Als de bijlage afbeeldingen bevat, worden deze niet weergegeven.  De oorspronkelijke bijlage downloaden
Page 1
Splash Meet Manager 2006.142, registered to HZPC
Ranglijst
Bladzijde 1
LAC Periode 1 Vrijeslag wedstrijd
woensdag 18 oktober 2006 - 19:45
Nr. 1
200m vrije slag Dames
Minioren 3 en 4
18-10-2006
Geen limieten
Nr. 2
200m vrije slag Dames
Minioren 5 en 6
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
100m
200m
1. Lizzy Janssen
95
Heldense Zwemve2:37.96
1:16.94
2:37.96
2. Janine Verhaegh
95
HZPC
2:49.96
1:21.59
2:49.96
3. Jessica Hesen
96
HZPC
3:05.76
1:29.85
3:05.76
4. Denise van der Klij
96
HZPC
3:11.97
1:32.75
3:11.97
5. Ilse Litjens
96
HZPC
3:22.83
1:38.69
3:22.83
ng. Sophie Melssen
95
Noord-Limburg (
ng. Hilde vd Schans
95
De Rog
Nr. 3
200m vrije slag Heren
Minioren 3 en 4
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
100m
200m
1. Max Hermans
97
Heldense Zwemve3:22.48
1:39.71
3:22.48
Nr. 4
200m vrije slag Heren
Minioren 5 en 6
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
100m
200m
1. Alex Bos
95
Noord-Limburg ( 2:50.80
1:22.44
2:50.80
2. Sem Hermans
96
Heldense Zwemve3:07.76
1:29.63
3:07.76
3. Nick Wientjens
95
Noord-Limburg ( 3:07.96
1:30.55
3:07.96
4. Bram in 't Zand
96
Mosa-Regio
3:10.75
1:31.58
3:10.75
5. Nik Heeren
96
Noord-Limburg ( 3:23.01
1:33.37
3:23.01
6. Kay Thijssen
96
HZPC
3:28.34
1:40.46
3:28.34

Page 2
Splash Meet Manager 2006.142, registered to HZPC
Ranglijst
Bladzijde 2
Nr. 5
400m vrije slag Heren
Junioren 1 en 2
18-10-2006
Geen limieten
Jr. Afk./depot
Tijd
100m
200m
300m
400m
1. Geoff Ebskamp
93 Noord-Limburg (4:43.06
1:05.51 2:18.29 3:31.56 4:43.06
2. Rick Hesen
93 HZPC
5:08.79
1:11.65 2:30.88 3:50.63 5:08.79
3. Stan Gorree
94 Noord-Limburg (5:13.50
1:12.62 2:32.24 3:53.53 5:13.50
4. Ron Jacobs
94 HZPC
5:45.92
1:24.01 2:52.70 4:20.67 5:45.92
5. Patrick Janssen
93 HZPC
5:46.97
1:20.58 2:49.29 4:19.78 5:46.97
6. Stefan Maas
93 Mosa-Regio
6:06.21
1:22.18 2:51.19 4:21.24 6:06.21
7. Luuk Caelers
93 De Rog
6:08.86
1:24.43 2:59.14 4:35.02 6:08.86
8. Bas Ottenheim
94 Heldense Zwemve6:16.96
1:27.16 3:02.46 4:40.59 6:16.96
9. Christiaan van Iersel
94 Noord-Limburg (6:33.81
1:28.72 3:09.71 4:52.91 6:33.81
Nr. 6
400m vrije slag Dames
Junioren 1 en 2
18-10-2006
Geen limieten
Jr. Afk./depot
Tijd
100m
200m
300m
400m
1. Minke Janssen
94 Noord-Limburg (5:15.00
1:14.86 2:37.13 3:59.09 5:15.00
2. Sophie Cleuren
93 HZPC
5:43.03
1:21.66 2:49.72 4:17.75 5:43.03
3. Daphne de Boer
93 Noord-Limburg (5:55.89
1:21.67 2:52.89 4:24.81 5:55.89
4. Aniek van Kimmenade
93 De Rog
6:01.46
1:22.47 2:57.76 4:33.89 6:01.46
5. Lori Leenen
93 Noord-Limburg (6:02.89
1:24.68 2:57.42 4:29.89 6:02.89
6. Kyani Vullings
94 Heldense Zwemve6:13.81
1:29.79 3:06.94 4:44.14 6:13.81
7. Angela Baadjou
93 Heldense Zwemve6:26.85
1:24.75 3:01.72 4:44.09 6:26.85
ng. Pim Scheres
93 HZPC
ng. Vera Hendriks
94 Noord-Limburg (
Nr. 7
800m vrije slag Dames
Jeugd 1 en 2
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Judith van Meijel
91
HZPC
9:50.64
100m: 1:08.28 1:08.28
300m: 3:36.05 1:13.87
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:22.18 1:13.90
400m: 4:50.68 1:14.63
600m:
-:--.--
800m: 9:50.64
2. Dimphy van de Laar
92
ZCV
9:51.96
100m: 1:09.61 1:09.61
300m: 3:38.43 1:14.66
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:23.77 1:14.16
400m: 4:53.58 1:15.15
600m:
-:--.--
800m: 9:51.96
3. Inge Arts
92
Noord-Limburg (
10:03.12
100m: 1:09.92 1:09.92
300m: 3:42.30 1:16.60
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:25.70 1:15.78
400m: 4:59.10 1:16.80
600m:
-:--.--
800m: 10:03.12
4. Ingrid van Horen
92
HZPC
10:31.31
100m: 1:15.11 1:15.11
300m: 3:55.87 1:20.16
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:35.71 1:20.60
400m: 5:17.98 1:22.11
600m:
-:--.--
800m: 10:31.31

Page 3
Splash Meet Manager 2006.142, registered to HZPC
Ranglijst
Bladzijde 3
Voortzetting nr. 7 800m vrije slag Dames Jeugd 1 en 2
Jr.
Afk./depot
Tijd
5. Anne Michelle Vos
91
De Rog
10:54.50
100m: 1:12.10 1:12.10
300m: 3:49.83 1:19.99
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:29.84 1:17.74
400m: 5:13.71 1:23.88
600m:
-:--.--
800m: 10:54.50
6. Kimberley Teunissen
92
Noord-Limburg (
11:02.65
100m: 1:14.58 1:14.58
300m: 4:00.37 1:23.28
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:37.09 1:22.51
400m: 5:24.98 1:24.61
600m:
-:--.--
800m: 11:02.65
7. Melanie van den Beuken
91
Mosa-Regio
11:11.64
100m: 1:15.53 1:15.53
300m: 4:03.88 1:24.82
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:39.06 1:23.53
400m: 5:29.98 1:26.10
600m:
-:--.--
800m: 11:11.64
8. Vera Coenen
91
De Rog
11:24.95
100m: 1:17.92 1:17.92
300m: 4:12.54 1:28.18
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:44.36 1:26.44
400m: 5:41.23 1:28.69
600m:
-:--.--
800m: 11:24.95
9. Joyce Raemaekers
91
De Rog
11:25.10
100m: 1:19.46 1:19.46
300m: 4:16.74 1:28.60
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:48.14 1:28.68
400m: 5:45.44 1:28.70
600m:
-:--.--
800m: 11:25.10
10. Renee Koopman
92
Mosa-Regio
11:42.30
100m: 1:16.64 1:16.64
300m: 4:15.06 1:29.70
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:45.36 1:28.72
400m: 5:45.43 1:30.37
600m:
-:--.--
800m: 11:42.30
11. Kim Houben
91
Mosa-Regio
11:56.61
100m: 1:15.46 1:15.46
300m: 4:16.94 1:31.60
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:45.34 1:29.88
400m: 5:48.84 1:31.90
600m:
-:--.--
800m: 11:56.61
12. Britt Timmermans
92
Heldense Zwemve
12:11.69
100m: 1:20.85 1:20.85
300m: 4:23.41 1:32.88
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:50.53 1:29.68
400m: 5:58.03 1:34.62
600m:
-:--.--
800m: 12:11.69
ng. Kelly Agterberg
92
Noord-Limburg (
Nr. 8
800m vrije slag Dames
Senioren
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Maureen Rutten
88
HZPC
10:22.77
100m: 1:13.58 1:13.58
300m: 3:51.73 1:19.24
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:32.49 1:18.91
400m: 5:11.14 1:19.41
600m:
-:--.--
800m: 10:22.77
2. Linda Custers
86
HZPC
10:27.78
100m: 1:11.62 1:11.62
300m: 3:48.70 1:19.57
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:29.13 1:17.51
400m: 51:23.2047:34.50
600m:
-:--.--
800m: 10:27.78
3. Linda Maas
90
Mosa-Regio
11:13.11
100m: 1:15.34 1:15.34
300m: 4:04.89 1:25.88
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:39.01 1:23.67
400m: 5:31.65 1:26.76
600m:
-:--.--
800m: 11:13.11
4. Linda Peeters
89
Mosa-Regio
11:28.38
100m: 1:14.40 1:14.40
300m: 4:04.69 1:26.58
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:38.11 1:23.71
400m: 5:32.57 1:27.88
600m:
-:--.--
800m: 11:28.38

Page 4
Splash Meet Manager 2006.142, registered to HZPC
Ranglijst
Bladzijde 4
Voortzetting nr. 8 800m vrije slag Dames Senioren
Jr.
Afk./depot
Tijd
5. Suleika Vullings
89
Heldense Zwemve
11:35.27
100m: 1:18.28 1:18.28
300m: 4:13.65 1:27.85
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:45.80 1:27.52
400m: 5:41.92 1:28.27
600m:
-:--.--
800m: 11:35.27
6. Debby Theelen
90
Mosa-Regio
12:25.99
100m: 1:22.82 1:22.82
300m: 4:26.85 1:33.57
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:53.28 1:30.46
400m: 6:02.50 1:35.65
600m:
-:--.--
800m: 12:25.99
Nr. 9
800m vrije slag Heren
Junioren 3 en 4
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Ralph van Megen
92
HZPC
10:06.08
100m: 1:09.69 1:09.69
300m: 3:42.34 1:16.27
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:26.07 1:16.38
400m: 4:59.54 1:17.20
600m:
-:--.--
800m: 10:06.08
2. Alec Ebskamp
91
Noord-Limburg (
10:59.86
100m: 1:12.16 1:12.16
300m: 3:58.41 1:24.04
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:34.37 1:22.21
400m: 5:23.41 1:25.00
600m:
-:--.--
800m: 10:59.86
3. Kevin van den Bekerom
92
HZPC
11:12.91
100m: 1:15.75 1:15.75
300m: 4:04.37 1:25.40
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:38.97 1:23.22
400m: 5:30.72 1:26.35
600m:
-:--.--
800m: 11:12.91
4. Erik de Boer
91
Noord-Limburg (
11:25.77
100m: 1:15.92 1:15.92
300m: 4:06.68 1:26.46
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:40.22 1:24.30
400m: 5:34.50 1:27.82
600m:
-:--.--
800m: 11:25.77
5. Ricardo Vullings
92
Heldense Zwemve
11:46.63
100m: 1:21.78 1:21.78
300m: 4:23.68 1:31.00
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:52.68 1:30.90
400m: 5:54.46 1:30.78
600m:
-:--.--
800m: 11:46.63
ng. Jelle Crooijmans
92
Noord-Limburg (
Nr. 10
800m vrije slag Heren
Jeugd 1 en 2
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Mark van Enckevort
90
HZPC
9:50.00
100m: 1:05.39 1:05.39
300m: 3:31.56 1:14.25
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:17.31 1:11.92
400m: 4:47.25 1:15.69
600m:
-:--.--
800m: 9:50.00
2. Bart Alberts
89
Mosa-Regio
9:58.25
100m: 1:07.85 1:07.85
300m: 3:38.85 1:16.76
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:22.09 1:14.24
400m: 4:55.85 1:17.00
600m:
-:--.--
800m: 9:58.25

Page 5
Splash Meet Manager 2006.142, registered to HZPC
Ranglijst
Bladzijde 5
Nr. 11
800m vrije slag Heren
Senioren
18-10-2006
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Michael Moonen
88
De Rog
10:53.86
100m: 1:08.94 1:08.94
300m: 3:51.64 1:22.89
500m:
-:--.--
700m:
-:--.--
200m: 2:28.75 1:19.81
400m: 5:16.18 1:24.54
600m:
-:--.--
800m: 10:53.86