ver.comp deel4
Venray (NED),    15.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Warande 1                  De Warande             8:18.24            8:13.02           
        Harm Donkers, 93                           Sebastian de Been, 93
        Giel van Dijk, 91                          Gerben Fiere, 91
          8:13.02

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      8:11.32            8:15.82           
        Geoff Ebskamp, 93                          Kasper v. Dijk, 92
        Job v. Duijnhoven, 88                      Dion Dreesens, 93
            27.39    58.66  2:04.29  8:15.82

  3. Dzt'62 1                      Dzt'62                 8:19.38            8:23.70           
        Aad Vogelaar, 61                           Ruud van Horssen, 86
        Dirk Filippini, 85                         Joppe Wisse, 89
          1:03.34  2:10.95  8:23.70

  4. Dio 1                         Z & Pc Dio             8:54.45            8:46.34           
        Jan van Opstal, 86                         Mathijs van der Logt, 91
        Christian Bingel, 93                       Ramon Bastiaansen, 93
            29.33  1:02.08  2:08.34  8:46.34




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje Beskers               De Warande               39.98 9702250      38.44           
  2. Els van Gemert                Dzt'62                   38.22 9702878      39.26           
  3. Lonne Beskers                 De Warande               39.14 9702218      39.80           
  4. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        43.02 9700916      42.10           
  5. Selene Wortel                 Z & Pc Dio               44.53 9700654      43.26           
  6. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        43.32 9700918      44.95           
  7. Joyce de Jong                 De Warande               45.97 9704166      45.19           
  8. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio               50.62 9800798      45.54           
  9. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                   45.54 9703092      46.89           
 10. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        45.22 9901412      48.86           
 11. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)        51.54 9704816      49.00           
 12. Ilse Geers                    De Warande             1:02.09 9801008      54.62           
 DIS Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)      1:00.91 9803784    1:01.16           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        40.29 9802916                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   De Warande             1:15.40 9703847    1:16.32           
            35.32  1:16.32
  2. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 1:20.07 9800131    1:20.48           
          1:20.48
  3. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:24.02 9702287    1:22.96           
          1:22.96
  4. Jorn Vogelaar                 Dzt'62                 1:28.06 9800663    1:25.89           
            41.64  1:25.89
  5. Jaro Musters                  Z & Pc Dio             1:26.00 9801141    1:26.18           
            43.36  1:26.18
  6. Sten Bosman                   Z & Pc Dio             1:30.34 9800607    1:27.42           
          1:27.42
  7. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891    1:33.80           
            42.48  1:33.80
  8. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)           NT 9902013    1:35.23           
            45.06  1:35.23
  9. Thom Hanegraaf                De Warande             2:01.02 9900085    1:44.45           
          1:44.45
 10. Remco de Bont                 De Warande                  NT 9703931    1:49.60           
          1:49.60
 DIS Cas Wouters                   De Warande                  NT 9803253                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:44.60 9900849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ananda Veugen                 Dzt'62                 2:29.36 9502070    2:27.67           
          1:11.45  2:27.67
  2. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             2:28.55 9500738    2:32.68           
            35.07  1:13.86  2:32.68
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:41.71 9603098    2:37.11           
            34.91  1:14.55  2:37.11
  4. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 2:37.82 9500400    2:37.39           
          1:14.92  2:37.39
  5. Carmen Koper                  De Warande             2:47.67 9603888    2:43.57           
            37.51  1:19.13  2:43.57
  6. Thessa de Graaf               Z & Pc Dio                  NT 9505366    2:48.64           
            40.29  1:21.02  2:48.64
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      2:56.08 9701374    2:51.70           
          1:23.73  2:51.70
  8. Justi Bosman                  Z & Pc Dio                  NT 9602410    2:55.76           
            41.66  1:26.68  2:55.76
  8. Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)      2:48.33 9603016    2:55.76           
          1:22.92  2:55.76
 10. Kyra Musters                  Z & Pc Dio                  NT 9602408    2:57.54           
          1:24.45  2:57.54
 11. Laura Kragten                 De Warande             2:58.84 9603890    3:01.76           
          1:30.54  3:01.76
 12. Marjolein Snelders            De Warande             2:51.32 9500700    3:03.41           
            35.83  1:17.11  3:03.41
AFGE Inge van den Boogaard         Dzt'62                 3:13.68 9603934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:27.00 9501273    1:25.86           
            40.54  1:25.86
  2. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:27.04 9503691    1:27.48           
          1:27.48
  3. Thomas Bertens                Z & Pc Dio             1:36.92 9502541    1:30.47           
            42.84  1:30.47
  4. Roy Delhij                    De Warande             1:33.75 9500391    1:31.06           
          1:31.06
  5. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)           NT 9604879    1:35.66           
            44.15  1:35.66
  6. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 1:39.25 9601535    1:37.30           
          1:37.30
  7. Sjoerd Cornelis               Z & Pc Dio             1:42.79 9602465    1:41.60           
            47.13  1:41.60
  8. Sven Geers                    De Warande             1:47.98 9601963    1:49.42           
          1:49.42
  9. Luuc Verburgh                 De Warande             1:44.19 9602029    1:50.53           
            52.63  1:50.53
 10. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889    2:11.26           
          2:11.26

  BM Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio             1:27.02 9503127    1:27.80           
          1:27.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:29.43 9105798    2:25.80           
            31.77  1:08.48  2:25.80
  2. Anita Smits                   Z & Pc Dio             2:34.92 6900522    2:39.67           
            35.02  1:16.02  2:39.67
  3. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             2:45.00 9004848    2:39.86           
          1:16.20  2:39.86
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:47.38 9107878    2:47.79           
            34.35  1:15.24  2:47.79
  5. Christel Peeters              De Warande             2:55.64 9102424    2:55.82           
            37.04  1:20.92  2:55.82
  6. Lisa Koolen                   Dzt'62                 3:01.25 9502072    2:57.60           
          1:22.70  2:57.60
  7. Daphne Kievit                 De Warande             3:05.00 9207058    3:03.06           
            38.06  1:24.18  3:03.06
  8. Milena van Schijndel          Dzt'62                 3:05.68 9400818    3:05.02           
            38.76  1:25.02  3:05.02
  9. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             3:10.97 9404130    3:08.10           
          1:26.72  3:08.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   Dzt'62                   59.80 8903645      59.53           
            28.41    59.53
  2. Gerben Fiere                  De Warande             1:00.96 9102825    1:01.48           
          1:01.48
  3. Sebastian de Been             De Warande             1:03.03 9302233    1:04.04           
          1:04.04
  4. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:06.57 9304465    1:06.73           
            32.35  1:06.73
  5. Ruud van Horssen              Dzt'62                 1:06.88 8601323    1:08.95           
            34.11  1:08.95
  6. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:07.91 9000653    1:09.89           
          1:09.89
  7. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             1:08.86 8602291    1:10.56           
            34.88  1:10.56
  8. Aad Vogelaar                  Dzt'62                 1:14.89 6100639    1:12.23           
          1:12.23
  9. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:12.71 8805005    1:12.62           
          1:12.62
 10. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             1:16.29 8901737    1:13.13           
            35.20  1:13.13
 11. David Vleeschouwer            De Warande             1:13.00 8001635    1:14.09           
            35.95  1:14.09
 12. Paul van den Noort            De Warande             1:11.90 8702379    1:14.20           
          1:14.20
 13. Marijn Verstappen             Dzt'62                 1:18.79 9003055    1:19.20           
          1:19.20
 14. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      1:14.13 9106973    1:19.64           
            38.57  1:19.64
 15. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)      1:27.31 9007283    1:25.73           
          1:25.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             3:00.42 9402068    2:54.86           
            38.76  1:23.48  2:54.86
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      3:02.83 9400830    3:00.38           
          1:25.98  3:00.38
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                 3:02.16 9405412    3:00.86           
            40.67  1:27.39  3:00.86
  4. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             3:03.23 9402390    3:01.94           
            41.26  1:27.98  3:01.94
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      3:28.89 9405270    3:11.08           
            42.24  1:30.96  3:11.08
  6. Femke Beskers                 De Warande             3:17.54 9602496    3:18.20           
            44.76  1:35.42  3:18.20
  7. Vera Vinken                   Dzt'62                 3:18.97 9401928    3:19.73           
          1:34.23  3:19.73
  8. Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             3:20.26 9304052    3:21.98           
            43.48  1:33.73  3:21.98
  9. Marit van Tilburg             De Warande             3:30.00 9701208    3:24.86           
            45.64  1:37.74  3:24.86
 10. Lisanne de Graef              Dzt'62                 3:21.92 9306954    3:26.48           
            46.07  1:38.16  3:26.48
 11. Patty Peeters                 De Warande             3:25.91 9401398    3:33.76           
          1:43.72  3:33.76
AFGE Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      3:32.92 9503136                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      1:06.31 9301817    1:06.48           
            31.99  1:06.48
  2. Christian Bingel              Z & Pc Dio             1:12.26 9303207    1:07.76           
          1:07.76
  3. Joey Smits                    Dzt'62                 1:15.35 9306029    1:13.99           
            34.90  1:13.99
  4. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      1:15.05 9401325    1:17.09           
          1:17.09
  5. Sam Beenhakker                De Warande             1:20.58 9403579    1:17.83           
            38.07  1:17.83
  6. Pieter Pijnenburg             De Warande             1:24.70 9305227    1:20.57           
          1:20.57
  7. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             1:20.72 9403913    1:20.95           
          1:20.95
  8. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             1:26.66 9402847    1:22.51           
          1:22.51
  9. Guus de Wit                   Dzt'62                 1:23.82 9303005    1:22.82           
            41.92  1:22.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             2:34.35 9303632    2:33.91           
            35.38  1:13.41  2:33.91
  2. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      2:39.89 9201742    2:36.35           
          1:15.70  2:36.35
  3. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:47.34 9406418    2:43.86           
            38.70  1:20.04  2:43.86
  4. Laura vd Laar                 Dzt'62                 2:39.16 9201054    2:45.60           
          1:18.54  2:45.60
  5. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             2:44.07 9302398    2:45.99           
            38.38  1:20.46  2:45.99
  6. Birgit van der Wegen          De Warande             2:54.21 9304942    2:50.14           
            39.61  1:22.54  2:50.14
  7. Můnica van Schijndel          Dzt'62                 2:52.53 9202362    2:54.16           
          1:25.76  2:54.16
  8. Chantalle van der Linden      Z & Pc Dio             2:58.27 9204524    2:57.11           
            39.56  1:24.11  2:57.11
  9. Nienke Hoeks                  De Warande             2:55.16 9101272    2:59.36           
          1:26.26  2:59.36
 10. Manon Verrijt                 Dzt'62                 2:57.18 9204806    3:00.38           
          1:28.86  3:00.38
 11. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      2:58.67 9204882    3:02.67           
            41.16  1:26.92  3:02.67
 12. Pauline Magnťe                De Warande             3:08.07 9205434    3:08.51           
          1:30.42  3:08.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        56.44 9200249      56.07           
            56.07
  2. Giel van Dijk                 De Warande               56.50 9104211      56.64           
            56.64
  3. Yorick Massink                Dzt'62                   56.23 9202163      57.35           
            28.23    57.35
  4. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio               57.79 9303797      57.96           
            27.76    57.96
  5. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             1:00.30 9105561      59.29           
            59.29
  6. Harm Donkers                  De Warande             1:02.16 9301809    1:01.16           
            29.24  1:01.16
  7. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)        59.22 9104305    1:01.39           
            29.23  1:01.39
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:04.15 9204129    1:04.04           
          1:04.04
  9. Teun Verrijt                  Dzt'62                 1:05.42 9303003    1:06.38           
          1:06.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                   26.61 8801698      26.93           
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               27.37 9004848      28.08           
  3. Tanja Donkers                 De Warande               29.04 8600920      29.49           
  4. Christel Peeters              De Warande               30.02 9102424      29.80           
  5. Daphne Kievit                 De Warande               29.29 9207058      30.13           
  6. Anita Smits                   Z & Pc Dio               31.00 6900522      30.36           
  7. Siska Post                    Z & Pc Dio               30.15 8805562      30.51 FJ 1      
  8. GabriŽlla van Oerle           De Warande               30.51 9006758      30.51 FJ 2      
  9. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        31.51 9004068      30.74           
 10. Simone van der Linden         Z & Pc Dio               31.25 9002358      30.86           
 11. Larissa Rutten                Dzt'62                   32.32 9102690      30.92           
 12. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio               30.25 8802736      31.36           
 13. Liza van Calis                Dzt'62                   32.65 9400382      31.70           
 14. Lisa Koolen                   Dzt'62                   32.07 9502072      32.81           
 15. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)        32.10 9306828      33.60           
 16. Loretta Rutten                Dzt'62                   34.29 9201544      34.07           
 17. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)        35.89 9406916      34.64           
 18. Karlijn Steeghs               Dzt'62                   32.11 9107128      35.09           
 19. Femke van Wijk                De Warande               36.60 9605780      36.18           
 20. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)           NT 9207704      39.39           
AFGE Chantal van Herpen            Dzt'62                   29.00 9008164                      
AFGE Babet Boereboom               Noord Limburg(SG)        39.58 9306362                      

  BM Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio               30.78 9403998      30.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:15.64 9302189    2:14.42           
            28.18  2:14.42
  2. Gerben Fiere                  De Warande             2:15.86 9102825    2:16.36           
            28.04  2:16.36
  3. Sebastian de Been             De Warande             2:20.31 9302233    2:19.56           
            30.64  2:19.56
  4. Dirk Filippini                Dzt'62                 2:19.42 8503559    2:20.39           
            30.43  2:20.39
  5. Paul Koster                   Z & Pc Dio             2:20.86 9304465    2:21.70           
            30.26  2:21.70
  6. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 2:29.90 8402169    2:26.73           
            33.67  2:26.73
  7. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:21.91 9000653    2:28.54           
            30.86  2:28.54
  8. Ruben van Straten             De Warande             2:33.88 7700933    2:36.55           
            32.94  2:36.55
  9. Aad Vogelaar                  Dzt'62                 2:30.51 6100639    2:36.82           
            34.80  2:36.82
 10. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)           NT 8805005    2:40.91           
            35.97  2:40.91
 11. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             2:44.98 8901737    2:43.86           
            35.74  2:43.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Els van Gemert                Dzt'62                 1:15.68 9702878    1:12.16           
          1:12.16
  2. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:16.01 9700654    1:14.42           
            36.55  1:14.42
  3. Maartje Beskers               De Warande             1:19.12 9702250    1:16.86           
          1:16.86
  4. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                 1:20.51 9703092    1:17.15           
          1:17.15
  5. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)           NT 9701374    1:19.03           
          1:19.03
  6. Lonne Beskers                 De Warande             1:19.12 9702218    1:20.49           
          1:20.49
  7. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:18.62 9700918    1:21.89           
            37.86  1:21.89
  8. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:28.00 9700916    1:23.95           
            40.89  1:23.95
  9. Joyce de Jong                 De Warande             1:24.47 9704166    1:25.06           
          1:25.06
 10. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio             1:24.16 9800798    1:25.10           
            40.51  1:25.10
 11. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:31.16 9704816    1:30.43           
          1:30.43
 12. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:31.39 9901412    1:33.02           
          1:33.02
 13. Ilse Geers                    De Warande             1:37.45 9801008    1:36.73           
          1:36.73
 14. Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)      1:55.19 9803784    1:51.61           
          1:51.61
AFGE Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:18.52 9802916                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                   40.48 9800131      39.65           
  2. Robin Lefeu                   De Warande               45.89 9703847      40.50           
  3. Jaro Musters                  Z & Pc Dio               49.42 9801141      46.67           
  4. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        44.73 9702287      46.86           
  5. Sten Bosman                   Z & Pc Dio               52.36 9800607      50.71           
  6. Jorn Vogelaar                 Dzt'62                   50.49 9800663      52.37           
  7. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      1:00.68 9802891      55.12           
  8. Remco de Bont                 De Warande                  NT 9703931      57.19           
  9. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)        56.60 9902013      57.48           
 10. Cas Wouters                   De Warande                  NT 9803253    1:02.77           
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        53.24 9900849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen Koper                  De Warande             1:36.67 9603888    1:31.70           
          1:31.70
  2. Ananda Veugen                 Dzt'62                 1:31.74 9502070    1:31.81           
            43.99  1:31.81
  3. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:27.29 9500738    1:34.12           
          1:34.12
  4. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 1:35.47 9500400    1:35.46           
          1:35.46
  5. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             1:39.46 9602408    1:36.17           
            46.48  1:36.17
  6. Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)      1:36.51 9603016    1:36.98           
          1:36.98
  7. Justi Bosman                  Z & Pc Dio             1:36.29 9602410    1:38.20           
          1:38.20
  8. Laura Kragten                 De Warande             1:40.53 9603890    1:38.90           
          1:38.90
  9. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:39.37 9603098    1:41.82           
          1:41.82
 10. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:42.07 9602912    1:44.99           
          1:44.99
 11. Thessa de Graaf               Z & Pc Dio                  NT 9505366    1:47.96           
          1:47.96
 12. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      1:51.46 9605356    1:49.90           
            51.09  1:49.90
AFGE Marjolein Snelders            De Warande             1:35.81 9500700                      
AFGE Inge van den Boogaard         Dzt'62                 1:42.16 9603934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      2:50.46 9503691    2:29.31           
          1:13.56  2:29.31
  2. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio                  NT 9503127    2:30.21           
            34.01  2:30.21
  3. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:37.12 9501273    2:34.29           
          1:14.60  2:34.29
  4. Roy Delhij                    De Warande             2:56.42 9500391    2:46.04           
            36.29  1:18.60  2:46.04
  5. Thomas Bertens                Z & Pc Dio             3:02.14 9502541    2:47.81           
          2:47.81
  6. Luuc Verburgh                 De Warande             2:49.29 9602029    2:51.10           
            37.20  1:20.05  2:51.10
  7. Sjoerd Cornelis               Z & Pc Dio             3:01.08 9602465    2:51.30           
          1:23.12  2:51.30
  8. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 3:04.48 9601535    2:56.64           
            38.39  1:22.41  2:56.64
  9. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)           NT 9604879    3:09.36           
            40.02  1:28.39  3:09.36
 10. Sven Geers                    De Warande             3:44.43 9601963    3:28.89           
          1:41.46  3:28.89
AFGE Mark Smits                    Dzt'62                 3:00.94 9602525                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:18.38 9105798    2:24.35           
            30.90  2:24.35
  2. Femke Hendrikx                Dzt'62                 2:27.20 8801698    2:25.91           
            31.53  2:25.91
  3. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:33.36 9107878    2:38.01           
            33.24  2:38.01
  4. Anita Smits                   Z & Pc Dio             2:35.38 6900522    2:40.51           
            33.39  2:40.51
  5. Christel Peeters              De Warande             2:41.67 9102424    2:42.21           
            34.12  2:42.21
  6. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             2:42.07 9002358    2:43.22           
            34.75  2:43.22
  7. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             2:36.99 8802736    2:44.65           
            36.52  2:44.65
  8. Daphne Kievit                 De Warande             2:44.47 9207058    2:45.80           
            34.94  2:45.80
  9. GabriŽlla van Oerle           De Warande             2:47.86 9006758    2:48.63           
            35.69  2:48.63
 10. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      2:57.50 9004068    2:59.71           
            35.49  2:59.71
 11. Milena van Schijndel          Dzt'62                 2:50.20 9400818    3:00.04           
            38.58  3:00.04
 12. Simone Scholten               Dzt'62                 3:00.60 9205164    3:05.67           
            40.71  3:05.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               24.30 9102825      24.42           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)           NT 8800887      26.14           
  3. Jan van Opstal                Z & Pc Dio               25.54 8602291      26.16           
  4. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.27 9000653      26.92           
  5. Aad Vogelaar                  Dzt'62                   26.11 6100639      27.09           
  5. Ruud Stoffels                 Dzt'62                   27.64 8402169      27.09           
  7. Marijn Verstappen             Dzt'62                   27.71 9003055      27.49           
  8. David Vleeschouwer            De Warande               26.54 8001635      27.54           
  9. Janno Koolen                  Z & Pc Dio               28.75 8901737      28.17           
 10. Ruud van Horssen              Dzt'62                   27.08 8601323      28.42           
 11. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        28.26 9106975      28.64           
 12. Ruben van Straten             De Warande               28.07 7700933      29.39           
 13. Paul van den Noort            De Warande               28.89 8702379      29.49           
 14. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)        29.21 9106973      29.90           
 15. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        30.56 9007283      31.06           
 16. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889      47.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:11.26 9400830    1:11.40           
          1:11.40
  2. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:12.78 9402390    1:12.85           
            35.85  1:12.85
  3. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             1:15.58 9402068    1:15.46           
          1:15.46
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                 1:17.90 9405412    1:16.89           
            37.54  1:16.89
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:19.94 9405270    1:18.90           
          1:18.90
  6. Lisanne de Graef              Dzt'62                 1:20.10 9306954    1:19.55           
            39.09  1:19.55
  7. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:19.88 9306828    1:21.86           
          1:21.86
  8. Vera Vinken                   Dzt'62                 1:20.73 9401928    1:22.10           
          1:22.10
  9. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             1:23.36 9404130    1:24.73           
            41.29  1:24.73
 10. Femke Beskers                 De Warande             1:26.77 9602496    1:24.90           
          1:24.90
 11. Patty Peeters                 De Warande             1:19.77 9401398    1:26.62           
          1:26.62
 12. Liza van Calis                Dzt'62                 1:24.67 9400382    1:28.22 FJ 1      
          1:28.22
 13. Carmen Gosens                 Z & Pc Dio             1:26.53 9304052    1:28.22 FJ 2      
          1:28.22
 14. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      1:31.47 9406916    1:30.39           
          1:30.39
 15. Marit van Tilburg             De Warande             1:36.60 9701208    1:35.51           
            47.13  1:35.51
AFGE Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:30.14 9503136                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Bingel              Z & Pc Dio             2:39.10 9303207    2:38.35           
          1:15.14  2:38.35
  2. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      2:43.09 9301817    2:38.60           
            35.31  1:15.54  2:38.60
  3. Pieter Pijnenburg             De Warande             2:48.73 9305227    2:41.47           
          1:16.15  2:41.47
  4. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             3:23.48 9403913    3:04.56           
            39.38  1:26.94  3:04.56
  5. Joey Smits                    Dzt'62                 3:06.02 9306029    3:08.10           
          1:28.01  3:08.10
  6. Sam Beenhakker                De Warande             3:10.51 9403579    3:09.39           
          1:31.89  3:09.39
  7. Guus de Wit                   Dzt'62                 3:17.29 9303005    3:09.98           
          1:32.17  3:09.98
  8. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      3:02.81 9401325    3:14.48           
            43.23  1:31.92  3:14.48
  9. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             3:35.67 9402847    3:25.79           
          1:36.85  3:25.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:05.16 9201742    1:03.70           
            30.76  1:03.70
  2. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             1:03.74 9303632    1:03.71           
          1:03.71
  3. Birgit van der Wegen          De Warande             1:06.11 9304942    1:06.80           
            31.76  1:06.80
  4. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:06.33 9302398    1:06.80 FJ 2      
          1:06.80
  5. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:08.82 9406418    1:07.50           
          1:07.50
  6. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      1:10.02 9204882    1:09.03           
          1:09.03
  7. Nienke Hoeks                  De Warande             1:10.70 9101272    1:10.64 FJ 1      
          1:10.64
  8. Manon Verrijt                 Dzt'62                 1:10.34 9204806    1:10.64 FJ 2      
            33.95  1:10.64
  9. Laura vd Laar                 Dzt'62                 1:08.08 9201054    1:11.96           
          1:11.96
 10. Můnica van Schijndel          Dzt'62                 1:09.58 9202362    1:12.00           
            34.41  1:12.00
 11. Chantalle van der Linden      Z & Pc Dio             1:09.01 9204524    1:12.22           
          1:12.22
 12. Pauline Magnťe                De Warande             1:20.09 9205434    1:19.21           
          1:19.21
 13. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:24.22 9602912    1:27.46           
          1:27.46
 14. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)      1:34.24 9207704    1:30.16           
          1:30.16
 15. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      1:37.67 9605356    1:33.95           
            44.00  1:33.95
AFGE Babet Boereboom               Noord Limburg(SG)      1:25.08 9306362                      

  BM Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             1:05.83 9403998    1:07.27           
          1:07.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:20.75 9200249    2:17.86           
          1:05.90  2:17.86
  2. Harm Donkers                  De Warande             2:32.00 9301809    2:25.02           
            34.60  1:10.95  2:25.02
  3. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             2:34.04 9105561    2:28.19           
          1:13.40  2:28.19
  4. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             2:29.03 9303797    2:28.89           
            34.42  1:13.09  2:28.89
  5. Giel van Dijk                 De Warande             2:37.95 9104211    2:31.12           
          1:13.40  2:31.12
  6. Yorick Massink                Dzt'62                 2:30.95 9202163    2:33.37           
          1:12.56  2:33.37
  7. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:42.12 9104305    2:33.52           
          1:13.85  2:33.52
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:55.86 9204129    2:51.05           
          1:22.84  2:51.05
  9. Teun Verrijt                  Dzt'62                 2:54.76 9303003    2:58.22           
            41.00  1:26.91  2:58.22
 10. Robin Lefeu                   De Warande                  NT 9703847    3:14.26           
            44.45  1:34.73  3:14.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                 1:08.53 8801698    1:08.07           
          1:08.07
  2. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      1:09.03 9105798    1:09.67           
            34.07  1:09.67
  3. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:10.33 9004848    1:10.79           
          1:10.79
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:13.28 9107878    1:15.52           
          1:15.52
  5. Tanja Donkers                 De Warande             1:11.95 8600920    1:15.57           
            35.89  1:15.57
  6. Christel Peeters              De Warande             1:14.53 9102424    1:16.08           
          1:16.08
  7. Anita Smits                   Z & Pc Dio             1:16.20 6900522    1:17.63           
            38.34  1:17.63
  8. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             1:13.66 9002358    1:17.86           
          1:17.86
  9. Daphne Kievit                 De Warande             1:18.12 9207058    1:20.32           
            39.20  1:20.32
 10. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             1:17.83 8802736    1:22.67           
          1:22.67
 11. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:22.62 9004068    1:23.68           
          1:23.68
 12. Siska Post                    Z & Pc Dio             1:19.92 8805562    1:24.30           
          1:24.30
 13. Karlijn Steeghs               Dzt'62                 1:23.55 9107128    1:25.78           
          1:25.78
 14. Simone Scholten               Dzt'62                 1:26.11 9205164    1:27.86           
            42.64  1:27.86
 15. Larissa Rutten                Dzt'62                 1:23.34 9102690    1:28.50           
            42.50  1:28.50
 16. Loretta Rutten                Dzt'62                 1:28.68 9201544    1:30.03           
          1:30.03
 DIS Femke van Wijk                De Warande             1:31.45 9605780                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Chantal van Herpen            Dzt'62                 1:22.86 9008164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande             2:10.37 9102825    2:12.89           
          1:03.63  2:12.89
  2. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:12.31 9302189    2:12.91           
            29.47  1:03.71  2:12.91
  3. Joppe Wisse                   Dzt'62                 2:24.02 8903645    2:18.74           
          1:04.41  2:18.74
  4. Sebastian de Been             De Warande             2:38.95 9302233    2:30.00           
          1:08.84  2:30.00
  5. Dirk Filippini                Dzt'62                 2:38.88 8503559    2:31.46           
          1:11.34  2:31.46
  6. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:27.42 8800887    2:32.00           
            31.20  1:08.00  2:32.00
  7. Paul Koster                   Z & Pc Dio             2:30.00 9304465    2:32.03           
          1:12.09  2:32.03
  8. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:48.74 9106975    2:46.34           
          1:11.48  2:46.34
  9. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             2:42.99 8602291    2:49.87           
            35.25  1:17.19  2:49.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dio 1                         Z & Pc Dio             1:46.78            1:46.14           
        Martino Valentijn, 94                      Ramon Bastiaansen, 93
        Christian Bingel, 93                       Paul Koster, 93
            28.97  1:46.14

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      1:59.25            1:55.42           
        Nick Wientjens, 95                         Stan Gorree, 94
        Alex Bos, 95                               Geoff Ebskamp, 93
            29.94  1:55.42

 DIS Dzt'62 1                      Dzt'62                 2:05.20                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Yaro Smetsers, 96                          Teun Verrijt, 93
        Joey Smits, 93                             Guus de Wit, 93
            36.13

 DIS De Warande 2                  De Warande             1:57.35                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Harm Donkers, 93                           Sam Beenhakker, 94
        Pieter Pijnenburg, 93                      Sebastian de Been, 93
            28.31

  NG De Warande 3                  De Warande             2:27.03                              
        Roy Delhij, 95                             Sven Geers, 96
        Luuc Verburgh, 96                          Robin Lefeu, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dzt'62 1                      Dzt'62                 5:28.07            5:22.53           
        Vanessa van Schijndel, 95                  Ananda Veugen, 95
        Lisa Koolen, 95                            Els van Gemert, 97
          1:21.78  5:22.53

  2. Dio 1                         Z & Pc Dio             5:35.39            5:45.61           
        Selene Wortel, 97                          Aniek Resink, 95
        Justi Bosman, 96                           Thessa de Graaf, 95
          1:22.65  5:45.61

  3. De Warande 1                  De Warande             5:46.43            5:54.78           
        Lonne Beskers, 97                          Carmen Koper, 96
        Marit van Tilburg, 97                      Femke Beskers, 96
          1:30.03  5:54.78

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      6:01.88            6:00.58           
        Margot v. Iersel, 96                       Naomi Euwes, 97
        Merle Schoofs, 96                          Sarah Bos, 97
          1:16.39  6:00.58

  5. De Warande 2                  De Warande             6:10.80            6:18.51           
        Joyce de Jong, 97                          Laura Kragten, 96
        Maartje Beskers, 97                        Femke van Wijk, 96
          1:36.97  6:18.51

  6. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      6:29.72            6:40.55           
        JoŽl Hoven, 97                             Maxime Rintjema, 97
        Evi Schols, 96                             Naomi van Soest, 96
          1:41.70  6:40.55




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)