swimkick deel 1+4kamp
Venray (NED),    31.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1,2 en 3    Nr. 2. Alle, 25m rugslag, 8 - 11 jaar
Nr. 3. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1,2 en 3    Nr. 4. Alle, 50m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 9. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1,2 en 3    Nr. 12. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 14. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1,2 en 3
Nr. 15. Alle, 50m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 16. Alle, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 21. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1,2 en 3    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 23. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1,2 en 3    Nr. 26. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Alle, 4 x 25m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 30. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 25m rugslag            Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anna van Kuijk                Heldense Zwemverenig        NT 0300564      27.92           
        swimkick
  2. Jesse Giesen                  ROB                         NT 0201698      28.34           
  3. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        28.10 0300428      30.73           
  4. Anouk Timmermans              MOSA~regio               33.81 0300646      31.21           
  5. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        31.91 0200560      31.86           
  6. Sanne Delvaux                 MOSA~regio                  NT 0400136      34.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 3 en later
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybren Bisschop               ROB                         NT 0201191      25.67           
        swimkick
  2. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        37.33 0300403      32.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Jongens, 25m rugslag            Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)           NT 0003559      21.89           
        swimkick
  2. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959      22.67           
  3. Dion Tramontana               MOSA~regio                  NT 0102433      26.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)           NT 0102196      23.71           
        swimkick



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 50m rugslag            Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     56.75 0200550      56.04           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m rugslag            Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yessin Maamar                 MOSA~regio               58.34 0002801      55.10           
        swimkick
  2. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)      1:02.24 0101955    1:10.07           
 DIS Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     56.04 0101167      54.32           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 50m rugslag                           9 - 10 jaar
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig     54.66 0101514      49.42           
        swimkick
  2. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     52.59 0101512      52.18           
  3. Serena Schreurs               MOSA~regio               55.98 0003638      52.50           
  4. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)        57.77 0004000      53.00           
  5. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     53.81 0002974      53.58           
  6. Rebecca Schmitz               MOSA~regio             1:03.23 0102036      59.16           
  7. Eveline Brauer                MOSA~regio             1:03.91 0102034    1:00.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:09.13 9500752    1:10.10           
          1:10.10
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:10.55 9107878    1:10.26           
          1:10.26
  3. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:13.68 9400830    1:14.80           
          1:14.80
  4. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:15.88 9105162    1:16.03           
          1:16.03
  5. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:18.07 9603098    1:18.89           
          1:18.89
  6. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:19.44 9406418    1:19.99           
          1:19.99
  7. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:22.98 9703018    1:22.10           
          1:22.10
  8. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:22.89 9404154    1:22.16           
          1:22.16
  9. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:23.43 9700916    1:22.98           
          1:22.98
 10. Jose Janssen                  MOSA~regio             1:25.26 8907324    1:23.04           
          1:23.04
 11. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:23.79 9801108    1:24.22           
          1:24.22
 12. Charlotte Jaspers             ROB                    1:28.76 8805830    1:30.69           
          1:30.69
 13. Rayna Maassen                 ROB                    1:35.16 9304084    1:32.36           
          1:32.36
 14. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig        NT 9604126    1:32.42           
          1:32.42
 15. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:38.02 9801364    1:33.89           
          1:33.89
 16. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig   2:00.61 9904046    1:37.60           
          1:37.60
 17. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      1:48.43 9904716    1:39.82           
          1:39.82
 18. Tetske Keijsers               MOSA~regio             1:41.78 9306282    1:43.30           
          1:43.30
 19. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:52.52 9904394    1:49.27           
          1:49.27
 20. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig   1:54.02 9902186    1:52.32           
          1:52.32
 DIS Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      1:32.47 9704816    1:29.80           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:29.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.56 9200249    1:02.66           
          1:02.66
  2. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:06.58 9503497    1:07.02           
          1:07.02
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.84 8900033    1:07.92           
          1:07.92
  4. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:13.07 9701177    1:10.40           
          1:10.40
  5. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:11.74 9601257    1:11.90           
          1:11.90
  6. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:12.43 9204443    1:13.48           
          1:13.48
  7. Sven Brouwer                  MOSA~regio             1:17.05 9504449    1:13.61 FJ 1      
          1:13.61
  8. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:13.43 8805005    1:13.61 FJ 2      
          1:13.61
  9. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:16.37 9406127    1:14.93           
          1:14.93
 10. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:15.04 9503691    1:15.32           
          1:15.32
 11. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:12.92 9203627    1:16.92           
          1:16.92
 12. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:18.21 9104839    1:21.03           
          1:21.03
 13. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:29.42 9602921    1:24.17           
          1:24.17
 14. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:26.53 9702287    1:26.87 FJ 1      
          1:26.87
 15. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      1:28.22 9604879    1:26.87 FJ 2      
          1:26.87
 16. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)           NT 9704799    1:33.02           
          1:33.02
 17. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig        NT 9703861    1:34.05           
          1:34.05
 18. Dion Rats                     Noord Limburg(SG)           NT 9804761    1:43.29           
          1:43.29
 DIS Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:41.62 9901099    1:38.07           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:38.07
AFGE Merijn Janssen                MOSA~regio             1:16.40 8806704                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio               37.16 0000164      36.14           
  2. Daphne Thijssen               ROB                      38.92 0001078      38.07           
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     38.14 0000524      38.23           
  4. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     40.95 0003166      39.76           
  5. Britt Gijpmans                ROB                      41.37 0001404      39.89           
  6. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     42.79 0100546      41.11           
  7. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        51.84 0200074      47.51           
  8. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        49.38 0100480      48.70           
  9. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        52.77 0001378      50.56           
 10. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)        53.71 0101938      55.70           
AFGE Marit van Emmerik             ROB                      43.89 0001406                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     33.73 0000267      34.37           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     34.41 0000263      34.64           
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)        44.77 0002253      44.34 FJ 1      
  4. Lesley Hawinkels              ROB                      46.98 0000937      44.34 FJ 2      
  5. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        47.03 0002853      45.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:57.64 9404962    2:58.11           
          1:25.92  2:58.11
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:08.16 9702664    3:05.64           
          1:29.00  3:05.64
  3. Floor Brouwer                 MOSA~regio             3:11.16 9703012    3:09.95           
          1:29.02  3:09.95
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:16.63 9602096    3:12.33           
          1:31.04  3:12.33
  5. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   3:14.05 9202912    3:21.97           
          1:36.87  3:21.97
  6. Maartje Janssen               MOSA~regio             3:22.70 9705720    3:23.27           
          1:37.78  3:23.27
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:29.31 9701374    3:25.10           
          1:39.26  3:25.10
  8. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:24.76 9704548    3:26.62           
          1:37.80  3:26.62
  9. Vivian Schraven               MOSA~regio             3:35.20 9804138    3:32.87           
          1:40.31  3:32.87
 10. Judith Wienen                 MOSA~regio             3:41.22 9701644    3:33.15           
          1:41.47  3:33.15
 11. Maud Gijpmans                 MOSA~regio                  NT 9505896    3:33.80           
          1:40.64  3:33.80
 12. Lieke Hintzen                 ROB                    3:44.30 8501254    3:36.01           
          1:42.66  3:36.01
 13. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio                  NT 9406326    3:54.39           
          1:49.10  3:54.39
 DIS Gina Feenstra                 MOSA~regio             3:32.96 9802798    3:40.42           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.23  3:40.42
AFGE Kiki Sturme                   ROB                         NT 9003660                      
AFGE Shirley Thijssen              ROB                    3:39.00 9601550                      
AFGE Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      4:19.35 9700918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:50.57 9104305    2:54.88           
          1:23.00  2:54.88
  2. Bart van der Linden           MOSA~regio             3:42.09 9801229    3:34.09           
          1:44.52  3:34.09
AFGE Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:57.25 9501273                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 3 en later
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)        57.43 0200315      52.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        29.32 9107878      29.16           
  2. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     29.48 9105162      29.95           
  3. Jose Janssen                  MOSA~regio               31.29 8907324      31.92           
  4. Birgit Hanssen                ROB                      32.85 9703194      32.39           
  5. Rianne Mooren                 MOSA~regio               32.19 9703018      32.60           
  6. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     33.25 9404154      33.54           
  7. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     33.68 9604126      33.63           
  8. Yvonne Hintzen                ROB                      33.82 8901754      34.23           
  9. Lisan van Emmerik             ROB                      36.41 9703006      34.31           
 10. Lieke Hintzen                 ROB                      35.63 8501254      36.57           
 11. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     38.10 9801364      37.89           
 12. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     36.20 9904046      37.99           
 13. Tetske Keijsers               MOSA~regio               41.04 9306282      42.04           
 14. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     44.57 9904044      42.27           
 15. Lowaine Jaspers               Noord Limburg(SG)           NT 9805574      43.89           
     Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     44.36 9902186      43.89           
 17. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)           NT 9805664      44.23           
AFGE Kiki Sturme                   ROB                      32.95 9003660                      
AFGE Lieke Seelen                  MOSA~regio               32.86 9701642                      
AFGE Joy Gijpmans                  ROB                      35.59 9406826                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio               25.84 9503497      26.85           
  2. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.51 8900033      27.48           
  3. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     28.02 9203627      28.51           
  4. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      28.86           
  5. Ted Wilders                   MOSA~regio               29.38 9701177      29.00           
  6. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     28.80 9406127      29.36 FJ 1      
  7. Sven Brouwer                  MOSA~regio               28.65 9504449      29.36 FJ 2      
  8. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               31.16 9603197      29.96           
  9. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     31.03 9602921      30.82           
 10. Joop van der Linden           MOSA~regio               30.81 9104839      35.13           
 11. Jiry Maassen                  ROB                      39.18 9800889      38.06           
AFGE Merijn Janssen                MOSA~regio               31.34 8806704                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 3 en later
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybren Bisschop               ROB                         NT 0201191    1:13.69           
        swimkick


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m schoolslag          Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     59.11 0200550    1:02.05           
        swimkick
  2. Jesse Giesen                  ROB                         NT 0201698    1:08.26           
  3. Anouk Timmermans              MOSA~regio                  NT 0300646    1:14.11           
  4. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)           NT 0300428    1:16.39           
  5. Sanne Delvaux                 MOSA~regio                  NT 0400136    1:23.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                         9 - 10 jaar
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)        54.46 0102196      53.15           
        swimkick
 DIS Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)        59.62 0004000      54.26           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959      52.26           
        swimkick
 DIS Dion Tramontana               MOSA~regio                  NT 0102433      59.22           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Yessin Maamar                 MOSA~regio             1:17.26 0002801      59.64           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 DIS Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)      1:03.55 0101955    1:05.90           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m schoolslag                         9 - 10 jaar
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig   1:55.64 0002974    1:54.13           
        swimkick
          1:54.13
  2. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig   2:02.44 0101514    2:02.54           
          2:02.54
  3. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig   2:03.63 0101512    2:03.45           
          2:03.45
  4. Serena Schreurs               MOSA~regio             2:05.10 0003638    2:07.48           
          2:07.48
  5. Rebecca Schmitz               MOSA~regio                  NT 0102036    2:20.65           
          2:20.65
  6. Eveline Brauer                MOSA~regio                  NT 0102034    2:42.26           
          2:42.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig   1:56.05 0101167    1:56.25           
        swimkick
          1:56.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:19.13 9107878    1:21.39           
          1:21.39
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:22.65 9404962    1:22.95           
          1:22.95
  3. Floor Brouwer                 MOSA~regio             1:29.56 9703012    1:28.29           
          1:28.29
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:28.62 9602096    1:30.62           
          1:30.62
  5. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:32.85 9801108    1:30.98           
          1:30.98
  6. Birgit Hanssen                ROB                    1:34.12 9703194    1:33.95           
          1:33.95
  7. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:34.29 9604126    1:33.98           
          1:33.98
  8. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:32.92 9704548    1:38.06           
          1:38.06
  9. Rayna Maassen                 ROB                    1:41.75 9304084    1:41.10           
          1:41.10
 10. Nicka v Berlo                 Noord Limburg(SG)      1:53.08 9805664    1:53.42           
          1:53.42
 11. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      1:56.29 9904394    1:54.36           
          1:54.36
 12. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)      2:00.71 9904716    1:54.64           
          1:54.64
 DIS Lowaine Jaspers               Noord Limburg(SG)      1:53.08 9805574    1:57.16           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:57.16
AFGE Joy Gijpmans                  ROB                    1:45.48 9406826                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig   1:05.64 8000265    1:06.36           
          1:06.36
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.91 9200249    1:07.47           
          1:07.47
  3. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:23.40 9601257    1:21.23           
          1:21.23
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:24.48 9503691    1:24.16           
          1:24.16
  5. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:41.28 9801229    1:43.02           
          1:43.02
  6. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)      1:45.13 9704799    1:43.22           
          1:43.22
  7. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:42.56 9702287    1:43.76           
          1:43.76
  8. Dion Rats                     Noord Limburg(SG)      1:51.52 9804761    1:47.36           
          1:47.36
  9. Jiry Maassen                  ROB                    1:47.77 9800889    1:47.54           
          1:47.54
 10. Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:45.50 9901099    1:47.77           
          1:47.77
 11. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:48.97 9703861    1:51.02           
          1:51.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 5 en later
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:39.73 0000164    1:31.50           
          1:31.50
  2. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:44.48 0000524    1:38.05           
          1:38.05
  3. Britt Gijpmans                ROB                    1:48.33 0001404    1:39.70           
          1:39.70
  4. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   1:43.88 0100546    1:41.39           
          1:41.39
  5. Daphne Thijssen               ROB                    1:50.19 0001078    1:41.64           
          1:41.64
  6. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig        NT 0003166    1:43.57           
          1:43.57
  7. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)           NT 0200074    1:52.48           
          1:52.48
  8. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:55.89 0100480    1:56.29           
          1:56.29
  9. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)      2:06.98 0001378    2:00.76           
          2:00.76
 10. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938    2:22.45           
          2:22.45
AFGE Marit van Emmerik             ROB                    1:53.67 0001406                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:25.90 0000267    1:26.80           
          1:26.80
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:27.88 0000263    1:27.16           
          1:27.16
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:51.76 0002253    1:45.33           
          1:45.33
  4. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)      1:57.61 0002853    1:53.04           
          1:53.04
  5. Lesley Hawinkels              ROB                    2:06.80 0000937    2:00.07           
          2:00.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 3 en later
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hugo Hesen                    Noord Limburg(SG)        37.02 0300403      36.27           
        swimkick


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m schoolslag          Meisjes Minioren 3, 4 en 5
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     27.73 0200550      28.52           
        swimkick
  2. Anna van Kuijk                Heldense Zwemverenig        NT 0300564      31.73           
  3. Anouk Timmermans              MOSA~regio               33.23 0300646      33.04           
  4. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        31.49 0200560      34.42           
  5. Maura van Boxtel              Noord Limburg(SG)        34.49 0300428      35.10           
  6. Sanne Delvaux                 MOSA~regio                  NT 0400136      37.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag                         9 - 10 jaar
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     25.56 0002974      23.48           
        swimkick
  2. Renee Schinck                 Noord Limburg(SG)           NT 0004000      24.49           
  3. Zeyda Koc                     Noord Limburg(SG)           NT 0102196      24.99           
  4. Serena Schreurs               MOSA~regio               26.04 0003638      25.13           
  5. Anouk van der Wielen          Heldense Zwemverenig     26.57 0101514      26.42           
  6. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     26.95 0101512      26.60           
  7. Rebecca Schmitz               MOSA~regio               29.60 0102036      29.63           
  8. Eveline Brauer                MOSA~regio                  NT 0102034      31.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
31-10-2010                                 swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse v.d. A                  Noord Limburg(SG)           NT 9903959      23.67           
        swimkick
  2. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     26.51 0101167      24.51           
  3. Rik Pepping                   Noord Limburg(SG)           NT 0003559      25.20           
  4. Dion Tramontana               MOSA~regio                  NT 0102433      27.26           
  5. Yessin Maamar                 MOSA~regio               29.86 0002801      27.35           
  6. Quentin Verhagen              Noord Limburg(SG)           NT 0101955      29.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:32.05 9500752    2:33.09           
          1:14.27  2:33.09
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      2:34.28 9400830    2:39.07           
          1:16.36  2:39.07
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:44.67 9603098    2:42.54           
          1:20.36  2:42.54
  4. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   2:39.75 9105162    2:43.20           
          1:18.20  2:43.20
  5. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:43.45 9406418    2:45.74           
          1:22.23  2:45.74
  6. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:52.28 9703018    2:52.38           
          1:24.43  2:52.38
  7. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:50.51 9702664    2:54.87           
          1:26.21  2:54.87
  8. Maartje Janssen               MOSA~regio             3:04.79 9705720    2:55.90           
          1:26.54  2:55.90
  9. Judith Wienen                 MOSA~regio             2:55.19 9701644    3:01.60           
          1:29.26  3:01.60
 10. Yvonne Hintzen                ROB                    3:07.57 8901754    3:01.80           
          1:28.42  3:01.80
 11. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   3:00.92 9202912    3:06.80           
          1:32.23  3:06.80
 12. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:04.93 9700916    3:08.61           
          1:33.28  3:08.61
 13. Jesse Hebben                  ROB                    3:39.42 9601552    3:10.73           
          1:32.82  3:10.73
 14. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)      3:17.76 9704816    3:12.73           
          1:35.76  3:12.73
 15. Jose Janssen                  MOSA~regio             3:30.38 8907324    3:13.64           
          1:35.01  3:13.64
 16. Vivian Schraven               MOSA~regio             3:23.88 9804138    3:15.21           
          1:37.41  3:15.21
 17. Lisan van Emmerik             ROB                    3:21.60 9703006    3:15.60           
          1:36.16  3:15.60
 18. Gina Feenstra                 MOSA~regio                  NT 9802798    3:16.45           
          1:34.60  3:16.45
 19. Maud Gijpmans                 MOSA~regio                  NT 9505896    3:18.89           
          1:36.36  3:18.89
 20. Jenneke Schouwenberg          MOSA~regio                  NT 9406326    3:20.09           
          1:37.67  3:20.09
AFGE Lieke Seelen                  MOSA~regio             2:55.53 9701642                      
AFGE Shirley Thijssen              ROB                    3:12.51 9601550                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:32.56 9503497    2:33.06           
          1:15.40  2:33.06
  2. Alec Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:33.52 9104305    2:39.02           
          1:17.80  2:39.02
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             2:45.45 9701177    2:39.82           
          1:17.60  2:39.82
  4. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:35.97 8805005    2:40.22           
          1:18.32  2:40.22
  5. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             2:45.47 9603197    2:41.30           
          1:18.00  2:41.30
  6. Sven Brouwer                  MOSA~regio             2:52.75 9504449    2:44.94           
          1:20.04  2:44.94
  7. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:21.71 9604879    3:18.04           
          3:18.04
AFGE Merijn Janssen                MOSA~regio                  NT 8806704                      
AFGE Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:46.38 9501273                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 3 en later
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)        29.19 0200315      26.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        31.98 9107878      31.88           
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     36.60 9404962      37.05           
  3. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     36.51 9602096      38.26           
  4. Jesse Hebben                  ROB                      37.46 9601552      41.82           
  5. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        42.10 9701374      42.67           
  6. Charlotte Jaspers             ROB                      40.51 8805830      43.89           
  7. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     44.14 9801364      46.13           
  8. Tetske Keijsers               MOSA~regio               48.65 9306282      48.66           
  9. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     56.38 9904046      50.29           
 10. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     55.73 9904044      53.89           
 11. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     52.64 9902186    1:02.51           
AFGE Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        43.32 9700918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.89 9200249      27.18           
  2. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               30.76 9601257      30.47           
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     30.54 8900033      30.95           
  4. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     31.73 9406127      32.45           
  5. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     33.52 9204443      32.60           
  6. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     35.95 9602921      36.02           
  7. Joop van der Linden           MOSA~regio               35.95 9104839      38.75           
  8. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     48.95 9703861      51.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Gemengd, 4 x 25m vrije slag                       9 - 11 jaar
31-10-2010                   2jongens/2meisjes min 4/5/6 swimkick                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)           NT            1:20.93           
        swimkick
        Renee Schinck, 00                          Zeyda Koc, 01
        Jesse v.d. A, 99                           Rik Pepping, 00
          1:20.93

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   1:30.27            1:22.72           
        Benthe Janssen, 00                         Anne Roeven, 01
        Tijn Janssen, 01                           Anouk van der Wielen, 01
          1:22.72

 DIS mosa-regio                    MOSA~regio                  NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Yessin Maamar, 00                          Dion Tramontana, 01
        Rebecca Schmitz, 01                        Serena Schreurs, 00


  BM Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      1:43.66            1:24.95           
        Channa van Boxtel, 01                      Ciel Hesen, 00
        Wouter de Groot, 00                        Dylan Hoven, 00
          1:24.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:22.45            4:28.23           
        Lizzy Janssen, 95                          Roxanne Vossen, 94
        Melanie van den Beuken, 91                 Eline van de Ven, 97
          1:03.73  4:28.23

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:21.83            4:32.04           
        Margot v. Iersel, 96                       Minke Janssen, 94
        Denise Peeters, 94                         Bernadette Verstegen, 91
          1:11.27  4:32.04

  3. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             4:53.47            4:51.04           
        Maartje Janssen, 97                        Rianne Mooren, 97
        Floor Brouwer, 97                          Judith Wienen, 97
          1:11.60  4:51.04

  4. Heldense Zwemvereniging 2     Heldense Zwemverenig   4:56.07            4:57.86           
        Linda Roeffen, 94                          Carley Donders, 96
        Maud Cox, 98                               Daniek van de Ven, 97
          1:12.89  4:57.86

  5. ROB 1                         ROB                    4:57.00            5:06.73           
        Birgit Hanssen, 97                         Charlotte Jaspers, 88
        Yvonne Hintzen, 89                         Kiki Sturme, 90
          1:14.26  5:06.73

  6. MOSA~regio 2                  MOSA~regio             5:20.67            5:21.23           
        Gina Feenstra, 98                          Vivian Schraven, 98
        Maud Gijpmans, 95                          Jenneke Schouwenberg, 94
          1:17.82  5:21.23

  7. ROB 2                         ROB                    5:23.28            5:28.17           
        Lieke Hintzen, 85                          Jesse Hebben, 96
        Rayna Maassen, 93                          Lisan van Emmerik, 97
          1:18.62  5:28.17

  8. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      5:38.75            5:37.20           
        Joël Hoven, 97                             Naomi Euwes, 97
        Hanna Schaminee, 99                        Maxime Rintjema, 97
          1:19.31  5:37.20

AFGE Noord Limburg(SG) 3           Noord Limburg(SG)      6:50.99                              
        Nicka v Berlo, 98                          Lowaine Jaspers, 98
        Sarah Bos, 97                              Sharon Aerdts, 99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
31-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:01.88            4:01.88           
        Richard Claus, 80                          Ricardo Vullings, 92
        Bart Alberts, 89                           Michel Ebisch, 92
            56.28  4:01.88

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:06.63            4:12.20           
        Nick Wientjens, 95                         Rob Arts, 88
        Alec Ebskamp, 91                           Kasper v. Dijk, 92
          1:04.33  4:12.20

  3. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             4:56.15            5:03.32           
        Sven Brouwer, 95                           Rick Delvaux, 99
        Djeremy Hesseling, 96                      Bart van der Linden, 98
          1:05.86  5:03.32

AFGE Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      5:45.14                              
        Dion Rats, 98                              Nanno Vamos, 96
        Bart Versteegen, 97                        Hugo v. Iersel, 97




SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)