Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick deel 4
Landgraaf, 18.3.2010


Programmanr. 1
18.3.10
25m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Ashraf Ait MelloukNimo31.43030013131.39
2.Bodhi MichielsNimo30.23020056534.69
3.Rodney OoijenNimo29.7936.02
4.Milan LuthjensNimo38.6841.16
5.Mohamed Al BadriNimo43.3246.38

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Jessie DautzenbergNimo33.36010182627.89


<< TOP >>
Programmanr. 2
18.3.10
25m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dion LuthjensNimo35.9335.19

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimo24.73990407627.10


<< TOP >>
Programmanr. 3
18.3.10
50m vlinderslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 4
18.3.10
50m vlinderslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Youri BeckersNimo1:08.481:09.53
AFGEMRandel OoijenNimo55.549804107


<< TOP >>
Programmanr. 5
18.3.10
25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo24.4623.32
2.Milan LuthjensNimo28.6533.00
3.Mohamed Al BadriNimo40.1838.01


<< TOP >>
Programmanr. 6
18.3.10
25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
18.3.10
50m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Ashraf Ait MelloukNimoNT030013154.61
2.Bodhi MichielsNimo1:01.00020056555.21

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Jessie DautzenbergNimo59.78010182657.80


<< TOP >>
Programmanr. 8
18.3.10
50m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Youri BeckersNimo58.2857.86
2.Dion LuthjensNimo1:06.251:07.93


<< TOP >>
Programmanr. 9
18.3.10
100m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

AFGEMRandel OoijenNimo1:59.129804107

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimo2:19.1299040761:03.762:24.84