WKK Utrecht 2013
Utrecht (NED),    12- - 13-1-2013,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, 16 jaar en ouder
Nr. 7. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 11. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 15. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 22. Dames, 100m rugslag, 16 jaar en ouder
Nr. 23. Jongens, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 27. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4
Nr. 29. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 31. Heren, 100m vrije slag, 18 jaar en ouder    Nr. 32. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 33. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 1    Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 2
Nr. 35. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 3    Nr. 36. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 37. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 39. Jongens, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 40. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6
Nr. 41. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 43. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 44. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 45. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 46. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 47. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 48. Meisjes, 100m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 49. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 50. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 52. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 54. Dames, 100m schoolslag, 16 jaar en ouder
Nr. 55. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 56. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 57. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 58. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 62. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 63. Heren, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 64. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 65. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 66. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 68. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 69. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 70. Dames, 50m vrije slag, 16 jaar en ouder
Nr. 71. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 72. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 15 jaar
Nr. 73. Dames, 4 x 50m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 74. Heren, 4 x 50m wisselslag, 16 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Molendijk               20010017VZC-E&P                  36.41     1.          
    2.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn                 37.28     2.          
    3.  Elise Hardeman                20010106AZ&PC                    37.54     3.          
    4.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                   38.23     4.          
    5.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn                 38.42     5.          
    6.  Esmeralda van Soest           20010154zvDD                     39.26     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   31.59     1.          
    2.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   35.83     2.          
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                  35.84     3.          
    4.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   35.87     4.          
    5.  Michelle Miltenburg           20000022De Fuut                  38.27     5.          
    6.  Sophie Bleijerveld            20000248De Vuursche              39.02     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 32.71     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    34.29     2.          
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                   34.80     3.          
    4.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                  36.35     4.          
    5.  Michelle Barten               19990372Aquarijn                 37.61     5.          
    6.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros              37.99     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                  31.25     1.          
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  31.71     2.          
    3.  Lieke Remmits                 19980188Ots                      32.05     3.          
    4.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    33.92     4.          
    5.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                  34.49     5.          
    6.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                34.59     6.          
    7.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo             35.94     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 30.44     1.          
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 30.80     2.          
    3.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      32.21     3.          
    4.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             34.92     4.          
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                      35.30     5.          
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 36.19     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369Ots                      28.76     1.          
    2.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel      29.78     2.          
    3.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      29.97     3.          
    4.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel      30.41     4.          
    5.  Jamilla van Veen              19960319Ots                      31.44     5.          
    6.  Sabine Lina                   19890268Ots                      31.45     6.          
    7.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 31.56     7.          
    8.  Elles Becker                  19960062Zwemclub Zeist           31.60     8.          
    9.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                31.78     9.          
   10.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   32.66    10.          
   11.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                      33.77    11.          
   12.  Esmee In der Maur             19960191Ots                      34.09    12.          
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel      45.71     1.          
    2.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                  46.29     2.          
    3.  Danny Seising                 20020008VZC-E&P                  46.98     3.          
    4.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                    47.63     4.          
    5.  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn                 51.42     5.          
   DIS  Nick van de Velde             20020203Aquarijn                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m schoolslag                         Minioren 6
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer                 40.60     1.          
    2.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                   41.21     2.          
    3.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                  41.97     3.          
    4.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                    42.23     4.          
    5.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                  42.37     5.          
    6.  Daen Spoor                    20010111VZC-E&P                  42.98     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                  36.55     1.          
    2.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                    36.79     2.          
    3.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                  37.60     3.          
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                  39.16     4.          
    5.  Andy Huynh                    20000172VZC-E&P                  40.79     5.          
    6.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                  41.50     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      37.76     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    39.60     2.          
    3.  Menno Bas                     19990294Zwemclub Zeist           39.67     3.          
    4.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo             40.32     4.          
    5.  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel      41.49     5.          
   DIS  Alex Algra                    19990104De Vuursche                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                  34.82     1.          
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist           35.57     2.          
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  36.25     3.          
    4.  Martijn de Leeuw              19980070Ots                      37.26     4.          
    5.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                    38.40     5.          
    6.  Casper van Hiel               19980135ZPC Watervlo             40.77     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                      31.87     1.          
    2.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                  34.09     2.          
    3.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                    35.31     3.          
    4.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers           38.32     4.          
    5.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn                 39.50     5.          
 NG.ZA  Joshua Verkuil                19970085Aquarijn                        NG.ZA          
 AFGEM  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Thomas Gerber                 19970497De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 33.19     1.          
    2.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  35.30     2.          
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  35.33     3.          
    4.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel      36.50     4.          
    5.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    37.40     5.          
    6.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                    38.05     6.          
 AFGEM  Emiel Slob                    19960517Ots                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      29.55     1.          
    2.  Bas Dries                     19950517De Amer                  33.68     2.          
    3.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 34.09     3.          
    4.  Jelle Nap                     19950287VZC-E&P                  34.39     4.          
    5.  Stephan Putman                19950295De Amer                  35.11     5.          
    6.  Auke Koops                    19950245De Zwoer                 36.43     6.          
 AFGEM  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 50m schoolslag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper Leeuw                  19930443AZ&PC                    30.79     1.          
    2.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   31.51     2.          
    3.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      32.08     3.          
    4.  Dennis de Groot               19830078De Zwoer                 32.14     4.          
    5.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers           32.44     5.          
    6.  Jeroen v.d. Bos               19920229AZ&PC                    32.50     6.          
    7.  Victor Barnar                 19780180GoSwim                   33.88     7.          
    8.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                   34.46     8.          
    9.  Arn van Londen                19910449De Fuut                  34.71     9.          
   10.  Frank van der Loo             19900184GoSwim                   35.07    10.          
   11.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                35.61    11.          
   12.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel      36.87    12.          
 AFGEM  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m rugslag                       Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                  37.52     1.          
    2.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                  40.23     2.          
    3.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                  43.62     3.          
    4.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht             43.93     4.          
    5.  Lotte Hosper                  20020141ZPC Watervlo             44.16     5.          
    6.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo             45.11     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                 1:17.94     1.          
            37.87  1:17.94
    2.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn               1:18.00     2.          
            38.39  1:18.00
    3.  Aïcha Samaké                  20010150VZC-E&P                1:19.33     3.          
            39.18  1:19.33
    4.  Maaike Huijsmans              20010018VZC-E&P                1:22.33     4.          
            40.39  1:22.33
    5.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn               1:24.95     5.          
            41.98  1:24.95
    6.  Esmeralda van Soest           20010154zvDD                   1:26.66     6.          
            42.85  1:26.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:11.74     1.          
            34.59  1:11.74
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:14.05     2.          
            35.53  1:14.05
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                1:19.27     3.          
            38.41  1:19.27
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:20.76     4.          
            38.90  1:20.76
    5.  Sanne Zitter                  20000335VZC-E&P                1:22.84     5.          
        H. 50 m tt
            39.75  1:22.84
    6.  Michelle Miltenburg           20000022De Fuut                1:25.41     6.          
            41.93  1:25.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:14.43     1.          
            36.39  1:14.43
    2.  Maartje Stoof                 19990369De Fuut                1:15.52     2.          
        H. 50 m tt
            36.74  1:15.52
    3.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                1:18.30     3.          
            38.95  1:18.30
    4.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel    1:20.64     4.          
            38.97  1:20.64
    5.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:21.52     5.          
            39.43  1:21.52
    6.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:24.96     6.          
            42.12  1:24.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                1:09.77     1.          
            33.86  1:09.77
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:10.92     2.          
            34.72  1:10.92
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:15.07     3.          
            36.48  1:15.07
    4.  Lieke Remmits                 19980188Ots                    1:15.58     4.          
            36.43  1:15.58
    5.  Maaike Tijhof                 19980011VZC-E&P                1:16.53     5.          
            37.37  1:16.53
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:20.18     6.          
            38.87  1:20.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:06.24     1.          
            32.40  1:06.24
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:10.86     2.          
            34.43  1:10.86
    3.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:12.84     3.          
            34.93  1:12.84
    4.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:19.55     4.          
            38.66  1:19.55
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                    1:22.14     5.          
            40.20  1:22.14
    6.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:22.74     6.          
            40.51  1:22.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Dames, 100m rugslag                  Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel    1:05.01     1.          
            31.47  1:05.01
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:05.80     2.          
            31.98  1:05.80
    3.  Macy Oortwijn                 19950072AZ&PC                  1:06.93     3.          
            32.45  1:06.93
    4.  Jamilla van Veen              19960319Ots                    1:09.18     4.          
            33.30  1:09.18
    5.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn               1:10.11     5.          
            34.19  1:10.11
    6.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               1:11.42     6.          
            34.71  1:11.42
    7.  Sabine Lina                   19890268Ots                    1:11.67     7.          
            34.77  1:11.67
    8.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:12.63     8.          
            34.97  1:12.63
    9.  Elles Becker                  19960062Zwemclub Zeist         1:13.08     9.          
            35.62  1:13.08
   10.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                    1:14.46    10.          
            36.04  1:14.46
   11.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:14.47    11.          
            36.17  1:14.47
   12.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:17.58    12.          
            37.39  1:17.58
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel    1:11.35     1.          
            33.87  1:11.35
    2.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                1:17.55     2.          
            36.50  1:17.55
    3.  Nick van de Velde             20020203Aquarijn               1:20.27     3.          
            38.74  1:20.27
    4.  Jasper van Veen               20020132De Zwoer               1:22.51     4.          
            37.73  1:22.51
    5.  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn               1:22.64     5.          
            40.05  1:22.64
    6.  Bob Broeze                    20020007De Duinkikkers         1:27.08     6.          
            40.41  1:27.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 6
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                1:05.54     1.          
            31.24  1:05.54
    2.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer               1:06.01     2.          
            31.87  1:06.01
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                1:09.34     3.          
            32.91  1:09.34
    4.  Bas van Bentum                20010110GoSwim                 1:12.66     4.          
            34.96  1:12.66
    5.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                  1:12.82     5.          
            34.80  1:12.82
    6.  Daen Spoor                    20010111VZC-E&P                1:15.58     6.          
            35.33  1:15.58



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                1:00.88     1.          
            29.54  1:00.88
    2.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                1:03.59     2.          
            30.08  1:03.59
    3.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                  1:04.96     3.          
            31.21  1:04.96
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                1:06.84     4.          
            32.51  1:06.84
    5.  Andy Huynh                    20000172VZC-E&P                1:08.19     5.          
            32.66  1:08.19
    6.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                1:10.27     6.          
            34.03  1:10.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      59.46     1.          
            28.53    59.46
    2.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                1:03.35     2.          
            30.48  1:03.35
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:05.25     3.          
            30.72  1:05.25
    4.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo           1:11.97     4.          
            34.22  1:11.97
    5.  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel    1:12.95     5.          
            34.10  1:12.95
    6.  Menno Bas                     19990294Zwemclub Zeist         1:14.18     6.          
            34.99  1:14.18
 AFGEM  Leon Grasmeijer               19990415De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                  56.60     1.          
            27.10    56.60
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist           59.40     2.          
            28.47    59.40
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  59.93     3.          
            29.16    59.93
    4.  Martijn de Leeuw              19980070Ots                    1:01.41     4.          
            29.18  1:01.41
    5.  Tijmen Linthorst              19980116De Amer                1:02.82     5.          
            29.93  1:02.82
    6.  Stijn Sickenga                19980412De Vuursche            1:08.18     6.          
            31.33  1:08.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 4
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                  54.63     1.          
            26.83    54.63
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                      54.80     2.          
            26.31    54.80
    3.  Martijn Kornet                19970023Ots                      57.64     3.          
            28.04    57.64
    4.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers           59.79     4.          
            29.29    59.79
    5.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn               1:01.78     5.          
            29.33  1:01.78
    6.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn               1:03.65     6.          
            30.47  1:03.65
 AFGEM  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 55.51     1.          
            27.17    55.51
    2.  Josha van den Elzen           19960242AZ&PC                    56.46     2.          
            27.21    56.46
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  59.02     3.          
            27.79    59.02
    4.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  59.20     4.          
            28.59    59.20
    5.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:00.03     5.          
            28.75  1:00.03
    6.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:03.13     6.          
            29.48  1:03.13
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      51.43     1.          
            24.63    51.43
    2.  Konrad Lemanczyk              19950601Ots                      55.01     2.          
            26.39    55.01
    3.  Bas Dries                     19950517De Amer                  55.84     3.          
            27.23    55.84
    4.  Auke Koops                    19950245De Zwoer                 56.52     4.          
            26.94    56.52
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 56.62     5.          
            27.05    56.62
    6.  Jelle Nap                     19950287VZC-E&P                  58.79     6.          
            27.96    58.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Heren, 100m vrije slag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    53.16     1.          
            25.35    53.16
    2.  Jeffrey Breedijk              19890045De Amer                  54.99     2.          
            26.18    54.99
    3.  Jeroen v.d. Bos               19920229AZ&PC                    55.23     3.          
            26.79    55.23
    4.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                   56.81     4.          
            26.68    56.81
    5.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  58.32     5.          
            27.71    58.32
    6.  Frank van der Loo             19900184GoSwim                   59.07     6.          
            27.96    59.07
    7.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   59.71     7.          
            28.48    59.71
    8.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel      59.78     8.          
            28.73    59.78
    9.  Arn van Londen                19910449De Fuut                1:01.41     9.          
            28.51  1:01.41
   10.  Kevin Budding                 19920321zvDD                   1:02.09    10.          
            29.05  1:02.09
   11.  Victor Barnar                 19780180GoSwim                 1:02.93    11.          
            30.12  1:02.93
   12.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:03.09    12.          
            30.19  1:03.09
 AFGEM  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                   Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                1:24.37     1.          
            39.24  1:24.37
    2.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                1:30.36     2.          
            42.04  1:30.36
    3.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht           1:33.69     3.          
            44.95  1:33.69
    4.  Monica Walen                  20020042De Haaien              1:35.85     4.          
            46.69  1:35.85
    5.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                1:36.39     5.          
            44.62  1:36.39
    6.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo           1:36.95     6.          
            45.01  1:36.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                 1:20.40     1.          
            37.41  1:20.40
    2.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn               1:21.78     2.          
            39.05  1:21.78
        Elise Hardeman                20010106AZ&PC                  1:21.78                 
            38.12  1:21.78
    4.  Silke Molendijk               20010017VZC-E&P                1:22.98     4.          
            38.56  1:22.98
    5.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn               1:24.33     5.          
            40.59  1:24.33
    6.  Maaike Huijsmans              20010018VZC-E&P                1:25.01     6.          
            40.09  1:25.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:12.90     1.          
            33.61  1:12.90
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:16.96     2.          
            36.50  1:16.96
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                1:18.96     3.          
            37.00  1:18.96
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:19.20     4.          
            38.35  1:19.20
    5.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 1:24.20     5.          
            39.34  1:24.20
    6.  Laura Butter                  20000191ZPC Watervlo           1:27.59     6.          
            40.40  1:27.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:14.71     1.          
            34.91  1:14.71
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:19.28     2.          
            38.28  1:19.28
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 1:20.32     3.          
            37.61  1:20.32
    4.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                1:21.67     4.          
            38.30  1:21.67
    5.  Amber van de Kraats           19990023VZC-E&P                1:21.81     5.          
            38.52  1:21.81
    6.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:26.07     6.          
            41.64  1:26.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 100m wisselslag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188Ots                    1:12.05     1.          
            33.33  1:12.05
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:12.61     2.          
            33.04  1:12.61
    3.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                1:13.50     3.          
            32.50  1:13.50
    4.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:15.19     4.          
            34.52  1:15.19
    5.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                  1:17.75     5.          
            34.88  1:17.75
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:21.82     6.          
            37.07  1:21.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Meisjes, 100m wisselslag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:08.83     1.          
            30.95  1:08.83
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:12.40     2.          
            32.86  1:12.40
    3.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  1:15.31     3.          
            34.32  1:15.31
    4.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:15.52     4.          
            33.12  1:15.52
    5.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:19.95     5.          
            36.38  1:19.95
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:21.00     6.          
            36.94  1:21.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Dames, 100m wisselslag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 19950072AZ&PC                  1:06.64     1.          
            31.01  1:06.64
    2.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel    1:07.64     2.          
            30.74  1:07.64
    3.  Femke Remmits                 19960369Ots                    1:09.32     3.          
            31.26  1:09.32
    4.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:09.41     4.          
            31.78  1:09.41
    5.  Sabine Lina                   19890268Ots                    1:09.64     5.          
            33.25  1:09.64
    6.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                  1:09.73     6.          
            32.23  1:09.73
    7.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:11.93     7.          
            33.74  1:11.93
    8.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:13.37     8.          
            32.65  1:13.37
    9.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:13.56     9.          
            35.92  1:13.56
   10.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                    1:13.81    10.          
            34.71  1:13.81
   11.  Jamilla van Veen              19960319Ots                    1:14.20    11.          
            32.74  1:14.20
   12.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               1:15.18    12.          
            34.27  1:15.18
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Jongens, 100m rugslag                     Minioren 3,4 ,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel    1:22.81     1.          
            40.08  1:22.81
    2.  Anthony Huynh                 20020060VZC-E&P                1:29.40     2.          
            44.32  1:29.40
    3.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                  1:31.43     3.          
            43.49  1:31.43
    4.  Danny Seising                 20020008VZC-E&P                1:33.43     4.          
            46.09  1:33.43
    5.  Bob Broeze                    20020007De Duinkikkers         1:46.34     5.          
            51.43  1:46.34
   DIS  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn                          DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Jongens, 50m rugslag                           Minioren 6
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                  35.56     1.          
    2.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer                 36.36     2.          
    3.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                  36.95     3.          
    4.  Stefan Rooze                  20010246De Fuut                  38.33     4.          
    5.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                    38.43     5.          
    6.  Daen Spoor                    20010111VZC-E&P                  39.56     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                  34.29     1.          
    2.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                  35.23     2.          
    3.  Milan ten Broek               20000022AZ&PC                    35.60     3.          
    4.  Sten Postma                   20000001VZC-E&P                  36.39     4.          
    5.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                  36.50     5.          
    6.  Aaron Hendriksen of Hendriks  20000271De Haaien                37.85     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      31.96     1.          
    2.  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                  32.68     2.          
    3.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    35.09     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104De Vuursche              36.59     4.          
    5.  Thijmen van Hattum            19990110ZPC Watervlo             36.89     5.          
    6.  Menno Bas                     19990294Zwemclub Zeist           38.66     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                  30.93     1.          
    2.  Niels van Beek                19980040VZC-E&P                  31.08     2.          
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist           32.35     3.          
    4.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  33.15     4.          
    5.  Martijn de Leeuw              19980070Ots                      33.62     5.          
    6.  Balder Haze                   19980244GoSwim                   35.25     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 4
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                  28.22     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                      30.81     2.          
    3.  Martijn Kornet                19970023Ots                      32.48     3.          
    4.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn                 32.96     4.          
    5.  Joshua Verkuil                19970085Aquarijn                 34.97     5.          
    6.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn                 35.13     6.          
 AFGEM  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  32.03     1.          
    2.  Efrim van Barneveld           19960525Zwemclub Zeist           32.88     2.          
    3.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 33.12     3.          
    4.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel      33.28     4.          
    5.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  33.62     5.          
    6.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    35.38     6.          
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      28.15     1.          
    2.  Stephan Putman                19950295De Amer                  29.37     2.          
    3.  Konrad Lemanczyk              19950601Ots                      29.72     3.          
    4.  Bas Dries                     19950517De Amer                  30.16     4.          
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 31.54     5.          
    6.  Michiel van Vliet             19950387Ots                      32.66     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m rugslag                   Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    27.23     1.          
    2.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                   28.65     2.          
    3.  Jeffrey Breedijk              19890045De Amer                  29.16     3.          
    4.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   30.69     4.          
    5.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  30.71     5.          
    6.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      31.37     6.          
    7.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers           32.48     7.          
    8.  Tim Winkels                   19870502Zwemlust den Hommel      33.77     8.          
    9.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                34.37     9.          
   10.  Sander van Leeuwen            19900691IJZPC                    38.18    10.          
   DIS  Ruben de Boer                 19930141De Duinkikkers                    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                   Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                1:40.39     1.          
            47.93  1:40.39
    2.  Lotte Hosper                  20020141ZPC Watervlo           1:41.25     2.          
            48.62  1:41.25
    3.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                1:44.30     3.          
            50.05  1:44.30
    4.  Monica Walen                  20020042De Haaien              1:44.58     4.          
            51.09  1:44.58
    5.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht           1:45.27     5.          
            50.86  1:45.27
    6.  Annemiek Huijsmans            20030002VZC-E&P                1:49.08     6.          
            51.70  1:49.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yara Weldam                   20010276Aquarijn               1:32.94     1.          
            43.42  1:32.94
    2.  Maaike Huijsmans              20010018VZC-E&P                1:33.49     2.          
            44.56  1:33.49
    3.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn               1:33.94     3.          
            45.00  1:33.94
    4.  Elin Harms                    20010259GoSwim                 1:35.48     4.          
            44.51  1:35.48
    5.  Jessica Baars                 20010196Aquarijn               1:37.54     5.          
            47.34  1:37.54
    6.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                 1:37.63     6.          
            45.41  1:37.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:23.25     1.          
            39.23  1:23.25
    2.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:25.06     2.          
            40.34  1:25.06
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                1:26.24     3.          
            40.21  1:26.24
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:26.84     4.          
            41.54  1:26.84
    5.  Sanne Zuijdendorp             20000210GoSwim                 1:36.78     5.          
            47.18  1:36.78
    6.  Laura Butter                  20000191ZPC Watervlo           1:37.16     6.          
            46.82  1:37.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:25.93     1.          
            40.40  1:25.93
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:28.05     2.          
            42.22  1:28.05
    3.  Mendy Koo                     19990590De Haaien              1:28.83     3.          
            41.02  1:28.83
    4.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht           1:31.03     4.          
            43.49  1:31.03
    5.  Amber van de Kraats           19990023VZC-E&P                1:34.18     5.          
            43.39  1:34.18
    6.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 1:34.38     6.          
            44.17  1:34.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188Ots                    1:23.24     1.          
            39.04  1:23.24
    2.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                1:24.83     2.          
            39.91  1:24.83
    3.  Elja Douma                    19980032De Zwoer               1:24.91     3.          
            39.63  1:24.91
    4.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:25.53     4.          
            40.79  1:25.53
    5.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                1:27.86     5.          
            41.61  1:27.86
    6.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:30.63     6.          
            42.15  1:30.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:23.50     1.          
            39.68  1:23.50
    2.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  1:23.65     2.          
            39.85  1:23.65
    3.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:30.76     3.          
            43.30  1:30.76
    4.  Sarai Leander                 19970079De Haaien              1:32.55     4.          
            42.61  1:32.55
    5.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:33.35     5.          
            44.32  1:33.35
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:33.74     6.          
            44.00  1:33.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                    Dames, 100m schoolslag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:18.77     1.          
            37.00  1:18.77
    2.  Sabine Lina                   19890268Ots                    1:20.52     2.          
            38.42  1:20.52
    3.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:21.69     3.          
            38.69  1:21.69
    4.  Elles Becker                  19960062Zwemclub Zeist         1:21.84     4.          
            39.19  1:21.84
    5.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:22.38     5.          
            39.01  1:22.38
    6.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                1:24.12     6.          
            39.34  1:24.12
    7.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 1:25.06     7.          
            39.63  1:25.06
    8.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         1:25.65     8.          
            40.13  1:25.65
    9.  Ilse van den Wijngaard        19890473Ots                    1:25.71     9.          
            40.36  1:25.71
   10.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn               1:27.82    10.          
            41.68  1:27.82
   11.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               1:27.90    11.          
            40.98  1:27.90
   12.  Chantal van de Kraats         19960028VZC-E&P                1:30.28    12.          
            41.86  1:30.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                   Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn van Doesburg            20020186Zwemlust den Hommel      36.65     1.          
    2.  Tim Kannegieter               20020017De Vuursche              43.21     2.          
    3.  Delano van den Bosch          20020023Aquarijn                 44.22     3.          
    4.  Kirill Hrabcuns               20020122AZ&PC                    45.35     4.          
    5.  Nick van de Velde             20020203Aquarijn                 46.79     5.          
    6.  Bob Broeze                    20020007De Duinkikkers           52.70     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                   Jongens, 100m vlinderslag                        Minioren 6
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             20010038VZC-E&P                1:24.85     1.          
            38.93  1:24.85
    2.  Swen van Elteren              20010333Aquarijn               1:26.57     2.          
            39.19  1:26.57
    3.  Mart Niehoff                  20010075De Zwoer               1:29.33     3.          
            40.69  1:29.33
    4.  Vincent Crooijmans            20010038VZC-E&P                1:30.19     4.          
            41.00  1:30.19
    5.  Stefan Rooze                  20010246De Fuut                1:32.96     5.          
            41.90  1:32.96
    6.  Sebastiaan van der Meer       20010091AZ&PC                  1:34.59     6.          
            40.58  1:34.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                   Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    20000001VZC-E&P                1:13.53     1.          
            34.24  1:13.53
    2.  Tyrese Wilson                 20000022De Fuut                1:13.71     2.          
            33.69  1:13.71
    3.  Karl van den Burg             20000055GoSwim                 1:16.06     3.          
            35.22  1:16.06
    4.  Samet Bozkurt                 20000107Z.V. Utrecht           1:17.24     4.          
            35.55  1:17.24
    5.  Olivier Jans                  20000181De Fuut                1:19.52     5.          
            36.90  1:19.52
    6.  Aaron Hendriksen of Hendriks  20000271De Haaien              1:20.13     6.          
            38.10  1:20.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                   Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:07.24     1.          
            30.97  1:07.24
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:23.45     2.          
            36.28  1:23.45
    3.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht           1:30.99     3.          
            39.35  1:30.99
    4.  Maarten van Vliet             19990411Ots                    1:40.38     4.          
            45.21  1:40.38
   DIS  Alex Algra                    19990104De Vuursche                       DIS          
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Thijs Molendijk               19990047VZC-E&P                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Santino Grittner              19990236Ots                             AFGEM          
 AFGEM  Leon Grasmeijer               19990415De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                   Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC-E&P                1:05.29     1.          
            29.56  1:05.29
    2.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:07.13     2.          
            31.36  1:07.13
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248Zwemclub Zeist         1:09.46     3.          
            31.92  1:09.46
    4.  Martijn de Leeuw              19980070Ots                    1:14.34     4.          
            33.69  1:14.34
    5.  Erik Ambergen                 19980123De Duinkikkers         1:15.33     5.          
            33.51  1:15.33
    6.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  1:16.74     6.          
            34.74  1:16.74
 AFGEM  Jos van Herk                  19980303VZC-E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                   Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC-E&P                1:00.83     1.          
            28.50  1:00.83
    2.  Martijn Kornet                19970023Ots                    1:07.21     2.          
            31.32  1:07.21
    3.  Stijn Avezaat                 19970072Ots                    1:07.67     3.          
            30.74  1:07.67
    4.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  1:10.89     4.          
            32.31  1:10.89
    5.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         1:14.06     5.          
            32.82  1:14.06
    6.  Duncan de Vos                 19970317Aquarijn               1:15.51     6.          
            34.67  1:15.51
 AFGEM  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                   Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josha van den Elzen           19960242AZ&PC                  1:03.86     1.          
            29.42  1:03.86
    2.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:08.41     2.          
            31.29  1:08.41
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:09.33     3.          
            30.87  1:09.33
    4.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:10.48     4.          
            30.92  1:10.48
    5.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               1:11.94     5.          
            32.61  1:11.94
    6.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:21.19     6.          
            36.56  1:21.19
 AFGEM  Daniël Buijs                  19960018AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                   Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596Ots                      57.11     1.          
            26.75    57.11
    2.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:03.80     2.          
            29.27  1:03.80
    3.  Stephan Putman                19950295De Amer                1:07.40     3.          
            30.95  1:07.40
    4.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               1:09.60     4.          
            31.17  1:09.60
    5.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    1:11.88     5.          
            31.95  1:11.88
 NG.ZA  Bas Dries                     19950517De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                    Heren, 100m vlinderslag                Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    56.73     1.          
            26.31    56.73
    2.  Kasper Leeuw                  19930443AZ&PC                  1:01.84     2.          
            28.91  1:01.84
    3.  Jeroen v.d. Bos               19920229AZ&PC                  1:03.59     3.          
            29.29  1:03.59
    4.  Yelmar van der Veer           19880523GoSwim                 1:03.92     4.          
            29.21  1:03.92
    5.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         1:07.64     5.          
            31.32  1:07.64
    6.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:07.67     6.          
            30.11  1:07.67
    7.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:10.94     7.          
            32.34  1:10.94
    8.  Kevin Budding                 19920321zvDD                   1:11.73     8.          
            32.75  1:11.73
    9.  Sander van Leeuwen            19900691IJZPC                  1:26.23     9.          
            37.08  1:26.23
 AFGEM  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Kingue Struijf                19940091AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                    Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3,4,5
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              20020009VZC-E&P                  34.63     1.          
    2.  Anouk Meurs                   20020007VZC-E&P                  35.53     2.          
    3.  Monica Walen                  20020042De Haaien                37.27     3.          
    4.  Lotte Hosper                  20020141ZPC Watervlo             37.45     4.          
    5.  Lisa Shi                      20020093Z.V. Utrecht             37.53     5.          
    6.  Mariëlle Dörr                 20020119ZPC Watervlo             38.24     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              20010158GoSwim                   31.66     1.          
    2.  Aïcha Samaké                  20010150VZC-E&P                  32.10     2.          
    3.  Elise Hardeman                20010106AZ&PC                    32.57     3.          
    4.  Yasmina Bouhtala              20010301Z.V. Utrecht             33.10     4.          
    5.  Sanne Barten                  20010128Aquarijn                 33.64     5.          
    6.  Yara Weldam                   20010276Aquarijn                 33.75     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   29.51     1.          
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   30.52     2.          
    3.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   31.32     3.          
    4.  Michelle Miltenburg           20000022De Fuut                  31.37     4.          
    5.  Babet Kruger                  20000339VZC-E&P                  31.64     5.          
    6.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                  33.79     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 29.53     1.          
    2.  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer                 29.66     2.          
    3.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    29.99     3.          
    4.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel      31.32     4.          
    5.  Maartje Stoof                 19990369De Fuut                  31.52     5.          
    6.  Milya van Weverwijk           19990299De Fuut                  32.11     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                    Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188Ots                      28.98     1.          
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  29.00     2.          
    3.  Lobke Schoonderbeek           19980207VZC-E&P                  29.11     3.          
    4.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    30.10     4.          
    5.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                30.58     5.          
    6.  Maaike Tijhof                 19980011VZC-E&P                  30.63     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                    Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 27.98     1.          
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      29.48     2.          
    3.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 29.91     3.          
    4.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                    30.27     4.          
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447Ots                      30.57     5.          
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 32.03     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                     Dames, 50m vrije slag                 Senioren 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel      26.73     1.          
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      27.31     2.          
    3.  Macy Oortwijn                 19950072AZ&PC                    27.35     3.          
    4.  Femke Remmits                 19960369Ots                      27.55     4.          
    5.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                    27.78     5.          
    6.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel      28.31     6.          
    7.  Jamilla van Veen              19960319Ots                      28.42     7.          
    8.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   28.46     8.          
    9.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 28.72     9.          
   10.  Sabine Lina                   19890268Ots                      28.75    10.          
   11.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                29.23    11.          
   12.  Courtney van Huizen           19960168Aquarijn                 29.77    12.          
 AFGEM  Aranka Schouten               19950374De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag                 Junioren 1 t/m 3
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                              GoSwim                 2:19.00     1.          
        Quinty Jansen, 12                         Myrthe Beijen, 12
        Claudia Schouten, 12                      Saskia Pietersen, 11
            36.69  2:19.00

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:27.92     2.          
        Sanne Barten, 11                          Melissa Baars, 13
        Yara Weldam, 11                           Michelle Barten, 13
            38.19  2:27.92

    3.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                2:28.79     3.          
        Silke Molendijk, 11                       Babet Kruger, 12
        Maaike Huijsmans, 11                      Amber van de Kraats, 13
            38.38  2:28.79

   DIS  De Fuut 1                             De Fuut                           DIS          
        EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer(Michelle Miltenburg) te vroeg overgenomen
        Milya van Weverwijk, 13                   Shania Wijk van, 12
        Maartje Stoof, 13                         Michelle Miltenburg, 12
            35.34




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                  Jongens, 4 x 50m wisselslag     Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC-E&P 1                             VZC-E&P                2:01.93     1.          
        Ruben van Leeuwen, 15                     Leroy van Ooijik, 14
        Thom Delno, 12                            Niels van Beek, 14
            28.76  2:01.93

    2.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         2:11.76     2.          
        Erik Ambergen, 14                         Tim de Zoete, 15
        Jelle Blankestijn, 14                     Jeffrey Roest, 15
            35.58  2:11.76

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                2:15.47     3.          
        Olivier Jans, 12                          Friso Stolk, 14
        Tyrese Wilson, 12                         Stefan Rooze, 11
            36.88  2:15.47

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:16.54     4.          
        Joshua Verkuil, 15                        Duncan de Vos, 15
        Tim Bredenhof, 15                         Jesper Holm, 14
            35.50  2:16.54

 AFGEM  AZ&PC 1                               AZ&PC                           AFGEM          
        Sebastiaan van der Meer, 11               Kirill Hrabcuns, 10
        Milan ten Broek, 12                       Lennart Kruizinga, 15

 AFGEM  De Amer 1                             De Amer                         AFGEM          
        Luca Silva, 15                            Bram Smits, 14
        Thomas Gerber, 15                         Tijmen Linthorst, 14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                   Dames, 4 x 50m wisselslag                  Jeugd 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    2:03.50     1.          
        Malissa van der Horst, 20                 Richelle Koot, 16
        Claire de Winter, 18                      Mette Bijeman, 17
            30.51  2:03.50

    2.  Ots 1                                 Ots                    2:07.15     2.          
        Jamilla van Veen, 16                      Femke Remmits, 16
        Sabine Lina, 23                           Lieke Remmits, 14
            31.62  2:07.15

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:11.56     3.          
        Denise Schulpen, 15                       Shannon Mommersteeg, 15
        Jessica van de Geer, 16                   Courtney van Huizen, 16
            30.88  2:11.56

    4.  De Zwoer 1                            De Zwoer               2:12.43     4.          
        Sigrid Dogger, 20                         Suzanne Lange, 20
        Elja Douma, 14                            Rianne Weijburg, 18
            33.75  2:12.43

    5.  De Amer 1                             De Amer                2:17.10     5.          
        Francine Burema, 16                       Nicole van Zuilen, 17
        Kathy van Zuilen, 19                      Anne Duijst, 23
            34.69  2:17.10

 AFGEM  De Fuut 1                             De Fuut                         AFGEM          
        Aranka Schouten, 17                       Lotte Stoiber, 14
        Demi Molenaar, 14                         Sanne Bolander, 15




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                   Heren, 4 x 50m wisselslag                  Jeugd 1 en later
12-1-2013                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  1:50.79     1.          
        Fabian Beimin, 21                         Jeroen v.d. Bos, 20
        Kasper Leeuw, 19                          Josha van den Elzen, 16
            27.47  1:50.79

    2.  Ots 1                                 Ots                    1:55.83     2.          
        Michiel van Vliet, 17                     Bart Klok, 16
        Mateusz Kobus, 17                         Konrad Lemanczyk, 17
            32.33  1:55.83

    3.  GoSwim 1                              GoSwim                 1:55.89     3.          
        Yelmar van der Veer, 24                   Joren Harms, 18
        Victor Barnar, 34                         Frank van der Loo, 22
            28.94  1:55.89

    4.  De Zwoer 1                            De Zwoer               1:56.61     4.          
        Matthijs Mulder, 17                       Sven Dogger, 16
        Dennis de Groot, 29                       Auke Koops, 17
            30.94  1:56.61

    5.  De Amer 1                             De Amer                1:56.93     5.          
        Dick Kampman, 24                          Stephan Putman, 17
        Bas Dries, 17                             Jeffrey Breedijk, 23
            30.57  1:56.93

    6.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    2:02.02     6.          
        Tim Winkels, 25                           Mees Wismans, 16
        Vincent Versteeg, 35                      Indi Joore, 17
            33.02  2:02.02




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht