Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 5. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 1 en 2
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Alle, 25m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 16. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Alle, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 21. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 24. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5 en later


NIMO sprintwedstrijd 2010
Landgraaf, 15.7.2010


Programmanr. 1
15.7.10
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo31.21930437430.63
2.Bo PeetersNimo31.46930656432.24
3.Michelle HackingNimo32.65910764632.57
4.Nina GrispenZC Valkenburg33.12970065633.31
5.Sanne KerkhoffNimo34.74930553035.35
6.Laura van der AalstKimbria37.38900000637.15
7.Anke SnijkersNimo37.80920163837.80
8.Bo KerkhoffNimo36.04950237637.90
9.Jennay LapreNimo35.59840339838.74
10.Carlijn JaspersNimo37.15940579839.75
11.Tayo KamaansingNimo42.97970529041.76
12.Lisa JongenNimo42.36960492442.37
13.Michelle BarteletZC Valkenburg43.29980218449.08
AFGEMKatrien KurversNimo42.539503408
AFGEMChloé RutzerveldNimo32.899203450


<< TOP >>
Programmanr. 2
15.7.10
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max GrispenZC Valkenburg29.12950178328.02
2.Jeroen CustersKimbria30.54910631930.20
3.Yoeri CuijpersNimo30.20940396930.37
4.Indji TanNimo30.89910297330.63
5.Thijs VillevoijeNimo31.54910658931.16
6.Steven OosterhofNimo32.07840317331.58
7.Ralf te LamNimo31.61910138931.64
8.Glenn RompelbergKimbria30.73930380731.68
9.Joeri KerkhoffNimo31.81950168931.89
10.Tom GoffinNimo34.95860445733.32
11.Karsten MeijersKimbria36.93900495937.95
DISDavid AufdenkampNimo55.86950170150.34
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.7.10
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stella PeetersNimo41.79990081246.35
2.Chayenne OdenhovenNimo51.00000046856.71
3.Jessie DautzenbergNimoNT01018261:02.62
4.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg1:04.9201006161:05.48


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.7.10
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dario van HulstZC Valkenburg44.60990316940.36
2.Bas DijkstraNimo47.75000004351.35
3.Leroy de BrouwerNimo48.28990073959.45


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.7.10
25m vlinderslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
AFGEMAshraf Ait MelloukNimo31.390300131


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.7.10
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mignon PeetersNimo33.24970104833.99
2.Ingrid JansenNimo35.15870559235.16
3.Fanny RobbertsenNimo34.83910262235.91
4.Kimberley de BrouwerNimo36.56950539236.85
5.Emma WillemsNimo36.89930103637.39
6.Laura van der AalstKimbria37.50900000639.56
7.Melanie LeunissenNimo40.90980067239.78
8.Nieske JanssenNimo39.28960132840.03
9.Lieke JanssenNimo38.89930595440.39
10.Michelle BarteletZC Valkenburg42.09980218441.39
11.Marjolein DautzenbergNimoNT830278241.74
12.Priscilla de BrouwerNimo46.05930744845.89
13.Lisa SnijkersNimo49.58970011248.15
14.Yvon VermeereNimoNT58.89
AFGEMKirsten LangenNimo45.609108228
AFGEMShannon OdenhovenNimo41.209703608


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.7.10
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald WaldusNimo31.65920627530.90
2.Jeroen CustersKimbria29.86910631931.60
3.Andreas WaldusNimo34.38950358133.50
4.Kiowa KamaansingNimo35.38950012534.99
5.Glenn RompelbergKimbria32.79930380735.42
6.Tom HinskensNimo35.66900724135.64
7.Franz te LamNimo35.21640044938.98
8.Karsten MeijersKimbria39.36900495940.72
DISRandel OoijenNimo52.26980410749.92
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 8
15.7.10
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg58.76010061649.37
2.Madelena GuticNimo1:01.78990407657.48
AFGEMLouise ShirrasNimo56.360102322


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.7.10
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leroy de BrouwerNimo44.90990073945.31
2.Sofian Ait MelloukNimo1:01.71000170756.91
DISMohamed Al badriNimoNT1:20.64
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.7.10
25m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
BMMilan LuthjensNimoNT31.06


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.7.10
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chloé RutzerveldNimo35.88920345036.57
2.Sanne KerkhoffNimo38.91930553040.22
3.Fanny RobbertsenNimo39.72910262241.32
4.Michelle HackingNimo41.36910764642.25
5.Laura van der AalstKimbria44.76900000645.47
6.Marjolein DautzenbergNimoNT830278246.46
7.Suzan VermeereNimo48.72930774449.31
8.Yvon VermeereNimoNT58.52
DISLavinia NotermansNimoNT48.98
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.7.10
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freddie GeerlingsNimo31.21790037932.33
2.Sander SlaghuisNimo33.60880530532.75
3.Camiel SmeetsNimo37.86940091136.39
4.Tom GoffinNimo36.54860445736.46
5.Glenn RompelbergKimbria36.51930380737.92
6.Charan SplinterNimo38.67940674638.25
7.Jeroen CustersKimbria36.57910631938.87
8.Yoeri CuijpersNimo37.70940396939.17
9.Karsten MeijersKimbria42.78900495943.86
10.Bart-Jan PloumenNimo51.61930680549.41
11.Youri BeckersNimoNT1:03.32


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.7.10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg56.37010061654.99
2.Demy van RoesselNimo56.96990366655.03
3.Joey SyedNimo1:08.0700033301:08.79
4.Adine MeensNimoNT1:12.64
AFGEMLouise ShirrasNimo57.130102322


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.7.10
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley DohmenNimo57.92000216758.39
2.Mohamed Al badriNimoNT1:21.86
DISJosiah VerschoorNimo51.910002165
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISAnour DlalatNimo1:02.6401011371:03.20
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.7.10
25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly DaemenNimo27.42020095228.32
2.Jasper ThomasNimo29.24020042729.63
3.Demi van HulstZC Valkenburg32.54030014030.90
4.Iris DijkstraNimoNT33.10
DISRodney OoijenNimoNT28.05
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

BMNikki StarremansNimoNT33.63


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.7.10
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo27.89930437428.20
2.Ingrid JansenNimo29.51870559230.17
3.Nina GrispenZC Valkenburg29.85970065630.51
4.Anke SnijkersNimo30.42920163830.59
5.Bo PeetersNimo29.43930656430.80
6.Mignon PeetersNimo30.89970104831.07
7.Jennay LapreNimo33.20840339832.40
8.Kimberley de BrouwerNimo31.95950539232.93
9.Bo KerkhoffNimo31.48950237632.95
10.Melanie LeunissenNimo32.51980067233.52
11.Emma WillemsNimo32.63930103634.27
12.Lieke JanssenNimo33.83930595434.41
13.Tayo KamaansingNimo34.45970529034.62
14.Michelle BarteletZC Valkenburg35.63980218435.16
15.Nieske JanssenNimo34.22960132835.45
16.Lisa JongenNimo35.78960492435.62
17.Carlijn JaspersNimo33.13940579835.76
18.Laura van der AalstKimbria33.77900000636.10
19.Suzan VermeereNimo37.03930774436.83
20.Lavinia NotermansNimoNT38.91
21.Priscilla de BrouwerNimo38.58930744841.36
22.Lisa SnijkersNimo43.64970011242.44
AFGEMShannon OdenhovenNimo34.919703608
AFGEMKatrien KurversNimo35.729503408
AFGEMKirsten LangenNimo37.839108228


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.7.10
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen CustersKimbria25.89910631926.34
2.Camiel SmeetsNimo27.16940091126.54
3.Glenn RompelbergKimbria26.99930380726.86
4.Sander SlaghuisNimo26.54880530526.94FJ 1
5.Ronald WaldusNimo26.39920627526.94FJ 2
6.Kiowa KamaansingNimo27.20950012527.20
7.Freddie GeerlingsNimo26.67790037927.65
8.Max GrispenZC Valkenburg27.69950178327.67
9.Indji TanNimo27.95910297327.93
10.Thijs VillevoijeNimo27.39910658928.28
11.Ralf te LamNimo28.18910138928.60
12.Steven OosterhofNimo28.90840317328.71
13.Joeri KerkhoffNimo29.45950168928.87
14.Andreas WaldusNimo29.73950358130.29
15.Karsten MeijersKimbria30.07900495930.95
16.Franz te LamNimo30.77640044931.40
17.Charan SplinterNimo32.72940674632.21
18.Bart-Jan PloumenNimo38.69930680536.83
19.Tom HinskensNimo32.65900724137.26
20.Randel OoijenNimo43.73980410741.92
21.David AufdenkampNimo46.46950170146.07
22.Youri BeckersNimoNT58.24


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.7.10
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stella PeetersNimo38.60990081240.61
2.Demy van RoesselNimo44.12990366640.99
3.Chayenne OdenhovenNimo45.26000046846.45
4.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg53.54010061646.46
5.Madelena GuticNimo55.35990407652.83
6.Jessie DautzenbergNimo57.80010182655.32
7.Joey SyedNimo55.26000333055.39
8.Adine MeensNimoNT1:08.07


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.7.10
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dario van HulstZC Valkenburg36.97990316935.81
2.Bas DijkstraNimo38.29000004337.73
3.Josiah VerschoorNimo45.09000216544.73
4.Wesley DohmenNimo47.47000216745.78
5.Sofian Ait MelloukNimo48.53000170746.80
6.Anour DlalatNimo47.51010113749.15

BMDion LuthjensNimoNT1:03.92


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.7.10
25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rodney OoijenNimoNT22.49
2.Kelly DaemenNimo21.92020095223.43
3.Jasper ThomasNimo26.48020042724.55
4.Iris DijkstraNimoNT26.24
5.Demi van HulstZC Valkenburg23.40030014029.26
AFGEMAshraf Ait MelloukNimo23.710300131

BMMilan LuthjensNimoNT26.66
BMNikki StarremansNimoNT29.14


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.7.10
Dames, 4 x 50m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.kimbriaKimbriaNT2:00.73
Karsten Meijers
Laura van der Aalst
90
90
30.46Glenn Rompelberg
Jeroen Custers
93
91
2.Nimo 2Nimo2:02.892:05.59
Melissa Meijer
Anke Snijkers
93
92
27.95Emma Willems
Kimberley de Brouwer
93
95
3.Nimo 3Nimo2:03.392:08.75
Bo Peeters
Chloé Rutzerveld
93
92
30.95Sanne Kerkhoff
Melanie Leunissen
93
98
4.ZC ValkenburgZC ValkenburgNT2:09.56
Nina Grispen
Michelle Bartelet
97
98
30.50Dario van Hulst
Max Grispen
99
95
5.Nimo 4Nimo2:05.082:10.13
Ingrid Jansen
Michelle Hacking
87
91
30.42Bo Kerkhoff
Lieke Janssen
95
93
6.Nimo 1Nimo2:09.292:14.25
Mignon Peeters
Nieske Janssen
97
96
30.90Fanny Robbertsen
Carlijn Jaspers
91
94
7.Nimo 6Nimo2:28.722:35.92
Lisa Snijkers
Lisa Jongen
97
96
43.26Tayo Kamaansing
Priscilla de Brouwer
97
93
8.NimoNimoNT2:40.70
Yvon Vermeere
Suzan Vermeere
93
93
53.45Marjolein Dautzenberg
Jennay Lapre
83
84


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.7.10
Heren, 4 x 50m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 4Nimo1:51.791:52.21
Camiel Smeets
Yoeri Cuijpers
94
94
27.24Joeri Kerkhoff
Kiowa Kamaansing
95
95
2.Nimo 3Nimo1:55.401:55.86
Ronald Waldus
Thijs Villevoije
92
91
27.05Charan Splinter
Steven Oosterhof
94
84
3.Nimo 2Nimo1:56.481:58.71
Sander Slaghuis
Andreas Waldus
88
95
26.80Franz te Lam
Tom Goffin
64
86
4.Nimo 1Nimo1:55.451:59.02
Freddie Geerlings
Indji Tan
79
91
28.20Tom Hinskens
Ralf te Lam
90
91


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.7.10
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo3:03.333:04.15
Stella Peeters
Madelena Gutic
99
99
39.42Chayenne Odenhoven
Demy van Roessel
00
99
2.NimoNimoNT4:13.28

Jessie Dautzenberg

01
1:02.54Joey Syed
Adine Meens
00
01


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.7.10
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:49.642:48.94
Leroy de Brouwer
Wesley Dohmen
99
00
40.78Josiah Verschoor
Bas Dijkstra
00
00