Verenigingscompetitie Deel 3
Horst (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hzpc 1                        Hzpc                   9:09.79            9:09.01           
        Judith van Meijel, 91                      Neiske Becks, 91
        Alice Janssen, 89                          Ingrid van Horen, 92
          2:08.95  9:09.01

  2. Rz 1                          Rz                     9:30.02            9:28.82           
        Suzan van den Bogaard, 89                  Svenja Zonneveld, 93
        Denise Austen, 93                          Selena van Cruchten, 94
          2:16.87  9:28.82

  3. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                9:21.48            9:49.60           
        Ilona Remmel, 93                           Maureen Muyen, 91
        Suzanne Duijkers, 87                       Melissa Geilen, 90
          1:09.71  2:28.85  9:49.60

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           9:37.97           10:01.90           
        Danique Agterberg, 94                      Eva Martens, 92
        Silvana Klander, 89                        Elise Wijnker, 91
          2:26.71 10:01.90




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                1:29.07 9702110    1:30.64           
  2. Manon Koster                  Hzpc                   1:35.03 9701312    1:34.93           
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:41.32 9700714    1:40.59           
  4. Elke Teunissen                Rz                     1:43.02 9703446    1:41.40           
  5. Kathleen de Beer              Zon/S&s                1:42.59 9702638    1:43.06           
  6. Celine Buijssen               Hzpc                   1:45.55 9801484    1:43.26 FJ 1      
  7. Aniek Ketelings               Rz                     1:46.98 9800588    1:43.26 FJ 2      
  8. Shae Bours                    Rz                          NT 9803982    1:44.93           
  9. Milou Peeters                 Hzpc                   1:50.43 9800668    1:46.58           
 10. Sterre Schlicher              Rz                     1:48.66 9901672    1:47.76           
 11. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:57.97 9900730    1:51.09           
 12. Alette Litjens                Hzpc                   1:56.06 9802220    1:51.43           
 13. Mariecke de Beer              Zon/S&s                1:52.90 9900524    1:52.46           
 14. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:51.86 9902072    1:55.99           
 15. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:55.32 9901156    1:56.24           
 16. Eva Hietkamp                  Hzpc                   2:02.46 9803990    1:56.55           
 17. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:57.61 9900040    2:02.69           
AFGE Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                2:00.96 9704718                      
AFGE Myrthe Simons                 Zon/S&s                2:02.48 9704330                      
AFGE Lotte van Megen               Hzpc                   1:44.56 9701376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                     37.53 9700879      37.39           
  2. Jitse Zonneveld               Rz                       41.83 9703133      39.50           
  3. Koen Koster                   Hzpc                     41.75 9900517      39.72           
  4. ServÚ Nelissen                Rz                       45.30 9900579      42.92           
  5. Guus Wolswinkel               Rz                       42.29 9701677      43.56           
  6. Zjef Nelissen                 Rz                       44.44 9701679      43.90           
  7. Max Peuten                    Hzpc                     46.71 9800431      44.77           
  8. Bart K÷hlen                   Hellas-Glana             49.10 9802453      45.15 FJ 1      
  9. Tim Peeters                   Rz                       48.50 9700363      45.15 FJ 2      
 10. Michel Henkel                 Rz                       51.23 9802301      46.61           
 11. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             47.11 9800287      46.74           
 11. Mick Kouters                  Zon/S&s                     NT 9703447      46.74           
 13. Finn Timmermans               Hzpc                     48.70 9801961      48.06           
 14. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                  50.92 9900431      48.95           
 15. Jesper Lemmen                 Hzpc                   1:15.19 9802319      51.46           
 16. Pieter Otten                  Hzpc                     53.53 9800937      51.99           
  NG Eddie Soruvskis               Hzpc                     51.94 9702081                      
  NG Sander Aerts                  Hzpc                     54.75 9902045                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   1:18.50 9502522    1:19.32           
  2. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:20.68 9500866    1:19.79           
  3. Ilse Litjens                  Hzpc                   1:21.12 9602640    1:20.95           
  4. Jara Wassenberg               Rz                     1:23.04 9600222    1:21.12           
  5. Juul van Berlo                Hzpc                   1:24.13 9501490    1:23.39           
  6. Denise van der Klij           Hzpc                   1:20.88 9600482    1:23.45           
  7. Danae Remmel                  Zon/S&s                1:27.57 9600588    1:23.65           
  8. CÚline Jennes                 Zon/S&s                1:24.25 9602154    1:24.30           
  9. Jessica Hesen                 Rz                     1:25.84 9601194    1:25.77           
 10. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:29.11 9503970    1:26.56           
 11. Celina Austen                 Rz                     1:27.22 9602056    1:29.45           
 12. Noortje Voestermans           Rz                     1:31.00 9601776    1:30.18           
 13. Emmy Linssen                  Zon/S&s                1:38.23 9600590    1:34.40           
 14. JoŰlle Houben                 Hellas-Glana           1:35.18 9601416    1:37.24           
 15. Evie Roebroek                 Rz                     1:44.77 9605774    1:38.90           
 DIS Maureen Wingers               Rz                     1:24.94 9602264    1:24.43           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:21.18 9701232                      
AFGE Andra Dols                    Hellas-Glana           1:24.90 9502764                      
  NG Karin van der Aalst           Zon/S&s                1:23.91 9501356                      
  NG Kris Peuten                   Hzpc                        NT 9506280                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:30.49 9501965    2:32.87           
          1:12.62  2:32.87
  2. Maurice Henkel                Rz                     2:48.37 9504703    2:48.23           
          1:19.91  2:48.23
  3. Sem Hermans                   Hzpc                   2:56.96 9601259    2:54.95           
          1:24.71  2:54.95
  4. Daan Wolswinkel               Rz                     3:20.82 9501791    3:07.34           
          1:30.45  3:07.34
  5. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           3:09.09 9503663    3:07.58           
          1:29.32  3:07.58
  6. Mark Linssen                  Hzpc                   3:21.90 9500535    3:18.04           
          1:35.70  3:18.04
  7. Sam Derks                     Hzpc                   3:19.47 9600719    3:18.78           
          1:36.40  3:18.78
  8. Xavier Wuts                   Rz                     3:38.51 9602661    3:21.14           
          1:38.62  3:21.14
  9. Kay Thijssen                  Hzpc                   3:21.82 9601799    3:25.50           
          1:40.96  3:25.50
 10. Bj÷rn Piket                   Hzpc                   3:35.80 9602133    3:30.83           
          1:42.74  3:30.83
 11. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                     NT 9600629    3:32.39           
          1:45.42  3:32.39
 12. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                3:38.45 9504825    3:34.29           
          1:42.67  3:34.29
AFGE Max Vervoort                  Rz                     3:19.97 9601405                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         Rz                       29.98 8900450      30.44           
  2. Mieke Veens                   Hzpc                     30.32 8502944      31.23           
  3. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                  31.88 8701024      31.95           
  4. Debbie Hesen                  Hzpc                     32.07 8601528      32.88           
  5. Alice Janssen                 Hzpc                     32.50 8902012      33.21           
  6. Roxane Wilms                  Hellas-Glana             35.53 9305946      35.64           
  7. Dianne Nien                   Rz                       35.90 7100452      36.17           
  8. Maaike Sanders                Hellas-Glana             38.75 9602806      36.89           
  9. Karin van der Aalst           Zon/S&s                     NT 9501356      37.20           
 10. Elke Euwes                    Hzpc                     38.88 8801236      38.32           
 11. Maddy Thielen                 Hzpc                     41.81 9003732      42.24           
AFGE Wendy Knoops                  Rz                          NT 6800720                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:19.97 8903341    2:22.48           
          1:08.30  2:22.48
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           2:24.13 8301021    2:24.09           
          1:09.28  2:24.09
  3. Stefan Jacobs                 Rz                     2:32.38 8601407    2:33.34           
          1:13.40  2:33.34
  4. Aaron Eisank                  Zon/S&s                2:26.52 9100577    2:35.67           
          1:12.73  2:35.67
  5. Maikel Brouwers               Hzpc                   2:39.29 8300339    2:36.00           
          1:15.18  2:36.00
  6. Tristan Eisank                Zon/S&s                2:30.01 9000773    2:41.71           
          1:16.61  2:41.71
  7. Sander Bouts                  Rz                     2:34.78 8500331    2:44.42           
          1:18.84  2:44.42
  8. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:48.70 7800167    2:45.31           
          1:19.40  2:45.31
  9. Patrick Creemers              Rz                     2:43.84 9000579    2:45.59           
          1:18.98  2:45.59
 10. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:48.20 9000797    2:48.09           
          1:18.85  2:48.09
 11. Cor van de Broek              Hzpc                   2:47.24 8503489    2:49.32           
          1:21.25  2:49.32
 12. Mark Snijders                 Zon/S&s                2:48.20 8803187    2:52.50           
          1:21.75  2:52.50
 13. Ralph Caster                  Rz                     3:02.69 6100069    2:57.51           
          1:20.79  2:57.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.08 9401054    1:03.64 FJ 1      
  2. Selena van Cruchten           Rz                     1:04.12 9401608    1:03.64 FJ 2      
  3. Svenja Zonneveld              Rz                     1:03.81 9301096    1:04.50           
  4. Linda Dehing                  Rz                     1:08.82 9400022    1:07.41           
  5. Denise Austen                 Rz                     1:05.98 9303778    1:07.48           
  6. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:07.33 9300158    1:07.84           
  7. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                1:07.46 9303332    1:08.32           
  8. Andra Dols                    Hellas-Glana                NT 9502764    1:09.46           
  9. Maud Rutjens                  Hzpc                   1:08.91 9305632    1:09.47           
 10. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                1:12.03 9401012    1:10.99           
 11. Vicky Simons                  Hzpc                   1:13.60 9404932    1:12.27           
 12. Lisa In 't Zand               Rz                     1:13.60 9401614    1:13.90           
 13. Patty Drenthen                Rz                     1:12.68 9401610    1:14.99           
 14. Annik Delissen                Rz                     1:16.94 9404672    1:15.39           
 15. Jamilla Franssen              Zon/S&s                1:16.54 9404872    1:17.04           
 16. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                1:17.98 9403984    1:24.74           
AFGE Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:07.58 9402266                      
AFGE Rinske Becks                  Hzpc                   1:06.72 9403098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           5:09.78 9400649    5:07.96           
          1:07.55  5:07.96
  2. Ramon Wassenberg              Rz                     5:25.72 9300715    5:12.64           
          1:10.28  5:12.64
  3. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           5:39.48 9400593    5:23.99           
          1:10.18  5:23.99
  4. Patrick Janssen               Hzpc                   5:50.92 9302009    5:31.68           
          1:17.25  5:31.68
  5. Maurice Zelis                 Rz                     5:44.59 9401031    5:40.23           
          1:16.47  5:40.23
  6. Bram Becks                    Hzpc                   6:03.80 9303701    5:58.35           
          1:27.80  5:58.35
  7. Jim Ketelings                 Rz                     6:23.31 9403901    6:10.64           
          1:19.28  6:10.64
  8. Mitch Waeyen                  Rz                     6:37.21 9400239    6:14.89           
          1:31.61  6:14.89
  9. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           5:08.69 9401657    6:15.23           
          1:23.62  6:15.23
 DIS Rick Hesen                    Hzpc                   5:36.25 9300601    5:49.82           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:13.83  5:49.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                2:51.77 9306693    2:49.76           
            38.22  2:49.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:34.79 9204060    2:36.68           
            32.43  2:36.68
  2. Neiske Becks                  Hzpc                   2:38.88 9100138    2:38.56           
            35.37  2:38.56
  3. Ilona Remmel                  Zon/S&s                2:28.23 9302198    2:43.20           
            34.32  2:43.20
  4. Claudia Giezenaar             Rz                     2:49.19 9101022    2:45.25           
            35.06  2:45.25
  5. Eva Martens                   Hellas-Glana           2:40.80 9206966    2:46.07           
          2:46.07
  6. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:42.73 9201790    2:48.71           
            36.93  2:48.71
  7. Maureen Muyen                 Zon/S&s                2:46.25 9102874    2:48.90           
            35.82  2:48.90
  8. Linda Drenthen                Rz                     2:46.34 9100804    2:51.71           
            37.27  2:51.71
  9. Pim Scheres                   Hzpc                   3:00.54 9302410    3:02.35           
            39.43  3:02.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               Hzpc                   1:01.07 9201613    1:02.60           
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:06.14 9203459    1:06.38           
  3. Kenneth Caster                Rz                     1:05.72 9100375    1:06.96           
  4. Jory Niemark                  Zon/S&s                1:06.50 9204409    1:07.65           
  5. Robin Ramaekers               Zon/S&s                1:06.41 9304385    1:08.64           
  6. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           1:11.13 9206767    1:10.05           
  7. Thijs Wolswinkel              Rz                     1:11.10 9201837    1:11.18           
  8. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:15.81 9203053    1:14.56           
  9. Tim Jacobs                    Hzpc                   1:24.82 9201825    1:21.75           
 10. Nando Broeren                 Hzpc                   1:35.58 9601441    1:31.14           
  NG Kevin van den Bekerom         Hzpc                   1:17.03 9200057                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:22.47 9102076    2:26.60           
          1:10.44  2:26.60
  2. Suzan van den Bogaard         Rz                     2:32.45 8900450    2:33.18           
          1:15.28  2:33.18
  3. Linda Custers                 Hzpc                   2:40.24 8600738    2:37.49           
          1:16.74  2:37.49
  4. Mieke Veens                   Hzpc                   2:39.36 8502944    2:37.93           
          1:18.43  2:37.93
  5. Alice Janssen                 Hzpc                   2:35.22 8902012    2:39.27           
          1:17.86  2:39.27
  6. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                2:42.42 8701024    2:42.34           
          1:21.33  2:42.34
  7. Melissa Geilen                Zon/S&s                2:52.91 9001128    2:45.50           
          1:18.66  2:45.50
  8. Marian Bouts                  Rz                     2:36.59 8600492    2:46.91           
          1:20.70  2:46.91
  9. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           2:47.13 9103534    2:50.48           
          1:23.17  2:50.48
 10. Silvana Klander               Hellas-Glana           2:43.22 8902252    2:51.65           
          1:23.84  2:51.65
 11. Jannie Janssen                Hzpc                   3:05.44 8902022    3:00.51           
          1:29.30  3:00.51
 DIS Dianne Nien                   Rz                     2:56.34 7100452                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Bulstra                 Hellas-Glana             52.94 8503217      53.28           
  2. Stefan Jacobs                 Rz                       54.80 8601407      54.05           
  3. Stefan Kranenbroek            Hzpc                     52.46 7900729      54.50           
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.65 8402089      55.15           
  5. Maikel Brouwers               Hzpc                     54.91 8300339      55.58           
  6. Charel Thewissen              Hellas-Glana             56.52 9005591      57.40           
  7. Aaron Eisank                  Zon/S&s                  56.71 9100577      58.06 FJ 1      
  8. Patrick Creemers              Rz                       57.10 9000579      58.06 FJ 2      
  9. Mark van Enckevort            Hzpc                     57.04 9000797      58.34           
 10. Willem Drissen                Hzpc                     59.78 8800871      59.50           
 11. Bert Schlicher                Rz                     1:07.05 6400669    1:00.13           
 12. Mark Snijders                 Zon/S&s                1:00.81 8803187    1:01.93           
 13. Imre Dehner                   Zon/S&s                  57.59 9006195    1:02.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                     38.21 9701312      38.00           
  2. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                  38.20 9702110      38.20           
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             45.67 9700714      44.18           
  4. Kathleen de Beer              Zon/S&s                  43.36 9702638      44.89           
  5. Elke Teunissen                Rz                       46.25 9703446      45.03           
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana             48.11 9900040      45.96           
  7. Aniek Ketelings               Rz                       46.26 9800588      46.09           
  8. Julia Lang                    Hellas-Glana             46.20 9900730      46.38           
  9. Sterre Schlicher              Rz                       49.91 9901672      46.84           
 10. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             48.06 9902072      47.84 FJ 1      
 11. Milou Peeters                 Hzpc                     47.43 9800668      47.84 FJ 2      
 12. Alette Litjens                Hzpc                     54.72 9802220      48.04           
 13. Celine Buijssen               Hzpc                     49.06 9801484      48.21           
 14. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:01.25 9901156      48.58           
 15. Eva Hietkamp                  Hzpc                     53.89 9803990      49.13           
 16. Mariecke de Beer              Zon/S&s                  48.86 9900524      53.75           
 DIS Shae Bours                    Rz                          NT 9803982                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., rf
AFGE Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                     NT 9704718                      
AFGE Lotte van Megen               Hzpc                     43.31 9701376                      
AFGE Myrthe Simons                 Zon/S&s                     NT 9704330                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   1:27.10 9700879    1:27.65           
  2. Zjef Nelissen                 Rz                     1:35.04 9701679    1:32.89           
  3. Jitse Zonneveld               Rz                     1:37.66 9703133    1:36.23           
  4. Koen Koster                   Hzpc                   1:36.65 9900517    1:37.60           
  5. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:37.60 9800287    1:42.19           
  6. Tim Peeters                   Rz                     1:47.33 9700363    1:45.71           
  7. Finn Timmermans               Hzpc                   1:45.69 9801961    1:46.28           
  8. ServÚ Nelissen                Rz                     1:51.80 9900579    1:46.80           
  9. Guus Wolswinkel               Rz                     1:50.05 9701677    1:49.33           
 10. Michel Henkel                 Rz                     1:46.81 9802301    1:49.82           
 11. Pieter Otten                  Hzpc                   1:52.24 9800937    1:52.18           
 12. Max Peuten                    Hzpc                   1:58.71 9800431    1:56.28           
 13. Bart K÷hlen                   Hellas-Glana           1:56.59 9802453    1:57.53           
 14. Mick Kouters                  Zon/S&s                2:09.91 9703447    1:59.03           
 15. Jesper Lemmen                 Hzpc                   2:20.10 9802319    2:14.88           
 DIS Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                1:47.64 9900431    1:46.28           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Sander Aerts                  Hzpc                   1:59.92 9902045                      
  NG Eddie Soruvskis               Hzpc                   2:01.92 9702081                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:57.43 9500866    2:55.43           
          1:22.31  2:55.43
  2. Juul van Berlo                Hzpc                   3:13.98 9501490    3:11.37           
          1:31.09  3:11.37
  3. Danae Remmel                  Zon/S&s                3:09.78 9600588    3:13.06           
          1:30.33  3:13.06
  4. Maureen Wingers               Rz                     3:22.65 9602264    3:14.76           
          1:33.55  3:14.76
  5. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           3:27.37 9503970    3:15.00           
          3:15.00
  6. CÚline Jennes                 Zon/S&s                3:23.07 9602154    3:16.82           
          1:34.46  3:16.82
  7. Jessica Hesen                 Rz                     3:26.04 9601194    3:16.90           
          1:34.36  3:16.90
  8. Floor Weijmans                Hzpc                   3:20.06 9502522    3:18.05           
          1:34.61  3:18.05
  9. Jara Wassenberg               Rz                     3:33.05 9600222    3:23.00           
          1:36.00  3:23.00
 10. Denise van der Klij           Hzpc                   3:26.25 9600482    3:25.06           
          1:39.90  3:25.06
 11. Emmy Linssen                  Zon/S&s                3:29.42 9600590    3:27.18           
          1:40.15  3:27.18
 12. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                     NT 9702110    3:27.56           
          1:37.89  3:27.56
 13. Ilse Litjens                  Hzpc                   3:26.29 9602640    3:32.34           
          1:42.97  3:32.34
 14. Noortje Voestermans           Rz                     3:53.46 9601776    3:42.41           
          1:46.80  3:42.41
 15. Celina Austen                 Rz                     3:45.78 9602056    3:46.52           
          1:49.14  3:46.52
 16. Evie Roebroek                 Rz                     3:46.14 9605774    3:46.92           
          1:50.43  3:46.92
 17. JoŰlle Houben                 Hellas-Glana           3:44.98 9601416    3:58.29           
          1:54.04  3:58.29
AFGE Wendy Bex                     Hellas-Glana           3:25.37 9701232                      
AFGE Andra Dols                    Hellas-Glana           3:06.49 9502764                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Wolswinkel               Rz                     1:14.04 9501791    1:11.21           
  2. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:12.54 9503663    1:12.25           
  3. Sem Hermans                   Hzpc                   1:13.86 9601259    1:14.87           
  4. Maurice Henkel                Rz                     1:14.78 9504703    1:14.91           
  5. Sam Derks                     Hzpc                   1:16.51 9600719    1:15.49           
  6. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:20.06 9501965    1:17.30           
  7. Xavier Wuts                   Rz                     1:32.46 9602661    1:23.13           
  8. Kay Thijssen                  Hzpc                   1:28.76 9601799    1:26.93           
  9. Bj÷rn Piket                   Hzpc                   1:29.55 9602133    1:27.15           
 10. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                1:28.73 9600629    1:29.22 FJ 1      
 11. Teun van Rens                 Hzpc                   1:29.13 9503949    1:29.22 FJ 2      
 12. Nando Broeren                 Hzpc                   1:30.63 9601441    1:30.34           
 13. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                1:32.33 9504825    1:35.59           
AFGE Max Vervoort                  Rz                     1:29.71 9601405                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:00.89 9102076    1:01.00           
  2. Mieke Veens                   Hzpc                   1:02.25 8502944    1:02.37           
  3. Linda Custers                 Hzpc                   1:04.93 8600738    1:05.66           
  4. Debbie Hesen                  Hzpc                   1:05.13 8601528    1:05.73           
  5. Melissa Geilen                Zon/S&s                1:04.89 9001128    1:06.48           
  6. Marian Bouts                  Rz                     1:04.63 8600492    1:07.85           
  7. Roxane Wilms                  Hellas-Glana           1:06.41 9305946    1:09.19           
  8. Dianne Nien                   Rz                     1:08.99 7100452    1:12.00           
  9. Silvana Klander               Hellas-Glana           1:11.43 8902252    1:12.10           
 10. Elke Euwes                    Hzpc                   1:12.79 8801236    1:12.74           
 11. Jannie Janssen                Hzpc                   1:12.89 8902022    1:13.36           
 12. Karin van der Aalst           Zon/S&s                     NT 9501356    1:14.15           
AFGE Wendy Knoops                  Rz                     1:20.14 6800720                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             25.65 8301021      26.59           
  2. Joris Bulstra                 Hellas-Glana             26.60 8503217      26.85           
  3. Stefan Jacobs                 Rz                       27.01 8601407      27.19           
  4. Stefan Kranenbroek            Hzpc                     26.09 7900729      27.31           
  5. Charel Thewissen              Hellas-Glana             28.10 9005591      28.25           
  6. Maikel Brouwers               Hzpc                     27.84 8300339      28.33           
  7. Sander Bouts                  Rz                       27.24 8500331      28.87           
  8. Tristan Eisank                Zon/S&s                  28.75 9000773      29.25           
  9. Imre Dehner                   Zon/S&s                  30.64 9006195      31.52           
 10. Mark Snijders                 Zon/S&s                  31.73 8803187      31.85           
 11. Willem Drissen                Hzpc                     31.22 8800871      32.14           
 12. Ralph Caster                  Rz                       38.08 6100069      36.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                     5:39.61 9301096    5:46.12           
          1:15.63  5:46.12
  2. Linda Dehing                  Rz                     5:59.94 9400022    5:56.62           
          1:18.33  2:46.30  5:56.62
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana           5:45.13 9401054    5:58.35           
          1:18.19  2:50.88  4:39.92  5:58.35
  4. Denise Austen                 Rz                     5:53.71 9303778    5:58.58           
          1:22.22  2:52.32  4:40.00  5:58.58
  5. Sophie Cleuren                Hzpc                   6:04.23 9300158    5:59.38           
          1:25.69  2:53.88  4:40.51  5:59.38
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana                NT 9502764    6:07.41           
          1:27.24  6:07.41
  7. Maud Rutjens                  Hzpc                   6:14.50 9305632    6:18.80           
          1:27.45  3:02.36  4:52.30  6:18.80
  8. Vicky Simons                  Hzpc                        NT 9404932    6:30.36           
          1:40.48  3:14.60  5:02.29  6:30.36
  9. Patty Drenthen                Rz                     6:23.20 9401610    6:34.66           
          1:30.13  3:11.37  5:07.37  6:34.66
 10. Lisa In 't Zand               Rz                     6:42.56 9401614    6:40.29           
          1:34.17  3:14.87  5:11.43  6:40.29
 11. Annik Delissen                Rz                          NT 9404672    7:00.78           
          1:43.12  3:28.29  5:26.89  7:00.78
 DIS Selena van Cruchten           Rz                     6:15.37 9401608                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Rinske Becks                  Hzpc                   5:46.34 9403098                      
AFGE Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           6:06.51 9402266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                2:51.89 9303332    2:51.46           
            37.99  2:51.46
  2. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                3:06.25 9401012    3:02.44           
            40.66  3:02.44
  3. Jamilla Franssen              Zon/S&s                3:07.89 9404872    3:05.97           
          3:05.97
  4. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                3:13.17 9403984    3:20.38           
            43.76  3:20.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana             57.54 9400649      58.06           
  2. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             58.42 9400593      59.37           
  3. Ramon Wassenberg              Rz                     1:00.11 9300715    1:00.63           
  4. Rick Hesen                    Hzpc                   1:00.74 9300601    1:02.52 FJ 1      
  5. Maurice Zelis                 Rz                     1:01.65 9401031    1:02.52 FJ 2      
  6. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                1:05.19 9306693    1:04.27 FJ 1      
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   1:04.93 9302009    1:04.27 FJ 2      
  8. Bram Becks                    Hzpc                   1:09.21 9303701    1:05.41           
  9. Jim Ketelings                 Rz                     1:07.48 9403901    1:07.10           
 10. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             57.70 9401657    1:07.30           
 11. Mitch Waeyen                  Rz                     1:14.17 9400239    1:12.83           
 12. Mark Linssen                  Hzpc                   1:24.16 9500535    1:22.03           
 13. Teun van Rens                 Hzpc                   1:23.93 9503949    1:23.08           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              Hzpc                   1:08.67 9204060    1:10.07           
  2. Ilona Remmel                  Zon/S&s                1:09.58 9302198    1:15.03           
  3. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:13.73 9201790    1:17.53           
  4. Neiske Becks                  Hzpc                   1:16.03 9100138    1:17.74           
  5. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:15.45 9206966    1:18.30           
  6. Claudia Giezenaar             Rz                     1:17.10 9101022    1:18.89           
  7. Maureen Muyen                 Zon/S&s                1:15.61 9102874    1:19.19           
  8. Linda Drenthen                Rz                     1:17.56 9100804    1:22.46           
  9. Pim Scheres                   Hzpc                   1:32.04 9302410    1:29.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenneth Caster                Rz                     2:23.30 9100375    2:23.99           
            31.44  2:23.99
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:25.43 9203459    2:25.60           
          2:25.60
  3. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           2:26.55 9206767    2:25.92           
            31.34  2:25.92
  4. Ralph van Megen               Hzpc                   2:27.36 9201613    2:28.23           
          2:28.23
  5. Thijs Wolswinkel              Rz                     2:29.25 9201837    2:32.56           
          2:32.56
  6. Tim Jacobs                    Hzpc                   2:37.63 9201825    2:33.78           
            37.35  2:33.78
  7. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           2:43.01 9203053    2:34.95           
            32.62  2:34.95
  8. Robin Ramaekers               Zon/S&s                2:23.02 9304385    2:35.43           
            32.46  2:35.43
 DIS Jory Niemark                  Zon/S&s                2:29.71 9204409    2:31.91           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            31.28  2:31.91
  NG Kevin van den Bekerom         Hzpc                   2:38.72 9200057                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         Rz                     2:43.21 8900450    2:45.37           
          1:19.09  2:45.37
  2. Judith van Meijel             Hzpc                   2:49.03 9102076    2:50.22           
          1:20.92  2:50.22
  3. Suzanne Duijkers              Zon/S&s                3:03.95 8701024    2:59.67           
            41.22  1:26.82  2:12.76  2:59.67
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           2:53.96 9103534    3:02.20           
          1:27.90  3:02.20
  5. Marian Bouts                  Rz                     2:58.06 8600492    3:05.40           
          1:30.36  3:05.40
  6. Mieke Veens                   Hzpc                   3:04.43 8502944    3:06.02           
          1:28.78  3:06.02
  7. Maddy Thielen                 Hzpc                   3:02.30 9003732    3:09.61           
          3:09.61
  8. Melissa Geilen                Zon/S&s                     NT 9001128    3:10.90           
            43.63  1:32.18  2:21.36  3:10.90
  9. Alice Janssen                 Hzpc                   3:07.71 8902012    3:11.60           
          1:32.79  3:11.60
 10. Maaike Sanders                Hellas-Glana           3:07.23 9602806    3:14.16           
          1:32.48  3:14.16
 DIS Karin van der Aalst           Zon/S&s                     NT 9501356    3:21.15           
        SL - Met ÚÚn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:35.90  3:21.15
AFGE Wendy Knoops                  Rz                          NT 6800720                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:06.31 8903341    2:10.07           
          1:04.71  2:10.07
  2. Maikel Brouwers               Hzpc                   2:15.84 8300339    2:14.16           
          1:05.39  2:14.16
  3. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           2:19.90 8301021    2:14.42           
            31.88  1:06.66  1:41.42  2:14.42
  4. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:15.00 7800167    2:15.62           
          1:08.24  2:15.62
  5. Sander Bouts                  Rz                     2:10.89 8500331    2:23.12           
          1:07.65  2:23.12
  6. Alan Smeets                   Hellas-Glana           2:16.47 8402089    2:25.93           
          1:09.75  2:25.93
  7. Aaron Eisank                  Zon/S&s                2:23.90 9100577    2:26.68           
          1:10.84  2:26.68
  8. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:28.89 9000797    2:28.06           
          1:11.96  2:28.06
  9. Tristan Eisank                Zon/S&s                2:27.64 9000773    2:28.12           
          1:11.42  2:28.12
 10. Bert Schlicher                Rz                     2:26.00 6400669    2:28.72           
          1:12.65  2:28.72
 11. Cor van de Broek              Hzpc                   2:26.21 8503489    2:29.63           
          2:29.63
 12. Imre Dehner                   Zon/S&s                2:26.79 9006195    2:35.84           
          1:18.12  2:35.84
 13. Patrick Creemers              Rz                     2:26.43 9000579    2:37.65           
          1:16.56  2:37.65




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:07.98            2:07.03           
        Maaike Sanders, 96                         Eline van der Plas, 95
        Wynona Wilms, 95                           Andra Dols, 95
            31.50  2:07.03

  2. Hzpc 1                        Hzpc                   2:11.89            2:10.32           
        Juul van Berlo, 95                         Denise van der Klij, 96
        Manon Koster, 97                           Floor Weijmans, 95
            32.85  1:05.57  1:38.57  2:10.32

  3. Rz 1                          Rz                     2:13.66            2:12.68           
        Maureen Wingers, 96                        Jara Wassenberg, 96
        Celina Austen, 96                          Jessica Hesen, 96
          2:12.68

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                2:18.74            2:15.67           
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Danae Remmel, 96
        CÚline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
            32.75  1:07.86  1:41.39  2:15.67

AFGE Zon/S&s 2                     Zon/S&s                2:40.55                              
        Emmy Linssen, 96                           Jane Nieuwkamer, 97
        Myrthe Simons, 97                          Kathleen de Beer, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
18.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:17.16            4:28.89           
        Stan Tummers, 94                           Niels van Basten Batenburg, 94
        Kevin Wolters, 95                          Kenny Sieben, 95
          1:12.71  4:28.89

  2. Rz 1                          Rz                     4:33.81            4:38.82           
        Daan Wolswinkel, 95                        Ramon Wassenberg, 93
        Maurice Henkel, 95                         Maurice Zelis, 94
          1:11.94  2:28.15  3:37.50  4:38.82

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   4:54.45            4:59.31           
        Patrick Janssen, 93                        Sem Hermans, 96
        Bram Becks, 93                             Rick Hesen, 93
          1:15.83  4:59.31

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                5:17.83            5:20.53           
        Robin Ramaekers, 93                        Tim Ramaekers, 96
        Yannic van de Kuit, 95                     Bjorn van de Kuit, 93
          1:05.36  2:43.93  4:14.15  5:20.53

  5. Hzpc 2                        Hzpc                   5:30.91            5:28.65           
        Max Hermans, 97                            Sam Derks, 96
        Mark Linssen, 95                           Nando Broeren, 96
          1:20.40  5:28.65




SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc