SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam, Netherlands,    21-/22-4-2007,     50m-baan
Nr. 28 100m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 29 100m vrije slag Heren 12-17   
Nr. 30 50m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 31 50m schoolslag Heren 12-17   
Nr. 32 1500m vrije slag Gemengd Sen 2-   Nr. 33 100m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 34 100m rugslag Heren 12-17   Nr. 35 50m vlinderslag Dames Jgd 2-   
Nr. 36 50m vlinderslag Heren 12-17   Nr. 37 4 x 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 38 4 x 100m vrije slag Heren 12-15      


Nr. 28   100m vrije slag Dames                         Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks        59.69          
    2. Chantal Senden                 93  ZCV               1:01.61          
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      1:02.62          
    4. Carlie Mennen                  93  PSV               1:02.89          
    5. Ela Hutten                     93  MerwedeNautilu    1:02.93          
    6. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        1:03.26          
    7. Renske de Groot                93  'tTolhekke        1:04.04          
    8. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:04.09          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg      1:04.30
   10. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:04.47
   11. Ashley Verburg                 93  PSV               1:04.48
   12. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:04.64
   13. Noortje van den Boom           94  PSV               1:04.79
   14. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:05.03
   15. Vera van Delden                93  WVZ               1:05.04
   16. Pauline van Dam                93  PSV               1:05.17
   17. Jovanna Koens                  95  PSV               1:05.51
   18. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl    1:05.56
   19. Kira Toussaint                 94  De Futen          1:05.59
   20. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:05.63
   21. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen    1:05.67
   22. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      1:05.69
   23. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:05.83
   24. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:05.87
   25. Tamara van Vliet               94  De Columbiaan     1:05.99
   26. Rachelle Visser                95  De Haaien         1:06.05
   27. Claire de Winter               94  GoSwim            1:06.23
   28. Michelle Verouden              94  PSV               1:06.26
   29. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:06.27
   30. Marleen Braakhuis              93  De Dinkel         1:06.30
   31. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:06.35
   32. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn        1:06.63
   33. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:06.69
   34. Maud Hesselink                 94  De Dinkel         1:06.91
   35. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:07.38
   36. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:07.40
   37. Lonne Dijkhuis                 94  De Dinkel         1:07.49
   38. Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:07.54
   39. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn        1:07.64
   40. Melissa Koelewijn              94  Poseidon'56       1:07.80
   41. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       1:07.81
   42. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:07.95
   43. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:07.97
   44. Brady Grinwis                  93  Poseidon'56       1:08.00
   45. Jennemieke Aanraad             93  MerwedeNautilu    1:08.04
   46. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:08.18
   47. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:08.19
       Danique Thijert                94  De Dinkel         1:08.19
   49. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB        1:08.32
   50. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:08.60               H
   51. Demi Kool                      94  De Columbiaan     1:08.68
   52. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       1:08.71               H
   53. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:08.76
   54. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:08.88
   55. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        1:08.93
   56. Ilona Cats                     93  Oceanus           1:08.97
   57. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:09.20
   58. Anne de Vries                  93  NDD               1:09.92
   59. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:09.99
   60. Susette Lauwen                 93  MerwedeNautilu    1:10.14
   61. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan     1:10.31
   62. Margreet Laar                  93  NDD               1:10.38
   63. Deborah Wissink                95  HZC-Weusthag      1:10.45               2H
       Myrthe Sytsema                 95  HZ&PCHeerenvee    1:10.45               1H
   65. Iris Kool                      93  DWK-XCESS         1:10.82               H
   66. Liona Timmers                  94  LAC               1:10.91               H
   67. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan     1:11.63
  dis. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo                             AA



Nr. 28   100m vrije slag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen           59.71          
    2. Jessica Spruit                 91  PSV               1:00.07          
    3. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:00.22          
    5. Clarissa van Rheenen           91  SSKSkjettensv     1:00.45          
    6. Roxanne Linders                92  PSV               1:00.76          
    9. Nadine Straten                 91  De Dolfijn        1:01.58          
   10. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:01.76          
   11. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval   1:01.89          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Eline Boers                    91  De Columbiaan     1:00.22  Afzeggen
   10. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:01.17  Afzeggen
   11. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC             1:01.29  Afzeggen
   12. Kelly ter Doest                91  DeWhee            1:02.57
   13. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:02.67
   14. Lana Voinov                    91  De Dolfijn        1:03.15
   15. Lotte Goosen                   92  DIO               1:03.56
   16. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:03.69
   17. Idoia Hidalgo                  91  PSV               1:03.71
   18. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan     1:03.95
   19. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:03.96
   20. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu    1:04.14
   21. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             1:04.25
   22. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:04.41
   23. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:04.55
       Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        1:04.55
   25. Rianne Zeegers                 91  DWK-XCESS         1:04.67
   26. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        1:04.74
   27. Sabine Gaspersz                91  ZCOoievaar(SG     1:04.93
   28. Romy Bouman                    92  MerwedeNautilu    1:05.01
   29. Lisa Johnstone                 92  DWK-XCESS         1:05.11
       Ines Muilwijk                  92  VanVliet-Barra    1:05.11
   31. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke        1:05.41
   32. Kimberley Albers               92  Vlaardingen       1:05.57
   33. Mieke Jansen                   92  NDD               1:05.62
   34. Manon Houtman                  91  PSV               1:05.63
   35. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      1:05.81
   36. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan     1:06.50
   37. Yvette Kars                    92  De OttersHetG     1:06.53
   38. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            1:06.70
   39. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen       1:06.82
   40. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen         1:06.83
   41. Maartje Veenstra               92  DeWhee            1:07.13
   42. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:07.22
   43. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:07.46
   44. Isabelle Massar                91  WVZ               1:07.48
   45. Nanda de Vries                 92  HZ&PCHeerenvee    1:07.99
   46. Lotte Aal                      91  De Dolfijn        1:08.02
   47. Eva Martens                    92  ZCV               1:08.35
   48. Loes Karemaker                 92  NDD               1:09.00
   49. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    1:09.55               *
   50. Elke Kruissink                 92  VZ&PC             1:10.15
   51. Marit van de Berkt             92  De Haaien         1:10.80
   52. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:11.74               *
  dis. Joëlle Scheps                  92  VanUden-DeGou                           AA



TOP
Nr. 29   100m vrije slag Heren                                 Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Patrick Janssen                91  PSV                 54.41          
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet            54.47          
    3. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil         55.40          
    4. John Verhagen                  92  Neptunus'58         55.75          
    7. Chris van Vliet                91  DZ&PC               57.14          
    8. Victor Poot                    92  Vlaardingen         57.44          
    9. Jorke Willemse                 93  Orca                57.50          
   10. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            57.57          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     55.84  Afzeggen
   10. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 56.73  Afzeggen
   11. Gerben Fiere                   91  DeWarande           57.67
   12. Étiënne Vrieling               91  TriVia              58.01
   13. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            58.03
   14. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           58.39
   15. Yannick Mommers                91  ZCV                 58.43
   16. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen           58.46
   17. Sil Hoving                     91  PSV                 58.47
   18. Mitch Notten                   92  ZCV                 58.51
   19. Roy Visser                     91  De OttersHetG       58.67
   20. Dion Dreesens                  93  HZPC                58.75
   21. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 58.78
   22. Jelle Blok                     92  WVZ                 58.79
   23. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel           58.80
   24. Jordi Dijkhuis                 91  De Dinkel           58.89
   25. Kevin Eltink                   91  NDD                 58.92
   26. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               58.93
   27. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          58.98
   28. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        59.20
   29. Johnno Smulders                92  PSV                 59.50
   30. Matthijs Wubbolts              91  Haren               59.58
   31. Alex van der Hoeven            92  NDD                 59.61
   32. Niek Pereboom                  93  WIDEXGZCDONK        59.63
   33. Vincent van Iperen             91  Orca                59.67
   34. Handy Widjaja                  91  PSV                 59.69
   35. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         59.75
   36. Stefan Hazeleger               91  De Meer             59.81
   37. Fred Smink                     91  De OttersHetG       59.99
   38. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:00.06
   39. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:00.07
   40. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    1:00.14
   41. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:00.20
   42. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             1:00.23
   43. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:00.36
   44. Philippe Rivard                93  DES               1:00.37
   45. Ferry Weertman                 92  De OttersHetG     1:00.38
   46. Maurits Brandt                 91  ZOB'66            1:00.62
   47. Herman van Zijverden           92  Oceanus           1:00.70
   48. Jeroen Baars                   92  Poseidon'56       1:00.76
   49. Mike Liefhebber                91  WVZ               1:00.83
   50. Jens Bakker                    93  De Dolfijn        1:00.85
   51. Ensger Kotterink               94  EZC               1:00.87
   52. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:00.91
       Tommy Possel                   91  De Dolfijn        1:00.91
   54. Bas Ebbers                     92  NDD               1:00.94
   55. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS         1:00.95
   56. Melvin Dobbe                   93  WVZ               1:01.00
   57. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:01.21
   58. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee    1:01.22
   59. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag      1:01.24
   60. Huub Scholing                  93  HetRavijn         1:01.28
   61. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        1:01.31
   62. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        1:01.33
   63. Robin Hofman                   91  Oceanus           1:01.39
   64. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo    1:01.44
   65. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:01.45
   66. Dean Coert                     91  ZCV               1:01.48
   67. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee    1:01.72
   68. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan     1:01.74
   69. Timo Suaka                     92  DES               1:01.80
   70. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           1:02.01
       Kees Derks                     92  ZCV               1:02.01
   72. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:02.38
   73. Max Punt                       92  DES               1:02.57
   74. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo       1:02.61
   75. Chester Hautvast               92  Torpedo           1:02.75
   76. Tom van de Kamp                91  DWK-XCESS         1:02.79
   77. Kenan Ibisevic                 92  De Futen          1:02.83
   78. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     1:02.85
   79. Lawrence Cross                 92  LAC               1:02.96
   80. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:02.98
   81. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:03.07
   82. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag      1:03.14
   83. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:03.22
   84. Sjoerd Deijs                   91  HZC-Weusthag      1:03.24
   85. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         1:03.25
   86. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:03.30
   87. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:03.33
   88. Jeroen van de Bos              92  De Haaien         1:03.37
   89. Tino Kerkhof                   91  DES               1:03.44
   90. Erik de Nijs                   92  DeVikings         1:03.46
   91. Remon van Mil                  93  WVZ               1:03.59
   92. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    1:03.66
   93. Lester Snackers                94  ZCV               1:03.76
   94. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:03.84
   95. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:03.87
   96. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:04.44
   97. Sven Alkema                    93  DeVikings         1:04.52
   98. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           1:04.98
   99. Julian Branquinho              92  De Dolfijn        1:05.18
  100. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:05.20
  101. Tim Verwest                    92  LAC               1:06.35
  102. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:06.51
  103. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan     1:06.93
  dis. Luc Awater                     92  DWK-XCESS                               AA
  dis. Tobias Dues                    92  De Dinkel                               AA



Nr. 29   100m vrije slag Heren                                  Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Dennis Mooij                   89  HZ&PCHeerenvee      52.90          
    2. Rutger van Oosterhout          90  WVZ                 54.01          
    5. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks        54.46          
    6. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG       55.18          
    9. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      55.35          
   10. Peter van Heukelem             89  TriVia              55.53          
   13. Robin den Boer                 90  DeWarande           55.91          
   14. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS           56.12          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          54.21  Afzeggen
   10. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      54.25  Afzeggen
   11. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu      55.24  Afzeggen
   12. Tom Odding                     89  TriVia              55.32  Afzeggen
   13. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           55.53  Afzeggen
   14. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn          55.60  Afzeggen
   15. Bo Wullings                    89  De Dolfijn          56.12  Afzeggen
   16. Raga Flores                    89  BZV                 56.15
   17. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        56.39
   18. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          56.45
   19. Marc Kremer                    90  TriVia              56.47
   20. Jimmy Hendriksen               89  DES                 56.63
   21. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56         57.17
   22. Mike Dobbe                     90  WVZ                 57.33
   23. Joost Awater                   90  DWK-XCESS           57.43
   24. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu      57.71
   25. Dennis Overhage                90  De OttersHetG       57.73
   26. Timothy Philips                89  De Dolfijn          57.74
   27. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC               57.82
   28. Tjarko Dijkstra                90  TriVia              57.86
   29. Vince Polak                    89  De Columbiaan       58.08
   30. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      58.11
   31. Jeffrey Breedijk               89  De Haaien           58.22
   32. Bart van der Aar               89  BZV                 58.25
   33. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee      58.26
   34. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS           58.42
       Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn          58.42
   36. Martijn Dolk                   89  MerwedeNautilu      58.55
   37. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          58.72
   38. Remco Kamps                    90  DZ&PC               58.97
   39. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS           59.19
   40. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 59.27
   41. Robert Yallop                  89  HZC-Weusthag        59.61
   42. Randy Wajwakana                90  DES               1:00.12
   43. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen    1:00.14
   44. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG     1:00.51
   45. Rogier Hollander               89  De OttersHetG     1:00.53
   46. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:00.97
   47. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen    1:01.70
   48. Erik van de Hoeff              90  De Meer           1:01.76
   49. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      1:01.95
   50. Michel Popken                  90  Ritola-Zwemmen    1:02.98
   51. Silvan Biesheuvel              90  LAC               1:03.23
   52. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:06.16
  dis. Janco Nolles                   89  HZ&PCHeerenvee                          AA



TOP
Nr. 30   50m schoolslag Dames                          Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             36.83          
    2. Jocelyn Spruit                 93  PSV                 37.07          
    3. Anne Marleen van Keulen        94  WVZ                 37.82          
    4. Lonne Dijkhuis                 94  De Dinkel           37.90          
    5. Myrna Schasfoort               93  De Dinkel           38.32          
    6. Lin He Yu                      95  Poseidon'56         38.37          
    7. Malou Memelink                 94  NDD                 38.77          
    8. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen           38.99          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Milou ten Heggeler             93  DeWhee              39.44
   10. Kelly van der Hoeven           94  NDD                 39.75
   11. Maud Hesselink                 94  De Dinkel           39.81               *
   12. Emily Harks                    93  PSV                 40.24
   13. Celine Dekker                  94  ZCV                 40.84
   14. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan       40.92
   15. Francesca van Dongen           94  MerwedeNautilu      40.96
   16. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag        41.24
   17. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana        41.31
   18. Margreet Laar                  93  NDD                 41.68
   19. Suzanne de Vries               95  De Haaien           41.92
   20. Sofie Kalse                    94  De Dolfijn          42.08
   21. Mariette v.d Sman              93  De Devel            42.42
   22. Daniëlle Brouwer               93  De Futen            42.44
   23. Kris Hutten                    95  MerwedeNautilu      42.67
   24. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          42.95
   25. Tisja Janssen                  95  BZV                 43.58
   26. Michelle Heijnemans            93  De Devel            45.05
   27. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra      45.57
   28. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn          46.17
   29. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      47.15



Nr. 30   50m schoolslag Dames                                   Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Eline Boers                    91  De Columbiaan       33.74          
    2. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn          33.77          
    3. Valerie Hemesath               91  PSV                 34.51          
    4. Lisa Nijland                   91  DeWhee              34.68          
    5. Sharayah Diphoorn              91  Hoogeveen           35.80          
    6. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 36.57          
    7. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana        36.82          
    8. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen           36.83          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Tanja Peeters                  91  PSV                 37.38
   10. Sabine Gaspersz                91  ZCOoievaar(SG       37.41
   11. Carola van Dam                 91  Zoetermeer          37.61
   12. Hila Noorzai                   92  Vlaardingen         40.40
   13. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen         40.89
   14. Solé van Leenen                91  MerwedeNautilu      41.03
   15. Tessa Huijsing                 92  De Haaien           42.45
   16. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen      42.83



TOP
Nr. 31   50m schoolslag Heren                                  Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S             31.66          
    2. Kay op den Kamp                91  ZCV                 31.67          
    3. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       31.88          
    4. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana        32.43          
    5. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel           33.22          
    6. Sander Beekman                 91  De Columbiaan       33.29          
    7. Arvid Munsters                 92  ZCV                 33.40          
    8. Stefan Hazeleger               91  De Meer             33.51          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee      33.70
   10. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 34.22
   11. Scott Delbressine              92  ZCV                 34.49
   12. Maurits Brandt                 91  ZOB'66              34.58
   13. Johan Veenstra                 92  DWK-XCESS           35.56
   14. Maik Steenkamp                 91  NDD                 35.74
   15. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB          35.88
   16. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS           36.31
   17. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag        36.61
   18. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn          36.76
   19. Daan Wester                    91  Zoetermeer          36.82
   20. Erik de Nijs                   92  DeVikings           36.93
   21. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag        36.96
   22. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu      37.20
   23. Maarten Arntz                  93  De Gelenberg        37.45
   24. Jeroen van de Bos              92  De Haaien           37.73
   25. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      38.08
   26. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            38.30
   27. Zhivago Holwijn                92  De Futen            38.96
   28. Tim Verwest                    92  LAC                 39.52
   29. Max Spiering                   94  LAC                 40.44
   30. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn          40.67
   31. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG       43.58



Nr. 31   50m schoolslag Heren                                   Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Erik Talma                     89  TriVia              30.62          
    2. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           31.70          
    3. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     31.78          
    4. Thomas Kersten                 90  WVZ                 31.86          
    5. Tristan Eisank                 90  ZON/S&S             31.98          
    6. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC               32.05          
    8. Rens van den Berg              89  De OttersHetG       32.89          
    9. Marcel Noordermeer             90  ZOB'66              33.40          
----------------------------------------------------------------------------------
       Bart van der Aar               89  BZV                 32.76  Afzeggen
   10. Herman van Dijk                89  HZ&PCHeerenvee      33.42
   11. Job Nauta                      89  De Haaien           34.27
   12. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen      35.49
   13. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                36.04



TOP
Nr. 32   1500m vrije slag Gemengd                    Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB       17:57.26



Nr. 32   1500m vrije slag Gemengd                     Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Kienhuis                   89  De Dinkel        16:20.32
    2. Robin den Boer                 90  DeWarande        17:45.62
    3. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB       17:56.28



Nr. 32   1500m vrije slag Gemengd                 Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot




Nr. 32   1500m vrije slag Gemengd                     Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo      18:41.05
    2. Manon Baggerman                91  De Devel         18:48.74
    3. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886           18:56.30
    4. Dimphy van de Laar             92  ZCV              18:57.89



TOP
Nr. 33   100m rugslag Dames                            Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      1:09.19          
    2. Ashley Verburg                 93  PSV               1:11.99          
    4. Kira Toussaint                 94  De Futen          1:13.63          
    6. Eefje Subroto                  94  WVZ               1:13.92          
    8. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:14.25          
    9. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        1:14.28          
   10. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan     1:14.52          
   11. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:14.79          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Michelle Verouden              94  PSV               1:13.62  Afzeggen
   10. Fleur Hamilton                 93  WVZ               1:13.82  Afzeggen     *
   11. Carlie Mennen                  93  PSV               1:14.02  Afzeggen
   12. Fiona van Heerde               94  DeVikings         1:14.94
   13. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:15.07
       Marloes Erkens                 93  DWK-XCESS         1:15.07
   15. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:15.10
   16. Yvette de Gier                 94  De Columbiaan     1:15.46
   17. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:15.74
   18. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:16.09
   19. Myrthe Sytsema                 95  HZ&PCHeerenvee    1:16.17
   20. Claire de Winter               94  GoSwim            1:16.27
   21. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:16.61
   22. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn        1:16.78
   23. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        1:16.86
   24. Noortje van den Boom           94  PSV               1:16.92
   25. Michelle Hendrikx              93  PSV               1:17.11
   26. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:17.16
   27. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl    1:17.24
   28. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         1:17.34
   29. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen    1:18.30
   30. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:18.37
   31. Margreet Laar                  93  NDD               1:18.50
   32. Jovanna Koens                  95  PSV               1:18.65
   33. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        1:18.89
   34. Natasja Boers                  95  De Columbiaan     1:19.32
   35. Iris Pijtak                    93  AZ&PC             1:19.41
   36. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    1:19.50
   37. Natasha Bosma                  93  DWK-XCESS         1:19.55
   38. Emily Harks                    93  PSV               1:19.88
   39. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:19.92
   40. Ivana Lingen                   93  WIDEXGZCDONK      1:20.05
   41. Melissa Koelewijn              94  Poseidon'56       1:20.99
   42. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:21.25
   43. Iris Kool                      93  DWK-XCESS         1:21.40
   44. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB        1:21.43
   45. Dashney Verweij                94  BZV               1:21.63               *
   46. Jennemieke Aanraad             93  MerwedeNautilu    1:22.22               *
   47. Susette Lauwen                 93  MerwedeNautilu    1:22.47
   48. Pauline van Dam                93  PSV               1:23.92
   49. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56       1:23.95
   50. Linda Abu El Hassan            94  HPC               1:23.96
   51. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen    1:24.20
   52. Liona Timmers                  94  LAC               1:25.61
   53. Michelle Heijnemans            93  De Devel          1:26.33               *
   54. Francesca van Dongen           94  MerwedeNautilu    1:26.43
   55. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer        1:27.17
   56. Kris Hutten                    95  MerwedeNautilu    1:27.76
  dis. Tessa v.d. Zwaard              95  Oceanus                                 AA



Nr. 33   100m rugslag Dames                                     Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Nadine Straten                 91  De Dolfijn        1:07.85          
    2. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    1:08.19          
    3. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    1:10.05          
    4. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:10.12          
    5. Mariël Borgerink               92  De Dinkel         1:10.75               *
    7. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan     1:11.94          
    8. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             1:12.77          
    9. Kimberley Albers               92  Vlaardingen       1:12.79          
----------------------------------------------------------------------------------
       Tanja Peeters                  91  PSV               1:10.99  Afzeggen
   10. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan     1:12.88
   11. Charlotte Maris                92  De Houtrib        1:14.58
   12. Maartje Veenstra               92  DeWhee            1:15.04
   13. Romy Bouman                    92  MerwedeNautilu    1:15.15
   14. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu    1:15.81
   15. Eva Martens                    92  ZCV               1:16.47
   16. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:16.51
   17. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    1:18.30
   18. Laura Gieltjes                 92  De Meer           1:19.28
   19. Solé van Leenen                91  MerwedeNautilu    1:20.54
   20. Fiona Stenveld                 91  Ritola-Zwemmen    1:22.91
   21. Elke Kruissink                 92  VZ&PC             1:23.61
  dis. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            1:16.27               RC



TOP
Nr. 34   100m rugslag Heren                                    Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:02.89          
    2. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:03.18          
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:04.88          
    4. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             1:05.49          
    6. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:06.32          
    7. Philippe Rivard                93  DES               1:06.92          
    8. Dean Coert                     91  ZCV               1:06.96          
    9. Steffen Hillmer                93  De Dinkel         1:08.16          
----------------------------------------------------------------------------------
       Patrick Janssen                91  PSV               1:05.52  Afzeggen
   10. Jorke Willemse                 93  Orca              1:08.69
   11. Jeroen Matthijssen             91  ElectroluxAZC     1:08.85
   12. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      1:09.06
   13. Victor Poot                    92  Vlaardingen       1:09.28
   14. Rens Koning                    91  De Columbiaan     1:09.86
   15. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          1:09.87
   16. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         1:09.89
   17. Ensger Kotterink               94  EZC               1:10.12
   18. Maurits Brandt                 91  ZOB'66            1:10.19
   19. Maarten Arntz                  93  De Gelenberg      1:10.52
   20. Sven Alkema                    93  DeVikings         1:10.66
   21. Sil Hoving                     91  PSV               1:10.91
   22. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer        1:11.17
   23. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn        1:11.38
   24. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan     1:11.39               *
   25. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:11.45
   26. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:11.74
   27. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:11.81
   28. Istvan Spaargaren              94  Oceanus           1:12.04
   29. Lawrence Cross                 92  LAC               1:12.05
   30. Jeffrey van 't Schip           91  Oceanus           1:12.27
   31. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan     1:12.85
   32. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        1:12.87
   33. Kevin Eltink                   91  NDD               1:12.91
   34. Bas Ebbers                     92  NDD               1:12.97
   35. Christopher Ayoub              93  De Dolfijn        1:13.17
   36. Alex van der Hoeven            92  NDD               1:13.60
   37. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:13.94
   38. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:14.03
   39. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:14.50
   40. Kenan Ibisevic                 92  De Futen          1:14.89
   41. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    1:15.10
   42. Luc Awater                     92  DWK-XCESS         1:15.55               *
   43. Jelmar van Zijderveld          93  De Devel          1:16.56
   44. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:17.10
   45. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:17.39
   46. Peter Paul Houtkamp            93  Hoogeveen         1:17.44
   47. Tim Verwest                    92  LAC               1:17.61
   48. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu    1:19.77
   49. Maxiem Wagenaar                93  Ritola-Zwemmen    1:21.39
   50. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG     1:30.66



Nr. 34   100m rugslag Heren                                     Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn        1:01.31          
    2. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra    1:02.53          
    3. Robert Yallop                  89  HZC-Weusthag      1:02.57          
    4. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:02.86          
    5. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      1:03.49          
    6. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval   1:03.69          
    7. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         1:03.96          
    8. Nick Stocker                   89  De Dolfijn        1:05.24          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee    1:05.26
   10. Davy Verreussel                89  Hellas-Glana      1:05.35
   11. Peter van Heukelem             89  TriVia            1:05.49
   12. Martijn Dolk                   89  MerwedeNautilu    1:06.52
   13. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen    1:08.46
   14. Olaf Achterberg                90  DWK-XCESS         1:08.96
   15. Jeffrey Breedijk               89  De Haaien         1:09.06
   16. Hjalmar de Ruiter              89  NDD               1:09.27
   17. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:09.41
   18. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      1:09.98
   19. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen    1:10.80
   20. Rogier Hollander               89  De OttersHetG     1:14.20
   21. Michel Popken                  90  Ritola-Zwemmen    1:14.51



TOP
Nr. 35   50m vlinderslag Dames                         Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 31.32          
    2. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke          31.63          
    3. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn          31.92          
    4. Rachelle Visser                95  De Haaien           32.00          
    5. Ela Hutten                     93  MerwedeNautilu      32.03          
    6. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks        32.33          
    7. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn          32.44          
    8. Jocelyn Spruit                 93  PSV                 32.45          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks        32.57
   10. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg        32.97
   11. Michelle Hendrikx              93  PSV                 33.05
   12. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        33.16
   13. Sanne Scheerder                94  ZCV                 33.23
   14. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          33.28
   15. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         33.33
   16. Marjolein Maris                94  De Houtrib          33.41
   17. Vera van Delden                93  WVZ                 33.54
   18. Janet van der Poel             93  LZ1886              33.61
   19. Malou Memelink                 94  NDD                 33.87
   20. Claire de Winter               94  GoSwim              34.14
   21. Nadia du Fossé                 94  HPC                 34.17
   22. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          34.75
   23. Demi Kool                      94  De Columbiaan       35.03
   24. Monique van der Struik         95  Ritola-Zwemmen      35.63
   25. Eva van Etten                  94  Poseidon'56         35.71
   26. Jakonien Koster                94  Hoogeveen           35.95
   27. Liselotte Mulder               95  De Columbiaan       36.03
   28. Kelly Wigleven                 95  Poseidon'56         36.09
   29. Dashney Verweij                94  BZV                 36.26
   30. Liset Jansen                   95  De Columbiaan       36.51
   31. Wasifa Gittens                 93  De Dolfijn          36.85
   32. Liona Timmers                  94  LAC                 36.96
   33. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen           37.07
   34. Emily Harks                    93  PSV                 37.29
   35. Suzanne de Vries               95  De Haaien           38.00
   36. Carlijn Huesken                95  ZCOoievaar(SG       38.62
   37. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen      39.20
   38. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          39.46
   39. Tisja Janssen                  95  BZV                 39.51
   40. Kimberly Mijnen                95  Zaanstad(SG)        39.56
   41. Martine Kuijlaars              95  MerwedeNautilu      39.86
   42. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      43.49
  dis. Antoinette van den Brink       94  UZSC                                    AA



Nr. 35   50m vlinderslag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn          29.37          
    2. Lisa Dreesens                  91  HZPC                29.66          
    3. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen           29.91          
    4. Lotte Goosen                   92  DIO                 30.10          
    5. Stephanie Janssen              91  Arethusa            30.36          
    6. Kelly ter Doest                91  DeWhee              30.38          
    7. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval     31.68          
    8. Charlotte Maris                92  De Houtrib          31.79          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Tessa Vreeburg                 91  De Columbiaan       32.05
   10. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        32.35
   11. Tanja Peeters                  91  PSV                 32.49
   12. Joëlle Scheps                  92  VanUden-DeGou       32.55
   13. Sharayah Diphoorn              91  Hoogeveen           33.12
   14. Loes Karemaker                 92  NDD                 33.41
   15. Hila Noorzai                   92  Vlaardingen         33.44
   16. Mellany Doldersum              92  Hoogeveen           33.55
   17. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB          33.88
   18. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         34.24
   19. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana        34.25
   20. Rianne v.d. Hoeven             92  Vlaardingen         34.29
   21. Mieke Jansen                   92  NDD                 34.41
   22. Priscilla Appeldooren          92  Zoetermeer          35.30
   23. Lotte Aal                      91  De Dolfijn          35.58
   24. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen      35.85
   25. Marit van de Berkt             92  De Haaien           37.32
   26. Eva Martens                    92  ZCV                 37.64



TOP
Nr. 36   50m vlinderslag Heren                                 Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet            26.79          
    2. John Verhagen                  92  Neptunus'58         27.89          
    3. Gerben Fiere                   91  DeWarande           27.96          
    4. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               28.54          
    5. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          28.56          
    6. Étiënne Vrieling               91  TriVia              28.61          
    7. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           28.82          
    8. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       28.90          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Aschwin van Zoest              91  LZ1886              29.08
   10. Maurits Brandt                 91  ZOB'66              29.10
   11. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn            29.17
   12. Johnno Smulders                92  PSV                 29.31
   13. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         29.61
   14. Jelle Blok                     92  WVZ                 29.70
   15. Jens Bakker                    93  De Dolfijn          30.02
   16. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      30.39
   17. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         30.43
   18. Jeroen Baars                   92  Poseidon'56         30.61
   19. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag        30.65
       Mike Liefhebber                91  WVZ                 30.65
   21. Timo Suaka                     92  DES                 30.70
   22. Marciano Lynch                 94  WVZ                 30.81
   23. Tom Kalse                      92  De Dolfijn          30.85
   24. Dennis Rietveld                94  De Futen            30.90
   25. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee      30.92
   26. Bas Udinga                     92  DeAalscholver       31.09
   27. Handy Widjaja                  91  PSV                 31.46
   28. Julian Branquinho              92  De Dolfijn          31.65
   29. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      31.79
   30. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               31.82
   31. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 31.91
   32. Matthijs Wubbolts              91  Haren               32.18
   33. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB          32.47
   34. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer          32.58
   35. Tobias Dues                    92  De Dinkel           32.74
   36. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn          32.76
   37. Remon van Mil                  93  WVZ                 33.05
   38. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        33.17
   39. Christopher Ayoub              93  De Dolfijn          33.77
   40. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn          35.00
   41. Tarik Faria                    93  LAC                 35.79



Nr. 36   50m vlinderslag Heren                                  Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      25.96          
    2. Dennis Mooij                   89  HZ&PCHeerenvee      26.17          
    3. Marc Kremer                    90  TriVia              26.42          
    4. Kay Beimin                     89  OZ&PC               26.85          
    5. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          26.90          
    6. Raga Flores                    89  BZV                 27.09          
    7. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56         27.32          
    8. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      27.38          
----------------------------------------------------------------------------------
       Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu      27.38
   10. Vince Polak                    89  De Columbiaan       27.72
   11. Rens van den Berg              89  De OttersHetG       27.90
   12. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu      27.92
   13. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          27.96
       Nick Stocker                   89  De Dolfijn          27.96
   15. Janco Nolles                   89  HZ&PCHeerenvee      28.01
   16. Bo Wullings                    89  De Dolfijn          28.09
   17. Nick van Gemert                89  DWK-XCESS           28.39
   18. Marcel Noordermeer             90  ZOB'66              28.53
   19. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS           28.57
   20. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        28.63
   21. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 29.00
   22. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          29.14
   23. Dennis Overhage                90  De OttersHetG       29.31
   24. Hjalmar de Ruiter              89  NDD                 29.47
   25. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      29.48
   26. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn          30.38
   27. Remco Kamps                    90  DZ&PC               30.49
   28. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG       30.76
   29. Erik van de Hoeff              90  De Meer             31.06
   30. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        32.53



TOP
Nr. 37   4 x 100m vrije slag Dames                Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               4:14.91
    2. PSV 2                              PSV               4:24.69
    3. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:30.57
    4. De Columbiaan 1                    De Columbiaan     4:32.65
    5. DWK-XCESS 1                        DWK-XCESS         4:33.38
    6. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       4:37.49
    7. NDD 1                              NDD               4:42.98
    8. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        4:47.60



TOP
Nr. 38   4 x 100m vrije slag Heren                   Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               3:50.90
    2. Aquarijn 1                         Aquarijn          3:53.09
    3. PSV 1                              PSV               3:54.17
    4. ZCV 2                              ZCV               4:00.02
    5. NDD 1                              NDD               4:00.44
    6. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:05.04
    7. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       4:12.62
    8. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        4:19.86