Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 4. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open


LAC Wissel 2009-2010 deel 1=Landgraaf
Landgraaf, 24.9.2009


Programmanr. 1
24.9.09
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lisanne JenteBrunssum2:37.50960078834.732:42.16
2.Maaike SandersHellas-Glana2:45.79960280634.192:44.43
3.Mignon PeetersNimo3:00.23970104838.812:54.04
4.Nieske JanssenNimo3:11.35960132841.933:00.60
5.Danae RemmelHellas-Glana2:59.08960058839.543:00.73
6.Merel JaspersNimo2:58.44960254438.203:02.76
7.Joëlle HoubenHellas-Glana3:19.02960141645.253:10.51
8.Verena di BartolomeoNimo3:24.82960243845.823:23.98
9.Shannon OdenhovenNimoNT970360848.283:33.32
10.Tamara MichelsBrunssumNT960623645.763:38.12
11.Tayo KamaansingNimoNT970529047.813:42.14
DISLisa SnijkersNimo4:43.54970011257.763:54.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 2
24.9.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars van DiddenZEPS2:52.20970161538.442:56.41
2.Martijn WeinbergNimo3:17.15960095541.843:08.50
3.Killian VondenhoffBrunssumNT970001341.863:12.26
4.David PaulissenNimoNT970348954.233:40.73


<< TOP >>
Programmanr. 3
24.9.09
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jona PistersNimo2:37.54950178432.352:38.80
2.Bo KerkhoffNimo2:51.39950237637.762:53.70
3.Rylana SlaghuisNimo2:55.15940128640.162:53.73
4.Amber ViehmannBrunssum2:54.50950440037.672:59.73
5.Kimberley Brouwer deNimo3:26.71950539240.703:06.60
6.Carlijn JaspersNimo3:07.94940579839.153:09.81


<< TOP >>
Programmanr. 4
24.9.09
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ilona RemmelHellas-Glana2:28.23930219832.212:30.23
2.Lotte GrevenZC Valkenburg2:24.44870562032.442:30.28
3.Bo PeetersNimo2:45.15930656433.282:41.56
4.Melissa MeijerNimo2:37.02930437432.002:41.80
5.Mara PfefferNimo2:45.73910547834.262:42.57
6.Fanny RobbertsenNimo2:43.83910262236.002:43.28
7.Vera WeinbergNimo2:39.59930214433.102:43.70
8.Chloé RutzerveldNimo2:48.26920345034.802:48.57
9.Chayenne PoortsNimo2:49.89980067036.672:49.98
10.Anke SnijkersNimo2:58.20920163839.212:54.64
11.Annemieke de HeerZEPS2:55.89920070438.802:57.39
12.Sanne KerkhoffNimo2:52.23930553036.832:57.66
13.Ingrid JansenNimoNT870559235.922:57.89
14.Meidrie LensenHellas-Glana2:53.14900230237.023:00.23
15.Inge SnijkersNimo3:00.82900811239.793:01.44
16.Lieke JanssenNimo3:05.82930595439.153:05.16
17.Melanie LeunissenNimo3:12.61980067245.233:13.16
18.Emma WillemsNimo3:15.20930103642.923:18.02
DISDaphne ErkensNimo3:25.60980237238.473:09.44
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMichelle HackingNimo2:43.839107646
AFGEMMichelle BarteletZC Valkenburg3:44.169802184
AFGEMCarmen van de RijtZC Valkenburg2:48.899801412


<< TOP >>
Programmanr. 5
24.9.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lucas GrevenZC Valkenburg2:21.01950194131.522:17.31
2.Jelle PeltzerZC Valkenburg2:27.00940377931.562:18.88
3.Lester SnackersZC ValkenburgNT940094730.252:23.32
4.Ruben KlinkersHellas-Glana2:32.4994035112:34.64
5.Kenny SiebenHellas-Glana2:44.70950366332.732:37.50
6.Yoeri CuijpersNimo2:42.69940396930.452:45.07
7.Joeri KerkhoffNimo2:54.31950168934.092:45.18
8.Camiel SmeetsNimo2:50.79940091137.922:45.20
9.Dylan NottenZC Valkenburg2:42.21950009935.162:45.73
10.Bart de HeerZEPS2:49.07950035938.472:50.78
11.Andreas WaldusNimo2:54.90950358138.632:55.62
DISKiowa KamaansingNimo3:09.72950012536.642:52.51
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
24.9.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mitch NottenZC Valkenburg2:14.18920250528.982:16.08
2.Robin RamaekersNimo2:23.02930438531.002:21.71
3.Jory NiemarkHellas-Glana2:28.02920440931.702:29.89
4.Ronald WaldusNimo2:46.53920627532.202:40.39


<< TOP >>
Programmanr. 7
24.9.09
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sander van den BergNimo2:30.81870021130.212:24.92
2.Sander SlaghuisNimo2:28.30880530532.232:25.26
3.Freddie GeerlingsNimo2:23.83790037930.432:26.65
4.Math SmeetsNimo2:27.96870415331.312:27.46
5.Thijs VillevoijeNimo2:37.00910658932.422:32.23
6.Martyn SlaghuisNimo2:33.15910303535.072:35.30
7.Dennis StegerhütteHellas-Glana2:34.04860439731.942:39.78
8.Rick HellenbrandNimo2:42.89890117332.702:42.02
9.Indji TanNimo2:36.74910297332.342:46.50
10.Tom GoffinNimoNT860445735.693:03.12
11.Vincent JacobsNimo3:03.43980166940.973:13.31
AFGEMSteven OosterhofNimoNT8403173