Vierkamp wedstrijd deel 3
Veldhoven (NED),    20.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en later    Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 8. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 9. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 3 en later
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, 5 - 10 jaar    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, 5 - 10 jaar
Nr. 17. Heren, 4 x 50m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 18. Dames, 4 x 50m wisselslag, alg. leeftijdsgroep

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Heren, 100m rugslag               alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe , SCHUURMANS            89   SG Tritium             1:04.47   499       
    2.  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       1:14.18   328       
    3.  Rob , ARTS                    88   Noord Limburg(SG)      1:16.29   301       
    4.  Ruud , SCHEEPERS              92   Njord                  1:16.60   298       
    5.  Jeroen , van VARK             91   Njord                  1:18.90   272       
    6.  Dieder , SCHUURMANS           95   SG Tritium             1:21.35   248       
    7.  Erwin , MALLENS               94   Njord                  1:21.54   247       
    8.  Marijn , de LEPPER            92   Njord                  1:22.89   235       
    9.  Thijs , QUAEDVLIEG            92   Noord Limburg(SG)      1:23.87   227       
   10.  Jim Luca , WIDDERSHOVEN       96   De Dommelbaarzen       1:24.97   218       
   11.  Christian , v. IERSEL         94   Noord Limburg(SG)      1:26.26   208       
   12.  Bram , van MOL                93   Njord                  1:30.43   181       
   13.  Frans , PEIJNENBURG           96   De Dommelbaarzen       1:37.68   144       
   14.  Jens , van DEURSEN            96   Njord                  1:48.52   105       
   DIS  Jeffrey , AGTERBERG           90   Noord Limburg(SG)      1:30.97             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Dames, 100m rugslag               alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:07                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel , SIROEN                88   SG Tritium             1:12.02   530       
    2.  Kim , LOEFFEN                 94   SG Tritium             1:16.08   450       
    3.  Bernadette , VERSTEGEN        91   Noord Limburg(SG)      1:16.90   435       
    4.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen       1:18.17   414       
    5.  Petra , SCHUIVENS             93   SG Tritium             1:19.07   400       
    6.  Judith , van de WIJDEVEN      95   Njord                  1:20.86   374       
    7.  Elodie , SIROEN               90   SG Tritium             1:21.11   371       
    8.  Denise , PEETERS              94   Noord Limburg(SG)      1:21.14   371       
    9.  Naomi , FEIDER                91   SG Tritium             1:21.28   369       
   10.  Daphne , de BOER              93   Noord Limburg(SG)      1:21.33   368       
   11.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen       1:22.10   358       
   12.  Claudia , BLOKS               95   De Dommelbaarzen       1:23.61   339       
   13.  Kelly , AGTERBERG             92   Noord Limburg(SG)      1:23.84   336       
   14.  Ellen , RENIERS               91   De Dommelbaarzen       1:26.77   303       
   15.  Charessa , FEIDER             94   SG Tritium             1:27.14   299       
   16.  Sharina , VERWIJMEREN         96   De Dommelbaarzen       1:27.39   297       
   17.  Renee , HARKX                 92   Noord Limburg(SG)      1:28.19   289       
   18.  Lois , KLOMP                  95   Njord                  1:29.06   280       
   19.  Elske , EIKHOLT               93   SG Tritium             1:29.80   273       
   20.  Esther , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       1:30.23   269       
   21.  Nicole , SCHOONBEEK           95   Njord                  1:32.49   250       
   22.  Emy , LIEBREGTS               95   Njord                  1:34.62   234       
   23.  Fatma , KHALFALLA             94   Noord Limburg(SG)      1:36.74   219       
   24.  Elke , van MEURS              95   Njord                  1:37.93   211       
   25.  Babet , BOEREBOOM             93   Noord Limburg(SG)      1:41.11   192       
   26.  Anouk , van MOL               96   Njord                  1:53.09   137       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m schoolslag             Minioren 3 en later
20.1.08 - 10:19                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk , VERHOEVEN             00   Njord                  1:01.79   118       
    2.  Stephanie , WOUTERS           00   Njord                  1:14.15    68       
   DIS  Josse , MARSMAN               00   Njord                    57.68             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m wisselslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:21                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job , v. DUIJNHOVEN           88   Noord Limburg(SG)      5:15.29   468       
    2.  Jeroen , van der BURGT        86   Njord                  5:29.69   409       
    3.  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       5:40.42   372       
    4.  Jelte , SCHUURMANS            91   SG Tritium             5:48.26   347       
    5.  Ted , RENIERS                 94   De Dommelbaarzen       6:04.02   304       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Dames, 400m wisselslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:29                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽlle , SCHEEPERS          90   Njord                  5:38.65   514       
    2.  Eveline , WOUTERS             91   Njord                  5:46.14   482       
    3.  Vivian , van der BURGT        90   Njord                  5:50.26   465       
    4.  Kim , LOEFFEN                 94   SG Tritium             6:00.51   426       
    5.  Chantal , WILLEMS             91   SG Tritium             6:01.00   425       
    6.  Melissa , van de STEEG        92   SG Tritium             6:06.83   405       
    7.  Petra , SCHUIVENS             93   SG Tritium             6:16.24   375       
    8.  Lisa , van EWIJK              92   De Dommelbaarzen       6:18.83   367       
    8.  Julie , THOMASSEN             88   SG Tritium             6:18.83   367       
   10.  Shauny , FEIDER               93   SG Tritium             6:37.65   318       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 50m vrije slag             Minioren 5 en later
20.1.08 - 10:37                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan , van de WIJDEVEN      98   Njord                    38.10   174       
    2.  Daan , LAMMERS                97   Njord                    41.43   136       
    3.  Elwin , van GERWEN            98   Njord                    44.33   111       
    4.  Eddy , NEGGERS                97   Njord                    52.03    68       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 50m vrije slag             Minioren 5 en later
20.1.08 - 10:39                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nadien , van LANG             97   Njord                    38.20   254       
    2.  Bo , VERHOEVEN                98   Njord                    38.67   245       
    3.  Xandra , BLAAUW               97   Njord                    38.91   240       
    4.  KIm , van der HEIJDEN         97   Njord                    41.12   204       
    5.  Jolijn , MIEDEMA              98   Njord                    44.58   160       
    6.  Meike , van MOL               98   Njord                    44.67   159       
    7.  Rachel , SCHELLEKENS          97   Njord                    51.15   106       
    8.  Kuyper , KYM                  98   Njord                    51.39   104       
    9.  Elaine , van der PUTTEN       98   Njord                    51.58   103       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 50m vlinderslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:42                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe , SCHUURMANS            89   SG Tritium               28.65   514       
    2.  Jelte , SCHUURMANS            91   SG Tritium               31.68   380       
    3.  Ruud , SCHEEPERS              92   Njord                    31.70   379       
    4.  Marijn , de LEPPER            92   Njord                    33.07   334       
    5.  Jeffrey , AGTERBERG           90   Noord Limburg(SG)        36.76   243       
    6.  Erwin , MALLENS               94   Njord                    39.02   203       
    7.  Jeffrey , SMITS               90   Njord                    40.48   182       
    8.  Dieder , SCHUURMANS           95   SG Tritium               40.72   179       
    9.  Jim Luca , WIDDERSHOVEN       96   De Dommelbaarzen         43.36   148       
   10.  Frans , PEIJNENBURG           96   De Dommelbaarzen         47.46   113       
   11.  Jens , van DEURSEN            96   Njord                    55.94    69       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 50m vlinderslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen          3.00650963       
    2.  Wilma , VERHOEVEN             93   Njord                    31.76   549       
    3.  DaniŽlle , SCHEEPERS          90   Njord                    32.36   519       
    4.  Chantal , WILLEMS             91   SG Tritium               32.92   493       
    5.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen         33.11   484       
    6.  Merel , SIROEN                88   SG Tritium               33.26   478       
    7.  Petra , SCHUIVENS             93   SG Tritium               35.13   405       
    8.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen         35.79   383       
    9.  Lisa , van EWIJK              92   De Dommelbaarzen         36.05   375       
   10.  Naomi , FEIDER                91   SG Tritium               36.62   358       
   11.  Elodie , SIROEN               90   SG Tritium               37.03   346       
   12.  Judith , van de WIJDEVEN      95   Njord                    38.92   298       
   13.  Claudia , BLOKS               95   De Dommelbaarzen         39.82   278       
   14.  Charessa , FEIDER             94   SG Tritium               40.49   265       
   15.  Lois , KLOMP                  95   Njord                    42.57   228       
   16.  Sharina , VERWIJMEREN         96   De Dommelbaarzen         43.16   219       
   17.  Nicole , SCHOONBEEK           95   Njord                    43.26   217       
   18.  Ellen , RENIERS               91   De Dommelbaarzen         43.65   211       
   19.  Elke , van MEURS              95   Njord                    44.89   194       
   20.  Babet , BOEREBOOM             93   Noord Limburg(SG)        46.07   180       
   21.  Fatma , KHALFALLA             94   Noord Limburg(SG)        55.54   103       
   22.  Anouk , van MOL               96   Njord                  1:03.55    68       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Meisjes, 100m rugslag              Minioren 3 en later
20.1.08 - 10:51                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josse , MARSMAN               00   Njord                  1:45.42   169       
    2.  Anouk , VERHOEVEN             00   Njord                  2:04.83   102       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 200m wisselslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 10:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job , v. DUIJNHOVEN           88   Noord Limburg(SG)      2:29.44   458       
    2.  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       2:39.97   374       
    3.  Rob , ARTS                    88   Noord Limburg(SG)      2:46.06   334       
    4.  Jeroen , van VARK             91   Njord                  2:48.57   319       
    5.  Ted , RENIERS                 94   De Dommelbaarzen       2:51.04   306       
    6.  Thijs , QUAEDVLIEG            92   Noord Limburg(SG)      2:51.94   301       
    7.  Dieder , SCHUURMANS           95   SG Tritium             3:13.93   210       
    8.  Christian , v. IERSEL         94   Noord Limburg(SG)      3:14.78   207       
    9.  Bram , van MOL                93   Njord                  3:18.76   195       
   10.  Frans , PEIJNENBURG           96   De Dommelbaarzen       3:35.89   152       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 200m wisselslag             alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 11:02                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette , VERSTEGEN        91   Noord Limburg(SG)      2:41.71   505       
    2.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen       2:47.92   451       
    3.  Daphne , de BOER              93   Noord Limburg(SG)      2:49.11   442       
    4.  Melissa , van de STEEG        92   SG Tritium             2:52.11   419       
    5.  Wilma , VERHOEVEN             93   Njord                  2:55.54   395       
    6.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen       2:56.65   388       
    7.  Kelly , AGTERBERG             92   Noord Limburg(SG)      2:59.28   371       
    8.  Claudia , BLOKS               95   De Dommelbaarzen       2:59.36   370       
    9.  Judith , van de WIJDEVEN      95   Njord                  3:01.38   358       
   10.  Renee , HARKX                 92   Noord Limburg(SG)      3:06.71   328       
   11.  Esther , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       3:08.95   317       
   12.  Elske , EIKHOLT               93   SG Tritium             3:11.84   303       
   13.  Denise , PEETERS              94   Noord Limburg(SG)      3:15.00   288       
   14.  Emy , LIEBREGTS               95   Njord                  3:16.92   280       
   15.  Sharina , VERWIJMEREN         96   De Dommelbaarzen       3:18.34   274       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m vrije slag            Minioren 5 en later
20.1.08 - 11:14                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan , van de WIJDEVEN      98   Njord                  1:29.53   143       
    2.  Daan , LAMMERS                97   Njord                  1:38.02   109       
    3.  Elwin , van GERWEN            98   Njord                  1:46.76    84       
    4.  Eddy , NEGGERS                97   Njord                  1:58.93    61       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag            Minioren 5 en later
20.1.08 - 11:17                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nadien , van LANG             97   Njord                  1:25.75   233       
    2.  Xandra , BLAAUW               97   Njord                  1:29.70   204       
    3.  Bo , VERHOEVEN                98   Njord                  1:31.49   192       
    4.  KIm , van der HEIJDEN         97   Njord                  1:33.86   178       
    5.  Jolijn , MIEDEMA              98   Njord                  1:44.67   128       
    6.  Meike , van MOL               98   Njord                  1:46.18   123       
    7.  Rachel , SCHELLEKENS          97   Njord                  1:49.16   113       
    8.  Elaine , van der PUTTEN       98   Njord                  1:50.66   109       
    9.  Kuyper , KYM                  98   Njord                  1:51.02   108       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17               Heren, 4 x 50m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 11:23                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Njord 1                            Njord                  2:13.67   361       
    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:18.68   324       
    3.  Njord 2                            Njord                  2:40.89   207       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18               Dames, 4 x 50m wisselslag            alg. leeftijdsgroep
20.1.08 - 11:27                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Njord 2                            Njord                  2:18.71   491       
    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:24.54   434       
    3.  De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarzen       2:26.72   415       
    4.  SG Tritium 1                       SG Tritium             2:30.99   381       
    5.  Njord 1                            Njord                  2:39.42   323       



Splash Meet Manager 2007Registered to njord