Nr. 1. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick 1
Landgraaf, 7.10.2010


Programmanr. 1
7-10-2010
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 2
7-10-2010
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Mohamed Al BadriNimo41.5932.31

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Sisa Al BadriNimoNT37.46


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-10-2010
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Jasper ThomasNimo1:03.89020042757.07
2.Rodney OoijenNimoNT59.18
3.Milan LuthjensNimoNT1:00.80

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimoNT020095258.89
2.Nikki StarremansNimoNT1:00.35
3.Iris DijkstraNimoNT1:01.42


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-10-2010
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Jylano NahrNimoNT59.04
2.Dion LuthjensNimo1:17.291:02.13

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Adine MeensNimoNT1:06.66


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-10-2010
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
7-10-2010
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Mohamed Al BadriNimo38.1038.43

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Sisa Al BadriNimoNT38.18


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-10-2010
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Jasper ThomasNimo1:05.8202004271:01.83
2.Rodney OoijenNimoNT1:06.93
3.Milan LuthjensNimoNT1:09.69

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimoNT02009521:02.29
2.Iris DijkstraNimoNT1:06.42
3.Nikki StarremansNimoNT1:11.36


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-10-2010
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dion LuthjensNimo1:06.461:04.58
2.Jylano NahrNimoNT1:09.05

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Adine MeensNimo1:12.641:17.41