Nr. 1. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 200m wisselslag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 10. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren
Nr. 14. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 15. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 16. Alle, 100m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 18. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 19. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 20. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 21. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 23. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 24. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 25. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 26. Meisjes, 800m vrije slag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 27. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 28. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 29. Jongens, 800m vrije slag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 30. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren


SwimKick en LAC deel 1
ECHT, 21.9.2008


1 - SwimKick deel 1 / LAC deel 121.9.08 - 14:00


Programmanr. 1
21.9.08
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Benjamin RussRzNT000108132.12
2.Enzo SchmetzerDe RoersoppersNT010043939.33
3.Thieme BosmanDe RoersoppersNT010043748.17
NGTwan SwagtenDe RoersoppersNT0001123

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sarine van RijtPatrickNT000119424.97
2.Daphne ThijssenDe Roersoppers27.74000107825.45
3.Lotte BeckersPatrick32.42000083427.14
4.Jolie DielemansRzNT000163029.81
5.Kelly van der SluizenRz31.12000162831.50
6.Anouk BeerenDe RoersoppersNT000102833.43
7.Elise WoltersDe RoersoppersNT010061036.58


<< TOP >>
Programmanr. 2
21.9.08
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Max EngelenDe Roersoppers34.69980140327.41
2.Stan KnoopsRzNT980311728.52
3.Cas RoumenDe Roersoppers32.64980256529.75

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Sinéad BuckersDe Roersoppers30.00990217424.64
2.Larissa ZegersRzNT990278826.57
3.Hannah GeraadsRzNT990279037.39
DISAstrid van HoutumDe Roersoppers28.05990035428.66
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGLieke EverstijnDe RoersoppersNT9902170
NGEva VullersDe Roersoppers27.559901848


<< TOP >>
Programmanr. 3
21.9.08
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Dimitar KamnarovskiRz1:02.19000059352.55
2.Daniël VlijtDe RoersoppersNT010018359.64

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Charlotte CoxRzNT000162658.64
2.Sarai KlinkRzNT00016241:08.13


<< TOP >>
Programmanr. 4
21.9.08
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Roel WijnandsDe RoersoppersNT990187757.18
2.Cas LouwartsRzNT990124957.56
3.Sjoerd te KortschotDe RoersoppersNT980230957.72
4.Mariano PaulussenPatrick1:06.64990128357.87
5.Daan ZendenDe Roersoppers1:05.07990066759.09
6.Luuk BroensRZLNT98026931:01.47
7.Brain HeimensRzNT98007791:07.42
NGLouis GuveauRzNT9703761

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Beau GeenenRZLNT980232050.82
2.Lisanne MaessenDe Roersoppers54.09980162651.12
3.Shania VisserRz55.76990279453.54
4.Xenia TijssenRZLNT980356657.79
5.Manouk VerstappenRZLNT990232258.51
6.Jiska van RijtPatrick59.92990188059.45
7.Luca SteffanieRzNT980398059.91
8.Rowena BeerenRz1:06.7798039841:00.98
DISCaroline GeboersDe Roersoppers1:02.86990112259.28
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISAnne van StraatenPatrick1:02.7599018841:01.12
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 5
21.9.08
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Enzo SchmetzerDe RoersoppersNT010043934.31
2.Thieme BosmanDe RoersoppersNT010043734.44
DISBenjamin RussRzNT000108129.85
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGTwan SwagtenDe RoersoppersNT0001123

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sarine van RijtPatrickNT000119427.00
2.Kelly van der SluizenRz39.55000162828.15
3.Lotte BeckersPatrick32.34000083429.20
4.Daphne ThijssenDe Roersoppers36.82000107830.78
5.Jolie DielemansRzNT000163033.20
6.Anouk BeerenDe RoersoppersNT000102834.04
7.Elise WoltersDe RoersoppersNT010061043.50


<< TOP >>
Programmanr. 6
21.9.08
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Max EngelenDe Roersoppers29.04980140326.18
2.Stan KnoopsRzNT980311737.25
DISCas RoumenDe RoersoppersNT980256531.83
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Larissa ZegersRzNT990278827.28
2.Astrid van HoutumDe Roersoppers28.07990035427.40
3.Hannah GeraadsRzNT990279031.83
4.Sinéad BuckersDe RoersoppersNT990217432.61
NGLieke EverstijnDe RoersoppersNT9902170
NGEva VullersDe Roersoppers35.489901848


<< TOP >>
2 - LAC Wisselslag21.9.08 - 14:20


Programmanr. 7
21.9.08
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Fiona MeuffelsPatrick3:03.30950436641.932:54.69
2.Shanna HintzenDe Roersoppers3:06.43950487636.682:58.96
3.Joyce DelsingPatrick3:13.42950259445.953:12.54
4.Lisanne RenetPatrick3:34.11950249047.343:22.42
5.Elisa ten BraakPatrick3:22.27950377446.683:23.83
6.Saskia TurlingsPatrick3:38.93950484248.393:26.70
7.Nicole DelsingPatrick3:37.61960129053.123:31.94


<< TOP >>
Programmanr. 8
21.9.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mart TheunissenZC Valkenburg2:53.98950048334.382:37.65
2.Kevin MeuwissenPatrick2:50.98950248535.052:54.59
3.Robin MeuwissenPatrick3:13.96960260140.893:14.98
4.Jeroen van BuggenumPatrick3:55.18960154550.603:46.14


<< TOP >>
Programmanr. 9
21.9.08
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Denise AustenRz2:46.65930377837.062:54.48
2.Sarina PaulussenPatrick3:17.67930742638.753:00.42


<< TOP >>
Programmanr. 10
21.9.08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marja DriessenPatrick2:46.11850074437.642:57.47
2.Chantal GielensDe Roersoppers2:59.00910101438.423:01.07
3.Claudia CreemersDe Roersoppers3:06.23920286437.633:06.03
4.Samantha van der PluijmDe Roersoppers3:04.06910249042.673:08.61
5.Romina HeijligersDe Roersoppers3:11.09910451042.433:14.53


<< TOP >>
Programmanr. 11
21.9.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stef VerheesenPatrick3:00.39940240536.522:55.99
2.Jordi HintzenPatrick3:18.59940390743.983:11.12
DISAlexander KupperDe RoersoppersNT940210746.073:11.51
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
21.9.08
Jongens, 200m wisselslagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Willem JongenDe Roersoppers2:35.10910340133.182:31.41
2.Dennis CreemersDe Roersoppers2:48.16920224335.022:46.24
3.Kevin ten BraakPatrick2:50.48920547136.422:50.48
4.Andy BeckersPatrick3:13.95920402745.113:13.44


<< TOP >>
Programmanr. 13
21.9.08
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Patrick CreemersRz2:27.74900057930.872:26.18
2.Christiaan FusersDe RoersoppersNT870097729.222:29.01
3.Marcel MeuffelsPatrick2:30.80810114931.172:36.52


<< TOP >>
3 - SwimKickwedstrijd deel 121.9.08 - 14:55


Programmanr. 14
21.9.08
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Dimitar KamnarovskiRz1:02.5000005931:00.15
2.Daniël VlijtDe RoersoppersNT01001831:08.68

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Charlotte CoxRzNT00016261:00.47
2.Sarai KlinkRzNT00016241:12.68


<< TOP >>
Programmanr. 15
21.9.08
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cas LouwartsRzNT990124952.16
2.Rowena BeerenRzNT980398453.69
3.Jiska van RijtPatrick1:00.82990188055.40
4.Mariano PaulussenPatrick1:01.98990128357.55
5.Luuk BroensRZLNT98026931:00.60
6.Beau GeenenRZLNT98023201:02.62
7.Shania VisserRzNT99027941:02.66
8.Luca SteffanieRzNT98039801:03.00
9.Manouk VerstappenRZLNT99023221:06.54
10.Anne van StraatenPatrick1:08.7599018841:08.40
DISBrain HeimensRzNT98007791:06.55
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISXenia TijssenRZLNT98035661:09.43
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGLouis GuveauRzNT9703761


<< TOP >>
Programmanr. 16
21.9.08
100m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Daan ZendenDe RoersoppersNT99006672:01.39
2.Sjoerd te KortschotDe RoersoppersNT98023092:19.94
DISRoel WijnandsDe RoersoppersNT99018772:12.65
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Lisanne MaessenDe RoersoppersNT98016261:55.22
DISCaroline GeboersDe RoersoppersNT99011222:21.57
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 18
21.9.08
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rz 1Rz1:58.011:49.36
Dimitar Kamnarovski
Sarai Klink
00
00
Benjamin Russ
Jolie Dielemans
00
00


<< TOP >>
Programmanr. 19
21.9.08
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.RZL 1RZLNT1:33.55
Xenia Tijssen
Luuk Broens
98
98
Beau Geenen
Manouk Verstappen
99
99
2.Rz 2Rz1:58.011:38.03
Louis Guveau
Rowena Beeren
97
98
Stan Knoops
Luca Steffanie
98
98
3.Rz 1Rz1:58.001:43.09
Cas Louwarts
Larissa Zegers
99
99
Brain Heimens
Shania Visser
98
99


<< TOP >>
4 - LAC Vrije slag21.9.08 - 15:10


Programmanr. 20
21.9.08
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Amber ThevissenDe RoersoppersNT99009181:37.583:21.64


<< TOP >>
Programmanr. 21
21.9.08
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lotte van HaarstDe Roersoppers2:59.8997018581:23.782:56.65
2.Serafina VlijtDe RoersoppersNT98011421:36.303:16.88
3.Lucie VrehenPatrickNT97032221:38.263:24.58
4.Celine JansenDe Roersoppers3:21.0297011521:37.123:24.79
5.Rebecca KupperDe RoersoppersNT98010281:43.023:41.91
6.Valerie SchmitzDe RoersoppersNT98010301:51.273:51.67


<< TOP >>
Programmanr. 22
21.9.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Roel SlobbePatrickNT99012871:50.963:57.10


<< TOP >>
Programmanr. 23
21.9.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rick van WegbergPatrickNT97038171:25.983:01.96
2.Luc NelissenPatrick3:25.2997013811:27.193:03.93
3.Jasper SlobbePatrick3:30.9097004351:30.353:07.99
4.Chris VerheesenPatrick3:43.2697013791:32.423:17.20
5.Koen WijnandsDe Roersoppers4:00.9498002471:37.333:20.06
6.Lars HamacherPatrickNT97031891:38.803:27.13
7.Luuk WillemsPatrickNT97031911:44.893:41.82


<< TOP >>
Programmanr. 24
21.9.08
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fiona MeuffelsPatrick6:01.3395043665:16.95
50m:
100m:

1:16.36
150m:
200m:

2:37.00
250m:
300m:

3:58.45
350m:
400m:

5:16.95
2.Shanna HintzenDe RoersoppersNT95048765:52.57
50m:
100m:

1:23.08
150m:
200m:

2:54.29
250m:
300m:

4:25.12
350m:
400m:

5:52.57
3.Joyce DelsingPatrick7:07.8295025946:30.68
50m:
100m:

1:30.26
150m:
200m:

3:11.84
250m:
300m:

4:56.84
350m:
400m:

6:30.68
4.Lisanne RenetPatrick6:50.1695024906:33.01
50m:
100m:

1:28.20
150m:
200m:

3:08.08
250m:
300m:

4:50.85
350m:
400m:

6:33.01
5.Elisa ten BraakPatrick7:23.7895037746:41.80
50m:
100m:

1:30.81
150m:
200m:

3:15.63
250m:
300m:

5:01.46
350m:
400m:

6:41.80
6.Nicole DelsingPatrick7:18.7996012906:51.36
50m:
100m:

1:38.16
150m:
200m:

3:24.39
250m:
300m:

5:12.26
350m:
400m:

6:51.36
NGSaskia TurlingsPatrick7:35.399504842


<< TOP >>
Programmanr. 25
21.9.08
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrick5:44.5495024855:42.15
50m:
100m:

1:17.53
150m:
200m:

2:46.77
250m:
300m:

4:15.44
350m:
400m:

5:42.15
2.Robin MeuwissenPatrick5:56.5496026015:59.15
50m:
100m:

1:22.35
150m:
200m:

2:55.00
250m:
300m:

4:30.40
350m:
400m:

5:59.15
NGJeroen van BuggenumPatrickNT9601545


<< TOP >>
Programmanr. 26
21.9.08
Meisjes, 800m vrije slagDames Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise AustenRz11:08.51930377811:19.72
100m:
200m:
1:19.38
2:45.31
1:19.38
1:25.93
300m:
400m:
4:12.58
5:40.24
1:27.27
1:27.66
500m:
600m:
7:07.46
8:34.02
1:27.22
1:26.56
700m:
800m:
9:59.03
11:19.72
1:25.01
1:20.69
2.Sarina PaulussenPatrick13:26.82930742612:31.24
100m:
200m:
1:18.96
2:47.79
1:18.96
1:28.83
300m:
400m:
5:00.96
6:30.98
2:13.17
1:30.02
500m:
600m:
8:00.99
9:30.65
1:30.01
1:29.66
700m:
800m:
11:00.91
12:31.24
1:30.26
1:30.33


<< TOP >>
Programmanr. 27
21.9.08
Dames, 800m vrije slagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marja DriessenPatrick10:35.11850074411:22.51
100m:
200m:
1:18.40
2:41.97
1:18.40
1:23.57
300m:
400m:
4:08.43
5:35.63
1:26.46
1:27.20
500m:
600m:
7:00.72
8:27.68
1:25.09
1:26.96
700m:
800m:
9:55.27
11:22.51
1:27.59
1:27.24
2.Chantal GielensDe Roersoppers11:50.05910101411:47.28
100m:
200m:
1:22.97
2:50.63
1:22.97
1:27.66
300m:
400m:
4:20.54
5:49.92
1:29.91
1:29.38
500m:
600m:
7:19.34
8:48.93
1:29.42
1:29.59
700m:
800m:
10:19.12
11:47.28
1:30.19
1:28.16
3.Claudia CreemersDe Roersoppers12:22.72920286412:05.68
100m:
200m:
1:21.14
2:54.52
1:21.14
1:33.38
300m:
400m:
4:25.47
5:58.93
1:30.95
1:33.46
500m:
600m:
7:31.95
9:05.56
1:33.02
1:33.61
700m:
800m:
10:37.95
12:05.68
1:32.39
1:27.73
4.Samantha van der PluijmDe Roersoppers12:25.67910249012:07.69
100m:
200m:
1:21.41
2:51.72
1:21.41
1:30.31
300m:
400m:
4:23.91
5:11.18
1:32.19
47.27
500m:
600m:
6:45.00
8:18.22
1:33.82
1:33.22
700m:
800m:
9:51.79
12:07.69
1:33.57
2:15.90
5.Romina HeijligersDe Roersoppers12:50.46910451012:37.36
100m:
200m:
1:26.39
3:00.36
1:26.39
1:33.97
300m:
400m:
4:36.93
6:15.61
1:36.57
1:38.68
500m:
600m:
7:55.10
9:34.01
1:39.49
1:38.91
700m:
800m:
11:12.45
12:37.36
1:38.44
1:24.91
6.Janine VeelenDe RoersoppersNT920768613:52.00
100m:
200m:
1:29.38
3:11.77
1:29.38
1:42.39
300m:
400m:
4:59.18
6:46.75
1:47.41
1:47.57
500m:
600m:
8:34.40
10:25.29
1:47.65
1:50.89
700m:
800m:
12:12.92
13:52.00
1:47.63
1:39.08


<< TOP >>
Programmanr. 28
21.9.08
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stef VerheesenPatrick12:34.84940240512:16.19
100m:
200m:
1:23.06
2:55.65
1:23.06
1:32.59
300m:
400m:
4:30.03
6:05.81
1:34.38
1:35.78
500m:
600m:
7:42.22
9:19.40
1:36.41
1:37.18
700m:
800m:
10:54.22
12:16.19
1:34.82
1:21.97
2.Alexander KupperDe RoersoppersNT940210712:34.76
100m:
200m:
1:23.18
2:57.47
1:23.18
1:34.29
300m:
400m:
4:35.11
6:13.49
1:37.64
1:38.38
500m:
600m:
7:50.20
9:27.92
1:36.71
1:37.72
700m:
800m:
11:06.06
12:34.76
1:38.14
1:28.70
3.Jordi HintzenPatrick14:27.80940390714:20.02
100m:
200m:
1:35.84
3:21.01
1:35.84
1:45.17
300m:
400m:
5:09.17
6:59.02
1:48.16
1:49.85
500m:
600m:
8:52.53
10:45.50
1:53.51
1:52.97
700m:
800m:
12:39.24
14:20.02
1:53.74
1:40.78


<< TOP >>
Programmanr. 29
21.9.08
Jongens, 800m vrije slagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willem JongenDe Roersoppers10:15.4291034019:46.66
100m:
200m:
1:07.15
2:19.97
1:07.15
1:12.82
300m:
400m:
3:33.65
4:48.93
1:13.68
1:15.28
500m:
600m:
6:04.51
7:18.86
1:15.58
1:14.35
700m:
800m:
8:34.01
9:46.66
1:15.15
1:12.65
2.Dennis CreemersDe Roersoppers11:03.52920224311:08.41
100m:
200m:
1:10.79
2:34.58
1:10.79
1:23.79
300m:
400m:
4:01.02
5:27.32
1:26.44
1:26.30
500m:
600m:
6:53.93
8:21.22
1:26.61
1:27.29
700m:
800m:
9:46.67
11:08.41
1:25.45
1:21.74
3.Kevin ten BraakPatrick13:25.40920547112:30.50
100m:
200m:
1:19.72
2:52.23
1:19.72
1:32.51
300m:
400m:
4:27.39
6:03.83
1:35.16
1:36.44
500m:
600m:
7:40.77
9:19.96
1:36.94
1:39.19
700m:
800m:
10:58.72
12:30.50
1:38.76
1:31.78
4.Andy BeckersPatrick12:59.16920402712:49.10
100m:
200m:
1:26.48
3:02.49
1:26.48
1:36.01
300m:
400m:
4:42.00
6:21.70
1:39.51
1:39.70
500m:
600m:
8:04.70
9:43.86
1:43.00
1:39.16
700m:
800m:
11:21.14
12:49.10
1:37.28
1:27.96
5.Robin KrutzenPatrick14:32.10920502115:00.59
100m:
200m:
1:34.57
3:27.33
1:34.57
1:52.76
300m:
400m:
5:22.63
7:19.85
1:55.30
1:57.22
500m:
600m:
9:14.82
11:11.90
1:54.97
1:57.08
700m:
800m:
13:09.27
15:00.59
1:57.37
1:51.32


<< TOP >>
Programmanr. 30
21.9.08
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick CreemersRz9:51.6290005799:56.24
100m:
200m:
1:07.25
2:21.90
1:07.25
1:14.65
300m:
400m:
3:39.15
4:56.09
1:17.25
1:16.94
500m:
600m:
6:11.79
7:27.78
1:15.70
1:15.99
700m:
800m:
8:43.57
9:56.24
1:15.79
1:12.67