Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedowedstrijd 2010 deel 1
Alkmaar, 10.10.2010


Programmanr. 1
10-10-2010 - 13:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VLUGT, BasEd-Vo1:14.4699007271:10.92
2.DORLAND, SanderWZ&PC Purmerend1:16.5699026431:14.31
3.ERKELENS van, JoostDAW1:16.7899019271:16.63
4.KESSELAAR, SanderMSV- Zeemacht1:18.9599020091:18.65
5.BULT, ErikDAW1:21.3399021531:22.07
6.OTJES, BrianZv Aquarius1:17.7899011351:22.16
7.BRUGMAN, NanneZV Waterland1:24.7799013671:24.39
8.LEIJENAAR, DaveOude Veer1:33.5299024851:26.69
9.BEEK van, JoppeDAW1:31.9299006271:26.99
10.BOER de, NicolasWZ&PC Purmerend1:31.5199037751:27.38
11.ENGELDORP van, BarryZv Aquarius1:23.3299000891:29.28
12.WEES van de, ElroyWZ&PC Purmerend1:35.6699027171:31.57
DISMEIJ, VitoZV Waterland1:29.519900777VRA
AFGEMDETERMAN, KeesZV Waterland1:34.349901365


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-10-2010 - 13:35
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VERHOEVEN, MichelleEd-Vo1:39.2000019221:40.72
2.KAMP, RowieDe Reuring1:44.0200017061:45.41
3.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:51.5000004121:48.87
4.VELDEN van der, SaskiaDAW1:47.9900014781:49.10
5.HETJES, ChantalEd-Vo1:51.1700015101:51.25
6.VERHAGE, VivekaDAW1:55.8900014801:52.58
7.ANVELINK, SimoneMSV- Zeemacht1:54.0200015461:52.92
8.WIERSMA, ElineDAW2:02.3500014821:57.29
9.KEETMAN, MariskaZV De Bron1:59.5300024301:57.33
10.STROEK, IlonaEd-Vo2:06.2100024342:00.60
11.ROTTEVEEL, SanneMSV- Zeemacht2:03.8800015502:02.06
12.WINDT, RoosZV Waterland2:06.2000026142:03.22
13.BERKEL, CaitlinZV Waterland2:06.9700006082:03.94
14.TUIJP, JenniferWZ&PC PurmerendNT00041982:09.93SL
15.LIGTHART, IreneZv AquariusNT00022962:18.24
16.VEERMAN, SterreEd-Vo2:30.8500035442:23.30
DISMOLL van, AnnaMSV- Zeemacht2:16.8000015482:02.88SA
AFGEMKOENEN, FloorDe Reuring1:48.620001606


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-10-2010 - 13:45
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KROON, LucEd-Vo1:22.6001006971:19.41
2.STIKKELMAN, NickDAW1:28.2801005931:31.28
3.NIEUWENDIJK van den, TobiasZv Aquarius1:37.5301007471:43.27
4.SCHOT, ElroyWZ&PC Purmerend1:44.8902006891:43.89
5.VEERMAN, RuudEd-VoNT02005851:50.10
6.KEIZER, BjornEd-VoNT01021991:56.87
7.VEERMAN, TomEd-VoNT02009652:00.07
AFGEMKERKWIJK van, MichaelZV WaterlandNT0102205


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-10-2010 - 13:45
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BERNARD, DaniqueEd-Vo1:55.6402002241:55.74
2.LEM van der, CalinaEd-Vo2:13.1902000862:03.39
3.MOLEN van de, KimWZ&PC Purmerend2:13.3802011282:06.37
4.BERKEL, ShannaZV WaterlandNT03002922:35.32
DISBRAAKSMA, AnoukZv AquariusNT0200840
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-10-2010 - 13:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TIEL van, IanWZ&PC Purmerend1:12.7000003491:12.61
2.DATEMA, FrisoDAW1:32.5900030271:24.59
3.VIS van der, ArjenZV WaterlandNT00029451:27.94
4.POWER, TerenceDAWNT00029051:27.99
5.GROOT de, JensDAWNT00013991:31.05
6.LEM van der, JordiEd-Vo1:37.0500001891:35.06
7.GANZEVOORT, StefanDe ReuringNT00033831:40.20
8.UIDAM, RubenZV Waterland1:46.8400029491:40.46
9.KONINGS, MaxZV De BronNT00025571:54.72
10.LINDEN van de, LarsWZ&PC Purmerend2:15.9300030071:55.11
NG.ZASINGHVI, AmanDAW1:54.810000981


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-10-2010 - 13:55
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOS, StephaniaDAW2:01.0301027541:52.54
2.BAALEMAN, ElineDe ReuringNT01027381:56.58
3.ALLERSMA, SophieDe ReuringNT01027402:02.37
4.BEUSEKOM van, DonnaWZ&PC PurmerendNT01017622:02.78
5.GROENEVELD, KimZV Waterland2:03.2501009242:05.37
6.SCHIPPER, RoosZV WaterlandNT01024082:10.95
7.ROOIJ de, JenniferWZ&PC Purmerend2:12.9401022582:11.44
8.HARTMAN, CarmenZv AquariusNT01019702:23.15
DISBOER de, MarieWZ&PC PurmerendNT01026862:10.81SL
AFGEMAKER, RosaZV De BronNT0101106


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-10-2010 - 14:00
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.VELDEN van der, LarsDAW2:19.5598001752:20.31
2.JAGROEP, SanjayDAW2:25.8997016252:24.63
3.TOL, LeviEd-Vo2:25.9397003512:29.56
4.BRUIJN de, MauritsDAW2:32.4997009172:29.65
5.GROEN, Danny FabianWZ&PC Purmerend2:34.3297030332:33.59
6.ZANTEN van, RickZV Waterland2:40.1398003512:35.22
7.NIJS de, JordiMSV- Zeemacht2:48.9098018512:39.28
8.HANEVELD, ThomasDAW2:49.3298016312:39.79
9.KOOPEN, SimonWZ&PC Purmerend2:39.9698021272:40.34
10.BLANKEN, JhamalDAW2:44.6298033972:41.59
11.KARREGAT, NicoEd-Vo2:51.2897010012:46.71
12.BARRETT, DavyMSV- Zeemacht2:56.0497011152:47.60
13.NIEUWSTAD, VictorMSV- Zeemacht2:45.8297021772:49.24
14.PUSCH, MaxDAW3:04.1198029592:58.30
15.DUBBELD, LarsWZ&PC PurmerendNT98043113:01.57
16.DEKKER, FrankDAW3:18.6198011553:02.53
17.VADER, VitkenMSV- Zeemacht3:12.5098013553:05.75
18.BLOM, HugoDe ReuringNT98019493:05.95
19.TOL, RicoEd-Vo3:21.3898041233:12.63
20.BERKEL, IanZV Waterland3:20.3698011993:14.44
21.NIJLAND, RuudMSV- Zeemacht3:33.1197043313:29.18
AFGEMTUIJP, TimWZ&PC Purmerend2:27.709800975
AFGEMKOENEN, HuibDe Reuring2:57.279702913


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-10-2010 - 14:10
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.JONK, SilkeDAW2:33.6798020422:31.80
2.ZANTEN van, SarithaZV Waterland2:36.9698012202:37.16
3.NOOM, AnneDAW2:38.0498000622:37.59
4.STOKVIS, BibiDAW2:46.2399008922:46.16
5.COHEN, NaomiWZ&PC Purmerend2:48.1698012222:46.92
6.PADT, JasmijnDAW2:55.0399001562:48.57
7.KORTHAGEN, ElviraWZ&PC Purmerend2:57.1498010042:50.91
8.NIEUWNDIJK van den, IsabelZv Aquarius2:56.6598032222:52.87
9.WIJNKER, KyraMSV- Zeemacht2:53.9598033422:53.46
10.KORT, KimberleyDAW2:54.2398046982:54.09
11.KLEINE, JetOude Veer3:00.5699033842:54.16
12.BRINK van den, SuzanneMSV- Zeemacht3:10.4399014382:54.64
13.BOONSTRA, DeniseDAW3:01.1499026622:55.28
14.TOL, MerelEd-Vo3:01.1798003002:55.37
15.VOS, LeonieDAW3:06.7499016622:56.49
16.LINDERT te, NaomiDAWNT99047822:56.87
17.STOLK, RoanneZV Waterland3:04.7398010023:01.71
18.FELDBERG, MaartjeDAW3:02.4198016203:02.32
19.KUIKEN, SaviëlMSV- Zeemacht3:03.3998020143:03.26
20.MARINUS, NikaMSV- Zeemacht3:12.2498012123:03.43
21.COWLES, NicolahDAW3:25.6299029123:03.45
22.BEEK van, MyrtheDAW3:20.0299010743:05.41
23.BEVEREN van, MandyDe Reuring3:08.1798034483:10.25
24.MUL, SimoneDe Reuring3:28.4199027663:10.52
25.PRONK, CindyDe Reuring3:10.8398049543:11.64
26.KRUK van der, AnoukMSV- Zeemacht3:32.3299037783:14.07
27.DUINEVELD, KimOude Veer3:15.0098052963:14.71
28.BEEMSTERBOER, SusanDe Reuring3:24.7299041583:14.78
29.SWINKELS, JaimyDe Reuring3:21.8998043043:17.13
30.VEERMAN, EsméeEd-Vo3:46.7399040423:17.21
31.VISSER, MarjoleinDe Reuring3:35.2399022163:18.05
32.AKER, LauraZV De BronNT99035303:18.51
33.ALOFS, LiekeDAW3:29.8899032323:20.59
34.GROENEVELD, AilsaDe Reuring3:23.7598034503:21.45
35.MAZEE, BrittZV De Bron3:24.7398045523:21.56
36.KOSTER, PaulaOude Veer3:30.7398044203:21.63
37.LEM van der, SharonEd-Vo3:25.3598002703:23.00
38.RUITER, AmberZV De BronNT98045503:24.79
39.TIMMERMAN, FemkeDe ReuringNT99041603:26.03
40.DEKKER, ThalitaZv Aquarius3:27.8998032203:26.95
41.APPEL, DemyWZ&PC Purmerend3:29.8898024243:30.02
42.LANGE de, TalyaDAW3:58.6899021903:30.12
43.SCHIPPER, RebeccaZV Waterland3:39.5099022403:32.43
44.NIETFELD, DaphneWZ&PC Purmerend3:54.9598050983:37.67
45.MAMBRE, CheyenneMSV- ZeemachtNT99043643:38.03
46.BRINKHUIJSEN, Kelsey SharonWZ&PC Purmerend3:46.8499028923:49.26


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-10-2010 - 14:35
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VLUGT, BasEd-Vo1:21.3599007271:20.01
2.DORLAND, SanderWZ&PC Purmerend1:26.1699026431:24.94
3.BEEK van, JoppeDAW1:29.1899006271:26.40
4.KESSELAAR, SanderMSV- Zeemacht1:31.1299020091:30.26
5.BULT, ErikDAW1:36.7599021531:35.39
6.ERKELENS van, JoostDAW1:31.8999019271:35.48
7.LEIJENAAR, DaveOude Veer1:38.9199024851:35.94
8.OTJES, BrianZv Aquarius1:36.0299011351:39.26
9.BRUGMAN, NanneZV Waterland1:39.2399013671:43.61
10.ENGELDORP van, BarryZv Aquarius1:37.7599000891:44.77
11.MEIJ, VitoZV Waterland1:42.4999007771:45.76
12.WEES van de, ElroyWZ&PC Purmerend1:51.2499027171:46.93
13.BOER de, NicolasWZ&PC PurmerendNT99037751:49.09
AFGEMDETERMAN, KeesZV Waterland1:50.239901365


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-10-2010 - 14:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VERHOEVEN, MichelleEd-Vo1:18.1400019221:22.56
2.HETJES, ChantalEd-Vo1:24.7300015101:24.30
3.KAMP, RowieDe Reuring1:23.8800017061:24.86
4.ANVELINK, SimoneMSV- Zeemacht1:24.6500015461:25.45
5.VELDEN van der, SaskiaDAW1:24.1300014781:26.97
6.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:22.6300004121:28.54
7.VERHAGE, VivekaDAW1:29.3600014801:29.98
8.KEETMAN, MariskaZV De Bron1:35.6300024301:32.38
9.ROTTEVEEL, SanneMSV- Zeemacht1:40.5600015501:34.70
10.MOLL van, AnnaMSV- Zeemacht1:48.0600015481:35.70
11.STROEK, IlonaEd-Vo1:40.0500024341:36.70
12.TUIJP, JenniferWZ&PC Purmerend1:34.0400041981:36.85
13.WINDT, RoosZV Waterland1:35.9500026141:37.87
14.VEERMAN, SterreEd-Vo1:41.8600035441:38.69
15.BERKEL, CaitlinZV Waterland1:52.8900006081:50.83
16.WIERSMA, ElineDAW1:52.7100014821:51.04
17.LIGTHART, IreneZv AquariusNT00022962:04.15
AFGEMKOENEN, FloorDe Reuring1:39.560001606


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-10-2010 - 14:45
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KROON, LucEd-Vo1:30.5001006971:33.74
2.STIKKELMAN, NickDAW1:43.1901005931:47.22
3.NIEUWENDIJK van den, TobiasZv Aquarius1:48.9801007471:50.38
4.VEERMAN, TomEd-VoNT02009652:15.81
DISVEERMAN, RuudEd-VoNT02005852:00.29RC
DISSCHOT, ElroyWZ&PC Purmerend2:15.0702006892:10.10RC
DISKEIZER, BjornEd-Vo2:08.2501021992:17.02RC
AFGEMKERKWIJK van, MichaelZV WaterlandNT0102205


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-10-2010 - 14:50
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BERNARD, DaniqueEd-Vo44.24020022449.86
2.LEM van der, CalinaEd-Vo55.54020008657.36
3.BRAAKSMA, AnoukZv Aquarius1:23.1602008401:12.37


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-10-2010 - 14:50
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TIEL van, IanWZ&PC Purmerend1:25.2100003491:25.88
2.LEM van der, JordiEd-Vo1:49.1000001891:44.69
3.GROOT de, JensDAWNT00013991:46.07
4.GANZEVOORT, StefanDe ReuringNT00033831:53.17
5.UIDAM, RubenZV Waterland1:52.7600029491:58.06
6.LINDEN van de, LarsWZ&PC Purmerend2:12.0500030072:05.43
7.KONINGS, MaxZV De BronNT00025572:16.53
DISDATEMA, FrisoDAW1:40.7100030271:32.92RC
DISPOWER, TerenceDAWNT00029051:42.86RF
DISVIS van der, ArjenZV WaterlandNT00029451:45.16RC
NG.ZASINGHVI, AmanDAW2:10.360000981


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-10-2010 - 14:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOS, StephaniaDAW50.71010275447.20
2.GROENEVELD, KimZV Waterland1:01.86010092459.18
3.BAALEMAN, ElineDe ReuringNT01027381:01.65FJ 1
4.ALLERSMA, SophieDe ReuringNT01027401:01.65FJ 2
5.SCHIPPER, RoosZV Waterland1:13.9801024081:12.54
DISBEUSEKOM van, DonnaWZ&PC PurmerendNT01017621:06.36VC
DISHARTMAN, CarmenZv Aquarius1:41.8201019701:14.71VC
AFGEMAKER, RosaZV De BronNT0101106


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-10-2010 - 15:00
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.KNEPPERS, BeauOude Veer2:53.6697031572:47.63
2.VELDEN van der, LarsDAW3:19.8598001753:02.34
3.TOL, LeviEd-Vo2:58.4397003513:03.47
4.JAGROEP, SanjayDAW3:16.7297016253:08.18
5.BRUIJN de, MauritsDAW3:10.1397009173:09.55
6.ZANTEN van, RickZV Waterland3:20.6698003513:17.06
7.KARREGAT, NicoEd-Vo3:31.6897010013:24.88
8.GROEN, Danny FabianWZ&PC Purmerend3:32.8697030333:28.86
9.DEKKER, FrankDAWNT98011553:29.93
10.BARRETT, DavyMSV- Zeemacht3:49.4497011153:37.76
11.HANEVELD, ThomasDAWNT98016313:40.11
12.BLANKEN, JhamalDAWNT98033973:40.93
13.NIEUWSTAD, VictorMSV- Zeemacht3:35.1497021773:46.07
14.NIJS de, JordiMSV- ZeemachtNT98018513:47.14
15.PUSCH, MaxDAWNT98029593:47.60
16.KOOPEN, SimonWZ&PC PurmerendNT98021273:50.16
17.VADER, VitkenMSV- ZeemachtNT98013553:53.38
18.DUBBELD, LarsWZ&PC PurmerendNT98043113:56.27
19.TOL, RicoEd-VoNT98041233:56.33
20.NIJLAND, RuudMSV- ZeemachtNT97043313:59.98
21.BLOM, HugoDe ReuringNT98019494:06.06
22.BERKEL, IanZV Waterland4:23.2298011994:17.36
AFGEMKOENEN, HuibDe Reuring3:32.299702913


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-10-2010 - 15:10
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.NOOM, AnneDAW3:20.3698000623:15.43
2.JONK, SilkeDAW3:19.2998020423:19.38
3.ZANTEN van, SarithaZV Waterland3:24.1098012203:23.09
4.COWLES, NicolahDAWNT99029123:25.53
5.KORT, KimberleyDAW3:36.6598046983:31.91
6.COHEN, NaomiWZ&PC Purmerend3:33.1298012223:33.75
7.VOS, LeonieDAW3:51.9399016623:34.75
8.WIJNKER, KyraMSV- Zeemacht3:44.4098033423:36.54
9.KUIKEN, SaviëlMSV- Zeemacht3:51.3998020143:36.76
10.NIEUWNDIJK van den, IsabelZv AquariusNT98032223:37.10
11.FELDBERG, MaartjeDAW3:43.8698016203:37.28
12.KORTHAGEN, ElviraWZ&PC Purmerend3:37.1998010043:38.25
13.STOKVIS, BibiDAWNT99008923:38.64
14.MUL, SimoneDe ReuringNT99027663:39.29
15.DUINEVELD, KimOude VeerNT98052963:40.41
16.TOL, MerelEd-Vo3:49.2298003003:40.78
17.BRINK van den, SuzanneMSV- ZeemachtNT99014383:40.85
18.ALOFS, LiekeDAW3:59.5999032323:42.25
19.MARINUS, NikaMSV- Zeemacht3:54.5098012123:43.30
20.LANGE de, TalyaDAW4:12.6599021903:45.13
21.BOONSTRA, DeniseDAWNT99026623:45.14
22.KLEINE, JetOude VeerNT99033843:46.32
23.LEM van der, SharonEd-Vo4:07.6898002703:51.40
24.NIETFELD, DaphneWZ&PC Purmerend3:55.2398050983:51.49
25.LINDERT te, NaomiDAWNT99047823:51.90
26.DEKKER, ThalitaZv Aquarius4:06.5698032203:53.00
27.VEERMAN, EsméeEd-VoNT99040423:55.75
28.BEVEREN van, MandyDe Reuring4:02.8898034483:56.35
29.PRONK, CindyDe Reuring4:05.1498049543:57.11
30.KRUK van der, AnoukMSV- ZeemachtNT99037783:57.74
31.PADT, JasmijnDAWNT99001563:57.90
32.AKER, LauraZV De BronNT99035303:58.46
33.GROENEVELD, AilsaDe Reuring4:11.9798034503:58.69
34.SWINKELS, JaimyDe ReuringNT98043043:58.88
35.SCHIPPER, RebeccaZV WaterlandNT99022403:59.69
36.BEEK van, MyrtheDAWNT99010744:02.90
37.MAMBRE, CheyenneMSV- ZeemachtNT99043644:09.78
38.APPEL, DemyWZ&PC Purmerend4:00.2798024244:12.41
39.KOSTER, PaulaOude VeerNT98044204:14.62
40.RUITER, AmberZV De Bron4:16.009804550SD4:15.46
41.BEEMSTERBOER, SusanDe ReuringNT99041584:21.80
42.BRINKHUIJSEN, Kelsey SharonWZ&PC PurmerendNT99028924:35.53
DISSTOLK, RoanneZV Waterland3:38.299801002SA3:49.40
DISMAZEE, BrittZV De BronNT9804552SA3:58.78
DISVISSER, MarjoleinDe ReuringNT9902216SA4:09.50
AFGEMTIMMERMAN, FemkeDe ReuringNT9904160


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-10-2010 - 15:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VLUGT, BasEd-Vo1:37.0599007271:38.45
2.ERKELENS van, JoostDAW1:32.1399019271:39.31
3.DORLAND, SanderWZ&PC Purmerend1:39.2299026431:41.08
4.OTJES, BrianZv Aquarius1:41.5799011351:42.97
5.BEEK van, JoppeDAW1:50.5299006271:44.69
6.KESSELAAR, SanderMSV- Zeemacht1:46.2399020091:46.58
7.BULT, ErikDAW1:52.5199021531:51.16
8.BRUGMAN, NanneZV Waterland1:51.3499013671:56.12
9.MEIJ, VitoZV Waterland1:58.1399007772:00.09
10.WEES van de, ElroyWZ&PC Purmerend2:02.5099027172:01.48
11.LEIJENAAR, DaveOude Veer2:06.0099024852:05.35FJ 1
12.BOER de, NicolasWZ&PC Purmerend2:01.9699037752:05.35FJ 2
DISENGELDORP van, BarryZv Aquarius1:50.5199000892:02.60SA
AFGEMDETERMAN, KeesZV Waterland1:47.219901365


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-10-2010 - 15:40
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VELDEN van der, SaskiaDAW1:30.5300014781:28.87
2.KAMP, RowieDe Reuring1:32.6100017061:34.54
3.VERHOEVEN, MichelleEd-Vo1:33.8300019221:36.56
4.DÖDERLEIN DE WIN, MaraWZ&PC Purmerend1:35.7200004121:38.60
5.KEETMAN, MariskaZV De Bron1:46.4000024301:41.68
6.ANVELINK, SimoneMSV- Zeemacht1:42.2500015461:42.48
7.VERHAGE, VivekaDAW1:44.2800014801:44.08
8.HETJES, ChantalEd-Vo1:40.3000015101:45.03
9.WINDT, RoosZV Waterland1:45.1800026141:47.32
10.STROEK, IlonaEd-Vo1:42.7100024341:48.53
11.TUIJP, JenniferWZ&PC PurmerendNT00041981:49.14
12.MOLL van, AnnaMSV- Zeemacht1:57.8600015481:49.77
13.WIERSMA, ElineDAW1:59.8200014821:50.05
14.VEERMAN, SterreEd-Vo2:01.1800035441:55.69
15.ROTTEVEEL, SanneMSV- Zeemacht1:59.6800015501:56.26
16.BERKEL, CaitlinZV Waterland2:02.7600006082:07.55
17.LIGTHART, IreneZv Aquarius2:17.5300022962:24.62
AFGEMKOENEN, FloorDe Reuring1:36.200001606