Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 14. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 16. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 18. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 19. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 20. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC Wissel en Vrij deel 1 2011
Landgraaf, 11-9-2011


Programmanr. 1
11-9-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber KerkhofsKimbria2:53.1300000742:58.19
50m:40.41200m:2:58.19
2.Amber RaadschildersKimbria3:03.4500005343:06.39
50m:40.14200m:3:06.39
3.Romy RadermacherSg Hgn3:17.1700010703:12.71
50m:44.12200m:3:12.71
4.Kim RebergenSg Hgn3:18.3001006763:15.47
50m:44.83200m:3:15.47
5.Britt CornelissensSg Hgn3:33.2900006323:17.43
50m:47.47200m:3:17.43
6.Aukje KoetsierKimbria3:12.9500022603:23.02
50m:48.36200m:3:23.02
7.Chayenne OdenhovenSg Hgn3:43.2900004683:23.61
50m:42.82200m:3:23.61
8.Kyra KerkhoffsZC ValkenburgNT01006163:44.86
50m:55.67200m:3:44.86
9.Jessie DautzenbergSg Hgn4:14.9801018264:11.51
50m:55.30200m:4:11.51
AFGEMChanour MercelinaSg Hgn3:46.290101374


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-9-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels de BoerEurode Kerkrade3:03.1000019773:06.44
50m:43.60200m:3:06.44
2.Kjell BakkerEurode Kerkrade3:04.8000002973:06.54
50m:42.57200m:3:06.54
3.Milo SimonsZon/s&s3:09.8200005133:10.48
50m:47.07200m:3:10.48
4.Bas DijkstraSg Hgn3:08.8000000433:11.73
50m:42.64200m:3:11.73
5.Raf HendriksZC ValkenburgNT01008793:18.97
50m:44.64200m:3:18.97
6.Maikel van der LindenZC Valkenburg3:30.7000037973:26.54
50m:44.36200m:3:26.54
DISJylano NahrSg HgnNT0102593
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., DIS RH
AFGEMLars KerremansSg HgnNT0100305


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-9-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica van DijkKimbria2:49.2998005522:53.04
50m:38.29200m:2:53.04
2.Melanie LeunissenSg Hgn3:03.7298006722:57.30
50m:37.95200m:2:57.30
3.Lynn MeijersSg Hgn3:01.4498037322:57.46
50m:43.94200m:2:57.46
4.Kayleigh FortuinSg Hgn2:59.8199020722:57.76
50m:40.32200m:2:57.76
5.Myrthe van der HaijdenSg Hgn2:59.2098011742:58.37
50m:40.37200m:2:58.37
6.Daphne ErkensSg Hgn2:57.1598023723:04.77
50m:36.33200m:3:04.77
7.Arijana AlijagicSg Hgn3:02.4099028263:06.38
50m:43.14200m:3:06.38
8.Denise BlokZC Valkenburg2:59.9599005723:07.48
50m:41.70200m:3:07.48
9.Kyra JanssenKimbria3:05.0898009903:11.21
50m:44.32200m:3:11.21
10.Nina VriezelaarZC Valkenburg3:09.5499005703:11.97
50m:42.59200m:3:11.97
11.Kitty-Sofie Hunt AlneSg Hgn3:30.0098045583:34.18
50m:48.47200m:3:34.18
12.Hester van MourikKimbria3:46.9998049703:44.75
50m:50.81200m:3:44.75
AFGEMMariecke de BeerZon/s&s3:13.049900524


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-9-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart KöhlenSg Hgn2:47.6798024532:43.21
50m:33.89200m:2:43.21
2.Dylan WoltersSg Hgn2:48.0298002872:49.14
50m:36.38200m:2:49.14
3.Lars van der HaijdenSg Hgn2:58.0599002252:55.95
50m:38.60200m:2:55.95


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-9-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elishia SinkiewiczSg Hgn2:39.9897021102:38.76
50m:34.14200m:2:38.76
2.Wendy BexSg Hgn2:35.9997012322:41.07
50m:33.84200m:2:41.07
3.Joëlle SavelbergEurode Kerkrade2:43.7797024642:43.20
50m:33.73200m:2:43.20
4.Kathleen de BeerZon/s&s2:53.3797026382:56.45
50m:38.36200m:2:56.45
5.Nieske JanssenSg Hgn3:00.2096013283:00.80
50m:41.19200m:3:00.80
6.Emmy LinssenZon/s&s2:59.2696005903:03.26
50m:41.02200m:3:03.26
7.Lisa JongenSg Hgn3:19.4296049243:15.10
50m:40.03200m:3:15.10
8.Lisa MeyersKimbria3:26.2696050543:15.52
50m:41.84200m:3:15.52
DISLisa SnijkersSg Hgn3:41.6797001123:44.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:53.24200m:3:44.62
NGMyrthe SimonsZon/s&s3:14.159704330


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-9-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim RamaekersZon/s&s2:36.8696006292:34.57
50m:32.48200m:2:34.57
2.Martijn WeinbergSg Hgn2:38.3896009552:36.45
50m:31.46200m:2:36.45
3.Lars van DiddenSg Hgn2:36.4797016152:36.91
50m:32.59200m:2:36.91
4.Jeroen de CroockZC Valkenburg2:47.6897020252:49.73
50m:37.08200m:2:49.73
5.Jeffrey ThomissenKimbria3:01.4196050712:52.97
50m:34.41200m:2:52.97


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-9-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben KlinkersSg Hgn2:17.6494035112:14.37
50m:28.41200m:2:14.37
2.Bart de HeerSg Hgn2:38.9595003592:30.32
50m:32.41200m:2:30.32
3.Yannic van de KuitZon/s&s2:40.4295048252:39.19
50m:32.37200m:2:39.19
4.Camiel SmeetsSg Hgn2:39.3294009112:40.62
50m:34.11200m:2:40.62
5.Jan van AkenSg Hgn2:50.9495043692:45.70
50m:38.36200m:2:45.70
6.Jeroen MartinKimbria2:43.9595008392:46.32
50m:34.52200m:2:46.32


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-9-2011
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilona RemmelSg Hgn2:28.2393021982:26.78
50m:31.50200m:2:26.78
2.Vera WeinbergSg Hgn2:39.6293021442:41.90
50m:33.03200m:2:41.90
3.Leonora AretsEurode Kerkrade2:44.7295046902:45.57
50m:35.29200m:2:45.57
4.Cato VrouenraetsZon/s&s2:43.9290062722:46.22
50m:35.48200m:2:46.22
5.Danique UbagsZC Valkenburg2:44.7890037802:52.64
50m:34.13200m:2:52.64
6.Sanne KerkhoffSg Hgn2:52.2393055302:57.74
50m:36.16200m:2:57.74
7.Maaike GrevenKimbria3:03.0295008262:59.74
50m:38.99200m:2:59.74
8.Simone VroemenKimbria3:05.5694057943:05.60
50m:40.25200m:3:05.60
9.Lieke JanssenSg Hgn2:57.4093059543:06.37FJ 1
50m:39.74200m:3:06.37
10.Aline SpiertsKimbria3:02.3786046983:06.37FJ 2
50m:41.54200m:3:06.37
11.Simone JongenKimbria3:09.0894020283:06.55
50m:40.48200m:3:06.55
12.Suzan VermeereSg Hgn3:17.3493077443:08.95
50m:41.13200m:3:08.95
13.Lisette RamaekersZon/s&s3:05.8994039843:12.50
50m:43.00200m:3:12.50
14.Fabienne JeukensKimbria3:11.9584011563:14.48
50m:43.42200m:3:14.48
15.Susan StappersKimbria3:13.2382015943:17.17
50m:46.45200m:3:17.17


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-9-2011
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Davy VerreusselSg Hgn2:03.8289033412:10.68
50m:28.43200m:2:10.68
2.Jory NiemarkSg Hgn2:22.9592044092:25.85
50m:30.18200m:2:25.85
3.Ronald WaldusSg Hgn2:28.7592062752:29.32FJ 1
50m:32.02200m:2:29.32
4.Freddie GeerlingsSg Hgn2:25.0679003792:29.32FJ 2
50m:30.97200m:2:29.32
5.Erik SchwillensKimbria2:35.9293017472:32.38
50m:31.39200m:2:32.38
6.Jeroen CustersKimbria2:31.9991063192:32.61
50m:31.11200m:2:32.61
7.Sander van den BergSg Hgn2:27.9287002112:35.80
50m:31.16200m:2:35.80
8.Bjorn van de KuitZon/s&s2:33.8793066932:36.13
50m:32.95200m:2:36.13
9.Indji TanKimbria2:30.0591029732:38.02
50m:31.12200m:2:38.02
10.Mark SnijdersZon/s&s2:34.3688031872:38.79
50m:32.46200m:2:38.79
11.Tom GoffinSg Hgn2:44.5186044572:46.84
50m:34.14200m:2:46.84
12.Karsten MeijersKimbria2:56.6790049593:04.88


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-9-2011
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris DijkstraSg HgnNT02017663:14.13
100m:1:35.70200m:3:14.13
2.Nikki SmeetsZC Valkenburg3:09.2002000803:26.71
100m:1:33.55200m:3:26.71
3.Muriël BlokZC ValkenburgNT03000303:32.64
100m:1:41.54200m:3:32.64
4.Nikki StarremansSg HgnNT02019843:59.64
100m:1:49.42200m:3:59.64
5.Anne KöhlenSg HgnNT02017144:04.94
100m:1:55.72200m:4:04.94


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-9-2011
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasper ThomasSg HgnNT02004273:24.08
100m:1:39.54200m:3:24.08
2.Christian van der HaijdenSg HgnNT03002574:04.34


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-9-2011
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aukje KoetsierKimbria5:52.1600022606:03.99
100m:1:25.27200m:2:58.46400m:6:03.99
2.Yasmijn van der ValkEurode KerkradeNT01014086:13.76
100m:1:29.02200m:3:03.36400m:6:13.76
3.Kim RebergenSg Hgn6:15.4801006766:17.04
100m:1:28.54200m:3:07.19400m:6:17.04
4.Chayenne OdenhovenSg Hgn6:55.6000004686:27.48
100m:1:34.29200m:3:14.67400m:6:27.48
5.Britt CornelissensSg HgnNT00006326:30.00
100m:1:31.62200m:3:13.52400m:6:30.00
6.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg8:17.9501006167:27.86
100m:1:43.92200m:3:39.48400m:7:27.86
AFGEMChanour MercelinaSg HgnNT0101374


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-9-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels de BoerEurode KerkradeNT00019775:53.42
100m:1:25.22200m:2:56.32400m:5:53.42
2.Milo SimonsZon/s&sNT00005135:54.86
100m:1:24.78200m:2:55.73400m:5:54.86
3.Bas DijkstraSg Hgn6:06.4200000436:08.65
100m:1:24.65200m:2:57.38400m:6:08.65
4.Raf HendriksZC ValkenburgNT01008796:24.63
100m:1:29.87200m:3:03.31400m:6:24.63
5.Maikel van der LindenZC ValkenburgNT00037976:40.07
100m:1:35.06200m:3:13.85400m:6:40.07
6.Lars KerremansSg HgnNT01003056:46.64
100m:1:35.20200m:3:21.54400m:6:46.64
DISKjell BakkerEurode KerkradeNT0000297
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-9-2011
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber KerkhofsKimbria10:50.00000007411:04.24
100m:1:16.46200m:2:40.70400m:5:31.98800m:11:04.24
2.Manon RittenEurode KerkradeNT000244011:26.77
100m:1:21.08200m:2:51.02400m:5:46.54800m:11:26.77
3.Lieve GöbbelsEurode KerkradeNT000051411:36.30
100m:1:22.30200m:2:52.13400m:5:49.56800m:11:36.30
4.Amber RaadschildersKimbria11:20.00000053411:44.65
100m:1:18.91200m:2:45.83400m:5:45.15800m:11:44.65
5.Romy RadermacherSg Hgn13:09.92000107012:22.76
100m:1:26.02200m:2:58.19400m:6:07.01800m:12:22.76
6.Esmee LanckohrEurode KerkradeNT000244212:32.64
100m:1:21.76200m:2:53.29400m:6:06.82800m:12:32.64


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-9-2011
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shania HaenenEurode Kerkrade10:36.82980252810:09.97
100m:1:10.21200m:2:23.87400m:4:55.83800m:10:09.97
2.Chayenne PoortsSg Hgn10:28.80980067010:29.79
100m:1:11.30200m:2:28.47400m:5:06.31800m:10:29.79
3.McKenzie KellyEurode Kerkrade11:11.97980543810:49.78
100m:1:15.59200m:2:35.54400m:5:18.52800m:10:49.78
4.Celine KerkhofsKimbria10:25.92980054811:06.12
100m:1:12.46200m:2:30.87400m:5:16.68800m:11:06.12
5.Melanie LeunissenSg HgnNT980067211:35.90
100m:1:17.78200m:2:42.89400m:5:41.45800m:11:35.90
6.Denise BlokZC Valkenburg12:02.77990057211:45.39
100m:1:21.44200m:2:50.44400m:5:47.63800m:11:45.39
7.Lynn MeijersSg Hgn13:30.17980373211:59.86
100m:1:24.60200m:2:54.42400m:5:56.04800m:11:59.86
8.Myrthe van der HaijdenSg HgnNT980117412:03.76
100m:1:20.48200m:2:49.54400m:5:54.39800m:12:03.76
9.Mariecke de BeerZon/s&sNT990052412:15.33
100m:1:25.84200m:2:56.22400m:6:03.10800m:12:15.33
10.Lotte OffermansZon/s&sNT980412612:37.39
100m:1:26.92200m:3:00.45400m:6:10.95800m:12:37.39
NGRianne de CroockZC Valkenburg11:31.339801466


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-9-2011
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy SeverinsEurode Kerkrade9:53.4898005599:44.12
100m:1:08.50200m:2:20.79400m:4:47.30800m:9:44.12
2.Bart KöhlenSg Hgn14:02.95980245310:46.64
100m:1:13.89200m:2:33.32400m:5:17.07800m:10:46.64
3.Dylan WoltersSg Hgn13:13.80980028711:21.15
100m:1:15.25200m:2:37.63400m:5:30.09800m:11:21.15
4.Lars van der HaijdenSg Hgn12:03.79990022511:50.17
100m:1:20.80200m:2:49.97400m:5:50.46800m:11:50.17
5.Leroy de BrouwerSg Hgn12:42.03990073913:55.28
100m:1:33.97200m:3:19.08400m:6:55.34800m:13:55.28


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-9-2011
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Céline JennesEurode KerkradeNT960215410:01.47
100m:1:07.17200m:2:23.08400m:4:55.94800m:10:01.47
2.Wendy BexSg Hgn10:28.70970123210:32.28
100m:1:10.24200m:2:26.26400m:5:05.38800m:10:32.28
3.Joëlle SavelbergEurode KerkradeNT970246410:32.93
100m:1:13.43200m:2:31.28400m:5:10.72800m:10:32.93
4.Kelly CraenenSg Hgn12:05.95970071410:58.09
100m:1:14.68200m:2:34.70400m:5:21.02800m:10:58.09
5.Nieske JanssenSg Hgn11:16.45960132811:32.13
100m:1:20.32200m:2:45.81400m:5:39.55800m:11:32.13
6.Kathleen de BeerZon/s&sNT970263812:04.45
100m:1:23.07200m:2:53.37400m:5:58.17800m:12:04.45
7.Emmy LinssenZon/s&s13:22.04960059012:04.54
100m:1:23.66200m:2:53.89400m:5:58.98800m:12:04.54
8.Kyra RaadschildersKimbria13:11.77960260412:48.36
100m:1:25.57200m:3:00.26400m:6:16.42800m:12:48.36
AFGEMKira AckermansKimbriaNT9704962
NGMyrthe SimonsZon/s&sNT9704330


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-9-2011
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergSg Hgn10:16.94960095510:00.81
100m:1:08.21200m:2:21.24400m:4:50.39800m:10:00.81
2.Ruben DelvoieKimbriaNT970383310:04.68
100m:1:10.67200m:2:25.89400m:4:56.32800m:10:04.68
3.Tim RamaekersZon/s&s11:46.68960062910:23.17
100m:1:08.40200m:2:24.06400m:5:01.64800m:10:23.17
4.David PaulissenSg Hgn12:03.53970348911:28.98
100m:1:17.39200m:2:43.77400m:5:39.58800m:11:28.98
5.Jeroen de CroockZC Valkenburg11:00.67970202511:46.38
100m:1:22.08200m:2:48.95400m:5:47.28800m:11:46.38
6.Bart KnarrenZon/s&sNT960538712:36.42
100m:1:23.08200m:2:56.14400m:6:10.61800m:12:36.42


<< TOP >>
Programmanr. 19
11-9-2011
Jongens, 800m vrije slagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben KlinkersSg Hgn8:49.7094035118:47.89
100m:1:01.03200m:2:06.03400m:4:18.77800m:8:47.89
2.Niels van Basten BatenburgZC Valkenburg9:15.0094005939:07.97
100m:1:04.23200m:2:13.00400m:4:31.26800m:9:07.97
3.Pim van Basten BatenburgZC Valkenburg9:15.0094016579:16.67
100m:1:04.05200m:2:13.46400m:4:34.03800m:9:16.67
4.Bart de HeerSg Hgn11:02.96950035910:10.80
100m:1:12.47200m:2:30.22400m:5:06.02800m:10:10.80
5.Kiowa KamaansingSg Hgn11:14.57950012510:13.40
100m:1:07.39200m:2:22.86400m:4:57.92800m:10:13.40
6.Joeri KerkhoffSg Hgn10:17.08950168910:30.14
100m:1:10.20200m:2:28.64400m:5:07.86800m:10:30.14
7.Yannic van de KuitZon/s&s12:21.95950482510:35.38
100m:1:11.78200m:2:28.85400m:5:10.31800m:10:35.38
8.Andreas WaldusSg Hgn11:02.86950358110:45.87
100m:1:09.81200m:2:26.37400m:5:08.83800m:10:45.87
9.Jan van AkenSg Hgn10:41.40950436910:50.86
100m:1:12.45200m:2:32.23400m:5:17.60800m:10:50.86
10.Jeroen MartinKimbriaNT950083910:54.45
100m:1:19.62200m:2:35.33400m:5:22.02800m:10:54.45
11.Axel SkrabanjaKimbria11:26.42950364511:05.65
100m:1:14.23200m:2:35.91400m:5:23.42800m:11:05.65
12.Stefan LindenschmidtSg HgnNT950592511:11.39
100m:1:14.92200m:2:35.42400m:5:22.26800m:11:11.39
13.Vincent WijsmanSg Hgn13:39.51940549913:38.26
100m:1:32.76200m:3:15.13400m:6:43.73800m:13:38.26


<< TOP >>
Programmanr. 20
11-9-2011
Dames, 800m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rebecca VroomenEurode Kerkrade10:14.9293017729:49.80
100m:1:08.39200m:2:23.19400m:4:53.47800m:9:49.80
2.Melissa MeijerSg Hgn10:30.00930437410:34.37
100m:1:14.38200m:2:34.84400m:5:16.39800m:10:34.37
3.Leonora AretsEurode KerkradeNT950469010:40.54
100m:1:16.23200m:2:36.26400m:5:16.95800m:10:40.54
4.Ingrid JansenSg Hgn11:30.00870559211:08.18
100m:1:15.15200m:2:36.96400m:5:25.57800m:11:08.18
5.Rylana SlaghuisZon/s&s11:03.96940128611:21.53
100m:1:15.03200m:2:38.93400m:5:31.01800m:11:21.53
6.Anke SnijkersSg Hgn11:56.44920163811:24.93
100m:1:16.39200m:2:42.55400m:5:38.00800m:11:24.93
7.Aline SpiertsKimbriaNT860469811:35.74
100m:1:17.33200m:2:43.86400m:5:40.58800m:11:35.74
8.Bo KerkhoffSg Hgn10:56.76950237611:42.39
100m:1:17.04200m:2:41.11400m:5:38.20800m:11:42.39
9.Danique UbagsZC Valkenburg11:00.64900378011:47.27
100m:1:15.04200m:2:39.89400m:5:39.31800m:11:47.27
10.Lieke JanssenSg Hgn11:31.59930595411:54.71
100m:1:20.62200m:2:49.43400m:5:51.25800m:11:54.71
11.Susan StappersKimbria12:05.27820159412:20.48
100m:1:24.89200m:2:58.60400m:6:08.60800m:12:20.48
12.Fabienne JeukensKimbria12:24.14840115612:22.19
100m:1:21.20200m:2:54.04400m:6:04.52800m:12:22.19
13.Simone JongenKimbria13:01.00940202812:25.04
100m:1:25.94200m:3:00.18400m:6:11.82800m:12:25.04
14.Inge SnijkersSg Hgn13:36.10900811212:36.98
100m:1:23.43200m:2:56.60400m:6:10.89800m:12:36.98
15.Lisette RamaekersZon/s&s12:51.24940398413:08.28
100m:1:25.73200m:3:00.45400m:6:19.44800m:13:08.28
DISMaaike GrevenKimbriaNT9500826
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 21
11-9-2011
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Davy VerreusselSg Hgn8:18.5389033418:26.42
100m:59.32200m:2:02.82400m:4:10.01800m:8:26.42
2.Jory NiemarkSg Hgn9:17.4592044099:45.51
100m:1:07.45200m:2:19.28400m:4:46.60800m:9:45.51
3.Ronald WaldusSg Hgn10:44.18920627510:23.39
100m:1:10.57200m:2:27.82400m:5:08.70800m:10:23.39
4.Jeroen CustersKimbria9:55.32910631910:29.76
100m:1:08.23200m:2:23.39400m:5:03.29800m:10:29.76
5.Freddie GeerlingsSg Hgn9:48.86790037910:40.04
100m:1:14.77200m:2:32.96400m:5:12.00800m:10:40.04
6.Rick HellenbrandSg Hgn10:24.45890117310:44.62
100m:1:15.92200m:2:36.73400m:5:17.47800m:10:44.62
7.Erik SchwillensKimbriaNT930174710:56.78
100m:1:11.67200m:2:33.21400m:5:22.00800m:10:56.78
8.Tom GoffinSg Hgn11:20.26860445711:42.17
100m:1:15.60200m:2:39.17400m:5:40.78800m:11:42.17
9.Karsten MeijersKimbria11:47.11900495912:15.39
100m:1:20.13200m:2:49.64400m:5:55.42800m:12:15.39
DISBjorn van de KuitZon/s&s10:24.149306693
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).