Marina Scheepbouwer 84 De Whee
32.33    Daphne ten Brink 85 WZ&PC
32.62    Marjolijn Strijbis 84 Start'99
32.69    Tamar Bakker 84 DWK

Allemaal
29.86    Inge de Bruijn 73 PSV
29.86    Brenda Starink 74 DWK
30.17    Suze Valen 78 AZ&PC
30.29    Sabrina Buur 85 PSV
30.45    MariŽt Koster 83 Hoogeveen
30.58    Hinkelien Schreuder 84 De Whee
30.92    Nicole Hermink 83 Arke-Dinkel
31.25    MariŽlle Janssen 82 RZC
31.40    Gaby Hopma 81 VZC Ve.
31.40    Rieneke Terink 84 NDD 

100 m. rugslag meisjes en dames:
1984 en later
1.05.25    Sabrina Buur 85 PSV
1.07.15    Joyce van Keulen 84 AZ&PC
1.07.50    Rieneke Terink 84 NDD
1.07.75    Marina Scheepbouwer 84 De Whee
1.08.45    Celina Lemmen 85 RZ
1.08.66    Tamar Bakker 84 DWK*
1.09.11    Katinka van Vastenhoven 84 De Dolfijn
1.09.11    Brenda den Hoed 84 SG Dordrecht*
1.09.21    Daphne ten Brink 85 WZ&PC
1.09.90    Claudia Bloos 85 De Fuut

Allemaal
1.04.06    Brenda Starink 74 DWK
1.05.20    MariŽt Koster 83 Hoogeveen
1.05.25    Sabrina Buur 85 PSV
1.05.35    Suze Valen 78 AZ&PC
1.05.98    Nicole Hermink 83 Arke-Dinkel
1.06.42    MariŽlle Janssen 82 RZC
1.06.72    Claudia Holterman 81 Arke-Dinkel
1.06.80    Lilach Shaul 82 DWK
1.07.15    Joyce van Keulen 84 AZ&PC
1.07.50    Rieneke Terink 84 NDD

200 m. rugslag meisjes en dames:
Meisjes 1984 en later
2.21.74    Joyce van Keulen 84 AZ&PC*
2.23.71    Tamar Bakker 84 DWK
2.24.15    Rieneke Tering 84 NDD
2.24.32    Celina Lemmen 85 RZ
2.26.34    Sabrina Buur 85 PSV
2.28.19    Brenda den Hoed 84 SGDordrecht*
2.31.79    Katinka van Vastenhoven 84 Rapido '82*
2.32.26    Dieuwertje Vermeulen 84 LZ 1886
2.33.80    Wendy Pomper 84 Hoogeveen
2.33.98    Daphne ten Brink 85 WZ&PC

Allemaal
2.19.86    Carla Geurts 71 UZSC
2.21.74    Joyce van Keulen 84 AZ&PC
2.21.92    Lilach Shaul 82 DWK*
2.22.43    Catelijne Joling 77 DZPC*
2.23.19    MariŽt Koster 83 Hoogeveen
2.23.71    Tamar Bakker 84 DWK
2.23.58    Nicole Hermink 83 Arke de Dinkel
2.24.15    Rieneke Tering 84 NDD
2.24.32    Celina Lemmen 85 RZ
2.25.07    Annie Buitelaar 82 VZC Walrus C. 

Jongens/heren
50 m. rugslag jongens jeugd en heren:
1982 en later
26.82    Sander Ganzevles 82 DWK
28.39    Nick van der Zandt 83 PSV
28.46    Ewoud Tamminga 82 DWK
28.74    Patrick Martens 82 De Fuut
29.39    Roel Maassen 83 DSZ-HGW
29.80    Dirk Gielink 83 Aqua Novio'94
29.99    Frank IJdema 83 Orca
30.03    Jeroen Beerlage 82 OZ&PC
30.06    Raf AriŽns 82 WZ&PC 
30.49    Marcel Thijsse 82

Allemaal
26.82    Sander Ganzevles 82 DWK
26.93    Mark Veens 78 PSV
27.10     Klaas Zwering 81 PSV
27.58     BastiaanTamminga 81 DWK
28.18    Arnold van Bavel 81 De Kempvis*
28.38     Tjacco Ruinemans 74 Arke-Dinkel
28.39    Nick van der Zandt 83 PSV
28.46    Ewoud Tamminga 82 DWK
28.57     Chester Marsman 69 AZ&PC*
28.60     Sebastiaan Kuyper 78 DWK

100 m. rugslag jongens en heren:
1982 en later
0.57.00    Sander Ganzevles 82 DWK
1.02.51    Ewoud Tamminga 82 DWK
1.02.95    John Keetman 84 DWK
1.03.44    Roel Maassen 83 DSZ/Hoogwerf
1.03.74    BjŲrn van Doorn 83 PSV
1.03.87    Raf AriŽns 82 WZ&PC
1.03.92    Dennis Rouwmaat 83 Groenlo
1.03.97    Dirk Gielink 83 Aqua-Novio*
1.04.07    Patrick Martens 82 De Fuut*
1.04.33    Jeffrey Tameling 85 Katwijk
1.04.36    Stefan Coeymans 82 Zeester-Meerval
1.04.37    Frank IJdema 83 Orca

Allemaal
0.56.83    Klaas Erik Zwering 81 PSV
0.57.00    Sander Ganzevles 82 DWK
0.59.65    Bastiaan Tamminga 81 DWK
1.00.21    Arnold van Bavel 81 De Kempvis*
1.00.24    Sebastiaan Kuijper 78 DWK
1.00.95    Tjacco Ruinemans 74 Arke-Dinkel
1.01.27    Erik Wolsing 80 AZ&PC
1.01.81    Chester Marsman 69 AZ&PC
1.02.51    Ewoud Tamminga 82 DWK
1.02.68    Ewout van de Hert Hoorn/Zeemacht

200 m. rugslag jongens en heren:
1982 en later
2.00.39    Sander Ganzevles 82 DWK
2.15.06    John Keetman 84 DWK
2.16.51    Georgios Dimitras 82 PSV*
2.17.28    Raf AriŽns 82 WZ&PC
2.17.50    Alf van der Knoop 83 DES
2.17.89    Roel Maassen 83 DSZ/Hoogwerf
2.18.79    BjŲrn van Doorn 83 PSV
2.19.38    Frank IJdema 83 Orca
2.21.34    Dirk Gielink 83 Aqua Novio'94
2.21.65    Stefan Coeymans 82 Zeester/Meerval

Allemaal
2.00.06    Klaas Erik Zwering 81 PSV
2.00.39    Sander Ganzevles 82 DWK
2.04.84    Marcel Wouda 72 PSV* 
2.05.90    Arnold van Bavel 81 De Kempvis*
2.08.96     Fabian Willemse 77 DWK
2.10.36    Erik Wolsing 80 AZ&PC*
2.10.82    Sebastiaan Kuyper 78 DWK
2.12.47    Bastiaan Tamminga 81 DWK*
2.15.06    John Keetman 84 DWK
2.15.45    Patrick Lahuis 81 De Houtrib