Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 12. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick deel 3 2008-2009 Landgraaf
Landgraaf, 5.2.2009


Programmanr. 1
5.2.09
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Josiah VerschoorNimo32.3427.58
2.Bodhi MichielsNimoNT32.81
3.Wesley DohmenNimo34.2533.20
4.Timo WijnsmaNimoNT35.38
5.Jasper ThomasNimo35.4436.11

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sharon LoncnarNimoNT31.19
2.Jessie DautzenbergNimoNT35.62
3.Chelsea LoncnarNimoNT42.67
4.Sharessa MoonenNimo52.2247.52
AFGEMLorena Linden van derNimo37.95
AFGEMKim CrombachKzpcNT100592
AFGEMMaud FrissenKzpc31.210000148
AFGEMKyara HuynenKzpcNT100594
AFGEMChristel PlutaKzpcNT1646


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.2.09
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Tom FrissenKzpc23.45970013924.06
2.Randel OoijenNimoNT30.04
3.Jean-Pierre WijnNimo36.8730.91
4.Luc BeckersNimoNT32.58
5.Jason KölgenNimoNT37.70

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Arijana AlijagicKzpc23.75990282623.20
2.Demy Roessel vanNimo34.0229.79
3.Madelena GuticNimoNT32.49
AFGEMManon SalobirKzpc24.039803282
AFGEMJeannou CoerverKzpc27.599902824


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.2.09
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Anour DlalatNimoNT1:02.70
2.Sofian Ait MelloukNimoNT1:04.22


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.2.09
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.David PaulissenNimo57.75970348956.42
AFGEMJimmy Linden van derNimo1:11.179703471

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Esmee VersteegenNimo53.54980443854.61
2.Pilar AlgeraNimo57.32980302054.87
3.Kitty Hunt AlneNimoNT1:03.49


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.2.09
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Josiah VerschoorNimoNT32.04
2.Bodhi MichielsNimoNT33.96
3.Wesley DohmenNimo37.3934.41
4.Jasper ThomasNimoNT37.06
5.Timo WijnsmaNimoNT44.54

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sharon LoncnarNimoNT28.40
2.Maud FrissenKzpc30.07000014830.93
3.Chelsea LoncnarNimoNT36.20
4.Jessie DautzenbergNimoNT41.32
5.Sharessa MoonenNimo48.6951.21
AFGEMKyara HuynenKzpcNT100594
AFGEMChristel PlutaKzpcNT1646
AFGEMLorena Linden van derNimoNT
AFGEMKim CrombachKzpc28.94100592


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.2.09
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Tom FrissenKzpc25.76970013927.68
2.Randel OoijenNimoNT31.34
3.Jean-Pierre WijnNimoNT33.61
4.Jason KölgenNimoNT36.92
5.Luc BeckersNimoNT40.33

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Arijana AlijagicKzpc23.15990282622.79
2.Madelena GuticNimoNT28.76
3.Demy Roessel vanNimoNT31.11
AFGEMManon SalobirKzpc24.499803282
AFGEMJeannou CoerverKzpcNT9902824


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.2.09
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Anour DlalatNimoNT1:09.50
2.Sofian Ait MelloukNimoNT1:09.51


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.2.09
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

AFGEMJimmy Linden van derNimo57.969703471

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Esmee VersteegenNimo54.43980443853.37
2.Kitty Hunt AlneNimoNT56.43


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.2.09
100m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.David PaulissenNimoNT970348955.481:53.29

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Pilar AlgeraNimoNT98030201:03.372:15.11


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.2.09
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:30.002:08.55
Sofian Ait Mellouk
Anour Dlalat
00
01
Josiah Verschoor
Wesley Dohmen
00
00
2.Nimo 2Nimo2:30.002:50.62
Jasper Thomas
Bodhi Michiels
02
02
Timo Wijnsma
Sharessa Moonen
00
02


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.2.09
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo1:50.001:38.04
David Paulissen
Esmee Versteegen
97
98
Jimmy Linden van der
Pilar Algera
97
98
2.Nimo 2Nimo2:00.001:50.98
Jean-Pierre Wijn
Demy Roessel van
99
99
Luc Beckers
Kitty Hunt Alne
98
98