Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.


VZC deel 3
Huizen, 13.1.2008


Programmanr. 1
13.1.08
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV De Aalscholver 1ZV De Aalscholver4:17.274:20.20
Marco Weisbeek
Robbert Springveld
85
83
1:05.57Timothy Philips
Agnus Gerringa
89
71
2.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten4:38.254:44.86
Niels Schoenmaker
Stijn vd Kroon
92
91
1:15.92Berry Schoenmaker
Michiel Herrebrugh
89
90
3.IJsselmeer 1IJsselmeerNT5:17.32
Friedrich Vink
Jasper Mulder
94
93
1:21.62Wouter Vos
Glenn Mooi
90
92


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.1.08
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten4:56.845:00.63
Linda Nelis
Mandy Vleeschhouwer
92
90
1:11.67Richelle Epskamp
Katya Buts
91
91
2.ZV De Aalscholver 1ZV De Aalscholver5:00.475:05.13
Denise van der Mark
Christa van Tol
94
91
1:18.04Sonja van der Wiel
Caroline Goedhart
91
91
3.de Vuursche 1de Vuursche5:14.675:08.26
Willemijn Nederlof
Lilianne van de Dussen
92
90
1:13.06Disney van der Dussen
Eveline Hoofd
95
93
4.IJsselmeer 1IJsselmeerNT5:19.57
Tiffany Pikker
Simone Smeele
96
90
1:21.61Lisa Besselsen
Debby Distelblom
91
94


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.1.08
25m vlinderslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Niek HeldoornIJsselmeer32.75990019928.19
DISPieter Stalenhoefde Vuursche25.41980211732.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.1.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jody de GroofZV De Aalscholver48.72970260046.04
2.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver48.97960464048.57
3.Tiffany PikkerIJsselmeer50.37960338052.37
4.Deborah StegemanZV De AalscholverNT970443856.20
5.Kyra LoenZV De Aalscholver1:02.8297032701:01.81
DISKristel de GraafIJsselmeerNT96054321:00.13
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.1.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongZV De Aalscholver46.84970086946.50
2.Isaac Vaarzon MorelIJsselmeer49.23960222348.76
3.Raymon OstendorfZV De Aalscholver49.38960084550.64
4.Rick MooiIJsselmeerNT970331752.92
5.Tom GentenaarZV De Aalscholver55.51980235355.95
6.Anthony Brouwerde Vuursche59.04960247157.44
7.Marc BunschotenZV De Aalscholver57.3298023551:01.41


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.1.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Debby DistelblomIJsselmeer41.89940474839.60
2.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten39.25940496639.76
3.Ilse SchramAz & Pc De MeerkoetenNT940497043.45
4.Disney van der Dussende Vuursche42.68950024443.64
5.Denise van der MarkZV De AalscholverNT940662045.16
6.Jeanine den HollanderZV De Aalscholver53.69950444051.28
7.Angela VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten53.92940215451.36
DISEsmé van TolZV De AalscholverNT94069101:11.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.1.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friedrich VinkIJsselmeer37.06940461335.60
2.Ian Verwoerdde Vuursche41.16940140938.11
3.Jasper BiemoltZV De Aalscholver39.88940309538.49
4.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten44.16950473341.66
5.Rick BunschotenZV De Aalscholver48.28950420344.75
6.Armando van EijkZV De Aalscholver52.36940284348.60
7.Stan LimburgZV De AalscholverNT950451950.92
8.Maarten VosIJsselmeerNT950029755.73
9.Jim van VlietZV De AalscholverNT95045211:07.51
DISRamon BussingZV De Aalscholver52.46940428548.86
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISWesley van SpaandonkIJsselmeerNT940562752.94
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG.ZANiek van DijkZV De AalscholverNT9505089


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.1.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne-Sophie vd. HeerikAz & Pc De Meerkoeten37.60930459637.26
2.Mandy BuschAz & Pc De Meerkoeten40.36930477438.48
3.Merel HoekAz & Pc De Meerkoeten41.02930550838.63
4.Nina ReckmanAz & Pc De Meerkoeten44.42920643241.04
5.Eveline Hoofdde Vuursche41.01930396243.09
6.Sophie NoortmanAz & Pc De Meerkoeten44.04920587643.64
7.Isabelle KemperAz & Pc De Meerkoeten55.04930750048.64
8.Tiffany PikkerIJsselmeer44.65960338049.23
9.Sabrina HayeZV De Aalscholver48.54930661050.79
10.Ingrid Hoofdde Vuursche50.68930670251.62
11.Anne-Marieke van DjkIJsselmeerNT940692253.60
DISLinda NelisAz & Pc De Meerkoeten36.42920751635.96
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKristel de GraafIJsselmeerNT96054321:11.12
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.1.08
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike VerweijZV De Aalscholver35.53930524534.20
2.Bas UdingaZV De Aalscholver36.22920132134.38
3.Niels SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten34.07920116734.55
4.Kenneth Mercuurde Vuursche37.06930133536.72
5.Jasper MulderIJsselmeer41.91930133739.69
6.Ricky de JongAz & Pc De MeerkoetenNT950473341.67
7.Thiemo de GroofZV De Aalscholver45.86920661542.95
8.Justin van den BergZV De Aalscholver40.73920606743.09
9.Roberto BallarinoZV De Aalscholver45.89920628343.23
DISGlenn MooiIJsselmeerNT920677938.10
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.1.08
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten31.77900401031.33
2.Caroline GoedhartZV De Aalscholver30.97910589231.74
3.Willemijn Nederlofde Vuursche33.12920328232.08
4.Katya ButsAz & Pc De Meerkoeten34.05910689833.30
5.Lisa BesselsenIJsselmeer45.53910774633.92
6.Sonja van der WielZV De Aalscholver34.41910589435.13
7.Richelle EpskampAz & Pc De Meerkoeten33.40910089435.32
8.Christa van TolZV De Aalscholver33.84910589037.12
9.Simone SmeeleIJsselmeerNT900780838.12FJ 1
10.Ilona Vastenburgde Vuursche39.91900381838.12FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.1.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom van DijkZV De Aalscholver27.59910290327.24
2.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver28.17900409527.32
3.Michiel HerrebrughAz & Pc De Meerkoeten28.25900117928.66
4.Paul AlmaZV De Aalscholver30.10910688329.78
5.Stijn vd KroonAz & Pc De Meerkoeten29.90910133930.22
6.Wouter VosIJsselmeer31.09900316131.41
7.Yousif DawoodAz & Pc De Meerkoeten31.21910093332.80
8.Wesley van SpaandonkIJsselmeer40.17940562741.72


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.1.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:24.0187030681:25.82
2.Fleur vd KroonAz & Pc De Meerkoeten1:23.4589024781:26.51
3.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:25.6787030661:27.44
50m:41.8541.85100m:1:27.4445.59
4.Lilian TiemessenIJsselmeer1:28.2284031621:31.14
5.Disney van der Dussende Vuursche1:36.1495002441:34.90
6.Lilianne van de Dussende Vuursche1:43.4190009361:40.75
7.Lindy JohnAz & Pc De MeerkoetenNT89072241:43.15
8.Miranda van TolZV De Aalscholver1:44.0789062941:44.82
9.Mirjam VeldhuisZV De Aalscholver1:38.3687042141:44.84
50m:48.2548.25100m:1:44.8456.59
10.Anouk van BeekIJsselmeer1:46.0788066201:46.84
50m:48.5648.56100m:1:46.8458.28
11.Leila KroesenZV De Aalscholver1:51.2689071281:48.80
50m:50.7250.72100m:1:48.8058.08
12.Simone SmeeleIJsselmeerNT90078081:50.66
50m:52.1252.12100m:1:50.6658.54


<< TOP >>
Programmanr. 18
13.1.08
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:07.5883020151:10.06
2.Marco WeisbeekZV De Aalscholver1:16.2385029451:12.14
50m:34.0734.07100m:1:12.1438.07
3.Agnus GerringaZV De Aalscholver1:14.0671002851:18.09
50m:36.3336.33100m:1:18.0941.76
4.Berry SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten1:17.6789027671:18.21
5.Timothy PhilipsZV De Aalscholver1:11.2089064251:21.92
6.Lex LoenZV De Aalscholver1:25.6769013891:22.82
50m:37.9937.99100m:1:22.8244.83
7.Stefan Vastenburgde Vuursche1:29.8489032311:31.63
8.Nick Leeflangde Vuursche1:33.8384013791:33.51
9.Wouter VosIJsselmeerNT90031611:34.40
10.Jort CreemersAz & Pc De Meerkoeten1:39.0785004771:37.08
50m:45.1345.13100m:1:37.0851.95
11.Sebastiaan de Vosde Vuursche1:46.2884024811:51.37
50m:52.4052.40100m:1:51.3758.97


<< TOP >>
Programmanr. 19
13.1.08
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Niek HeldoornIJsselmeer52.86990019949.22
DISPieter Stalenhoefde VuurscheNT98021171:00.00
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 20
13.1.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jody de GroofZV De Aalscholver1:47.1097026001:33.93
2.Daniëlle SpoelderZV De AalscholverNT96046401:38.71
3.Tiffany PikkerIJsselmeer1:45.5396033801:44.12
4.Kyra LoenZV De AalscholverNT97032701:57.82
50m:54.7054.70100m:1:57.821:03.12
DISDeborah StegemanZV De AalscholverNT97044381:58.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 22
13.1.08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongZV De Aalscholver1:33.3397008691:34.31
2.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:36.6196008451:37.92
50m:46.9246.92100m:1:37.9251.00
3.Tom GentenaarZV De AalscholverNT98023531:51.66
4.Anthony Brouwerde VuurscheNT96024711:59.49
50m:54.4754.47100m:1:59.491:05.02
DISMarc BunschotenZV De AalscholverNT9802355
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISIsaac Vaarzon MorelIJsselmeer1:33.3096022231:31.87
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
13.1.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten34.37940496633.08
2.Debby DistelblomIJsselmeer34.50940474833.71
3.Ilse SchramAz & Pc De Meerkoeten35.82940497033.86
4.Angela VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten37.30940215435.02
5.Denise van der MarkZV De Aalscholver37.77940662035.60
6.Jeanine den HollanderZV De Aalscholver38.80950444037.84
7.Esmé van TolZV De AalscholverNT940691039.60
8.Anne-Marieke van DjkIJsselmeerNT940692251.08
9.Kristel de GraafIJsselmeerNT96054321:02.02


<< TOP >>
Programmanr. 25
13.1.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasper BiemoltZV De Aalscholver32.09940309530.76
2.Friedrich VinkIJsselmeer33.11940461331.18
3.Ian Verwoerdde Vuursche33.78940140934.51
4.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten37.16950473334.63
5.Rick BunschotenZV De Aalscholver37.77950420334.80
6.Ramon BussingZV De Aalscholver36.39940428536.15
7.Daan SpringveldZV De Aalscholver33.37940005536.17
8.Armando van EijkZV De Aalscholver36.49940284337.78
9.Maarten VosIJsselmeer41.19950029738.33
10.Stan LimburgZV De Aalscholver42.41950451939.31
11.Wesley van SpaandonkIJsselmeer40.17940562741.41
12.Jim van VlietZV De Aalscholver46.87950452147.60
NG.ZANiek van DijkZV De Aalscholver47.479505089


<< TOP >>
Programmanr. 27
13.1.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda NelisAz & Pc De Meerkoeten1:18.6692075161:20.61
2.Anne-Sophie vd. HeerikAz & Pc De Meerkoeten1:22.4493045961:22.20
3.Willemijn Nederlofde Vuursche1:21.8692032821:25.19
4.Merel HoekAz & Pc De Meerkoeten1:29.5793055081:29.93FJ 1
5.Eveline Hoofdde Vuursche1:27.9493039621:29.93FJ 2
6.Mandy BuschAz & Pc De Meerkoeten1:31.3993047741:32.25
7.Nina ReckmanAz & Pc De Meerkoeten1:34.3292064321:32.90
8.Sophie NoortmanAz & Pc De Meerkoeten1:30.0092058761:33.08
9.Sabrina HayeZV De Aalscholver1:45.3093066101:45.70
10.Ingrid Hoofdde Vuursche1:46.9093067021:47.05
11.Isabelle KemperAz & Pc De MeerkoetenNT93075001:47.11


<< TOP >>
Programmanr. 29
13.1.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas UdingaZV De Aalscholver1:10.3592013211:08.38
2.Mike VerweijZV De Aalscholver1:12.8793052451:10.86
3.Niels SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten1:14.9492011671:11.98
4.Kenneth Mercuurde Vuursche1:21.1293013351:20.37
5.Jasper MulderIJsselmeer1:19.9593013371:25.09
6.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten1:32.8795047331:28.23
7.Justin van den BergZV De Aalscholver1:45.5192060671:28.82
8.Thiemo de GroofZV De Aalscholver1:29.2392066151:29.26
9.Isaac Vaarzon MorelIJsselmeer1:37.5696022231:34.26
DISGlenn MooiIJsselmeerNT92067791:20.73
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoberto BallarinoZV De Aalscholver1:32.6092062831:28.69
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 31
13.1.08
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:18.5791058921:20.10
2.Mandy VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten1:24.5890040101:20.72
3.Richelle EpskampAz & Pc De Meerkoeten1:26.4291008941:27.26
4.Sonja van der WielZV De Aalscholver1:29.5291058941:31.34
5.Katya ButsAz & Pc De Meerkoeten1:30.9791068981:33.10
6.Ilona Vastenburgde Vuursche1:41.5090038181:43.60
DISLisa BesselsenIJsselmeer1:43.0091077461:32.61
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISChrista van TolZV De Aalscholver1:33.4591058901:38.40
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 33
13.1.08
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom van DijkZV De Aalscholver1:09.2091029031:08.39
2.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver1:14.2390040951:12.32
3.Michiel HerrebrughAz & Pc De Meerkoeten1:13.0790011791:14.54
4.Stijn vd KroonAz & Pc De Meerkoeten1:21.5291013391:18.85
5.Friedrich VinkIJsselmeer1:24.2694046131:22.48
6.Wouter VosIJsselmeer1:22.8290031611:24.74
7.Paul AlmaZV De Aalscholver1:26.3591068831:26.46
8.Yousif DawoodAz & Pc De Meerkoeten1:35.5891009331:39.70


<< TOP >>
Programmanr. 34
13.1.08
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:02.1287030681:02.95
2.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:00.3087030661:03.48
3.Lilian TiemessenIJsselmeer1:06.8284031621:09.03
50m:33.8533.85100m:1:09.0335.18
4.Miranda van TolZV De Aalscholver1:06.2689062941:09.23
50m:32.9232.92100m:1:09.2336.31
5.Fleur vd KroonAz & Pc De Meerkoeten1:07.3289024781:10.08
50m:32.9132.91100m:1:10.0837.17
6.Debby DistelblomIJsselmeer1:14.7594047481:14.15
7.Willemijn Nederlofde Vuursche1:16.2592032821:14.54
8.Mirjam VeldhuisZV De Aalscholver1:06.8187042141:17.61
9.Lilianne van de Dussende Vuursche1:21.2190009361:19.48
10.Disney van der Dussende Vuursche1:19.5195002441:19.95
50m:38.2938.29100m:1:19.9541.66
11.Lindy JohnAz & Pc De MeerkoetenNT89072241:27.36
50m:40.3240.32100m:1:27.3647.04
12.Leila KroesenZV De Aalscholver1:30.6289071281:31.67
13.Anouk van BeekIJsselmeerNT88066201:32.71


<< TOP >>
Programmanr. 36
13.1.08
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timothy PhilipsZV De Aalscholver56.94890642556.01
2.Robbert SpringveldZV De Aalscholver54.17830201556.26FJ 1
3.Marco WeisbeekZV De Aalscholver57.92850294556.26FJ 2
50m:26.6826.68100m:56.2629.58
4.Agnus GerringaZV De Aalscholver59.39710028559.79
50m:27.9327.93100m:59.7931.86
5.Berry SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten58.7389027671:00.46
6.Stefan Vastenburgde Vuursche1:08.5689032311:09.26
7.Lex LoenZV De Aalscholver1:07.5869013891:10.08
50m:32.6732.67100m:1:10.0837.41
8.Jasper MulderIJsselmeer1:08.5393013371:10.13
9.Glenn MooiIJsselmeer1:10.1192067791:10.23
50m:33.5833.58100m:1:10.2336.65
10.Nick Leeflangde Vuursche1:13.1784013791:13.98
50m:35.4635.46100m:1:13.9838.52
11.Jort CreemersAz & Pc De Meerkoeten1:12.0485004771:20.50
12.Sebastiaan de Vosde Vuursche1:31.0884024811:32.98
50m:45.6445.64100m:1:32.9847.34


<< TOP >>
Programmanr. 38
13.1.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten2:29.302:35.54
Ismay Cohen
Anne-Sophie vd. Heerik
94
93
39.98Linda Nelis
Mandy Busch
92
93
2.Az & Pc De Meerkoeten 2Az & Pc De MeerkoetenNT2:47.25
Merel Hoek
Angela Vleeschhouwer
93
94
42.72Nina Reckman
Ilse Schram
92
94
3.ZV De Aalscholver 1ZV De Aalscholver3:04.823:01.16
Jeanine den Hollander
Daniëlle Spoelder
95
96
47.82Denise van der Mark
Esmé van Tol
94
94
DISde Vuursche 1de Vuursche2:50.983:00.07
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Willemijn Nederlof
Eveline Hoofd
92
93
44.74Disney van der Dussen
Ingrid Hoofd
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 39
13.1.08
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV De Aalscholver 1ZV De AalscholverNT1:34.99
Raymon Ostendorf
Jody de Groof
96
97
Ivar de Jong
Kyra Loen
97
97