Kring SPEEDO Finales - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to de granaet


Nr. 15  100m rugslag  Heren  Minioren 5
Nr. 16  100m rugslag  Dames  Minioren 5
Nr. 17  100m vlinderslag  Heren  Minioren 6
Nr. 18  100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 19  100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 20  50m vlinderslag  Heren  Minioren 5
Nr. 21  50m vlinderslag  Dames  Minioren 5
Nr. 22  200m wisselslag  Heren  Minioren 6
Nr. 23  100m schoolslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 24  100m schoolslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 25  100m vrije slag  Heren  Minioren 5
Nr. 26  400m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 27  100m vrije slag  Heren  Minioren 6


Nr. 15
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robin de Joode96De Granaet1:19.98
2.Hendrik Rozema96Neptunia'241:26.24
3.Bouke vd Zaag96PWC1:29.54
4.Jelmer Groos96DZ&PC1:31.24
5.Rutger Attema96Middelsé1:33.21
6.Marcel de Groot96Bolsward-Workum1:33.63
7.Janco van der Molen96Jubbega1:34.61
8.Martijn Wagenaar96HZ&PC Heerenvee1:36.96
9.Hein Jouke Wind96DZ&PC1:37.85
10.Elmo Doorn96De Forel1:51.00
11.Jonne Westenberg96De Forel1:52.48
12.Danny Damhuis96De Forel2:00.46
dis.Mark Folkertsma96DZ&PC1:39.09
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Harm van der Velde96Bolsward-Workum1:46.21
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Dennis Rauwerda96Orca1:53.27
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Nr. 16
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Evelien van Ruiten96Orca1:23.41
2.Mirthe Alkema96De Vikings1:23.57
3.Cynthia Verkaik96De Granaet1:26.70
4.Simone Mus96De Skelp1:27.48
5.Lisa Rozema96FZC'541:28.32
6.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenvee1:29.15
7.Willeke Willems96ZCNF'341:29.96
8.Rixt Menger96Orca1:30.93
9.Irene Dotinga96Neptunia'241:31.38
10.Tineke Nicolai96De Granaet1:32.15
11.Reina Dijkstra96HZ&PC Heerenvee1:33.221
12.Jill Muller96DZ&PC1:33.222
13.Bianca Jongsma96Avéna1:33.29
14.Marieke Dijkstra96Avéna1:33.79
15.Janna Post96Neptunia'241:33.87
16.Lisa Ris96HZ&PC Heerenvee1:35.90
17.Rixt-Nynke Baron96FZC'541:36.65
18.Joyce Bakker96De Forel1:37.83


<< TOP >>
Nr. 17
10-6-2007
100m vlinderslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC1:21.23
2.Pieter Ytsma95De Granaet1:30.91
3.Oebele v/d Velde95DZ&PC1:33.61
4.Bart Bekkema95De Forel1:34.83
5.Myrdin Willemse95Orca1:37.06
6.Johan Krol95Middelsé1:40.75
7.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille1:45.96
8.Arno Bergsma95DZ&PC1:46.10
9.Marc de Vries95HZ&PC Heerenvee1:47.42
dis.Patrick Venema95DZ&PC1:45.39
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Guus Magrijn95De Skelp1:46.54
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 18
10-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Hotze van der Werf97De Skelp1:28.34
2.Marcel van der Heide97De Vikings1:28.41
3.Jorn Steenbergen97DZ&PC1:30.11
4.Thomas van Breemen97ZPD1:34.58
5.Derk Wiggers97Wetterwille1:36.53
6.Kevin de Joode98De Granaet1:36.83
7.Jelmer Postma97Orca1:36.92
8.Rob Nijholt97ZCNF'341:39.74
9.Silvan Akkerman97HZ&PC Heerenvee1:39.86
10.Frank van der Wal97HZ&PC Heerenvee1:40.02
11.Jacob de Boer97ZPD1:42.93
12.Hoaran Overeem97Middelsé1:43.45
13.Rik Oevering97FZC'541:44.91
14.Zino Holwerda97Orca1:50.60
dis.Hidde Zijlstra97Orca1:40.61
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Koen van der Eems97Wetterwille1:43.77
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Melwin v Spil97Avéna1:45.57
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Danny Hayema97PWC1:54.69
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 19
10-6-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa97De Skelp1:24.28
2.Claris de Vries97DZ&PC1:30.60
3.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenvee1:32.87
4.Roos Eilers97De Forel1:34.99
5.Ellen Jager98PWC1:36.63
6.Vera Visser97Middelsé1:37.50
7.Hester Groos97DZ&PC1:38.46
8.Esther Visser97De Vikings1:39.56
9.Wendy Bergsma97DZ&PC1:41.43
10.Martine van Sluis97De Vikings1:43.08
11.Trineke van der Schaaf97HZ&PC Heerenvee1:45.15
12.Aldith Pasveer97Orca1:47.63
13.Paulien Peterson97ZPD1:48.99
14.Nadine Smits98Orca1:49.24
15.Linda Noord98DZ&PC1:49.81
16.Nienke Postma98Orca1:51.28
17.Annemiek Halma97De Vikings1:53.63
dis.Astrid de Vegt98ZCNF'34
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 20
10-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robin de Joode96De Granaet37.58
2.Mark Folkertsma96DZ&PC41.82
3.Rutger Attema96Middelsé41.93
4.Jelmer Groos96DZ&PC42.14
5.Hendrik Rozema96Neptunia'2444.01
6.Bouke vd Zaag96PWC46.07
7.Marcel de Groot96Bolsward-Workum46.90
8.Hein Jouke Wind96DZ&PC53.94
dis.Martijn Wagenaar96HZ&PC Heerenvee50.72
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Elmo Doorn96De Forel50.88
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 21
10-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Evelien van Ruiten96Orca37.83
2.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenvee37.89
3.Simone Mus96De Skelp38.01
4.Cynthia Verkaik96De Granaet39.77
5.Rixt-Nynke Baron96FZC'5441.79
6.Lisa Rozema96FZC'5441.97
7.Indyra Hummel96ZCNF'3441.99
8.Lisa Ris96HZ&PC Heerenvee42.08
9.Claudia Hacke96De Vikings42.18
10.Liseth Flisijn96Neptunia'2442.96
11.Irene Dotinga96Neptunia'2444.58
12.Willeke Willems96ZCNF'3444.85
13.Marieke Dijkstra96Avéna45.07
14.Rixt Menger96Orca45.35
15.Reina Dijkstra96HZ&PC Heerenvee45.71
dis.Nancy de Vos96PWC42.75
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Nr. 22
10-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC2:52.72
2.Pieter Ytsma95De Granaet3:03.27
3.Myrdin Willemse95Orca3:04.10
4.Dirk van der Eems95Wetterwille3:06.63
5.Bart Bekkema95De Forel3:09.95
6.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenvee3:10.68
7.Patrick Venema95DZ&PC3:18.52
8.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille3:20.22
9.Jeroen Tijsma95PWC3:22.28
10.Marc de Vries95HZ&PC Heerenvee3:23.45
dis.Oebele v/d Velde95DZ&PC3:10.19
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken
dis.Floris van Ijsseldijk95DZ&PC3:20.27
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Guus Magrijn95De Skelp3:23.88
VB  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
dis.Johan Krol95Middelsé3:35.27
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Hemco Jan Douma95PWC3:44.79
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd. VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Bart de Vos95FZC'543:50.80
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 23
10-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel van der Heide97De Vikings1:40.40
2.Jorn Steenbergen97DZ&PC1:41.00
3.Hotze van der Werf97De Skelp1:42.59
4.Daylam Dag97ZPD1:44.53
5.Frank van der Wal97HZ&PC Heerenvee1:44.61
6.Thomas van Breemen97ZPD1:47.49
7.Koen van der Eems97Wetterwille1:48.35
8.Danny Hayema97PWC1:51.38
9.Hidde Zijlstra97Orca1:52.96
10.Hoaran Overeem97Middelsé1:53.35
11.Melwin v Spil97Avéna1:54.25
12.Derk Wiggers97Wetterwille1:57.09
13.Silvan Akkerman97HZ&PC Heerenvee1:58.62
14.Jelmer Postma97Orca1:59.19
15.Patrick de Roos97ZPD2:01.06
dis.Jacob de Boer97ZPD1:56.84
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken


<< TOP >>
Nr. 24
10-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa97De Skelp1:35.06
2.Claris de Vries97DZ&PC1:37.73
3.Anneliene Zuidema98De Skelp1:39.55
4.Roos Eilers97De Forel1:42.16
5.Rebecca Jansen97Orca1:44.01
6.Martine van Sluis97De Vikings1:45.91
7.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenvee1:48.85
8.Esther Visser97De Vikings1:49.49
9.Anna Regnerus97Wetterwille1:50.41
10.Lisanne Hassing97De Forel1:51.07
11.Hester Groos97DZ&PC1:52.58
12.Astrid de Vegt98ZCNF'341:54.17
13.Annemiek Halma97De Vikings1:54.37
14.Trineke van der Schaaf97HZ&PC Heerenvee1:54.46
15.Mare Zijlstra97DZ&PC1:56.97
16.Carmen Weistra98Orca1:59.29
dis.Wendy Bergsma97DZ&PC1:56.38
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Elisa Mollema98De Vikings1:59.48
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken


<< TOP >>
Nr. 25
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Hendrik Rozema96Neptunia'241:16.23
2.Jelmer Groos96DZ&PC1:16.96
3.Bouke vd Zaag96PWC1:20.63
4.Mark Folkertsma96DZ&PC1:21.40
5.Janco van der Molen96Jubbega1:22.30
6.Marcel de Groot96Bolsward-Workum1:22.78
7.Hein Jouke Wind96DZ&PC1:24.96
8.Martijn Wagenaar96HZ&PC Heerenvee1:28.83
9.Rutger Attema96Middelsé1:29.41
10.Elmo Doorn96De Forel1:34.56
11.Feie Klaas Heslinga96De Skelp1:38.81
12.Harm van der Velde96Bolsward-Workum1:39.33
13.Dennis Rauwerda96Orca1:43.02
14.Danny Damhuis96De Forel1:44.85
15.Jonne Westenberg96De Forel1:45.06
dis.Robin de Joode96De Granaet
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 26
10-6-2007
400m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Mirthe Alkema96De Vikings5:37.38
2.Cynthia Verkaik96De Granaet5:38.50
3.Evelien van Ruiten96Orca5:45.22
4.Claudia Hacke96De Vikings5:58.41
5.Simone Mus96De Skelp6:01.43
6.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenvee6:08.34
7.Lisa Rozema96FZC'546:10.31
8.Rixt Menger96Orca6:16.53
9.Tineke Nicolai96De Granaet6:17.65
10.Rixt-Nynke Baron96FZC'546:27.06
11.Lisa Ris96HZ&PC Heerenvee6:28.95
12.Joyce Bakker96De Forel6:31.99
13.Aniek Bergsma96De Forel6:34.07
14.Reina Dijkstra96HZ&PC Heerenvee6:36.34
15.Margriet Sikma96ZPD6:46.30
16.Roelie de Boer96Wetterwille6:56.30
17.Sjoukje van der Wal96Wetterwille7:00.16
18.Femke bij de Lei96Middelsé7:03.50


<< TOP >>
Nr. 27
10-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC1:08.78
2.Vincent Visser95De Vikings1:12.16
3.Myrdin Willemse95Orca1:12.68
4.Dirk van der Eems95Wetterwille1:13.48
5.Pieter Ytsma95De Granaet1:14.76
6.Oebele v/d Velde95DZ&PC1:14.88
7.Bart Bekkema95De Forel1:15.85
8.Guus Magrijn95De Skelp1:19.26
9.Floris van Ijsseldijk95DZ&PC1:19.28
10.Marc de Vries95HZ&PC Heerenvee1:19.54
11.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenvee1:20.49
12.Ruben Bonnema95HZ&PC Heerenvee1:20.91
13.Cor Sytsma95Bolsward-Workum1:21.52
14.Patrick Venema95DZ&PC1:22.49
15.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille1:23.13
16.Rienk Noordhof95De Granaet1:23.931
17.Arno Bergsma95DZ&PC1:23.932
18.Johan Krol95Middelsé1:26.07