Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


Zwemcompetitie District 5 Klasse 1
ECHT, 5.10.2008


Programmanr. 1
5.10.08
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.RZL 1RZL4:16.284:21.43
Renske Venner
Ilvy van Grimbergen
90
88
1:06.71Eveline Mestrom
Anneloes Peulen
88
85
2.De Roersoppers 1De Roersoppers4:22.744:24.74
Sabine Klesman
Sanne Slabbers
92
86
1:05.54Rianne Slabbers
Ilse Clevers
86
85
3.Patrick 1Patrick4:30.314:29.98
Marianka Peeters
Esra Notten
88
93
1:05.01Rianne Golsteijn
Leone Kelleners
86
88
4.Patrick 2Patrick4:39.324:43.80
Inge Hover
Sharon Giesberts
91
91
1:10.40Christa Craenen
Marja Driessen
92
85
5.RZL 2RZL4:45.474:49.50
Maaike Knops
Kelly van Grimbergen
94
90
1:09.21Ankie Meusen
Miranda Bouten
93
86


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.10.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.RZL 1RZL2:14.822:08.25
Ken Boonen
Daan Jansen
94
93
32.49Stan Snijders
Ruud Backes
95
93
2.Patrick 1Patrick2:21.632:14.54
Stef Verheesen
Kevin Meuwissen
94
95
34.89Marc Craenen
Ivo Hover
93
94
3.De Roersoppers 1De Roersoppers2:50.002:30.25
Alexander Kupper
Gino Praat
94
94
37.59Joep Suskens
Niek van de Borgh
94
95
4.RZL 2RZL2:43.782:39.38
Bram Jansen
Jordi Knops
95
96
41.32Jeroen Bongers
Jeroen Criens
96
94


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.10.08
25m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Mariano PaulussenPatrick28.52990128326.40
DISRoel SlobbePatrick25.51990128722.62
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Jiska van RijtPatrick27.70990188024.19
2.Sarine van RijtPatrick24.97000119426.21
3.Anne van StraatenPatrickNT990188426.40
4.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers28.08000025027.00
5.Lotte BeckersPatrick27.14000083430.21


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.10.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ismay SonnemansRZL1:51.0497026941:37.27
2.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:41.8797018581:39.07
3.Evy van den BroekDe Roersoppers1:46.0797033161:45.36
4.Veerle JansenRZL1:57.6897008121:48.26
5.Chayenne HanepenRZLNT97034001:49.14
6.Lucie VrehenPatrick1:53.5497032221:50.26
7.Amber ThevissenDe Roersoppers1:57.5499009181:52.00
8.Serafina VlijtDe Roersoppers1:57.9498011421:52.87
9.Rian BongersRZL1:55.7398020221:54.74
10.Ydwien VervoortDe Roersoppers2:00.8198010321:56.01
11.Anneloes MeijersDe Roersoppers2:05.0097043221:58.89
12.Rebecca KupperDe Roersoppers2:01.0398010281:59.00
13.Valerie SchmitzDe Roersoppers2:06.7798010302:03.22


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.10.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivo GrosveldRZL1:47.2697024831:46.67
2.Luc NelissenPatrick1:52.3497013811:46.90
3.Rick van WegbergPatrick1:51.0097038171:46.93
4.Koen WijnandsDe Roersoppers1:46.8298002471:47.52
5.Chris VerheesenPatrick1:49.7797013791:47.82
6.Robbin VonkDe Roersoppers1:51.6998007371:48.13
7.Lars HamacherPatrick2:07.1397031891:58.00
8.Luuk WillemsPatrick1:55.2697031911:59.09
9.Jasper SlobbePatrick2:06.7497004352:00.04
10.Roel WijnandsDe Roersoppers2:12.6599018772:03.54
11.Jelle WinteraekenPatrickNT97031952:14.76


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.10.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Fiona MeuffelsPatrick1:23.5995043661:19.92
2.Shanna HintzenDe Roersoppers1:23.3295048761:21.64
3.Linda van WegbergPatrick1:25.4695061601:25.41
4.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:31.2296025981:27.35
5.Marlou JacobsRZL1:29.8295023881:27.44
6.Joyce DelsingPatrick1:29.8895025941:28.10
7.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:29.1297018581:28.44
8.Femke SnijdersRZL1:37.8697008141:30.57
9.Vanessa SnijkersPatrick1:31.5396019781:32.43
10.Lisanne RenetPatrick1:42.5995024901:34.53
11.Nicole DelsingPatrick1:40.6796012901:37.68
12.Victoria BänzigerPatrick1:53.7095049561:41.49
13.Celine JansenDe Roersoppers1:46.1697011521:42.77
14.Nikki HautvastPatrick1:45.7096012921:46.32
NGLarissa DirchsRZLNT9604726


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.10.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stan SnijdersRZL1:18.3295004851:12.42
2.Kevin MeuwissenPatrick1:17.4295024851:17.84
3.Jeroen BongersRZL1:28.1596026291:20.04
4.Casper van den BroekRZL1:26.4595000711:20.61
5.Niek van de BorghDe Roersoppers1:30.0095051971:24.07
6.Bram JansenRZL1:31.8895016951:26.26
7.Robin MeuwissenPatrick1:27.2496026011:27.61
8.Mark TiemersmaDe Roersoppers1:41.5297002251:39.56
9.Jordi KnopsRZL1:42.9896013231:42.50
DISNico PetersDe Roersoppers1:51.5296035331:48.71
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike KnopsRZL30.88940401831.28
2.Yvette PeulenPatrick33.37940529831.73
3.Esra NottenPatrick32.20930757431.82
4.Sarina PaulussenPatrick33.97930742631.92
5.Ankie MeusenRZL32.64930218032.36
6.Veerle CorstjensPatrick32.59940131432.50
7.Ruth VogelDe Roersoppers33.07930292232.85
8.Stefanie CoxDe Roersoppers38.98930664834.81
9.Jill JansenDe Roersoppers34.47950149835.11
10.Maud MeuwissenPatrick35.49940207835.29
11.Anne van HaarstDe Roersoppers40.00950612835.77
12.Jacqueline TeleyRZL36.16940594435.98
13.Tessa SchmitsDe Roersoppers39.14930284237.20


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ken BoonenRZL28.72940148127.79
2.Ivo HoverPatrick29.35940467928.82
3.Ruud BackesRZL29.25930361929.45
4.Daan JansenRZL29.58930362129.63
5.Marc CraenenPatrick32.50930105530.26
6.Stef VerheesenPatrick32.86940240530.58
7.Joep SuskensDe Roersoppers31.57940062731.74
8.Tim SonnemansRZL32.89940301732.64
9.Alexander KupperDe Roersoppers38.03940210732.79
10.Jordi HintzenPatrick38.26940390735.68
11.Jeroen CriensRZL37.93940301936.90
12.Gino PraatDe Roersoppers52.13940513739.26
13.Sven ThoolenDe Roersoppers54.07960405947.32


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.10.08
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Christa CraenenPatrick1:15.9492003841:15.37
2.Karin BongersRZL1:20.3893038001:16.26
3.Michelle MeusenRZL1:18.4994008521:18.86
4.Shanna HintzenDe Roersoppers1:20.1595048761:19.37
5.Sabine KlesmanDe Roersoppers1:19.1392028601:20.54
6.Inge HoverPatrick1:28.6891079521:23.66
7.Claudia CreemersDe Roersoppers1:25.2592028641:26.59
8.Sharon GiesbertsPatrick1:25.2691079541:26.80
9.Chantal GielensDe Roersoppers1:25.8591010141:31.95
10.Samantha van der PluijmDe Roersoppers1:32.0891024901:34.37
11.Charlotte van de LaarPatrick1:47.7692076501:43.58
NGRomina HeijligersDe Roersoppers1:35.619104510


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.10.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sjors PietermansPatrick1:10.0391068411:07.46
2.Stefan TeleyRZL1:10.3791071531:10.61
3.Mathijs MeijersDe Roersoppers1:12.9191034031:11.37
4.Ruud BexRZL1:25.0792041331:17.42
5.Dennis CreemersDe Roersoppers1:19.7392022431:18.57
6.Maik DraaismaPatrick1:30.7091072851:39.34
7.Andy BeckersPatrick1:41.3292040271:44.32
DISRobin KrutzenPatrick1:45.2392050211:38.58
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NGJeroen van BuggenumRZL1:31.829107151


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.10.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anneloes PeulenRZL1:20.0685023141:21.62
2.Ilse CleversDe Roersoppers1:22.2585039081:22.98
3.Ilvy van GrimbergenRZL1:22.4088054421:24.64
4.Marianka PeetersPatrick1:25.3988033941:27.36
5.Renske VennerRZL1:25.9590080121:27.44
6.Daisy BrouwerPatrick1:34.6088006461:32.93
7.Eveline MestromRZL1:30.4288063421:33.01
8.Jenny van de BorghDe Roersoppers1:35.3891082181:33.14
9.Sanne SlabbersDe Roersoppers1:31.2486032781:34.16
10.Rianne SlabbersDe Roersoppers1:33.1386032761:34.21
11.Marja DriessenPatrick1:32.5885007441:34.99
12.Rianne GolsteijnPatrick1:36.0986012621:36.15
13.Kelly van GrimbergenRZL1:35.4890080161:36.34
14.Leone KellenersPatrick1:34.1188056101:36.54
15.Jetty BiermansDe Roersoppers1:38.0891083381:37.51
16.Riky JansenPatrick1:36.2284011421:37.89
17.Miranda BoutenRZL1:36.1886004901:38.89
18.Marjolein BrielsRZL1:37.8086050021:45.06
DISJanine VeelenDe Roersoppers1:45.0092076861:44.41
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGWieke BosDe Roersoppers1:29.698200218
NGVeerle VerheesDe Roersoppers1:31.229202862


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.10.08
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Peter CrijnsRZL1:11.0488006731:11.08
2.Rik JansenDe Roersoppers1:12.0185011891:13.26
3.Martin TeleyRZL1:14.9089060591:14.18
4.Remco de VeenDe Roersoppers1:15.1489032471:15.36
5.Joep JanssenDe Roersoppers1:16.9382008051:17.47
6.Richard HubersDe Roersoppers1:15.9385011291:17.61
7.Marcel MeuffelsPatrick1:14.4681011491:18.76
8.Daan PeldersPatrick1:18.7083016471:19.64
9.Niels van DalenRZL1:17.5689062371:19.69
10.Dennis van EckPatrick1:18.7587008251:19.99
11.Stijn AgtenRZL1:19.6487000371:20.06
12.Rik op het VeldPatrick1:18.7186022891:20.73
13.Tom SimonsDe Roersoppers1:21.2689028491:21.41
14.Servaes EngelenDe Roersoppers1:19.4388009631:21.76
15.Timo TabakRZL1:19.4482016971:21.78
16.Sander HeijnenPatrick1:19.1890011991:22.42
17.Christiaan FusersDe Roersoppers1:20.0087009771:22.45
18.Tim MetsemakersPatrick1:17.9489021291:23.01
19.Mark van MelickRZL1:26.7685036711:26.09
20.Dick DuistersRZLNT91074271:29.06
NGBart CoolenRZL1:23.148603865
NGRuud van BommelRZL1:13.748905181


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.10.08
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Roel SlobbePatrick42.07990128742.89
2.Mariano PaulussenPatrick59.39990128357.18

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers46.52000025048.10
2.Jiska van RijtPatrick49.75990188049.58
3.Sarine van RijtPatrick54.63000119452.23
4.Anne van StraatenPatrick1:01.32990188456.42
5.Lotte BeckersPatrick1:11.4600008341:02.00


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.10.08
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte van HaarstDe Roersoppers40.16970185839.87
2.Rian BongersRZL47.68980202245.00
3.Veerle JansenRZL52.76970081246.69
4.Serafina VlijtDe Roersoppers46.86980114248.70
5.Ydwien VervoortDe Roersoppers50.53980103249.69
6.Chayenne HanepenRZLNT970340049.79
7.Ismay SonnemansRZL57.26970269449.95FJ 1
8.Amber ThevissenDe Roersoppers53.12990091849.95FJ 2
9.Lucie VrehenPatrick1:00.21970322251.75
10.Valerie SchmitzDe Roersoppers1:00.94980103052.20
11.Anneloes MeijersDe Roersoppers54.64970432252.45
12.Rebecca KupperDe Roersoppers58.02980102854.51


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.10.08
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc NelissenPatrick44.76970138143.65
2.Ivo GrosveldRZL53.17970248345.39
3.Robbin VonkDe Roersoppers47.06980073745.68
4.Lars HamacherPatrick48.86970318946.50
5.Rick van WegbergPatrick47.00970381747.87
6.Jasper SlobbePatrick46.97970043548.26
7.Mark TiemersmaDe Roersoppers48.76970022548.82
8.Chris VerheesenPatrick48.90970137950.58
9.Koen WijnandsDe Roersoppers51.76980024751.91
10.Luuk WillemsPatrick49.55970319152.36
11.Roel WijnandsDe Roersoppers57.18990187759.89
12.Jelle WinteraekenPatrick1:08.8097031951:03.50


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.10.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Fiona MeuffelsPatrick1:12.1895043661:10.99
2.Linda van WegbergPatrick1:15.0095061601:14.10
3.Shanna HintzenDe Roersoppers1:14.1395048761:15.45
4.Jill JansenDe Roersoppers1:16.3995014981:16.72
5.Marlou JacobsRZL1:21.8495023881:19.89
6.Joyce DelsingPatrick1:18.7495025941:20.27
7.Anne van HaarstDe Roersoppers1:24.0795061281:20.79
8.Lisanne RenetPatrick1:24.8095024901:21.70
9.Femke SnijdersRZL1:24.0897008141:22.73
10.Vanessa SnijkersPatrick1:21.8096019781:24.78
11.Nicole DelsingPatrick1:27.4496012901:26.74
12.Celine JansenDe Roersoppers1:31.2497011521:26.95
13.Evy van den BroekDe Roersoppers1:37.6297033161:33.89
14.Victoria BänzigerPatrick1:36.1495049561:36.19
15.Nikki HautvastPatrick1:36.4596012921:45.57
NGLarissa DirchsRZL1:48.189604726


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.10.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stan SnijdersRZL1:03.9095004851:03.69
2.Kevin MeuwissenPatrick1:06.8295024851:07.09
3.Casper van den BroekRZL1:10.7495000711:13.17
4.Jeroen BongersRZL1:15.8396026291:13.94
5.Niek van de BorghDe Roersoppers1:13.4395051971:14.54
6.Robin MeuwissenPatrick1:17.0296026011:15.73
7.Bram JansenRZL1:15.8095016951:16.84
8.Mark TiemersmaDe Roersoppers1:34.6497002251:27.20
9.Nico PetersDe Roersoppers1:40.1696035331:35.13
10.Jordi KnopsRZL1:32.0796013231:35.25
11.Sven ThoolenDe Roersoppers1:50.0096040591:53.33


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.10.08
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Karin BongersRZL3:09.9493038001:28.203:03.31
2.Maaike KnopsRZL3:18.7194040181:31.293:14.42
3.Ruth VogelDe Roersoppers3:35.0093029221:36.543:18.17
4.Esra NottenPatrick3:25.7893075741:36.963:22.97
5.Stefanie CoxDe Roersoppers3:42.3893066481:38.253:23.11
6.Yvette PeulenPatrick3:39.1094052981:40.693:30.86
7.Lotte VerstraelenDe Roersoppers3:40.2496025981:41.503:31.07
8.Jacqueline TeleyRZLNT94059441:44.023:31.80
9.Veerle CorstjensPatrick3:30.4094013141:40.753:32.72
10.Sarina PaulussenPatrick3:55.9093074261:42.473:33.01
11.Tessa SchmitsDe Roersoppers3:48.1293028421:43.733:33.36
12.Jill JansenDe Roersoppers3:41.4995014981:45.623:36.92
13.Maud MeuwissenPatrick3:39.7394020781:48.403:44.43


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.10.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Joep SuskensDe Roersoppers3:11.2394006271:30.362:59.82
2.Daan JansenRZL3:17.0093036211:28.483:00.03
3.Marc CraenenPatrick3:13.6793010551:31.183:09.16
4.Ivo HoverPatrick3:10.3594046791:33.493:10.53
5.Ken BoonenRZLNT94014811:32.663:11.22
6.Tim SonnemansRZL3:19.2994030171:34.683:11.29
7.Ruud BackesRZL3:18.9893036191:33.013:17.42
8.Niek van de BorghDe Roersoppers3:30.0095051971:40.363:26.72
9.Jordi HintzenPatrick3:34.5094039071:43.553:30.38
10.Stef VerheesenPatrick3:36.3094024051:41.773:31.10
11.Jeroen CriensRZL3:56.7694030191:49.793:38.96
12.Gino PraatDe Roersoppers3:48.5194051371:43.163:41.62


<< TOP >>
Programmanr. 32
5.10.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michelle MeusenRZL2:28.2694008521:11.212:29.57
2.Sabine KlesmanDe Roersoppers2:36.4292028601:16.452:33.89
3.Inge HoverPatrick2:35.7291079521:16.832:34.50
4.Christa CraenenPatrick2:37.5892003841:14.562:34.80
5.Ankie MeusenRZL2:34.6293021801:16.212:36.96
6.Jenny van de BorghDe Roersoppers2:45.0091082181:17.902:40.62
7.Samantha van der PluijmDe Roersoppers2:50.5791024901:20.462:43.00
8.Chantal GielensDe Roersoppers2:45.9291010141:18.692:43.85
9.Claudia CreemersDe Roersoppers2:43.1392028641:17.502:44.47
10.Sharon GiesbertsPatrick2:43.3591079541:18.932:46.06
11.Charlotte van de LaarPatrick2:44.6692076501:22.492:55.95
NGVeerle VerheesDe Roersoppers2:40.079202862
NGRomina HeijligersDe Roersoppers2:43.609104510


<< TOP >>
Programmanr. 33
5.10.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sjors PietermansPatrick2:18.3791068411:04.892:11.94
2.Ruud BexRZL2:16.4792041331:05.882:21.20
3.Stefan TeleyRZL2:16.6191071531:06.142:21.97
4.Mathijs MeijersDe Roersoppers2:20.0891034031:07.602:22.25
5.Dennis CreemersDe Roersoppers2:29.5492022431:10.442:26.58
6.Dick DuistersRZLNT91074271:08.732:27.25
7.Joep SuskensDe Roersoppers2:32.2694006271:16.602:35.07
8.Andy BeckersPatrick2:50.0492040271:18.112:41.48
9.Alexander KupperDe Roersoppers2:57.4794021071:18.922:46.67
10.Robin KrutzenPatrick2:45.7692050211:18.612:50.06
11.Maik DraaismaPatrick3:24.3091072851:26.813:08.61
NGJeroen van BuggenumRZL2:43.919107151


<< TOP >>
Programmanr. 34
5.10.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anneloes PeulenRZL1:11.4285023141:10.57
2.Ilse CleversDe Roersoppers1:15.3785039081:16.65
3.Ilvy van GrimbergenRZL1:15.5188054421:16.79
4.Marianka PeetersPatrick1:21.5488033941:17.94
5.Renske VennerRZL1:16.8190080121:18.47
6.Rianne SlabbersDe Roersoppers1:17.3686032761:18.72
7.Leone KellenersPatrick1:20.0688056101:19.62
8.Eveline MestromRZL1:17.6488063421:19.71
9.Rianne GolsteijnPatrick1:18.4686012621:20.26
10.Sanne SlabbersDe Roersoppers1:18.618603278FJ 11:21.55
11.Marja DriessenPatrick1:18.218500744FJ 21:21.55
12.Daisy BrouwerPatrick1:22.1888006461:21.90
13.Miranda BoutenRZL1:22.7286004901:25.25
14.Kelly van GrimbergenRZL1:24.3990080161:25.54
15.Lisanne VrankenPatrick1:27.4088046761:29.64
16.Riky JansenPatrick1:28.4784011421:31.22
17.Marjolein BrielsRZL1:26.8486050021:31.65
18.Jetty BiermansDe Roersoppers1:30.0091083381:35.07
19.Janine VeelenDe Roersoppers1:30.0092076861:37.18
NGWieke BosDe Roersoppers1:15.238200218


<< TOP >>
Programmanr. 35
5.10.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Peter CrijnsRZL1:03.7688006731:04.43
2.Rik op het VeldPatrick1:04.6786022891:05.50
3.Daan PeldersPatrick1:06.018301647FJ 11:06.89
4.Remco de VeenDe Roersoppers1:04.938903247FJ 21:06.89
5.Christiaan FusersDe Roersoppers1:10.0087009771:06.91
6.Stijn AgtenRZL1:09.0287000371:07.37
7.Richard HubersDe Roersoppers1:06.3785011291:07.86
8.Rik JansenDe Roersoppers1:06.6485011891:07.97
9.Niels van DalenRZL1:06.8089062371:08.25
10.Joep JanssenDe Roersoppers1:07.4082008051:08.29
11.Marcel MeuffelsPatrick1:08.0781011491:09.00
12.Tim MetsemakersPatrick1:10.1289021291:09.38
13.Martin TeleyRZL1:08.5389060591:09.40
14.Dennis van EckPatrick1:09.5487008251:11.09
15.Sander HeijnenPatrick1:09.9990011991:12.82
16.Servaes EngelenDe Roersoppers1:11.4588009631:13.50
17.Tom SimonsDe Roersoppers1:12.3789028491:13.70
18.Timo TabakRZL1:12.0282016971:14.47
19.Mark van MelickRZLNT85036711:15.15
NGRuud van BommelRZL1:01.328905181
NGBart CoolenRZL1:12.828603865


<< TOP >>
Programmanr. 36
5.10.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick 1Patrick2:21.402:16.19
Fiona Meuffels
Joyce Delsing
95
95
32.79Vanessa Snijkers
Linda van Wegberg
96
95
2.De Roersoppers 1De Roersoppers2:22.002:16.21
Lotte van Haarst
Anne van Haarst
97
95
33.28Jill Jansen
Shanna Hintzen
95
95
3.RZL 1RZL2:42.052:35.12
Veerle Jansen
Ismay Sonnemans
97
97
39.24Femke Snijders
Marlou Jacobs
97
95


<< TOP >>
Programmanr. 37
5.10.08
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.RZL 1RZL4:06.154:11.50
Ruud Bex
Stan Snijders
92
95
1:02.21Ken Boonen
Stefan Teley
94
91
2.Patrick 1Patrick4:18.624:18.50
Ivo Hover
Kevin Meuwissen
94
95
1:06.10Sjors Pietermans
Stef Verheesen
91
94
3.De Roersoppers 1De Roersoppers4:28.004:36.19
Mathijs Meijers
Niek van de Borgh
91
95
1:04.61Dennis Creemers
Joep Suskens
92
94
4.RZL 2RZL4:37.754:49.11
Dick Duisters
Tim Sonnemans
91
94
1:07.17Casper van den Broek
Daan Jansen
95
93