Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick 2
Landgraaf, 9.12.2010


Programmanr. 1
9-12-2010
25m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Jasper ThomasNimo33.73020042727.63
2.Rodney OoijenNimo29.79020112729.71
3.Milan LuthjensNimo38.6835.32

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimo26.83020095226.75
2.Nikki StarremansNimoNT34.21


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-12-2010
25m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Jylano NahrNimoNT23.67
2.Dion LuthjensNimo35.1928.68
3.Mohamed Al BadriNimo43.3237.67

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Sisa Al BadriNimoNT32.55
AFGEMAdine MeensNimoNT


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-12-2010
50m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 4
9-12-2010
50m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Joey SyedNimo1:07.9800033301:10.31


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-12-2010
25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
9-12-2010
25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Xander VaessenNimoNT27.12
2.Mohamed Al BadriNimo38.0133.25

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Sisa Al BadriNimoNT30.27


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-12-2010
50m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo47.91020112747.28
2.Jasper ThomasNimo51.01020042747.59
3.Milan LuthjensNimoNT57.68

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Nikki StarremansNimo1:01.5451.15
2.Kelly DaemenNimo52.05020095251.81


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-12-2010
50m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Jylano NahrNimoNT50.68
2.Dion LuthjensNimo1:03.9258.80

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

AFGEMAdine MeensNimo1:06.68


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-12-2010
100m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Joey SyedNimo2:06.99000333055.991:59.44


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-12-2010
4 x 25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
9-12-2010
4 x 25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd