Als de bijlage afbeeldingen bevat, worden deze niet weergegeven.  De oorspronkelijke bijlage downloaden
Page 1
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 1
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 1
Jongens, 100m vrije slag
Minioren 4 en later
07-10-2007 - 14:00
Resultaten
Rang
Tijd
1. Jordy SEVERINS
Eurode KZC
1:26.11
9800559
1:22.01
2. Devi WEBER
Nimo
1:37.32
9801215
1:35.55
3. Reuben SMITS
Eurode KZC
1:36.79
9800055
1:40.06
4. Valentijn KOKKELMANS
Mosaqua
NT
9900317
1:44.44
5. Tijn WOLFHAGEN
Eurode KZC
1:58.74
9800427
1:46.42
6. Kelvin KUYER
ZON S&S
NT
9900963
1:59.54
7. Liam GADET
MZ&PC
NT
9900307
2:02.13
8. Joshua SINKIEWICZ
ZON S&S
NT
9900431
2:03.12
9. Kjell BAKKER
ZON S&S
NT
0000297
2:16.17
DIS Rowan STEENGRAVER
ZON S&S
NT
0000135
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
Programmanr. 2
Meisjes, 100m schoolslag
Minioren 2 en 3
07-10-2007 - 14:05
Resultaten
Rang
Tijd
1. Mariecke de BEER
ZON S&S
NT
9900524
1:59.76
2. Nina VRIEZELAAR
MZ&PC
NT
9900570
2:01.78
3. Demi KIEVIT
ZON S&S
NT
9900978
2:02.32
4. Luca COX
MZ&PC
NT
9900576
2:06.20
5. Denise BLOK
MZ&PC
NT
9900572
2:06.26
6. Stella PEETERS
Nimo
NT
9900812
2:17.40
DIS Sky CURVERS
ZON S&S
NT
00cuagv
2:24.92
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Programmanr. 3
Jongens, 100m rugslag
Minioren 5
07-10-2007 - 14:05
Resultaten
Rang
Tijd
1. Jeroen de CROOCK
ZC Valkenburg
1:30.09
9702025
1:28.39
2. Daniël IZBAS
ZON S&S
NT
9702919
1:59.58
DIS Danny HAMERS
Eurode KZC
1:46.30
9701169
1:41.48
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Rick KNOPS
Mosaqua
NT
9701063
2:13.22
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG Stan KEULEN
Eurode KZC
NT
9702421
Programmanr. 4
Meisjes, 50m vlinderslag
Minioren 4
07-10-2007 - 14:10
Resultaten
Rang
Tijd
1. Carmen van de RIJT
MZ&PC
51.22
9801412
41.61
2. Chayenne POORTS
Nimo
43.89
9800670
41.82
3. Joanna VERJANS
Eurode KZC
43.57
9800582
46.54
4. Rianne de CROOCK
ZC Valkenburg
53.11
9801466
47.44
5. Janina BECKERS
Eurode KZC
48.45
9800574
48.83
6. Melanie LEUNISSEN
Nimo
1:12.20
9800672
53.82
7. Shania HAENEN
Eurode KZC
NT
9802528
55.38
8. Jennifer KEMP
ZON S&S
NT
9802666
56.75

Page 2
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 2
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 4, Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Rang
Tijd
9. Rani SKRABANJA
Mosaqua
NT
9800992
57.45
10. Gwen PELZER
Mosaqua
NT
9800600
1:03.06
DIS Anouk de ROOY
ZON S&S
NT
9802668
1:14.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Programmanr. 5
Jongens, 200m vrije slag
Minioren 6
07-10-2007 - 14:10
Resultaten
Rang
Tijd
1. Timo BILLMAN
Eurode KZC
NT
9601033
2:49.43
100m:
1:20.93
200m:
2:49.43
2. Tim RAMAEKERS
ZON S&S
3:05.02
9600629
2:53.73
100m:
1:25.14
200m:
2:53.73
3. Martijn WEINBERG
Nimo
3:04.39
9600955
2:54.51
100m:
1:23.33
200m:
2:54.51
4. Bas KERCKHOFFS
ZC Valkenburg
NT
9601571
2:56.22
100m:
1:24.39
200m:
2:56.22
5. Roy VINK
Mosaqua
3:25.42
9601031
3:19.10
100m:
1:32.28
200m:
3:19.10
6. Luuk SCHEERDER
ZC Valkenburg
3:33.73
9600393
3:25.17
100m:
1:37.58
200m:
3:25.17
7. Szymon CZURYLO
ZON S&S
NT
9603689
4:10.80
100m:
1:58.10
200m:
4:10.80
8. Mitch SOMERS
ZON S&S
NT
9603831
5:11.66
100m:
2:22.22
200m:
5:11.66
Programmanr. 6
Meisjes, 200m wisselslag
Minioren 5
07-10-2007 - 14:15
Resultaten
Rang
Tijd
1. Elishia SINKIEWICZ
ZON S&S
NT
9702110
3:10.04
50m:
44.35
200m:
3:10.04
2. Mignon PEETERS
Nimo
3:34.25
9701048
3:29.19
50m:
47.98
200m:
3:29.19
3. Nina GRISPEN
ZC Valkenburg
NT
9700656
3:32.07
50m:
47.82
200m:
3:32.07
4. Kathleen de BEER
ZON S&S
NT
9702638
3:40.42
50m:
52.36
200m:
3:40.42
5. Joëlle SAVELBERG
Eurode KZC
NT
9702464
3:42.45
50m:
53.87
200m:
3:42.45
6. Iris PELZER
Mosaqua
NT
9701518
3:48.53
50m:
56.58
200m:
3:48.53
7. Chantal VELDMAN
Nimo
NT
9703000
3:57.29
50m:
56.89
200m:
3:57.29
8. Marijke LINDELAUF
ZON S&S
NT
9702640
4:26.59
50m:
59.06
200m:
4:26.59
DIS Lisa SNIJKERS
Nimo
4:43.54
9700112
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd)., +VC

Page 3
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 3
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 7
Jongens, 200m vrije slag
Junioren 1 en 2
07-10-2007 - 14:20
Resultaten
Rang
Tijd
1. Lester SNACKERS
ZC Valkenburg
2:17.84
9400947
2:13.84FJ 1
100m:
1:05.00
200m:
2:13.84
2. Ruben KLINKERS
ZC Valkenburg
2:18.69
9403511
2:13.84FJ 2
100m:
1:05.98
200m:
2:13.84
3. Lucas GREVEN
ZC Valkenburg
2:24.18
9501941
2:17.71
100m:
1:06.62
200m:
2:17.71
4. Arthur van NOORDEN
ZC Valkenburg
2:25.66
9501239
2:21.45
100m:
1:08.02
200m:
2:21.45
5. Jelle PELTZER
ZC Valkenburg
2:42.95
9403779
2:31.37
100m:
1:11.92
200m:
2:31.37
6. Boy COORT
ZON S&S
2:32.51
9402283
2:32.53
100m:
1:10.68
200m:
2:32.53
7. Dylan NOTTEN
ZC Valkenburg
2:33.39
9500099
2:34.33
100m:
1:14.04
200m:
2:34.33
8. Max GRISPEN
ZC Valkenburg
3:09.56
9501783
2:34.80
100m:
1:15.52
200m:
2:34.80
9. Mateusz CZURYLO
ZON S&S
2:50.90
9503717
2:41.53
100m:
1:17.06
200m:
2:41.53
10. Jeffrey SCHIJNS
Eurode KZC
NT
9401797
2:45.06
100m:
1:18.84
200m:
2:45.06
11. Jeroen MARTIN
MZ&PC
3:25.06
9500839
2:45.57
100m:
1:18.64
200m:
2:45.57
12. Joeri CUIJPERS
Nimo
3:00.15
9403969
2:49.58
100m:
1:17.74
200m:
2:49.58
13. Joep NIEZINK
ZC Valkenburg
3:08.65
9405349
2:57.50
100m:
1:22.18
200m:
2:57.50
14. Laurence SMITS
Eurode KZC
2:54.90
9500007
2:59.30
100m:
1:27.48
200m:
2:59.30
15. Axel SKRABANJA
Mosaqua
3:02.19
9503645
3:03.96
100m:
1:25.58
200m:
3:03.96
16. Yannick de LIEGE
ZC Valkenburg
3:20.33
9403107
3:17.52
100m:
1:36.46
200m:
3:17.52
17. Roel ROBEERS
ZC Valkenburg
NT
9501241
3:35.84
100m:
1:41.45
200m:
3:35.84
18. Yannic van de KUIT
ZON S&S
NT
9504825
3:41.50
100m:
1:48.06
200m:
3:41.50
19. Loek DOHMEN
Mosaqua
NT
9504233
3:47.44
100m:
1:51.65
200m:
3:47.44
NG.ZA Farid GHANI
MZ&PC
3:52.46
9404707
AFGEM Max ESSERS
ZC Valkenburg
3:22.43
9502413

Page 4
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 4
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 8
Meisjes, 200m vrije slag
Junioren 1 en 2
07-10-2007 - 14:35
Resultaten
Rang
Tijd
1. Savannah LUKASSEN
Mosaqua
2:47.57
9502400
2:46.74
100m:
1:20.79
200m:
2:46.74
2. Maaike GREVEN
MZ&PC
3:30.29
9500826
2:54.92
100m:
1:25.88
200m:
2:54.92
3. Karin van der AALST
ZON S&S
3:28.26
9501356
2:56.23
100m:
1:24.80
200m:
2:56.23
4. Judith MINGERS
Nimo
3:18.42
9505544
2:56.88
100m:
1:25.91
200m:
2:56.88
5. Vera ODEKERKEN
Mosaqua
3:04.81
9602464
2:58.41
100m:
1:25.08
200m:
2:58.41
6. Maxime NIEMAN
MZ&PC
NT
9504326
3:00.57
100m:
1:26.49
200m:
3:00.57
7. Danae REMMEL
ZON S&S
3:07.60
9600588
3:01.60
100m:
1:25.86
200m:
3:01.60
8. Leonora ARETS
Eurode KZC
3:18.90
9504690
3:01.92
100m:
1:31.98
200m:
3:01.92
9. Loes van REIJMERSDAL
ZC Valkenburg
NT
9504264
3:09.35
100m:
1:31.64
200m:
3:09.35
10. Céline JENNES
ZON S&S
3:15.38
9602154
3:11.38
100m:
1:28.26
200m:
3:11.38
11. Nieske JANSSEN
Nimo
3:21.90
9601328
3:14.71
100m:
1:33.68
200m:
3:14.71
12. Inge BASTINGS
ZC Valkenburg
3:15.51
9603068
3:18.81
13. Emmy LINSSEN
ZON S&S
3:32.15
9600590
3:26.90
100m:
1:35.50
200m:
3:26.90
14. Vera BERGHMANS
MZ&PC
NT
9501918
3:28.91
100m:
1:39.06
200m:
3:28.91
15. Henriëtte van der ROER
ZC Valkenburg
NT
9600686
3:32.67
100m:
1:41.76
200m:
3:32.67
16. Rylana ARNTS
ZON S&S
NT
9603910
3:45.80
100m:
1:41.34
200m:
3:45.80
17. Joyce OTTEN
Mosaqua
NT
9604060
3:59.75
100m:
1:50.47
200m:
3:59.75
AFGEM Janneke van REIJMERSDAL
ZC Valkenburg
NT
9504262
AFGEM Sharon WANDERS
Eurode KZC
2:49.56
9502308
Programmanr. 9
Jongens, 100m rugslag
Minioren 4 en later
07-10-2007 - 14:45
Resultaten
Rang
Tijd
1. Jordy SEVERINS
Eurode KZC
1:44.93
9800559
1:40.96
2. Reuben SMITS
Eurode KZC
1:49.98
9800055
1:46.46
3. Tijn WOLFHAGEN
Eurode KZC
NT
9800427
1:57.18
4. Kelvin KUYER
ZON S&S
NT
9900963
1:57.82
5. Joshua SINKIEWICZ
ZON S&S
NT
9900431
2:05.57
6. Liam GADET
MZ&PC
NT
9900307
2:20.36
DIS Rowan STEENGRAVER
ZON S&S
NT
0000135
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.

Page 5
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 5
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 9, Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later
Rang
Tijd
DIS Devi WEBER
Nimo
1:56.57
9801215
1:46.95
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Kjell BAKKER
ZON S&S
NT
0000297
2:12.23
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZA Valentijn KOKKELMANS
Mosaqua
NT
9900317
Programmanr. 10
Meisjes, 100m wisselslag
Minioren 2 en 3
07-10-2007 - 14:45
Resultaten
Rang
Tijd
1. Denise BLOK
MZ&PC
NT
9900572
1:51.40
DIS Stella PEETERS
Nimo
NT
9900812
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DIS Mariecke de BEER
ZON S&S
NT
9900524
2:04.93
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Nina VRIEZELAAR
MZ&PC
NT
9900570
2:12.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Demi KIEVIT
ZON S&S
NT
9900978
2:15.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Programmanr. 11
Jongens, 100m vrije slag
Minioren 5
07-10-2007 - 14:50
Resultaten
Rang
Tijd
1. Jeroen de CROOCK
ZC Valkenburg
1:24.12
9702025
1:23.92
2. Danny HAMERS
Eurode KZC
1:25.84
9701169
1:27.64
3. Daniël IZBAS
ZON S&S
NT
9702919
1:41.37
4. Rick KNOPS
Mosaqua
NT
9701063
1:57.90
NG Stan KEULEN
Eurode KZC
NT
9702421
Programmanr. 12
Meisjes, 100m schoolslag
Minioren 4
07-10-2007 - 14:50
Resultaten
Rang
Tijd
1. Chayenne POORTS
Nimo
1:51.32
9800670
1:44.10
2. Carmen van de RIJT
MZ&PC
1:45.82
9801412
1:44.70
3. Joanna VERJANS
Eurode KZC
1:50.24
9800582
1:50.34
4. Rianne de CROOCK
ZC Valkenburg
2:00.35
9801466
1:53.44
5. Janina BECKERS
Eurode KZC
2:02.73
9800574
1:57.18
6. Rani SKRABANJA
Mosaqua
NT
9800992
1:58.82
7. Melanie LEUNISSEN
Nimo
1:53.82
9800672
1:59.04
8. Michelle BARTELET
MZ&PC
2:02.56
9802184
2:02.84
9. Gwen PELZER
Mosaqua
NT
9800600
2:09.64
10. Jennifer KEMP
ZON S&S
NT
9802666
2:12.62
11. Jaqueline van DOOREN
MZ&PC
NT
9802970
2:17.98
DIS Shania HAENEN
Eurode KZC
1:55.83
9802528
1:54.91
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DIS Anouk de ROOY
ZON S&S
NT
9802668
2:17.49
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Page 6
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 6
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 13
Jongens, 100m wisselslag
Minioren 6
07-10-2007 - 14:55
Resultaten
Rang
Tijd
1. Timo BILLMAN
Eurode KZC
NT
9601033
1:30.25
2. Bas KERCKHOFFS
ZC Valkenburg
1:37.39
9601571
1:31.20
3. Martijn WEINBERG
Nimo
1:40.51
9600955
1:34.90
4. Roy VINK
Mosaqua
1:52.63
9601031
1:42.32
5. Luuk SCHEERDER
ZC Valkenburg
1:55.07
9600393
1:44.07
DIS Tim RAMAEKERS
ZON S&S
1:34.45
9600629
1:33.10
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Szymon CZURYLO
ZON S&S
NT
9603689
2:05.81
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DIS Mitch SOMERS
ZON S&S
NT
9603831
2:11.14+SD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Programmanr. 14
Meisjes, 100m vrije slag
Minioren 5
07-10-2007 - 15:00
Resultaten
Rang
Tijd
1. Elishia SINKIEWICZ
ZON S&S
1:20.21
9702110
1:18.81
2. Nina GRISPEN
ZC Valkenburg
1:23.08
9700656
1:22.51
3. Mignon PEETERS
Nimo
1:25.44
9701048
1:24.92
4. Kathleen de BEER
ZON S&S
NT
9702638
1:33.26
5. Iris PELZER
Mosaqua
NT
9701518
1:35.92
6. Chantal VELDMAN
Nimo
1:40.65
9703000
1:37.92
7. Joëlle SAVELBERG
Eurode KZC
1:42.04
9702464
1:39.65
8. Fenne LOOTS
Eurode KZC
NT
9702672
1:48.42
9. Lisa SNIJKERS
Nimo
1:58.42
9700112
1:51.40
10. Marijke LINDELAUF
ZON S&S
NT
9702640
2:02.53
11. Geertje de MUG
ZON S&S
NT
9703986
2:30.11
AFGEM Simone GEUSKENS
MZ&PC
NT
9702670
Programmanr. 15
Jongens, 200m schoolslag
Junioren 1 en 2
07-10-2007 - 15:05
Resultaten
Rang
Tijd
1. Lucas GREVEN
ZC Valkenburg
2:57.86
9501941
2:48.99
100m:
1:21.04
200m:
2:48.99
2. Jeffrey SCHIJNS
Eurode KZC
3:04.87
9401797
2:58.21
100m:
1:26.10
200m:
2:58.21
3. Ruben KLINKERS
ZC Valkenburg
3:07.70
9403511
2:59.60
100m:
1:27.32
200m:
2:59.60
4. Lester SNACKERS
ZC Valkenburg
3:20.96
9400947
3:03.48
100m:
1:29.89
200m:
3:03.48
5. Jelle PELTZER
ZC Valkenburg
3:27.56
9403779
3:09.06
100m:
1:32.60
200m:
3:09.06
6. Boy COORT
ZON S&S
3:22.70
9402283
3:12.64
100m:
1:31.21
200m:
3:12.64
7. Arthur van NOORDEN
ZC Valkenburg
3:56.72
9501239
3:13.98
100m:
1:32.37
200m:
3:13.98
8. Max GRISPEN
ZC Valkenburg
NT
9501783
3:20.74
100m:
1:37.99
200m:
3:20.74

Page 7
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 7
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 15, Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2
Rang
Tijd
9. Joep NIEZINK
ZC Valkenburg
NT
9405349
3:29.89
100m:
1:44.58
200m:
3:29.89
10. Jeroen MARTIN
MZ&PC
NT
9500839
3:30.54
100m:
1:41.94
200m:
3:30.54
11. Dylan NOTTEN
ZC Valkenburg
NT
9500099
3:30.82
100m:
1:41.00
200m:
3:30.82
12. Axel SKRABANJA
Mosaqua
NT
9503645
3:36.65
100m:
1:48.09
200m:
3:36.65
13. Charan SPLINTER
Nimo
NT
9406746
3:37.71
100m:
1:42.12
200m:
3:37.71
14. Laurence SMITS
Eurode KZC
NT
9500007
4:06.32
100m:
1:59.16
200m:
4:06.32
15. Yannic van de KUIT
ZON S&S
NT
9504825
4:09.51
100m:
2:02.68
200m:
4:09.51
16. Loek DOHMEN
Mosaqua
NT
9504233
4:15.87
100m:
2:05.54
200m:
4:15.87
DIS Yannick de LIEGE
ZC Valkenburg
NT
9403107
3:33.30
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:
1:42.81
200m:
3:33.30
DIS Mateusz CZURYLO
ZON S&S
NT
9503717
3:39.12
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:
1:44.16
200m:
3:39.12
NG.ZA Farid GHANI
MZ&PC
NT
9404707
AFGEM Max ESSERS
ZC Valkenburg
NT
9502413
Programmanr. 16
Meisjes, 200m schoolslag
Junioren 1 en 2
07-10-2007 - 15:15
Resultaten
Rang
Tijd
1. Leonora ARETS
Eurode KZC
3:33.62
9504690
3:17.93
100m:
1:36.11
200m:
3:17.93
2. Danae REMMEL
ZON S&S
NT
9600588
3:28.89
100m:
1:40.75
200m:
3:28.89
3. Judith MINGERS
Nimo
3:29.66
9505544
3:32.46
100m:
1:41.88
200m:
3:32.46
4. Savannah LUKASSEN
Mosaqua
NT
9502400
3:32.51
100m:
1:42.02
200m:
3:32.51
5. Maxime NIEMAN
MZ&PC
NT
9504326
3:32.68
100m:
1:41.93
200m:
3:32.68
6. Céline JENNES
ZON S&S
NT
9602154
3:34.36
100m:
1:39.78
200m:
3:34.36
7. Emmy LINSSEN
ZON S&S
NT
9600590
3:35.36
100m:
1:43.35
200m:
3:35.36
8. Maaike GREVEN
MZ&PC
NT
9500826
3:35.47
100m:
1:45.54
200m:
3:35.47
9. Henriëtte van der ROER
ZC Valkenburg
NT
9600686
3:43.20
100m:
1:46.29
200m:
3:43.20
10. Vera BERGHMANS
MZ&PC
NT
9501918
3:48.26
100m:
1:50.36
200m:
3:48.26

Page 8
Splash Meet Manager 2007, Build 45
Registered to ZCV
07-10-2007 23:34 - pagina 8
Speedo 1
Valkenburg, 7.10.2007
Programmanr. 16, Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2
Rang
Tijd
11. Verena di BARTOLOMEO
Nimo
NT
9602438
3:50.51
100m:
1:51.80
200m:
3:50.51
12. Katrien KURVERS
Nimo
NT
9503408
3:50.65
100m:
1:50.49
200m:
3:50.65
13. Vera ODEKERKEN
Mosaqua
NT
9602464
4:00.14
100m:
1:57.01
200m:
4:00.14
14. Nina van SOEST
Nimo
NT
9502510
4:00.73
100m:
1:55.94
200m:
4:00.73
15. Inge BASTINGS
ZC Valkenburg
NT
9603068
4:20.54
100m:
2:03.14
200m:
4:20.54
16. Joyce OTTEN
Mosaqua
NT
9604060
4:33.79
100m:
2:11.90
200m:
4:33.79
DIS Loes van REIJMERSDAL
ZC Valkenburg
NT
9504264
+SK
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DIS Karin van der AALST
ZON S&S
NT
9501356
3:31.94
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:
1:43.19
200m:
3:31.94
DIS Rylana ARNTS
ZON S&S
NT
9603910
4:13.29
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:
1:53.11
200m:
4:13.29
AFGEM Janneke van REIJMERSDAL
ZC Valkenburg
NT
9504262
AFGEM Sharon WANDERS
Eurode KZC
3:21.55
9502308