background image
 
*

Blog: De Dolfijn Heer en Meester bij NK estafette 2020 senioren (update)

Door: Redactie Zwemkroniek   |   27/09/2020
Blog: De Dolfijn Heer en Meester bij NK estafette 2020 senioren (update)

Het waren van de laatste vijftig edities de eerste estafette kampioenschappen (NEK) zonder 10x100m vrije slag als afsluiting. De altijd spectaculaire aflossing over één kilometer met in een tienbanenbad 100 deelnemers op het platform maakte plaats voor een kwartet in verband met de afstandsregels.


De 66-ste editie van de NEK had als extraatje dat er naast de titel bij de dames en de heren senioren (alle leeftijden dus) aan het eind een zogenoemd Mixed klassement werd opgemaakt. In de voorafgaande jaren werd vanuit de KNZB elke suggestie in die richting weggewuifd. Het ging echter alleen maar over twee toegevoegde onderdelen, de 4x50m wisselslag estafette en de 4x50m vrije slag. Ook zonder deze twee was De Dolfijn in het algemeen klassement onbetwist de beste. Corona dwingt ook hier nieuwe ideeën af! Ook al is het maar mondjesmaat. De organisatie van Z&PV Nuenen oogstte allerwegen bewondering. 


De Dolfijn zegevierde op drie fronten. Bij de dames voor de 14e keer in de historie, bij de heren voor de 8e keer. De Amsterdamse dames zegevierden op de 4x100 wissel, 4x100 rug en de 4x100 vrij, WVZ met startzwemster Rosey Metz (1.06.73) won de 4x100 school, terwijl SG Blue Marlins (voorheen SG The Hague Swimming) de 4x100 vlinder naar zich toetrok.
De mannen van De Dolfijn waren vier keer succesvol en moesten alleen op de 4x100m rugslag voorrang verlenen aan De Dinkel en nummer twee Blue Marlins. Het totaal van 7 Amsterdamse overwinningen werd nog opgeschroefd naar 9 met de twee op de Mixed estafettes. 

Middagsessie

Eindstand: Top-10 Mannen (19 teams)

1. De Dolfijn 1125,20
2. SG Blue Marlins 1138,58
3.ZPC Amersfoort 1143,37
4. De Dinkel 1149,92
5. SG Feijenoord Zwemmen 1153,55
6. Aqua-Novio'94 1156,14
8. WVZ 1163,94
9. PSV 1188,60
10. ZPC Hoogeveen 1212,59 


Eindstand (gecorrigeerd): Top-10 Vrouwen (19 teams)

1.De Dolfijn 1272,14
2.PSV 1304,86
3.VZC 1313,12
4.WVZ 1330,51
5.ZPC Amersfoort 1338,94 |
6.SG Blue Marlins* 1339,96
7.DWK 1341,71
8.ZPC Hoogeveen 1347,25
9.De Dinkel 1350,07
10.De Dolfijn 2 1356,12


Eindstand Mannen en Vrouwen (15 teams)

1.De Dolfijn 2596,17
2.SG Blue Marlins 2686,17
3. ZPC Amersfoort 2696,61
4. PSV 2705,01
5. WVZ 2713,58
6. De Dinkel 2713,73
7. DWK 2726,65
8. Aqua-Novio'94 2740,48
9. ZPC Hoogeveen 2779,13
10 De Dolfijn 2 2789,92


Voor méér foto's van Richenne Zeebregts: 


Junioren


https://www.flickr.com/photos/richennezeebregts/albums/72157716160407983


Senioren


https://www.flickr.com/photos/richennezeebregts/albums/72157716164041537



Beeldimpressie met foto's van o.a. Richenne Zeebregts en Facebook Hoogeveen


Uitslagen

4x100m wisselslag dames
1. De Dolfijn Tamara van Vliet  1.03.22, Anouk Elzerman, Amy de Sain, Robin Neumann) 4.11.02 2. PSV 1 3:55.94 4:19.01 (Kirstin Barkhuis 1:06.93, Kim Jansen van Galen, Sam van Nunen, Nelly Velthuijs) 4.19.02 3. ZPC Hoogeveen (Wiktoria Redzimska 1:06.21, Mirthe Schenkel, Alinda Dingshoff,  Charlotte Wilbers) 4.19.09 4. ZPC Amersfoort 4.19.13 5. VZC 4:21.15 6. WVZ 4.21.42 7. DWK 4.22.90 8. 4.23.63
4x100m wisselslag heren
1. De Dolfijn (Bart Sommeling, Ties Elzerman, Ruben Stam, Thom de Boer) 3.41.06 1 3:37.20 3:41.06 2. De Dinkel (Dennis Kamps 54.64, Maquinho Vorst, Thomas de Lange, Karst Boersma) 3. 43.53 3. SG Blue Marlins (Keanu Streefland, Mark en Jeroen Baars, Brandon van den Berg) 3.43.91 4. Feijenoord Albion (Ensger Kotterink 54.77, Stijn Geelen, Thomas Verhoeven, Floris Kotterink) 3.44.77 5. ZPC Amersfoort   3.45.51 6. WVZ 3.47.11 7. Aqua-Novio’94 3.48.62 8. DWK 3.51.52
4x50m vrije slag Gemengd
1. De Dolfijn (Thom de Boer, Tom Lommers, Tamara van Vliet, Valerie van Roon) 1.34.22 2. PSV 1:31.25 1:39.17 (Guus van Stiphout, Wessel Stupers, Sam van Nunen, Nelly Velthuijs) 1.39.17 3. SG Blue Marlins (Femke Hoppenbrouwer, Lynn Blommers, Jeroen Baars,  Brandon van den Berg) 1.39.51 4. Aqua-Novio'94 (Tim Korstanje 23.05, Bjorn van Doesburg, Eline Gros, Guusje van Lent) 1.40.24 5. ZPC Amersfoort 1:41.84 6. PSV 2 (Bram van den Burg, Jeremiah Vianen, Soraya Wasser, Mila Maas) 1.42.30 7. De Dolfijn 2 1:42.39 (Jesse van der A, Hendrik Faber, Tamara Grove, Kaylin Stel)  1.42.39  8.De Dinkel (Karst Boersma, Jeroen Gijselaar, Lonne Dijkhuis, Yke Groener) 1.42.67

4x100m rugslag dames
1. De Dolfijn 4:14.71 (Robin Neumann 1:01.33, Valerie van Roon, Tamara van Vliet, Amber Celie) 4.14.71 2. VZC 4:22.67 (Aniek van de Weerd, Josse Bergman, Maaike Issard, Silke Holkenborg) 4.22.67 3. DWK 4:22.84 (Celine Schoenmaker, Birgit van Buiten, Sanne Ditzel, Frouke Beeksma) 4. SG Blue Marlins 4:23.23 (Lotte Hosper 1:02.14 Babette van der Kaaij, Femke Hoppenbrouwer, Madelief Mans) 4.23.23 5. PSV 4:27.23 6. ZPC Hoogeveen 4:27.76  7. ZPC Amersfoort 4:27.87 8. Dedemsvaart-AC 4:28.75

4x100m rugslag heren
1. De Dinkel 1 3:47.76 (Luuk Bos, Lukas Binnekamp, Maquinho Vorst, Dennis Kamps) 3.47.76 2. SG Blue Marlins 3:49.66 (Wendell Zinhagel, Melvin Prins,  Keanu Streefland, Jay de Vries) 3.49.66 3. PSV  3:54.65 (Luuk van Rooij 57.50, Lars Verhalle, Wessel Stupers, Niklas Yeboah 4. De Dolfijn 3:54.87 (Nino Sieling, Bart Sommeling, Justus Ykema, Ruben Dekker) 3.54.87 5. DWK 3:55.13 (Joas Groeneveld, Sybren Beeksma, Luuk Nijland, Niek Heethaar) 3.55.13 6. WVZ  3:55.50 7. ZPC Amersfoort 3:55.55 8. Aqua-Novio'94 3:56.22

4x100m schoolslag dames
1. WVZ (Rosey Metz 1:06.73,  Jill Nai Chung Tong, Jelsie van Ruijven , Anne Palmans) 3.45.13) 2. De Dolfijn (Mirl de Boer, Valerie van Roon, Irene Teufer, Anouk Elzerman) 3.47.32 3. PSV (Sanne Busch, Sterre Hendriks, Kim Jansen van Galen, Kristy Nagtzaam) 3.49.82 4. De Dinkel 4:53.14 (Lonne Dijkhuis Myrna Schasfoort, Soraya Rakers, Madelijne Schothans) 4.53.14 5. SG Blue Marlins 4:55.28 (Lynn Blommers 1:10.12, Anna Nusa Versnik, Lotte Hosper, Rinske Bouman) 3.55.28 6. VZC 1 4:59.28 7. De Dolfijn 2 4:59.35 8. ZPC Amersfoort 4:59.72

4x100m schoolslag heren
1. De Dolfijn 4:09.12 (Ties Elzerman 59.95, Noah de Schryver, Kingue Struijf, Nicholas Theunissen) 4.09.12 2. ZPC Amersfoort 4:11.82 (Koen Lems 1:02.54, Wietse Waninge, Duncan van Haaren, Serginni Marten) 4.11.82 3. SG Blue Marlins 4:12.64 (Mark Baars 1:01.06, Jeroen Baars, Brandon van den Berg, Rainier Rafaela 4. SG Feijenoord Zwemmen 4:17.70 (Thomas Verhoeven 1:03.74, Stijn Geelen, Pascal Nuijten, Ensger Kotterink) 4.17.70 5. Aqua-Novio'94 (Martijn Velders Tim Korstanje, Jarno Koster, Tyrese Sitania) 4.20.33 6. De Dinkel (Maquinho Vorst 1:03.97, Jeroen Gijselaar, Thomas de Lange, Luuk Bos) 4.40.76 7. DWK 4:23.30 (Ardi Knol, Kevin Eltink, Jurre Stammes, Max Voortman)  4.23.30 8. WVZ 4.23.79

4x100m vlinderslag dames
1. SG Blue Marlins (Elinore de Jong 1:00.29, Lotte Hosper, Lynn Blommers Femke Hoppenbrouwer) 4.12.37 2. VZC (Kirsten Verhalle, Josse Bergman, Silke Holkenborg, Maaike Issard  4.16.84 3. De Dolfijn Amy de Sain, Irene Teufer, Robin Neumann, Amber Celie) 4.17.41 4. PSV (Sam van Nunen Sterre Hendriks, Nelly Velthuijs, Kim Jansen van Galen) 4.20.22 5. MNC Dordrecht (Ela Hutten, Milou van Wijk, Elise Tanis, Phaedra Meijer) 4.28.10 6. WVZ 4:31.09
7. De Dolfijn 2 4:31.52 8. DWK 4:31.83

4x100m vlinderslag heren

1. De Dolfijn 3:39.32 (Thom de Boer 53.87, Bart Sommeling, Jens Krijgsman, Ruben Stam) 3.39.32 2.  ZPC Amersfoort 3:44.65 (Austin Namesnik 55.01, Simon Claasen, Fabian Beimin, Wietse Waninge) 3.44.65  3. WVZ (Nikhom Westphal 55.07, Sander Kirillova, Max Visser, Sean Niewold) 3.45.50 4. Aqua-Novio'94 3:45.53 (Bjorn van Doesburg, Jarno Koster, Tim Korstanje, Jelle Smid) 3.45.53 5. DWK 3:46.59 (Tim Hoogerwerf 55.90, Thomas Kappe, Sybren Beeksma, Luuk Nijland) 3.46.59 6. SG Blue Marlins 3:47.37 7. SG Feijenoord Zwemmen 3:48.28 8. De Dinkel 3:48.39

4x50m wisselslag Gemengd

1. De Dolfijn (Tamara van Vliet 28.79 Ties Elzerman 26.89, Thom de Boer 24.44, Valerie van Roon 24.49) 1.44.61 2. SG Blue Marlins 1:48.12 (Keanu Streefland 26.65, Mark Baars, Elinore de Jong, Babette van der Kaaij)  1.48.12 3. De Dinkel 1:51.07 (Dennis Kamps 26.73, Madelijne Schothans, Luuk Bos, Lonne Dijkhuis) 1.51.07 4. PSV (Wessel Stupers, Luuk van Rooij, Sam van Nunen, Nelly Velthuijs) 1:52.38 5. ZPC Amersfoort (Sterre Mooiweer, Wietse Waninge, Austin Namesnik, Elise Hardeman) 1:52.46 6. Hellas-Glana (Tefan Tomicic, Ian Sanders, Jessie Bodden, Britt Cornelissens) 1:53.67  7. Nuenen (Merel Phaff, Ruud van Heerbeek, Alexander Nijst, Richenne Zeebregts) 1.53.67 8. Aqua-Novio'94 1:53.79 (Tyrese Sitania, Martijn Velders, Kemi van de Wetering Eline Gros) 1.53.79

4x100m vrije slag dames

1. De Dolfijn 3:41.68 (Valerie van Roon, Robin Neumann ,Tamara van Vliet, Myrna van Duijven) 3.41.68 2. PSV (Manon Ritten, Nelly Velthuijs, Janne Slegers, Sam van Nunen) 3.48.58 3. SG Blue Marlins 3:49.86 (Femke Hoppenbrouwer, Lynn Blommers, Elinore de Jong, Lotte Hosper 3.49.86 4. VZC 3:53.18 (Maaike Issard, Josse Bergman, Kirsten Verhalle, Silke Holkenborg) 3.53.18  5. MNC Dordrecht 3:55.54 6. ZPC Amersfoort 3:57.03 7. De Dolfijn 2 3:57.96 8. WVZ 3:59.07 

4x100m vrije slag heren
1.De Dolfijn 3.20.83 2. SG Blue Marlins 3.25.00 3. Aqua-Novio’94 3.25.44 4. ZPC Amersfoort 3.25.84 5. DWK 3.26.35 6. SG Feijenoord Zwemmen 3.46.48



Jongens Junioren 4


Gouden kwartet Junioren van SG Blue Marlins met 
Yanieck Frijstein, Björn Verkaik, Émile Fouzaï en River Streefland en hun coach Wilco (foto via Facebook). 

Eindstand: SG Blue Marlins 1020,11 2. De Dolfijn 1051,71 3. ZPC Amersfoort 1061,26 4. ZPC Hoogeveen 1086,55 5. Aqua-Novio'94 1093,02 6. PSV 1095,38 7. VZC 1095,45 8. ZV 44 1103,75

4 x 100m wisselslag  1. SG Blue Marlins 4:09.14 (Björn Verkaik, Émile Fouzaï , River Streefland, Yanieck Frijstein) 4.09.14 2. ZPC AMERSFOORT 4:17.47 (Marcelino Gómez González, Koen Marsman, Imme Bousema, Tenzing Geutjes) 3. De Dolfijn 4:20.55 (Matthew O'Sullivan, Emiel van Oord, Lucas Ambrose, Danië Aling Levy) 4. ZPC Hoogeveen 4:24.04 5. Aqua-Novio'94 4:25.80 6. ZV 44 4:28.29 7. PSV 4:29.51 8. VZC 4:30.88

4 x 100m vrije slag 1. SG Blue Marlins 3:48.16 (Émile Fouzaï, River Streefland, Yanieck Frijstein, Björn Verkaik) 3.48.16 2. De Dolfijn 3:50.91 (Daniël Aling Levy, Lucas Ambrose, Matthew O'Sullivan, Emiel van Oord) 3.50.91 3. ZPC Amersfoort (Bjorn Hueting, Koen Marsman, Imme Bousema, Tenzing Geutjes) 4. PSV 3:56. 5. ZPC Hoogeveen 3:57.75 6. Aqua-Novio'94 3:59.65 7. ZV 44 3:59.98 8. VZC 4:00.85

4 x 100m rugslag

 1. SG Blue Marlins 4:21.36 (Björn Verkaik,  Yanieck Frijstein, River Streefland, Émile Fouzaï) 4.21.36 2. ZPC Amersfoort 4:31.71 (Tenzing Geutjes, Marcelino Gómez González, Bjorn Hueting, Imme Bousema) 4.31.71 3. De Dolfijn 4:31.78 (Emiel van Oord, Lucas Ambrose, Matthew O'Sullivan, Daniël Aling Levy) 4.31.78 4. ZPC Hoogeveen 4:32.20 5. Aqua-Novio'94 4:32.27 6. WVZ 4:41.45
7. VZC 4:42.00 8. ZPV Barracuda 4:47.33

Meisjes Junioren 4 en jonger
Eindstand: 1. ZPC Amersfoort 1132,56 2. DAW 1149.38 3. PSV 1166,65 4. ZPC Hoogeveen 1174,96 5. De Dolfijn 1175,23 6. ZV 44 1175,24 7. Hellas-Glana 1182,63 8. SG Octopus ZVV 1195,97 
4 x 100m wisselslag 
1. ZPC AMERSFOORT 4:34.49 (Charley Blide, Pippa van ’t Land, Sophie Faveaux ,Nynke Boerefijn) 2. DAW (Djanilla Brink, Evy Rozeboom, Kim Oudendijk, Emma Rose Buitenkamp) 4.37.11 3. SG Octopus-ZVV 4:47.09 (Robyn Hulleman 1:07.56, Lyke Bellert, Christel Manuela, Bloem Muijlaert) 4:47.09 4. PSV 4.47.36 5. ZPC Hoogeveen 4.47.48 6. WVZ 4.47.76 7. Hellas-Glana 4.49.01 8. ZV 44 4.49.75

4 x 100m vrije slag 1. ZPC Amersfoort 4:03.77 (Pippa van ’t Land, Nynke Boerefijn, Charley Blide, Sophie Faveaux)  4.03.77 2. De Dolfijn 4:08.47 (Melissa Odemis, Eefje Irvine, Joy Willekus, Angelina Rolman) 4.08.47  3. SG Blue Marlins 4:11.67 (Megan Jonkman, Sanne Slof, Alina Verga, Elydjah van der Heul) 4. DAW 25 4:14.61 5. ZV 44 4:15.20 6. PSV 4:17.40 7. ZPC Hoogeveen 4:17.66 8. SG Octopus-ZVV 4:18.68

4 x 100m rugslag  1. De Dolfijn 4:40.55 (Joy Willekus, Eefje Irvine, Melissa Odemis, AngelinaRolman) 4.40.55 2. ZPC Amersfoort 4:46.55 (Kim van Dijk, Sophie Faveaux, Pippa van ’t Land, Charley Blide) 4.46.55 3. SG Blue Marlins 4:50.01 (Alina Verga, Elydjah van der Heul, Lety Pieters, Megan Jonkman) 4.50.01 4. ZPC Hoogeveen 4:51.07 5. ZV 44 4:53.44 6. Aqua-Novio'94 4:55.68 7. PSV 4:56.88 8. SG Octopus-ZVV 4:57.85

4 x 100m schoolslag Junioren 

1. DAW (Kim Oudendijk, Eline van Rijn, Djanilla Brink, E vy Rozeboom) 5.17.10 2. De Dolfijn 5:21.23 (Angelina Rolman, Linde van Wijngaarden, Melissa Odemis, Joy Willekus) 5.21.23 3. PSV 5:25.01 (Yara Mels, Ylva Konings, Suus Bontrup, Skye van Gilse) 5.25.01 4.  SG Blue Marlins 5:27.01 5. ZPC Amersfoort 5:27.73 6. Hellas-Glana 5:28.94 7. SG Zwemsport Parkstad  5:29.27 8. ZV 44 5:36.85.


Jongens Junioren 2 en jonger

Eindstand: 1. SG Blue Marlins 505,65 2. PSV 518,49 3. SG Noord-Holland 529,73 4. ZPC Amersfoort 531,20 5. De Dinkel 538,03 6. De Dolfijn 549,37 7. Swol 1894 564,07 8. De Columbiaan 565,58  
4 x 50m rugslag
1. SG Blue Marlins 2:06.98 (Xiaoyu Yin, Vincent Huele, Gaëtan Spicq, Nikodim Markovic) 2.06.98 2. SG Team Noord-Holland (Giovanni Phillipson, Harun Fetic, Jesse Bout, Bram Loots) 2.09.87 3. PSV 2:10.86 (Nout Folkersma, Jones Chuang, Tim van Rooij, Tiago Fonseca Gomes) 4. De Dinkel 2:14.31 (Tiede Groener Milan Veelders, Daan van Peet, Sam Leferink) 2.14.31 5. ZPC AMERSFOORT 2:14.76 6. De Dolfijn 2:20.62 * 7. OZ&PC 2:22.79 8. SWOL 1894 2.23.12;

4 x 50m schoolslag 1. SG Blue Marlins 2:21.80 (Xiaoyu Yin, Vincent Huele, Joshua Posthoorn, Nikodim Markovic) 2.21.80 2. ZPC Amersfoort 2:30.20 (Sem Belmon, Mads van Norden, Tim van Erven, Harvey Mills) 3. PSV 2:30.80 (Tim van Rooij, Jones Chuang, Tiago Fonseca Gomes,  Nout Folkersma) 4. De Dolfijn 2:33.10  5. SG Team Noord-Holland 2:34.56 6. SWOL 1894 2:35.97 7. De Dinkel 2:37.76 8. De Columbiaan 2:39.57

4 x 50m vrije slag 1. SG Blue Marlins (Xiaoyu Yin,Vincent Huele, Gaëtan Spicq, Nikodim Markovic) 1.50.17 2. PSV  1:50.91 (Jones Chuang, Tim van Rooij, Nout Folkersma, Tiago Fonseca Gomes) 1.50.91 3. ZPC Amersfoort (Tim van Erven, Mads van Norden, Sem Belmon, Harvey Mills) 1.53.60 4. De Dinkel  1:54.55 5. SG Team Noord-Holland 1:55.89 6. WVZ 1:59.25 7. De Dolfijn en SWOL 1894 1:59.83

Meisjes Junioren 2 en jonger

Eindstand: 1. ZPC Hoogeveen 2. DZ&PC 569,79 3. De Dolfijn 583,18 4. Aqua-Novio'94 584,29 5. PSV 588,88 6. De Ward 591,26 7. Hieronymus 594,88 8. ZPC Amersfoort 597,24 

4 x 50m rugslag


Trotse winnaressen ZPC Hoogeveen junioren 2 met Dachèn Haaijer,
Sofie Vos, Joy ten Hooeve en Esmee van der Tuuk
(foto Facebook ZPC Hoogeveen)


1. ZPC Hoogeveen (Joy ten Hoove, Dachèn Haaijer, Esmee van der Tuuk, Sofie Vos) 2.17.97 2. De Ward  2:29.41 (Annelotte Schüssel, Fenna Reijmers, Lynn Verhoeven, Caitlin Sülter, 3. Aqua-Novio'94 2:29.46 (Amara Jansen, Mees de Locht, Myla Klaassen, Niobe Maduro) 2.29.46 5. DZ&PC 2.29.64 6. De Dolfijn 2.29.88 7. PSV 2.30.61 8. ZPC Amersfoort 2.31.85

4 x 50m schoolslag

1. Aqua-Novio'94 2:42.49 (Leonoor Smale,  Mees de Locht, Kirina van Gendt, Niobe Maduro) 2.42.49 2. ZPC Hoogeveen 2:42.56 (Dachèn Haaijer, Esmee van der Tuuk, Joy ten Hoove,Sofie Vos 2.42.56 3. DZ&PC 2:42.94 (Jildou van der Hoek, Indy Hof, Frouke Ludwig, Julia Agricola 2.42.4  4. ZV 44 2:43.14  5. PSV 2:45.04 6. Hieronymus 2:46.23 7. De Dolfijn 2:46.34 8. SWOL 1894 2:47.60

4 x 50m vrije slag 1. DZ&PC (Ilse Wiltjer, Julia Agricola, Frouke Ludwig, Indy Hof) 1.59.52 2. ZPC Hoogeveen (Sofie Vos, Esmee van der Tuuk, Dachèn Haaijer, Joy ten Hoove) 2.03.55 3. De Dolfijn 2:05.07 (Mint van Wees,  Liana Wetzlaugk, Rowan Hayes, Mirre van Wijngaarden 2.05.07 4. De Ward 2:07.23 5. Hieronymus 2.07.76 6. ZPC Amersfoort 2:08.71 7. Aqua-Novio'94 2:09.11 8. PSV 2.10.70

’s Ochtends kwamen de junioren in 16 programmanummers (meisjes en jongens elk 8) aan bod vanaf 10.00 uur 

tot 13.07 uur.

Programma- Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2020 - 27-9-2020 - 10:00

1.Jongens 4 x 100m wisselslag Junioren 4 en jonger    
2.Meisjes 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en jonger    
3.Jongens 4 x 50m rugslag Junioren 2 en jonger.
4.Meisjes 4 x 50m rugslag Junioren 2 en jonger.
5.Jongens 100m vrije slag Junioren 4 en jonger.
6.Meisjes 4 x 100m vrije slag Junioren 4 en jonger.
7.Jongens 4 x 50m schoolslag Junioren 2 en jonger.
8.Meisjes 4 x 50m schoolslag Junioren 2 en jonger
9.Jongens 4 x 100m rugslag Junioren 4 en jonger
10. Meisjes 4 x 100m rugslag Junioren 4 en jonger
11.Jongens 4 x 50m vrije slag Junioren 2 en jonger
12. Meisjes 4 x 50m vrije slag Junioren 2 en jonger
13.Jongens 4 x 100m schoolslag Junioren 4 en jonger
14.Meisjes 4 x 100m schoolslag Junioren 4 en jonger..
15.Jongens 4 x 50m wisselslag Junioren 2 en jonger
16.Meisjes 4 x 50m wisselslag Junioren 2 en jonger


’s Middags was het vanaf 15.30 uur tijd voor de open klasse, ook wel senioren genoemd. De beoogde eindtijd is rond 18.00 uur. Op het programma staan zoals gebruikelijk de estafettes 4x100 wissel, 4x100 rug, 4x100 school en 4x100 vlinder. De 10x100 vrij maakt deze keer plaats voor de 4x100 vrij. Nieuw zijn twee gemengde estafettes: 4x50 vrij en 4x50 wissel.

http://livetiming.knzb.nl/nek2020/


In de de juryruimte ging alles met in achtneming van de 1,5m regel. Juryleden droegen gedurende wedstrijden verplicht mondkapjes.

Rubriek: KNZB, Nieuws


Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.