background image
 
*

Ondanks afwezigheid van zwemmers of andere problemen ondervindt de competitie weinig hinder (update)

Door: Jos van Kuijeren   |   03/11/2019
Ondanks afwezigheid van zwemmers of andere problemen ondervindt de competitie weinig hinder (update)
Alinda Dingshoff, puntenverzamelaar voor ZPC Hoogeveen

Hoewel een aantal zwemmers uit de Nederlandse top elders in Europa (Stavanger, Kazan) zwom, leed het competitieverloop in de tweede ronde er niet merkbaar onder. Anno 2019 wordt dat geaccepteerd. Zeker door de topverenigingen in de hoofdklasse, waar pas in de finale ronde wordt uitgemaakt wie om de titel gaan strijden. Ook de volgorde van de eerste acht lijkt na twee van de vier ronden al vast te staan.


De voorlopige uitslag is niet compleet, De meest opvallend prestatie van het weekend was de 4.13.34 op de 400 wissel van Maarten Brzoskowski. Op de ranglijst aller tijden staat hij nu derde achter Marcel Wouda en Arjan Knipping

 

Trivia, DZ&PC, SG KSN en SG Zwemlinie zouden de competitie ronde samen afwerken in ‘de Welle’ in Drachten, maar dat was niet mogelijk. Het bad in Drachten (inmiddels zo’n 50 jaar in gebruik) had problemen met de keerwand. De vier ploegen halen later de wedstrijd in.


In de rangschikking waren aan de top geen spectaculaire verschuivingen. Wel nam PSV tussentijds na de 'winst' in de tweede ronde de leiding over in het klassement. Voor de aardigheid bekeek de ZK-redactie de uitslagen en constateerde daarbij dat op de individuele onderdelen 31 keer een plaats in de top-tien werd genoteerd voor PSV-zwemmer. Op 3 van de 4  estafettes was de Eindhovense formatie op eigen terrein (het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion) de snelste van alle ploegen. Bij The Hague Swimming stond de teller stil op 19 en bij de Dolfijn op 29.


ZPC Hoogeveen deze keer voor op ZPC Amersfoort en VZC (bron ZPCHoggeveen.nl)

"Het is ZPC Hoogeveen gelukt om in de tweede ronde van de competitie op te klimmen van de zesde naar de vijfde plaats, achter de grote clubs uit Den Haag, Amsterdam, Eindhoven en Amersfoort en dat is geweldig.

Deze ronde werd gezwommen in het thuisbad "de Dolfijn”in Hoogeveen tegen de Dinkel Denekamp en ORCA uit Leeuwarden die onze vaste tegenstanders in de competitie zijn. De ronde verliep goed al was hij niet zo geweldig als de eerste ronde, maar dat had ook met de voorbereiding te maken die nu een stuk zwaarder was, met in de ochtend voor aanvang nog een behoorlijke training.


Dat de beide dames Alinda Dingshoff en Wiktoria Redzimska daar niks om geven bleek wel weer uit de tijden die ze zwommen. Vijf keer moesten beide aan de start verschijnen, ze hadden een zwaar programma met de 200m vrije slag, 400m wisselslag, 100m vlinderslag, 50m schoolslag en dan aan het einde nog de 4 x 200m vrije slag estafette. Alle keren gingen ze er vol voor en dat betekende mooie tijden en heel veel punten voor Hoogeveen." Lees meer op:
https://zpchoogeveen.nl/2019/11/04/zpc-hoogeveen-klimt-naar-de-vijfde-plek-in-de-hoofdklasse-competitie/?fbclid=IwAR0OEC-KpGUV9wU_8abP3wYenMUoNTdi1n0vQsCBnHqczILGmNnTGpkxLP8



Top-8 plaats doel van Aqua-Novio'94

Ook Aqua-Novio'94 kijkt met een goed gevoel terug op de tweede ronde. De Nijmegenaren streven naar een plek bij de eerste acht om er bij te zijn in de grote finale in april. Van hun website een korte samenvatting:


"Afgelopen zaterdag (2 november j.l.) organiseerde Aqua-Novio’94 in het Erica Terpstrabad de tweede ronde. Mede dankzij de inzet van eigen vrijwilligers (voor, tijdens en na de wedstrijd) verliep deze middag vlekkeloos. Het is altijd fijn om te zien dat we met elkaar de handen uit de mouwen steken om van de wedstrijd ook daadwerkelijk een succes te maken. Toch zijn het uiteindelijk de zwemmers die in het water moeten presteren. Maar een goed begin is het halve werk.

 

Ondanks verschillende afwezigen en met een aantal niet geheel fitte zwemmers aan de start werd er wederom hard gezwommen. In totaal waren maar liefst zeven-en-zeventig zwemmers  van Aqua Novio actief. Het aantal was meer dan de zwemmers van onze competitiepartners bij elkaar opgeteld. Albion WSS was met drie-en-dertig zwemmers actief en WS Twente met één-en-veertig zwemmers. In totaal werden er 342 persoonlijke resultaten van onze zwemmers genoteerd. Van deze resultaten waren er maar liefst 126 een nieuw persoonlijk record.

https://aquanovio.nl/nieuws/ronde-2-van-zwemcompetitie-zorgt-voor-tevreden-gezichten-bij-trainers/?1&fbclid=IwAR0ZHYMHrayUU4Ig_tynJYvnIDMY70dSN517CLlGT1Qe7vlcpSz31peQCKo



https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/competitiewedstrijden/nationale_zwemcompetitie/tussenstanden/



https://aquanovio.nl/nieuws/ronde-2-van-zwemcompetitie-zorgt-voor-tevreden-gezichten-bij-trainers/?1&fbclid=IwAR0ZHYMHrayUU4Ig_tynJYvnIDMY70dSN517CLlGT1Qe7vlcpSz31peQCKo


Topprestatie van dit weekend in Nederland: 400m wisselslag mannen


Top 10: 400m wisselslag persoonlijk (3 november 2019)

4.05.41 Marcel Wouda, PSV (1997 Worldcup Parijs)
4.07.09 Arjan Knipping, PSV (2018 ONK Tilburg) 

4.13.34 Maarten Brzoskowski, PSV (2019 Competitie)*
4.14.17 Jari Groenhart, TriVia )2018 ONK Tilburg)
4.14.35 Robin van Aggele, SG Zwemlust/Utrecht (2007 ISF Aken)
4.14.60 Sébas van Lith, Aqua Novio '94 (2013 NK Dordrecht)
4.16.05 Ferry Weertman, de Otters het Gooi (2017 ONK Hoofddorp)
4.17.82 Frank Roovers, PSV RTC Eindhoven (2016 ISF Aachen)
4.17.82 Thomas Jansen, WVZ (2019 Competitie Aalsmeer)
4.18.40 Bram Dekker, PSV (2013 Competitie Amersfoort)* 

* handtijden


Ronde 2 - 2 en 3 november 2019

 

De wedstrijd in Drachten met Trivia en Zwemlinie (SG) ontbreekt nog in dit overzicht. Deze resultaten zullen worden toegevoegd zodra deze beschikbaar zijn.

 

4x200m vrije slag est. jongens junioren 4 el.

PSV 7:57.56, De Dolfijn 8:07.86, ZPC AMERSFOORT 8:11.35, WS Twente 8:20.97, The Hague Swimming (SG) 8:21.44, Hellas-Glana 8:31.10, ZPC Hoogeveen 8:33.62, Hieronymus 8:48.59, WVZ 8:52.51, HZPC 9:00.07

 

4x100m wisselslag est. meisjes junioren 4 el.

The Hague Swimming (SG) 4:40.03, De Dolfijn 4:44.06, ZPC AMERSFOORT 4:46.42, Aqua-Novio'94 4:47.10, WVZ 4:49.98, De Dinkel 4:50.70, VZC 4:50.79, Hellas-Glana 4:51.82, ZPC Hoogeveen 4:53.48, WS Twente 4:53.52

 

400m wisselslag heren senioren open

Maarten Brzoskowski (PSV) 4:13.34, Koen Lems (ZPC AMERSFOORT) 4:28.89, Koen Koster (HZPC) 4:29.87, Bart Sommeling (De Dolfijn) 4:29.92, Max Visser (WVZ) 4:32.60, Nicholas Theunissen (De Dolfijn) 4:33.16, Vincent Crooijmans (VZC) 4:33.53, Sander Crooijmans (VZC) 4:36.38, Sten Postma (Aqua-Novio'94) 4:36.65, Lucas Greven (Hellas-Glana) 4:37.37

 

200m vrije slag dames senioren open

Marjolein Delno (VZC) 1:58.30, Maud van der Meer (PSV) 1:59.74, Kim Busch (PSV) 2:02.18, Femke Spiering (VZC) 2:02.51, Sterre Mooiweer (ZPC AMERSFOORT) 2:02.97, Nelly Velthuijs (PSV) 2:04.56, Alinda Dingshoff (ZPC Hoogeveen) 2:04.62, Tamara Grove (De Dolfijn) 2:05.62, Indy Jongman (PSV) 2:06.03, Mirl de Boer (De Dolfijn) 2:06.38

 

100m schoolslag jongens jeugd 2 el.

Lars Verhalle (PSV) 1:03.81, Brandon van den Berg (The Hague Swimming (SG)) 1:05.56, Sean Niewold (WVZ) 1:05.98, Jarno Koster (Aqua-Novio'94) 1:05.99, Kylian Heederik (ZPC Hoogeveen) 1:06.25, Luuk Bos (De Dinkel) 1:06.75, Wesley Zulver (ZVVS) 1:07.56, Finn Vos (De Dolfijn) 1:08.02, Milan Hamel (The Hague Swimming (SG)) 1:08.22, Jesper Bos (WS Twente) 1:08.68

 

400m vrije slag meisjes jeugd 2 el.

Femke Hoppenbrouwer (The Hague Swimming (SG)) 4:27.72, Ismay Lichtendonk (Dedemsvaart-AC) 4:28.15, Gaia Sterre Mirotti (ZPC AMERSFOORT) 4:28.30, Kirsten Verhalle (VZC) 4:29.39, Maaike Issard (VZC) 4:31.62, Mila Maas (PSV) 4:35.46, Imke Beekman (Hellas-Glana) 4:35.51, Mirthe Schenkel (ZPC Hoogeveen) 4:38.00, Amber Celie (De Dolfijn) 4:38.07, Eline Gros (Aqua-Novio'94) 4:39.89

 

100m vrije slag jongens junioren 2 el.

Daan Sonneveld (WVZ) 58.01, Tenzing Geutjes (ZPC AMERSFOORT) 58.11, Joe van den Hooff (PSV) 59.20, Nikodim Markovic (The Hague Swimming (SG)) 59.71, Thierry Zulver (ZVVS) 1:00.25, Tiede Groener (De Dinkel) 1:00.75, Ben Jackson (De Dolfijn) 1:00.90, Olivier Wilbers (ZPC Hoogeveen) 1:01.23, Matthew Finney (HZPC) 1:01.65, Wout Koops (WS Twente) 1:02.43

 

200m wisselslag meisjes junioren 2 el.

Ananda van der Wiel (WVZ) 2:38.66, Suze Creemers (Hellas-Glana) 2:40.68, Fleur Kamminga (WVZ) 2:41.50, Ylva Konings (PSV) 2:41.71, Charlotte Woltjes (The Hague Swimming (SG)) 2:42.47, Alexandra Gepkens (Aqua-Novio'94) 2:43.07, Flòra Szili-Torok (The Hague Swimming (SG)) 2:43.25, Barbara Broekhuis (De Dinkel) 2:44.03, Hannah Markovinovic (WS Twente) 2:44.26, Jasmijn Sterken (ZPC Hoogeveen) 2:44.65

 

50m schoolslag heren senioren open

Ties Elzerman (De Dolfijn) 27.05, Stan Pijnenburg (PSV) 27.57, Kasper Leeuw (ZPC AMERSFOORT) 27.73, Thom de Boer (De Dolfijn) 27.86, Wietse Waninge (ZPC AMERSFOORT) 27.95, Kyle Stolk (PSV) 28.07, Mark Baars (The Hague Swimming (SG)) 28.22, Thomas de Lange (De Dinkel) 28.30, Koen Lems (ZPC AMERSFOORT) 28.36, Kingue Struijf (ZPC AMERSFOORT) 28.45

 

100m vlinderslag dames senioren open

Kim Busch (PSV) 58.35, Marjolein Delno (VZC) 1:00.65, Femke Spiering (VZC) 1:01.73, Chefanja Nunes (WVZ) 1:02.07, Alinda Dingshoff (ZPC Hoogeveen) 1:02.30, Maud van der Meer (PSV) 1:03.83, Jonna Wieling (ZPC AMERSFOORT) 1:03.83, Irene Teufer (De Dolfijn) 1:04.13, Serafina Vlijt (HZPC) 1:04.31, Karin Grebe (Aqua-Novio'94) 1:04.34

 

100m rugslag jongens minioren 6 el.

Jones Chuang (PSV) 1:21.11, Tim Brouwer (Aqua-Novio'94) 1:22.11, Obed Molenaar (VZC) 1:26.52, Rijk Leenders (VZC) 1:26.59, Stephan Sjeptoera (HZPC) 1:27.81, Bjorn Scholten (WS Twente) 1:28.76, Mart Tempelman (Dedemsvaart-AC) 1:29.87, Noah Jansen (Aqua-Novio'94) 1:29.87, Javier Vela Mesa (PSV) 1:30.42, Ivan Bachvarov (PSV) 1:30.76

 

50m schoolslag meisjes minioren 5 el.

Elin Ditewig (VZC) 46.17, Noa van Hapert (PSV) 46.45, Noor Kousman (WS Twente) 48.23, Eva Langenberg (Aqua-Novio'94) 48.56, Esmé Sportel (Dedemsvaart-AC) 48.57, Bo Bontrup (PSV) 48.60, Annelie Batenburg (PSV) 49.55, Julia Dabrowska (ZVVS) 50.35, Marije Overberg (Dedemsvaart-AC) 50.60, Daphne Dijsselhof (Dedemsvaart-AC) 50.64

 

100m vlinderslag jongens junioren 4 el.

Simon Claasen (ZPC AMERSFOORT) 57.85, Jay de Vries (The Hague Swimming (SG)) 58.14, Merlin Belmon (De Dolfijn) 59.82, Kaito van Meeteren (De Dolfijn) 1:01.11, Cas Verstegen (HZPC) 1:01.23, Emiel van Oord (De Dolfijn) 1:01.52, Jort van der Vlag (WS Twente) 1:01.52, Gabriel Been (The Hague Swimming (SG)) 1:02.06, David Groenewegen (PSV) 1:02.11, Jason van den Berg (The Hague Swimming (SG)) 1:02.19

 

200m rugslag meisjes junioren 4 el.

Yke Groener (De Dinkel) 2:22.99, Marte Hieke van der Kamp (Orca) 2:25.71, Jelsie van Ruijven (WVZ) 2:26.29, Thera Janssen (Aqua-Novio'94) 2:31.12, Karlijn Offeringa (ZVVS) 2:31.43, Michelle Jørgensen (De Dolfijn) 2:32.18, Anique Hazebroek (The Hague Swimming (SG)) 2:32.89, Julia Redzimska (ZPC Hoogeveen) 2:34.23, Fiene Nijkamp (Aqua-Novio'94) 2:34.42, Emma-Leigh Barkhuis (PSV) 2:34.58

 

100m vlinderslag heren senioren open

Maarten Brzoskowski (PSV) 53.05, Kyle Stolk (PSV) 53.34, Thom de Boer (De Dolfijn) 53.40, Jeroen Baars (The Hague Swimming (SG)) 54.41, Jens Krijgsman (De Dolfijn) 54.62, Fabian Beimin (ZPC AMERSFOORT) 55.08, Ties Elzerman (De Dolfijn) 56.08, Koen Koster (HZPC) 56.24, Austin Namesnik (ZPC AMERSFOORT) 56.26, Mark Baars (The Hague Swimming (SG)) 56.63

 

50m schoolslag dames senioren open

Kim Busch (PSV) 30.73, Marjolein Delno (VZC) 31.43, Sanne Busch (PSV) 32.75, Madelijne Schothans (De Dinkel) 32.92, Lonne Dijkhuis (De Dinkel) 32.92, Anouk Knippers (De Dinkel) 32.92, Kristy Nagtzaam (PSV) 33.12, Mirl de Boer (De Dolfijn) 33.21, Larissa Brak (ZPC AMERSFOORT) 33.92, Irene Teufer (De Dolfijn) 34.00

 

400m vrije slag jongens jeugd 2 el.

Bjorn van Doesburg (Aqua-Novio'94) 4:01.46, Lars Verhalle (PSV) 4:05.04, Maquinho Vorst (De Dinkel) 4:06.22, Bryan Agterdenbos (PSV) 4:06.72, Finn Vos (De Dolfijn) 4:07.07, Jarno Koster (Aqua-Novio'94) 4:09.04, Sean Niewold (WVZ) 4:10.19, Sem Zijl (De Dolfijn) 4:11.71, Luc van Eijndhoven (PSV) 4:11.71, Wessel Stupers (PSV) 4:15.09

 

100m schoolslag meisjes jeugd 2 el.

Mirthe Schenkel (ZPC Hoogeveen) 1:14.00, Ismay Lichtendonk (Dedemsvaart-AC) 1:14.10, Sterre Hendriks (PSV) 1:14.89, Alessia Sluis (Dedemsvaart-AC) 1:15.74, Maaike Issard (VZC) 1:15.83, Kim Vriens (Hieronymus) 1:16.42, Silke Bliek (Hellas-Glana) 1:16.58, Luna Hofmeijer (WS Twente) 1:16.89, Femke Hoppenbrouwer (The Hague Swimming (SG)) 1:17.14, Isabelle Elsweier (WS Twente) 1:17.34

 

200m wisselslag jongens junioren 2 el.

Daan Sonneveld (WVZ) 2:23.69, Thierry Zulver (ZVVS) 2:28.57, Tiede Groener (De Dinkel) 2:28.68, Tenzing Geutjes (ZPC AMERSFOORT) 2:29.50, Olivier Wilbers (ZPC Hoogeveen) 2:29.78, Joe van den Hooff (PSV) 2:31.90, Wout Koops (WS Twente) 2:33.04, Nikodim Markovic (The Hague Swimming (SG)) 2:33.42, Cai Mink (ZPC Hoogeveen) 2:35.50, Ben Jackson (De Dolfijn) 2:36.09

 

100m vrije slag meisjes junioren 2 el.

Charlotte Woltjes (The Hague Swimming (SG)) 1:03.44, Fleur Kamminga (WVZ) 1:03.91, Ylva Konings (PSV) 1:04.60, Hannah Markovinovic (WS Twente) 1:05.02, Leyona Lichtendonk (Dedemsvaart-AC) 1:05.17, Jasmijn Sterken (ZPC Hoogeveen) 1:05.94, Carlijn Gruppen (ZPC Hoogeveen) 1:05.94, Ananda van der Wiel (WVZ) 1:05.96, Barbara Broekhuis (De Dinkel) 1:06.20, Suze Creemers (Hellas-Glana) 1:06.55

 

200m vrije slag heren senioren open

Kyle Stolk (PSV) 1:47.53, Stan Pijnenburg (PSV) 1:49.28, Pepijn Smits (PSV) 1:50.80, Bart Sommeling (De Dolfijn) 1:52.21, Koen Lems (ZPC AMERSFOORT) 1:52.78, Sander Crooijmans (VZC) 1:52.90, Koen Koster (HZPC) 1:52.92, Jens Krijgsman (De Dolfijn) 1:53.16, Vincent Crooijmans (VZC) 1:54.02, Thom de Boer (De Dolfijn) 1:54.30

 

400m wisselslag dames senioren open

Marjolein Delno (VZC) 4:51.26, Femke Spiering (VZC) 4:54.85, Alinda Dingshoff (ZPC Hoogeveen) 4:58.44, Indy Jongman (PSV) 4:58.51, Irene Teufer (De Dolfijn) 5:03.08, Lisa Dreesens (The Hague Swimming (SG)) 5:03.09, Kim Jansen van Galen (PSV) 5:04.78, Lize Janna de Vries (Orca) 5:05.14, Wiktoria Redzimska (ZPC Hoogeveen) 5:05.67, Valesca van den Bogert (Hieronymus) 5:05.77

 

50m schoolslag jongens minioren 6 el.

Javier Vela Mesa (PSV) 42.60, Max van der Spank (PSV) 43.86, Jones Chuang (PSV) 44.14, Stephan Sjeptoera (HZPC) 44.22, Tim van Rijn (PSV) 44.76, Ivan Bachvarov (PSV) 44.94, Obed Molenaar (VZC) 46.05, Viktor Post (WS Twente) 46.75, Rijk Leenders (VZC) 47.61, Bart Stuivenberg (VZC) 47.61

 

100m rugslag meisjes minioren 5 el.

Elin Ditewig (VZC) 1:27.24, Esmé Sportel (Dedemsvaart-AC) 1:27.96, Noa van Hapert (PSV) 1:30.75, Julia Dabrowska (ZVVS) 1:34.25, Marlinde ter Maat (WS Twente) 1:36.21, Bo Bontrup (PSV) 1:38.21, Kim Bouman (VZC) 1:38.89, Daphne Bilik (PSV) 1:40.10, Eva de Man (Aqua-Novio'94) 1:41.21, Emma Steenbrink (WS Twente) 1:41.30

 

200m rugslag jongens junioren 4 el.

Merlin Belmon (De Dolfijn) 2:10.35, Jay de Vries (The Hague Swimming (SG)) 2:12.17, Kaito van Meeteren (De Dolfijn) 2:12.22, Simon Claasen (ZPC AMERSFOORT) 2:13.35, Jort van der Vlag (WS Twente) 2:14.34, David Groenewegen (PSV) 2:15.10, Tiamo van der Veen (ZPC Hoogeveen) 2:16.30, Mac Peeks (ZPC Hoogeveen) 2:16.79, Ruben Claasen (ZPC AMERSFOORT) 2:17.46, Teun van der Schrier (Hieronymus) 2:18.32

 

100m vlinderslag meisjes junioren 4 el.

Evica Klok (VZC) 1:08.02, Bridget Vermeer (VZC) 1:08.78, Jelsie van Ruijven (WVZ) 1:09.40, Karlijn Offeringa (ZVVS) 1:09.44, Melissa Odemis (De Dolfijn) 1:10.01, Thera Janssen (Aqua-Novio'94) 1:10.03, Marin Wieling (ZPC AMERSFOORT) 1:10.30, Jennifer Veldhuisen (De Dolfijn) 1:10.47, Neomi Koetsier (WS Twente) 1:10.75, Yke Groener (De Dinkel) 1:10.86

 

4x100m vrije slag est. heren senioren open

PSV 3:18.07, SG The Hague Swimming 3:22.76, ZPC AMERSFOORT 3:25.21, Aqua-Novio'94 3:29.30, De Dolfijn 3:30.28, WVZ 3:30.53, De Dinkel 3:30.82, ZPC AMERSFOORT-2 3:32.54, PSV-2 3:32.72, ZPC Hoogeveen 3:32.88

 

4x200m vrije slag est dames senioren open

PSV 8:14.57, VZC 8:25.64, ZPC AMERSFOORT 8:32.83, WVZ 8:37.28, De Dolfijn 8:38.45, ZPC Hoogeveen 8:41.34, Hellas-Glana 8:41.53, SG The Hague Swimming  8:44.29, Aqua-Novio'94 8:45.20, WS Twente 8:48.16


Vergelijkende uitslagen A-klasse

1e ronde, 5-6 oktober 2019

 

4x100m wisselslag est. jongens junioren 4 el.

The Hague Swimming (SG) 4:24.91,FZC'54-De Vikings (SG) 4:28.90, ZPC De Zeeuwse Kust 4:29.71, De Columbiaan 4:32.59, Deltasteur 4:33.95, ZPC De Hof 4:35.64, Zwemclub Eijsden 4:42.14, ZV De Zaan 4:45.36, MNC Dordrecht 4:46.05, DAW 4:45.03

 

4x100m vrije slag est. meisjes junioren 4 el.

Deltasteur 4:17.52, The Hague Swimming (SG) 4:19.01, Albion WSS (SG) 4:19.28, DAW 4:20.32, De Columbiaan 4:21.80, FZC'54-De Vikings (SG) 4:23.10, Zwemclub Eijsden 4:27.03, ZPC De Zeeuwse Kust 4:27.14, WZ&PC Purmerend 4:27.27, MNC Dordrecht 4:29.17

 

400m vrije slag heren senioren open

Ensger Kotterink (Albion WSS (SG)) 4:02.33, Niek Heethaar (DWK) 4:07.96, Jorian Tanis (MNC Dordrecht) 4:09.37, Timo Dinkelberg (Albion WSS (SG)) 4:09.66, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 4:12.00, Bart Muselaers (DWK) 4:14.19, Ivo Stolk (Albion WSS (SG)) 4:15.77, Jorrick Druyven (DAW) 4:15.96, Thomas Kappe (DWK) 4:15.95, Guillaume Bams (Zwemclub Eijsden) 4:16.38,

 

100m wisselslag dames senioren open

Elise Tanis (MNC Dordrecht) 1:04.83, Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 1:06.25, Nikita van den Ouden (Nuenen) 1:06.57, Colet Claessens (Nuenen) 1:06.83, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 1:07.09, Sharon van der Leest (WZ&PC Purmerend) 1:07.61, Robin Goossens (Nuenen) 1:08.14, Marit Boxum (Deltasteur) 1:08.39, Sanne Ditzel (DWK) 1:08.39, Fenna de Groot (Albion WSS (SG)) 1:09.50

 

100m rugslag jongens jeugd 2 el.

Hessel Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:00.17, Milan Meurs (Nuenen) 1:01.14, Tycho Atanasov (KSN (SG)) 1:01.60, Bas van Nisius (The Hague Swimming (SG)) 1:02.69, Jasper Thomas (Zwemsport Parkstad) 1:03.41, Bram Zwetsloot (Nuenen) 1:03.48, Gilles Cuijpers (Zwemclub Eijsden) 1:03.66, Luc Mul (DAW) 1:03.69, Dylan Donkersteeg (DWK) 1:04.19, Job van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 1:04.46,

 

200m schoolslag meisjes jeugd 2 el.

Lois van Oijen (ESCA Zwemmen) 2:44.65, Britt van den Boom (Zwemsport Parkstad) 2:46.24, Daniëlle Vis (De Columbiaan) 2:47.28, Inge Koekoek (ESCA Zwemmen) 2:47.78, Phaedra Meijer (MNC Dordrecht) 2:48.70, Lionne Klarenbeek (ZPC De Hof) 2:49.80, Mara Bosman (The Hague Swimming (SG)) 2:50.13, Lotte Koornneef (The Hague Swimming (SG)) 2:51.62, Milou van Wijk (MNC Dordrecht) 2:51.72, Tara Schuurman (Deltasteur) 2:51.73

 

100m vlinderslag jongens junioren 2 el.

Kylian Oosterveen (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:12.93, Mex Jansen (ESCA Zwemmen) 1:17.45, Boele Böhm (De Columbiaan) 1:18.13, Rein Stoel (De Columbiaan) 1:20.00, Jelte de Boer (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:20.88, Jesse Bout (ZV De Zaan) 1:21.41, Niels Meijer (The Hague Swimming (SG)) 1:23.00, Giovanni (Gio) Phillipson (ZV De Zaan) 1:23.61, Jamie Kenworthy (De Columbiaan) 1:23.73, Sam Derkx (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:24.01

 

200m rugslag meisjes junioren 2 el.

Robin Vermeulen (MNC Dordrecht) 2:33.56, Angelina Rolman (WZ&PC Purmerend) 2:34.83, Elin Brinkhof (WZ&PC Purmerend) 2:40.89, Emma Rose Buitenkamp (DAW) 2:42.84, Hylcke de Beer (Zwemsport Parkstad) 2:43.15, Charlene Ruiter (De Columbiaan) 2:45.66, Laura Volkers (DWK) 2:49.97, Eline van Rijn (DAW) 2:50.68, Benigna Kocsispeter (Zwemsport Parkstad) 2:51.46, Madeleine Bertram (WZ&PC Purmerend) 2:51.64

 

50m rugslag heren senioren open

Ensger Kotterink (Albion WSS (SG)) 25.75, Thomas Verhoeven (Albion WSS (SG)) 26.64, Niek Heethaar (DWK) 26.96, Jorick Druyven (DAW) 26.98, Daan Jente (Zwemsport Parkstad) 27.10, Sven Kardol (Nuenen) 27.16, Melle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 27.21, Jeffrey Appel (WZ&PC Purmerend) 27.54, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 27.68, Ivo Stolk (Albion WSS (SG)) 27.71

 

100m schoolslag dames senioren open

Colet Claessens (Nuenen) 1:14.49, Robin Goossens (Nuenen) 1:14.58, Sharon van der Leest (WZ&PC Purmerend) 1:14.80, Ana Nusa Versnik (The Hague Swimming (SG)) 1:15.34, Isabel Aardema (DWK) 1:15.74, Fenna de Groot (Albion WSS (SG)) 1:15.84, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 1:16.26, Annemarie Meijer (Albion WSS (SG)) 1:17.04, Annabel Kuipers (DWK) 1:18.08, Inge van der Hoek (The Hague Swimming (SG)), 1:19.03

 

100m wisselslag jongens minioren 6 el.

Filip Piszczynski (KSN (SG)) 1:25.49, Daan Westerhof (KSN (SG)) 1:26.27, Nathaniel van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 1:27.16, Sven Koornstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:28.63, Gerjan G. Berends (KSN (SG)) 1:30.19, Tomas Brilleman (De Warande) 1:31.67, Sven Bakker (ZV De Zaan) 1:31.88, Maurits Korenstra (ZV De Zaan) 1:33.30, Neo Reiber (Albion WSS (SG)) 1:33.38, David Balan (Albion WSS (SG)) 1:34.30

 

50m vrije slag meisjes minioren 5 el.

Megan Snoek (DAW) 35.02, Amber Kunst (DAW) 35.27, Rosanne den Drijver (Albion WSS (SG)) 36.05, Lynn Bout (ZV De Zaan) 36.16, Dante van Meene (DAW) 36.41, Larissa Landus (ZV De Zaan) 36.80, Iris Boeters (Albion WSS (SG)) 37.33, Britt Kattouw (WZ&PC Purmerend) 37.74, Jente van Gemeren (DAW) 38.48, Danique Koster (De Warande) 38.99

 

200m vrije slag jongens junioren 4 el.

Jacco Nijland (ZPC De Hof) 2:02.22, Koen Groot, de (Zwemclub Eijsden) 2:03.16, Nathan Janssen (MNC Dordrecht) 2:05.00, Robert Dragt (Deltasteur) 2:06.82, Raphaël Dessart (ZV De Zaan) 2:07.25, Matthew Critchell (Deltasteur) 2:07.71, Max van Schagen (De Columbiaan) 2:07.79, Damian Waas (De Warande) 2:07.81, Sebastian van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 2:08.82, Juiliano Soliani (DAW) 2:08.99

 

100m schoolslag meisjes junioren 4 el.

Eline van Unen (Deltasteur) 1:20.59, Emma van Leeuwen (DAW) 1:20.79, Shanna Joppe (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:21.75, Madoline Held (The Hague Swimming (SG)) 1:22.57, Djanilla Brink (DAW) 1:23.06, Madelief Kranz (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:23.55, Leyla Oversluizen (MNC Dordrecht) 1:23.65, Anna Aarts (ESCA Zwemmen) 1:24.19, Kim van den Boom (Zwemsport Parkstad) 1:24.26, Noor Frijlink (De Columbiaan) 1:24.31

 

100m schoolslag heren senioren open

Serginni Marten (DWK) 1:04.14, Ardi Knol (DWK) 1:04.79, Ruud van Heerbeek (Nuenen) 1:05.62, Floris Kotterink (Albion WSS (SG)) 1:05.72, Jorick Druyven (DAW) 1:06.70, Max Voortman (DWK) 1:06.79, Thomas Kappe (DWK) 1:07.08, Gauke Eilander (KSN (SG)) 1:07.38, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:07.47, Dave van de Nieuwendijk (De Columbiaan) 1:07,71

 

50m rugslag dames senioren open

Elise Tanis (MNC Dordrecht) 30.09, Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 30.50, Sanne Ditzel (DWK) 31.09, Marit Boxum (Deltasteur) 31.13, Anouk Zandbergen (DAW) 31.32, Mabel Farenhorst (WZ&PC Purmerend) 31.39, Nikita van den Ouden (Nuenen) 31.41, Merel Phaff (Nuenen) 31.43, Celine Schoenmaker (DWK) 31.75, Colet Claessens (Nuenen) 32.06

 

200m schoolslag jongens jeugd 2 el.

Bram Zwetsloot (Nuenen) 2:21.88, Guido Brink (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:31.70, Tycho Atanasov (KSN (SG)) 2:34.35, Jasper Thomas (Zwemsport Parkstad) 2:34.58, Hessel Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:36.65, Milan Meurs (Nuenen) 2:36.71, Bas van Wieringen (De Columbiaan) 2:37.73, Cas Jansen (The Hague Swimming (SG)) 2:38.28, Kenan Cörüz (Albion WSS (SG)) 2:38.72, Bjarne Buijs (The Hague Swimming (SG)) 2:38.78

 

100m rugslag meisjes jeugd 2 el.

Milou van Wijk (MNC Dordrecht) 1:04.29, Noa Teuben (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:07.00, Ilse Volkers (DWK) 1:07.91, Demi van Hulst (Zwemsport Parkstad) 1:08.42, Julia Notenboom (De Columbiaan) 1:08.87, Melina Carrillo Moreno (ZV De Zaan) 1:09.98, Lotte Koornneef (The Hague Swimming (SG)) 1:10.47, Lois van Oijen (ESCA Zwemmen) 1:10.83, Lionne Klarenbeek (ZPC De Hof) 1:11.94, Lena Minderaa (DWK) 1:12.03

 

200m rugslag jongens junioren 2 el.

Kylian Oosterveen (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:33.71, Giovanni (Gio) Phillipson (ZV De Zaan) 2:39.35, Harun Fetic (ZV De Zaan) 2:44.06, Wytse Broekstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:46.94, Timo Vankan (De Columbiaan) 2:47.05, Duncan Koridon (WZ&PC Purmerend) 2:47.19, Mex Jansen (ESCA Zwemmen) 2:47.34, Rein Stoel (De Columbiaan) 2:48.00, Jetze de Vries (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:49.27, Sam Derkx (FZC'54-De Vikings (SG)) 2:49.27

 

100m vlinderslag meisjes junioren 2 el.

Hylcke de Beer (Zwemsport Parkstad) 1:11.60, Angelina Rolman (WZ&PC Purmerend) 1:15.22, Robin Vermeulen (MNC Dordrecht) 1:16.33, Thalia Meijer (MNC Dordrecht) 1:20.40, Emma Rose Buitenkamp (DAW) 1:21.37, Tessa Hoogstraten (De Columbiaan) 1:23.58, Liv Heijdra (Albion WSS (SG)) 1:24.20, Kyona Steffe (The Hague Swimming (SG)) 1:24.23, Benigna Kocsispeter (Zwemsport Parkstad) 1:24.63, Charlene Ruiter (De Columbiaan) 1:26.26

 

100m wisselslag heren senioren open

Ensger Kotterink (Albion WSS (SG)) 55.49, Jorick Druyven (DAW) 59.15,  Serginni Marten (DWK) 59.17, Floris Kotterink (Albion WSS (SG)) 59.40, Gauke Eilander (KSN (SG)) 59.67, Sven Kardol (Nuenen) 1:00.17, Ingmar Hartman (KSN (SG)) 1:00.32, Kalle van Gemert (ZPC De Zeeuwse Kust) 1:00.35, Melvin van de Meij (MNC Dordrecht) 1:00.63, Ruud van Heerbeek (Nuenen) 1:00.83

 

400m vrije slag dames senioren open

Janina Beckers (Zwemsport Parkstad) 4:34.84, Isabel Aardema (DWK) 4:34.89, Elise Tanis (MNC Dordrecht) 4:35.37, Tessa Giele (Albion WSS (SG)) 4:36.02, Kirsten Walraven (ZPC De Zeeuwse Kust) 4:42.35, Nikita van den Ouden (Nuenen) 4:42.49, Ela Hutten (MNC Dordrecht) 4:43.42, Annemarie Meijer (Albion WSS (SG)) 4:43.65, Amy van Lier (De Warande) 4:45.06, Vera Renshof (DWK) 4:46.37

 

50m vrije slag jongens minioren 6 el.

Filip Piszczynski (KSN (SG)) 32.86, Nathaniel van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 33.57, Daan Westerhof (KSN (SG)) 33.85, Sven Bakker (ZV De Zaan) 33.85, Gerjan G. Berends (KSN (SG)) 34.82, Sven Koornstra (FZC'54-De Vikings (SG)) 34.91, Neo Reiber (Albion WSS (SG)) 35.57, Maurits Korenstra (ZV De Zaan) 36.26, Tomas Brilleman (De Warande) 36.64, Ties Hesse (ZV De Zaan) 36.83

 

100m wisselslag meisjes minioren 5 el.

Amber Kunst (DAW) 1:29.55, Megan Snoek (DAW) 1:30.95, Rosanne den Drijver (Albion WSS (SG)) 1:31.25, Dante van Meene (DAW) 1:32.56, Lynn Bout (ZV De Zaan) 1:33.29, Jente van Gemeren (DAW) 1:35.76, Larissa Landus (ZV De Zaan) 1:36.08, Flo Streep (DAW) 1:36.31, Iris Boeters (Albion WSS (SG)) 1:36.43, Marit van Kesteren (Albion WSS (SG)) 1:38.44

 

100m schoolslag jongens junioren 4 el.

Koen de Groot (Zwemclub Eijsden) 1:09.66, Max van Schagen (De Columbiaan) 1:09.95, Kun Woo Kim (The Hague Swimming (SG)) 1:12.78, Raphaël Dessart (ZV De Zaan) 1:13.72, Mika Bongers (ESCA Zwemmen) 1:13.96, Sebastian van Wanroij (Zwemclub Eijsden) 1:14.41, Milan Masselink (The Hague Swimming (SG)) 1:14.84, David Da Silva Miranda (FZC'54-De Vikings (SG)) 1:14.98, Nathan Janssen (MNC Dordrecht) 1:15.34, Niek Lammertink (ZPC De Hof) 1:15.86

 

200m vrije slag meisjes junioren 4 el.

Aisha Nobels (Albion WSS (SG)) 2:14.84, Britt van't Zant (Albion WSS (SG)) 2:14.90, Emma van Leeuwen (DAW) 2:17.42, Evy Rozenboom (DAW) 2:17.63, Lynn Reitsma (Deltasteur) 2:19.12, Leyla Oversluizen (MNC Dordrecht) 2:19.57, Djanilla Brink (DAW) 2:20.33, Madelief Kranz (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:21.62, Julia van den Bosch (Deltasteur) 2:21.63, Manouk Maas (ZPC De Zeeuwse Kust) 2:21.73

 

4x100m wisselslag est. heren senioren open

DWK 3:51.85, Albion WSS (SG) 3:52.55, Nuenen 3:59.61, KSN (SG) 3:59.67, DWK-2 3:59.87, DAW 4:03.57, Zwemsport Parkstad 4:05.58, De Columbiaan 4:06.54, Albion WSS (SG) 4:07.16, ZPC De Zeeuwse Kust 4:07.16

 

4x100m vrije slag est. dames senioren open

MNC Dordrecht 3:54.71, DWK 4:01.96, Nuenen 4:03.04, Deltasteur 4:06.53, Zwemsport Parkstad 4:07.66, The Hague Swimming (SG) 4:08.13, ZPC De Zeeuwse Kust 4:09.56, Albion WSS (SG) 4:10.29, DAW 4:10.31, ZPC De Hof 4:10.78




Reacties:

  • Nog geen reacties aanwezig.

U dient ingelogd te zijn om een reactie te kunnen plaatsen.



Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.