Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo Wedstrijd Purmerend deel 3 2009
Purmerend, 25.1.2009


Programmanr. 1
25-1-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:46.01990072748.781:44.12
2.Brian OtjesZv Aquarius1:52.26990113551.241:47.34
3.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:58.41990149152.501:50.50
4.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:54.32000034953.631:51.79
5.Raoul LieverstDAW-Finenzo1:48.46990071352.421:52.05
6.Martijn de RuiterZv Aquarius1:48.82990009153.911:54.10
7.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn2:00.20000032154.891:56.54
8.Barry van EngeldorpZv Aquarius2:01.02990008956.652:00.90
9.Vito MeijZV Waterland2:14.73990077756.302:01.65
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo2:06.94990062758.432:02.66
11.Sander KesselaarMSV- Zeemacht2:05.0499020091:00.052:02.72
12.Nanne BrugmanZV Waterland2:03.83990136759.642:03.75
13.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:04.22990164359.212:04.81
14.Mike SchilderEd-Vo2:12.8100007671:00.462:07.76
15.Justin KantOude VeerNT00015091:00.682:08.64
16.Stefan SijbesmaEZV Enkhuizen2:07.3000013391:03.752:12.47
DISVince MensEd-VoNT990244556.451:59.06
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJason MacleodDAW-FinenzoNT000097359.842:00.07
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMThomas HeemskerkZv Aquarius2:46.310000411
NGKees DetermanZV Waterland1:53.589901365


Programmanr. 2
25-1-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rowie KampDe Reuring1:39.22000106145.381:38.92
2.Michelle VerhoevenEd-Vo1:40.70000192244.781:39.97
3.Chantal HetjesEd-Vo1:49.74000151049.961:46.25
4.Viveka VerhageDAW-Finenzo2:07.49000148052.081:47.28
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:41.97000041251.751:47.65
6.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:59.04000147849.511:47.90
7.Daphne de GrootEd-Vo1:57.92000143452.751:55.55
8.Kim GroeneveldZV WaterlandNT01009242:03.80


Programmanr. 3
25-1-2009
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo3:03.65980017539.323:02.78
2.Tim TuijpWZ&PC PurmerendNT980097539.673:08.65
3.Rick van ZantenZV WaterlandNT980035144.623:20.06
4.Thomas HaneveldDAW-FinenzoNT980163148.703:22.82
5.Sander KarregatEd-VoNT980036747.533:25.45
6.Rowan TomWZ&PC PurmerendNT980221949.293:29.15
7.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT980212749.433:30.51
8.Bart KlootwijkMSV- ZeemachtNT980135346.923:38.24
9.Jordi de NijsMSV- Zeemacht3:59.33980185146.793:39.57
10.Steef HuibertsOude VeerNT980081358.813:49.00
11.Ian BerkelZwemvereniging HoornNT980119959.054:04.09
DISFrank DekkerDAW-FinenzoNT980115551.253:32.70
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISHugo BlomDe ReuringNT980194946.283:36.86
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISWibout RustenburgEZV EnkhuizenNT980100556.343:52.25
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISVitken VaderMSV- ZeemachtNT980135557.434:02.47
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NG.ZAAdam HeryDAW-FinenzoNT9803343


Programmanr. 4
25-1-2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bibi StokvisZV De Bron1:53.75990089252.691:48.66
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:50.88990143852.241:49.30
3.Denice HukemaEd-Vo1:58.68990184455.331:55.50
4.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT990056251.931:56.39
5.Leonie VosDAW-Finenzo1:57.62990166254.461:58.06
6.Simone MulDe Reuring2:00.57990276655.671:59.81
7.Nicolah CowlesDAW-FinenzoNT990291258.332:00.79
8.Lot KuilboerZv Aquarius2:08.26990174657.602:03.89
9.Benthe MulderDe Reuring2:06.43990276458.402:06.00
10.Jasmijn PadtDAW-Finenzo2:12.29990015659.942:06.17
11.Marjolein VisserDe Reuring2:10.9499022161:01.422:07.55
12.Myrthe van BeekDAW-Finenzo2:14.1499010741:04.122:12.52
13.Denise BoonstraDAW-Finenzo2:21.9799026621:02.902:14.89
DISJet KleineOude VeerNT9903384
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 5
25-1-2009
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:33.85970162542.091:26.18
2.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:33.209703609FJ 142.111:27.85
3.Levi TolEd-Vo1:32.639700351FJ 241.251:27.85
4.Maurits de BruijnDAW-Finenzo1:29.1897009171:28.24
5.Wouter RoestWZ&PC Purmerend1:39.80970297144.761:29.83
6.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:30.40970303344.251:31.97
7.Beau KneppersOude Veer1:36.91970315744.931:34.21
8.Davy BarrettMSV- Zeemacht1:44.11970111546.401:37.84
9.Kjeld VerhageDAW-Finenzo1:39.00970263747.991:37.93
10.Nico KarregatEd-Vo1:40.99970100149.261:39.55
11.Timo HolZwemvereniging Hoorn2:02.69970188550.421:48.20
12.Lorenzo RunderkampEd-Vo1:50.28970349152.241:48.84
13.Calvin KantOude VeerNT970411750.501:49.91
14.Niels van KogelenbergEZV Enkhuizen2:09.32970155552.981:53.96
15.Jan BoonEZV Enkhuizen1:55.68970053955.431:54.64
AFGEMMartijn van de ZeeZv AquariusNT97Mzagv
AFGEMVictor NieuwstadMSV- Zeemacht1:35.059702177


Programmanr. 6
25-1-2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend1:40.07980030246.861:37.96
2.Anne NoomDAW-Finenzo1:39.25980006247.081:38.66
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:43.82980122047.931:41.10
4.Silke JonkDAW-Finenzo1:57.49980204248.961:44.06
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:55.32980033650.841:47.78
6.Isa BrandsmaZv AquariusNT980322449.481:48.09
7.Benthe de VriesDe Reuring1:51.66980191451.501:50.47
8.Naomi CohenZV Waterland1:49.79980122253.491:51.13
9.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht1:50.87980334251.951:51.35
10.Merel TolEd-Vo1:59.27980030053.851:52.06
11.Elvira KorthagenZV Waterland1:50.89980100455.021:53.60
12.Maartje FeldbergDAW-Finenzo1:52.00980162053.231:53.79
13.Ailsa GroeneveldDe ReuringNT980345056.901:57.17
14.Marleen TeerenstraOude VeerNT980406855.241:57.56
15.Nika MarinusMSV- Zeemacht1:54.54980121255.691:57.91
16.Pauline TossingsDAW-FinenzoNT980162454.981:58.87
17.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius2:02.42980322255.181:59.33
18.Jaimy SwinkelsDe ReuringNT980430455.451:59.47
19.Tarryn MacleodDAW-Finenzo2:02.18980162257.262:00.24
20.Kelly DooganDAW-FinenzoNT980360058.992:01.29
21.Thalita DekkerZv Aquarius2:04.83980322059.202:02.26
22.Mandy van BeverenDe Reuring2:01.60980344857.772:02.91
23.Demy AppelZV Waterland2:05.37980242458.982:06.25
DISRoanne StolkZV Waterland1:52.62980100250.091:47.35
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NGOdette HelslootZwemvereniging HoornNT9802764


Programmanr. 7
25-1-2009
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ruben TolEd-Vo2:09.75950111928.762:09.25
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend2:13.17950140329.652:09.38
3.Felix GeenenDAW-Finenzo2:24.29950108531.122:21.63
4.Remco TolEd-Vo2:31.90950150531.892:24.56
5.Jasper FalkDAW-Finenzo2:24.29950278531.922:24.81
6.Paul de GraafZV Waterland2:36.47950010732.782:26.07
7.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo2:31.84950174732.562:29.60
8.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:36.76960052733.662:30.58
9.Remco VisserDe Reuring2:34.28950318534.612:33.68
10.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn2:45.47960369535.672:36.64
11.Carlo KempWZ&PC Purmerend2:39.48960046734.022:37.17
12.Martijn FalkDAW-Finenzo2:47.69960145737.042:42.62
13.Bas De LangeEZV Enkhuizen2:50.09960124337.282:43.44
14.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo2:43.15960332535.622:43.85
15.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:53.39960107537.002:46.85
16.Jordy HuibertsOude Veer2:50.94950227937.492:48.64
17.Roel AlersWZ&PC Purmerend2:39.85950159334.992:49.47
18.Dani HoetmerDAW-Finenzo3:04.23960450338.642:49.56
19.Rick RoestWZ&PC Purmerend3:06.54960386339.632:50.02
20.Rick de MoelEZV Enkhuizen3:02.38960392737.342:52.41
21.Jos KalverboerZV Waterland3:10.31960224141.373:00.80
22.Matthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn3:05.84950140537.403:01.09
23.Niels de JonghZv Aquarius3:17.37960323941.803:10.41
24.Rik StoelwinderZv Aquarius3:09.29960023940.993:15.48
25.Lukas CovicMSV- Zeemacht3:33.01960389944.083:20.90
26.Jeffrey DekkerZv Aquarius3:39.51960415743.823:30.34
27.Leon CovicMSV- Zeemacht3:57.19960390147.863:38.35
28.Herke BrugmanZV Waterland3:52.52960414347.753:45.19
AFGEMChristiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:33.059503881
AFGEMIvar FoekemaZv Aquarius3:01.669502947
AFGEMWiebe de VriesDe ReuringNT9604801
NGDerek ToolEZV EnkhuizenNT9505441
NGBrian de PagterDAW-Finenzo3:26.169603585


Programmanr. 8
25-1-2009
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend2:14.31960086229.312:09.57
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:19.66960031631.742:20.62
3.Janine KroonEd-Vo2:33.47960060033.682:31.08
4.Tess de BoerDAW-Finenzo2:40.47960151635.472:35.57
5.Nienke van der ZeeZv Aquarius2:40.94960543035.362:37.00
6.Britt GerritseMSV- Zeemacht2:43.69960551434.392:37.55
7.José VerbeekWZ&PC Purmerend2:49.60970124837.432:39.92
8.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn2:46.23960442635.382:41.06
9.Elena PeetersDAW-Finenzo2:48.16960369037.962:43.41
10.Rebecca MartensDAW-Finenzo2:44.65960435236.762:43.77
11.Lucille StroobachOude Veer2:41.62960148235.872:45.73
12.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend2:43.69960196036.402:46.28
13.Elna van DeelenEZV Enkhuizen2:51.13960486437.402:46.47
14.Danielle VisserDe Reuring2:50.05970134638.612:48.41
15.Denise OtjesZv Aquarius2:52.44960137838.022:49.17
16.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn2:51.90960388438.762:50.24
17.Ilse MulderDe Reuring2:53.66960465238.292:52.94
18.Annika VaderMSV- Zeemacht2:58.68970155238.212:53.97
19.Annemarie OtteEd-Vo2:57.69960381039.282:55.21
20.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht2:50.42960462837.232:56.52
21.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:01.38960093637.972:57.94
22.Nathalie VeldboerDe Reuring3:00.19960114438.492:58.32
23.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend3:01.53970388840.623:00.44
24.Laura BeekesZwemvereniging Hoorn2:59.16960035438.583:00.71
25.Lisa SchellingerZV Waterland2:56.41960200638.273:00.72
26.Isabelle OtteEd-Vo3:02.78970264640.403:03.31
27.Becky VendelDe Reuring3:03.50960465442.513:04.96
28.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo3:05.43970387842.103:05.36
29.Kim HiemstraDe Reuring3:15.67970396643.403:12.33
30.Loïs AnthonijszMSV- Zeemacht3:19.26960504641.183:13.34
31.Cheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:31.07970449842.853:15.19
32.Merel VersteegDAW-Finenzo3:23.82970483642.213:15.63
33.Tami de LangeDAW-Finenzo3:22.31970411641.293:17.12
34.Fenke BosschertDAW-Finenzo3:23.55970472441.053:17.55
35.Nataly EtmanEZV EnkhuizenNT9703230FJ 142.083:18.07
36.Marion SybesmaEZV Enkhuizen3:22.659704048FJ 242.453:18.07
37.Kaylee RuiterZV De Bron3:24.95960198040.263:19.23
38.Lara KesselaarMSV- Zeemacht3:54.08970488448.023:37.53
39.Marit GroenDe ReuringNT970491050.003:40.43
40.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn4:07.13970466649.893:43.44
41.Sam LakemanEZV EnkhuizenNT970464245.273:45.86
AFGEMAlicia FurumayaDe Reuring3:18.739703968
AFGEMJodie MoraalZwemvereniging HoornNT9705164
AFGEMHeather BoumanMSV- Zeemacht3:44.069702456
NGEsmee KruizingaDAW-FinenzoNT9705198
NGLara DeulEd-Vo2:35.659602480
NGKyla GroeneveldDe Reuring2:58.369703454
NGLonneke van WouwenDAW-Finenzo3:17.729700762
NGCyrilla LogmanDAW-Finenzo3:35.439700456


Programmanr. 9
25-1-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo45.71990072740.00
2.Martijn de RuiterZv Aquarius42.86990009143.96
3.Brian OtjesZv Aquarius47.62990113544.37
4.Sam HaringZwemvereniging HoornNT990149145.29
5.Raoul LieverstDAW-Finenzo48.10990071348.74
6.Mike SchilderEd-VoNT000076751.65
7.Vito MeijZV Waterland56.16990077752.62
8.Ian van TielWZ&PC Purmerend53.36000034953.05FJ 1
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius55.22990008953.05FJ 2
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo56.66990062754.17
11.Vince MensEd-VoNT990244555.65
12.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT990200957.89
13.Jason MacleodDAW-Finenzo1:06.2000009731:09.96
DISMarc CastricumZwemvereniging HoornNT000032151.74
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISNanne BrugmanZV WaterlandNT990136757.55
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBas TakkenZwemvereniging HoornNT99016431:03.68
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStefan SijbesmaEZV EnkhuizenNT00013391:23.36
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMThomas HeemskerkZv AquariusNT0000411
NGKees DetermanZV WaterlandNT9901365


Programmanr. 10
25-1-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rowie KampDe Reuring1:46.80000106152.411:49.57
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:57.69000041256.271:55.87
3.Michelle VerhoevenEd-Vo1:55.74000192255.322:00.00
4.Daphne de GrootEd-Vo2:00.57000143458.972:01.00
5.Viveka VerhageDAW-FinenzoNT00014802:05.80
6.Kim GroeneveldZV WaterlandNT01009241:03.382:13.05
DISSaskia van der VeldenDAW-FinenzoNT0001478
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISChantal HetjesEd-Vo2:09.41000151058.012:04.60
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


Programmanr. 11
25-1-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:12.60980017534.331:11.66
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:16.59980097536.291:16.21
3.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:25.61980163137.721:18.92
4.Sander KarregatEd-Vo1:23.52980036739.131:22.82
5.Rick van ZantenZV Waterland1:18.87980035139.681:25.19
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:24.6398018511:25.47
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:27.28980212740.571:26.24
8.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:24.30980221941.541:28.33
9.Hugo BlomDe Reuring1:32.67980194941.111:29.36
10.Bart KlootwijkMSV- Zeemacht1:32.59980135344.691:29.82
11.Frank DekkerDAW-Finenzo1:33.85980115544.231:33.76
12.Steef HuibertsOude Veer1:33.55980081346.321:36.40
13.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen1:45.95980100544.891:36.54
14.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn1:35.94980119946.281:39.69
15.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:46.45980135547.321:39.94
NG.ZAAdam HeryDAW-Finenzo1:45.329803343


Programmanr. 12
25-1-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bibi StokvisZV De Bron1:41.91990089248.431:38.07
2.Leonie VosDAW-Finenzo1:45.59990166250.961:43.14
3.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:44.72990015652.091:46.28
4.Lot KuilboerZv Aquarius1:48.24990174651.701:47.49
5.Denice HukemaEd-Vo1:48.59990184453.501:48.01
6.Denise BoonstraDAW-Finenzo1:50.8899026621:48.44
7.Nicolah CowlesDAW-FinenzoNT99029121:49.39
8.Myrthe van BeekDAW-Finenzo1:57.12990107453.831:50.40
9.Simone MulDe Reuring1:55.43990276656.311:53.69
10.Marjolein VisserDe Reuring1:58.35990221658.382:00.28
DISDagmar SwierZwemvereniging HoornNT990056249.331:42.51
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:54.75990143854.891:50.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJet KleineOude VeerNT990338457.161:55.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBenthe MulderDe Reuring2:04.6899027641:04.372:13.31
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


Programmanr. 13
25-1-2009
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo6:10.2597003515:46.11
50m:
100m:
35.37
1:16.11
35.37
40.74
150m:
200m:

2:44.62
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.11
2.Maurits de BruijnDAW-FinenzoNT97009175:53.71
50m:
100m:
39.53
1:24.46
39.53
44.93
150m:
200m:

2:56.49
250m:
300m:
350m:
400m:

5:53.71
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo7:05.8297016256:01.44
50m:
100m:
39.07
1:23.79
39.07
44.72
150m:
200m:

2:59.00
250m:
300m:
350m:
400m:

6:01.44
4.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend6:18.0997036096:01.92
50m:
100m:
40.71
1:27.82
40.71
47.11
150m:
200m:

3:02.62
250m:
300m:
350m:
400m:

6:01.92
5.Davy BarrettMSV- ZeemachtNT97011156:16.85
50m:
100m:
40.55
1:27.26
40.55
46.71
150m:
200m:

3:03.25
250m:
300m:
350m:
400m:

6:16.85
6.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend6:10.7597030336:18.63
50m:
100m:
41.30
1:29.37
41.30
48.07
150m:
200m:

3:06.75
250m:
300m:
350m:
400m:

6:18.63
7.Beau KneppersOude VeerNT97031576:22.87
50m:
100m:
39.18
1:25.85
39.18
46.67
150m:
200m:

3:06.37
250m:
300m:
350m:
400m:

6:22.87
8.Wouter RoestWZ&PC PurmerendNT97029716:34.81
50m:
100m:
44.13
1:33.43
44.13
49.30
150m:
200m:

3:14.31
250m:
300m:
350m:
400m:

6:34.81
9.Kjeld VerhageDAW-Finenzo7:26.7497026376:37.76
50m:
100m:
44.86
1:35.22
44.86
50.36
150m:
200m:

3:17.94
250m:
300m:
350m:
400m:

6:37.76
10.Nico KarregatEd-VoNT97010016:39.28
50m:
100m:
41.92
1:30.08
41.92
48.16
150m:
200m:

3:13.85
250m:
300m:
350m:
400m:

6:39.28
11.Lorenzo RunderkampEd-VoNT97034917:17.50
50m:
100m:
47.44
1:43.81
47.44
56.37
150m:
200m:

3:37.63
250m:
300m:
350m:
400m:

7:17.50
12.Jan BoonEZV Enkhuizen7:03.0197005397:22.34
50m:
100m:
47.44
1:42.23
47.44
54.79
150m:
200m:

3:35.13
250m:
300m:
350m:
400m:

7:22.34
13.Timo HolZwemvereniging HoornNT97018857:32.91
50m:
100m:
47.80
1:43.56
47.80
55.76
150m:
200m:

3:39.87
250m:
300m:
350m:
400m:

7:32.91
14.Niels van KogelenbergEZV EnkhuizenNT97015558:11.23
50m:
100m:
50.38
1:52.41
50.38
1:02.03
150m:
200m:

3:56.38
250m:
300m:
350m:
400m:

8:11.23
AFGEMMartijn van de ZeeZv AquariusNT97Mzagv
AFGEMVictor NieuwstadMSV- ZeemachtNT9702177


Programmanr. 14
25-1-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Saritha van ZantenZV Waterland1:41.25980122041.931:32.27
2.Shanna VeermanWZ&PC PurmerendNT980030248.421:41.27
3.Merel TolEd-VoNT980030046.511:41.93
4.Elvira KorthagenZV WaterlandNT980100447.891:43.78
5.Roanne StolkZV Waterland1:57.64980100247.451:44.01
6.Naomi CohenZV WaterlandNT980122257.721:45.55
7.Anne NoomDAW-FinenzoNT980006247.801:47.12
8.Silke JonkDAW-FinenzoNT980204249.761:51.81
9.Benthe de VriesDe ReuringNT980191451.891:53.03
10.Tarryn MacleodDAW-FinenzoNT980162253.741:54.60
11.Marielle VijverZwemvereniging HoornNT980033649.481:56.56
12.Isa BrandsmaZv AquariusNT98032241:57.65
13.Mandy van BeverenDe ReuringNT980344854.111:58.12
14.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT980334251.061:59.09
15.Isabel van den NieuwndijkZv AquariusNT980322259.002:02.43
16.Maartje FeldbergDAW-FinenzoNT980162055.962:03.87
17.Ailsa GroeneveldDe ReuringNT980345058.512:05.62
18.Pauline TossingsDAW-FinenzoNT980162455.922:07.31
DISJaimy SwinkelsDe ReuringNT980430459.752:14.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDemy AppelZV WaterlandNT98024241:02.592:26.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKelly DooganDAW-FinenzoNT98036001:13.892:48.95
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMThalita DekkerZv AquariusNT9803220
NGOdette HelslootZwemvereniging HoornNT9802764


Programmanr. 15
25-1-2009
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ruben TolEd-Vo2:53.87950111939.071:23.782:54.47
2.Felix GeenenDAW-Finenzo3:06.81950108540.061:26.753:01.43
3.Paul de GraafZV Waterland3:03.29950010741.401:29.133:08.01
4.Carlo KempWZ&PC Purmerend3:19.62960046742.551:33.403:18.45
5.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:38.20960107546.891:41.293:20.79
6.Remco TolEd-Vo3:33.32950150546.221:38.933:23.86
7.Rick de MoelEZV Enkhuizen3:29.73960392745.271:38.753:24.94
8.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo3:45.36950174746.101:39.603:25.57
9.Jasper FalkDAW-Finenzo3:28.18950278546.481:38.953:26.13
10.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn3:31.25960052747.871:42.813:32.43
11.Matthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn3:43.49950140547.651:41.193:32.49
12.Roel AlersWZ&PC Purmerend3:31.44950159348.221:44.033:35.70
13.Bas De LangeEZV Enkhuizen3:38.67960124348.421:43.973:36.80
14.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo3:37.11960332548.871:45.323:38.79
15.Martijn FalkDAW-Finenzo4:01.56960145750.521:46.533:39.38
16.Jos KalverboerZV Waterland3:54.33960224151.831:50.113:43.01
17.Remco VisserDe Reuring3:41.71950318550.311:47.283:45.63
18.Jordy HuibertsOude Veer3:42.60950227951.161:48.583:47.13
19.Herke BrugmanZV Waterland3:54.96960414351.811:50.903:48.31
20.Dani HoetmerDAW-Finenzo3:54.90960450352.201:51.603:50.34
21.Jeffrey DekkerZv Aquarius3:57.59960415752.531:53.003:54.55
22.Leon CovicMSV- Zeemacht4:07.40960390153.161:55.634:03.07
23.Rick RoestWZ&PC PurmerendNT960386355.821:59.894:04.06
24.Niels de JonghZv Aquarius4:27.04960323958.872:03.484:08.50
25.Lukas CovicMSV- Zeemacht4:34.87960389957.622:04.654:15.26
26.Rik StoelwinderZv Aquarius4:25.13960023957.622:03.354:15.85
DISAlphonse de KosterZwemvereniging Hoorn3:40.639603695
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGEMChristiaan ZwaalMSV- Zeemacht3:22.759503881
AFGEMIvar FoekemaZv Aquarius3:40.039502947
AFGEMWiebe de VriesDe ReuringNT9604801
NGBrian de PagterDAW-Finenzo3:49.239603585
NGDerek ToolEZV EnkhuizenNT9505441


Programmanr. 16
25-1-2009
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend2:59.35960086239.411:24.082:56.86
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend3:09.60960031640.441:26.183:00.97
3.Janine KroonEd-Vo3:08.85960060043.111:32.203:14.22
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn3:24.41960442643.591:34.073:15.40
5.Lucille StroobachOude Veer3:17.26960148244.531:35.863:18.53
6.Elna van DeelenEZV Enkhuizen3:22.45960486446.591:39.273:22.56
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:24.78960388448.041:41.033:24.34
8.Tess de BoerDAW-Finenzo3:21.15960151645.501:37.583:24.78
9.Ilse MulderDe Reuring3:28.48960465246.671:39.933:26.38
10.Britt GerritseMSV- Zeemacht3:43.22960551446.151:40.893:26.72
11.Elena PeetersDAW-Finenzo3:31.79960369048.211:42.283:27.59
12.Rebecca MartensDAW-Finenzo3:35.32960435246.691:41.063:28.75
13.Bianca DenekampWZ&PC PurmerendNT970388848.871:42.553:29.43
14.Nienke van der ZeeZv Aquarius3:39.78960543047.491:41.143:29.80
15.José VerbeekWZ&PC PurmerendNT970124849.991:44.813:32.12
16.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend3:35.51960196049.311:44.433:34.21
17.Denise OtjesZv Aquarius3:36.92960137848.191:44.423:35.00
18.Danielle VisserDe Reuring3:38.44970134649.451:44.213:35.78
19.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht3:43.83960462848.661:44.543:37.78
20.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:38.64960093648.901:44.623:37.96
21.Lisa SchellingerZV Waterland3:32.56960200650.121:45.983:40.06
22.Laura BeekesZwemvereniging Hoorn3:42.32960035449.561:46.413:43.70
23.Nathalie VeldboerDe Reuring3:42.31960114449.401:46.713:44.28
24.Merel VersteegDAW-Finenzo4:12.09970483649.681:47.603:44.57
25.Cheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:48.51970449851.651:48.853:44.89
26.Annika VaderMSV- Zeemacht3:49.39970155252.291:48.953:45.13
27.Isabelle OtteEd-Vo3:50.25970264650.871:49.183:45.85
28.Annemarie OtteEd-Vo3:46.26960381049.731:47.973:46.13
29.Tami de LangeDAW-Finenzo4:08.72970411651.921:51.733:52.59
30.Kim HiemstraDe Reuring3:59.78970396652.521:53.023:53.29
31.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo4:01.43970387854.931:55.443:53.89
32.Loïs AnthonijszMSV- Zeemacht4:15.54960504653.491:54.383:56.06
33.Marion SybesmaEZV Enkhuizen3:57.4697040481:54.031:54.063:57.58
34.Sam LakemanEZV EnkhuizenNT970464251.261:52.694:00.30
35.Fenke BosschertDAW-Finenzo3:57.27970472454.121:56.014:02.77
36.Lisette HoogervorstZwemvereniging HoornNT970466657.291:59.234:03.68
37.Nataly EtmanEZV Enkhuizen4:13.89970323055.832:00.294:09.69
38.Marit GroenDe ReuringNT970491057.092:02.634:10.72
39.Lara KesselaarMSV- Zeemacht4:07.32970488459.182:05.194:16.57
DISKaylee RuiterZV De Bron3:50.62960198049.361:45.643:43.36
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJodie MoraalZwemvereniging HoornNT9705164
AFGEMHeather BoumanMSV- Zeemacht4:18.689702456
AFGEMAlicia FurumayaDe Reuring4:15.929703968
NGLonneke van WouwenDAW-Finenzo3:48.069700762
NGLara DeulEd-Vo3:30.619602480
NGCyrilla LogmanDAW-Finenzo3:46.189700456
NGEsmee KruizingaDAW-FinenzoNT9705198
NGKyla GroeneveldDe Reuring3:48.379703454