Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    17. - 25.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 104. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 105. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 106. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 107. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 108. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 109. Dames, 50m vrije slag, 16 jaar en ouder
Nr. 110. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6    Nr. 111. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 112. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 113. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 114. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 115. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 116. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 117. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 118. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1    Nr. 119. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 2
Nr. 120. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3    Nr. 121. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 122. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 123. Dames, 200m schoolslag, 16 jaar en ouder
Nr. 124. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6    Nr. 125. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1
Nr. 126. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2    Nr. 127. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3
Nr. 128. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4    Nr. 129. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 130. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 131. Heren, 400m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 132. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 133. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 134. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 135. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 136. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 137. Dames, 100m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 138. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 139. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 140. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 141. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 142. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4    Nr. 143. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 144. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 145. Heren, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 146. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1    Nr. 147. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2
Nr. 148. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3    Nr. 149. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 150. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 151. Dames, 200m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 152. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en jonger    Nr. 153. Heren, 4 x 100m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 154. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en jonger    Nr. 155. Dames, 4 x 100m vrije slag, 14 jaar en ouder
Nr. 156. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6    Nr. 157. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 158. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 159. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 160. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4    Nr. 161. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 162. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 163. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 164. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 165. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 166. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 167. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1
Nr. 168. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2    Nr. 169. Dames, 50m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 170. Jongens, 200m rugslag, Minioren 6    Nr. 171. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 172. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 173. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 174. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4    Nr. 175. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 1
Nr. 176. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2    Nr. 177. Heren, 200m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 178. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 179. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 180. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 181. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 182. Dames, 200m vlinderslag, 16 jaar en ouder    Nr. 183. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 184. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 185. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 186. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 187. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 188. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 189. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 190. Heren, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 191. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 192. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 193. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 194. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 195. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 196. Dames, 100m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 197. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6
Nr. 198. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1    Nr. 199. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2
Nr. 200. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3    Nr. 201. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4
Nr. 202. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 203. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 204. Heren, 200m vrije slag, 18 jaar en ouder    Nr. 205. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en jonger
Nr. 206. Dames, 4 x 200m vrije slag, 14 jaar en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        30.89     1.          
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 31.63     2.          
    3.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG     31.74     3.          
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        32.25     4.          
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  33.21     5.          
    6.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming        34.02     6.          
    7.  Melanie, van Someren          9600122 Zwemclub Zeist           34.17     7.          
    8.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming        34.67     8.          
    NG  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                    29.30     1.          
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                    29.92     2.          
    3.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG     30.08     3.          
    4.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer                 30.63     4.          
    5.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG     30.65     5.          
    6.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn                 30.67     6.          
    7.  Heleen, Kaemingk              9501438 Zwemclub Zeist           30.68     7.          
    8.  Suzanne, de Vries             9500628 De Haaien                31.76     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                 28.86     1.          
    2.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                   29.00     2.          
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 29.49     3.          
    4.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                  30.24     4.          
    5.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                   30.41     5.          
    6.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien                33.54     6.          
    7.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                  33.82     7.          
   DIS  Renate, Wijma                 9406878 De Amer                           DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   29.48     1.          
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    29.61     2.          
    3.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 30.48     3.          
    4.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist           30.74     4.          
    5.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                    30.82     5.          
    6.  Charelle, Hanewald            9305186 AZ&PC                    31.88     6.FJ 1      
    7.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                  31.88     7.FJ 2      
   DIS  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                            DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG     27.78     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer                 28.26     2.          
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 29.82     3.          
    4.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                    30.23     4.          
    5.  Annika, van Dijk              9207096 Zwemclub Zeist           30.53     5.          
    6.  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming        30.72     6.          
    7.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 30.83     7.          
    8.  Liselotte, Eikenhout          9204922 GoSwim                   33.23     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                    Dames, 50m vrije slag                      1991 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                    26.70     1.          
    2.  Elise, Bouwens                9103964 Zwemlust/Utrecht (SG     27.43     2.          
    3.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                    28.27     3.FJ 1      
    4.  Ilse, van Hoorn               9001578 Zwemlust/Utrecht (SG     28.27     4.FJ 2      
    5.  Mandy, van Wakeren            8603954 Zwemlust/Utrecht (SG     28.68     5.          
    6.  Saskia, de Klerk              9004612 GoSwim                   29.58     6.          
    7.  Simone, Dekker                8900876 Zwemlust/Utrecht (SG     29.73     7.          
    8.  Petra, van den Brink          9100460 GoSwim                   29.95     8.          
    9.  Marieke, Stuiver              8502812 AZ&PC                    30.06     9.          
   10.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG     30.17    10.          
        FJ 1
   10.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 30.17    10.          
        FJ 2
   12.  Kitty, de Smit                9105424 De Amer                  30.51    12.FJ 1      
   13.  Dieke, van der Gugten         9006436 De Fuut                  30.51    13.FJ 2      
   14.  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                    30.59    14.          
   15.  Erika, Kastelein              8401248 One Team Swimming        31.43    15.          
   16.  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                  31.51    16.          
   DIS  Rosanne, van der Mast         8802894 De Zwoer                          DIS          
        AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)
    NG  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                  Jongens, 50m vlinderslag                         Minioren 6
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                    34.19     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    34.40     2.          
    3.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           37.04     3.          
    4.  Quno, Post                    9603231 De Fuut                  37.60     4.          
    5.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 39.03     5.          
    6.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  39.66     6.          
    7.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                  40.57     7.          
    8.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        43.13     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Karel, Melis                  9601529 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                    32.80     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                    35.64     2.          
    3.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG     36.72     3.          
    4.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                   37.12     4.          
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG     39.67     5.          
    6.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                  40.48     6.          
    7.  Zakaria, el Mansori           9503281 Zwemlust/Utrecht (SG     41.09     7.          
   DIS  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming                 DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   30.58     1.          
    2.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG     30.83     2.          
    3.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                    32.54     3.          
    4.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   33.53     4.          
    5.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                    34.76     5.          
    6.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           36.01     6.          
    7.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer                 38.08     7.          
    8.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                   48.45     8.          
    NG  Simon, Slingerland            9404021 De Haaien                          NG          
    NG  Floris, van de Bos            9400463 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 28.48     1.          
    2.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                  29.90     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  30.97     3.          
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                    31.51     4.          
    5.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG     31.69     5.          
    6.  Paul, Wijnbergen              9300621 UZSC                     32.16     6.          
    7.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien                32.83     7.          
    8.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                 33.92     8.          
 AFGEM  Jan Willem, Meijs             9306091 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG     27.54     1.          
    2.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                  27.70     2.          
    3.  Julian, Diaz                  9200241 Zwemlust/Utrecht (SG     29.48     3.          
    4.  Jeroen, van de Bos            9202299 De Haaien                30.20     4.          
    5.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                   31.00     5.          
    6.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)          31.99     6.          
    7.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   33.11     7.          
    8.  Lennart, Okkersen             9200977 Aquarijn                 33.47     8.          
 AFGEM  Tom, Tollens                  9206793 De Amer                         AFGEM          
 AFGEM  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn                 26.48     1.          
    2.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG     27.94     2.          
    3.  Erik, Koops                   9104571 Zwemlust/Utrecht (SG     28.28     3.          
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  29.26     4.          
    5.  Robin, Rood                   9104883 Dorestad Dolphins        31.01     5.          
    6.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)          32.20     6.          
    7.  Erik, vd Wijngaard            9102571 One Team Swimming        32.76     7.          
    8.  Carlo, van Velzen             9106905 GoSwim                   35.70     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros              28.63     1.          
    2.  Mark, Moussa                  9002059 Zwemlust/Utrecht (SG     28.84     2.          
    3.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    29.82     3.          
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           30.97     4.          
    5.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 UZSC                     34.48     5.          
   DIS  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                            DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                   Heren, 50m vlinderslag                      1989 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, van Aggele             8400017 Zwemlust/Utrecht (SG     24.02     1.          
    2.  Joran, Barends                8500091 AZ&PC                    25.55     2.          
    3.  Ewoud, Tamminga               8201701 AZ&PC                    26.05     3.          
    4.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn                 26.47     4.          
    5.  Robert, Yallop                8903679 AZ&PC                    27.08     5.          
    6.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG     27.13     6.          
    7.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                    28.30     7.          
    8.  Johan, van Roon               8604239 GoSwim                   28.54     8.          
    9.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 29.09     9.          
   10.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           29.20    10.FJ 1      
   11.  Frederik, Tamminga            8703293 AZ&PC                    29.20    11.FJ 2      
   12.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG     29.70    12.          
   13.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              29.93    13.FJ 1      
   14.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG     29.93    14.FJ 2      
   15.  Sander, vd Wijngaard          8703803 One Team Swimming        31.77    15.          
   16.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                   32.23    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel, Rademakers             9600584 De Haaien              3:16.43     1.          
          1:36.33  3:16.43
    2.  Lotte, Veldhuizen             9600190 De Haaien              3:22.26     2.          
          1:39.48  3:22.26
    3.  Vera, Willers                 9602076 Aquarijn               3:27.08     3.          
          1:40.85  3:27.08
    4.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               3:30.04     4.          
          1:42.30  3:30.04
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                3:30.67     5.          
          1:44.26  3:30.67
    6.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      3:31.88     6.          
          1:44.54  3:31.88
    7.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         3:32.85     7.          
          1:43.33  3:32.85
    8.  Juliette, Jansen              9603796 Dorestad Dolphins      4:05.22     8.          
          1:58.42  4:05.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne, de Vries             9500628 De Haaien              3:04.52     1.          
          1:29.99  3:04.52
    2.  Kimberly, Passmore            9504312 Vecht&Rijn (SG)        3:14.76     2.          
          1:32.82  3:14.76
    3.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               3:18.87     3.          
          1:36.32  3:18.87
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:20.71     4.          
          1:38.64  3:20.71
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                3:27.57     5.          
          1:42.32  3:27.57
    6.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer               3:30.28     6.          
          1:40.25  3:30.28
    7.  Lotte, Lancee                 9503648 IJZPC                  3:30.57     7.          
          1:41.67  3:30.57
   DIS  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG   3:19.51    DIS          
        SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en of eindpunt aangetikt
          1:34.83  3:19.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:12.13     1.          
          1:32.46  3:12.13
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               3:15.78     2.          
          1:33.56  3:15.78
    3.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 3:18.48     3.          
          1:36.28  3:18.48
    4.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               3:24.16     4.          
          1:36.92  3:24.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               3:09.29     1.          
          1:31.07  3:09.29
    2.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC-E&P                3:10.47     2.          
          1:29.77  3:10.47
    3.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 3:11.27     3.          
          1:30.21  3:11.27
    4.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                3:18.25     4.          
          1:35.81  3:18.25
    5.  Charelle, Hanewald            9305186 AZ&PC                  3:22.59     5.          
          1:34.52  3:22.59
    6.  Susan, Roelse                 9307212 De Fuut                3:34.25     6.          
          1:42.60  3:34.25
    7.  Marlot, Langlere              9301022 Aquarijn               3:35.86     7.          
          1:46.73  3:35.86
   DIS  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:39.11    DIS          
        SD  De beweging van de benen niet ten allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:39.11
    NG  Nadine, van Nimwegen          9300560 VZC-E&P                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG   3:04.36     1.          
          1:29.16  3:04.36
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               3:05.68     2.          
          1:29.82  3:05.68
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               3:06.89     3.          
          1:29.02  3:06.89
    4.  Nikki, Thie                   9202424 De Duinkikkers         3:15.99     4.          
          1:35.86  3:15.99
    5.  Tessa, Huijsing               9207332 De Haaien              3:25.93     5.          
          1:34.44  3:25.93
    6.  Anouk, van den Heuvel         9206054 Zwemclub Zeist         3:26.54     6.          
          1:39.44  3:26.54
    7.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               3:29.22     7.          
          1:40.84  3:29.22
    8.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                  3:34.07     8.          
          1:43.79  3:34.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                   Dames, 200m schoolslag                      1991 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  2:50.04     1.          
          1:21.61  2:50.04
    2.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG   2:58.21     2.          
          1:26.03  2:58.21
    3.  Rosanne, van der Mast         8802894 De Zwoer               2:58.33     3.          
          1:26.54  2:58.33
    4.  Elsbeth, v. Dorssen           8500724 AZ&PC                  3:10.45     4.          
          1:34.24  3:10.45
    5.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                3:11.13     5.          
          1:31.16  3:11.13
    6.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:12.16     6.          
          1:33.57  3:12.16
    7.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               3:17.25     7.          
          1:32.55  3:17.25
    8.  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                  3:21.41     8.          
          1:36.50  3:21.41
    9.  Sandra, van Meurs             8905234 One Team Swimming      3:22.63     9.          
          1:37.15  3:22.63
   10.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 3:25.00    10.          
          1:35.58  3:25.00
   11.  Roos, van Bentum              9107292 De Zwoer               3:33.78    11.          
          1:41.96  3:33.78
 AFGEM  Stťphanie, van Zoelen         8705862 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Michelle, van der Vegt        9105688 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                  Jongens, 400m vrije slag                         Minioren 6
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  5:23.54     1.          
          1:14.69  2:36.97  5:23.54
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                5:33.26     2.          
          1:23.51  2:48.76  5:33.26
    3.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               5:44.82     3.          
          1:21.01  2:48.65  5:44.82
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      5:46.12     4.          
          1:23.40  2:51.75  5:46.12
    5.  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming      6:21.29     5.          
          1:30.84  3:09.80  6:21.29
    6.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 6:48.10     6.          
          1:25.03  6:48.10
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Karel, Melis                  9601529 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG   4:49.46     1.          
          1:09.96  4:49.46
    2.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      4:56.53     2.          
          1:09.41  2:23.57  4:56.53
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                  5:14.73     3.          
          1:12.32  2:33.13  5:14.73
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                  5:27.20     4.          
          1:16.28  2:39.33  5:27.20
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                5:32.37     5.          
          1:17.90  2:42.53  5:32.37
    6.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               6:04.55     6.          
          1:23.72  6:04.55
    7.  Zakaria, el Mansori           9503281 Zwemlust/Utrecht (SG   6:06.47     7.          
          1:25.68  3:00.25  6:06.47
    8.  Hein, van Vliet               9503213 Zwemlust/Utrecht (SG   6:20.45     8.          
          1:30.71  3:08.97  6:20.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  4:59.20     1.          
          1:08.21  2:25.43  4:59.20
    2.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               5:00.83     2.          
          1:10.39  5:00.83
    3.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  5:11.45     3.          
          1:11.64  2:31.10  5:11.45
    4.  Patrick, Nieuwenhuizen        9401531 De Fuut                5:42.68     4.          
          1:19.86  2:47.01  5:42.68
    5.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 6:53.90     5.          
          1:35.90  3:24.28  6:53.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG   4:32.40     1.          
          1:02.27  4:32.40
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               4:38.99     2.          
          1:04.71  2:15.16  4:38.99
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                4:42.73     3.          
          1:06.54  2:17.70  4:42.73
    4.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  5:26.65     4.          
          1:15.45  2:40.58  5:26.65
    5.  Patrick, Pleiter              9306447 Dorestad Dolphins      5:58.22     5.          
          1:20.94  2:53.72  5:58.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 4
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                4:27.69     1.          
          1:02.81  2:11.80  4:27.69
    2.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 4:38.46     2.          
          1:04.09  2:16.19  4:38.46
    3.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG   4:38.67     3.          
          1:05.77  2:17.36  4:38.67
    4.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   4:39.03     4.          
          1:04.50  2:14.63  4:39.03
    5.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               4:47.32     5.          
          1:04.51  2:16.70  4:47.32
    6.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        5:08.05     6.          
          1:10.16  2:28.29  5:08.05
    7.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 5:17.73     7.          
          1:13.40  2:35.94  5:17.73
   DIS  Thijs, Werdt de               9201469 One Team Swimming                 DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn               4:22.99     1.          
          1:02.53  2:10.18  4:22.99
    2.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG   4:23.03     2.          
          1:02.04  2:10.10  4:23.03
    3.  Thijs, Hagelstein             9100827 VZC-E&P                4:39.04     3.          
          1:05.76  2:17.26  4:39.04
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                4:39.10     4.          
          1:02.91  2:13.63  4:39.10
    5.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        4:59.75     5.          
          1:10.22  2:27.63  4:59.75
    6.  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                5:28.44     6.          
          1:15.37  2:36.05  5:28.44
    7.  Carlo, van Velzen             9106905 GoSwim                 5:41.49     7.          
          1:15.53  5:41.49
    8.  Robin, Rood                   9104883 Dorestad Dolphins      6:17.79     8.          
          1:20.01  2:56.52  6:17.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 Zwemlust/Utrecht (SG   4:18.00     1.          
          1:00.85  2:06.00  4:18.00
    2.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros            5:04.20     2.          
          1:09.27  2:27.25  5:04.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                   Heren, 400m vrije slag                      1989 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn               4:02.88     1.          
            59.75  2:01.61  4:02.88
    2.  Robin, van Aggele             8400017 Zwemlust/Utrecht (SG   4:07.23     2.          
          1:00.80  2:03.20  4:07.23
    3.  Ewoud, Tamminga               8201701 AZ&PC                  4:16.39     3.          
          1:00.89  2:04.78  4:16.39
    4.  Robert, Yallop                8903679 AZ&PC                  4:16.40     4.          
          1:01.99  2:07.67  4:16.40
    5.  Frederik, Tamminga            8703293 AZ&PC                  4:35.25     5.          
          1:04.12  2:14.53  4:35.25
    6.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              4:48.74     6.          
          1:04.71  2:16.66  4:48.74
    7.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         4:55.61     7.          
          1:05.83  4:55.61
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              4:56.88     8.          
          1:08.46  2:23.11  4:56.88
    9.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                 5:12.00     9.          
          1:11.59  2:31.12  5:12.00
   10.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               5:24.39    10.          
          1:15.35  2:40.26  5:24.39
   11.  Jens, van Egmond              8700851 Dorestad Dolphins      5:43.67    11.          
          1:21.54  2:51.87  5:43.67
   12.  Jelle, Otter                  8702483 Dorestad Dolphins      5:47.65    12.          
          1:19.10  5:47.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:22.29     1.          
    2.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:23.93     2.          
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:26.00     3.          
    4.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG   1:26.95     4.          
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                1:30.82     5.          
    6.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         1:31.92     6.          
    7.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      1:32.90     7.          
   DIS  Sylvanne, Schouten            9604626 Vecht&Rijn (SG)        1:33.09    DIS          
        RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  1:15.18     1.          
    2.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG   1:16.88     2.          
    3.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn               1:18.20     3.          
    4.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:19.50     4.          
    5.  Heleen, Kaemingk              9501438 Zwemclub Zeist         1:23.22     5.          
    6.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer               1:23.45     6.          
    7.  Lotte, Lancee                 9503648 IJZPC                  1:24.77     7.          
    8.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:25.52     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 1:14.17     1.          
    2.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               1:18.99     2.          
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:20.89     3.          
    4.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                1:23.12     4.          
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                1:26.25     5.          
    6.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien              1:26.55     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist         1:15.97     1.FJ 1      
    2.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                  1:15.97     2.FJ 2      
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:15.97     3.FJ 3      
    4.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:17.95     4.          
    5.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 1:20.25     5.          
    6.  Charelle, Hanewald            9305186 AZ&PC                  1:23.66     6.          
    7.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               1:25.88     7.          
    8.  Marlot, Langlere              9301022 Aquarijn               1:28.73     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG   1:10.47     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               1:16.10     2.          
    3.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:16.57     3.          
    4.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                  1:21.27     4.          
    5.  Monica, Driessen              9200478 Aquarijn               1:23.01     5.          
    6.  Nikki, Thie                   9202424 De Duinkikkers         1:25.60     6.          
    7.  Liselotte, Eikenhout          9204922 GoSwim                 1:31.09     7.          
    NG  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                     Dames, 100m rugslag                       1991 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  1:07.36     1.          
    2.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                  1:10.34     2.          
    3.  Simone, Dekker                8900876 Zwemlust/Utrecht (SG   1:12.31     3.          
    4.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG   1:12.73     4.          
    5.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:14.89     5.          
    6.  Marike, Boersen               8800402 Zwemlust/Utrecht (SG   1:15.05     6.          
    7.  Erika, Kastelein              8401248 One Team Swimming      1:16.36     7.          
    8.  Marieke, Stuiver              8502812 AZ&PC                  1:17.38     8.          
    9.  Petra, van den Brink          9100460 GoSwim                 1:19.66     9.          
   10.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:20.66    10.          
   11.  Rosanne, van der Mast         8802894 De Zwoer               1:21.14    11.          
   12.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         1:22.29    12.          
   13.  Dieke, van der Gugten         9006436 De Fuut                1:25.36    13.          
   14.  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                  1:25.45    14.          
   15.  Elsbeth, v. Dorssen           8500724 AZ&PC                  1:25.70    15.          
   16.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               1:26.27    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Jongens, 100m schoolslag                         Minioren 6
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quno, Post                    9603231 De Fuut                1:24.57     1.FJ 1      
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:24.57     2.FJ 2      
    3.  Andrť, van Kleef              9602195 AZ&PC                  1:28.86     3.          
    4.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         1:32.25     4.          
    5.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:40.94     5.          
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:43.10     6.          
    7.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                1:47.41     7.          
    8.  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming      1:52.53     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:25.96     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                  1:26.83     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                  1:30.36     3.          
    4.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      1:31.93     4.          
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                1:33.09     5.          
    6.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG   1:36.38     6.          
    7.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                 1:43.28     7.          
    8.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust/Utrecht (SG   1:48.28     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:23.06     1.          
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 1:23.40     2.          
    3.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG   1:27.53     3.          
    4.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  1:28.48     4.          
    5.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               1:31.08     5.          
    6.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         1:31.38     6.          
    7.  Patrick, Nieuwenhuizen        9401531 De Fuut                1:35.76     7.          
    8.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 1:50.16     8.          
    NG  Simon, Slingerland            9404021 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:16.76     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:17.42     2.          
    3.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                1:18.29     3.          
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  1:18.95     4.          
    5.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG   1:24.79     5.          
    6.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:26.16     6.          
    7.  Paul, Wijnbergen              9300621 UZSC                   1:26.39     7.          
    8.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:35.12     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian, Diaz                  9200241 Zwemlust/Utrecht (SG   1:14.39     1.          
    2.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               1:18.51     2.          
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:20.77     3.          
    4.  Jeroen, van de Bos            9202299 De Haaien              1:22.95     4.          
    5.  Jasin, El Assati              9206107 De Duinkikkers         1:25.57     5.          
    6.  Lennart, Okkersen             9200977 Aquarijn               1:26.22     6.          
    7.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        1:29.25     7.          
    8.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 1:29.86     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG   1:16.42     1.          
    2.  Thijs, Hagelstein             9100827 VZC-E&P                1:16.83     2.          
    3.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn               1:17.56     3.          
    4.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        1:20.13     4.          
    5.  Edo, Lamoree                  9102937 De Haaien              1:20.59     5.          
    6.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:22.53     6.          
    7.  Justin, Rijnberg              9105079 Dorestad Dolphins      1:24.43     7.          
    8.  Erik, vd Wijngaard            9102571 One Team Swimming      1:25.92     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                 1:19.33     1.          
    2.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros            1:20.27     2.          
    3.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 UZSC                   1:21.56     3.          
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:27.45     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                   Heren, 100m schoolslag                      1989 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, van Aggele             8400017 Zwemlust/Utrecht (SG   1:09.32     1.          
    2.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers         1:11.35     2.          
    3.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG   1:15.55     3.FJ 1      
    4.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn               1:15.55     4.FJ 2      
    5.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                  1:15.72     5.          
    6.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:16.00     6.FJ 1      
    7.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               1:16.00     7.FJ 2      
    8.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:16.33     8.          
    9.  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                1:19.06     9.          
   10.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:20.13    10.          
   11.  Jens, van Egmond              8700851 Dorestad Dolphins      1:23.98    11.          
   12.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming      1:31.18    12.          
   13.  Jelle, Otter                  8702483 Dorestad Dolphins      1:31.71    13.          
   DIS  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros                       DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)
    NG  Camiel, Villa Rikkers         8905359 Zwemlust/Utrecht (SG               NG          
    NG  Erik, van Hell                8200643 De Amer                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      2:54.95     1.          
          2:54.95
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               3:00.26     2.          
          3:00.26
    3.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      3:04.14     3.          
          3:04.14
    4.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG   3:04.82     4.          
          3:04.82
    5.  Merel, Rademakers             9600584 De Haaien              3:06.40     5.          
          3:06.40
    6.  Melanie, van Someren          9600122 Zwemclub Zeist         3:13.95     6.FJ 1      
          3:13.95
    7.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist         3:13.95     7.FJ 2      
          3:13.95
    8.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      3:19.44     8.          
          3:19.44
    NG  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:38.39     1.          
          2:38.39
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:45.39     2.          
          2:45.39
    3.  Mirre, Thomas                 9506002 Zwemlust/Utrecht (SG   2:51.10     3.          
          2:51.10
    4.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn               2:51.60     4.          
          2:51.60
    5.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               2:59.47     5.          
          2:59.47
    6.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer               3:00.59     6.          
          3:00.59
    7.  Lotte, Lancee                 9503648 IJZPC                  3:02.36     7.          
          3:02.36
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:04.88     8.          
          3:04.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 3
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 2:45.08     1.          
          2:45.08
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               2:46.24     2.          
          2:46.24
    3.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                2:48.75     3.          
          2:48.75
    4.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               2:53.23     4.          
          2:53.23
    5.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 2:53.93     5.          
          2:53.93
    6.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                3:04.03     6.          
          3:04.03
    7.  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien              3:11.70     7.          
          3:11.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 1
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 2:43.09     1.          
          2:43.09
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  2:44.13     2.          
          2:44.13
    3.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                  2:51.00     3.          
          2:51.00
    4.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist         2:52.54     4.          
          2:52.54
    5.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               2:58.34     5.          
          2:58.34
    6.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                2:59.73     6.          
          2:59.73
    7.  Marlot, Langlere              9301022 Aquarijn               3:09.24     7.          
          3:09.24
   DIS  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                            DIS          
        AA  te vroeg of bewogen bij de 1e start (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 2
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG   2:36.07     1.          
          2:36.07
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               2:43.14     2.          
          2:43.14
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               2:48.18     3.          
          2:48.18
    4.  Annika, van Dijk              9207096 Zwemclub Zeist         2:52.22     4.          
          2:52.22
    5.  Marit, van de Berkt           9200122 De Haaien              3:00.10     5.          
          3:00.10
    6.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               3:02.73     6.          
          3:02.73
    7.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                  3:04.38     7.          
          3:04.38
    NG  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                   Dames, 200m wisselslag                      1991 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  2:22.11     1.          
          2:22.11
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 Zwemlust/Utrecht (SG   2:32.72     2.          
          2:32.72
    3.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG   2:37.75     3.          
          2:37.75
    4.  Marike, Boersen               8800402 Zwemlust/Utrecht (SG   2:39.95     4.          
          2:39.95
    5.  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                  2:47.25     5.          
          2:47.25
    6.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      2:47.95     6.          
          2:47.95
    7.  Rosanne, van der Mast         8802894 De Zwoer               2:48.53     7.          
          2:48.53
    8.  Dorien, Riemersma             8903492 AZ&PC                  2:49.21     8.          
          2:49.21
    9.  Marieke, Stuiver              8502812 AZ&PC                  2:50.42     9.          
          2:50.42
   10.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                2:52.26    10.          
          2:52.26
   11.  Elsbeth, v. Dorssen           8500724 AZ&PC                  2:54.86    11.          
          2:54.86
   12.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               2:55.28    12.          
          2:55.28
   13.  Sandra, van Meurs             8905234 One Team Swimming      2:55.67    13.          
          2:55.67
   14.  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                2:56.02    14.FJ 1      
          2:56.02
   15.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:56.02    15.FJ 2      
          2:56.02
   16.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         2:58.56    16.          
          2:58.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                Jongens, 4 x 100m wisselslag             Junioren 4 en jonger
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG   4:39.86     1.          
        David, Beijer, 15                         Robin, Veenstra, 15
        Julian, Diaz, 15                          Sander, Ariaansz, 14
          1:14.20  4:39.86

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:46.86     2.          
        Lennart, Okkersen, 15                     Wouter, Kaman, 14
        Thijmen, van de Waal, 15                  Jesper, de Jong, 14
          1:19.06  4:46.86

    3.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:50.87     3.          
        Erik, Wilmes, 13                          Robbin, van Kilsdonk, 15
        Timo, de Jong, 14                         Jean Maurice, van Zoelen, 15
          1:16.48  4:50.87

    4.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  5:01.74     4.          
        Twan, Boot, 11                            DaniŽl, Buijs, 11
        Jordan, Kraaijenhof, 14                   Ronald, Vermeulen, 13
          1:18.14  5:01.74

    5.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                5:14.92     5.          
        Marijn, van Baaren, 15                    Joost, Groeneveld, 15
        Jelle, Nap, 12                            Marnix, Ykema, 11
          1:15.53  5:14.92

    6.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      5:49.65     6.          
        Paul, Kastelein, 11                       Max, de Voogt, 12
        Thijs, Werdt de, 15                       Bart, Klok, 11
          1:32.31  5:49.65




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                 Heren, 4 x 100m wisselslag                    1991 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:08.04     1.          
        Jeffrey, Breedijk, 18                     Ewoud, Tamminga, 25
        Robert, Yallop, 18                        Frederik, Tamminga, 20
          1:01.04  4:08.04

    2.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG   4:08.81     2.          
        Mark, Moussa, 17                          Martijn, Bouwens, 19
        Robin, van Aggele, 23                     Aziz, Nosairi, 16
          1:06.93  4:08.81

    3.  Dorestad Dolphins 1                   Dorestad Dolphins      5:12.85     3.          
        Jelle, Otter, 20                          Robin, Rood, 16
        Justin, Rijnberg, 16                      Jens, van Egmond, 20
          1:19.74  5:12.85




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                Meisjes, 4 x 100m vrije slag             Junioren 3 en jonger
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:29.41     1.          
        Lynn, Dybiona, 12                         Desiree, Visser, 12
        Rachelle, Visser, 12                      Shireen, Post, 12
          1:11.68  4:29.41

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:35.67     2.          
        ZoŽ, van Zijl, 12                         Linda, Kamperman, 11
        Michelle, Geisler, 12                     Jip, Mulkens, 13
          1:08.48  4:35.67

    3.  De Zwoer 1                            De Zwoer               4:44.14     3.          
        Rianne, Weijburg, 13                      Marije, Harlť, 12
        Kiefer, van Rosmalen, 12                  Michelle, Groot Hulze, 12
          1:03.64  4:44.14

    4.  Zwemclub Zeist 1                      Zwemclub Zeist         4:49.00     4.FJ 1      
        Heleen, Kaemingk, 12                      Elles, Becker, 11
        Melanie, van Someren, 11                  Britte, van Someren, 12
          1:07.49  4:49.00

    5.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                4:49.00     5.FJ 2      
        Ellen, van Dijk, 13                       Elisa, van Baaren, 12
        Katja, Bos, 12                            Elina, de Ruiter, 13
          1:12.39  4:49.00

    6.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:49.60     6.          
        Lisanne, vd Lelij, 11                     Wendy, Kleinveld, 11
        Esmee, In der Maur, 11                    Femke, Remmits, 11
          1:10.82  4:49.60

    7.  De Haaien 1                           De Haaien              5:03.54     7.          
        Suzanne, de Vries, 12                     Merel, Rademakers, 11
        Julia, Vermeulen, 13                      Marieke, Veldhuizen, 13
          1:09.25  5:03.54

   DIS  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG              DIS          
        EA  Te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Mirre, Thomas, 12                         Geke, Hasperhoven, 12
        Courtney, van Huizen, 11                  Anne, Kooijman, 12
          1:10.95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                 Dames, 4 x 100m vrije slag                    1993 en eerder
24.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG   4:05.51     1.          
        Elise, Bouwens, 16                        Simone, Dekker, 18
        Ilse, van Hoorn, 17                       Malissa, van der Horst, 15
            59.39  4:05.51

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:10.96     2.          
        Rieneke, Terink, 23                       Iris, Pijtak, 14
        Marieke, Stuiver, 22                      Silvie, Ketelaars, 22
            58.30  4:10.96

    3.  De Zwoer 1                            De Zwoer               4:27.18     3.          
        Sigrid, Dogger, 15                        Roos, van Bentum, 16
        Suzanne, Lange, 15                        Rosanne, van der Mast, 19
          1:07.32  4:27.18

    4.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:30.80     4.          
        Saskia, de Klerk, 17                      Sandra, den Oudsten, 18
        Trudy, van den Brink, 14                  Vita, Schipper, 14
          1:08.26  4:30.80

    5.  De Amer 1                             De Amer                4:32.58     5.          
        Ingrid, den Ouden, 20                     Kathy, van Zuilen, 14
        Kitty, de Smit, 16                        Anne, Duijst, 18
          1:08.32  4:32.58

    6.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:36.61     6.          
        Erika, Kastelein, 23                      Sandra, van Meurs, 18
        Michelle, Kleinveld, 15                   Ilse, vd Wijngaard, 18
          1:09.83  4:36.61

    7.  De Haaien 1                           De Haaien              4:49.02     7.          
        Tessa, Huijsing, 15                       Monique, Nieuwelink, 17
        Marit, van de Berkt, 15                   Geertje, de Boer, 20
          1:16.20  4:49.02




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                   Jongens, 50m schoolslag                         Minioren 6
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  39.00     1.          
    2.  Andrť, van Kleef              9602195 AZ&PC                    39.01     2.          
    3.  Quno, Post                    9603231 De Fuut                  39.09     3.          
    4.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    42.50     4.FJ 1      
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist           42.50     5.FJ 2      
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 43.86     6.          
    7.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                    45.02     7.          
    8.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                  47.81     8.          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  38.38     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                    38.64     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                    41.32     3.          
    4.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG     42.12     4.          
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                  43.45     5.          
    6.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming        44.47     6.          
    7.  Zakaria, el Mansori           9503281 Zwemlust/Utrecht (SG     48.04     7.          
    8.  Auke, Koops                   9502455 Dorestad Dolphins        49.39     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   37.10     1.          
    2.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                    38.16     2.          
    3.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer                 40.45     3.          
    4.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           41.38     4.          
    5.  Patrick, Nieuwenhuizen        9401531 De Fuut                  41.63     5.          
    6.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                   46.98     6.          
    7.  Davy, van der Neut            9404919 UZSC                     49.61     7.          
   DIS  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                            DIS          
    NG  Laurens, van Roomen           9405491 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                  34.34     1.          
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 34.64     2.          
    3.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   34.89     3.          
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                    36.07     4.          
    5.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG     36.09     5.          
    6.  Bas, Ambergen                 9302681 De Duinkikkers           37.51     6.          
    7.  Paul, Wijnbergen              9300621 UZSC                     38.45     7.          
    8.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  39.07     8.          
 AFGEM  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian, Diaz                  9200241 Zwemlust/Utrecht (SG     33.26     1.          
    2.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn                 34.99     2.          
    3.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG     35.68     3.FJ 1      
    4.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                  35.68     4.FJ 2      
    5.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)          37.07     5.          
    6.  Jasin, El Assati              9206107 De Duinkikkers           37.51     6.          
    7.  Lennart, Okkersen             9200977 Aquarijn                 38.39     7.          
    8.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                   40.05     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs, Hagelstein             9100827 VZC-E&P                  33.64     1.          
    2.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn                 34.30     2.          
    3.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG     34.47     3.          
    4.  Justin, Rijnberg              9105079 Dorestad Dolphins        34.73     4.          
    5.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)          35.32     5.          
    6.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  37.54     6.          
    7.  Carlo, van Velzen             9106905 GoSwim                   38.92     7.          
    8.  Erik, vd Wijngaard            9102571 One Team Swimming        39.60     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                   35.09     1.          
    2.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros              35.34     2.          
    3.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 UZSC                     36.51     3.          
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           38.51     4.          
    5.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    39.72     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                    Heren, 50m schoolslag                      1989 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remko, Hooft                  8701405 De Duinkikkers           32.46     1.          
    2.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG     32.76     2.          
    3.  Camiel, Villa Rikkers         8905359 Zwemlust/Utrecht (SG     32.86     3.          
    4.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG     33.32     4.          
    5.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 33.73     5.          
    6.  Ronald, Stolk                 6601253 De Fuut                  34.07     6.          
    7.  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust/Utrecht (SG     34.12     7.          
    8.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                    34.42     8.          
    9.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                35.48     9.          
   10.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros              38.77    10.          
   11.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming        39.47    11.          
   12.  Jelle, Otter                  8702483 Dorestad Dolphins        40.86    12.          
    NG  Erik, van Hell                8200643 De Amer                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        37.13     1.          
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 38.06     2.          
    3.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        38.26     3.          
    4.  Elles, Becker                 9600628 Zwemclub Zeist           39.61     4.          
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  39.80     5.          
    6.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        40.85     6.          
    7.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming        41.62     7.          
    8.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming        42.82     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                    34.86     1.          
    2.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG     35.29     2.          
    3.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn                 35.95     3.          
    4.  Suzanne, de Vries             9500628 De Haaien                36.15     4.          
    5.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer                 36.99     5.          
    6.  Lotte, Lancee                 9503648 IJZPC                    37.55     6.          
    7.  Renťe, van den Berg           9502680 De Albatros              37.60     7.          
    8.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                    38.59     8.          
 AFGEM  Kimberly, Passmore            9504312 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                   32.89     1.          
    2.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                 34.80     2.          
    3.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                  37.45     3.          
    4.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                37.62     4.FJ 1      
    5.  Conny, de Smit                9402622 De Amer                  37.62     5.FJ 2      
    6.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 37.75     6.          
    7.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                  40.39     7.          
    NG  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                    33.94     1.          
    2.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist           35.33     2.          
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    35.42     3.          
    4.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   36.07     4.          
    5.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                   36.48     5.          
    6.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                   38.01     6.          
    7.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                  38.46     7.          
    8.  Susan, Roelse                 9307212 De Fuut                  39.75     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG     31.86     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer                 34.66     2.          
    3.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 35.41     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 36.92     4.          
    5.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                    37.40     5.          
    6.  Monica, Driessen              9200478 Aquarijn                 38.23     6.          
    7.  Marit, van de Berkt           9200122 De Haaien                38.30     7.          
    8.  Liselotte, Eikenhout          9204922 GoSwim                   40.13     8.          
    NG  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                     Dames, 50m rugslag                        1991 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                    31.69     1.          
    2.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                    32.00     2.          
    3.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG     32.86     3.          
    4.  Simone, Dekker                8900876 Zwemlust/Utrecht (SG     33.36     4.          
    5.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                   35.12     5.          
    6.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        35.28     6.          
    7.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 35.60     7.          
    8.  Petra, van den Brink          9100460 GoSwim                   36.35     8.          
    9.  Nikť, Beekes                  8900228 Dorestad Dolphins        36.64     9.          
   10.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           37.00    10.          
   11.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           37.23    11.          
   12.  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                  39.54    12.          
   13.  Roos, van Bentum              9107292 De Zwoer                 40.16    13.          
   14.  Sandra, van Meurs             8905234 One Team Swimming        41.05    14.          
 AFGEM  Michelle, van der Vegt        9105688 GoSwim                          AFGEM          
    NG  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 170                    Jongens, 200m rugslag                          Minioren 6
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:46.99     1.          
          1:20.58  2:46.99
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:54.02     2.          
          1:26.57  2:54.02
    3.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         3:03.31     3.          
          1:28.83  3:03.31
    4.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               3:15.32     4.          
          1:36.11  3:15.32
    5.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                3:18.84     5.          
          1:37.71  3:18.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      2:41.24     1.          
          1:17.72  2:41.24
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                  2:49.43     2.          
          1:21.84  2:49.43
    3.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:50.67     3.          
          1:24.96  2:50.67
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                  2:51.42     4.          
          1:25.85  2:51.42
    5.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG   2:54.31     5.          
          1:25.16  2:54.31
    6.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                3:04.43     6.          
          1:29.64  3:04.43
    7.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               3:08.56     7.          
          1:33.06  3:08.56
    8.  Zakaria, el Mansori           9503281 Zwemlust/Utrecht (SG   3:39.98     8.          
          1:47.00  3:39.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  2:39.82     1.          
          1:16.27  2:39.82
    2.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               2:41.11     2.          
          1:18.30  2:41.11
    3.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  2:49.62     3.          
          1:23.07  2:49.62
    4.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:50.96     4.          
          1:22.36  2:50.96
    5.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 3:24.46     5.          
          1:39.87  3:24.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:38.40     1.          
          1:16.96  2:38.40
    2.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG   2:41.39     2.          
          1:18.75  2:41.39
    3.  Heru, Leander                 9304915 De Haaien              2:45.46     3.          
          1:18.06  2:45.46
    4.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:50.24     4.          
          1:23.95  2:50.24
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:57.61     5.          
          1:26.94  2:57.61
    6.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         2:57.67     6.          
          1:27.29  2:57.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 4
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                2:23.92     1.          
          1:08.87  2:23.92
    2.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 2:31.73     2.          
          1:16.23  2:31.73
    3.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   2:40.05     3.          
          1:15.51  2:40.05
    4.  Marijn, van Baaren            9203535 VZC-E&P                2:41.18     4.          
          1:19.37  2:41.18
    5.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:41.28     5.          
          1:20.46  2:41.28
    6.  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)        2:51.58     6.          
          1:21.64  2:51.58
    7.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:55.00     7.          
          1:25.88  2:55.00
   DIS  Lennart, Okkersen             9200977 Aquarijn               2:51.95    DIS          
          1:23.64  2:51.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG   2:23.02     1.          
          1:10.07  2:23.02
    2.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn               2:23.29     2.          
          1:10.81  2:23.29
    3.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC-E&P                2:29.02     3.          
          1:12.82  2:29.02
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:37.02     4.          
          1:17.60  2:37.02
    5.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        2:39.18     5.          
          1:17.28  2:39.18
    6.  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                2:44.93     6.          
          1:19.21  2:44.93
    7.  Carlo, van Velzen             9106905 GoSwim                 3:11.93     7.          
          1:32.52  3:11.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 Zwemlust/Utrecht (SG   2:28.98     1.          
          1:12.65  2:28.98
    2.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  2:41.02     2.          
          1:18.94  2:41.02
    3.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         2:51.43     3.          
          1:25.97  2:51.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                     Heren, 200m rugslag                       1989 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn               2:08.68     1.          
          1:02.69  2:08.68
    2.  Jeffrey, Breedijk             8900451 AZ&PC                  2:15.37     2.          
          1:03.70  2:15.37
    3.  Robert, Yallop                8903679 AZ&PC                  2:22.39     3.          
          1:05.95  2:22.39
    4.  Camiel, Villa Rikkers         8905359 Zwemlust/Utrecht (SG   2:24.57     4.          
          1:10.15  2:24.57
    5.  Frederik, Tamminga            8703293 AZ&PC                  2:26.79     5.          
          1:12.15  2:26.79
    6.  Joan, Kentrop                 8501305 Vecht&Rijn (SG)        2:30.50     6.          
          1:12.12  2:30.50
    7.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              2:31.13     7.          
          1:12.20  2:31.13
    8.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:36.30     8.          
          1:15.52  2:36.30
    9.  Leon, Kentrop                 8701693 Vecht&Rijn (SG)        2:36.95     9.          
          1:15.76  2:36.95
   10.  Dick, Kampman                 8801789 De Amer                2:39.74    10.          
          1:17.48  2:39.74
   11.  Johan, van Roon               8604239 GoSwim                 2:40.76    11.          
          1:19.94  2:40.76
   12.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               2:52.65    12.          
          1:24.22  2:52.65
   13.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            2:53.22    13.          
          1:23.82  2:53.22
   14.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               2:55.47    14.          
          1:24.36  2:55.47
   15.  Jelle, Otter                  8702483 Dorestad Dolphins      2:56.59    15.          
          1:27.44  2:56.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:42.56     1.          
          1:14.76  2:42.56
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:52.16     2.          
          1:18.66  2:52.16
    3.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  3:07.26     3.          
          1:29.37  3:07.26
    4.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG   3:09.32     4.          
          1:29.02  3:09.32
    5.  Eline, Ambergen               9502212 De Duinkikkers         3:29.01     5.          
          1:41.08  3:29.01
    6.  Lotte, Lancee                 9503648 IJZPC                  3:29.43     6.          
          1:35.25  3:29.43
    7.  Esther, van Aalst             9504540 Dorestad Dolphins      3:31.10     7.          
          1:42.29  3:31.10
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:31.32     8.          
          1:38.75  3:31.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               2:58.43     1.          
          1:22.53  2:58.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel, Cornelissen            9302894 GoSwim                 3:22.16     1.          
          1:33.94  3:22.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               2:48.90     1.          
          1:17.63  2:48.90
    2.  Nikita, Polman                9203732 Dorestad Dolphins      3:26.32     2.          
          1:34.90  3:26.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                   Dames, 200m vlinderslag                     1991 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise, Bouwens                9103964 Zwemlust/Utrecht (SG   2:28.92     1.          
          1:08.92  2:28.92
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 Zwemlust/Utrecht (SG   2:29.80     2.          
          1:09.17  2:29.80
    3.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                 2:57.54     3.          
          1:18.48  2:57.54
    4.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:07.38     4.          
          1:30.68  3:07.38
    5.  Nikť, Beekes                  8900228 Dorestad Dolphins      3:07.84     5.          
          1:23.98  3:07.84
    6.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:15.86     6.          
          1:28.40  3:15.86
    7.  Heidi, Onwezen                8906470 GoSwim                 3:21.14     7.          
          1:29.11  3:21.14
   DIS  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 3:24.05    DIS          
          1:34.01  3:24.05
   DIS  Dieke, van der Gugten         9006436 De Fuut                3:44.77    DIS          
          1:36.39  3:44.77
 AFGEM  Michelle, van der Vegt        9105688 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                  Jongens, 100m vlinderslag                        Minioren 6
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽl, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:19.29     1.          
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:26.90     2.          
    3.  Marnix, Ykema                 9601555 VZC-E&P                1:37.39     3.          
    4.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:39.57     4.          
    5.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:45.32     5.          
   DIS  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                            DIS          
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Karel, Melis                  9601529 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                  1:19.04     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                  1:21.83     2.          
    3.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG   1:22.54     3.          
    4.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                1:29.78     4.          
    5.  Zakaria, el Mansori           9503281 Zwemlust/Utrecht (SG   1:47.08     5.          
   DIS  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               1:42.14    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 185                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG   1:14.64     1.          
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 1:15.77     2.          
    3.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:20.01     3.          
    4.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  1:23.04     4.          
    5.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               1:27.36     5.          
    6.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         1:38.42     6.          
   DIS  Patrick, Nieuwenhuizen        9401531 De Fuut                1:33.01    DIS          
   DIS  Floris, van de Bos            9400463 De Haaien              1:54.10    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 186                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:06.33     1.          
    2.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  1:10.37     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:11.25     3.          
    4.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                1:13.28     4.          
    5.  Daryl, Dekking                9302683 De Duinkikkers         1:15.60     5.          
    6.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG   1:18.59     6.          
    7.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:23.68     7.          
   DIS  Bas, Ambergen                 9302681 De Duinkikkers         1:24.42    DIS          
 AFGEM  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 187                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                1:02.41     1.          
    2.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG   1:05.59     2.          
    3.  Julian, Diaz                  9200241 Zwemlust/Utrecht (SG   1:07.79     3.          
    4.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        1:08.67     4.          
    5.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 1:10.40     5.          
    6.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:17.21     6.          
    7.  Kevin, van Vliet              9203827 Vecht&Rijn (SG)        1:19.90     7.          
    8.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   1:20.82     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 188                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn               1:00.12     1.          
    2.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG   1:02.48     2.          
    3.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:08.71     3.          
    4.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        1:14.37     4.          
    5.  Erik, vd Wijngaard            9102571 One Team Swimming      1:21.70     5.          
 AFGEM  Erik, Koops                   9104571 Zwemlust/Utrecht (SG            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 189                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 Zwemlust/Utrecht (SG   1:04.90     1.          
    2.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                 1:06.81     2.          
    3.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros            1:10.19     3.          
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:15.01     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 190                   Heren, 100m vlinderslag                     1989 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn                 59.07     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   1:03.22     2.          
    3.  Johan, van Roon               8604239 GoSwim                 1:03.52     3.          
    4.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                  1:05.00     4.          
    5.  Frederik, Tamminga            8703293 AZ&PC                  1:06.01     5.          
    6.  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust/Utrecht (SG   1:07.60     6.          
    7.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               1:07.78     7.          
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:08.25     8.          
    9.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                 1:10.58     9.          
   10.  Vincent, Versteeg             7701003 Zwemlust/Utrecht (SG   1:10.64    10.          
   11.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            1:16.62    11.          
   12.  Paul, van der Voort           6200715 De Zwoer               1:25.61    12.          
   13.  Jelle, Otter                  8702483 Dorestad Dolphins      1:28.70    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 191                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:08.27     1.          
    2.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:09.20     2.          
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:09.49     3.          
    4.  Courtney, van Huizen          9601686 Zwemlust/Utrecht (SG   1:09.98     4.          
    5.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      1:13.56     5.          
    6.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:16.24     6.FJ 1      
    7.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                1:16.24     7.FJ 2      
    8.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      1:18.57     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 192                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  1:03.38     1.          
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:05.78     2.          
    3.  Heleen, Kaemingk              9501438 Zwemclub Zeist         1:06.19     3.          
    4.  Anne, Kooijman                9503218 Zwemlust/Utrecht (SG   1:06.35     4.          
    5.  ZoŽ, van Zijl                 9500136 Aquarijn               1:07.65     5.          
    6.  Michelle, Groot Hulze         9502322 De Zwoer               1:09.23     6.          
    7.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  1:09.73     7.          
    8.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               1:09.90     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 193                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               1:03.08     1.          
    2.  Claire, de Winter             9407502 GoSwim                 1:04.15     2.FJ 1      
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:04.15     3.FJ 2      
    4.  Elina, de Ruiter              9403326 VZC-E&P                1:05.90     4.          
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC-E&P                1:12.32     5.          
    6.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:17.35     6.          
    NG  Julia, Vermeulen              9402400 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 194                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:04.14     1.          
    2.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:05.36     2.          
    3.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 1:05.93     3.          
    4.  Ilka, van Veldhuijzen         9304990 AZ&PC                  1:06.77     4.          
    5.  Robin, Theijn                 9306890 Zwemclub Zeist         1:07.84     5.          
    6.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               1:08.99     6.FJ 1      
    7.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:08.99     7.FJ 2      
    8.  Susan, Roelse                 9307212 De Fuut                1:15.39     8.          
 AFGEM  Rosaline, Verhofstadt         9301040 Vecht&Rijn (SG)                 AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 195                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust/Utrecht (SG   1:00.07     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               1:02.29     2.          
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               1:04.00     3.          
    4.  Sabrina, Charehbili           9203370 Zwemlust/Utrecht (SG   1:05.92     4.          
    5.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:08.12     5.          
    6.  Kirsten, Croese               9205356 IJZPC                  1:09.84     6.FJ 1      
    7.  Marit, van de Berkt           9200122 De Haaien              1:09.84     7.FJ 2      
   DIS  Tessa, Huijsing               9207332 De Haaien                         DIS          
    NG  Michelle, Kleinveld           9202454 One Team Swimming                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 196                   Dames, 100m vrije slag                      1991 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                    58.61     1.          
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 Zwemlust/Utrecht (SG   1:01.14     2.          
    3.  Silvie, Ketelaars             8503778 AZ&PC                  1:01.89     3.          
    4.  Simone, Dekker                8900876 Zwemlust/Utrecht (SG   1:02.16     4.          
    5.  Tessa, Lukassen               8702620 Zwemlust/Utrecht (SG   1:03.06     5.          
    6.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                1:05.93     6.FJ 1      
    7.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:05.93     7.FJ 2      
    8.  Petra, van den Brink          9100460 GoSwim                 1:07.00     8.          
    9.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               1:07.97     9.          
   10.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                 1:08.46    10.          
   11.  Rosanne, van der Mast         8802894 De Zwoer               1:09.13    11.          
   12.  Ingrid, den Ouden             8703058 De Amer                1:09.26    12.          
   13.  Dieke, van der Gugten         9006436 De Fuut                1:09.60    13.          
   14.  Sandra, van Meurs             8905234 One Team Swimming      1:10.51    14.          
   15.  Sandra, den Oudsten           8906664 GoSwim                 1:12.36    15.          
   DIS  Nikť, Beekes                  8900228 Dorestad Dolphins                 DIS          
    NG  DaniŽlle, Vermeulen           9103240 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 197                  Jongens, 200m vrije slag                         Minioren 6
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:26.12     1.          
          1:11.66  2:26.12
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:29.32     2.          
          1:13.64  2:29.32
    3.  Quno, Post                    9603231 De Fuut                2:32.95     3.          
          1:15.86  2:32.95
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:44.97     4.          
          1:20.57  2:44.97
    5.  Rick, Theijn                  9600325 Zwemclub Zeist         2:45.95     5.          
          1:20.45  2:45.95
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:47.76     6.          
          1:21.67  2:47.76
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 3:04.60     7.          
          1:27.07  3:04.60
 AFGEM  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Karel, Melis                  9601529 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 198                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max, de Voogt                 9502325 One Team Swimming      2:15.13     1.          
          1:05.89  2:15.13
    2.  Yassine, Maniani              9501755 Zwemlust/Utrecht (SG   2:17.42     2.          
          1:06.57  2:17.42
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 IJZPC                  2:27.40     3.          
          1:08.68  2:27.40
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 IJZPC                  2:28.88     4.          
          1:12.42  2:28.88
    5.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:38.58     5.          
          1:15.03  2:38.58
    6.  Jelle, Nap                    9502875 VZC-E&P                2:41.29     6.          
          1:16.81  2:41.29
    7.  Auke, Koops                   9502455 Dorestad Dolphins      2:52.77     7.          
          1:24.77  2:52.77
    8.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               2:54.16     8.          
          1:23.85  2:54.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 199                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ronald, Vermeulen             9400109 AZ&PC                  2:19.33     1.          
          1:07.11  2:19.33
    2.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               2:21.94     2.          
          1:08.75  2:21.94
    3.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  2:25.09     3.          
          1:10.48  2:25.09
    4.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 2:29.10     4.          
          1:12.29  2:29.10
    5.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:33.09     5.          
          1:12.49  2:33.09
    6.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust/Utrecht (SG   2:35.95     6.          
          1:13.41  2:35.95
    7.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         3:01.37     7.          
          1:26.07  3:01.37
    8.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 3:12.48     8.          
          1:33.57  3:12.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 200                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 3
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander, Ariaansz              9302053 Zwemlust/Utrecht (SG   2:08.32     1.FJ 1      
          1:02.06  2:08.32
    2.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               2:08.32     2.FJ 2      
          1:03.23  2:08.32
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:14.57     3.          
          1:04.58  2:14.57
    4.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  2:21.37     4.          
          1:08.68  2:21.37
    5.  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                2:23.14     5.          
          1:08.01  2:23.14
    6.  Jan Willem, Meijs             9306091 Aquarijn               2:28.64     6.          
          1:12.45  2:28.64
    7.  Daryl, Dekking                9302683 De Duinkikkers         2:30.47     7.FJ 1      
          1:12.15  2:30.47
    8.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:30.47     8.FJ 2      
          1:12.82  2:30.47
 AFGEM  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 4
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC-E&P                2:03.57     1.          
          1:00.54  2:03.57
    2.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 2:10.13     2.          
          1:03.20  2:10.13
    3.  Thijmen, van de Waal          9203085 Aquarijn               2:10.61     3.          
          1:03.29  2:10.61
    4.  Robin, Veenstra               9201335 Zwemlust/Utrecht (SG   2:12.66     4.          
          1:03.57  2:12.66
    5.  Julian, Diaz                  9200241 Zwemlust/Utrecht (SG   2:13.58     5.          
          1:04.86  2:13.58
    6.  David, Beijer                 9202051 Zwemlust/Utrecht (SG   2:17.78     6.          
          1:05.51  2:17.78
    7.  Casper, Marelis               9203231 Vecht&Rijn (SG)        2:21.94     7.          
          1:05.67  2:21.94
    8.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:25.67     8.          
          1:10.86  2:25.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 202                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 1
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Wagenmans                9104945 Aquarijn               2:03.23     1.          
          1:00.39  2:03.23
    2.  Aziz, Nosairi                 9104645 Zwemlust/Utrecht (SG   2:04.52     2.          
          1:00.78  2:04.52
    3.  Thijs, Hagelstein             9100827 VZC-E&P                2:07.24     3.          
          1:01.24  2:07.24
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:08.06     4.          
          1:00.76  2:08.06
    5.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC-E&P                2:08.30     5.          
          1:03.42  2:08.30
    6.  Arn, van Londen               9104497 Vecht&Rijn (SG)        2:22.29     6.          
          1:07.54  2:22.29
    7.  Erik, vd Wijngaard            9102571 One Team Swimming      2:28.13     7.          
          1:11.36  2:28.13
    8.  Gerald, van Dalen             9104751 AZ&PC                  2:29.62     8.          
          1:09.47  2:29.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 203                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 2
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 Zwemlust/Utrecht (SG   2:02.13     1.          
            58.36  2:02.13
    2.  Guus, van Middelaar           9006293 GoSwim                 2:15.84     2.          
          1:04.55  2:15.84
    3.  Frank, van der Loo            9001849 De Albatros            2:16.01     3.          
          1:06.32  2:16.01
    4.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  2:25.03     4.          
          1:08.32  2:25.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 204                   Heren, 200m vrije slag                      1989 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan, Verschuren        8803571 Aquarijn               1:51.30     1.          
            53.74  1:51.30
    2.  Robert, Yallop                8903679 AZ&PC                  1:59.69     2.          
            56.60  1:59.69
    3.  Joan, Kentrop                 8501305 Vecht&Rijn (SG)        2:05.44     3.          
            59.66  2:05.44
    4.  Martijn, van Buuren           7600169 Zwemlust/Utrecht (SG   2:07.45     4.          
          1:01.09  2:07.45
    5.  Sjoerd, vd Snoek              8602899 IJZPC                  2:09.20     5.          
          1:02.55  2:09.20
    6.  Frederik, Tamminga            8703293 AZ&PC                  2:09.43     6.          
          1:04.33  2:09.43
    7.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust/Utrecht (SG   2:10.92     7.          
          1:01.31  2:10.92
    8.  Remco, van de Berkt           8900215 De Haaien              2:12.32     8.          
          1:02.57  2:12.32
    9.  Mark, Zwart                   7901461 Zwemlust/Utrecht (SG   2:14.57     9.          
          1:03.23  2:14.57
   10.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:15.73    10.          
          1:05.20  2:15.73
   11.  Johan, van Roon               8604239 GoSwim                 2:16.40    11.          
          1:05.11  2:16.40
   12.  Leon, Kentrop                 8701693 Vecht&Rijn (SG)        2:16.42    12.          
          1:05.25  2:16.42
   13.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:19.95    13.          
          1:05.19  2:19.95
   14.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               2:26.29    14.          
          1:08.85  2:26.29
   15.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                 2:26.42    15.          
          1:05.16  2:26.42
   16.  Hessel, Brouwer               8906093 De Albatros            2:28.36    16.          
          1:09.34  2:28.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 205                Meisjes, 4 x 200m vrije slag             Junioren 3 en jonger
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                 10:02.65     1.          
        Shireen, Post, 12                         Desiree, Visser, 12
        Fleur, Bierman, 13                        Rachelle, Visser, 12
          1:09.21  2:21.87 10:02.65

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:06.89     2.          
        Michelle, Geisler, 12                     ZoŽ, van Zijl, 12
        Linda, Kamperman, 11                      Jip, Mulkens, 13
          1:15.42  2:39.67 10:06.89

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming     10:36.77     3.          
        Lisanne, vd Lelij, 11                     Femke, Remmits, 11
        Esmee, In der Maur, 11                    Jamilla, van Veen, 11
          1:14.64  2:34.14 10:36.77

    4.  De Haaien 1                           De Haaien             12:00.85     4.          
        Suzanne, de Vries, 12                     Lotte, Veldhuizen, 11
        Wynnona, Groenewoud, 11                   Marieke, Veldhuizen, 13
          1:10.94  2:33.63 12:00.85

   DIS  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                           DIS          
        Ellen, van Dijk, 13                       Elisa, van Baaren, 12
        Katja, Bos, 12                            Elina, de Ruiter, 13




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 206                 Dames, 4 x 200m vrije slag                    1993 en eerder
25.5.08                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht (SG) 1               Zwemlust/Utrecht (SG   8:58.13     1.          
        Malissa, van der Horst, 15                Ilse, van Hoorn, 17
        Simone, Dekker, 18                        Elise, Bouwens, 16
          1:04.16  2:14.76  8:58.13

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:09.34     2.          
        Rieneke, Terink, 23                       Iris, Pijtak, 14
        Ilka, van Veldhuijzen, 14                 Silvie, Ketelaars, 22
          1:01.35  2:05.88  9:09.34

    3.  GoSwim 1                              GoSwim                 9:51.07     3.          
        Vita, Schipper, 14                        Rana, van Beek, 23
        Trudy, van den Brink, 14                  Anne, van den Brink, 20
          1:07.66  2:25.60  9:51.07

    4.  De Zwoer 1                            De Zwoer              10:03.29     4.          
        Suzanne, Lange, 15                        Sigrid, Dogger, 15
        Roos, van Bentum, 16                      Rosanne, van der Mast, 19
          1:08.57  2:19.86 10:03.29

    5.  De Haaien 1                           De Haaien             10:41.02     5.          
        Marit, van de Berkt, 15                   Monique, Nieuwelink, 17
        Tessa, Huijsing, 15                       Geertje, de Boer, 20
          1:13.53  2:33.06 10:41.02

    NG  One Team Swimming 1                   One Team Swimming                  NG          
        Michelle, Kleinveld, 15                   Sandra, van Meurs, 18
        Renť, Kleinveld, 17                       Ilse, vd Wijngaard, 18




Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht