Zomerkringkampioenschappen2007 Kring Utrecht
Amstersfoort, Netherlands,    12--20-5-2007,     50m-baan
Nr. 1 50m schoolslag Dames Min 6   Nr. 2 50m schoolslag Dames Jun 1   
Nr. 3 50m schoolslag Dames Jun 2   Nr. 4 50m schoolslag Dames Jgd 1   
Nr. 5 50m schoolslag Dames Jgd 2   Nr. 6 50m schoolslag Dames 16 +   
Nr. 7 50m rugslag Heren Jun 1   Nr. 8 50m rugslag Heren Jun 2   
Nr. 9 50m rugslag Heren Jun 3   Nr. 10 50m rugslag Heren Jun 4   
Nr. 11 50m rugslag Heren Jgd 1   Nr. 12 50m rugslag Heren Jgd 2   
Nr. 13 50m rugslag Heren 18 +   Nr. 14 200m rugslag Dames Min 6   
Nr. 15 200m rugslag Dames Jun 1   Nr. 16 200m rugslag Dames Jun 2   
Nr. 17 200m rugslag Dames Jgd 1   Nr. 18 200m rugslag Dames Jgd 2   
Nr. 19 200m rugslag Dames 16 +   Nr. 20 200m vlinderslag Heren Jun 1   
Nr. 21 200m vlinderslag Heren Jun 2   Nr. 22 200m vlinderslag Heren Jun 3   
Nr. 23 200m vlinderslag Heren Jun 4   Nr. 24 200m vlinderslag Heren Jgd 1   
Nr. 25 200m vlinderslag Heren Jgd 2   Nr. 26 200m vlinderslag Heren 18 +   
Nr. 27 100m vlinderslag Dames Min 6   Nr. 28 100m vlinderslag Dames Jun 1   
Nr. 29 100m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 30 100m vlinderslag Dames Jgd 1   
Nr. 31 100m vlinderslag Dames Jgd 2   Nr. 32 100m vlinderslag Dames 16 +   
Nr. 33 100m vrije slag Heren Jun 1   Nr. 34 100m vrije slag Heren Jun 2   
Nr. 35 100m vrije slag Heren Jun 3   Nr. 36 100m vrije slag Heren Jun 4   
Nr. 37 100m vrije slag Heren Jgd 1   Nr. 38 100m vrije slag Heren Jgd 2   
Nr. 39 100m vrije slag Heren 18 +   Nr. 40 200m vrije slag Dames Min 6   
Nr. 41 200m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 42 200m vrije slag Dames Jun 2   
Nr. 43 200m vrije slag Dames Jgd 1   Nr. 44 200m vrije slag Dames Jgd 2   
Nr. 45 200m vrije slag Dames 16 +   Nr. 46 4 x 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 47 4 x 200m vrije slag Heren 16 +   Nr. 48 50m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 49 50m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 50 50m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 51 50m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 52 50m vrije slag Heren Jgd 1   
Nr. 53 50m vrije slag Heren Jgd 2   Nr. 54 50m vrije slag Heren 18 +   
Nr. 55 50m vlinderslag Dames Min 6   Nr. 56 50m vlinderslag Dames Jun 1   
Nr. 57 50m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 58 50m vlinderslag Dames Jgd 1   
Nr. 59 50m vlinderslag Dames Jgd 2   Nr. 60 50m vlinderslag Dames 16 +   
Nr. 61 200m schoolslag Heren Jun 1   Nr. 62 200m schoolslag Heren Jun 2   
Nr. 63 200m schoolslag Heren Jun 3   Nr. 64 200m schoolslag Heren Jun 4   
Nr. 65 200m schoolslag Heren Jgd 1   Nr. 66 200m schoolslag Heren Jgd 2   
Nr. 67 200m schoolslag Heren 18 +   Nr. 68 400m vrije slag Dames Min 6   
Nr. 69 400m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 70 400m vrije slag Dames Jun 2   
Nr. 71 400m vrije slag Dames Jgd 1   Nr. 72 400m vrije slag Dames Jgd 2   
Nr. 73 400m vrije slag Dames 16 +   Nr. 74 100m rugslag Heren Jun 1   
Nr. 75 100m rugslag Heren Jun 2   Nr. 76 100m rugslag Heren Jun 3   
Nr. 77 100m rugslag Heren Jun 4   Nr. 78 100m rugslag Heren Jgd 1   
Nr. 79 100m rugslag Heren Jgd 2   Nr. 80 100m rugslag Heren 18 +   
Nr. 81 100m schoolslag Dames Min 6   Nr. 82 100m schoolslag Dames Jun 1   
Nr. 83 100m schoolslag Dames Jun 2   Nr. 84 100m schoolslag Dames Jgd 1   
Nr. 85 100m schoolslag Dames Jgd 2   Nr. 86 100m schoolslag Dames 16 +   
Nr. 87 200m wisselslag Heren Jun 1   Nr. 88 200m wisselslag Heren Jun 2   
Nr. 89 200m wisselslag Heren Jun 3   Nr. 90 200m wisselslag Heren Jun 4   
Nr. 91 200m wisselslag Heren Jgd 1   Nr. 92 200m wisselslag Heren Jgd 2   
Nr. 93 200m wisselslag Heren 18 +   Nr. 94 4 x 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 95 4 x 100m wisselslag Dames 14 +   Nr. 96 4 x 100m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 97 4 x 100m vrije slag Heren 16 +   Nr. 98 50m schoolslag Heren Jun 1   
Nr. 99 50m schoolslag Heren Jun 2   Nr. 100 50m schoolslag Heren Jun 3   
Nr. 101 50m schoolslag Heren Jun 4   Nr. 102 50m schoolslag Heren Jgd 1   
Nr. 103 50m schoolslag Heren Jgd 2   Nr. 104 50m schoolslag Heren 18 +   
Nr. 105 50m rugslag Dames Min 6   Nr. 106 50m rugslag Dames Jun 1   
Nr. 107 50m rugslag Dames Jun 2   Nr. 108 50m rugslag Dames Jgd 1   
Nr. 109 50m rugslag Dames Jgd 2   Nr. 110 50m rugslag Dames 16 +   
Nr. 111 200m rugslag Heren Jun 1   Nr. 112 200m rugslag Heren Jun 2   
Nr. 113 200m rugslag Heren Jun 3   Nr. 114 200m rugslag Heren Jun 4   
Nr. 115 200m rugslag Heren Jgd 1   Nr. 116 200m rugslag Heren Jgd 2   
Nr. 117 200m rugslag Heren 18 +   Nr. 118 200m vlinderslag Dames Jun 1   
Nr. 119 200m vlinderslag Dames Jun 2   Nr. 120 200m vlinderslag Dames Jgd 1   
Nr. 121 200m vlinderslag Dames Jgd 2   Nr. 122 200m vlinderslag Dames 16 +   
Nr. 123 100m vlinderslag Heren Jun 1   Nr. 124 100m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 125 100m vlinderslag Heren Jun 3   Nr. 126 100m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 127 100m vlinderslag Heren Jgd 1   Nr. 128 100m vlinderslag Heren Jgd 2   
Nr. 129 100m vlinderslag Heren 18 +   Nr. 130 100m vrije slag Dames Min 6   
Nr. 131 100m vrije slag Dames Jun 1   Nr. 132 100m vrije slag Dames Jun 2   
Nr. 133 100m vrije slag Dames Jgd 1   Nr. 134 100m vrije slag Dames Jgd 2   
Nr. 135 100m vrije slag Dames 16 +   Nr. 136 200m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 137 200m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 138 200m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 139 200m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 140 200m vrije slag Heren Jgd 1   
Nr. 141 200m vrije slag Heren Jgd 2   Nr. 142 200m vrije slag Heren 18 +   
Nr. 143 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 144 4 x 200m vrije slag Dames 14 +   
Nr. 145 50m vrije slag Dames Min 6   Nr. 146 50m vrije slag Dames Jun 1   
Nr. 147 50m vrije slag Dames Jun 2   Nr. 148 50m vrije slag Dames Jgd 1   
Nr. 149 50m vrije slag Dames Jgd 2   Nr. 150 50m vrije slag Dames 16 +   
Nr. 151 50m vlinderslag Heren Jun 1   Nr. 152 50m vlinderslag Heren Jun 2   
Nr. 153 50m vlinderslag Heren Jun 3   Nr. 154 50m vlinderslag Heren Jun 4   
Nr. 155 50m vlinderslag Heren Jgd 1   Nr. 156 50m vlinderslag Heren Jgd 2   
Nr. 157 50m vlinderslag Heren 18 +   Nr. 158 200m schoolslag Dames Min 6   
Nr. 159 200m schoolslag Dames Jun 1   Nr. 160 200m schoolslag Dames Jun 2   
Nr. 161 200m schoolslag Dames Jgd 1   Nr. 162 200m schoolslag Dames Jgd 2   
Nr. 163 200m schoolslag Dames 16 +   Nr. 164 400m vrije slag Heren Jun 1   
Nr. 165 400m vrije slag Heren Jun 2   Nr. 166 400m vrije slag Heren Jun 3   
Nr. 167 400m vrije slag Heren Jun 4   Nr. 168 400m vrije slag Heren Jgd 1   
Nr. 169 400m vrije slag Heren Jgd 2   Nr. 170 400m vrije slag Heren 18 +   
Nr. 171 100m rugslag Dames Min 6   Nr. 172 100m rugslag Dames Jun 1   
Nr. 173 100m rugslag Dames Jun 2   Nr. 174 100m rugslag Dames Jgd 1   
Nr. 175 100m rugslag Dames Jgd 2   Nr. 176 100m rugslag Dames 16 +   
Nr. 177 100m schoolslag Heren Jun 1   Nr. 178 100m schoolslag Heren Jun 2   
Nr. 179 100m schoolslag Heren Jun 3   Nr. 180 100m schoolslag Heren Jun 4   
Nr. 181 100m schoolslag Heren Jgd 1   Nr. 182 100m schoolslag Heren Jgd 2   
Nr. 183 100m schoolslag Heren 18 +   Nr. 184 200m wisselslag Dames Min 6   
Nr. 185 200m wisselslag Dames Jun 1   Nr. 186 200m wisselslag Dames Jun 2   
Nr. 187 200m wisselslag Dames Jgd 1   Nr. 188 200m wisselslag Dames Jgd 2   
Nr. 189 200m wisselslag Dames 16 +   Nr. 190 4 x 100m wisselslag Heren Jun 4-   
Nr. 191 4 x 100m wisselslag Heren 16 +   Nr. 192 4 x 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 193 4 x 100m vrije slag Dames 14 +      


Nr. 1   50m schoolslag Dames                                  minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien            40.59
    2. Suzanne de Vries               95  DeHaaien            41.19
    3. Kimberly Passmore              95  SGVecht&Rijn        41.30
    4. RenÚe van den Berg             95  ZVDeAlbastros       43.22
    5. Lotte Lancee                   95  IJZPC               44.58
    6. Michelle Geisler               95  Aquarijn            45.46
    7. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer             45.61
    8. Inez Peeters                   95  Aquarijn            45.65



TOP
Nr. 2   50m schoolslag Dames                                  junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien            40.86
    2. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             41.17
    3. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn        43.83
    4. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            44.70
    5. Julia Vermeulen                94  DeHaaien            45.11
    6. Conny de Smit                  94  AZCDeAmer           45.16
    7. Jasmina Berragiy               94  GoSwim              45.76
    8. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal       46.90



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Dames                                  junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Jager                  93  DeZwoer             38.09
    2. Kathy van Zuilen               93  AZCDeAmer           40.06
    3. Vita Schipper                  93  GoSwim              40.18
    4. Charelle Hanewald              93  AZ&PC               40.29
    5. Rozemarijn Erdbrink            93  VZCVeenendaal       40.29
    6. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut         42.83
    7. Marrie de Priester             93  IJZPC               44.15
    8. Marlot Langlere                93  Aquarijn            46.57



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Dames                                     jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      40.10
    2. Iris Selten                    92  Aquarijn            40.23
    3. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer             41.36
    4. Tessa Huijsing                 92  DeHaaien            42.58
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC               42.62
    6. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim              42.75
    7. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist       44.68
    8. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn        45.73



TOP
Nr. 5   50m schoolslag Dames                                     jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC               38.79
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC               40.95
    3. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer           41.91
    4. Roos van Bentum                91  DeZwoer             42.36
    5. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn        42.71
    6. Michelle van der Vegt          91  GoSwim              42.94



TOP
Nr. 6   50m schoolslag Dames                         senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo      35.71
    2. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer             36.07
    3. Linda van Herk                 87  SGVecht&Rijn        36.44
    4. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo      36.64
    5. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo      37.71
    6. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo      38.55
    7. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht           38.60
    8. Rana van Beek                  84  GoSwim              39.13
    9. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol       39.32
   10. Marlous de Jong                90  Aquarijn            39.91
   11. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               39.91
   12. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi       40.28
   13. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo      40.28
   14. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien            40.79
   15. Sanne Groenen                  90  DeHaaien            40.98
   16. Romy Euser                     89  DeHaaien            44.11



TOP
Nr. 7   50m rugslag Heren                                     junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Wilmes                    94  IJZPC               36.15
    2. Simon Slingerland              94  DeHaaien            36.18
    3. Symen Dogger                   94  DeZwoer             36.51
    4. Joren Harms                    94  GoSwim              36.63
    5. Rikus de Lange                 94  AZ&PC               37.60
    6. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist       38.87
    7. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               40.58
    8. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers       42.63



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                     junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            33.64
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht           34.29
    3. Heru Leander                   93  DeHaaien            35.72
    4. Jesse Schaekers                93  Aquarijn            35.78
    5. Jesper de Jong                 93  Aquarijn            36.61
    6. Ruben de Boer                  93  DeDuinkikkers       37.17
    7. Frank Wilschut                 93  GoSwim              39.41
    8. Timo de Jong                   93  GoSwim              42.53



TOP
Nr. 9   50m rugslag Heren                                     junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       31.14
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              31.45
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      32.96
    4. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien            33.94
    5. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            34.44
    6. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo      35.22
    7. Lennart Okkersen               92  Aquarijn            35.75
    8. Marijn van Baaren              92  VZCVeenendaal       36.40



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                    junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht           30.46
    2. Tsun-Wang Yu                   91  ZVDeAlbastros       31.25
    3. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            31.29
    4. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       31.42
    5. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            31.90
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      32.02
    7. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut         32.84
    8. Edo Lamoree                    91  DeHaaien            37.76



TOP
Nr. 11   50m rugslag Heren                                       jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      30.83
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim              31.48
    3. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers       32.52
    4. Frank van der Loo              90  Aquarijn            33.28
    5. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               33.28
    6. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC               35.89
    7. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                37.12



TOP
Nr. 12   50m rugslag Heren                                       jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien            29.17
    2. Remco van de Berkt             89  DeHaaien            31.20
    3. Vincent Okkersen               89  Aquarijn            31.43
    4. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               32.81
    5. Job Nauta                      89  DeHaaien            32.90
    6. Marc Huijsing                  89  DeHaaien            35.00
    7. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien            35.36
    8. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol       35.91



TOP
Nr. 13   50m rugslag Heren                            senioren1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yelmar van der Veer            88  GoSwim              29.30
    2. Joan Kentrop                   85  SGVecht&Rijn        29.66
    3. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn        31.23
       CornÚ Harmsen                  85  AZCDeAmer           31.23
    5. Dick Kampman                   88  AZCDeAmer           31.69
    6. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC               31.98
    7. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      33.08
    8. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers       33.22
    9. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo      33.22
   10. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      34.76
   11. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi       35.86
   12. Jens van Egmond                87  ZVDorestadDol       35.97
   13. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi       40.35



TOP
Nr. 14   200m rugslag Dames                                   minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:46.50
    2. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          2:58.08
    3. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         2:59.49
    4. Lotte Lancee                   95  IJZPC             3:08.58
    5. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           3:11.37
    6. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:17.09
    7. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     3:17.29
    8. Geke Hasperhoven               95  ZVUtrecht         3:22.64



TOP
Nr. 15   200m rugslag Dames                                   junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:52.26
    2. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          2:58.83
    3. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            3:00.58
    4. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     3:01.55
    5. Ellen van Dijk                 94  VZCVeenendaal     3:03.04
    6. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          3:03.48



TOP
Nr. 16   200m rugslag Dames                                   junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     2:43.63
    2. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           2:47.89
    3. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     2:51.53
    4. Trudy van den Brink            93  GoSwim            2:51.99
    5. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             3:00.16
    6. Marlot Langlere                93  Aquarijn          3:04.85
    7. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut       3:05.93
  dis. Vita Schipper                  93  GoSwim                        AA



TOP
Nr. 17   200m rugslag Dames                                      jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    2:36.02
    2. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:47.75
    3. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:51.28
    4. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     2:53.62
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC             3:01.34
    6. Celeste Kettler                92  SGVecht&Rijn      3:02.07
    7. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     3:04.30
    8. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim            3:07.99



TOP
Nr. 18   200m rugslag Dames                                      jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     2:45.75
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC             2:50.51
    3. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            2:58.24



TOP
Nr. 19   200m rugslag Dames                          senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    2:28.05
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     2:35.04
    3. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         2:41.28
    4. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    2:44.69
    5. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     2:50.90
    6. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    2:52.25
    7. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:54.74
    8. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            2:57.92
    9. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers     2:59.65
   10. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          3:02.70
   11. Marlous de Jong                90  Aquarijn          3:05.47
   12. Femke Otter                    89  ZVDorestadDol     3:06.69
   13. Esther Klop                    89  DeHaaien          3:19.93
   14. Micheline Eikenhout            90  GoSwim            3:28.23



TOP
TOP
Nr. 21   200m vlinderslag Heren                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC             2:52.82
    2. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       3:14.38



TOP
Nr. 22   200m vlinderslag Heren                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:33.48
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:39.44
  dis. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            3:19.72     VC



TOP
Nr. 23   200m vlinderslag Heren                               junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:24.64
    2. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         2:28.38
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:44.46
    4. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     3:12.16



TOP
Nr. 24   200m vlinderslag Heren                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:49.65
    2. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             2:52.72



TOP
TOP
Nr. 26   200m vlinderslag Heren                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    2:06.75
    2. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            2:26.63
    3. Rudi Butselaar                 87  GoSwim            2:35.68
    4. Johan van Roon                 86  GoSwim            2:38.19
    5. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     2:58.14
    6. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     3:07.70
    7. Paul van der Voort             62  DeZwoer           3:11.17



TOP
Nr. 27   100m vlinderslag Dames                               minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:12.42
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:27.79
    3. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          1:29.50
    4. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     1:33.94
    5. Michelle Geisler               95  Aquarijn          1:35.54
    6. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:35.60
    7. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         1:36.53
    8. Geke Hasperhoven               95  ZVUtrecht         1:39.18



TOP
Nr. 28   100m vlinderslag Dames                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     1:22.59
    2. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            1:23.45
    3. Claire de Winter               94  GoSwim            1:24.16
    4. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           1:27.10
    5. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:28.05
    6. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      1:33.08
    7. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          1:35.36
    8. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     1:36.78



TOP
Nr. 29   100m vlinderslag Dames                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Trudy van den Brink            93  GoSwim            1:17.16
    2. Vita Schipper                  93  GoSwim            1:17.93
    3. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:22.48
    4. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:24.33
    5. Marlot Langlere                93  Aquarijn          1:31.51
    6. Tessa Jongerius                93  SGVecht&Rijn      1:31.94
    7. Merel Cornelissen              93  GoSwim            1:31.94
    8. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             1:36.86



TOP
Nr. 30   100m vlinderslag Dames                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:16.39
    2. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:20.28
    3. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          1:22.88
    4. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     1:26.26
    5. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust-denHo    1:27.69
    6. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           1:35.68
    7. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     1:37.26
    8. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     1:44.86



TOP
Nr. 31   100m vlinderslag Dames                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:08.31
    2. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:17.36
    3. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     1:20.14
    4. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn      1:20.91
    5. Roos van Bentum                91  DeZwoer           1:31.47
    6. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            1:31.58



TOP
Nr. 32   100m vlinderslag Dames                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     1:08.25
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:08.25
    3. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:09.63
    4. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           1:12.60
    5. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    1:12.89
    6. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             1:13.60
    7. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     1:16.12
    8. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         1:18.92
    9. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:19.86
   10. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:20.57
   11. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:24.40
   12. Erika Kastelein                84  OneTeamSwimmi     1:24.95
   13. Romy Euser                     89  DeHaaien          1:25.48
   14. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers     1:26.73
   15. Heidi Onwezen                  89  GoSwim            1:28.06
   16. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          1:28.37



TOP
Nr. 33   100m vrije slag Heren                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:06.58
    2. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:08.45
    3. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:08.59
    4. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     1:10.09
    5. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:11.18
    6. Simon Slingerland              94  DeHaaien          1:11.80
    7. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     1:17.95
    8. Frank Smit                     94  GoSwim            1:19.83



TOP
Nr. 34   100m vrije slag Heren                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            58.51
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         1:03.11
    3. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       1:03.93
    4. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC             1:05.09
    5. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          1:05.54
    6. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       1:07.53
    7. Jesper de Jong                 93  Aquarijn          1:07.58
    8. Frank Wilschut                 93  GoSwim            1:19.95



TOP
Nr. 35   100m vrije slag Heren                                junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       57.94
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              58.50
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      59.56
    4. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:01.07
    5. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      1:01.75
    6. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          1:02.45
    7. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut       1:04.52
    8. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:05.31



TOP
Nr. 36   100m vrije slag Heren                                junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       56.80
    2. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht           57.43
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            57.43
    4. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            57.49
    5. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut         58.46
    6. Menno v Ginkel                 91  VZCVeenendaal       59.60
    7. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       59.79
    8. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:00.79



TOP
Nr. 37   100m vrije slag Heren                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      56.46
    2. Frank van der Loo              90  Aquarijn            59.97
    3. Guus van Middelaar             90  GoSwim            1:00.08
    4. Mark Pijtak                    90  AZ&PC             1:03.03
    5. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:05.84
    6. Jaap Galenkamp                 90  AZCDeAmer         1:06.08
    7. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             1:06.54
    8. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     1:06.83



TOP
Nr. 38   100m vrije slag Heren                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      55.39
    2. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien            57.39
    3. Vincent Okkersen               89  Aquarijn            57.73
    4. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               58.45
    5. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          1:00.17
    6. Job Nauta                      89  DeHaaien          1:00.71
    7. Marc Huijsing                  89  DeHaaien          1:06.54
    8. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol     1:06.85



TOP
Nr. 39   100m vrije slag Heren                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo      54.34
    2. Werner vd Berg                 78  DeHaaien            55.44
    3. Yelmar van der Veer            88  GoSwim              56.43
    4. Joan Kentrop                   85  SGVecht&Rijn        56.58
    5. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo      56.70
    6. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      58.61
    7. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      59.48
    8. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC               59.55
    9. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      59.96
   10. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          1:00.14
   11. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers     1:01.22
   12. CornÚ Harmsen                  85  AZCDeAmer         1:01.48
   13. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     1:02.03
   14. Johan van Roon                 86  GoSwim            1:02.29
  dis. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn                  AA



TOP
Nr. 40   200m vrije slag Dames                                minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:21.31
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             2:33.00
    3. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          2:38.49
    4. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         2:44.31
    5. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          2:47.28
    6. Michelle Geisler               95  Aquarijn          2:50.67
    7. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     2:50.95
    8. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           2:51.92



TOP
Nr. 41   200m vrije slag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rianne Weijburg                94  DeZwoer           2:28.28
    2. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     2:28.31
    3. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          2:29.13
    4. Claire de Winter               94  GoSwim            2:30.36
    5. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            2:41.16
    6. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     2:47.18
    7. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          2:51.33
    8. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut       2:52.45



TOP
Nr. 42   200m vrije slag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     2:26.72
    2. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           2:27.57
    3. Trudy van den Brink            93  GoSwim            2:27.88
    4. Vita Schipper                  93  GoSwim            2:28.18
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     2:33.53
    6. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut       2:41.91
    7. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             2:42.45
    8. Rosaline Verhofstadt           93  SGVecht&Rijn      2:49.39



TOP
Nr. 43   200m vrije slag Dames                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    2:20.27
    2. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           2:23.86
    3. Iris Selten                    92  Aquarijn          2:27.98
    4. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           2:29.49
    5. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          2:35.39
    6. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     2:35.80
    7. Celeste Kettler                92  SGVecht&Rijn      2:41.32
    8. Kirsten Croese                 92  IJZPC             2:41.55



TOP
Nr. 44   200m vrije slag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    2:13.83
    2. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:22.95
    3. Milou Feijt                    91  AZ&PC             2:26.85
    4. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     2:28.53
    5. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            2:35.23
    6. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn      2:46.76
    7. Roos van Bentum                91  DeZwoer           2:46.90



TOP
Nr. 45   200m vrije slag Dames                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    2:10.10
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    2:14.10
    3. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    2:15.44
    4. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    2:16.04
    5. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    2:20.40
    6. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         2:20.48
    7. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     2:21.84
    8. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           2:22.55
    9. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             2:25.19
   10. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         2:29.44
   11. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     2:33.22
   12. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut       2:34.19
   13. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            2:34.19
   14. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    2:35.30
   15. Marlous de Jong                90  Aquarijn          2:36.01
   16. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:39.34



TOP
Nr. 46   4 x 200m vrije slag Heren                  junioren 4 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Aquarijn 1                         Aquarijn          8:36.68
    2. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     8:37.66
    3. MZ&PC De Fuut 1                    MZ&PCDeFuut       9:44.35
    4. AZ&PC 1                            AZ&PC            10:00.26
    5. De Haaien 1                        DeHaaien         10:49.21



TOP
Nr. 47   4 x 200m vrije slag Heren                      jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    8:24.94
    2. De Haaien 1                        DeHaaien          8:52.05
    3. GoSwim 1                           GoSwim            9:07.44



TOP
Nr. 48   50m vrije slag Heren                                 junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               30.30
    2. Erik Wilmes                    94  IJZPC               30.44
    3. Joren Harms                    94  GoSwim              31.09
    4. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers       31.44
    5. Rikus de Lange                 94  AZ&PC               31.90
    6. Symen Dogger                   94  DeZwoer             31.90
    7. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist       32.61



TOP
Nr. 49   50m vrije slag Heren                                 junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            27.08
    2. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut         27.84
    3. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC               27.92
    4. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht           27.96
    5. Jesse Schaekers                93  Aquarijn            29.30
    6. Jesper de Jong                 93  Aquarijn            29.52
    7. Dirk de Bruin                  93  IJZPC               30.11
    8. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut         30.16



TOP
Nr. 50   50m vrije slag Heren                                 junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       26.42
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              26.60
    3. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien            27.07
    4. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      27.07
    5. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht           27.48
    6. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            27.54
    7. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn        28.60
    8. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut         28.63



TOP
Nr. 51   50m vrije slag Heren                                 junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht           25.68
    2. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       26.03
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            26.58
    4. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut         26.86
       Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            26.86
    6. Menno v Ginkel                 91  VZCVeenendaal       27.38
    7. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal       27.38
    8. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      27.81



TOP
Nr. 52   50m vrije slag Heren                                    jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Guus van Middelaar             90  GoSwim              27.08
    2. Frank van der Loo              90  Aquarijn            27.62
    3. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               27.62
    4. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht           28.39
    5. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                28.84
    6. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers       28.91
    7. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut         29.26
    8. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC               29.78



TOP
Nr. 53   50m vrije slag Heren                                    jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien            25.81
    2. Vincent Okkersen               89  Aquarijn            26.09
    3. Job Nauta                      89  DeHaaien            26.94
       Mike Kaasjager                 89  AZ&PC               26.94
    5. Marc Huijsing                  89  DeHaaien            27.85
    6. Michiel Selten                 89  Aquarijn            27.88
    7. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol       28.55
    8. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien            30.29



TOP
Nr. 54   50m vrije slag Heren                        senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Werner vd Berg                 78  DeHaaien            25.08
    2. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo      25.96
    3. CornÚ Harmsen                  85  AZCDeAmer           25.98
    4. Yelmar van der Veer            88  GoSwim              26.17
    5. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC               26.22
    6. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      26.60
    7. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn        26.77
    8. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers       26.81
    9. Dick Kampman                   88  AZCDeAmer           26.98
   10. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      27.00
   11. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien            27.04
   12. Roy van der Pal                85  MZ&PCDeFuut         27.19
   13. Johan van Roon                 86  GoSwim              27.93
       Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers       27.93
   15. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi       27.95
   16. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      28.06



TOP
Nr. 55   50m vlinderslag Dames                                minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien            32.06
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC               36.29
    3. Suzanne de Vries               95  DeHaaien            38.17
    4. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist       38.47
    5. Lotte Lancee                   95  IJZPC               39.26
    6. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist       39.64
    7. Kimberly Passmore              95  SGVecht&Rijn        40.26
    8. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer             41.74



TOP
Nr. 56   50m vlinderslag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claire de Winter               94  GoSwim              32.86
    2. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal       33.06
    3. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            35.63
    4. Rianne Weijburg                94  DeZwoer             36.05
    5. Romy van Slagmaat              94  GoSwim              36.05
    6. Antoinette van der Brink       94  UZSC                36.24
    7. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn        38.69
    8. Julia Vermeulen                94  DeHaaien            38.94



TOP
Nr. 57   50m vlinderslag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vita Schipper                  93  GoSwim              33.54
    2. Trudy van den Brink            93  GoSwim              33.54
    3. Marlot Langlere                93  Aquarijn            34.52
    4. Merel Cornelissen              93  GoSwim              35.08
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       35.08
    6. Tessa Jongerius                93  SGVecht&Rijn        35.90
    7. Rieneke Jager                  93  DeZwoer             37.17
    8. Marrie de Priester             93  IJZPC               38.56



TOP
Nr. 58   50m vlinderslag Dames                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      32.57
    2. Suzanne Lange                  92  DeZwoer             33.50
    3. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal       33.97
    4. Marit van de Berkt             92  DeHaaien            34.71
    5. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn        35.56
    6. Kirsten Croese                 92  IJZPC               36.08
    7. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi       37.38
    8. Iris Selten                    92  Aquarijn            38.44



TOP
Nr. 59   50m vlinderslag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      30.47
    2. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal       33.62
    3. Milou Feijt                    91  AZ&PC               33.70
    4. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC               33.97
    5. Michelle van der Vegt          91  GoSwim              34.65
    6. Martika van den Breul          91  MZ&PCDeFuut         35.39
    7. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn        35.39
    8. Roos van Bentum                91  DeZwoer             36.71



TOP
Nr. 60   50m vlinderslag Dames                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC               30.06
    2. Mandy v. Wakeren               86  AZ&PC               31.11
    3. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo      31.29
    4. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               31.54
    5. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo      31.83
    6. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol       32.88
    7. Romy Euser                     89  DeHaaien            34.16
    8. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut         34.33
    9. Anne van den Brink             87  GoSwim              34.41
   10. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht           34.41
   11. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer             34.54
   12. Heidi Onwezen                  89  GoSwim              34.85
   13. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers       35.04
   14. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi       35.18
   15. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      36.46
   16. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien            36.59



TOP
Nr. 61   200m schoolslag Heren                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Wilmes                    94  IJZPC             3:13.75
    2. Joren Harms                    94  GoSwim            3:13.81
    3. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       3:20.59
    4. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             3:20.78
    5. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     3:28.97
  dis. Symen Dogger                   94  DeZwoer           3:21.26     SK



TOP
Nr. 62   200m schoolslag Heren                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          2:55.79
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         2:56.07
    3. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       3:03.34
    4. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             3:06.44
    5. Timo de Jong                   93  GoSwim            3:10.07
    6. Frank Kruit                    93  IJZPC             3:12.25
    7. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             3:26.97



TOP
Nr. 63   200m schoolslag Heren                                junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht         2:49.78
    2. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:55.79
    3. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:57.99
    4. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            3:01.56
    5. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          3:11.24
    6. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    3:12.76
    7. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      3:16.11
    8. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            3:16.89



TOP
Nr. 64   200m schoolslag Heren                                junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     2:49.05
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:51.52
    3. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn      3:00.16
    4. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       3:02.67
    5. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          3:05.04
    6. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     3:12.40
    7. Justin Rijnberg                91  ZVDorestadDol     3:14.08
    8. Carlo van Velzen               91  GoSwim            3:20.63



TOP
Nr. 65   200m schoolslag Heren                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     2:43.48
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim            2:56.31
    3. Frank van der Loo              90  Aquarijn          2:56.69
    4. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut       3:04.10
    5. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     3:14.32



TOP
Nr. 66   200m schoolslag Heren                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Nauta                      89  DeHaaien          2:47.65
    2. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          2:49.61
    3. Michiel Selten                 89  Aquarijn          3:03.25
    4. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          3:18.79



TOP
Nr. 67   200m schoolslag Heren                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    2:28.84
    2. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers     2:39.93
    3. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          2:46.56
    4. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            2:49.20
    5. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    2:49.88
    6. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    2:55.01
    7. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:55.59
    8. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    3:01.67



TOP
Nr. 68   400m vrije slag Dames                                minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          5:05.64
    2. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          5:30.90
    3. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         5:31.45
    4. Michelle Geisler               95  Aquarijn          5:54.82
    5. Lotte Lancee                   95  IJZPC             6:00.22
    6. Merlijn van Hamel              95  DeHaaien          6:29.51
    7. Lotte van Kessel               95  GoSwim            7:17.64



TOP
Nr. 69   400m vrije slag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          5:15.18
    2. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            5:34.25
    3. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut       6:02.40
    4. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien          6:56.67
  dis. Jasmina Berragiy               94  GoSwim                        AF



TOP
Nr. 70   400m vrije slag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             5:07.50
    2. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     5:11.55
    3. Vita Schipper                  93  GoSwim            5:14.63
    4. Trudy van den Brink            93  GoSwim            5:24.66
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     5:27.30
    6. Merel Cornelissen              93  GoSwim            5:43.58
    7. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut       5:44.48
    8. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             5:47.84



TOP
Nr. 71   400m vrije slag Dames                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           5:05.27
    2. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           5:09.40
    3. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          5:20.23
    4. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     5:37.70
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC             5:41.34
    6. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     5:43.91



TOP
Nr. 72   400m vrije slag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             5:08.84
    2. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            5:32.31
    3. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn      5:53.51



TOP
Nr. 73   400m vrije slag Dames                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    4:31.11
    2. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    4:53.11
    3. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           4:58.72
    4. Anne van den Brink             87  GoSwim            5:03.11
    5. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         5:08.32
    6. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         5:18.04
    7. Geertje de Boer                87  DeHaaien          5:20.37
    8. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            5:23.14
    9. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    5:24.56
   10. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          5:32.24
   11. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut       5:33.77
   12. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     5:35.48
   13. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     5:39.79
   14. RenÚ Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     5:42.00
   15. Esther Klop                    89  DeHaaien          5:48.96
   16. Romy Euser                     89  DeHaaien          6:18.25



TOP
Nr. 74   100m rugslag Heren                                   junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Symen Dogger                   94  DeZwoer           1:19.78
    2. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:21.16
    3. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:21.18
    4. Joren Harms                    94  GoSwim            1:24.70
    5. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     1:27.18
    6. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:27.36
    7. Floris van de Bos              94  DeHaaien          1:42.27



TOP
Nr. 75   100m rugslag Heren                                   junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:14.51
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         1:17.33
    3. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          1:19.41
    4. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       1:20.24
    5. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       1:24.47
    6. Ruben de Boer                  93  DeDuinkikkers     1:25.43
    7. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             1:28.61
  dis. Heru Leander                   93  DeHaaien          1:21.54     RD



TOP
Nr. 76   100m rugslag Heren                                   junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     1:08.31
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            1:09.36
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:12.71
    4. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:14.22
    5. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:15.36
    6. Marijn van Baaren              92  VZCVeenendaal     1:16.15
    7. Lennart Okkersen               92  Aquarijn          1:20.33
    8. Bart Kalmeyer                  92  SGVecht&Rijn      1:24.83



TOP
Nr. 77   100m rugslag Heren                                   junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         1:06.63
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:08.27
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          1:09.38
    4. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal     1:09.46
    5. Menno v Ginkel                 91  VZCVeenendaal     1:09.87
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:10.31
    7. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       1:13.08
    8. Jorik de Jong                  91  MZ&PCDeFuut       1:16.81



TOP
Nr. 78   100m rugslag Heren                                      jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Guus van Middelaar             90  GoSwim            1:11.08
    2. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     1:12.48
    3. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht         1:13.19
    4. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:15.56
    5. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:18.94
    6. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             1:19.58



TOP
Nr. 79   100m rugslag Heren                                      jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          1:04.94
    2. Mike Kaasjager                 89  AZ&PC             1:09.60
    3. Vincent Okkersen               89  Aquarijn          1:11.92
    4. Marc Huijsing                  89  DeHaaien          1:17.41
    5. Michiel Selten                 89  Aquarijn          1:18.09
    6. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol     1:19.26
    7. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          1:20.30



TOP
Nr. 80   100m rugslag Heren                          senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            1:03.59
    2. Joan Kentrop                   85  SGVecht&Rijn      1:06.93
    3. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn      1:08.61
    4. Dick Kampman                   88  AZCDeAmer         1:10.69
    5. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     1:11.17
    6. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     1:16.73
    7. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    1:18.19
    8. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     1:18.72
    9. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     1:19.10
   10. Jens van Egmond                87  ZVDorestadDol     1:20.15
   11. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     1:23.24



TOP
Nr. 81   100m schoolslag Dames                                minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          1:29.70
    2. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:30.58
    3. Kimberly Passmore              95  SGVecht&Rijn      1:32.14
    4. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          1:39.26
    5. Aranka Schouten                95  SGVecht&Rijn      1:40.09
    6. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:40.22
    7. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:41.08
    8. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:41.47



TOP
Nr. 82   100m schoolslag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien          1:33.67
    2. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      1:34.29
    3. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:34.67
    4. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     1:36.37
    5. Jasmina Berragiy               94  GoSwim            1:41.09
    6. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            1:41.10
    7. Marielle Kievit                94  MZ&PCDeFuut       1:42.58
  dis. Rianne Weijburg                94  DeZwoer                       AA



TOP
Nr. 83   100m schoolslag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rieneke Jager                  93  DeZwoer           1:23.76
    2. Rozemarijn Erdbrink            93  VZCVeenendaal     1:27.55
    3. Vita Schipper                  93  GoSwim            1:27.55
    4. Kathy van Zuilen               93  AZCDeAmer         1:33.41
    5. Anne Willers                   93  Aquarijn          1:34.60
    6. Marrie de Priester             93  IJZPC             1:37.11
    7. Marlot Langlere                93  Aquarijn          1:38.99
  dis. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist                 AA



TOP
Nr. 84   100m schoolslag Dames                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:27.77
    2. Iris Selten                    92  Aquarijn          1:27.97
    3. Suzanne Lange                  92  DeZwoer           1:29.15
    4. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     1:34.67
    5. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     1:37.01
    6. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn      1:37.10
    7. Sigrid Dogger                  92  DeZwoer           1:37.11
    8. Kirsten Croese                 92  IJZPC             1:41.15



TOP
Nr. 85   100m schoolslag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:27.08
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:28.96
    3. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         1:31.31
    4. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     1:33.47
    5. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            1:35.66
    6. Roos van Bentum                91  DeZwoer           1:36.84
    7. Iris Voordouw                  91  SGVecht&Rijn      1:38.90



TOP
Nr. 86   100m schoolslag Dames                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne van der Mast           88  DeZwoer           1:20.58
    2. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         1:21.97
    3. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:22.30
    4. Rana van Beek                  84  GoSwim            1:25.35
    5. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     1:29.46
    6. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     1:29.79
    7. Anne van den Brink             87  GoSwim            1:30.35
    8. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         1:30.59
    9. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          1:30.97
   10. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             1:31.66
   11. Marlous de Jong                90  Aquarijn          1:32.14
   12. Marloes de Vries               88  DeHaaien          1:33.82
   13. Marjolein Post                 89  Zwemlust-denHo    1:33.86
   14. Mara Diks                      90  Aquarijn          1:35.43
  dis. Linda van Herk                 87  SGVecht&Rijn                  AA
  dis. Sandra den Oudsten             89  GoSwim                        AA



TOP
Nr. 87   200m wisselslag Heren                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Symen Dogger                   94  DeZwoer           2:52.18
    2. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:55.47
    3. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:57.97
    4. Timon ter Avest                94  ZwemclubZeist     3:10.22
    5. Joren Harms                    94  GoSwim            3:13.31
    6. Floris van de Bos              94  DeHaaien          3:44.58
  dis. Erik Wilmes                    94  IJZPC                         AA



TOP
Nr. 88   200m wisselslag Heren                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          2:32.63
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         2:37.49
    3. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC             2:38.57
    4. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:48.34
    5. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       2:50.98
    6. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       2:52.40
    7. Timo de Jong                   93  GoSwim            2:59.09
    8. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          2:59.61



TOP
Nr. 89   200m wisselslag Heren                                junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:26.70
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:27.86
    3. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht         2:34.71
    4. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:35.13
    5. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      2:45.52
    6. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    2:48.86
    7. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            2:56.00
    8. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          3:03.45



TOP
Nr. 90   200m wisselslag Heren                                junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:23.24
    2. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     2:26.77
    3. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         2:26.92
    4. Joeri Scheidt                  91  VZCVeenendaal     2:29.96
    5. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:32.05
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:35.93
    7. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       2:43.46
    8. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn      2:44.88



TOP
Nr. 91   200m wisselslag Heren                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Guus van Middelaar             90  GoSwim            2:31.94
    2. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     2:32.86
    3. Frank van der Loo              90  Aquarijn          2:38.15
    4. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:41.88
    5. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht         2:46.25
    6. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             2:48.03



TOP
Nr. 92   200m wisselslag Heren                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          2:25.62
    2. Vincent Okkersen               89  Aquarijn          2:30.18
    3. Job Nauta                      89  DeHaaien          2:41.43
    4. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          2:54.51



TOP
Nr. 93   200m wisselslag Heren                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Aggele               84  Zwemlust-denHo    2:19.15
    2. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            2:20.43
    3. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:26.74
    4. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          2:29.58
    5. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    2:30.24
    6. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers     2:30.49
    7. Johan van Roon                 86  GoSwim            2:33.75
    8. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    2:33.88
    9. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     2:35.63
   10. Martijn van Buuren             76  Zwemlust-denHo    2:41.58
   11. Roy van der Pal                85  MZ&PCDeFuut       2:45.09
   12. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     2:46.47
   13. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     2:51.93
   14. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     2:55.97



TOP
Nr. 94   4 x 100m wisselslag Dames                  junioren 2 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GoSwim 1                           GoSwim            5:11.99
    2. De Haaien 1                        DeHaaien          5:29.89
    3. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     5:30.73
    4. AZ&PC 1                            AZ&PC             5:39.63
    5. Aquarijn 1                         Aquarijn          5:46.64
    6. SG Vecht&Rijn 1                    SGVecht&Rijn      5:57.04
    7. MZ&PC De Fuut 1                    MZ&PCDeFuut       6:02.39
  dis. De Zwoer 1                         DeZwoer           5:34.51     RD



TOP
Nr. 95   4 x 100m wisselslag Dames                      jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    4:45.86
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             5:04.34
    3. GoSwim 1                           GoSwim            5:10.18
    4. De Zwoer 1                         DeZwoer           5:14.16
    5. De Haaien 1                        DeHaaien          5:24.42
    6. SG Vecht&Rijn 1                    SGVecht&Rijn      5:26.28
    7. One Team Swimming 1                OneTeamSwimmi     5:28.30



TOP
Nr. 96   4 x 100m vrije slag Heren                  junioren 4 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     3:52.41
    2. Aquarijn 1                         Aquarijn          3:53.71
    3. MZ&PC De Fuut 2                    MZ&PCDeFuut       4:13.56
    4. ZV Utrecht 1                       ZVUtrecht         4:18.96
    5. SG Vecht&Rijn 1                    SGVecht&Rijn      4:29.03
    6. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:31.62
    7. GoSwim 1                           GoSwim            4:46.99



TOP
Nr. 97   4 x 100m vrije slag Heren                      jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    3:44.46
    2. De Haaien 1                        DeHaaien          3:54.66
    3. GoSwim 1                           GoSwim            4:06.09
    4. One Team Swimming 1                OneTeamSwimmi     4:25.88



TOP
Nr. 98   50m schoolslag Heren                                 junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Simon Slingerland              94  DeHaaien            39.74
    2. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               39.82
    3. Erik Wilmes                    94  IJZPC               40.10
    4. Joren Harms                    94  GoSwim              41.11
    5. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers       41.90
    6. Jorick van Rhenen              94  DeZwoer             44.01
    7. Frank Smit                     94  GoSwim              47.96
    8. Floris van de Bos              94  DeHaaien            49.32



TOP
Nr. 99   50m schoolslag Heren                                 junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            34.90
    2. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut         36.87
    3. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC               38.68
    4. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht           38.76
    5. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut         40.21
    6. Dirk de Bruin                  93  IJZPC               41.85
    7. Heru Leander                   93  DeHaaien            42.85
    8. Jesse Schaekers                93  Aquarijn            42.85



TOP
Nr. 100   50m schoolslag Heren                                junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht           34.93
    2. Bart Kalmeyer                  92  SGVecht&Rijn        36.22
    3. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       36.72
    4. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien            37.15
    5. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn        38.10
    6. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            38.23
    7. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut         39.26
    8. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              41.52



TOP
Nr. 101   50m schoolslag Heren                                junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal       33.81
    2. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht           34.08
    3. Tim Niekus                     91  VZCVeenendaal       34.55
    4. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            35.19
    5. Tsun-Wang Yu                   91  ZVDeAlbastros       35.19
    6. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn        36.33
    7. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut         38.54
    8. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi       39.13



TOP
Nr. 102   50m schoolslag Heren                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal       33.48
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim              35.22
       Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                35.22
    4. Frank van der Loo              90  Aquarijn            35.48
    5. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut         36.59
    6. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      37.09
    7. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht           38.11
    8. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC               40.15



TOP
Nr. 103   50m schoolslag Heren                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Nauta                      89  DeHaaien            34.37
    2. Michiel Selten                 89  Aquarijn            35.32
    3. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien            35.32
    4. Marc Huijsing                  89  DeHaaien            36.59
    5. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien            40.77
    6. Remco van de Berkt             89  DeHaaien            41.04
    7. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol       43.33



TOP
Nr. 104   50m schoolslag Heren                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers       32.41
    2. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      32.94
    3. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      33.69
    4. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      34.14
    5. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien            34.20
    6. Roy van der Pal                85  MZ&PCDeFuut         34.49
    7. Yelmar van der Veer            88  GoSwim              35.61
    8. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol       37.84
    9. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi       38.12
   10. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi       38.86
   11. Rudi Butselaar                 87  GoSwim              39.97
   12. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi       41.47



TOP
Nr. 105   50m rugslag Dames                                   minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien            34.51
    2. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht           36.93
    3. Lotte Lancee                   95  IJZPC               38.27
    4. Suzanne de Vries               95  DeHaaien            38.69
    5. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer             38.72
    6. Shireen Post                   95  AZ&PC               38.72
    7. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist       39.49
    8. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn            39.91



TOP
Nr. 106   50m rugslag Dames                                   junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claire de Winter               94  GoSwim              34.75
    2. Romy van Slagmaat              94  GoSwim              37.99
    3. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            39.37
    4. Ellen van Dijk                 94  VZCVeenendaal       39.51
    5. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn        39.69
    6. Julia Vermeulen                94  DeHaaien            40.08
    7. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut         41.45
    8. Antoinette van der Brink       94  UZSC                42.22



TOP
Nr. 107   50m rugslag Dames                                   junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist       34.57
    2. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       34.88
    3. Vita Schipper                  93  GoSwim              36.39
    4. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               36.95
    5. Trudy van den Brink            93  GoSwim              37.15
    6. Iris van Beek                  93  MZ&PCDeFuut         39.46
    7. Sylvia Tersteeg                93  ZVDeAlbastros       39.89
    8. Marlot Langlere                93  Aquarijn            40.45



TOP
Nr. 108   50m rugslag Dames                                      jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      32.69
    2. Celeste Kettler                92  SGVecht&Rijn        37.33
    3. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn        37.33
    4. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim              38.02
    5. Marit van de Berkt             92  DeHaaien            38.10
    6. Iris Selten                    92  Aquarijn            38.12
    7. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal       38.30
    8. Kirsten Croese                 92  IJZPC               39.78



TOP
Nr. 109   50m rugslag Dames                                      jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Milou Feijt                    91  AZ&PC               35.36
    2. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal       35.71
    3. Petra van den Brink            91  GoSwim              36.47
    4. Michelle van der Vegt          91  GoSwim              37.64
    5. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer           38.93



TOP
Nr. 110   50m rugslag Dames                          senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo      31.06
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal       32.04
    3. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo      33.44
    4. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo      33.74
       Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo      33.74
    6. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC               34.48
    7. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht           34.91
    8. Marloes de Vries               88  DeHaaien            35.19
    9. Erika Kastelein                84  OneTeamSwimmi       35.53
   10. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               36.29
   11. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo      36.39
   12. Anne van den Brink             87  GoSwim              36.56
   13. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers       36.56
   14. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien            37.99
   15. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi       38.86
  dis. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol



TOP
Nr. 111   200m rugslag Heren                                  junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:53.84
    2. Erik Wilmes                    94  IJZPC             2:57.19
    3. Simon Slingerland              94  DeHaaien          3:07.26
    4. Frank Smit                     94  GoSwim            3:10.68



TOP
Nr. 112   200m rugslag Heren                                  junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         2:44.15
    2. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       2:50.36
    3. Heru Leander                   93  DeHaaien          2:57.04
    4. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       3:04.64
    5. Frank Wilschut                 93  GoSwim            3:18.70



TOP
Nr. 113   200m rugslag Heren                                  junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:25.41
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:29.98
    3. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:39.18
    4. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    2:42.59
    5. Marijn van Baaren              92  VZCVeenendaal     2:43.11
    6. Lennart Okkersen               92  Aquarijn          2:56.02
    7. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            3:06.61



TOP
Nr. 114   200m rugslag Heren                                  junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:25.06
    2. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:28.97
    3. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       2:34.02
    4. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:37.00
    5. Timo Bol                       91  MZ&PCDeFuut       2:49.84
    6. Carlo van Velzen               91  GoSwim            3:16.91
  dis. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         2:28.48     RC



TOP
Nr. 115   200m rugslag Heren                                     jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    2:27.98
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim            2:34.12
    3. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:44.65
    4. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             2:49.39
    5. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              2:53.15



TOP
Nr. 116   200m rugslag Heren                                     jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          2:21.60
    2. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          2:28.87
    3. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          2:53.80
    4. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol     2:58.11



TOP
Nr. 117   200m rugslag Heren                         senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            2:23.42
    2. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn      2:30.30
    3. Dick Kampman                   88  AZCDeAmer         2:31.68
    4. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:32.53
    5. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     2:34.14
    6. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     2:51.11
    7. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     2:52.35
  dis. Rudi Butselaar                 87  GoSwim            2:45.33     RC



TOP
Nr. 118   200m vlinderslag Dames                              junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            3:13.97
    2. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          3:14.63



TOP
Nr. 119   200m vlinderslag Dames                              junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vita Schipper                  93  GoSwim            3:06.31
    2. Merel Cornelissen              93  GoSwim            3:12.59
    3. Brenda Groenestein             93  MZ&PCDeFuut       3:48.14



TOP
TOP
Nr. 121   200m vlinderslag Dames                                 jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             3:04.32
    2. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            3:25.18
    3. Martika van den Breul          91  MZ&PCDeFuut       3:43.32



TOP
Nr. 122   200m vlinderslag Dames                     senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     2:40.95
    2. Lidia v. Bon                   70  AZ&PC             2:46.04
    3. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     2:54.74
    4. Anne van den Brink             87  GoSwim            2:54.74
    5. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     3:07.95
    6. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers     3:08.96
    7. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            3:20.17
    8. RenÚ Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     3:22.78
    9. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     3:29.17



TOP
Nr. 123   100m vlinderslag Heren                              junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             1:31.33
    2. Joren Harms                    94  GoSwim            1:36.18
    3. Frank Smit                     94  GoSwim            1:38.13
    4. Simon Slingerland              94  DeHaaien          1:45.25
    5. Floris van de Bos              94  DeHaaien          1:47.53



TOP
Nr. 124   100m vlinderslag Heren                              junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:09.53
    2. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC             1:09.96
    3. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         1:17.41
    4. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:22.28
    5. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       1:27.10
    6. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          1:31.36
    7. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             1:33.64
  dis. Frank Wilschut                 93  GoSwim            1:51.81     VD



TOP
Nr. 125   100m vlinderslag Heren                              junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     1:05.26
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            1:09.65
    3. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      1:10.41
    4. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    1:24.68
    5. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            1:27.72
    6. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          1:35.67



TOP
Nr. 126   100m vlinderslag Heren                              junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:03.80
    2. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         1:04.45
    3. Menno v Ginkel                 91  VZCVeenendaal     1:05.16
    4. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          1:10.14
    5. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       1:10.14
    6. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     1:17.89
    7. Robin Rood                     91  ZVDorestadDol     1:19.38
  dis. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo                AA



TOP
Nr. 127   100m vlinderslag Heren                                 jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Guus van Middelaar             90  GoSwim            1:05.55
    2. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:07.13
    3. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:08.10
    4. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     1:11.41
    5. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             1:14.40
    6. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht         1:16.10



TOP
Nr. 128   100m vlinderslag Heren                                 jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marc Huijsing                  89  DeHaaien          1:13.47
    2. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          1:21.97



TOP
Nr. 129   100m vlinderslag Heren                     senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            1:02.24
    2. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             1:05.17
    3. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          1:06.07
    4. Johan van Roon                 86  GoSwim            1:06.54
    5. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:07.37
    6. Rudi Butselaar                 87  GoSwim            1:10.87
    7. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    1:11.28
    8. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    1:12.31
    9. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi     1:17.04
   10. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     1:19.62
   11. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     1:21.26
   12. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     1:26.96
  dis. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     1:29.77     VC



TOP
Nr. 130   100m vrije slag Dames                               minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:04.86
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:10.10
    3. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:11.73
    4. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          1:11.87
    5. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          1:11.92
    6. Heleen Kaemingk                95  ZwemclubZeist     1:13.07
    7. Michelle Geisler               95  Aquarijn          1:13.18
    8. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         1:13.49



TOP
Nr. 131   100m vrije slag Dames                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     1:06.89
    2. Claire de Winter               94  GoSwim            1:07.20
    3. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:08.66
    4. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            1:10.89
    5. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     1:14.01
    6. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      1:15.44
    7. Ellen van Dijk                 94  VZCVeenendaal     1:17.76
    8. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut       1:17.95



TOP
Nr. 132   100m vrije slag Dames                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Trudy van den Brink            93  GoSwim            1:05.90
    2. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     1:05.92
    3. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:07.27
    4. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:07.50
    5. Vita Schipper                  93  GoSwim            1:08.29
    6. Anne Willers                   93  Aquarijn          1:10.79
    7. Tessa Jongerius                93  SGVecht&Rijn      1:13.67
    8. Marlot Langlere                93  Aquarijn          1:15.76



TOP
Nr. 133   100m vrije slag Dames                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:03.56
    2. Iris Selten                    92  Aquarijn          1:08.06
    3. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          1:09.31
    4. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     1:09.58
    5. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     1:11.14
    6. Kirsten Croese                 92  IJZPC             1:11.88
    7. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim            1:12.78
    8. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn      1:13.68



TOP
Nr. 134   100m vrije slag Dames                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:00.28
    2. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             1:05.51
    3. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:06.22
    4. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     1:08.26
    5. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         1:10.65
    6. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            1:10.88
    7. Petra van den Brink            91  GoSwim            1:13.31
    8. Martika van den Breul          91  MZ&PCDeFuut       1:21.15



TOP
Nr. 135   100m vrije slag Dames                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust-denHo      59.09
    2. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:00.60
    3. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    1:00.60
    4. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    1:01.74
    5. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     1:03.27
    6. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    1:03.78
    7. Eline van Suchtelen            86  AZ&PC             1:03.83
    8. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         1:04.36
    9. Petra Dekker                   87  Zwemlust-denHo    1:06.78
   10. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         1:06.86
   11. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     1:07.80
   12. Ingrid den Ouden               87  AZCDeAmer         1:08.35
   13. Anne van den Brink             87  GoSwim            1:08.35
   14. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:09.87
   15. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:09.88
   16. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            1:10.21



TOP
Nr. 136   200m vrije slag Heren                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             2:27.16
    2. Erik Wilmes                    94  IJZPC             2:27.85
    3. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             2:42.36
    4. Joren Harms                    94  GoSwim            2:53.23
    5. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     2:53.82
    6. Frank Smit                     94  GoSwim            3:02.68
    7. Simon Slingerland              94  DeHaaien          3:06.66
    8. Floris van de Bos              94  DeHaaien          3:24.13



TOP
Nr. 137   200m vrije slag Heren                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          2:11.43
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         2:18.51
    3. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       2:23.87
    4. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC             2:26.41
    5. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             2:26.63
    6. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       2:28.19
    7. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          2:30.04
    8. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             2:38.56



TOP
Nr. 138   200m vrije slag Heren                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     2:06.25
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            2:07.76
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    2:13.77
    4. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          2:14.20
    5. David Beijer                   92  Zwemlust-denHo    2:18.56
    6. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      2:18.89
    7. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht         2:20.26
    8. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          2:34.94



TOP
Nr. 139   200m vrije slag Heren                               junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     2:04.43
    2. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:04.78
    3. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:05.34
    4. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         2:09.26
    5. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       2:13.25
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:18.15
    7. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn      2:20.68
    8. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     2:31.45



TOP
Nr. 140   200m vrije slag Heren                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    2:04.76
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim            2:16.23
    3. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     2:16.90
    4. Frank van der Loo              90  Aquarijn          2:18.98
    5. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             2:28.13
    6. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              2:28.35
    7. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut       2:31.03
    8. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers     2:33.65



TOP
Nr. 141   200m vrije slag Heren                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          2:09.38
    2. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          2:10.32
    3. Job Nauta                      89  DeHaaien          2:16.14
    4. Michiel Selten                 89  Aquarijn          2:22.73
    5. Pascal van den Dijssel         89  DeHaaien          2:36.57
    6. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol     2:39.43



TOP
Nr. 142   200m vrije slag Heren                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            2:04.35
    2. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    2:11.11
    3. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          2:11.35
    4. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             2:11.98
    5. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     2:15.68
    6. Leon Kentrop                   87  SGVecht&Rijn      2:16.03
    7. Johan van Roon                 86  GoSwim            2:16.10
    8. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    2:16.54
    9. Roy van der Pal                85  MZ&PCDeFuut       2:22.56
   10. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     2:26.11
   11. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     2:32.53
   12. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     2:38.98
   13. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     2:42.36
  dis. Paul van der Voort             62  DeZwoer                       AA



TOP
Nr. 143   4 x 200m vrije slag Dames                 junioren 2 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GoSwim 1                           GoSwim           10:09.84
    2. De Haaien 1                        DeHaaien         10:38.28
    3. Aquarijn 1                         Aquarijn         10:49.11
    4. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal    10:52.85
    5. MZ&PC De Fuut 3                    MZ&PCDeFuut      11:35.18



TOP
Nr. 144   4 x 200m vrije slag Dames                     jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    9:00.25
    2. Zwemlust-den Hommel 2              Zwemlust-denHo    9:33.28
    3. AZ&PC 1                            AZ&PC             9:40.44
    4. GoSwim 1                           GoSwim           10:04.75
    5. One Team Swimming 1                OneTeamSwimmi    10:23.90



TOP
Nr. 145   50m vrije slag Dames                                minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien            29.36
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC               31.77
    3. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer             32.34
    4. Suzanne de Vries               95  DeHaaien            32.90
    5. Kimberly Passmore              95  SGVecht&Rijn        33.07
    6. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn            33.20
    7. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht           33.26
    8. Michelle Geisler               95  Aquarijn            34.67



TOP
Nr. 146   50m vrije slag Dames                                junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            29.93
       Claire de Winter               94  GoSwim              29.93
    3. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal       31.12
    4. Romy van Slagmaat              94  GoSwim              32.16
    5. Antoinette van der Brink       94  UZSC                32.98
    6. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut         33.00
    7. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn        34.29
    8. Conny de Smit                  94  AZCDeAmer           34.58



TOP
Nr. 147   50m vrije slag Dames                                junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Trudy van den Brink            93  GoSwim              30.11
    2. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist       30.30
    3. Vita Schipper                  93  GoSwim              31.16
    4. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               31.18
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist       31.27
    6. Charelle Hanewald              93  AZ&PC               31.49
    7. Rosaline Verhofstadt           93  SGVecht&Rijn        31.82
    8. Tessa Jongerius                93  SGVecht&Rijn        33.35



TOP
Nr. 148   50m vrije slag Dames                                   jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      28.38
    2. Iris Selten                    92  Aquarijn            30.46
    3. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim              30.82
    4. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal       30.88
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC               31.06
    6. Marit van de Berkt             92  DeHaaien            31.94
    7. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi       31.96
    8. Tessa Huijsing                 92  DeHaaien            32.88



TOP
Nr. 149   50m vrije slag Dames                                   jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      27.31
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC               29.39
    3. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC               29.64
    4. Petra van den Brink            91  GoSwim              29.73
    5. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer           30.74
    6. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal       31.05
    7. Michelle van der Vegt          91  GoSwim              32.82
    8. Martika van den Breul          91  MZ&PCDeFuut         34.18



TOP
Nr. 150   50m vrije slag Dames                       senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust-denHo      26.75
    2. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo      27.20
    3. Melanie ten Brink              81  DeHaaien            27.23
    4. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo      28.13
    5. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo      28.43
    6. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal       28.86
    7. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo      29.16
    8. Rana van Beek                  84  GoSwim              29.60
    9. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol       29.72
   10. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht           30.04
   11. Anne van den Brink             87  GoSwim              30.36
   12. Saskia de Klerk                90  GoSwim              30.39
   13. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut         30.76
   14. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi       31.15
   15. Dorien Riemersma               89  AZ&PC               31.88
   16. Esther Klop                    89  DeHaaien            32.20



TOP
Nr. 151   50m vlinderslag Heren                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Wilmes                    94  IJZPC               34.56
    2. Frank Smit                     94  GoSwim              37.51
    3. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC               37.62
    4. Joren Harms                    94  GoSwim              39.11
    5. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers       40.93
    6. Rikus de Lange                 94  AZ&PC               40.93
    7. Floris van de Bos              94  DeHaaien            48.34



TOP
Nr. 152   50m vlinderslag Heren                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            29.86
    2. Ivan J÷bsis                    93  AZ&PC               30.37
    3. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht           32.34
    4. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut         33.80
    5. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut         34.90
    6. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC               35.86
    7. Dirk de Bruin                  93  IJZPC               37.70
    8. Jesse Schaekers                93  Aquarijn            38.33



TOP
Nr. 153   50m vlinderslag Heren                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal       28.72
    2. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      29.66
    3. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim              30.43
    4. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn        30.64
    5. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht           31.43
    6. Yordi Tak                      92  MZ&PCDeFuut         31.62
    7. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            33.07
    8. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien            33.75



TOP
Nr. 154   50m vlinderslag Heren                               junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Menno v Ginkel                 91  VZCVeenendaal       28.24
    2. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht           28.27
    3. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            28.27
    4. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut         28.75
    5. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      28.82
    6. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            29.03
    7. Jorik de Jong                  91  MZ&PCDeFuut         30.32
    8. Robin Rood                     91  ZVDorestadDol       32.81



TOP
Nr. 155   50m vlinderslag Heren                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Guus van Middelaar             90  GoSwim              28.14
    2. Frank van der Loo              90  Aquarijn            28.82
    3. Mark Pijtak                    90  AZ&PC               29.32
    4. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht           29.84
    5. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo      29.93
    6. Sven van Zanten                90  DeDuinkikkers       30.85
    7. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC               32.92
    8. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                33.72



TOP
Nr. 156   50m vlinderslag Heren                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      25.92
    2. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien            28.42
    3. Job Nauta                      89  DeHaaien            29.94
    4. Remco van de Berkt             89  DeHaaien            31.58
    5. Marc Huijsing                  89  DeHaaien            32.35
    6. Michiel Selten                 89  Aquarijn            33.24



TOP
Nr. 157   50m vlinderslag Heren                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo      28.02
    2. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC               28.14
    3. Johan van Roon                 86  GoSwim              28.41
    4. Yelmar van der Veer            88  GoSwim              28.41
    5. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien            29.29
    6. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers       30.17
    7. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers       30.61
    8. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo      30.83
    9. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo      31.15
   10. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi       31.40
   11. Vincent Boere                  86  OneTeamSwimmi       31.53
   12. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol       33.14
   13. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi       33.76
   14. Peter Dirks                    86  MZ&PCDeFuut         34.12



TOP
Nr. 158   200m schoolslag Dames                               minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          3:15.23
    2. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          3:18.59
    3. Kimberly Passmore              95  SGVecht&Rijn      3:28.64
    4. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:37.88
    5. Manon van de Kraats            95  VZCVeenendaal     3:40.02
    6. Michelle Geisler               95  Aquarijn          3:40.02
    7. Lotte Lancee                   95  IJZPC             3:41.58
    8. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           3:51.83



TOP
Nr. 159   200m schoolslag Dames                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marieke Veldhuizen             94  DeHaaien          3:21.18
    2. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     3:22.99
    3. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      3:30.01
    4. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          3:31.40
    5. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          3:32.55
    6. Jasmina Berragiy               94  GoSwim            3:40.82
    7. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            3:52.61



TOP
Nr. 160   200m schoolslag Dames                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vita Schipper                  93  GoSwim            3:08.88
    2. Rozemarijn Erdbrink            93  VZCVeenendaal     3:11.52
    3. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     3:18.16
    4. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             3:25.84
    5. Marrie de Priester             93  IJZPC             3:30.10
    6. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut       3:32.18
    7. Nicolle Buijs                  93  AZ&PC             3:36.04
    8. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          3:42.48



TOP
Nr. 161   200m schoolslag Dames                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Selten                    92  Aquarijn          3:09.40
    2. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    3:09.64
    3. Anouk van den Heuvel           92  ZwemclubZeist     3:23.99
    4. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim            3:32.54
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC             3:33.46
    6. Tessa Huijsing                 92  DeHaaien          3:42.54
  dis. Annika van Dijk                92  ZwemclubZeist     3:39.22     SO



TOP
Nr. 162   200m schoolslag Dames                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             3:11.79
    2. Kitty de Smit                  91  AZCDeAmer         3:20.01
    3. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            3:22.72



TOP
Nr. 163   200m schoolslag Dames                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         2:55.53
    2. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    2:58.42
    3. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    2:59.49
    4. Anouk Boersen                  90  VZCVeenendaal     3:01.67
    5. Rana van Beek                  84  GoSwim            3:01.71
    6. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          3:12.22
    7. Anne Duijst                    89  AZCDeAmer         3:12.36
    8. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     3:13.61
    9. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers     3:14.60
   10. Sanne Groenen                  90  DeHaaien          3:15.15
   11. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     3:17.89
   12. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             3:20.96
   13. Marlous de Jong                90  Aquarijn          3:21.36
   14. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            3:21.36
   15. Mara Diks                      90  Aquarijn          3:26.28
   16. Romy Euser                     89  DeHaaien          3:31.89



TOP
Nr. 164   400m vrije slag Heren                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             5:18.27
    2. Erik Wilmes                    94  IJZPC             5:18.75
    3. Rikus de Lange                 94  AZ&PC             5:32.94
    4. Frank Smit                     94  GoSwim            6:16.50



TOP
Nr. 165   400m vrije slag Heren                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          4:42.86
    2. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         4:49.06
    3. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       5:07.54
    4. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       5:15.86
    5. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             5:37.86



TOP
Nr. 166   400m vrije slag Heren                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     4:32.43
    2. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            4:39.50
    3. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          4:42.82
    4. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    4:48.45
    5. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      5:14.36
    6. Jean Maurice van Zoelen        92  GoSwim            5:41.30



TOP
Nr. 167   400m vrije slag Heren                               junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          4:28.36
    2. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     4:29.91
    3. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         4:30.47
    4. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          4:32.71
    5. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       4:47.60
    6. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    4:50.93
    7. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn      5:03.15
    8. Jorik de Jong                  91  MZ&PCDeFuut       5:21.16



TOP
Nr. 168   400m vrije slag Heren                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    4:18.66
    2. Guus van Middelaar             90  GoSwim            4:55.43
    3. Frank van der Loo              90  Aquarijn          4:56.43



TOP
Nr. 169   400m vrije slag Heren                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          4:35.60
    2. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          4:47.84



TOP
Nr. 170   400m vrije slag Heren                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sebastiaan Verschuren          88  Aquarijn          4:03.53
    2. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            4:24.69
    3. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          4:47.00
    4. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers     4:51.67
    5. Rudi Butselaar                 87  GoSwim            5:10.86
    6. Peter van den Dool             87  GoSwim            5:12.76
    7. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     5:13.65
    8. Peter Oskam                    77  OneTeamSwimmi     5:19.60
    9. Paul van der Voort             62  DeZwoer           5:24.47
   10. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     5:49.57



TOP
Nr. 171   100m rugslag Dames                                  minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          1:19.81
    2. ZoŰ van Zijl                   95  Aquarijn          1:22.64
    3. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         1:24.58
    4. Shireen Post                   95  AZ&PC             1:24.80
    5. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          1:24.89
    6. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           1:28.32
    7. Lotte Lancee                   95  IJZPC             1:28.35
    8. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     1:32.23



TOP
Nr. 172   100m rugslag Dames                                  junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claire de Winter               94  GoSwim            1:16.18
    2. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:23.17
    3. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     1:26.06
    4. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          1:27.46
    5. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      1:27.47
    6. Ellen van Dijk                 94  VZCVeenendaal     1:28.42
    7. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut       1:34.71
  dis. Romy van Slagmaat              94  GoSwim                        AA



TOP
Nr. 173   100m rugslag Dames                                  junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     1:16.97
    2. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     1:18.51
    3. Trudy van den Brink            93  GoSwim            1:18.62
    4. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:19.32
    5. Susan Roelse                   93  MZ&PCDeFuut       1:25.67
    6. Amalia Pechler                 93  Aquarijn          1:28.36
    7. Rosaline Verhofstadt           93  SGVecht&Rijn      1:29.46
    8. Iris van Beek                  93  MZ&PCDeFuut       1:32.29



TOP
Nr. 174   100m rugslag Dames                                     jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:12.14
    2. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn      1:21.75
    3. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     1:22.73
    4. Celeste Kettler                92  SGVecht&Rijn      1:23.79
    5. Kirsten Croese                 92  IJZPC             1:23.96
    6. Michelle Kleinveld             92  OneTeamSwimmi     1:25.05
    7. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim            1:26.04
    8. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          1:27.83



TOP
Nr. 175   100m rugslag Dames                                     jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     1:17.71
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC             1:18.73
    3. Petra van den Brink            91  GoSwim            1:20.85
    4. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            1:26.19



TOP
Nr. 176   100m rugslag Dames                         senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    1:07.78
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZCVeenendaal     1:10.77
    3. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         1:14.82
    4. Anne van den Brink             87  GoSwim            1:17.08
    5. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    1:18.25
    6. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     1:19.81
    7. Saskia de Klerk                90  GoSwim            1:20.84
    8. Estelle de Jong                89  MZ&PCDeFuut       1:21.40
    9. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     1:21.71
   10. Maaike de Boer                 90  DeDuinkikkers     1:23.42
   11. Eline Schoenmaker              90  DeDuinkikkers     1:24.03
   12. Sandra den Oudsten             89  GoSwim            1:24.59
   13. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien          1:25.10
   14. Marlous de Jong                90  Aquarijn          1:25.76
   15. Mara Diks                      90  Aquarijn          1:25.95
   16. Sandra van Meurs               89  OneTeamSwimmi     1:27.16



TOP
Nr. 177   100m schoolslag Heren                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joren Harms                    94  GoSwim            1:29.29
    2. Erik Wilmes                    94  IJZPC             1:29.32
    3. Lars van Zanten                94  DeDuinkikkers     1:30.65
    4. Ronald Vermeulen               94  AZ&PC             1:30.93
    5. Patrick Nieuwenhuizen          94  MZ&PCDeFuut       1:34.03
    6. Frank Smit                     94  GoSwim            1:48.69



TOP
Nr. 178   100m schoolslag Heren                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:18.94
    2. Gijs van der Gugten            93  MZ&PCDeFuut       1:23.03
    3. Sander Ariaansz                93  ZVUtrecht         1:26.29
    4. Jordan Kraaijenhof             93  AZ&PC             1:28.01
    5. Frank Kruit                    93  IJZPC             1:32.00
    6. Daniel Langerveld              93  MZ&PCDeFuut       1:34.56
    7. Jesse Schaekers                93  Aquarijn          1:37.00
    8. Dirk de Bruin                  93  IJZPC             1:37.25



TOP
Nr. 179   100m schoolslag Heren                               junioren 3
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Julian Diaz                    92  ZVUtrecht         1:17.81
    2. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:22.22
    3. Joost Groeneveld               92  VZCVeenendaal     1:22.75
    4. Bart Kalmeyer                  92  SGVecht&Rijn      1:22.79
    5. Jasin El Assati                92  DeDuinkikkers     1:24.80
    6. Jeroen van de Bos              92  DeHaaien          1:27.85
    7. Casper Marelis                 92  SGVecht&Rijn      1:29.57
    8. Robbin van Kilsdonk            92  GoSwim            1:33.00



TOP
Nr. 180   100m schoolslag Heren                               junioren 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Thijs Hagelstein               91  VZCVeenendaal     1:16.59
    2. Tim Niekus                     91  VZCVeenendaal     1:18.24
    3. Aziz Nosaire                   91  ZVUtrecht         1:18.81
    4. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:20.66
    5. Arn van Londen                 91  SGVecht&Rijn      1:23.29
    6. Erik vd Wijngaard              91  OneTeamSwimmi     1:24.76
    7. Len ter Hart                   91  MZ&PCDeFuut       1:25.49
    8. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          1:26.58



TOP
Nr. 181   100m schoolslag Heren                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erwin vd Haar                  90  VZCVeenendaal     1:14.84
    2. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    1:19.27
    3. Frank van der Loo              90  Aquarijn          1:20.44
    4. Guus van Middelaar             90  GoSwim            1:20.75
    5. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:20.93
    6. Gydo Nieraeth                  90  MZ&PCDeFuut       1:22.42
    7. Ricardo Diaz                   90  ZVUtrecht         1:25.33
    8. Tom Stoorvogel                 90  IJZPC             1:33.82



TOP
Nr. 182   100m schoolslag Heren                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Nauta                      89  DeHaaien          1:15.60
    2. Jeffrey Breedijk               89  DeHaaien          1:17.74
    3. Michiel Selten                 89  Aquarijn          1:21.00
    4. Marc Huijsing                  89  DeHaaien          1:23.88
    5. Niels Polman                   89  ZVDorestadDol     1:33.54
    6. Remco van de Berkt             89  DeHaaien          1:35.96



TOP
Nr. 183   100m schoolslag Heren                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remko Hooft                    87  DeDuinkikkers     1:13.07
    2. Sjoerd vd Snoek                86  IJZPC             1:14.95
    3. Mark Zwart                     79  Zwemlust-denHo    1:15.80
    4. Vincent Versteeg               77  Zwemlust-denHo    1:16.83
    5. Yelmar van der Veer            88  GoSwim            1:17.38
    6. Martijn Bouwens                88  Zwemlust-denHo    1:17.53
    7. Roy van der Pal                85  MZ&PCDeFuut       1:17.53
    8. Ronald Stolk                   66  MZ&PCDeFuut       1:22.37
    9. Peter Dirks                    86  MZ&PCDeFuut       1:24.54
   10. Gerrit Klaas van der Vaart     80  DeHaaien          1:25.14
   11. Bart Nederend                  87  OneTeamSwimmi     1:29.45
   12. Jelle Otter                    87  ZVDorestadDol     1:32.04
   13. Sander vd Wijngaard            87  OneTeamSwimmi     1:38.64



TOP
Nr. 184   200m wisselslag Dames                               minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rachelle Visser                95  DeHaaien          2:43.82
    2. Shireen Post                   95  AZ&PC             3:01.92
    3. Michelle Geisler               95  Aquarijn          3:07.65
    4. Anne Kooijman                  95  ZVUtrecht         3:09.68
    5. Lotte Lancee                   95  IJZPC             3:10.93
    6. Suzanne de Vries               95  DeHaaien          3:15.08
    7. Britte van Someren             95  ZwemclubZeist     3:20.79
    8. Michelle Groot Hulze           95  DeZwoer           3:28.90



TOP
Nr. 185   200m wisselslag Dames                               junioren 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          2:53.33
    2. Elina de Ruiter                94  VZCVeenendaal     2:53.44
    3. Romy van Slagmaat              94  GoSwim            2:59.48
    4. Julia Vermeulen                94  DeHaaien          3:07.41
    5. Myrthe Kettler                 94  SGVecht&Rijn      3:08.54
    6. Lotte Boersen                  94  VZCVeenendaal     3:09.18
    7. Ellen van Dijk                 94  VZCVeenendaal     3:13.21
  dis. Farina Apdoelaziz              94  MZ&PCDeFuut                   AF



TOP
Nr. 186   200m wisselslag Dames                               junioren 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vita Schipper                  93  GoSwim            2:44.67
    2. Ilka van Veldhuijzen           93  ZwemclubZeist     2:45.18
    3. Trudy van den Brink            93  GoSwim            2:49.62
    4. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             2:54.30
    5. Robin Theijn                   93  ZwemclubZeist     3:00.56
    6. Charelle Hanewald              93  AZ&PC             3:00.91
    7. Rozemarijn Erdbrink            93  VZCVeenendaal     3:04.18
    8. Marrie de Priester             93  IJZPC             3:13.06



TOP
Nr. 187   200m wisselslag Dames                                  jeugd 1
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    2:39.37
    2. Iris Selten                    92  Aquarijn          2:51.55
    3. Marit van de Berkt             92  DeHaaien          2:54.85
    4. Jessica Kromwijk               92  SGVecht&Rijn      2:55.95
    5. Charlotte Jansen               92  VZCVeenendaal     2:59.42
    6. Liselotte Eikenhout            92  GoSwim            3:06.09
    7. Kirsten Croese                 92  IJZPC             3:06.40
    8. Celeste Kettler                92  SGVecht&Rijn      3:07.46



TOP
Nr. 188   200m wisselslag Dames                                  jeugd 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŰlle Vermeulen             91  AZ&PC             2:41.93
    2. Milou Feijt                    91  AZ&PC             2:46.67
    3. Sarina Snijder                 91  VZCVeenendaal     2:47.15
    4. Michelle van der Vegt          91  GoSwim            3:04.44



TOP
Nr. 189   200m wisselslag Dames                      senioren 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust-denHo    2:31.29
    2. Marike Boersen                 88  Zwemlust-denHo    2:35.39
    3. Marloes Nieberg                90  Zwemlust-denHo    2:36.79
    4. Tessa Lukassen                 87  ZVUtrecht         2:37.52
    5. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust-denHo    2:40.76
    6. Anne van den Brink             87  GoSwim            2:43.13
    7. Dorien Riemersma               89  AZ&PC             2:49.63
    8. Saskia de Klerk                90  GoSwim            2:49.71
    9. Ilse vd Wijngaard              89  OneTeamSwimmi     2:51.22
   10. NikÚ Beekes                    89  ZVDorestadDol     2:52.17
   11. Naomi Arts                     89  Zwemlust-denHo    2:58.22
   12. Anouk Boersen                  90  VZCVeenendaal     2:58.79
   13. RenÚ Kleinveld                 90  OneTeamSwimmi     3:02.91
   14. Mara Diks                      90  Aquarijn          3:09.79
  dis. Monique Nieuwelink             90  DeHaaien                      AA
  dis. Marlous de Jong                90  Aquarijn          3:00.49     RH



TOP
Nr. 190   4 x 100m wisselslag Heren                 junioren 4 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     4:26.27
    2. Aquarijn 1                         Aquarijn          4:39.86
    3. ZV Utrecht 1                       ZVUtrecht         4:53.94
    4. MZ&PC De Fuut 2                    MZ&PCDeFuut       4:56.76
    5. AZ&PC 1                            AZ&PC             5:07.22
    6. SG Vecht&Rijn 1                    SGVecht&Rijn      5:09.43
    7. GoSwim 1                           GoSwim            5:17.07



TOP
Nr. 191   4 x 100m wisselslag Heren                     jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    4:19.38
    2. De Haaien 1                        DeHaaien          4:27.24
    3. MZ&PC De Fuut 3                    MZ&PCDeFuut       5:02.13
    4. One Team Swimming 1                OneTeamSwimmi     5:13.34
  dis. GoSwim 1                           GoSwim                        EA



TOP
Nr. 192   4 x 100m vrije slag Dames                 junioren 2 en jonger
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GoSwim 1                           GoSwim            4:31.89
    2. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:48.18
    3. Aquarijn 1                         Aquarijn          4:51.47
    4. De Haaien 1                        DeHaaien          4:53.07
    5. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     4:54.85



TOP
Nr. 193   4 x 100m vrije slag Dames                     jeugd 1 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust-den Hommel 1              Zwemlust-denHo    4:03.68
    2. Zwemlust-den Hommel 2              Zwemlust-denHo    4:18.52
    3. AZ&PC 1                            AZ&PC             4:25.78
    4. GoSwim 1                           GoSwim            4:31.19
    5. De Haaien 1                        DeHaaien          4:33.95
    6. VZC Veenendaal 1                   VZCVeenendaal     4:37.31
    7. One Team Swimming 1                OneTeamSwimmi     4:40.28
    8. GoSwim 2                           GoSwim            4:53.00