ver.comp deel3
Venray (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sbc2000 1                     Sbc2000                9:03.37            9:24.73           
        Claudia den Ottelander, 95                 Maya Kingma, 95
        Maartje van Keulen, 80                     Ela Hutten, 93
          2:19.23  9:24.73

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      9:15.51            9:25.97           
        Bernadette Verstegen, 91                   Kimberley Teunissen, 92
        Vera Hendriks, 94                          Lisa Dreesens, 91
          1:06.94  2:21.82  9:25.97

  3. Dzt'62 1                      Dzt'62                 9:42.57            9:46.81           
        Sahar Hamam, 94                            Chantal van Herpen, 90
        Laura vd Laar, 92                          Vera Vinken, 94
          1:07.98  2:19.84  9:46.81

  4. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            9:42.21            9:57.72           
        Laura de Jong, 91                          Imke Houwers, 92
        Lindy Consemulder, 90                      Mandy Stoop, 93
          1:10.07  9:57.72

  5. Dzt'62 2                      Dzt'62                10:08.50           10:20.12           
        Milena van Schijndel, 94                   Lisanne de Graef, 93
        Mónica van Schijndel, 92                   Manon Verrijt, 92
          1:11.40 10:20.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kathy Groot                   Sbc2000                1:34.57 9700444    1:33.77           
          1:33.77
  2. Mandy Stevens                 Dzt'62                 1:38.42 9702866    1:33.88           
          1:33.88
  3. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            1:37.53 9800206    1:36.20           
          1:36.20
  4. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:39.13 9701374    1:37.77           
          1:37.77
  5. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:42.22 9702982    1:37.80           
          1:37.80
  6. Nienke Kerremans              Sbc2000                1:39.33 9702954    1:38.50           
          1:38.50
  7. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:38.73 9900856    1:42.36           
          1:42.36
  8. Aniek de Peijper              Sbc2000                1:42.65 9801644    1:42.78           
          1:42.78
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:47.41 9802916    1:46.25           
          1:46.25
 10. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:46.43 9700918    1:47.30           
          1:47.30
 11. Els van Gemert                Dzt'62                 1:52.19 9702878    1:47.39           
          1:47.39
 12. Laura Roelevink               Sbc2000                1:56.05 9802258    1:47.95           
          1:47.95
 13. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:54.35 9901412    1:48.26           
          1:48.26
 14. Esther de Kerf                Sbc2000                1:47.38 9701708    1:49.65           
          1:49.65
 15. Jessica Oomen                 Sbc2000                1:54.04 9701622    1:53.95           
          1:53.95
 16. Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)           NT 9803784    1:57.03           
          1:57.03
 17. Anne May Alkemade             Sbc2000                1:54.96 9903374    1:57.96           
          1:57.96
 18. Daphne van den Bos            Sbc2000                1:59.48 9900214    2:02.02           
          2:02.02
 DIS Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            2:00.63 9901388    1:56.82           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:56.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   Dzt'62                   40.49 9800441      38.95           
  2. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              45.90 9701837      41.64           
  3. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        42.25 9702287      41.76           
  4. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              40.58 9701099      42.07           
  5. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                   42.21 9800131      42.46 FJ 1      
  6. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen              43.97 9701835      42.46 FJ 2      
  7. Jorn Vogelaar                 Dzt'62                   50.40 9800663      46.34           
  8. Jari den Ottelander           Sbc2000                  47.84 9800059      47.51           
  9. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)        51.89 9902013      47.96           
 10. Lennart Alderlieste           Sbc2000                  51.09 9701067      48.54           
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        51.26 9900849                      
AFGE Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)        50.35 9802891                      
AFGE Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen              42.23 9801183                      
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              46.79 9801185                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:17.95 9603098    1:15.64           
          1:15.64
  2. Daisy van den Bos             Sbc2000                1:20.48 9503880    1:18.54           
          1:18.54
  3. Ananda Veugen                 Dzt'62                 1:19.56 9502070    1:19.26           
          1:19.26
  4. Lindi Verkooijen              Sbc2000                1:19.87 9503826    1:20.10           
          1:20.10
  5. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:19.87 9505044    1:20.62           
          1:20.62
  6. Kris Hutten                   Sbc2000                1:20.42 9500688    1:20.76           
          1:20.76
  7. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:22.01 9505430    1:21.17           
          1:21.17
  8. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:18.98 9504592    1:22.03           
          1:22.03
  9. Lisa Koolen                   Dzt'62                 1:24.66 9502072    1:24.19           
          1:24.19
 10. Maxime Schoones               Z&PV Nuenen            1:23.09 9503520    1:25.99           
          1:25.99
 11. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:30.54 9503136    1:30.14           
          1:30.14
 12. Meta v. Duren                 Noord Limburg(SG)      1:37.41 9603014    1:34.17           
          1:34.17
 13. Inge van den Boogaard         Dzt'62                 1:40.37 9603934    1:36.63           
          1:36.63
 14. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:39.29 9602912    1:39.27           
          1:39.27
 15. Ilse van den Eerenbeemd       Z&PV Nuenen            1:31.73 9505434    1:40.73           
          1:40.73
 16. Marijn Marinus                Z&PV Nuenen            1:40.54 9506044    1:48.29           
          1:48.29
 DIS Laurie Mabelis                Sbc2000                1:30.86 9704682    1:29.17           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            3:03.01 9502293    3:01.20           
          1:27.89  3:01.20
  2. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      3:03.47 9501273    3:02.71           
          1:28.43  3:02.71
  3. Jordy Jongenelen              Sbc2000                3:06.51 9504995    3:03.82           
          3:03.82
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      3:24.25 9503691    3:10.50           
          1:31.88  3:10.50
  5. Mark Westerterp               Z&PV Nuenen            3:27.62 9504325    3:20.84           
          1:36.69  3:20.84
  6. Sven Alderlieste              Sbc2000                3:30.02 9501329    3:33.39           
          1:41.33  3:33.39
  7. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 3:42.16 9601535    3:37.20           
          1:46.48  3:37.20
  8. Roy van der Heyden            Dzt'62                 3:49.72 9701209    3:39.29           
          1:48.19  3:39.29
  9. Mark Smits                    Dzt'62                 4:21.18 9602525    4:05.14           
          4:05.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ineke Goossens                Sbc2000                  31.76 7900266      31.67           
  2. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              31.76 8701930      32.35 FJ 1      
  3. Chantal Verhoeff              Sbc2000                  31.56 7900912      32.35 FJ 2      
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                   31.47 9405412      32.77           
  5. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        31.48 9201742      33.12           
  6. Chantal van Herpen            Dzt'62                   34.53 9008164      33.14           
  7. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        34.62 9004068      34.12           
  8. Maartje van Keulen            Sbc2000                  31.60 8000584      34.67           
  9. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen              34.16 9006018      35.10 FJ 1      
 10. Alysia van Horik              Z&PV Nuenen              34.50 8701828      35.10 FJ 2      
 11. Lichelle Groot                Sbc2000                  35.62 9006308      35.39           
 12. Renee Harkx                   Noord Limburg(SG)        35.34 9202220      36.22           
 13. Nicole van der Kooy           Sbc2000                  38.42 8702310      36.42           
 14. Laura vd Laar                 Dzt'62                   35.77 9201054      37.05           
 15. Nicole Huizing                Z&PV Nuenen              33.22 8100686      37.20           
 16. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              37.47 9103882      39.05 FJ 1      
 17. Simone Scholten               Dzt'62                   37.81 9205164      39.05 FJ 2      
 18. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              37.66 9604004      39.05 FJ 3      
 19. Rachelle Hellenbrand          Z&PV Nuenen              37.51 9101204      40.23           
 20. Monique Huizing               Z&PV Nuenen              38.70 8401090      42.07 FJ 1      
 21. Amy van Lierop                Dzt'62                   39.58 8602280      42.07 FJ 2      
 22. Loretta Rutten                Dzt'62                   42.59 9201544      42.64           
 23. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              42.30 9108040      43.20           
 24. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              46.31 9702556      45.36           
 25. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                   50.59 9703092      45.54           
AFGE Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              40.23 9601814                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   Dzt'62                 2:19.47 8903645    2:22.13           
          1:08.48  2:22.13
  2. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            2:30.13 7400937    2:27.93           
          1:10.62  2:27.93
  3. Dirk Filippini                Dzt'62                 2:38.90 8503559    2:39.90           
          1:15.10  2:39.90
  4. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            2:40.80 9100573    2:40.69           
          1:17.13  2:40.69
  5. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:39.46 9000653    2:41.23           
          1:15.79  2:41.23
  6. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:43.12 8800887    2:44.02           
          1:17.35  2:44.02
  7. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 2:52.07 8402169    2:46.92           
          1:20.79  2:46.92
  8. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen            2:51.71 9002923    2:47.64           
          1:20.73  2:47.64
  9. Coen Kuijpers                 Sbc2000                3:11.08 9402835    3:03.93           
          1:27.62  3:03.93
 10. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)           NT 9007283    3:08.80           
          1:27.77  3:08.80
 11. Willem Jan Goossens           Z&PV Nuenen            3:45.42 9004917    3:48.69           
          3:48.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renée Roks                    Sbc2000                1:04.52 9303844    1:03.97           
          1:03.97
  2. Maya Kingma                   Sbc2000                1:04.44 9503824    1:04.77           
          1:04.77
  3. Vera Vinken                   Dzt'62                 1:07.41 9401928    1:05.22           
          1:05.22
  4. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:04.21 9405270    1:07.92           
          1:07.92
  5. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:07.15 9304294    1:08.40           
          1:08.40
  6. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:09.03 9406418    1:08.82           
          1:08.82
  7. Milena van Schijndel          Dzt'62                 1:08.71 9400818    1:09.20           
          1:09.20
  8. Nicole Peeters                Sbc2000                1:10.42 9303842    1:10.00           
          1:10.00
  9. Liza van Calis                Dzt'62                 1:11.29 9400382    1:10.54           
          1:10.54
 10. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:07.52 9505044    1:10.67           
          1:10.67
 11. Marit Meijers                 Sbc2000                1:09.50 9302406    1:10.74 FJ 1      
          1:10.74
 12. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:08.81 9306828    1:10.74 FJ 2      
          1:10.74
 13. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen            1:11.76 9307220    1:11.21           
          1:11.21
 14. Jennemieke Aanraad            Sbc2000                1:05.17 9301834    1:12.88           
          1:12.88
 15. Meike Nauta                   Z&PV Nuenen            1:13.35 9405180    1:12.93           
          1:12.93
 16. Nikki Crüts                   Z&PV Nuenen            1:17.45 9307040    1:14.21           
          1:14.21
 17. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:34.73 9704816    1:31.16           
          1:31.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:15.64 9302189    2:16.07           
            28.29  2:16.07
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            2:16.51 9302135    2:17.47           
            28.03  2:17.47
  3. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      2:26.07 9301817    2:23.41           
          1:05.71  2:23.41
  4. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            2:40.20 9302695    2:32.88           
            31.48  1:10.16  2:32.88
  5. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            2:38.26 9402983    2:33.31           
            33.20  2:33.31
  6. Guus de Wit                   Dzt'62                      NT 9303005    2:46.75           
            36.24  2:46.75
  7. Jesper Weehuizen              Sbc2000                2:50.47 9303825    2:46.83           
            34.96  2:46.83
  8. Yannick van Opdorp            Sbc2000                2:48.16 9306521    2:51.39           
          2:51.39
  9. Leon Verschuren               Sbc2000                2:50.76 9304403    2:51.55           
          1:22.20  2:51.55
 10. Teun Verrijt                  Dzt'62                 3:00.12 9303003    2:52.32           
            37.05  2:52.32
 11. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      3:14.78 9404217    3:03.49           
            39.14  1:25.11  3:03.49
AFGE Tristan Bron                  Dzt'62                 2:40.95 9301131                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:18.38 9105798    2:28.04           
            31.54  2:28.04
  2. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            2:39.02 9103880    2:42.29           
          2:42.29
  3. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:42.86 9102752    2:46.71           
            35.29  2:46.71
  4. Imke Houwers                  Z&PV Nuenen            2:57.51 9205536    2:48.71           
            36.32  2:48.71
  5. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            2:51.11 9502972    2:51.84           
            35.18  2:51.84
  6. Manon Verrijt                 Dzt'62                 2:55.73 9204806    2:52.99           
            38.66  2:52.99
  7. Sanne Bruggink                Sbc2000                2:51.24 9200330    2:53.15           
            38.23  2:53.15
  8. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 2:53.39 9202362    2:54.75           
            37.72  2:54.75
  9. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:56.48 9203328    2:55.14           
            38.54  2:55.14
 10. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      2:53.19 9204882    2:55.26           
            35.39  2:55.26
 11. Lisanne de Graef              Dzt'62                 2:54.73 9306954    2:59.95           
          2:59.95
AFGE Ela Hutten                    Sbc2000                2:31.17 9300354                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.91 9200249    1:01.54           
          1:01.54
  2. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:04.17 9202217    1:03.36           
          1:03.36
  3. Robert Groot                  Sbc2000                1:08.43 9301997    1:06.37           
          1:06.37
  4. Pim van Wouwen                Sbc2000                1:09.22 9202963    1:09.12           
          1:09.12
  5. Bas Castelijns                Z&PV Nuenen            1:10.57 9106989    1:10.09           
          1:10.09
  6. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      1:09.22 9104305    1:12.31           
          1:12.31
  7. Joey Smits                    Dzt'62                 1:12.92 9306029    1:13.50           
          1:13.50
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:12.16 9204129    1:14.80           
          1:14.80
  9. Jeffrey Swiers                Dzt'62                 1:17.04 9403685    1:17.48           
          1:17.48
AFGE Arjan Maas                    Z&PV Nuenen            1:14.91 9104125                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      2:34.40 9400830    2:36.26           
          1:17.29  2:36.26
  2. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      2:48.15 9201742    2:39.89           
          1:19.02  2:39.89
  3. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            2:45.89 8701930    2:41.20           
          1:19.70  2:41.20
  4. Ineke Goossens                Sbc2000                2:44.91 7900266    2:47.34           
          1:21.10  2:47.34
  5. Daisy van den Bos             Sbc2000                2:46.57 9503880    2:50.11           
          1:22.26  2:50.11
  6. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:47.34 9406418    2:50.26           
          1:24.02  2:50.26
  7. Laura vd Laar                 Dzt'62                 2:36.71 9201054    2:51.44           
          1:21.16  2:51.44
  8. Nicole van der Kooy           Sbc2000                3:05.31 8702310    2:52.42           
          1:25.21  2:52.42
  9. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 2:54.96 9500400    2:54.06           
          1:23.41  2:54.06
 10. Nicole Huizing                Z&PV Nuenen            2:46.46 8100686    2:54.66           
          1:25.40  2:54.66
 11. Mariska Verstegen             Noord Limburg(SG)      2:53.88 8503008    2:57.55           
          1:25.21  2:57.55
 12. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            2:52.18 9006018    3:03.32           
          1:28.69  3:03.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              53.64 7400937      54.64           
            54.64
  2. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              56.15 9100573      56.49           
            56.49
  3. Thomas Priems                 Sbc2000                  55.43 8602467      56.89           
            56.89
  4. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 1:00.12 8402169      57.00           
            57.00
  5. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        56.95 8800887      58.03           
            58.03
  6. Aad Vogelaar                  Dzt'62                   57.58 6100639      58.06           
            58.06
  7. Frank Zwiers                  Sbc2000                  55.82 8202101      59.12           
            59.12
  8. Ruud van Horssen              Dzt'62                   58.85 8601323      59.29           
            59.29
  9. Michiel Verrijk               Z&PV Nuenen              58.56 9003047      59.38           
            59.38
 10. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              58.80 8705025    1:00.26 FJ 1      
          1:00.26
 11. Florian Verrijk               Z&PV Nuenen              59.32 9004325    1:00.26 FJ 2      
          1:00.26
 12. Marijn Verstappen             Dzt'62                 1:00.76 9003055    1:00.70           
          1:00.70
 13. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:01.99 9106975    1:01.64           
          1:01.64
 14. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:04.89 8804219    1:04.43           
          1:04.43
 15. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      1:06.30 9106973    1:06.48           
          1:06.48
 16. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:06.06 8805005    1:07.18           
          1:07.18
 17. Kars Oomen                    Sbc2000                1:07.69 9202945    1:08.54           
          1:08.54
 18. Roel van Oorschot             Z&PV Nuenen            1:08.16 9006929    1:11.97           
          1:11.97
AFGE Antonio Martín Verdeuzeldonk  Dzt'62                 1:01.34 9007317                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Dzt'62                   39.50 9702866      38.72           
  2. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              40.27 9900856      38.96           
  3. Els van Gemert                Dzt'62                   42.97 9702878      39.45           
  4. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              40.94 9702982      40.08           
  5. Kathy Groot                   Sbc2000                  41.72 9700444      41.42           
  6. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                   42.08 9703092      41.69           
  7. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen              42.67 9800206      41.78           
  8. Laurie Mabelis                Sbc2000                  45.42 9704682      41.91           
  9. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        43.40 9701374      41.96           
 10. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        43.40 9802916      42.07           
 11. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        43.12 9901412      42.32           
 12. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        41.84 9700918      42.60           
 13. Aniek de Peijper              Sbc2000                  44.06 9801644      42.74           
 14. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              44.10 9901388      43.84           
 15. Esther de Kerf                Sbc2000                  46.60 9701708      44.20           
 16. Jessica Oomen                 Sbc2000                  49.97 9701622      44.80           
 17. Anne May Alkemade             Sbc2000                  46.01 9903374      46.11           
 18. Daphne van den Bos            Sbc2000                  50.47 9900214      47.70           
 19. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        47.02 9704816      48.74           
 20. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              49.05 9702556      49.51           
 21. Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)        59.56 9803784      54.04           
 DIS Laura Roelevink               Sbc2000                  46.26 9802258      42.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            1:41.79 9701835    1:39.64           
          1:39.64
  2. Loed Jacobs                   Dzt'62                 1:41.73 9800441    1:40.56           
          1:40.56
  3. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:43.69 9701099    1:43.12           
          1:43.12
  4. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 1:43.32 9800131    1:43.36           
          1:43.36
  5. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            1:41.76 9701837    1:44.47           
          1:44.47
  6. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:49.24 9702287    1:49.46           
          1:49.46
  7. Lennart Alderlieste           Sbc2000                1:52.23 9701067    1:52.98           
          1:52.98
  8. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)           NT 9902013    1:55.86           
          1:55.86
  9. Jorn Vogelaar                 Dzt'62                 1:59.07 9800663    1:57.95           
          1:57.95
 10. Jari den Ottelander           Sbc2000                1:50.47 9800059    1:58.02           
          1:58.02
AFGE Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:48.39 9801183                      
AFGE Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:06.58 9802891                      
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:08.30 9900849                      
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:47.00 9801185                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kris Hutten                   Sbc2000                2:57.43 9500688    3:02.69           
          1:26.16  3:02.69
  2. Claudia den Ottelander        Sbc2000                3:07.26 9500552    3:05.68           
          1:30.75  3:05.68
  3. Lindi Verkooijen              Sbc2000                3:15.23 9503826    3:08.70           
          1:31.57  3:08.70
  4. Lisa Koolen                   Dzt'62                 3:21.48 9502072    3:18.94           
          1:35.53  3:18.94
  5. Ananda Veugen                 Dzt'62                 3:19.29 9502070    3:22.28           
          1:37.30  3:22.28
  6. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            3:26.81 9604004    3:27.08           
            46.88  1:40.47  3:27.08
  7. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            3:20.08 9504592    3:27.72           
          1:39.40  3:27.72
  8. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            3:25.94 9505430    3:28.07           
            48.64  1:44.57  3:28.07
  9. Maxime Schoones               Z&PV Nuenen            3:21.76 9503520    3:28.28           
          1:38.12  3:28.28
 10. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      3:32.92 9503136    3:33.66           
          1:39.28  3:33.66
 11. Nienke Kerremans              Sbc2000                3:34.62 9702954    3:33.88           
          1:43.44  3:33.88
 12. Meta v. Duren                 Noord Limburg(SG)      3:52.52 9603014    3:35.98           
            49.32  1:44.99  3:35.98
 13. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      3:31.05 9603098    3:36.83           
          1:43.45  3:36.83
 14. Inge van den Boogaard         Dzt'62                 3:50.28 9603934    3:39.64           
          1:44.54  3:39.64
 15. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      3:45.67 9602912    3:49.34           
          1:47.76  3:49.34
AFGE Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            3:19.18 9601814                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Jongenelen              Sbc2000                1:12.66 9504995    1:14.47           
          1:14.47
  2. Sven Alderlieste              Sbc2000                1:16.76 9501329    1:17.22           
          1:17.22
  3. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:18.82 9502293    1:18.46           
          1:18.46
  4. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:18.11 9501273    1:19.07           
          1:19.07
  5. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:19.43 9503691    1:20.39           
          1:20.39
  6. Mark Westerterp               Z&PV Nuenen            1:38.99 9504325    1:34.17           
          1:34.17
  7. Mark Smits                    Dzt'62                 1:37.49 9602525    1:34.30           
          1:34.30
  8. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 1:36.35 9601535    1:39.19           
          1:39.19
 DIS Roy van der Heyden            Dzt'62                 1:24.41 9701209    1:29.68           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sahar Hamam                   Dzt'62                 1:01.78 9405412    1:01.93           
          1:01.93
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:03.76 9107878    1:03.56           
            30.06  1:03.56
  3. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:04.74 8701930    1:04.59           
          1:04.59
  4. Maartje van Keulen            Sbc2000                1:04.50 8000584    1:04.75           
          1:04.75
  5. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:05.80 9400830    1:05.06           
          1:05.06
  6. Chantal van Herpen            Dzt'62                 1:03.91 9008164    1:05.13           
          1:05.13
  7. Chantal Verhoeff              Sbc2000                1:04.34 7900912    1:05.29           
            30.71  1:05.29
  8. Ineke Goossens                Sbc2000                1:04.54 7900266    1:05.46           
          1:05.46
  9. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:06.75 9204346    1:06.58           
          1:06.58
 10. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:07.88 9006018    1:09.10           
          1:09.10
 11. Lichelle Groot                Sbc2000                1:08.43 9006308    1:10.09           
          1:10.09
 12. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:11.39 9004068    1:10.89           
          1:10.89
 13. Nicole van der Kooy           Sbc2000                1:11.82 8702310    1:11.00           
          1:11.00
 14. Moniek van den Bosch          Z&PV Nuenen            1:10.66 8905586    1:12.27           
          1:12.27
 15. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen            1:11.76 9307220    1:12.72           
          1:12.72
 16. Monique Huizing               Z&PV Nuenen            1:11.44 8401090    1:13.27           
          1:13.27
 17. Nikki Crüts                   Z&PV Nuenen            1:17.45 9307040    1:13.87           
            34.51  1:13.87
 18. Mariska Verstegen             Noord Limburg(SG)      1:07.85 8503008    1:14.93           
          1:14.93
 19. Nicole Huizing                Z&PV Nuenen            1:06.91 8100686    1:16.26           
            36.30  1:16.26
 20. Amy van Lierop                Dzt'62                 1:14.07 8602280    1:16.66           
          1:16.66
 21. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:11.51 9103882    1:18.15           
          1:18.15
 22. Loretta Rutten                Dzt'62                 1:16.69 9201544    1:18.70           
          1:18.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen              29.06 9002923      29.06           
  2. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)           NT 9000653      29.16           
  3. Michiel Verrijk               Z&PV Nuenen              29.68 9003047      29.91           
  4. Thomas Priems                 Sbc2000                  30.36 8602467      30.18           
  5. Aad Vogelaar                  Dzt'62                   31.05 6100639      30.63           
  6. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.58 9106975      30.69 FJ 1      
  7. Frank Zwiers                  Sbc2000                  30.36 8202101      30.69 FJ 2      
  8. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen              29.76 8705025      30.69 FJ 3      
  9. Florian Verrijk               Z&PV Nuenen              32.06 9004325      30.76           
 10. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)        34.52 9106973      31.66           
 11. Ruud Stoffels                 Dzt'62                   33.10 8402169      31.97           
 12. Marijn Verstappen             Dzt'62                   33.14 9003055      32.80           
 13. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              34.80 8804219      33.77           
 14. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        34.93 9007283      35.08           
 15. Roel van Oorschot             Z&PV Nuenen              37.54 9006929      36.89           
 16. Willem Jan Goossens           Z&PV Nuenen              43.31 9004917      44.04           
AFGE Antonio Martín Verdeuzeldonk  Dzt'62                   32.13 9007317                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renée Roks                    Sbc2000                2:39.89 9303844    2:41.78           
            31.92  2:41.78
  2. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            2:49.25 9405182    2:47.99 FJ 1      
            37.28  2:47.99
  3. Maya Kingma                   Sbc2000                2:47.92 9503824    2:47.99 FJ 2      
            38.95  2:47.99
  4. Vera Vinken                   Dzt'62                 2:49.82 9401928    2:51.59           
            37.78  2:51.59
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:57.31 9405270    2:53.11           
            36.13  2:53.11
  6. Nicole Peeters                Sbc2000                2:53.70 9303842    2:53.82           
            38.92  2:53.82
  7. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      2:49.11 9306828    2:54.64           
            36.07  2:54.64
  8. Jennemieke Aanraad            Sbc2000                2:50.45 9301834    2:57.31           
            36.61  2:57.31
  9. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            2:58.76 9505044    2:57.92           
            40.77  2:57.92
 10. Meike Nauta                   Z&PV Nuenen            3:00.15 9405180    2:58.22           
            43.66  2:58.22
 11. Marit Meijers                 Sbc2000                3:05.12 9302406    3:03.39           
            37.77  3:03.39
 12. Liza van Calis                Dzt'62                 2:57.92 9400382    3:06.07           
            41.91  3:06.07
 DIS Ilse van den Eerenbeemd       Z&PV Nuenen            3:25.48 9505434                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Milena van Schijndel          Dzt'62                 2:50.20 9400818    2:55.92           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.66  2:55.92
 DIS Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            2:51.95 9304294    3:08.38           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            37.86  3:08.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)        52.70 9302189      53.03           
            53.03
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              56.46 9302135      56.05           
            27.08    56.05
  3. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)        56.48 9301817      57.60           
            57.60
  4. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              59.31 9302695      58.00           
            28.18    58.00
  5. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            1:01.46 9402983    1:00.52           
          1:00.52
  6. Yannick van Opdorp            Sbc2000                1:02.83 9306521    1:04.91           
          1:04.91
  7. Teun Verrijt                  Dzt'62                 1:06.20 9303003    1:05.42           
          1:05.42
  8. Guus de Wit                   Dzt'62                      NT 9303005    1:06.50           
          1:06.50
  9. Jesper Weehuizen              Sbc2000                1:06.19 9303825    1:08.28           
          1:08.28
 10. Leon Verschuren               Sbc2000                1:08.00 9304403    1:08.83           
            32.76  1:08.83
 11. Coen Kuijpers                 Sbc2000                1:14.27 9402835    1:09.74           
          1:09.74
 12. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:13.12 9404217    1:13.16           
          1:13.16
AFGE Tristan Bron                  Dzt'62                 1:00.44 9301131                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      1:02.27 9105798    1:06.26           
          1:06.26
  2. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:10.92 9103880    1:14.00           
          1:14.00
  3. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:16.32 9102752    1:15.00           
            34.48  1:15.00
  4. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:17.12 9502972    1:17.86           
            35.68  1:17.86
  5. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 1:19.85 9202362    1:20.94           
          1:20.94
  6. Sanne Bruggink                Sbc2000                1:23.85 9200330    1:21.75 FJ 1      
          1:21.75
  7. Imke Houwers                  Z&PV Nuenen            1:21.77 9205536    1:21.75 FJ 2      
          1:21.75
  8. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      1:18.60 9204882    1:22.52           
          1:22.52
  9. Manon Verrijt                 Dzt'62                 1:27.83 9204806    1:24.00           
          1:24.00
 10. Lisanne de Graef              Dzt'62                 1:17.45 9306954    1:25.88           
          1:25.88
 11. Renee Harkx                   Noord Limburg(SG)      1:22.47 9202220    1:27.23           
            37.92  1:27.23
 12. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:30.04 9203328    1:27.82           
          1:27.82
 DIS Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:42.40 9108040    2:01.67           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          2:01.67
AFGE Rachelle Hellenbrand          Z&PV Nuenen            1:27.20 9101204                      
AFGE Ela Hutten                    Sbc2000                1:11.96 9300354                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:18.25 9200249    2:18.65           
            28.81  2:18.65
  2. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            2:21.80 9202217    2:23.12           
            29.78  2:23.12
  3. Robert Groot                  Sbc2000                2:32.20 9301997    2:28.11           
            30.61  2:28.11
  4. Pim van Wouwen                Sbc2000                2:37.32 9202963    2:30.55           
            30.94  2:30.55
  5. Joey Smits                    Dzt'62                 2:40.29 9306029    2:36.35           
            34.63  2:36.35
  6. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:37.24 9104305    2:38.76           
            31.85  2:38.76
  7. Bas Castelijns                Z&PV Nuenen            2:35.64 9106989    2:40.09           
            32.39  2:40.09
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:44.80 9204129    2:44.45           
            35.23  2:44.45
  9. Jeffrey Swiers                Dzt'62                 3:00.13 9403685    2:46.86           
            35.20  2:46.86
AFGE Arjan Maas                    Z&PV Nuenen            2:43.50 9104125                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje van Keulen            Sbc2000                2:56.82 8000584    2:58.06           
          1:24.91  2:58.06
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      3:00.00 9107878    3:00.74           
          1:24.96  3:00.74
  3. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      3:03.29 9400830    3:02.83           
            41.30  1:28.33  3:02.83
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                 3:02.16 9405412    3:03.89           
          1:28.23  3:03.89
  5. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            3:07.65 9204346    3:07.84           
          1:30.45  3:07.84
  6. Ineke Goossens                Sbc2000                3:04.32 7900266    3:08.42           
          1:29.89  3:08.42
  7. Alysia van Horik              Z&PV Nuenen            3:10.00 8701828    3:11.50           
          1:30.59  3:11.50
  8. Nicole van der Kooy           Sbc2000                3:13.20 8702310    3:12.26           
          1:32.14  3:12.26
  9. Lichelle Groot                Sbc2000                3:18.11 9006308    3:21.88           
            45.46  1:36.48  3:21.88
 10. Simone Scholten               Dzt'62                 3:24.47 9205164    3:22.56           
          1:33.98  3:22.56
 11. Moniek van den Bosch          Z&PV Nuenen            3:11.32 8905586    3:24.56           
          1:34.60  3:24.56
 12. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 3:20.51 9500400    3:33.20           
          1:40.39  3:33.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Wisse                   Dzt'62                 2:11.42 8903645    2:12.91           
          1:04.75  2:12.91
  2. Dirk Filippini                Dzt'62                 2:22.60 8503559    2:22.94           
          1:10.82  2:22.94
  3. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen            2:24.33 9002923    2:25.06           
            34.76  1:11.60  2:25.06
  4. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            2:28.56 7400937    2:25.33           
          1:11.39  2:25.33
  5. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            2:33.00 9100573    2:27.13           
          1:12.13  2:27.13
  6. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:24.22 9000653    2:28.58           
          1:12.20  2:28.58
  7. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:29.89 8800887    2:31.59           
          1:13.17  2:31.59
  8. Ruud van Horssen              Dzt'62                 2:29.18 8601323    2:31.76           
          1:12.64  2:31.76
  9. Thomas Priems                 Sbc2000                2:32.84 8602467    2:34.76           
          1:15.48  2:34.76
 10. Frank Zwiers                  Sbc2000                2:38.00 8202101    2:36.36           
            38.68  1:18.72  2:36.36
 11. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:41.96 8805005    2:40.87           
          1:18.90  2:40.87
 12. Kars Oomen                    Sbc2000                2:56.20 9202945    2:53.09           
          1:25.07  2:53.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sbc2000 1                     Sbc2000                2:03.88            2:02.77           
        Claudia den Ottelander, 95                 Kris Hutten, 95
        Daisy van den Bos, 95                      Maya Kingma, 95
            30.59  2:02.77

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            2:04.04            2:04.17           
        Samantha Kardol, 95                        Lisa Hartogs, 95
        Susan Teijken, 95                          Maxime Schoones, 95
            30.29  2:04.17

  3. Dzt'62 1                      Dzt'62                 2:09.60            2:06.92           
        Lisa Koolen, 95                            Vanessa van Schijndel, 95
        Mandy Stevens, 97                          Ananda Veugen, 95
            32.07  2:06.92

  4. Sbc2000 2                     Sbc2000                2:23.10            2:18.44           
        Kathy Groot, 97                            Laurie Mabelis, 97
        Nienke Kerremans, 97                       Lindi Verkooijen, 95
            35.06  2:18.44

  5. Z&PV Nuenen 2                 Z&PV Nuenen            2:15.58            2:21.01           
        Anouk Coppieters, 95                       Ilse van den Eerenbeemd, 95
        Marijn Marinus, 95                         Jessica Manders, 96
            32.91  2:21.01

  6. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:21.14            2:21.75           
        Sarah Bos, 97                              Meta v. Duren, 96
        Naomi Euwes, 97                            Margot v. Iersel, 96
            37.02  2:21.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:31.48            4:29.94           
        Sven Kardol, 93                            Wouter Sijmons, 93
        Joris Willems, 95                          Jarmo van Zwol, 94
          1:01.10  4:29.94

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:35.73            4:36.61           
        Dion Dreesens, 93                          Geoff Ebskamp, 93
        Alex Bos, 95                               Nick Wientjens, 95
          1:02.04  4:36.61

  3. Sbc2000 1                     Sbc2000                4:47.21            4:54.07           
        Sven Alderlieste, 95                       Jordy Jongenelen, 95
        Robert Groot, 93                           Yannick van Opdorp, 93
            37.13  1:18.00  4:54.07

  4. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:58.17            5:09.92           
        Joey Smits, 93                             Jeffrey Swiers, 94
        Guus de Wit, 93                            Teun Verrijt, 93
            36.94  1:16.16  5:09.92




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)