Kring SPEEDO Finales - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to de granaet


Nr. 1  100m wisselslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 2  100m wisselslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 4  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 5  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 6  100m vrije slag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 7  100m vrije slag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 8  100m rugslag  Heren  Minioren 6
Nr. 9  100m schoolslag  Heren  Minioren 5
Nr. 10  100m schoolslag  Dames  Minioren 5
Nr. 11  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 12  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  Minioren 6
Nr. 14  100m vrije slag  Dames  Minioren 5


Nr. 1
9-6-2007
100m wisselslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jorn Steenbergen97DZ&PC1:29.77
2.Marcel van der Heide97De Vikings1:30.84
3.Thomas van Breemen97ZPD1:31.84
4.Hotze van der Werf97De Skelp1:33.07
5.Derk Wiggers97Wetterwille1:36.56
6.Koen van der Eems97Wetterwille1:37.92
7.Vincent Visser97Bolsward-Workum1:38.97
8.Rob Nijholt97ZCNF'341:39.22
9.Mathijs Mulder97De Forel1:39.27
10.Jelmer Post97Avéna1:43.22
11.Jacob de Boer97ZPD1:43.34
12.Jelmer Postma97Orca1:43.54
13.Silvan Akkerman97HZ&PC Heerenvee1:46.18
dis.Hoaran Overeem97Middelsé1:35.93
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken
dis.Kevin de Joode98De Granaet1:38.54
vd  Schoolslagbenen gezwommen.
dis.Zino Holwerda97Orca1:49.70
rh  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 2
9-6-2007
100m wisselslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa97De Skelp1:22.20
2.Esther Visser97De Vikings1:32.40
3.Claris de Vries97DZ&PC1:34.27
4.Roos Eilers97De Forel1:35.14
5.Martine van Sluis97De Vikings1:36.43
6.Astrid de Vegt98ZCNF'341:37.74
7.Ellen Jager98PWC1:37.86
8.Anneliene Zuidema98De Skelp1:40.11
9.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenvee1:41.29
10.Vera Visser97Middelsé1:42.53
11.Astrid Hoogendijk97De Forel1:43.69
12.Carmen Weistra98Orca1:45.13
13.Corien van der Gaast98Bolsward-Workum1:45.69
14.Ellia Smeding98De Vikings1:47.03
15.Ysabelle Roelofs97De Forel1:47.69
16.Mare Zijlstra97DZ&PC1:49.58
17.Trineke van der Schaaf97HZ&PC Heerenvee1:55.47
dis.Nadine Smits98Orca1:57.63
sk  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 3
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC1:27.17
2.Myrdin Willemse95Orca1:29.67
3.Dirk van der Eems95Wetterwille1:34.17
4.Patrick Venema95DZ&PC1:37.93
5.Oebele v/d Velde95DZ&PC1:38.49
6.Bart Bekkema95De Forel1:38.87
7.Vincent Visser95De Vikings1:38.89
8.Jeroen Tijsma95PWC1:39.93
9.Rienk Noordhof95De Granaet1:41.62
10.Marco Oosterhaven95Middelsé1:42.00
11.Hemco Jan Douma95PWC1:42.12
12.Floris van Ijsseldijk95DZ&PC1:43.87
13.Marc de Vries95HZ&PC Heerenvee1:45.96
14.Jeroen de Heer95DZ&PC1:46.47
15.Roderik Stoffels95Avéna1:47.28
16.Guus Magrijn95De Skelp1:47.91
17.Ruben de Boer95Avéna1:48.97
dis.Arno Bergsma95DZ&PC1:45.56
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 4
9-6-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robin de Joode96De Granaet2:54.79
2.Hendrik Rozema96Neptunia'243:08.66
3.Mark Folkertsma96DZ&PC3:21.00
4.Marcel de Groot96Bolsward-Workum3:23.83
5.Bouke vd Zaag96PWC3:26.58
6.Martijn Wagenaar96HZ&PC Heerenvee3:36.21
7.Elmo Doorn96De Forel3:39.48
8.Janco van der Molen96Jubbega3:41.40
9.Hein Jouke Wind96DZ&PC3:43.02
10.Jonne Westenberg96De Forel4:02.91
11.Danny Damhuis96De Forel4:03.72
dis.Lars Roelofs96De Forel
VRA  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd


<< TOP >>
Nr. 5
9-6-2007
200m wisselslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Cynthia Verkaik96De Granaet3:01.07
2.Simone Mus96De Skelp3:01.85
3.Mirthe Alkema96De Vikings3:10.54
4.Rixt Menger96Orca3:12.49
5.Reina Dijkstra96HZ&PC Heerenvee3:12.85
6.Rixt-Nynke Baron96FZC'543:13.47
7.Claudia Hacke96De Vikings3:13.96
8.Willeke Willems96ZCNF'343:16.56
9.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenvee3:17.15
10.Marieke Dijkstra96Avéna3:20.11
11.Liseth Flisijn96Neptunia'243:20.41
12.Jill Muller96DZ&PC3:23.65
13.Tineke Nicolai96De Granaet3:26.80
14.Joyce Bakker96De Forel3:29.57
15.Marrit de Groot96De Skelp3:31.38
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt. SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt. SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale.
dis.Indyra Hummel96ZCNF'34
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
dis.Evelien van Ruiten96Orca3:04.68
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Lisa Rozema96FZC'543:09.00
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Nr. 6
9-6-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel van der Heide97De Vikings1:15.74
2.Jorn Steenbergen97DZ&PC1:18.56
3.Thomas van Breemen97ZPD1:20.33
4.Hotze van der Werf97De Skelp1:24.53
5.Rob Nijholt97ZCNF'341:24.66
6.Jelmer Postma97Orca1:25.39
7.Kevin de Joode98De Granaet1:27.85
8.Mathijs Mulder97De Forel1:28.63
9.Frank van der Wal97HZ&PC Heerenvee1:29.15
10.Derk Wiggers97Wetterwille1:30.74
11.Hoaran Overeem97Middelsé1:30.84
12.Koen van der Eems97Wetterwille1:30.91
13.Mirko van Ligtenberg98Wetterwille1:31.23
14.Vincent Visser97Bolsward-Workum1:31.54
15.Silvan Akkerman97HZ&PC Heerenvee1:38.59
16.Rik Oevering97FZC'541:38.62
17.Jacob de Boer97ZPD1:41.81
dis.Daniel Borghardt97Orca
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 7
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa97De Skelp1:13.58
2.Esther Visser97De Vikings1:22.89
3.Claris de Vries97DZ&PC1:23.88
4.Martine van Sluis97De Vikings1:27.01
5.Anneliene Zuidema98De Skelp1:27.73
Ellen Jager98PWC1:27.73
7.Roos Eilers97De Forel1:28.40
8.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenvee1:28.50
9.Hester Groos97DZ&PC1:28.65
10.Anna Regnerus97Wetterwille1:29.44
11.Astrid de Vegt98ZCNF'341:29.52
12.Vera Visser97Middelsé1:34.44
13.Nynke Ytsma97Wetterwille1:35.61
14.Aldith Pasveer97Orca1:35.80
15.Paulien Peterson97ZPD1:38.04
16.Astrid Hoogendijk97De Forel1:38.10
17.Trineke van der Schaaf97HZ&PC Heerenvee1:41.96
18.Wendy Bergsma97DZ&PC1:56.84


<< TOP >>
Nr. 8
9-6-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC1:19.97
2.Vincent Visser95De Vikings1:23.19
3.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenvee1:23.90
4.Bart Bekkema95De Forel1:25.01
5.Myrdin Willemse95Orca1:25.69
6.Dirk van der Eems95Wetterwille1:26.08
7.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille1:30.06
8.Floris van Ijsseldijk95DZ&PC1:30.34
9.Oebele v/d Velde95DZ&PC1:30.54
10.Ruben Bonnema95HZ&PC Heerenvee1:33.78
11.Guus Magrijn95De Skelp1:36.25
12.Jeroen Tijsma95PWC1:37.41
13.Arno Bergsma95DZ&PC1:38.72
14.Patrick Venema95DZ&PC1:39.29
15.Martin van Kammen95ZPD1:41.73
16.Jeroen de Heer95DZ&PC1:42.53
17.Johan Krol95Middelsé1:43.27
dis.Pieter Ytsma95De Granaet1:27.52
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 9
9-6-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Robin de Joode96De Granaet1:36.33
2.Hendrik Rozema96Neptunia'241:40.06
3.Mark Folkertsma96DZ&PC1:40.63
4.Rutger Attema96Middelsé1:41.00
5.Marcel de Groot96Bolsward-Workum1:45.10
6.Jelmer Groos96DZ&PC1:46.54
7.Martijn Wagenaar96HZ&PC Heerenvee1:54.18
8.Hein Jouke Wind96DZ&PC1:58.72
9.Bouke vd Zaag96PWC2:00.10
10.Elmo Doorn96De Forel2:00.18
11.Jonne Westenberg96De Forel2:01.58
12.Dennis Rauwerda96Orca2:03.94
13.Harm van der Velde96Bolsward-Workum2:05.88
14.Danny Damhuis96De Forel2:06.12
15.Lars Roelofs96De Forel2:13.90
dis.Janco van der Molen96Jubbega1:42.01
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale


<< TOP >>
Nr. 10
9-6-2007
100m schoolslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jill Muller96DZ&PC1:35.57
2.Simone Mus96De Skelp1:35.96
3.Reina Dijkstra96HZ&PC Heerenvee1:36.16
4.Lisa Rozema96FZC'541:36.47
5.Cynthia Verkaik96De Granaet1:37.49
6.Marieke Dijkstra96Avéna1:40.11
7.Aniek Bergsma96De Forel1:40.50
8.Irene Dotinga96Neptunia'241:41.18
9.Evelien van Ruiten96Orca1:41.56
10.Rixt-Nynke Baron96FZC'541:42.72
11.Wietske Span96Middelsé1:44.50
12.Joyce Bakker96De Forel1:44.60
13.Indyra Hummel96ZCNF'341:44.89
14.Annabelle Geertzen96De Vikings1:49.40
dis.Mirthe Alkema96De Vikings1:39.95
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Tineke Nicolai96De Granaet1:40.96
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Claudia Hacke96De Vikings1:42.15
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 11
9-6-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jorn Steenbergen97DZ&PC43.05
2.Derk Wiggers97Wetterwille44.07
3.Marcel van der Heide97De Vikings44.19
4.Hotze van der Werf97De Skelp45.02
5.Thomas van Breemen97ZPD45.38
6.Kevin de Joode98De Granaet49.611
7.Mathijs Mulder97De Forel49.612
8.Hidde Zijlstra97Orca53.88
9.Jacob de Boer97ZPD56.09
10.Danny Hayema97PWC57.42
11.Daniel Borghardt97Orca57.83
12.Jelmer Postma97Orca1:00.45
13.Silvan Akkerman97HZ&PC Heerenvee1:03.57


<< TOP >>
Nr. 12
9-6-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Marre Zandringa97De Skelp37.21
2.Esther Visser97De Vikings40.42
3.Ellen Jager98PWC45.15
4.Claris de Vries97DZ&PC49.10
5.Aldith Pasveer97Orca49.28
6.Wendy Bergsma97DZ&PC50.54
7.Astrid Hoogendijk97De Forel50.57
8.Astrid de Vegt98ZCNF'3450.84
9.Vera Visser97Middelsé51.14
10.Ysabelle Roelofs97De Forel52.96
11.Corien van der Gaast98Bolsward-Workum55.56
12.Anneliene Zuidema98De Skelp57.66
13.Lotte Bekkema97De Forel57.75
14.Paulien Peterson97ZPD58.06
15.Ellia Smeding98De Vikings59.00
16.Elisa Mollema98De Vikings59.62
17.Nadine Smits98Orca1:01.16
dis.Annemiek Halma97De Vikings54.93
VB  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Nr. 13
9-6-2007
400m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC5:30.85
2.Vincent Visser95De Vikings5:34.12
3.Pieter Ytsma95De Granaet5:44.02
4.Dirk van der Eems95Wetterwille5:44.75
5.Marc de Vries95HZ&PC Heerenvee5:57.58
6.Oebele v/d Velde95DZ&PC6:04.35
7.Myrdin Willemse95Orca6:05.36
8.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille6:09.06
9.Guus Magrijn95De Skelp6:25.50
10.Marco Oosterhaven95Middelsé6:27.13
11.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenvee6:28.41
12.Rienk Noordhof95De Granaet6:32.81
13.Johan Krol95Middelsé6:37.20
14.Ruben Bonnema95HZ&PC Heerenvee6:51.65
15.Martin van Kammen95ZPD6:57.82
16.Jeroen Tijsma95PWC7:04.44
dis.Bart Bekkema95De Forel
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 14
9-6-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Evelien van Ruiten96Orca1:13.51
2.Cynthia Verkaik96De Granaet1:14.11
3.Claudia Hacke96De Vikings1:14.25
4.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenvee1:16.06
5.Mirthe Alkema96De Vikings1:16.75
6.Simone Mus96De Skelp1:17.63
7.Lisa Rozema96FZC'541:20.00
8.Rixt-Nynke Baron96FZC'541:20.78
9.Rixt Menger96Orca1:20.80
10.Marieke Dijkstra96Avéna1:21.88
11.Myrthe Mooij96Middelsé1:21.90
12.Joyce Bakker96De Forel1:22.08
13.Tineke Nicolai96De Granaet1:23.46
14.Liseth Flisijn96Neptunia'241:23.71
15.Willeke Willems96ZCNF'341:24.21
16.Indyra Hummel96ZCNF'341:25.47
17.Annabelle Geertzen96De Vikings1:26.37
18.Marrit de Groot96De Skelp1:26.66