Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag  Senioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3,4,5
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 11. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 15. Heren, 50m schoolslag  Senioren 1 en later
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3,4,5
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 22. Dames, 100m rugslag  Senioren 1 en later
Nr. 23. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 3,4,5
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 27. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 29. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 31. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3,4,5
Nr. 33. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1
Nr. 34. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 2
Nr. 35. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3
Nr. 36. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 37. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en later
Nr. 39. Jongens, 100m rugslag  Minioren 3,4 ,5
Nr. 40. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6
Nr. 41. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 42. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 43. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 44. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4
Nr. 45. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 1
Nr. 46. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 2
Nr. 47. Heren, 50m rugslag  Senioren 1 en later
Nr. 48. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 3,4,5
Nr. 49. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 50. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 52. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 54. Dames, 100m schoolslag  Senioren 1 en later
Nr. 55. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 3,4,5
Nr. 56. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 57. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 58. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 62. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 63. Heren, 100m vlinderslag  Senioren 1 en later
Nr. 64. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3,4,5
Nr. 65. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 66. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 68. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 69. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 70. Dames, 50m vrije slag  Senioren 1 en later
Nr. 71. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 t/m 3
Nr. 72. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
Nr. 73. Dames, 4 x 50m wisselslag  Jeugd 1 en later
Nr. 74. Heren, 4 x 50m wisselslag  Jeugd 1 en later
Nr. 75. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 76. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 77. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 78. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 79. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 80. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 81. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 82. Heren, 50m vlinderslag  Senioren 1 en later
Nr. 83. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3,4,5
Nr. 84. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 85. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 86. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 87. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 88. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 89. Dames, 50m schoolslag  Senioren 1 en later
Nr. 90. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3,4,5
Nr. 91. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 92. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 93. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 94. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 95. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 96. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 97. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 98. Heren, 100m rugslag  Senioren 1 en later
Nr. 99. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 3,4,5
Nr. 100. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 101. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 102. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 103. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 104. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 105. Dames, 100m vrije slag  Senioren 1 en later
Nr. 106. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3,4,5
Nr. 107. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 108. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 1
Nr. 109. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2
Nr. 110. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 3
Nr. 111. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4
Nr. 112. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 113. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 114. Heren, 100m wisselslag  Senioren 1 en later
Nr. 115. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 3,4,5
Nr. 116. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 117. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 118. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 119. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1
Nr. 120. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 2
Nr. 121. Dames, 50m rugslag  Senioren 1 en later
Nr. 122. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 3,4,5
Nr. 123. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 124. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 125. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 126. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 127. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 128. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 129. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 130. Heren, 100m schoolslag  Senioren 1 en later
Nr. 131. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 3,4,5
Nr. 132. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 133. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 134. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 135. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 136. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 137. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 1 en later
Nr. 138. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3,4,5
Nr. 139. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6
Nr. 140. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 141. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 142. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 143. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 144. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 145. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 146. Heren, 50m vrije slag  Senioren 1 en later
Nr. 147. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1, 2 en 3
Nr. 148. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6, Junioren 1 t/m 4
Nr. 149. Dames, 4 x 50m vrije slag  Jeugd 1 en later
Nr. 150. Heren, 4 x 50m vrije slag  Jeugd 1 en later


Winterkringkampioenschappen Kring Utrecht 2008


Programmanr. 1
5.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remmits, FemkeOne Team Swimming40.45960369235.17
2.Kamperman, LindaAquarijn39.81960123835.36
3.Siebrand, CynthiaDe Haaien37.37960182837.28
4.Moolenaar, LauraAZ&PC38.20960065637.61
5.Rademakers, MerelDe Haaien41.02960058438.21
6.Hoogenkamp, MarleenDe Fuut41.00960247841.09
AFGEMHuizen van, CourtneyZwemlust/Utrecht(SG)39.709601686


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Visser, RachelleDe Haaien31.49950010631.57
2.Post, ShireenAZ&PC35.90950328634.04
3.Geisler, MichelleAquarijn35.43950251435.49
4.Visser, DesireeAZ&PC37.54950531837.18
5.Kooijman, AnneZwemlust/Utrecht(SG)38.22950321837.91
6.Lancee, LotteIJZPC38.86950364838.97


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Winter de, ClaireGoSwim32.24940750232.33
2.Mulkens, JipAquarijn35.55940253833.22
3.Ruiter de, ElinaVZC-E&P33.06940332633.68
4.Weijburg, RianneDe Zwoer34.76940017234.57
5.Kaaij v.d., MarleneAZ&PC34.95940489236.79
6.Apdoelaziz, FarinaDe Fuut34.18940375838.61


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pijtak, IrisAZ&PC35.02930060233.62
2.Schipper, VitaGoSwim33.54930185833.94
3.Theijn, RobinZwemclub Zeist34.55930689035.27
4.Priester de, MarrieIJZPC36.26930235436.19
5.Cornelissen, MerelGoSwim35.08930289437.41
6.Erdbrink, RozemarijnVZC-E&P37.64930023237.79
DISBrink van den, TrudyGoSwim33.549301290
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Horst van der, MalissaZwemlust/Utrecht(SG)31.25920081031.44
2.Lange, SuzanneDe Zwoer32.22920299832.44
3.Kleinveld, MichelleOne Team Swimming35.47920245435.20
4.Kromwijk, JessicaVecht en Rijn (SG)35.56920101835.28
5.Berkt van de, MaritDe Haaien34.71920012235.44
6.Dijk van, AnnikaZwemclub Zeist35.64920709637.87


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.1.08
Dames, 50m vlinderslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Terink, RienekeAZ&PC28.74840242428.87
2.Goeij de, EllenZwemlust/Utrecht(SG)28.58870135629.31
3.Bouwens, EliseZwemlust/Utrecht(SG)29.02910396429.53
4.Groeneveld, CharlotteVZC-E&P30.09870140430.86
5.Nieberg, MarloesZwemlust/Utrecht(SG)30.93900271231.14
6.Dekker, PetraZwemlust/Utrecht(SG)31.33870508231.54
7.Dekker, SimoneZwemlust/Utrecht(SG)31.11890087631.82
8.Jansen, ElkeVZC-E&P31.92850140632.11*
9.Beekes, NikéDorestad Dolphins32.23890022832.78
10.Dorssen v., ElsbethAZ&PC33.41850072432.85
11.Riemersma, DorienAZ&PC31.54890349232.91
12.Mast van der, RosanneDe Zwoer32.32880289434.33
AFGEMBoersen, MarikeZwemlust/Utrecht(SG)31.358800402
AFGEMWakeren van, MandyZwemlust/Utrecht(SG)30.628603954


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.1.08
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Avezaat, StijnDe Fuut43.80970072943.49
2.Bakkali el, MohammedZwemlust/Utrecht(SG)46.71970097145.48
3.Hoeven van der, DjamalDe Haaien48.35980012746.53
4.Verkuil, JoshuaAquarijn49.62970085947.59
DISYkema, JustusVZC-E&P50.63990002949.68
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
DISHansen, ThomDe Zwoer50.45970120550.33
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
AFGEMHiel van, CasperVecht en Rijn (SG)50.829801359


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Post, QunoDe Fuut39.56960323139.78
2.Kleef van, AndréAZ&PC39.66960219539.94
3.Stolk, ValentijnDe Fuut41.52960156340.46
4.Dogger, SvenDe Zwoer42.88960061742.03
5.Theijn, RickZwemclub Zeist44.83960032542.61
6.Buijs, DaniëlAZ&PC45.14960018345.08


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Murk, SjoerdIJZPC39.85950096739.92
2.Bosch van den, DonnyIJZPC41.77950200141.81
3.Voogt de, MaxOne Team Swimming47.39950232543.97
4.Nap, JelleVZC-E&P45.82950287544.29
5.Koops, AukeDorestad Dolphins48.05950245547.56
DISRoordink, DaanDe Fuut41.65950397939.73
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Slingerland, SimonDe Haaien37.56940402137.62
2.Harms, JorenGoSwim40.06940316337.86
3.Wilmes, ErikGoSwim39.37940057538.68
4.Vermeulen, RonaldAZ&PC39.82940010940.05
5.Dogger, SymenDe Zwoer43.00940111940.13
6.Nieuwenhuizen, PatrickDe Fuut43.54940153142.16


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaman, WouterAquarijn34.90930024134.16
2.Gugten van der, GijsDe Fuut35.05930299134.47
3.Ariaansz, SanderZwemlust/Utrecht(SG)36.35930205335.28
4.Jong de, TimoGoSwim35.67930114735.49
5.Kraaijenhof, JordanAZ&PC38.68930111138.59
DISLeander, HeruDe Haaien38.09930491538.36
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Waal van de, ThijmenAquarijn35.46920308534.92
2.Groeneveld, JoostVZC-E&P36.09920040935.01
3.Bos van de, JeroenDe Haaien35.13920229935.26
4.Veenstra, RobinZwemlust/Utrecht(SG)36.30920133535.40
5.Okkersen, LennartAquarijn37.69920097737.55
6.Kilsdonk van, RobbinGoSwim37.96920068539.01


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hagelstein, ThijsVZC-E&P33.11910082732.95
2.Lamoree, EdoDe Haaien34.81910293734.80
3.Nosairi, AzizZwemlust/Utrecht(SG)34.08910464534.83
4.Wagenmans, TimAquarijn35.19910494534.99
5.Yu, Tsun-WangDe Albatros35.19910264536.22
6.Londen van, ArnVecht en Rijn (SG)36.12910449736.40
AFGEMWijngaard vd, ErikOne Team Swimming36.289102571


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.1.08
Jongens, 50m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Haar vd, ErwinVZC-E&P32.61900107934.10
2.Middelaar van, GuusGoSwim34.24900629334.65
3.Nesselrooij van, MichielUZSC34.07900687735.08


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.1.08
Heren, 50m schoolslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rikkers, Camiel VillaZwemlust/Utrecht(SG)33.15890535931.94
2.Zwart, MarkZwemlust/Utrecht(SG)31.58790146132.07
3.Versteeg, VincentZwemlust/Utrecht(SG)31.62770100332.11
4.Bouwens, MartijnZwemlust/Utrecht(SG)32.77880046132.62
5.Breedijk, JeffreyDe Haaien32.59890045133.06
6.Snoek vd, SjoerdIJZPC33.42860289933.29
7.Ottens, QuintVZC-E&P33.61870458333.98
8.Egmond van, JensDorestad Dolphins36.29870085135.99
9.Kamphuis, BarendAquarijn37.88810083537.36
10.Dijssel van den, PascalDe Haaien38.49890483339.13
DISStolk, RonaldDe Fuut34.61660125334.05
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
NG.ZAOskam, PeterOne Team Swimming38.197700727
AFGEMVeer van der, YelmarGoSwim32.548805237
AFGEMPal van der, RoyDe Fuut33.818501957
AFGEMOtter, JelleDorestad Dolphins37.848702483
AFGEMNauta, JobDe Haaien33.158902235


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.1.08
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Schulpen, DeniseAquarijn37.45970015836.49
2.Langen de, AmyDe Fuut38.83970204638.12
3.Diermen van, BelleIJZPC39.40970045840.60
4.Verhofstadt, MarijeVecht en Rijn (SG)39.60970103640.94
5.Beekink, ShaniceVecht en Rijn (SG)44.31970103442.85
6.Langerveld, MarloesDe Fuut45.31970124044.02


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.1.08
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Moolenaar, Laura9600656AZ&PC1:21.543651:21.54
2.Remmits, Femke9603692One Team Swimming1:21.703631:21.70
3.Siebrand, Cynthia9601828De Haaien1:22.30355*1:22.30
4.Kamperman, Linda9601238Aquarijn1:22.72350*1:22.72
5.Keijzer de, Sedona9603164AZ&PC1:23.09345*1:23.09
6.Smienk, Melissa9603004De Fuut1:27.602941:27.60


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.1.08
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Visser, Rachelle9500106De Haaien1:15.204651:15.20
2.Vries de, Suzanne9500628De Haaien1:17.544251:17.54
3.Kooijman, Anne9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:17.804201:17.80
4.Zijl van, Zoë9500136Aquarijn1:18.384111:18.38
5.Post, Shireen9503286AZ&PC1:19.193991:19.19
6.Lancee, Lotte9503648IJZPC1:23.783371:23.78


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.1.08
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Winter de, Claire9407502GoSwim1:11.975311:11.97
2.Weijburg, Rianne9400172De Zwoer1:14.954701:14.95
3.Mulkens, Jip9402538Aquarijn1:16.784371:16.78
4.Slagmaat van, Romy9403698GoSwim1:21.043721:21.04
5.Vermeulen, Julia9402400De Haaien1:23.273431:23.27
6.Kettler, Myrthe9400540Vecht en Rijn (SG)1:23.863361:23.86


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.1.08
Meisjes, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Pijtak, Iris9300602AZ&PC1:14.744741:14.74
2.Brink van den, Trudy9301290GoSwim1:18.834041:18.83
3.Theijn, Robin9306890Zwemclub Zeist1:19.163991:19.16
4.Hanewald, Charelle9305186AZ&PC1:20.863741:20.86
5.Roelse, Susan9307212De Fuut1:23.743371:23.74
6.Beek van, Iris9303874De Fuut1:24.743251:24.74
AFGEMTersteeg, Sylvia9301166De Albatros


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.1.08
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Horst van der, Malissa9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.796351:07.79
2.Dogger, Sigrid9200452De Zwoer1:13.624961:13.62
3.Lange, Suzanne9202998De Zwoer1:14.244841:14.24
4.Croese, Kirsten9205356IJZPC1:20.733761:20.73
5.Jansen, Charlotte9200846VZC-E&P1:22.453531:22.45
6.Eikenhout, Liselotte9204922GoSwim1:23.973341:23.97


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.1.08
Dames, 100m rugslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Terink, Rieneke8402424AZ&PC1:04.387421:04.38
2.Goeij de, Ellen8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:06.126851:06.12
3.Groeneveld, Charlotte8701404VZC-E&P1:07.506441:07.50
4.Dekker, Petra8705082Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.335451:11.33
5.Lukassen, Tessa8702620Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.895331:11.89
6.Dekker, Simone8900876Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.865121:12.86
7.Jansen, Elke8501406VZC-E&P1:13.784931:13.78
8.Beek van, Rana8400112GoSwim1:13.854911:13.85
9.Kastelein, Erika8401248One Team Swimming1:13.984891:13.98
10.Wijngaard vd, Ilse8904736One Team Swimming1:14.174851:14.17
11.Snijder, Sarina9102906VZC-E&P1:17.374271:17.37
12.Brink van den, Petra9100460GoSwim1:17.674221:17.67
AFGEMBoersen, Marike8800402Zwemlust/Utrecht(SG)
AFGEMVries de, Marloes8804718De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Avezaat, Stijn9700729De Fuut1:14.202511:14.20
2.Bakkali el, Mohammed9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:15.112421:15.11
3.Hansen, Thom9701205De Zwoer1:20.701951:20.70
4.Bruin de, Wout9800555IJZPC1:20.851941:20.85
5.Ykema, Justus9900029VZC-E&P1:23.361771:23.36
6.Bijl van der, Colin9700631Aquarijn1:24.791681:24.79


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Boot, Twan9601201AZ&PC1:07.973261:07.97
2.Melis, Karel9601529AZ&PC1:08.273221:08.27
3.Post, Quno9603231De Fuut1:10.362941:10.36
4.Stolk, Valentijn9601563De Fuut1:10.442931:10.44
5.Dogger, Sven9600617De Zwoer1:13.562571:13.56
6.Theijn, Rick9600325Zwemclub Zeist1:15.142411:15.14


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Maniani, Yassine9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.563811:04.56
2.Voogt de, Max9502325One Team Swimming1:05.513641:05.51
3.Bosch van den, Donny9502001IJZPC1:06.843431:06.84
4.Murk, Sjoerd9500967IJZPC1:08.833141:08.83
5.Roordink, Daan9503979De Fuut1:14.512481:14.51
6.Nap, Jelle9502875VZC-E&P1:15.012431:15.01


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wilmes, Erik9400575GoSwim1:04.683791:04.68
2.Vermeulen, Ronald9400109AZ&PC1:05.763601:05.76
3.Dogger, Symen9401119De Zwoer1:05.983571:05.98
4.Lange de, Rikus9401261AZ&PC1:08.063251:08.06
5.Harms, Joren9403163GoSwim1:10.012991:10.01
6.Slingerland, Simon9404021De Haaien1:10.362941:10.36


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Ariaansz, Sander9302053Zwemlust/Utrecht(SG)56.4956856.49
2.Kaman, Wouter9300241Aquarijn58.4551358.45
3.Langerveld, Daniel9302989De Fuut1:00.414651:00.41
4.Gugten van der, Gijs9302991De Fuut1:01.374431:01.37
5.Schaekers, Jesse9301987Aquarijn1:03.583991:03.58
6.Kraaijenhof, Jordan9301111AZ&PC1:04.623801:04.62


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Junioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Groeneveld, Joost9200409VZC-E&P54.8262254.82
2.Veenstra, Robin9201335Zwemlust/Utrecht(SG)56.4956856.49
3.Kilsdonk van, Robbin9200685GoSwim58.3951558.39
4.Waal van de, Thijmen9203085Aquarijn59.5448559.54
5.Marelis, Casper9203231Vecht en Rijn (SG)59.6448359.64
6.Bos van de, Jeroen9202299De Haaien1:01.644371:01.64


<< TOP >>
Programmanr. 29
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wagenmans, Tim9104945Aquarijn54.6662754.66
2.Hagelstein, Thijs9100827VZC-E&P55.6059655.60
3.Nosairi, Aziz9104645Zwemlust/Utrecht(SG)55.9358555.93
4.Scheidt, Joeri9102011VZC-E&P58.0452458.04
5.Koops, Erik9104571Zwemlust/Utrecht(SG)59.1449559.14
6.Hart ter, Len9100853De Fuut59.4348859.43
AFGEMWijngaard vd, Erik9102571One Team Swimming


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.1.08
Jongens, 100m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Moussa, Mark9002059Zwemlust/Utrecht(SG)54.4463554.44
2.Haar vd, Erwin9001079VZC-E&P1:00.394651:00.39
3.Pijtak, Mark9002287AZ&PC1:00.484631:00.48
4.Nesselrooij van, Michiel9006877UZSC1:03.603981:03.60
DISMiddelaar van, Guus9006293GoSwim
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 31
5.1.08
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Tamminga, Ewoud8201701AZ&PC51.5874651.58
2.Verschuren, Sebastiaan8803571Aquarijn51.5974651.59
3.Kruin, Marvin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)53.3267653.32
4.Breedijk, Jeffrey8900451De Haaien53.6466453.64
5.Kentrop, Joan8501305Vecht en Rijn (SG)54.0864854.08
6.Bouwens, Martijn8800461Zwemlust/Utrecht(SG)55.4760055.47
7.Snoek vd, Sjoerd8602899IJZPC56.2957456.29
8.Kaasjager, Mike8901531AZ&PC56.8355856.83
9.Kentrop, Leon8701693Vecht en Rijn (SG)57.0355257.03
10.Okkersen, Vincent8902311Aquarijn57.9152757.91
11.Ottens, Quint8704583VZC-E&P58.1652158.16
12.Zwart, Mark7901461Zwemlust/Utrecht(SG)58.2751858.27
AFGEMVeer van der, Yelmar8805237GoSwim
AFGEMRoon van, Johan8604239GoSwim


<< TOP >>
Programmanr. 32
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Schulpen, Denise9700158Aquarijn1:22.423901:22.42
2.Langen de, Amy9702046De Fuut1:27.633241:27.63
3.Diermen van, Belle9700458IJZPC1:33.002711:33.00
4.Noteboom, Marlies9700802De Haaien1:34.242611:34.24
DISVeldhuizen, Karlijn9700224De Haaien1:39.311:39.31
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
DISNieuwenhuizen, Marielle9701242De Fuut1:39.791:39.79
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH


<< TOP >>
Programmanr. 33
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kamperman, Linda9601238Aquarijn1:20.794141:20.79
2.Moolenaar, Laura9600656AZ&PC1:24.033681:24.03
3.Remmits, Femke9603692One Team Swimming1:24.183661:24.18
4.Keijzer de, Sedona9603164AZ&PC1:24.283641:24.28
5.Siebrand, Cynthia9601828De Haaien1:24.343641:24.34
6.Maur In der, Esmee9601912One Team Swimming1:29.243071:29.24


<< TOP >>
Programmanr. 34
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Visser, Rachelle9500106De Haaien1:15.315111:15.31
2.Post, Shireen9503286AZ&PC1:17.644661:17.64
3.Vries de, Suzanne9500628De Haaien1:17.974601:17.97
4.Geisler, Michelle9502514Aquarijn1:19.904281:19.90
5.Passmore, Kimberly9504312Vecht en Rijn (SG)1:21.843981:21.84
6.Lancee, Lotte9503648IJZPC1:25.383511:25.38


<< TOP >>
Programmanr. 35
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Winter de, Claire9407502GoSwim1:14.045381:14.04
2.Mulkens, Jip9402538Aquarijn1:14.445291:14.44
3.Weijburg, Rianne9400172De Zwoer1:18.894441:18.89
4.Ruiter de, Elina9403326VZC-E&P1:19.424361:19.42
5.Slagmaat van, Romy9403698GoSwim1:22.963821:22.96
6.Kaaij v.d., Marlene9404892AZ&PC1:23.303771:23.30


<< TOP >>
Programmanr. 36
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Pijtak, Iris9300602AZ&PC1:15.535061:15.53
2.Schipper, Vita9301858GoSwim1:16.144941:16.14
3.Brink van den, Trudy9301290GoSwim1:19.374361:19.37
4.Hanewald, Charelle9305186AZ&PC1:21.554021:21.55
5.Theijn, Robin9306890Zwemclub Zeist1:21.813981:21.81
6.Erdbrink, Rozemarijn9300232VZC-E&P1:23.213791:23.21
7.Priester de, Marrie9302354IJZPC1:24.163661:24.16


<< TOP >>
Programmanr. 37
5.1.08
Meisjes, 100m wisselslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Horst van der, Malissa9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.465981:11.46
2.Lange, Suzanne9202998De Zwoer1:12.975621:12.97
3.Selten, Iris9202840Aquarijn1:15.165141:15.16
4.Dogger, Sigrid9200452De Zwoer1:17.304721:17.30
5.Berkt van de, Marit9200122De Haaien1:23.033811:23.03
6.Croese, Kirsten9205356IJZPC1:24.503621:24.50


<< TOP >>
Programmanr. 38
5.1.08
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Terink, Rieneke8402424AZ&PC1:05.527761:05.52
2.Goeij de, Ellen8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.036931:08.03
3.Groeneveld, Charlotte8701404VZC-E&P1:09.266571:09.26
4.Bouwens, Elise9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:09.516501:09.51
5.Nieberg, Marloes9002712Zwemlust/Utrecht(SG)1:10.376261:10.37
6.Hoorn van, Ilse9001578Zwemlust/Utrecht(SG)1:10.986101:10.98
7.Lukassen, Tessa8702620Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.825651:12.82
8.Mast van der, Rosanne8802894De Zwoer1:13.165571:13.16
9.Beek van, Rana8400112GoSwim1:14.715231:14.71
10.Wijngaard vd, Ilse8904736One Team Swimming1:14.905191:14.90
11.Beekes, Niké8900228Dorestad Dolphins1:15.395091:15.39
12.Riemersma, Dorien8903492AZ&PC1:16.114951:16.11
AFGEMJong de, Marlous9001782Aquarijn
AFGEMBoersen, Marike8800402Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 39
5.1.08
Jongens, 100m rugslagMinioren 3,4 ,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Bakkali el, Mohammed9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:26.122091:26.12
2.Avezaat, Stijn9700729De Fuut1:27.392001:27.39
3.Yas, Seser9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:32.091711:32.09
4.Ykema, Justus9900029VZC-E&P1:32.671681:32.67
DISHoeven van der, Djamal9800127De Haaien1:35.531:35.53
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
DISHansen, Thom9701205De Zwoer1:36.701:36.70
RC RD


<< TOP >>
Programmanr. 40
5.1.08
Jongens, 50m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Boot, TwanAZ&PC37.32960120135.25
2.Buijs, DaniëlAZ&PC40.06960018338.90
3.Melis, KarelAZ&PC41.37960152938.94
4.Theijn, RickZwemclub Zeist40.11960032539.06
5.Stolk, ValentijnDe Fuut40.79960156339.30
6.Smit, RickDe Fuut40.99960152141.07


<< TOP >>
Programmanr. 41
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Voogt de, MaxOne Team Swimming36.32950232535.06
2.Bosch van den, DonnyIJZPC38.48950200135.86
3.Murk, SjoerdIJZPC39.69950096737.68
4.Douma, TimDe Zwoer40.17950240139.45
5.Vliet van, HeinZwemlust/Utrecht(SG)44.44950321343.44
DISManiani, YassineZwemlust/Utrecht(SG)38.00950175536.56
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF


<< TOP >>
Programmanr. 42
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Slingerland, SimonDe Haaien36.03940402134.49
2.Dogger, SymenDe Zwoer35.98940111934.67
3.Wilmes, ErikGoSwim36.07940057534.72
4.Harms, JorenGoSwim36.63940316335.72
5.Lange de, RikusAZ&PC36.91940126136.60*
6.Vermeulen, RonaldAZ&PC38.79940010939.21


<< TOP >>
Programmanr. 43
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaman, WouterAquarijn33.54930024132.53
2.Langerveld, DanielDe Fuut37.04930298933.14
3.Leander, HeruDe Haaien33.82930491533.84
4.Ariaansz, SanderZwemlust/Utrecht(SG)34.25930205333.93
5.Schaekers, JesseAquarijn34.89930198735.47
6.Gugten van der, GijsDe Fuut36.16930299136.80


<< TOP >>
Programmanr. 44
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Groeneveld, JoostVZC-E&P30.27920040929.91
2.Kilsdonk van, RobbinGoSwim31.45920068531.50
3.Veenstra, RobinZwemlust/Utrecht(SG)31.70920133532.48
4.Waal van de, ThijmenAquarijn33.73920308534.40
5.Baaren van, MarijnVZC-E&P34.95920353534.50
6.Bos van de, JeroenDe Haaien33.22920229934.69


<< TOP >>
Programmanr. 45
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wagenmans, TimAquarijn29.93910494530.67
2.Nosairi, AzizZwemlust/Utrecht(SG)30.46910464531.10
3.Scheidt, JoeriVZC-E&P31.98910201131.94
4.Yu, Tsun-WangDe Albatros31.25910264531.98
5.Hart ter, LenDe Fuut31.28910085333.40
6.Bol, TimoDe Fuut35.13910456734.85
AFGEMWijngaard vd, ErikOne Team Swimming36.489102571


<< TOP >>
Programmanr. 46
5.1.08
Jongens, 50m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moussa, MarkZwemlust/Utrecht(SG)29.87900205929.13
2.Middelaar van, GuusGoSwim31.20900629330.42
3.Nesselrooij van, MichielUZSC34.61900687736.63


<< TOP >>
Programmanr. 47
5.1.08
Heren, 50m rugslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamminga, EwoudAZ&PC25.77820170126.61
2.Breedijk, JeffreyDe Haaien27.16890045127.87
3.Kruin, MarvinZwemlust/Utrecht(SG)28.34890181528.39
4.Verschuren, SebastiaanAquarijn28.98880357129.02
5.Kentrop, JoanVecht en Rijn (SG)29.66850130529.22
6.Tamminga, FrederikAZ&PC29.95870329330.34
7.Berkt van de, RemcoDe Haaien30.69890021530.46
8.Kentrop, LeonVecht en Rijn (SG)30.56870169330.91
9.Okkersen, VincentAquarijn31.43890231132.27
10.Versteeg, VincentZwemlust/Utrecht(SG)32.85770100333.06
11.Ottens, QuintVZC-E&P32.88870458333.61
12.Egmond van, JensDorestad Dolphins33.90870085134.91
AFGEMVeer van der, YelmarGoSwim27.728805237
AFGEMRoon van, JohanGoSwim32.208604239
AFGEMPal van der, RoyDe Fuut31.568501957


<< TOP >>
Programmanr. 48
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Leander, Sarai9700798De Haaien1:39.432851:39.43
2.Verhofstadt, Marije9701036Vecht en Rijn (SG)1:43.822501:43.82
3.Noteboom, Marlies9700802De Haaien1:44.44246*1:44.44
4.Diermen van, Belle9700458IJZPC1:45.712371:45.71
5.Weijburg, Amy9700370De Zwoer1:49.022161:49.02
6.Veldhuizen, Karlijn9700224De Haaien1:49.092161:49.09


<< TOP >>
Programmanr. 49
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Rademakers, Merel9600584De Haaien1:30.543781:30.54
2.Hoorn van, Anne9600664One Team Swimming1:34.093361:34.09
3.Smienk, Melissa9603004De Fuut1:37.453031:37.45
4.Willers, Vera9602076Aquarijn1:37.603011:37.60
5.Veldhuizen, Lotte9600190De Haaien1:37.86299*1:37.86
6.Siebrand, Cynthia9601828De Haaien1:42.34261*1:42.34


<< TOP >>
Programmanr. 50
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Vries de, Suzanne9500628De Haaien1:26.334361:26.33
2.Passmore, Kimberly9504312Vecht en Rijn (SG)1:27.554181:27.55
3.Geisler, Michelle9502514Aquarijn1:32.133581:32.13
4.Schouten, Aranka9503742De Fuut1:32.623531:32.62
5.Kreuger, Demelsa9505746De Fuut1:35.393231:35.39
6.Berg van den, Renée9502680De Albatros1:35.803191:35.80


<< TOP >>
Programmanr. 51
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Mulkens, Jip9402538Aquarijn1:27.254221:27.25
2.Winter de, Claire9407502GoSwim1:30.683761:30.68
3.Veldhuizen, Marieke9400220De Haaien1:30.883731:30.88
4.Weijburg, Rianne9400172De Zwoer1:31.173701:31.17
5.Kaaij v.d., Marlene9404892AZ&PC1:37.163061:37.16
DISKettler, Myrthe9400540Vecht en Rijn (SG)1:36.001:36.00
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD


<< TOP >>
Programmanr. 52
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Willers, Anne9305626Aquarijn1:25.644461:25.64
2.Erdbrink, Rozemarijn9300232VZC-E&P1:26.384351:26.38
3.Schipper, Vita9301858GoSwim1:27.234221:27.23
4.Zuilen van, Kathy9306138De Amer1:30.843741:30.84
DISPriester de, Marrie9302354IJZPC1:32.611:32.61
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
DISHanewald, Charelle9305186AZ&PC1:33.701:33.70
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag., SA


<< TOP >>
Programmanr. 53
5.1.08
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Horst van der, Malissa9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:22.874921:22.87
2.Selten, Iris9202840Aquarijn1:23.654791:23.65
3.Lange, Suzanne9202998De Zwoer1:23.804761:23.80
4.Huijsing, Tessa9207332De Haaien1:28.614031:28.61
5.Dogger, Sigrid9200452De Zwoer1:30.803741:30.80
6.Heuvel van den, Anouk9206054Zwemclub Zeist1:31.593651:31.59


<< TOP >>
Programmanr. 54
5.1.08
Dames, 100m schoolslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Nieberg, Marloes9002712Zwemlust/Utrecht(SG)1:18.915701:18.91
2.Mast van der, Rosanne8802894De Zwoer1:19.745531:19.74
3.Lukassen, Tessa8702620Zwemlust/Utrecht(SG)1:20.675341:20.67
4.Herk van, Linda8701670Vecht en Rijn (SG)1:21.315211:21.31
5.Dorssen v., Elsbeth8500724AZ&PC1:23.484821:23.48
6.Beek van, Rana8400112GoSwim1:24.024721:24.02
7.Vermeulen, Daniëlle9103240AZ&PC1:25.034561:25.03
8.Nieuwelink, Monique9002724De Haaien1:25.454491:25.45
9.Duijst, Anne8901030De Amer1:27.104241:27.10
10.Meurs van, Sandra8905234One Team Swimming1:27.734151:27.73
11.Jager de, Sanne8901972GoSwim1:27.744151:27.74
12.Beekes, Niké8900228Dorestad Dolphins1:27.824141:27.82
AFGEMJong de, Marlous9001782Aquarijn
AFGEMBoersen, Marike8800402Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 55
5.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Minioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bakkali el, MohammedZwemlust/Utrecht(SG)44.48970097141.13
2.Ykema, JustusVZC-E&P47.02990002942.59
3.Hansen, ThomDe Zwoer44.61970120542.71
4.Hoeven van der, DjamalDe Haaien45.61980012743.68
5.Floor, MichielDe Haaien46.24980057545.46
6.Bijl van der, ColinAquarijn47.89970063148.45


<< TOP >>
Programmanr. 56
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Buijs, Daniël9600183AZ&PC1:19.692551:19.69
2.Melis, Karel9601529AZ&PC1:20.87244*1:20.87
3.Boot, Twan9601201AZ&PC1:31.191701:31.19
4.Klok, Bart9600351One Team Swimming1:39.861301:39.86
5.Dogger, Sven9600617De Zwoer1:41.761231:41.76
DISHuiberts, Merijn9600235GoSwim
AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.)., AB


<< TOP >>
Programmanr. 57
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Bosch van den, Donny9502001IJZPC1:19.582561:19.58
2.Maniani, Yassine9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:22.632291:22.63
3.Murk, Sjoerd9500967IJZPC1:26.961961:26.96
4.Voogt de, Max9502325One Team Swimming1:31.951661:31.95
5.Wilschut, Matthijs9501679GoSwim1:39.231321:39.23
6.Douma, Tim9502401De Zwoer1:44.391131:44.39


<< TOP >>
Programmanr. 58
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wilmes, Erik9400575GoSwim1:16.162921:16.16
2.Vermeulen, Ronald9400109AZ&PC1:20.542471:20.54
3.Lange de, Rikus9401261AZ&PC1:24.152171:24.15
4.Harms, Joren9403163GoSwim1:27.401931:27.40
5.Slingerland, Simon9404021De Haaien1:28.921841:28.92
DISDogger, Symen9401119De Zwoer
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 59
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kaman, Wouter9300241Aquarijn1:09.863791:09.86
2.Ariaansz, Sander9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.673361:12.67
3.Gugten van der, Gijs9302991De Fuut1:13.033311:13.03
4.Kraaijenhof, Jordan9301111AZ&PC1:14.593111:14.59
5.Langerveld, Daniel9302989De Fuut1:16.602871:16.60
DISJong de, Timo9301147GoSwim
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 60
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Junioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Groeneveld, Joost9200409VZC-E&P1:01.465561:01.46
2.Veenstra, Robin9201335Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.704551:05.70
3.Marelis, Casper9203231Vecht en Rijn (SG)1:07.724161:07.72
4.Kilsdonk van, Robbin9200685GoSwim1:07.844131:07.84
5.Vliet van, Kevin9203827Vecht en Rijn (SG)1:18.772641:18.77
6.Bos van de, Jeroen9202299De Haaien1:19.902531:19.90


<< TOP >>
Programmanr. 61
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wagenmans, Tim9104945Aquarijn59.9360059.93
2.Koops, Erik9104571Zwemlust/Utrecht(SG)1:03.794971:03.79
3.Nosairi, Aziz9104645Zwemlust/Utrecht(SG)1:03.864961:03.86
4.Hart ter, Len9100853De Fuut1:10.063751:10.06
5.Lamoree, Edo9102937De Haaien1:22.452301:22.45
6.Dalen van, Gerald9104751AZ&PC1:24.772121:24.77
AFGEMWijngaard vd, Erik9102571One Team Swimming


<< TOP >>
Programmanr. 62
5.1.08
Jongens, 100m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Middelaar van, Guus9006293GoSwim1:03.155131:03.15
DISMoussa, Mark9002059Zwemlust/Utrecht(SG)
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 63
5.1.08
Heren, 100m vlinderslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Tamminga, Ewoud8201701AZ&PC55.5375455.53
2.Kruin, Marvin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)58.0366158.03
3.Verschuren, Sebastiaan8803571Aquarijn1:00.275901:00.27
4.Bouwens, Martijn8800461Zwemlust/Utrecht(SG)1:02.455301:02.45
5.Kaasjager, Mike8901531AZ&PC1:02.585271:02.58
6.Snoek vd, Sjoerd8602899IJZPC1:03.685001:03.68
7.Tamminga, Frederik8703293AZ&PC1:04.624781:04.62
8.Groot de, Dennis8300785De Zwoer1:04.914721:04.91
9.Breedijk, Jeffrey8900451De Haaien1:05.614571:05.61
10.Zwart, Mark7901461Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.674171:07.67
11.Versteeg, Vincent7701003Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.244061:08.24
12.Okkersen, Vincent8902311Aquarijn1:09.803801:09.80
AFGEMBoere, Vincent8600299One Team Swimming
NGVeer van der, Yelmar8805237GoSwim
NGRoon van, Johan8604239GoSwim


<< TOP >>
Programmanr. 64
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Schulpen, DeniseAquarijn31.51970015831.99
2.Langen de, AmyDe Fuut32.87970204632.33
3.Diermen van, BelleIJZPC34.02970045834.85
4.Mommersteeg, ShannonAquarijn38.09970239836.79
5.Verhofstadt, MarijeVecht en Rijn (SG)38.47970103638.02
6.Weijburg, AmyDe Zwoer38.86970037039.82


<< TOP >>
Programmanr. 65
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kamperman, LindaAquarijn33.48960123831.41
2.Moolenaar, LauraAZ&PC32.62960065631.60
3.Remmits, FemkeOne Team Swimming32.23960369232.38
4.Smienk, MelissaDe Fuut33.75960300433.18
5.Keijzer de, SedonaAZ&PC33.07960316433.28
6.Maur In der, EsmeeOne Team Swimming35.26960191234.98
AFGEMHuizen van, CourtneyZwemlust/Utrecht(SG)33.489601686


<< TOP >>
Programmanr. 66
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Visser, RachelleDe Haaien29.26950010629.23
2.Kooijman, AnneZwemlust/Utrecht(SG)31.07950321831.05
3.Post, ShireenAZ&PC31.63950328631.06
4.Vries de, SuzanneDe Haaien32.32950062831.29
5.Zijl van, ZoëAquarijn31.17950013631.41
NGSomeren van, BritteZwemclub Zeist31.939500828
NGRosmalen van, KieferDe Zwoer32.109502324


<< TOP >>
Programmanr. 67
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Weijburg, RianneDe Zwoer28.25940017228.53
2.Winter de, ClaireGoSwim28.83940750228.97
3.Mulkens, JipAquarijn29.93940253829.71
4.Ruiter de, ElinaVZC-E&P30.64940332630.32
5.Slagmaat van, RomyGoSwim32.29940369832.39
6.Kaaij v.d., MarleneAZ&PC32.22940489233.98


<< TOP >>
Programmanr. 68
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pijtak, IrisAZ&PC29.99930060230.09
2.Willers, AnneAquarijn31.72930562630.98
3.Schipper, VitaGoSwim30.36930185831.00
4.Theijn, RobinZwemclub Zeist30.17930689031.69
5.Hanewald, CharelleAZ&PC31.49930518632.65
6.Buijs, NicolleAZ&PC32.05930240033.84
DISBrink van den, TrudyGoSwim30.029301290
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 69
5.1.08
Meisjes, 50m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Horst van der, MalissaZwemlust/Utrecht(SG)27.71920081027.92
2.Lange, SuzanneDe Zwoer27.78920299828.12
3.Selten, IrisAquarijn29.16920284029.56
4.Kleinveld, MichelleOne Team Swimming30.35920245430.32
5.Dogger, SigridDe Zwoer29.38920045230.39
6.Huijsing, TessaDe Haaien30.59920733230.61


<< TOP >>
Programmanr. 70
5.1.08
Dames, 50m vrije slagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Terink, RienekeAZ&PC26.94840242426.82
2.Nieberg, MarloesZwemlust/Utrecht(SG)26.53900271227.22
3.Bouwens, EliseZwemlust/Utrecht(SG)26.97910396427.30
4.Goeij de, EllenZwemlust/Utrecht(SG)26.90870135627.86
5.Groeneveld, CharlotteVZC-E&P28.07870140428.70
6.Hoorn van, IlseZwemlust/Utrecht(SG)28.09900157828.96
7.Mast van der, RosanneDe Zwoer28.54880289429.10
8.Dekker, PetraZwemlust/Utrecht(SG)28.89870508229.19
9.Brink van den, PetraGoSwim29.08910046029.42
10.Jansen, ElkeVZC-E&P29.25850140629.49
11.Dekker, SimoneZwemlust/Utrecht(SG)28.61890087629.71
12.Lukassen, TessaZwemlust/Utrecht(SG)29.10870262030.60
AFGEMBoersen, MarikeZwemlust/Utrecht(SG)28.988800402
AFGEMWakeren van, MandyZwemlust/Utrecht(SG)28.588603954


<< TOP >>
Programmanr. 71
5.1.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslag

Junioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Haaien 1De Haaien2:25.092:23.50
Siebrand, Cynthia
Vries de, Suzanne
11
12
38.77Visser, Rachelle
Vermeulen, Julia
12
13
2.Aquarijn 1Aquarijn2:31.222:27.69
Mulkens, Jip
Zijl van, Zoë
13
12
35.81Geisler, Michelle
Kamperman, Linda
12
11
3.AZ&PC 1AZ&PC2:32.582:29.68
Post, Shireen
Keijzer de, Sedona
12
11
37.48Kaaij v.d., Marlene
Moolenaar, Laura
13
11
4.GoSwim 1GoSwim2:31.122:32.14
Slagmaat van, Romy
Berragiy, Jasmina
13
13
37.78Winter de, Claire
Land van der, Babs
13
12
5.VZC-E&P 1VZC-E&P2:39.182:34.63*
Dijk van, Ellen
Baaren van, Elisa
13
12
38.46Ruiter de, Elina
Bos, Katja
13
12
6.One Team Swimming 1One Team Swimming2:42.332:39.76
Maur In der, Esmee
Hoorn van, Anne
11
11
42.60Veen van, Jamilla
Remmits, Femke
11
11
NGDe Zwoer 1De Zwoer2:32.71
Groot Hulze, Michelle, Harlé, Marije, Weijburg, Rianne, Rosmalen van, Kiefer


<< TOP >>
Programmanr. 72
5.1.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 6, Junioren 1 t/m 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn2:08.942:07.46
Waal van de, Thijmen
Okkersen, Lennart
15
15
33.61Kaman, Wouter
Schaekers, Jesse
14
14
2.GoSwim 1GoSwim2:11.562:09.57
Kilsdonk van, Robbin
Jong de, Timo
15
14
31.81Wilmes, Erik
Zoelen van, Jean Maurice
13
15
3.VZC-E&P 1VZC-E&P2:23.902:18.77
Baaren van, Marijn
Nap, Jelle
15
12
33.81Groeneveld, Joost
Ykema, Marnix
15
11
4.De Haaien 1De Haaien2:25.742:19.42
Leander, Heru
Slingerland, Simon
14
13
33.43Bos van de, Jeroen
Bos van de, Floris
15
13
5.De Fuut 1De Fuut2:17.932:20.77
Martens, Kenneth
Nieuwenhuizen, Patrick
13
13
40.54Gugten van der, Gijs
Langerveld, Daniel
14
14
6.AZ&PC 1AZ&PC2:20.412:21.31
Lange de, Rikus
Kraaijenhof, Jordan
13
14
36.19Buijs, Daniël
Vermeulen, Ronald
11
13


<< TOP >>
Programmanr. 73
5.1.08
Dames, 4 x 50m wisselslagJeugd 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)2:01.522:04.25
Goeij de, Ellen
Nieberg, Marloes
20
17
30.58Bouwens, Elise
Horst van der, Malissa
16
15
2.AZ&PC 1AZ&PC2:10.312:10.75
Terink, Rieneke
Dorssen v., Elsbeth
23
22
30.81Riemersma, Dorien
Vermeulen, Daniëlle
18
16
3.VZC-E&P 1VZC-E&P2:12.212:13.85
Jansen, Elke
Erdbrink, Rozemarijn
22
14
33.72Groeneveld, Charlotte
Snijder, Sarina
20
16
4.De Zwoer 1De Zwoer2:14.892:16.36
Dogger, Sigrid
Mast van der, Rosanne
15
19
35.23Lange, Suzanne
Bentum van, Roos
15
16
5.GoSwim 1GoSwim2:15.532:21.47
Brink van den, Petra
Beek van, Rana
16
23
37.56Brink van den, Trudy
Jager de, Sanne
14
18
6.De Haaien 1De Haaien2:17.972:24.82
Boer de, Geertje
Nieuwelink, Monique
20
17
38.05Berkt van de, Marit
Huijsing, Tessa
15
15
AFGEMAquarijn 1Aquarijn2:24.98
Diks, Mara, Jong de, Marlous, Selten, Iris, Willers, Anne


<< TOP >>
Programmanr. 74
5.1.08
Heren, 4 x 50m wisselslagJeugd 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)1:52.001:52.10
Moussa, Mark
Zwart, Mark
17
28
29.25Kruin, Marvin
Bouwens, Martijn
18
19
2.AZ&PC 1AZ&PC1:54.681:53.99
Tamminga, Ewoud
Tamminga, Frederik
25
20
26.42Kaasjager, Mike
Pijtak, Mark
18
17
3.Aquarijn 1Aquarijn1:59.992:00.01
Verschuren, Sebastiaan
Kamphuis, Barend
19
26
28.67Wagenmans, Tim
Okkersen, Vincent
16
18
4.VZC-E&P 1VZC-E&P1:59.572:00.18
Scheidt, Joeri
Haar vd, Erwin
16
17
31.70Ottens, Quint
Hagelstein, Thijs
20
16
5.De Haaien 1De Haaien2:00.532:02.57
Breedijk, Jeffrey
Boer, Robbin
18
19
28.35Dijssel van den, Pascal
Berkt van de, Remco
18
18
NGGoSwim 1GoSwim1:59.22
Veer van der, Yelmar, Middelaar van, Guus, Roon van, Johan, Dool van den, Peter
NGDe Fuut 1De Fuut2:04.32
Bol, Timo, Stolk, Ronald, Hart ter, Len, Pal van der, Roy

BMZwemlust/Utrecht(SG) 2Zwemlust/Utrecht(SG)1:55.681:55.41
Koops, Erik
Versteeg, Vincent
16
30
30.00Nosairi, Aziz
Rikkers, Camiel Villa
16
18


<< TOP >>
Programmanr. 75
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melis, KarelAZ&PC36.06960152934.52
2.Buijs, DaniëlAZ&PC34.96960018335.30
3.Boot, TwanAZ&PC36.52960120135.71
4.Post, QunoDe Fuut36.36960323137.02
5.Theijn, RickZwemclub Zeist38.68960032540.47
6.Smit, RickDe Fuut40.33960152141.22


<< TOP >>
Programmanr. 76
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bosch van den, DonnyIJZPC36.07950200133.47
2.Murk, SjoerdIJZPC38.11950096735.84
3.Maniani, YassineZwemlust/Utrecht(SG)39.16950175537.21
4.Voogt de, MaxOne Team Swimming41.51950232537.81
5.Kruit, MarijnIJZPC41.72950148340.61
6.Douma, TimDe Zwoer46.62950240144.91


<< TOP >>
Programmanr. 77
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wilmes, ErikGoSwim33.54940057532.34
2.Slingerland, SimonDe Haaien35.32940402133.80
3.Vermeulen, RonaldAZ&PC36.19940010935.28
4.Lange de, RikusAZ&PC37.99940126135.94
5.Harms, JorenGoSwim37.20940316336.95
6.Dogger, SymenDe Zwoer38.11940111937.55


<< TOP >>
Programmanr. 78
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaman, WouterAquarijn29.34930024129.39
2.Gugten van der, GijsDe Fuut31.90930299130.58
3.Ariaansz, SanderZwemlust/Utrecht(SG)32.35930205331.63
4.Langerveld, DanielDe Fuut35.26930298932.79
5.Wijnbergen, PaulUZSC34.24930062133.26
6.Leander, HeruDe Haaien35.03930491534.91


<< TOP >>
Programmanr. 79
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Groeneveld, JoostVZC-E&P27.31920040928.10
2.Veenstra, RobinZwemlust/Utrecht(SG)28.92920133528.41
3.Bos van de, JeroenDe Haaien30.21920229929.91
4.Kilsdonk van, RobbinGoSwim30.21920068530.15
5.Marelis, CasperVecht en Rijn (SG)30.51920323130.57
6.Tak, YordiDe Fuut31.60920418930.85


<< TOP >>
Programmanr. 80
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wagenmans, TimAquarijn28.00910494527.14
2.Ginkel v, MennoVZC-E&P28.39910070328.43
3.Nosairi, AzizZwemlust/Utrecht(SG)28.08910464528.52
4.Koops, ErikZwemlust/Utrecht(SG)29.11910457128.59
5.Scheidt, JoeriVZC-E&P30.67910201131.22
AFGEMWijngaard vd, ErikOne Team Swimming32.659102571
NGJong de, JorikDe Fuut29.919104573
NGHart ter, LenDe Fuut28.289100853


<< TOP >>
Programmanr. 81
6.1.08
Jongens, 50m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Middelaar van, GuusGoSwim28.14900629326.84
2.Pijtak, MarkAZ&PC29.32900228730.16
3.Stoorvogel, TomIJZPC31.79900633731.85
4.Nesselrooij van, MichielUZSC33.55900687733.65


<< TOP >>
Programmanr. 82
6.1.08
Heren, 50m vlinderslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Verschuren, SebastiaanAquarijn27.20880357126.49
2.Bouwens, MartijnZwemlust/Utrecht(SG)27.70880046127.36
3.Breedijk, JeffreyDe Haaien27.25890045127.40
4.Kaasjager, MikeAZ&PC27.81890153127.92
5.Snoek vd, SjoerdIJZPC28.37860289928.23
6.Nauta, JobDe Haaien29.78890223529.41
7.Zwart, MarkZwemlust/Utrecht(SG)30.11790146129.44
8.Okkersen, VincentAquarijn30.25890231130.01
9.Versteeg, VincentZwemlust/Utrecht(SG)30.25770100330.76
10.Brouwer, HesselDe Albatros32.34890609331.30
11.Wijngaard vd, SanderOne Team Swimming32.08870380331.60
12.Egmond van, JensDorestad Dolphins32.52870085131.86
AFGEMOtter, JelleDorestad Dolphins32.768702483
AFGEMBoere, VincentOne Team Swimming31.228600299
NGVeer van der, YelmarGoSwim27.768805237
NGRoon van, JohanGoSwim28.418604239


<< TOP >>
Programmanr. 83
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leander, SaraiDe Haaien47.46970079844.94
2.Diermen van, BelleIJZPC47.49970045846.80
3.Verhofstadt, MarijeVecht en Rijn (SG)47.96970103647.86
4.Weijburg, AmyDe Zwoer48.58970037048.29
5.Veldhuizen, KarlijnDe Haaien48.53970022448.89
6.Noteboom, MarliesDe Haaien48.91970080249.05


<< TOP >>
Programmanr. 84
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rademakers, MerelDe Haaien42.97960058441.37
2.Kamperman, LindaAquarijn44.48960123842.20
3.Hoorn van, AnneOne Team Swimming44.97960066443.66
4.Veldhuizen, LotteDe Haaien43.59960019044.22
5.Smienk, MelissaDe Fuut45.41960300444.32
6.Siebrand, CynthiaDe Haaien43.91960182844.76


<< TOP >>
Programmanr. 85
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Passmore, KimberlyVecht en Rijn (SG)38.74950431238.65
2.Vries de, SuzanneDe Haaien38.13950062839.26
3.Geisler, MichelleAquarijn42.94950251442.28
4.Berg van den, RenéeDe Albatros43.22950268042.61
5.Lancee, LotteIJZPC42.03950364842.77
6.Schouten, ArankaDe Fuut43.85950374243.65


<< TOP >>
Programmanr. 86
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mulkens, JipAquarijn41.80940253840.08
2.Winter de, ClaireGoSwim40.64940750240.98
3.Veldhuizen, MariekeDe Haaien40.44940022040.99
4.Weijburg, RianneDe Zwoer40.43940017241.65
5.Kettler, MyrtheVecht en Rijn (SG)43.83940054042.60
6.Berragiy, JasminaGoSwim43.72940625645.17


<< TOP >>
Programmanr. 87
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erdbrink, RozemarijnVZC-E&P38.10930023239.18
2.Zuilen van, KathyDe Amer41.82930613839.71
3.Willers, AnneAquarijn40.50930562640.00
3.Schipper, VitaGoSwim39.67930185840.00
5.Hanewald, CharelleAZ&PC40.29930518640.89
6.Priester de, MarrieIJZPC42.41930235442.14


<< TOP >>
Programmanr. 88
6.1.08
Meisjes, 50m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lange, SuzanneDe Zwoer40.02920299837.95
2.Huijsing, TessaDe Haaien40.76920733238.58
3.Selten, IrisAquarijn39.23920284038.77
4.Dogger, SigridDe Zwoer41.80920045241.31
5.Heuvel van den, AnoukZwemclub Zeist40.79920605441.98
DISHorst van der, MalissaZwemlust/Utrecht(SG)38.24920081037.62
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD


<< TOP >>
Programmanr. 89
6.1.08
Dames, 50m schoolslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nieberg, MarloesZwemlust/Utrecht(SG)34.67900271235.50
2.Terink, RienekeAZ&PC36.54840242436.31
3.Mast van der, RosanneDe Zwoer35.79880289436.95
4.Herk van, LindaVecht en Rijn (SG)36.44870167037.32
5.Groeneveld, CharlotteVZC-E&P37.13870140437.72
6.Beek van, RanaGoSwim38.25840011238.47
7.Dorssen v., ElsbethAZ&PC38.24850072438.82
8.Lukassen, TessaZwemlust/Utrecht(SG)37.18870262038.91
9.Klerk de, SaskiaGoSwim38.54900461239.29
10.Nieuwelink, MoniqueDe Haaien38.76900272439.41
11.Vermeulen, DaniëlleAZ&PC38.19910324039.46
12.Riemersma, DorienAZ&PC38.92890349239.53
AFGEMJong de, MarlousAquarijn39.499001782
AFGEMBoersen, MarikeZwemlust/Utrecht(SG)36.188800402


<< TOP >>
Programmanr. 90
6.1.08
Jongens, 50m rugslagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bakkali el, MohammedZwemlust/Utrecht(SG)42.70970097139.39
2.Avezaat, StijnDe Fuut42.13970072940.26
3.Yas, SeserZwemlust/Utrecht(SG)43.04980090941.20
4.Hansen, ThomDe Zwoer44.91970120543.63
5.Hoeven van der, DjamalDe Haaien45.11980012745.20
6.Floor, MichielDe Haaien45.88980057546.25


<< TOP >>
Programmanr. 91
6.1.08
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Boot, Twan9601201AZ&PC1:17.862831:17.86
2.Stolk, Valentijn9601563De Fuut1:21.442481:21.44
3.Buijs, Daniël9600183AZ&PC1:23.532291:23.53
4.Melis, Karel9601529AZ&PC1:24.202241:24.20
5.Theijn, Rick9600325Zwemclub Zeist1:25.162171:25.16
6.Dogger, Sven9600617De Zwoer1:28.501931:28.50
7.Smit, Rick9601521De Fuut1:29.981841:29.98


<< TOP >>
Programmanr. 92
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Voogt de, Max9502325One Team Swimming1:15.203151:15.20
2.Bosch van den, Donny9502001IJZPC1:17.172911:17.17
3.Maniani, Yassine9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:17.652861:17.65
4.Murk, Sjoerd9500967IJZPC1:19.472661:19.47
5.Kruit, Marijn9501483IJZPC1:25.562141:25.56
6.Douma, Tim9502401De Zwoer1:27.721981:27.72


<< TOP >>
Programmanr. 93
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Dogger, Symen9401119De Zwoer1:13.593361:13.59
2.Wilmes, Erik9400575GoSwim1:15.273141:15.27
3.Lange de, Rikus9401261AZ&PC1:18.092811:18.09
4.Harms, Joren9403163GoSwim1:20.542561:20.54
5.Straver, Tom9405791Vecht en Rijn (SG)1:21.282491:21.28
6.Vermeulen, Ronald9400109AZ&PC1:25.292161:25.29


<< TOP >>
Programmanr. 94
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kaman, Wouter9300241Aquarijn1:09.993901:09.99
2.Ariaansz, Sander9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.233551:12.23
2.Langerveld, Daniel9302989De Fuut1:12.233551:12.23
4.Jong de, Jesper9300775Aquarijn1:14.563231:14.56
5.Leander, Heru9304915De Haaien1:15.593101:15.59
6.Schaekers, Jesse9301987Aquarijn1:18.982711:18.98


<< TOP >>
Programmanr. 95
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Groeneveld, Joost9200409VZC-E&P1:03.845141:03.84
2.Kilsdonk van, Robbin9200685GoSwim1:07.084431:07.08
3.Waal van de, Thijmen9203085Aquarijn1:10.573811:10.57
4.Veenstra, Robin9201335Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.113721:11.11
5.Baaren van, Marijn9203535VZC-E&P1:12.353531:12.35
6.Vliet van, Kevin9203827Vecht en Rijn (SG)1:15.293131:15.29


<< TOP >>
Programmanr. 96
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wagenmans, Tim9104945Aquarijn1:04.804921:04.80
2.Nosairi, Aziz9104645Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.964881:04.96
3.Scheidt, Joeri9102011VZC-E&P1:07.434361:07.43
4.Bol, Timo9104567De Fuut1:15.443121:15.44
5.Londen van, Arn9104497Vecht en Rijn (SG)1:15.813071:15.81
AFGEMWijngaard vd, Erik9102571One Team Swimming
NGJong de, Jorik9104573De Fuut
NGHart ter, Len9100853De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 97
6.1.08
Jongens, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Moussa, Mark9002059Zwemlust/Utrecht(SG)1:02.175571:02.17
2.Middelaar van, Guus9006293GoSwim1:06.234601:06.23
3.Stoorvogel, Tom9006337IJZPC1:15.133151:15.13
4.Nesselrooij van, Michiel9006877UZSC1:16.303011:16.30


<< TOP >>
Programmanr. 98
6.1.08
Heren, 100m rugslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Breedijk, Jeffrey8900451De Haaien58.9065558.90
2.Verschuren, Sebastiaan8803571Aquarijn59.2664359.26
3.Kentrop, Joan8501305Vecht en Rijn (SG)1:03.435241:03.43
4.Rikkers, Camiel Villa8905359Zwemlust/Utrecht(SG)1:03.785151:03.78
5.Berkt van de, Remco8900215De Haaien1:04.504981:04.50
6.Kentrop, Leon8701693Vecht en Rijn (SG)1:07.194411:07.19
7.Kampman, Dick8801789De Amer1:10.013901:10.01
8.Okkersen, Vincent8902311Aquarijn1:10.093881:10.09
9.Oskam, Peter7700727One Team Swimming1:16.303011:16.30
DISKaasjager, Mike8901531AZ&PC1:03.851:03.85
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
DISGroot de, Dennis8300785De Zwoer1:26.581:26.58
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen., RA
AFGEMOtter, Jelle8702483Dorestad Dolphins
AFGEMBoere, Vincent8600299One Team Swimming
NGVeer van der, Yelmar8805237GoSwim


<< TOP >>
Programmanr. 99
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Schulpen, Denise9700158Aquarijn1:09.774331:09.77
2.Langen de, Amy9702046De Fuut1:10.674171:10.67
3.Mommersteeg, Shannon9702398Aquarijn1:17.903111:17.90
4.Diermen van, Belle9700458IJZPC1:18.193081:18.19
5.Langerveld, Marloes9701240De Fuut1:25.922321:25.92
6.Noteboom, Marlies9700802De Haaien1:26.852251:26.85


<< TOP >>
Programmanr. 100
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kamperman, Linda9601238Aquarijn1:07.884711:07.88
2.Remmits, Femke9603692One Team Swimming1:11.394051:11.39
3.Moolenaar, Laura9600656AZ&PC1:11.504031:11.50
4.Lelij vd, Lisanne9600666One Team Swimming1:13.603691:13.60
5.Someren van, Melanie9600122Zwemclub Zeist1:14.813521:14.81
DISSmienk, Melissa9603004De Fuut
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
AFGEMHuizen van, Courtney9601686Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 101
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Visser, Rachelle9500106De Haaien1:03.245821:03.24
2.Post, Shireen9503286AZ&PC1:06.794941:06.79
3.Kooijman, Anne9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.584771:07.58
4.Zijl van, Zoë9500136Aquarijn1:07.644761:07.64
5.Vries de, Suzanne9500628De Haaien1:08.474591:08.47
6.Geisler, Michelle9502514Aquarijn1:09.234441:09.23


<< TOP >>
Programmanr. 102
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Weijburg, Rianne9400172De Zwoer1:02.036171:02.03
2.Winter de, Claire9407502GoSwim1:02.745961:02.74
3.Mulkens, Jip9402538Aquarijn1:04.205561:04.20
4.Ruiter de, Elina9403326VZC-E&P1:05.045351:05.04
5.Slagmaat van, Romy9403698GoSwim1:10.014291:10.01
6.Vermeulen, Julia9402400De Haaien1:11.614011:11.61


<< TOP >>
Programmanr. 103
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Pijtak, Iris9300602AZ&PC1:04.495491:04.49
2.Schipper, Vita9301858GoSwim1:05.495241:05.49
3.Brink van den, Trudy9301290GoSwim1:07.174861:07.17
4.Willers, Anne9305626Aquarijn1:07.904701:07.90
5.Theijn, Robin9306890Zwemclub Zeist1:08.224641:08.22
6.Roelse, Susan9307212De Fuut1:10.074281:10.07
7.Buijs, Nicolle9302400AZ&PC1:14.023631:14.02


<< TOP >>
Programmanr. 104
6.1.08
Meisjes, 100m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Horst van der, Malissa9200810Zwemlust/Utrecht(SG)59.8068859.80
2.Lange, Suzanne9202998De Zwoer1:00.336701:00.33
3.Selten, Iris9202840Aquarijn1:04.255551:04.25
4.Dogger, Sigrid9200452De Zwoer1:06.235071:06.23
5.Kleinveld, Michelle9202454One Team Swimming1:06.774941:06.77
6.Croese, Kirsten9205356IJZPC1:08.344611:08.34


<< TOP >>
Programmanr. 105
6.1.08
Dames, 100m vrije slagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Terink, Rieneke8402424AZ&PC57.6676857.66
2.Bouwens, Elise9103964Zwemlust/Utrecht(SG)58.8772158.87
2.Nieberg, Marloes9002712Zwemlust/Utrecht(SG)58.8772158.87
4.Dekker, Simone8900876Zwemlust/Utrecht(SG)1:03.375781:03.37
5.Klerk de, Saskia9004612GoSwim1:04.005621:04.00
6.Jansen, Elke8501406VZC-E&P1:04.595461:04.59
7.Frowijn, Petra6600098AZ&PC1:04.795411:04.79
8.Lukassen, Tessa8702620Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.925381:04.92
9.Wijngaard vd, Ilse8904736One Team Swimming1:05.145331:05.14
10.Brink van den, Anne8700588GoSwim1:05.975131:05.97
11.Vermeulen, Daniëlle9103240AZ&PC1:06.215071:06.21
12.Mast van der, Rosanne8802894De Zwoer1:06.834931:06.83
AFGEMBoersen, Marike8800402Zwemlust/Utrecht(SG)
NGHoorn van, Ilse9001578Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 106
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Avezaat, Stijn9700729De Fuut1:27.912231:27.91
2.Bakkali el, Mohammed9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:28.252201:28.25
3.Hansen, Thom9701205De Zwoer1:33.361861:33.36
4.Hoeven van der, Djamal9800127De Haaien1:33.991821:33.99
5.Bijl van der, Colin9700631Aquarijn1:36.951661:36.95
DISVerkuil, Joshua9700859Aquarijn
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 107
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Boot, Twan9601201AZ&PC1:17.893211:17.89
2.Post, Quno9603231De Fuut1:18.543131:18.54
3.Stolk, Valentijn9601563De Fuut1:20.582901:20.58
4.Buijs, Daniël9600183AZ&PC1:22.552691:22.55
5.Melis, Karel9601529AZ&PC1:23.002651:23.00
6.Theijn, Rick9600325Zwemclub Zeist1:24.972471:24.97


<< TOP >>
Programmanr. 108
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Bosch van den, Donny9502001IJZPC1:16.893331:16.89
2.Murk, Sjoerd9500967IJZPC1:18.173171:18.17
3.Maniani, Yassine9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:20.022961:20.02
4.Voogt de, Max9502325One Team Swimming1:22.482701:22.48
5.Nap, Jelle9502875VZC-E&P1:23.862571:23.86
6.Douma, Tim9502401De Zwoer1:35.041761:35.04
AFGEMKoops, Auke9502455Dorestad Dolphins


<< TOP >>
Programmanr. 109
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wilmes, Erik9400575GoSwim1:13.933751:13.93
2.Slingerland, Simon9404021De Haaien1:15.643501:15.64
3.Harms, Joren9403163GoSwim1:16.953331:16.95
4.Dogger, Symen9401119De Zwoer1:17.393271:17.39
5.Vermeulen, Ronald9400109AZ&PC1:18.233161:18.23
6.Lange de, Rikus9401261AZ&PC1:19.643001:19.64


<< TOP >>
Programmanr. 110
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kaman, Wouter9300241Aquarijn1:07.484931:07.48
2.Ariaansz, Sander9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:09.184581:09.18
3.Gugten van der, Gijs9302991De Fuut1:09.954431:09.95
4.Langerveld, Daniel9302989De Fuut1:12.403991:12.40
5.Schaekers, Jesse9301987Aquarijn1:17.663231:17.66
6.Bruin de, Dirk9302841IJZPC1:21.672781:21.67


<< TOP >>
Programmanr. 111
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Junioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Groeneveld, Joost9200409VZC-E&P1:04.245711:04.24
2.Veenstra, Robin9201335Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.154791:08.15
3.Kilsdonk van, Robbin9200685GoSwim1:08.434731:08.43
4.Waal van de, Thijmen9203085Aquarijn1:09.314551:09.31
5.Marelis, Casper9203231Vecht en Rijn (SG)1:11.314181:11.31
6.Tak, Yordi9204189De Fuut1:13.173871:13.17


<< TOP >>
Programmanr. 112
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wagenmans, Tim9104945Aquarijn1:04.015781:04.01
2.Hagelstein, Thijs9100827VZC-E&P1:05.845311:05.84
3.Nosairi, Aziz9104645Zwemlust/Utrecht(SG)1:06.715101:06.71
4.Koops, Erik9104571Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.045031:07.04
5.Ginkel v, Menno9100703VZC-E&P1:09.134591:09.13
DISScheidt, Joeri9102011VZC-E&P1:08.321:08.32
SN - Tijdens de race op de rug gedraaid., SN
AFGEMWijngaard vd, Erik9102571One Team Swimming


<< TOP >>
Programmanr. 113
6.1.08
Jongens, 100m wisselslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Moussa, Mark9002059Zwemlust/Utrecht(SG)1:03.096031:03.09
2.Middelaar van, Guus9006293GoSwim1:05.545381:05.54
3.Nesselrooij van, Michiel9006877UZSC1:12.034051:12.03
4.Pijtak, Mark9002287AZ&PC1:12.873921:12.87
5.Stoorvogel, Tom9006337IJZPC1:14.153721:14.15


<< TOP >>
Programmanr. 114
6.1.08
Heren, 100m wisselslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Aggele van, Robbin8400017Zwemlust/Utrecht(SG)53.6298353.62
2.Breedijk, Jeffrey8900451De Haaien1:02.106331:02.10
3.Snoek vd, Sjoerd8602899IJZPC1:03.785841:03.78
4.Groot de, Dennis8300785De Zwoer1:07.135011:07.13
5.Okkersen, Vincent8902311Aquarijn1:08.324751:08.32
6.Nauta, Job8902235De Haaien1:09.154581:09.15
7.Egmond van, Jens8700851Dorestad Dolphins1:11.264191:11.26
8.Kampman, Dick8801789De Amer1:11.404161:11.40
9.Brouwer, Hessel8906093De Albatros1:12.154031:12.15
10.Oskam, Peter7700727One Team Swimming1:13.343841:13.34
11.Dijssel van den, Pascal8904833De Haaien1:13.893761:13.89
12.Wijngaard vd, Sander8703803One Team Swimming1:14.073731:14.07
AFGEMOtter, Jelle8702483Dorestad Dolphins
AFGEMBoere, Vincent8600299One Team Swimming
NGVeer van der, Yelmar8805237GoSwim
NGRoon van, Johan8604239GoSwim


<< TOP >>
Programmanr. 115
6.1.08
Meisjes, 100m rugslagMinioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Schulpen, Denise9700158Aquarijn1:19.833891:19.83
2.Langen de, Amy9702046De Fuut1:27.942911:27.94
3.Diermen van, Belle9700458IJZPC1:28.862821:28.86
4.Verhofstadt, Marije9701036Vecht en Rijn (SG)1:29.982721:29.98
5.Mommersteeg, Shannon9702398Aquarijn1:33.812401:33.81
DISBeekink, Shanice9701034Vecht en Rijn (SG)1:35.031:35.03
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD


<< TOP >>
Programmanr. 116
6.1.08
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moolenaar, LauraAZ&PC40.43960065636.21
2.Kamperman, LindaAquarijn40.21960123837.52
3.Siebrand, CynthiaDe Haaien38.31960182838.07
4.Remmits, FemkeOne Team Swimming40.39960369238.36
5.Smienk, MelissaDe Fuut40.66960300439.69
6.Becker, EllesZwemclub Zeist42.95960062841.47


<< TOP >>
Programmanr. 117
6.1.08
Meisjes, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Visser, RachelleDe Haaien34.06950010634.22
2.Kooijman, AnneZwemlust/Utrecht(SG)36.93950321835.95
3.Vries de, SuzanneDe Haaien36.59950062836.12
4.Zijl van, ZoëAquarijn39.32950013636.95
5.Groot Hulze, MichelleDe Zwoer37.26950232237.61
6.Lancee, LotteIJZPC37.89950364838.57


<< TOP >>
Programmanr. 118
6.1.08
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Winter de, ClaireGoSwim33.56940750233.55
2.Weijburg, RianneDe Zwoer34.78940017234.05
3.Mulkens, JipAquarijn38.63940253835.67
4.Slagmaat van, RomyGoSwim36.98940369836.89
5.Apdoelaziz, FarinaDe Fuut38.56940375838.22
6.Kettler, MyrtheVecht en Rijn (SG)39.00940054038.49


<< TOP >>
Programmanr. 119
6.1.08
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pijtak, IrisAZ&PC35.53930060234.94
2.Theijn, RobinZwemclub Zeist35.15930689035.25
3.Brink van den, TrudyGoSwim35.23930129036.35
4.Schipper, VitaGoSwim36.39930185836.94
5.Beek van, IrisDe Fuut38.40930387437.74
6.Roelse, SusanDe Fuut38.33930721237.88
AFGEMTersteeg, SylviaDe Albatros37.269301166


<< TOP >>
Programmanr. 120
6.1.08
Meisjes, 50m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Horst van der, MalissaZwemlust/Utrecht(SG)31.62920081031.47
2.Lange, SuzanneDe Zwoer34.88920299833.78
3.Dogger, SigridDe Zwoer34.27920045234.84
4.Kromwijk, JessicaVecht en Rijn (SG)37.33920101836.31
5.Jansen, CharlotteVZC-E&P33.46920084637.42
6.Croese, KirstenIJZPC36.92920535638.06


<< TOP >>
Programmanr. 121
6.1.08
Dames, 50m rugslagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Terink, RienekeAZ&PC30.89840242430.87
2.Groeneveld, CharlotteVZC-E&P31.08870140432.14
3.Dekker, SimoneZwemlust/Utrecht(SG)32.41890087632.92
4.Jansen, ElkeVZC-E&P33.76850140633.34
5.Lukassen, TessaZwemlust/Utrecht(SG)33.54870262034.13
6.Beek van, RanaGoSwim34.54840011234.42
7.Nieberg, MarloesZwemlust/Utrecht(SG)34.44900271234.44
8.Riemersma, DorienAZ&PC34.11890349234.63
8.Wijngaard vd, IlseOne Team Swimming34.75890473634.63
10.Brink van den, AnneGoSwim34.89870058835.10
11.Vries de, MarloesDe Haaien34.42880471835.35
12.Snijder, SarinaVZC-E&P34.81910290636.25
AFGEMBoersen, MarikeZwemlust/Utrecht(SG)32.728800402
AFGEMHoorn van, IlseZwemlust/Utrecht(SG)33.309001578


<< TOP >>
Programmanr. 122
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Minioren 3,4,5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Avezaat, Stijn9700729De Fuut1:36.582191:36.58
2.Bakkali el, Mohammed9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:41.211901:41.21
3.Hoeven van der, Djamal9800127De Haaien1:42.311841:42.31
4.Ykema, Justus9900029VZC-E&P1:47.171601:47.17
5.Floor, Michiel9800575De Haaien1:50.131481:50.13
6.Hansen, Thom9701205De Zwoer1:52.901371:52.90


<< TOP >>
Programmanr. 123
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kleef van, André9602195AZ&PC1:24.993211:24.99
2.Post, Quno9603231De Fuut1:26.243071:26.24
3.Stolk, Valentijn9601563De Fuut1:28.172881:28.17
4.Theijn, Rick9600325Zwemclub Zeist1:31.592571:31.59
5.Buijs, Daniël9600183AZ&PC1:38.172081:38.17
DISDogger, Sven9600617De Zwoer
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA


<< TOP >>
Programmanr. 124
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Murk, Sjoerd9500967IJZPC1:26.513041:26.51
2.Bosch van den, Donny9502001IJZPC1:32.992451:32.99
3.Voogt de, Max9502325One Team Swimming1:35.622251:35.62
4.Maniani, Yassine9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:36.472201:36.47
5.Douma, Tim9502401De Zwoer1:52.831371:52.83
DISRoordink, Daan9503979De Fuut1:26.481:26.48
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
AFGEMKoops, Auke9502455Dorestad Dolphins
NGWolswinkel, Martin9503959De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 125
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Harms, Joren9403163GoSwim1:23.213421:23.21
2.Slingerland, Simon9404021De Haaien1:25.273181:25.27
3.Wilmes, Erik9400575GoSwim1:25.893111:25.89
4.Vermeulen, Ronald9400109AZ&PC1:28.112881:28.11
5.Dogger, Symen9401119De Zwoer1:30.952621:30.95
6.Nieuwenhuizen, Patrick9401531De Fuut1:30.982621:30.98


<< TOP >>
Programmanr. 126
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kaman, Wouter9300241Aquarijn1:14.284811:14.28
2.Gugten van der, Gijs9302991De Fuut1:15.684551:15.68
3.Jong de, Timo9301147GoSwim1:17.304271:17.30
4.Ariaansz, Sander9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:19.323951:19.32
5.Kraaijenhof, Jordan9301111AZ&PC1:22.503511:22.50
6.Langerveld, Daniel9302989De Fuut1:22.633491:22.63


<< TOP >>
Programmanr. 127
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Junioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Waal van de, Thijmen9203085Aquarijn1:14.984681:14.98
2.Groeneveld, Joost9200409VZC-E&P1:16.754361:16.75
3.Bos van de, Jeroen9202299De Haaien1:20.423791:20.42
4.Tak, Yordi9204189De Fuut1:23.743361:23.74
5.Marelis, Casper9203231Vecht en Rijn (SG)1:24.143311:24.14
6.Kilsdonk van, Robbin9200685GoSwim1:25.293181:25.29


<< TOP >>
Programmanr. 128
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Hagelstein, Thijs9100827VZC-E&P1:13.345001:13.34
2.Wagenmans, Tim9104945Aquarijn1:13.554951:13.55
3.Nosairi, Aziz9104645Zwemlust/Utrecht(SG)1:17.034311:17.03
4.Lamoree, Edo9102937De Haaien1:19.373941:19.37
5.Londen van, Arn9104497Vecht en Rijn (SG)1:19.843871:19.84
AFGEMWijngaard vd, Erik9102571One Team Swimming
NGHart ter, Len9100853De Fuut


<< TOP >>
Programmanr. 129
6.1.08
Jongens, 100m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Haar vd, Erwin9001079VZC-E&P1:14.414781:14.41
2.Middelaar van, Guus9006293GoSwim1:14.794711:14.79
3.Nesselrooij van, Michiel9006877UZSC1:18.504081:18.50


<< TOP >>
Programmanr. 130
6.1.08
Heren, 100m schoolslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Snoek vd, Sjoerd8602899IJZPC1:10.415651:10.41
2.Verschuren, Sebastiaan8803571Aquarijn1:10.925531:10.92
3.Versteeg, Vincent7701003Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.755341:11.75
4.Zwart, Mark7901461Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.435191:12.43
5.Groot de, Dennis8300785De Zwoer1:12.575161:12.57
6.Bouwens, Martijn8800461Zwemlust/Utrecht(SG)1:14.164831:14.16
7.Nauta, Job8902235De Haaien1:14.764721:14.76
8.Pal van der, Roy8501957De Fuut1:16.744361:16.74
9.Stolk, Ronald6601253De Fuut1:17.224281:17.22
10.Breedijk, Jeffrey8900451De Haaien1:19.343951:19.34
11.Egmond van, Jens8700851Dorestad Dolphins1:20.783741:20.78
12.Brouwer, Hessel8906093De Albatros1:25.873111:25.87
AFGEMOtter, Jelle8702483Dorestad Dolphins
NGVeer van der, Yelmar8805237GoSwim


<< TOP >>
Programmanr. 131
6.1.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Minioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Schulpen, DeniseAquarijn36.55970015835.62
2.Langen de, AmyDe Fuut38.91970204641.14
3.Diermen van, BelleIJZPC41.05970045843.11
4.Nieuwenhuizen, MarielleDe Fuut43.31970124244.41
5.Mommersteeg, ShannonAquarijn45.64970239845.19
6.Noteboom, MarliesDe Haaien45.21970080247.74


<< TOP >>
Programmanr. 132
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Kamperman, Linda9601238Aquarijn1:23.903161:23.90
2.Siebrand, Cynthia9601828De Haaien1:25.762961:25.76
3.Maur In der, Esmee9601912One Team Swimming1:32.952321:32.95
4.Becker, Elles9600628Zwemclub Zeist1:33.252301:33.25
5.Hoogenkamp, Marleen9602478De Fuut1:35.162171:35.16
6.Lelij vd, Lisanne9600666One Team Swimming1:38.731941:38.73


<< TOP >>
Programmanr. 133
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Visser, Rachelle9500106De Haaien1:12.634871:12.63
2.Post, Shireen9503286AZ&PC1:15.144401:15.14
3.Geisler, Michelle9502514Aquarijn1:24.033151:24.03
4.Aalst van, Esther9504540Dorestad Dolphins1:30.652511:30.65
5.Schouten, Aranka9503742De Fuut1:30.882491:30.88
6.Lancee, Lotte9503648IJZPC1:31.102471:31.10


<< TOP >>
Programmanr. 134
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Mulkens, Jip9402538Aquarijn1:14.934441:14.93
2.Ruiter de, Elina9403326VZC-E&P1:17.584001:17.58
3.Winter de, Claire9407502GoSwim1:19.423731:19.42
4.Kaaij v.d., Marlene9404892AZ&PC1:23.123251:23.12
5.Vermeulen, Julia9402400De Haaien1:29.712591:29.71
DISSlagmaat van, Romy9403698GoSwim
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
NGWeijburg, Rianne9400172De Zwoer


<< TOP >>
Programmanr. 135
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Brink van den, Trudy9301290GoSwim1:17.124071:17.12
2.Schipper, Vita9301858GoSwim1:17.484011:17.48
3.Theijn, Robin9306890Zwemclub Zeist1:22.073381:22.07
4.Cornelissen, Merel9302894GoSwim1:25.333001:25.33
5.Priester de, Marrie9302354IJZPC1:25.393001:25.39
6.Erdbrink, Rozemarijn9300232VZC-E&P1:34.602201:34.60
DISRoelse, Susan9307212De Fuut1:33.911:33.91
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC


<< TOP >>
Programmanr. 136
6.1.08
Meisjes, 100m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Horst van der, Malissa9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.345141:11.34
2.Lange, Suzanne9202998De Zwoer1:14.524511:14.52
3.Selten, Iris9202840Aquarijn1:20.753551:20.75
4.Jansen, Charlotte9200846VZC-E&P1:22.783291:22.78
5.Berkt van de, Marit9200122De Haaien1:22.873281:22.87
6.Kromwijk, Jessica9201018Vecht en Rijn (SG)1:23.433211:23.43


<< TOP >>
Programmanr. 137
6.1.08
Dames, 100m vlinderslagSenioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Terink, Rieneke8402424AZ&PC1:04.207051:04.20
2.Bouwens, Elise9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.436981:04.43
3.Groeneveld, Charlotte8701404VZC-E&P1:08.935701:08.93
4.Nieberg, Marloes9002712Zwemlust/Utrecht(SG)1:10.415351:10.41
5.Dekker, Simone8900876Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.894821:12.89
6.Mast van der, Rosanne8802894De Zwoer1:12.914821:12.91
7.Dorssen v., Elsbeth8500724AZ&PC1:13.204761:13.20
8.Vermeulen, Daniëlle9103240AZ&PC1:15.824281:15.82
9.Brink van den, Anne8700588GoSwim1:17.264051:17.26
10.Lukassen, Tessa8702620Zwemlust/Utrecht(SG)1:20.923521:20.92
DISRiemersma, Dorien8903492AZ&PC
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
AFGEMBoersen, Marike8800402Zwemlust/Utrecht(SG)
NGHoorn van, Ilse9001578Zwemlust/Utrecht(SG)
NGBeekes, Niké8900228Dorestad Dolphins


<< TOP >>
Programmanr. 138
6.1.08
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3,4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Avezaat, StijnDe Fuut34.54970072934.21
2.Bakkali el, MohammedZwemlust/Utrecht(SG)35.73970097134.78
3.Floor, MichielDe Haaien37.23980057536.90
4.Hansen, ThomDe Zwoer37.17970120537.14
5.Hoeven van der, DjamalDe Haaien37.59980012737.51
6.Agema, JoeyZwemlust/Utrecht(SG)37.57970093738.26


<< TOP >>
Programmanr. 139
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Boot, TwanAZ&PC30.44960120130.48
2.Melis, KarelAZ&PC31.59960152931.45
3.Post, QunoDe Fuut31.37960323131.61
4.Stolk, ValentijnDe Fuut32.22960156332.45
5.Buijs, DaniëlAZ&PC33.81960018333.86
6.Dogger, SvenDe Zwoer33.87960061733.96


<< TOP >>
Programmanr. 140
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maniani, YassineZwemlust/Utrecht(SG)30.04950175529.61
2.Bosch van den, DonnyIJZPC32.71950200130.45
3.Murk, SjoerdIJZPC31.21950096731.13
4.Voogt de, MaxOne Team Swimming31.82950232531.49
5.Kruit, MarijnIJZPC33.45950148332.59
6.Roordink, DaanDe Fuut32.89950397933.22
AFGEMKoops, AukeDorestad Dolphins35.189502455


<< TOP >>
Programmanr. 141
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wilmes, ErikGoSwim30.11940057529.74
2.Slingerland, SimonDe Haaien31.29940402129.82
3.Vermeulen, RonaldAZ&PC29.86940010929.90
4.Dogger, SymenDe Zwoer30.57940111930.25
5.Lange de, RikusAZ&PC31.90940126130.98
6.Harms, JorenGoSwim31.84940316331.06


<< TOP >>
Programmanr. 142
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaman, WouterAquarijn26.42930024126.24
1.Ariaansz, SanderZwemlust/Utrecht(SG)26.60930205326.24
3.Gugten van der, GijsDe Fuut27.24930299127.30
4.Schaekers, JesseAquarijn28.18930198728.44
5.Jong de, JesperAquarijn28.00930077528.48
6.Langerveld, DanielDe Fuut28.99930298928.67


<< TOP >>
Programmanr. 143
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Groeneveld, JoostVZC-E&P25.13920040925.25
2.Veenstra, RobinZwemlust/Utrecht(SG)25.89920133525.82
3.Bos van de, JeroenDe Haaien26.68920229927.03
4.Kilsdonk van, RobbinGoSwim26.13920068527.06
5.Waal van de, ThijmenAquarijn27.36920308527.48
6.Tak, YordiDe Fuut27.68920418928.04


<< TOP >>
Programmanr. 144
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wagenmans, TimAquarijn25.87910494525.27
2.Nosairi, AzizZwemlust/Utrecht(SG)25.68910464525.66
3.Hagelstein, ThijsVZC-E&P26.08910082726.00
4.Scheidt, JoeriVZC-E&P26.77910201126.55
5.Ginkel v, MennoVZC-E&P26.28910070326.98
6.Londen van, ArnVecht en Rijn (SG)28.22910449729.51
NGHart ter, LenDe Fuut25.969100853


<< TOP >>
Programmanr. 145
6.1.08
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Middelaar van, GuusGoSwim26.45900629325.47
2.Moussa, MarkZwemlust/Utrecht(SG)25.90900205925.54
3.Haar vd, ErwinVZC-E&P26.74900107926.94
4.Pijtak, MarkAZ&PC26.84900228727.67
5.Nesselrooij van, MichielUZSC28.59900687728.44
6.Stoorvogel, TomIJZPC28.82900633729.35


<< TOP >>
Programmanr. 146
6.1.08
Heren, 50m vrije slagSenioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Verschuren, SebastiaanAquarijn25.09880357124.21
2.Kentrop, JoanVecht en Rijn (SG)24.89850130524.97
3.Breedijk, JeffreyDe Haaien25.00890045125.18
4.Bouwens, MartijnZwemlust/Utrecht(SG)24.95880046125.26
5.Kentrop, LeonVecht en Rijn (SG)25.86870169325.76
6.Okkersen, VincentAquarijn25.13890231125.86
7.Zwart, MarkZwemlust/Utrecht(SG)25.62790146126.07
8.Snoek vd, SjoerdIJZPC25.85860289926.27
9.Versteeg, VincentZwemlust/Utrecht(SG)26.63770100326.71
10.Nauta, JobDe Haaien26.10890223527.01
11.Pal van der, RoyDe Fuut26.35850195727.18
DISKaasjager, MikeAZ&PC25.948901531
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
NGVeer van der, YelmarGoSwim24.678805237


<< TOP >>
Programmanr. 147
6.1.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 1, 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn2:07.412:03.41
Mulkens, Jip
Geisler, Michelle
13
12
29.07Kamperman, Linda
Zijl van, Zoë
11
12
2.AZ&PC 1AZ&PC2:09.542:06.92
Post, Shireen
Moolenaar, Laura
12
11
31.17Keijzer de, Sedona
Kaaij v.d., Marlene
11
13
3.De Haaien 1De Haaien2:11.012:07.61
Vries de, Suzanne
Siebrand, Cynthia
12
11
31.09Vermeulen, Julia
Visser, Rachelle
13
12
4.GoSwim 1GoSwim2:13.512:14.04
Berragiy, Jasmina
Land van der, Babs
13
12
35.07Slagmaat van, Romy
Winter de, Claire
13
13
5.VZC-E&P 1VZC-E&P2:17.162:14.68
Dijk van, Ellen
Bos, Katja
13
12
34.38Baaren van, Elisa
Ruiter de, Elina
12
13
6.One Team Swimming 1One Team Swimming2:18.792:15.55
Veen van, Jamilla
Lelij vd, Lisanne
11
11
33.69Maur In der, Esmee
Remmits, Femke
11
11


<< TOP >>
Programmanr. 148
6.1.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 6, Junioren 1 t/m 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn1:49.961:50.14
Waal van de, Thijmen
Jong de, Jesper
15
14
27.23Schaekers, Jesse
Kaman, Wouter
14
14
2.GoSwim 1GoSwim1:58.761:55.99
Zoelen van, Jean Maurice
Harms, Joren
15
13
28.88Wilmes, Erik
Kilsdonk van, Robbin
13
15
3.De Fuut 1De Fuut1:58.171:57.36
Tak, Yordi
Nieuwenhuizen, Patrick
15
13
29.32Gugten van der, Gijs
Langerveld, Daniel
14
14
4.VZC-E&P 1VZC-E&P2:04.061:59.91
Baaren van, Marijn
Nap, Jelle
15
12
28.81Ykema, Marnix
Groeneveld, Joost
11
15
5.AZ&PC 1AZ&PC2:02.462:00.40
Kraaijenhof, Jordan
Boot, Twan
14
11
29.74Vermeulen, Ronald
Melis, Karel
13
11
6.De Haaien 1De Haaien2:02.202:02.61
Bos van de, Jeroen
Slingerland, Simon
15
13
27.09Leander, Heru
Bos van de, Floris
14
13


<< TOP >>
Programmanr. 149
6.1.08
Dames, 4 x 50m vrije slagJeugd 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)1:48.111:50.21
Hoorn van, Ilse
Bouwens, Elise
17
16
27.06Goeij de, Ellen
Nieberg, Marloes
20
17
2.AZ&PC 1AZ&PC1:56.261:55.21
Vermeulen, Daniëlle
Terink, Rieneke
16
23
30.38Frowijn, Petra
Pijtak, Iris
41
14
3.GoSwim 1GoSwim1:58.031:57.14
Brink van den, Petra
Beek van, Rana
16
23
29.52Brink van den, Anne
Klerk de, Saskia
20
17
4.De Zwoer 1De Zwoer1:58.311:58.54
Lange, Suzanne
Mast van der, Rosanne
15
19
28.18Dogger, Sigrid
Bentum van, Roos
15
16
5.VZC-E&P 1VZC-E&P1:58.601:59.53
Jansen, Elke
Snijder, Sarina
22
16
29.58Jansen, Charlotte
Groeneveld, Charlotte
15
20
6.De Haaien 1De Haaien2:03.122:06.47
Nieuwelink, Monique
Vries de, Marloes
17
19
32.42Huijsing, Tessa
Boer de, Geertje
15
20
AFGEMAquarijn 1Aquarijn2:04.91
Selten, Iris, Jong de, Marlous, Pechler, Amalia, Willers, Anne


<< TOP >>
Programmanr. 150
6.1.08
Heren, 4 x 50m vrije slagJeugd 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)1:42.381:38.32
Aggele van, Robbin
Nosairi, Aziz
23
16
22.47Zwart, Mark
Bouwens, Martijn
28
19
2.Aquarijn 1Aquarijn1:45.821:42.98
Okkersen, Vincent
Kamphuis, Barend
18
26
26.11Wagenmans, Tim
Verschuren, Sebastiaan
16
19
3.VZC-E&P 1VZC-E&P1:44.851:45.52
Ginkel v, Menno
Scheidt, Joeri
16
16
26.96Haar vd, Erwin
Hagelstein, Thijs
17
16
4.De Haaien 1De Haaien1:47.291:47.15
Nauta, Job
Dijssel van den, Pascal
18
18
27.07Berkt van de, Remco
Breedijk, Jeffrey
18
18
5.De Fuut 1De Fuut1:49.311:58.10
Pal van der, Roy
Stolk, Ronald
22
41
27.52Groenestein, Reno
Bol, Timo
41
16
AFGEMOne Team Swimming 1One Team Swimming1:53.24
Wijngaard vd, Sander, Oskam, Peter, Wijngaard vd, Erik, Boere, Vincent
NGGoSwim 1GoSwim1:48.51
Roon van, Johan, Dool van den, Peter, Middelaar van, Guus, Veer van der, Yelmar

BMZwemlust/Utrecht(SG) 2Zwemlust/Utrecht(SG)1:46.651:43.88
Koops, Erik
Versteeg, Vincent
16
30
27.11Rikkers, Camiel Villa
Moussa, Mark
18
17