Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 41. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


Verenigingscompetitie deel 4
Winschoten, 14.3.2009


Programmanr. 1
14.3.09 - 16:00
Dames, 4 x 100m wisselslag
K1 Vt.6.34.00
Dames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zpca 1Zpca5:09.835:06.10
Annelinde Veldman
Iris Visser
93
95
1:09.73Carmen Märsylä
Yvette Meijer
94
94
2.Aqualero 1Aqualero5:01.265:07.56
Annick Enting
Manon Jellinek
90
89
1:16.52Lotte Duursma
Lisa Enting
95
91
3.Aqualero 2Aqualero5:22.325:33.92
Tessa Benjamins
Iris v.d. Vegte
95
92
1:22.21Marloes Benjamins
Rosanne Jansman
91
93
DISGZVW 1GZVW4:51.71
EA - Te vroeg overgenomen.
Rixt Veldkamp
Marijke Pras
94
92
1:11.34Adája Stoetman
Karin Groen
96
95
DISde Inktvis 1de Inktvis5:24.50
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
Natasja Postma
Daphne Adriaanse
93
94
1:20.14Merel Remmerts
Susanne Blom
92
85


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.3.09 - 16:05
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Hardenberg 1De Hardenberg2:31.072:32.54
Marloes Stam
Annechien Vieregge
96
95
40.86Danella Gremmer
Tamara Delger
95
94


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.3.09 - 16:10
Jongens, 4 x 50m vrije slag
K1 Vt.2.41.70
Jongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.GZVW 1GZVW2:01.251:57.87
Olaf Smidts
Marten Baas
95
93
27.89Martijn Smit
Tim van der Meulen
94
94
2.Aqualero 3Aqualero2:06.762:06.90
Rowan Brouwer
Koen Spijkstra
94
93
30.81Sander Walraven
Hugo Biemold
94
94


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.3.09 - 16:15
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Gerben VerhagenZpca28.27000005525.76
2.Mike StoppelsZpca26.58000010926.23

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Marit Adriaansede Inktvis26.13000139024.07
2.Bente van der KooiZpca27.90990229024.34
3.Josee KeizerGZVW24.94000026424.66
4.Gonda MeijerDe Hardenberg25.99000061225.42
5.Emma DokterZpca26.47990259025.50
6.Nynke DijkhuisZpca27.46990336227.20
7.Ronja HeidemaZpca33.45010048231.03
8.Milou LooyéZpca30.23010074232.66
DISMarieke WildeboerGZVW22.990100016
SN - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 5
14.3.09 - 16:15
Meisjes, 100m vrije slag
K1 Vt.1.41.70
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Margreet KosterZpca1:13.4297003301:10.78
2.Amber VisserZpca1:10.9198014161:11.21
3.Vivianne Dortmondde Inktvis1:16.3798015781:13.60
4.Dagmar SmidtsGZVW1:16.3697029121:15.13
5.Irma LeistraAqualero1:20.1997017641:16.55
6.Chantal BosGZVW1:19.0497028961:17.59
7.Inge WillemsenZpca1:19.5098019581:19.03
8.Fitria EngelsmanZpca1:20.7798018961:22.32
9.Anouk HeizenbergAqualero1:25.3699011481:26.10
10.Amke van der Stratende Inktvis1:45.7597048221:31.34
11.Anne Fleur WillemsenZpca1:32.3599013961:31.95
12.Mireille LarkensZpca1:38.8099014001:34.84
13.Chayene BolhuisGZVW1:31.1099017801:35.01
14.Kirsten Lingbeekde Inktvis1:36.6199014081:36.52
15.Els VeenstraAqualeroNT97012681:37.41
16.Manon BosGZVW1:35.1599006481:38.37
17.Merel van der LindeAqualeroNT97041401:39.76
18.Astrid KnollZpca1:43.6899013981:43.64
19.Myrthe de BruinAqualeroNT98044082:02.40
20.Anna BoumaZpcaNT98015442:03.62
DISMichelle StellerAqualeroNT9902786
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.3.09 - 16:25
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anissa MulderDe Hardenberg36.67980107037.49
2.Janet StamDe Hardenberg41.97990034641.13
3.Lisanne DelgerDe Hardenberg41.39980106841.84
4.Rian de JongeDe Hardenberg43.30980130644.39
5.Ilona HiddingDe Hardenberg44.32970382844.80
6.Kim HesselingDe Hardenberg46.76980417046.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.3.09 - 16:25
Jongens, 100m vrije slag
K1 Vt.1.40.70
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marcel GroenGZVW1:12.2597002391:11.21
2.Berjen MellemaGZVW1:12.3698006151:13.19
3.Quintin StoetmanGZVW1:19.2798000431:20.09
4.Jan Willem VeldmanZpca1:18.9198002771:20.64
5.Dennis WildeboerGZVW1:24.5398005711:23.77
6.Martijn BickGZVW1:34.8797005811:24.81
7.Nelson Leon-Gomezde InktvisNT98033871:33.05
8.Merijn HeidemaZpca1:44.1399014751:42.71
9.Arjan HeldoornAqualeroNT98019951:44.65
10.Dennis AnsingAqualero1:56.9498019971:47.02
11.Jia Paul LeeGZVW1:44.4698026511:49.12


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.3.09 - 16:30
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephan SnijdersDe Hardenberg43.16990028742.71
2.Martijn SnoekDe Hardenberg51.90980143952.15


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.3.09 - 16:30
Meisjes, 50m rugslag
K1 Vt.0.50.30
Meisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marlies CramerZpca34.33950216434.43
2.Adája StoetmanGZVW36.63960034836.63
3.Tessa BenjaminsAqualero36.70950063638.23
4.Tessa KeizerGZVW39.67960158638.33
5.Rieka HeldoornAqualero37.34960401038.65
6.Esmee VeendorpGZVW42.58960385040.32
7.Marloes StamDe Hardenberg40.70960146841.06
8.Sanne Alkemadede Inktvis40.60950022641.14
9.Saskia LafeberZpca40.68960410441.30
10.Anouk Sikkemade Inktvis42.95950604241.68
11.Cynthia Laskerde Inktvis42.35950241242.34
12.Ilse FeikenDe Hardenberg41.76950283243.06
13.Yvonne Wiltsde Inktvis46.84950147644.53
14.Alissa SwieringaZpca44.22960455844.78
15.Iris SpijkstraAqualero52.32960038456.56
DISEsmee TuinstraAqualero45.939604702
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMMariëlle SpitseDe Hardenberg41.299604028


<< TOP >>
Programmanr. 10
14.3.09 - 16:35
Jongens, 50m rugslag
K1 Vt.0.47.50
Jongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf SmidtsGZVW35.06950427535.21
2.Niels MulderDe Hardenberg38.45960086737.74
3.Erwin PrasGZVW37.28960178138.62
4.Finn van WanrooijAqualero41.99960020340.17
5.Robert KnollZpca42.82960054141.33
6.Roy PotzeGZVW43.38970245741.66
7.Lars PompAqualero46.51960438344.29


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.3.09 - 16:40
Meisjes, 100m schoolslag
K1 Vt. 1.55.90
Meisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Karin GroenGZVW1:24.5295024401:24.83
2.Rixt VeldkampGZVW1:25.4694043441:25.67
3.Rieka HeldoornAqualero1:24.7596040101:29.34
4.Eva SmitGZVW1:29.2196026901:29.90
5.Daphne Adriaansede Inktvis1:30.1894066161:30.41
6.Irma LeistraAqualero1:33.1397017641:31.47
7.Daphne KenterGZVW1:30.7193064401:33.65
8.Johanna KosterZpca1:29.8893015401:34.36
9.Eva WillemsenZpca1:33.9196025701:36.39
10.Askin Ardicde Inktvis1:40.1694058481:38.56
11.Rosanne JansmanAqualero1:43.3493074501:39.30
12.Andrea Boelensde Inktvis1:39.7093012701:39.63
13.Marieke Veenstrade Inktvis1:45.2494022481:42.25
14.Samantha de GrootAqualero1:44.8995051321:46.42
15.Esmee TuinstraAqualero1:44.8096047021:47.22
16.Marissa SlagterZpca1:48.0293046121:49.64
DISSusanne Tiggelaarde Inktvis1:39.9094049141:39.91


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.3.09 - 16:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniëlle de VoogdDe Hardenberg44.50940434244.81
2.Annechien ViereggeDe Hardenberg46.68950514445.30
AFGEMMariëlle SpitseDe Hardenberg43.829604028


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.3.09 - 16:50
Jongens, 100m schoolslag
K1 Vt. 1.46.80
Jongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tim van der MeulenGZVW1:22.6894015831:23.08
2.Marten BaasGZVW1:35.7693035631:25.55
3.Rowan BrouwerAqualero1:25.8494043771:29.31
4.Finn van WanrooijAqualero1:33.9296002031:32.99
5.Eko DoedelZpca1:32.6096005431:33.27
6.Hugo BiemoldAqualero1:32.3694027411:33.82
7.Pascal KlopstraGZVW1:34.7396006671:34.29
8.Sander WalravenAqualero1:36.4494060091:37.12
9.Jun LeeGZVW1:38.3794055951:38.11
10.Koen SpijkstraAqualero1:43.2093015691:39.55
11.Jeroen PrinsGZVW1:44.3095017631:43.94
12.Marijn van GelderAqualero1:47.1993053311:45.86
DISMartijn SmitGZVW1:37.9694061131:34.32
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.3.09 - 16:55
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
14.3.09 - 16:55
Dames, 100m wisselslag
K1 Vt. 1.44.10
Dames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marijke PrasGZVW1:14.8292037001:16.20
2.Yvette MeijerZpca1:15.1694003721:16.75
3.Stephanie KoopmanGZVW1:18.6692025241:17.67
4.Carmen MärsyläZpca1:20.7694052441:21.50
5.Rosanne JansmanAqualero1:21.9693074501:21.61
6.Natasja Postmade Inktvis1:19.1493038641:22.28
7.Iris v.d. VegteAqualero1:22.5392048301:22.91
8.Lisa EntingAqualero1:21.9091008901:23.34
9.Saïda van TilZpca1:25.7591030881:25.51
10.Esmee VeendorpGZVW1:27.7096038501:29.36
11.Alice Eatonde Inktvis1:31.9892077181:30.52
12.Ingrid SuurdAqualero1:31.5892023001:34.02
DISSamantha de GrootAqualero1:40.3695051321:40.15
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGEMJaneley Kartoredjode Inktvis1:22.939603766
NGSandra SchuurZpca1:36.069406130


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.3.09 - 17:00
Jongens, 100m wisselslag
K1 Vt. 1.33.70
Jongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom MoeskerZpca1:06.6192009171:06.61
2.Bart PotZpca1:17.3391031531:18.54
3.Hugo BiemoldAqualero1:21.3594027411:19.08
4.Marcel GroenGZVW1:20.7197002391:19.98
5.Erwin PrasGZVW1:26.3696017811:27.40
6.Bas WalravenAqualero1:31.1592069031:27.92


<< TOP >>
Programmanr. 17
14.3.09 - 17:05
Dames, 100m vlinderslag
K1 Vt. 1.36.70
Dames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Adája StoetmanGZVW1:13.4296003481:13.21
2.Annelinde VeldmanZpca1:16.1593027581:16.74
3.Manon JellinekAqualero1:15.7689020421:16.97
4.Annick EntingAqualero1:27.5590010201:17.65
5.Eva SmitGZVW1:16.0996026901:19.13
6.Henriëtte MantingGZVW1:17.6471002461:20.52
7.Ilse BorgersGZVW1:21.009105242FJ 11:20.81
8.Iris VisserZpca1:21.669504784FJ 2  1:20.81
9.Relinda BaasGZVW1:18.8089001441:20.92
10.Susanne Blomde Inktvis1:25.0085002821:21.43
11.Lotte DuursmaAqualero1:20.0695007841:21.99
12.Nadine BlouwGZVW1:26.8793023141:26.27
13.Marloes BenjaminsAqualero1:29.9391051101:27.10
14.Merel Remmertsde Inktvis1:26.1392057521:29.67
DISSharona LameijerGZVW1:26.2489025661:25.14
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRebekka BlommersAqualero1:29.589005606


<< TOP >>
Programmanr. 18
14.3.09 - 17:10
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara DelgerDe Hardenberg38.11940434638.21
2.Daniëlle de VoogdDe Hardenberg39.32940434238.96
3.Ilse FeikenDe Hardenberg41.59950283239.98


<< TOP >>
Programmanr. 19
14.3.09 - 17:15
Heren, 100m vlinderslag
K1 Vt. 1.26.30
Heren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis CramerZpca1:06.1292001991:02.26
2.Jens Boerde Inktvis1:02.4889002891:04.39
3.Mike BakkerZpca1:06.0990072531:06.56
4.Arne DoddemaGZVW1:07.5989007311:07.62
5.Dennis Kuipersde Inktvis1:08.2086017871:08.38
6.Marco de Vriesde Inktvis1:13.3090031811:14.15
7.Fatih Cankorde Inktvis1:13.8888006171:18.06
8.Jorden LubbersZpcaNT87021151:20.30
9.Marcel JonkmanAqualeroNT68013891:25.05
10.Marijn van GelderAqualero1:34.2093053311:32.13
AFGEMWalter Bodenstaffde Inktvis1:15.397400069
AFGEMKlaas PoelstraGZVW1:07.287800825


<< TOP >>
Programmanr. 20
14.3.09 - 17:15
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco ModdermanDe Hardenberg38.96900671738.86


<< TOP >>
Programmanr. 21
14.3.09 - 17:20
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Stephan SnijdersDe Hardenberg43.16990028743.80
2.Gerben VerhagenZpca51.02000005553.80
3.Mike StoppelsZpca57.9300001091:01.06

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Josee KeizerGZVW39.59000026438.89
2.Manon BosGZVW40.58990064840.34
3.Marieke WildeboerGZVW42.86010001640.61
4.Marit Adriaansede Inktvis42.94000139041.09
5.Janet StamDe Hardenberg41.97990034641.70
6.Gonda MeijerDe Hardenberg48.52000061250.87
7.Bente van der KooiZpca48.12990229051.67
8.Emma DokterZpca53.84990259052.67
9.Ronja HeidemaZpca1:02.21010048259.93
10.Milou LooyéZpca1:02.6901007421:08.72
DISNynke DijkhuisZpcaNT9903362
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 22
14.3.09 - 17:40
Meisjes, 100m schoolslag
K1 Vt. 2.08.30
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Irma LeistraAqualero1:33.1397017641:31.72
2.Margreet KosterZpca1:36.2997003301:36.20
3.Amber VisserZpca1:39.0298014161:38.27
4.Vivianne Dortmondde Inktvis1:40.6198015781:41.02
5.Inge WillemsenZpca1:46.6898019581:43.00
6.Chantal BosGZVW1:43.4897028961:46.56
7.Fitria EngelsmanZpca1:44.6998018961:46.72
8.Dagmar SmidtsGZVW1:49.3497029121:49.82
9.Amke van der Stratende Inktvis2:01.4197048221:53.10
10.Anne Fleur WillemsenZpca1:49.4699013961:56.30
11.Chayene BolhuisGZVW1:53.2299017801:59.02
12.Merel van der LindeAqualeroNT97041402:02.26
13.Kirsten Lingbeekde Inktvis2:00.9699014082:03.16
14.Els VeenstraAqualero1:57.8997012682:04.40
15.Mireille LarkensZpca1:59.8699014002:05.09
16.Myrthe de BruinAqualeroNT98044082:07.75
17.Astrid KnollZpca2:07.9999013982:08.48
18.Michelle StellerAqualeroNT99027862:12.69
19.Anna BoumaZpcaNT98015442:29.60
DISAnouk HeizenbergAqualero2:04.1599011482:01.65
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
14.3.09 - 17:50
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anissa MulderDe Hardenberg22.45980107021.95
2.Ilona HiddingDe Hardenberg22.45970382824.08
3.Lisanne DelgerDe Hardenberg26.50980106825.71
4.Rian de JongeDe Hardenberg26.63980130625.82
5.Janet StamDe Hardenberg25.48990034626.42
6.Kim HesselingDe Hardenberg29.67980417028.41


<< TOP >>
Programmanr. 24
14.3.09 - 17:50
Jongens, 100m schoolslag
K1 Vt. 2.05.30
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Berjen MellemaGZVW1:42.1198006151:38.54
2.Roy PotzeGZVW1:41.3997024571:38.58
3.Quintin StoetmanGZVW1:40.6298000431:41.38
4.Jan Willem VeldmanZpca1:41.4298002771:44.11
5.Arjan HeldoornAqualero1:47.3998019951:44.15
6.Martijn BickGZVW1:55.6997005811:52.72
7.Nelson Leon-Gomezde InktvisNT98033872:01.10
8.Dennis WildeboerGZVW2:02.9698005712:01.13
9.Dennis AnsingAqualero2:02.9598019972:06.50
10.Merijn HeidemaZpca2:16.8099014752:14.46
DISJia Paul LeeGZVWNT98026512:02.69
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
14.3.09 - 17:55
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephan SnijdersDe Hardenberg23.25990028722.85
2.Martijn SnoekDe Hardenberg25.10980143927.16


<< TOP >>
Programmanr. 26
14.3.09 - 17:55
Meisjes, 200m wisselslag
K1 Vt. 3.54.60
Meisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Karin GroenGZVW2:41.2295024402:39.72
2.Adája StoetmanGZVW2:46.32960034833.672:42.70
3.Iris VisserZpca2:51.81950478438.152:53.82
4.Rieka HeldoornAqualeroNT960401037.162:54.45
5.Eva WillemsenZpca2:55.5196025702:55.00
6.Tessa BenjaminsAqualero2:53.36950063639.102:57.20
7.Anouk Sikkemade InktvisNT950604240.073:08.26
8.Sanne Alkemadede Inktvis3:18.26950022642.953:08.45
9.Lotte DuursmaAqualero3:05.75950078439.643:13.67
10.Cynthia Laskerde Inktvis3:12.6995024123:15.16
11.Yvonne Wiltsde Inktvis3:25.4395014763:21.28
12.Alissa SwieringaZpcaNT960455848.623:28.72
13.Saskia LafeberZpcaNT960410449.493:33.22


<< TOP >>
Programmanr. 27
14.3.09 - 18:05
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danella GremmerDe Hardenberg1:18.7395028361:22.44
2.Annechien ViereggeDe Hardenberg1:28.0295051441:28.20
3.Marloes StamDe Hardenberg1:29.9296014681:28.69


<< TOP >>
Programmanr. 28
14.3.09 - 18:10
Jongens, 200m wisselslag
K1 Vt. 3.42.60
Jongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Olaf SmidtsGZVW2:51.19950427537.002:42.98
2.Eko DoedelZpca2:45.82960054335.722:47.50
3.Erwin PrasGZVW3:07.07960178141.293:11.02
4.Finn van WanrooijAqualero3:12.9396002033:14.47
5.Lars PompAqualeroNT960438351.463:39.78
AFGEMMarcel GroenGZVW2:55.45970023935.72


<< TOP >>
Programmanr. 29
14.3.09 - 18:15
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Niels MulderDe Hardenberg1:25.9696008671:23.80


<< TOP >>
Programmanr. 30
14.3.09 - 18:15
Meisjes, 200m vrije slag
K1 Vt. 3.19.90
Meisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Annelinde VeldmanZpca2:17.21930275831.811:05.652:14.00
2.Rixt VeldkampGZVW2:21.99940434432.022:20.36
3.Eva SmitGZVW2:27.09960269032.831:10.612:29.28
4.Carmen MärsyläZpca2:34.23940524433.891:10.922:30.15
5.Daphne KenterGZVW2:31.0793064402:32.08
6.Natasja Postmade Inktvis2:33.50930386434.781:12.862:32.55
7.Tessa KeizerGZVW2:30.33960158634.732:34.20
8.Tessa BenjaminsAqualero2:38.56950063637.002:41.51
9.Lotte DuursmaAqualero2:50.81950078438.802:42.95
10.Marieke Veenstrade Inktvis2:52.9294022482:47.15
11.Andrea Boelensde Inktvis2:47.26930127038.931:22.932:48.57
12.Rosanne JansmanAqualeroNT93074502:48.74
13.Susanne Tiggelaarde Inktvis3:01.13940491439.521:25.082:51.19
14.Askin Ardicde InktvisNT940584839.862:59.02
15.Marissa SlagterZpca2:59.75930461241.483:03.48
AFGEMDaphne Adriaansede Inktvis2:57.039406616
NGSandra SchuurZpca2:53.879406130


<< TOP >>
Programmanr. 31
14.3.09 - 18:25
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daniëlle de VoogdDe Hardenberg1:12.7294043421:12.60
2.Tamara DelgerDe Hardenberg1:13.0094043461:13.04
3.Ilse FeikenDe Hardenberg1:18.0595028321:17.22


<< TOP >>
Programmanr. 32
14.3.09 - 18:30
Jongens, 200m vrije slag
K1 Vt. 3.07.10
Jongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tim van der MeulenGZVW2:28.37940158332.801:11.082:28.72
2.Martijn SmitGZVW2:37.65940611335.051:13.492:32.31
3.Hugo BiemoldAqualero2:48.74940274136.102:39.54
4.Rowan BrouwerAqualero2:35.78940437735.201:16.862:40.57
5.Marten BaasGZVW3:02.00930356333.841:13.682:49.94
6.Jeroen PrinsGZVW2:58.54950176340.291:26.833:00.19
7.Sander WalravenAqualeroNT940600940.621:27.093:00.88
8.Marijn van GelderAqualero2:52.1993053313:01.33
9.Robert KnollZpcaNT960054141.921:30.953:10.23


<< TOP >>
Programmanr. 33
14.3.09 - 18:35
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Niels MulderDe Hardenberg1:13.4296008671:11.47
2.Jun LeeGZVW1:30.5494055951:23.67


<< TOP >>
Programmanr. 34
14.3.09 - 18:40
Dames, 200m schoolslag
K1 Vt. 4.05.60
Dames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marijke PrasGZVW3:01.33920370041.331:27.713:01.84
2.Johanna KosterZpca3:16.01930154044.673:17.92
3.Iris v.d. VegteAqualero3:15.47920483045.051:36.713:17.97
4.Saïda van TilZpca3:19.39910308842.931:33.163:18.22
5.Daphne Adriaansede InktvisNT94066163:20.25
6.Lisa EntingAqualero3:12.79910089044.601:35.893:21.89
7.Alice Eatonde InktvisNT920771845.581:40.173:31.34
8.Esmee VeendorpGZVW3:37.26960385051.741:50.773:45.44
9.Chantal BosGZVW3:50.14970289654.301:55.333:56.17
DISIngrid SuurdAqualeroNT920230052.641:52.643:46.70
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJaneley Kartoredjode Inktvis3:17.489603766


<< TOP >>
Programmanr. 35
14.3.09 - 18:50
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 36
14.3.09 - 18:50
Jongens, 200m schoolslag
K1 Vt. 3.43.10
Jongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom MoeskerZpca2:47.55920091736.361:18.952:47.59
2.Olaf SmidtsGZVW3:14.58950427543.483:12.70
3.Bart PotZpca3:04.97910315342.571:32.133:14.42
4.Rowan BrouwerAqualero3:10.07940437743.141:32.833:14.62
5.Pascal KlopstraGZVW3:23.1596006673:28.47
6.Bas WalravenAqualeroNT920690346.981:41.573:39.77


<< TOP >>
Programmanr. 37
14.3.09 - 18:50
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 38
14.3.09 - 18:50
Dames, 100m rugslag
K1 Vt. 1.39.70
Dames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Annelinde VeldmanZpca1:09.9193027581:09.28
2.Rixt VeldkampGZVW1:10.8294043441:12.32
3.Stephanie KoopmanGZVW1:14.5692025241:15.82
4.Annick EntingAqualero1:17.8690010201:17.20
5.Relinda BaasGZVW1:18.1189001441:19.12
6.Susanne Blomde Inktvis1:22.0085002821:20.12
7.Manon JellinekAqualero1:19.7289020421:21.70
8.Yvette MeijerZpca1:14.5194003721:22.28
9.Nadine BlouwGZVW1:23.5193023141:23.10
10.Sharona LameijerGZVW1:21.8389025661:23.35
11.Marlies CramerZpca1:16.5995021641:23.47
12.Henriëtte MantingGZVW1:21.3871002461:23.91
13.Ilse BorgersGZVW1:25.5691052421:24.29
14.Carmen MärsyläZpca1:23.6094052441:26.26
15.Marloes BenjaminsAqualero1:21.7291051101:28.36
16.Iris v.d. VegteAqualero1:30.0592048301:29.16
17.Merel Remmertsde Inktvis1:28.6892057521:31.03
18.Saskia LafeberZpca1:31.5696041041:31.73
DISJosse van GeffenGZVW1:31.6386047301:32.75
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMRebekka BlommersAqualero1:27.879005606


<< TOP >>
Programmanr. 39
14.3.09 - 19:00
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danella GremmerDe Hardenberg38.62950283639.00
2.Tamara DelgerDe Hardenberg39.67940434640.45
3.Ilona HiddingDe Hardenberg49.70970382850.45
AFGEMMariëlle SpitseDe Hardenberg41.299604028


<< TOP >>
Programmanr. 40
14.3.09 - 19:00
Heren, 100m rugslag
K1 Vt. 1.28.50
Heren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis CramerZpca1:01.1992001991:03.50
2.Mike BakkerZpca1:09.5290072531:09.78
3.Jens Boerde Inktvis1:09.908900289FJ 11:10.81
4.Arne DoddemaGZVW1:09.058900731FJ 21:10.81
5.Dennis Kuipersde Inktvis1:10.2686017871:12.88
6.Jorden LubbersZpca1:14.1987021151:14.69
7.Fatih Cankorde Inktvis1:14.2288006171:17.82
8.Tim van der MeulenGZVW1:16.5194015831:18.34
9.Eko DoedelZpca1:16.8896005431:18.51
10.Marco de Vriesde Inktvis1:11.7590031811:20.00
11.Marcel JonkmanAqualeroNT68013891:28.90
12.Marten BaasGZVW1:22.0093035631:33.15
13.Henry BrouwerAqualeroNT63012231:36.10
14.Koen SpijkstraAqualeroNT93015691:41.04
AFGEMWalter Bodenstaffde Inktvis1:31.367400069


<< TOP >>
Programmanr. 41
14.3.09 - 19:10
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco ModdermanDe Hardenberg38.37900671738.83


<< TOP >>
Programmanr. 42
14.3.09 - 19:10
Meisjes, 4 x 50m wisselslag
K1 Vt. 3.59.60
Meisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.GZVW 1GZVW2:19.422:19.69
Eva Smit
Karin Groen
96
95
Adája Stoetman
Tessa Keizer
96
96
2.Zpca 3Zpca2:22.462:27.54
Marlies Cramer
Margreet Koster
95
97
36.54Iris Visser
Eva Willemsen
95
96
3.Aqualero 4Aqualero2:22.652:29.16
Tessa Benjamins
Irma Leistra
95
97
38.87Lotte Duursma
Rieka Heldoorn
95
96
4.De Hardenberg 2De Hardenberg2:33.742:41.10
Marloes Stam
Ilse Feiken
96
95
42.86Danella Gremmer
Annechien Vieregge
95
95
5.de Inktvis 1de Inktvis2:49.482:46.75
Sanne Alkemade
Yvonne Wilts
95
95
42.33Cynthia Lasker
Anouk Sikkema
95
95
6.Aqualero 5Aqualero3:01.423:08.90
Iris Spijkstra
Samantha de Groot
96
95
54.90Esmee Tuinstra
Merel van der Linde
96
97


<< TOP >>
Programmanr. 43
14.3.09 - 19:15
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd