Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 4
Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 2 en 3
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5
Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6 


Kring Speedo Finale
Utrecht, 12. - 13.6.2010


Programmanr. 1
12.6.10
Meisjes, 100m vrije slag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BeijenGoSwim1:13.7400023501:12.51
50m:34.51100m:1:12.51
2.Myrthe BakkerAquarijn1:16.9300008041:14.27
50m:35.23100m:1:14.27
3.Claudia SchoutenAquarijn1:21.9800008121:21.48
50m:40.34100m:1:21.48
4.Sofie van GijsselWoerden1:24.8900008501:24.35
50m:39.89100m:1:24.35
5.Florien de LangeAZ&PC1:28.0400001901:25.17
50m:40.41100m:1:25.17
6.Quinty JansenAquarijn1:31.7000008101:27.53
50m:41.12100m:1:27.53
7.Shania Wijk vanDe Fuut1:29.5700009681:27.83
50m:42.10100m:1:27.83
8.Sophie Bleijerveldde Vuursche1:29.2800024841:28.31
50m:42.82100m:1:28.31
9.Babet KrugerVZC E&P1:54.0200033901:30.53
50m:43.74100m:1:30.53
10.Tara HazeGoSwim1:38.9700028921:37.71
*
50m:44.46100m:1:37.71
11.Lisanne SeisingVZC E&P1:43.0800020841:39.10
50m:46.33100m:1:39.10
NGAlora Galvez TolboomDe Haaien2:09.450003578


<< TOP >>
Programmanr. 2
12.6.10
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey KreuningIJZPC1:16.4899026691:13.82
50m:35.36100m:1:13.82
2.Max KunzVZC E&P1:15.5299004011:14.04
50m:35.41100m:1:14.04
3.Skip de MönninkAZ&PC1:15.6499010351:14.49
50m:36.61100m:1:14.49
4.Max BondZwemlust den Hommel1:21.8899006051:20.09
50m:38.62100m:1:20.09
5.Justin HannewijkGoSwim1:24.1099014451:20.65
50m:38.15100m:1:20.65
6.Max van KeulenDe Duinkikkers1:24.4299019991:20.67
50m:37.76100m:1:20.67
7.Sjoerd VeldhuizenDe Haaien1:26.3499000151:23.43
50m:40.96100m:1:23.43
8.Robert SchinkelVZC E&P1:24.4599009671:23.84
50m:40.16100m:1:23.84
9.Thijmen van HattumSG Vecht&Rijn1:28.9499011011:26.07
50m:41.19100m:1:26.07
10.Alex RazzakAZ&PC1:31.4299004931:30.00
50m:42.30100m:1:30.00
11.Menno BasZwemclub Zeist1:33.9499029471:30.42
50m:43.31100m:1:30.42
12.Job HendriksenDe Haaien1:29.6799001251:30.76
50m:39.91100m:1:30.76
13.Tayyib Onayde Vuursche1:36.0699026611:30.92
50m:43.43100m:1:30.92
14.Bart van Dijkde Vuursche1:35.1399020991:32.06
50m:43.60100m:1:32.06
15.Alex Algrade Vuursche1:33.7099010471:33.09
50m:43.00100m:1:33.09
16.Niels de GrootUZSC1:32.1399023671:36.67
50m:43.49100m:1:36.67
17.Tim JongAZ&PC1:35.3699020411:37.84
50m:43.22100m:1:37.84
18.Freek van der WalGoSwim1:43.0099015491:40.38
50m:46.87100m:1:40.38
AFGEMJoost PaardekooperVZC E&P1:54.469900197


<< TOP >>
Programmanr. 3
12.6.10
Meisjes, 200m wisselslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn3:02.5799003762:59.33
50m:37.62200m:2:59.33
2.Lisette van EsZwemclub Zeist3:08.7499023443:09.30
50m:45.04200m:3:09.30
3.Renee VanderheydenAZ&PC3:18.7699031303:11.08
50m:41.55200m:3:11.08
4.Kim de VriesVZC E&P3:27.8099034883:24.27
50m:44.67200m:3:24.27
5.Riemke BosmaAZ&PC3:28.3099022023:24.45
50m:49.02200m:3:24.45
6.Joanie den OudstenAquarijn3:29.8999032263:26.35
50m:49.25200m:3:26.35
7.Merve ÖzdemirGoSwim3:35.5799033803:27.54
50m:48.76200m:3:27.54
8.Fleur TreepDe Duinkikkers3:46.6799029943:36.57
50m:52.04200m:3:36.57
9.Amber van de KraatsVZC E&P3:34.4599002363:37.90
50m:50.61200m:3:37.90
10.Meike KwadijkZwemclub Zeist3:49.3699006243:39.89
H.
50m:50.33200m:3:39.89
11.Laura CronauAquarijn3:50.4299007423:43.83
H.
12.Nicole KleinveldOne Team Swimming4:00.6599001143:45.73
H.
50m:54.70200m:3:45.73
13.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:44.2099004983:48.41
50m:52.33200m:3:48.41
DISMendy KooDe Haaien3:36.3399000653:35.49
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:50.55200m:3:35.49
DISIlona VerschoorDe Albatros3:33.0299034783:40.18
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD en VE
50m:51.34200m:3:40.18
DISYoussra TagmoutyZ.V. Utrecht3:53.6899041203:46.34
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., H.
50m:50.23200m:3:46.34
DISJanine VerkerkVZC E&P4:22.1699042364:02.93
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., H.
50m:1:05.25200m:4:02.93


<< TOP >>
Programmanr. 4
12.6.10
Jongens, 100m schoolslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FloorAZ&PC1:29.8098005751:27.95
50m:41.88100m:1:27.95
2.Djamal van der HoevenAZ&PC1:28.7598001271:28.34
50m:42.62100m:1:28.34
3.Friso StolkDe Fuut1:35.2498014171:34.26
50m:44.71100m:1:34.26
4.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:36.8998007071:35.24
50m:45.54100m:1:35.24
5.Ruben NapVZC E&P1:37.2098002131:36.20
50m:45.64100m:1:36.20
6.Renzo StrangDe Duinkikkers1:38.6198011511:38.31
50m:46.76100m:1:38.31
7.Casper van HielSG Vecht&Rijn1:40.0498013591:39.44
50m:45.93100m:1:39.44
8.Leroy van OoijikVZC E&P1:43.9798003611:45.17
50m:49.10100m:1:45.17
9.Wout de BruinIJZPC1:43.3998005551:45.60
50m:49.72100m:1:45.60
10.Daan PapenhuijzenIJZPC1:47.9598034471:46.03
50m:52.25100m:1:46.03
11.Koen van HeertumZwemlust den Hommel1:47.5798015071:46.57
50m:51.09100m:1:46.57
12.Ruben de BruinZwemclub Zeist1:48.5398040571:46.74
50m:51.95100m:1:46.74
13.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:47.3998012331:46.96
50m:50.72100m:1:46.96
14.Niels van BeekVZC E&P1:41.6798004091:47.48
50m:48.99100m:1:47.48
DISJeffrey HahnZwemclub Zeist1:30.2698024891:28.45
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:43.32100m:1:28.45
DISSezer YasZ.V. Utrecht1:42.6398009091:40.65
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:47.65100m:1:40.65
DISJos van HerkVZC E&P1:46.4498030371:49.35
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:51.17100m:1:49.35
DISJesper HolmUZSC1:52.2698023431:54.39
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:54.50100m:1:54.39


<< TOP >>
Programmanr. 5
12.6.10
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen BootAZ&PC1:36.6901001541:28.67
50m:42.99100m:1:28.67
2.Saskia PietersenAquarijn1:26.8001015801:30.11
50m:42.88100m:1:30.11
3.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn1:40.0301007701:33.83
50m:43.59100m:1:33.83
4.Dyonne StamAZ&PC1:40.2302002921:34.92
50m:44.16100m:1:34.92
5.Elise HardemanAZ&PC1:43.7901010681:35.17
50m:43.93100m:1:35.17
6.Sanne van WalsemVZC E&P1:40.8101006861:38.81
50m:46.74100m:1:38.81
7.Laura SchinkelVZC E&P1:48.6401008601:40.07
50m:47.69100m:1:40.07
8.Jessica BaarsDe Albatros1:48.5701019661:42.38
50m:49.63100m:1:42.38
9.Drew van HuizenZ.V. Utrecht1:48.8601013141:43.07
50m:48.93100m:1:43.07
10.Puk SchoonderbeekVZC E&P1:57.6501012421:50.34
50m:51.36100m:1:50.34
11.Esther NapVZC E&P1:58.6701002801:54.43
50m:52.21100m:1:54.43
12.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:01.0702003602:05.97
50m:57.60100m:2:05.97


<< TOP >>
Programmanr. 6
12.6.10
Jongens, 100m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:17.0900002231:13.94
50m:35.71100m:1:13.94
2.Roan BuijsAquarijn1:16.3600017751:15.19
50m:36.54100m:1:15.19
3.Milan ten BroekAZ&PC1:21.8900002291:20.53
50m:37.57100m:1:20.53
4.Olivier JansDe Fuut1:34.5800018151:24.58
50m:40.80100m:1:24.58
5.Lars van den BurgGoSwim1:26.2500005651:26.09
50m:40.09100m:1:26.09
6.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:33.6100010711:27.55
*
50m:41.42100m:1:27.55
7.Leandre Soffersde Vuursche1:34.7000034741:29.16
50m:40.63100m:1:29.16
8.Sem VoormolenDe Haaien1:30.2000004971:30.23
50m:41.99100m:1:30.23
9.Karl van den BurgGoSwim1:34.1700005531:32.68
50m:42.73100m:1:32.68
10.Andy HuynhVZC E&P1:36.5700017251:34.19
50m:43.50100m:1:34.19
11.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:37.4500027111:34.80
50m:46.38100m:1:34.80
12.Mouad el HaddadZ.V. Utrecht1:48.6101013831:35.19
50m:43.79100m:1:35.19
13.Rick HaanschotenDe Haaien1:41.6901002911:37.65
50m:45.67100m:1:37.65
14.Kobus KuipersDe Haaien1:45.9700005111:39.40
50m:49.26100m:1:39.40
15.Bas van BentumGoSwim1:44.8901011091:42.04
50m:47.85100m:1:42.04
16.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht1:56.8101013791:42.14
50m:46.10100m:1:42.14
17.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn1:39.6900014551:42.56
50m:47.45100m:1:42.56
18.Jasper SchaafsmaWoerden1:48.6700004031:44.47
50m:49.40100m:1:44.47


<< TOP >>
Programmanr. 7
12.6.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BeijenGoSwim37.20000235039.63
2.Myrthe BakkerAquarijn38.89000080440.35
3.Sophie Bleijerveldde Vuursche47.76000248443.42
4.Quinty JansenAquarijn44.67000081043.87
5.Claudia SchoutenAquarijn46.36000081245.38
6.Florien de LangeAZ&PC49.42000019047.14
7.Shania Wijk vanDe Fuut1:01.82000096850.83
8.Laura ButterSG Vecht&Rijn50.43000191653.72
9.Tara HazeGoSwim56.7700028921:01.38
10.Lisanne SeisingVZC E&P1:07.0800020841:05.63
DISSofie van GijsselWoerden48.48000085049.40
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC en VD


<< TOP >>
Programmanr. 8
12.6.10
Jongens, 50m vlinderslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey KreuningIJZPC40.07990266941.18
2.Max KunzVZC E&P42.33990040142.12
3.Max BondZwemlust den Hommel43.13990060543.22
4.Skip de MönninkAZ&PC45.82990103544.70
5.Justin HannewijkGoSwim51.08990144548.53
6.Job HendriksenDe Haaien48.20990012549.03
7.Alex RazzakAZ&PC50.68990049350.31
8.Tim JongAZ&PC52.64990204151.49
9.Youva AfajjayZ.V. Utrecht1:04.12990322953.07
10.Menno BasZwemclub Zeist54.17990294754.51
11.Niels de GrootUZSC54.42990236754.93
12.Tayyib Onayde Vuursche59.68990266156.81
13.Freek van der WalGoSwim59.28990154959.74
DISThijmen van HattumSG Vecht&Rijn52.46990110149.95
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMax van KeulenDe Duinkikkers49.58990199952.67
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAlex Algrade Vuursche50.12990104754.93
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISSjoerd VeldhuizenDe Haaien57.59990001555.11
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAmine NariZ.V. Utrecht57.67990306359.27
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
12.6.10
Meisjes, 100m vrije slag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn1:10.6799003761:10.50
50m:33.24100m:1:10.50
2.Renee VanderheydenAZ&PC1:19.5799031301:16.80
50m:36.99100m:1:16.80
3.Riemke BosmaAZ&PC1:22.9099022021:17.84
50m:38.50100m:1:17.84
4.Lisette van EsZwemclub Zeist1:15.2799023441:18.61
50m:38.47100m:1:18.61
5.Merve ÖzdemirGoSwim1:23.1099033801:23.96
50m:39.98100m:1:23.96
6.Kim de VriesVZC E&P1:27.8299034881:27.12
50m:42.22100m:1:27.12
7.Laura CronauAquarijn1:30.9999007421:28.16
50m:42.01100m:1:28.16
8.Nicole KleinveldOne Team Swimming1:26.7099001141:29.59
50m:42.62100m:1:29.59
9.Ilona VerschoorDe Albatros1:30.5099034781:29.61
50m:41.99100m:1:29.61
10.Amber van de KraatsVZC E&P1:30.0699002361:29.83
50m:43.02100m:1:29.83
11.Joanie den OudstenAquarijn1:31.0399032261:31.18
50m is met handtijd 100m is backup tijd
50m:43.65100m:1:31.18
12.Marit BorgtsDe Duinkikkers1:29.3699004981:31.97
50m:44.69100m:1:31.97
13.Fleur TreepDe Duinkikkers1:30.5499029941:32.13
50m:44.14100m:1:32.13
14.Mendy KooDe Haaien1:26.9099000651:33.54
50m:43.74100m:1:33.54
15.Janine VerkerkVZC E&P1:39.5299042361:35.24
50m:45.41100m:1:35.24
16.Youssra TagmoutyZ.V. Utrecht1:38.0399041201:35.64
50m:44.83100m:1:35.64
17.Linda van den HoogenSG Vecht&Rijn1:34.9999025941:36.16
50m is met handtijd
50m:47.14100m:1:36.16
18.Meike KwadijkZwemclub Zeist1:29.0399006241:37.65
50m:44.35100m:1:37.65
AFGEMAinhoa Bijsterbosch de LónoGoSwim1:43.629904744
AFGEMLaura AkkermanGoSwim1:51.889902030


<< TOP >>
Programmanr. 10
12.6.10
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sezer YasZ.V. Utrecht1:22.0498009091:20.69
50m:39.16100m:1:20.69
2.Niels van BeekVZC E&P1:23.8998004091:21.71
50m:39.70100m:1:21.71
3.Jeffrey HahnZwemclub Zeist1:21.3798024891:21.79
50m:41.38100m:1:21.79
4.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:22.1598007071:23.43
50m:41.57100m:1:23.43
5.Michiel FloorAZ&PC1:21.6898005751:24.64
50m:41.64100m:1:24.64
6.Djamal van der HoevenAZ&PC1:25.1098001271:24.91
50m:41.41100m:1:24.91
7.Leroy van OoijikVZC E&P1:31.1898003611:27.17
50 en 100m met een handtijd
50m:42.02100m:1:27.17
8.Friso StolkDe Fuut1:34.3598014171:28.10
50m:42.31100m:1:28.10
9.Thom HardemanAZ&PC1:35.7498038431:28.77
50m:43.38100m:1:28.77
10.Koen van HeertumZwemlust den Hommel1:27.6898015071:29.19
50 en 100m met een handtijd
50m:43.66100m:1:29.19
11.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:31.5598012331:30.23
50 en 100m met een handtijd
50m:44.80100m:1:30.23
12.Cyriel MuthertWoerden1:32.1698023151:31.77
50m:45.41100m:1:31.77
13.Ruben NapVZC E&P1:26.2398002131:32.60
50 en 100m met een handtijd
50m:44.95100m:1:32.60
14.Wout de BruinIJZPC1:29.3698005551:35.93
50 en 100m met een handtijd
50m:46.47100m:1:35.93
15.Haye de GrootAZ&PC1:41.6498020991:41.67
50m met een handtijd
50m:48.69100m:1:41.67
16.Renzo StrangDe Duinkikkers1:39.9498011511:41.92
50m:51.71100m:1:41.92
17.Casper van HielSG Vecht&Rijn1:45.6198013591:46.88
50m:51.56100m:1:46.88
DISJos van HerkVZC E&P1:30.7698030371:32.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 50 en 100m met een handtijd
50m:44.20100m:1:32.10
AFGEMMitchell FennemaDe Duinkikkers1:38.219801585


<< TOP >>
Programmanr. 11
12.6.10
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen BootAZ&PC1:59.1601001541:47.67
50m:51.18100m:1:47.67
2.Jolien de GrootUZSC2:00.1101012261:54.74
50m:53.80100m:1:54.74
3.Laura SchinkelVZC E&P1:54.3901008601:55.10
50m:55.41100m:1:55.10
4.Elise HardemanAZ&PC2:04.0201010681:55.82
50m:55.39100m:1:55.82
5.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn2:19.9701007701:56.77
50m:55.31100m:1:56.77
6.Sanne van WalsemVZC E&P2:03.4201006862:00.08
50m:58.12100m:2:00.08
7.Saskia PietersenAquarijn2:03.8901015802:02.74
50m:58.49100m:2:02.74
8.Dyonne StamAZ&PC2:14.1902002922:05.69
50m:1:01.06100m:2:05.69
9.Puk SchoonderbeekVZC E&P2:23.7601012422:26.02
50m:1:07.92100m:2:26.02
DISMonica WalenDe Haaien2:21.1302004282:03.28
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:59.08100m:2:03.28
DISDrew van HuizenZ.V. Utrecht2:07.0501013142:04.09
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:59.40100m:2:04.09
DISJessica BaarsDe Albatros2:06.1001019662:06.53
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
50m:1:00.44100m:2:06.53
DISDaniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:26.0802003602:27.80
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:1:10.29100m:2:27.80


<< TOP >>
Programmanr. 12
12.6.10
Jongens, 100m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:41.0000002291:40.41
50m:47.01100m:1:40.41
2.Tyrese WilsonDe Fuut1:42.9800002231:43.64
50m:48.34100m:1:43.64
3.Sem VoormolenDe Haaien1:50.5400004971:46.46
*
50m:50.69100m:1:46.46
4.Olivier JansDe Fuut1:56.1300018151:51.88
50m:54.51100m:1:51.88
5.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:58.4500010711:55.05
50m:56.12100m:1:55.05
6.Andy HuynhVZC E&P1:53.1600017251:57.76
50m:55.93100m:1:57.76
7.Lars van den BurgGoSwim2:01.5700005651:58.40
50m:55.44100m:1:58.40
8.Yassine el HaddadZ.V. Utrecht2:06.7601015312:02.52
50m:58.09100m:2:02.52
9.Roan BuijsAquarijn2:00.9100017752:02.77
50m:58.94100m:2:02.77
10.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn2:00.0500014552:04.36
50m:59.10100m:2:04.36
11.Mike van KootenVZC E&P2:02.2300014192:05.05
50m:57.39100m:2:05.05
12.Kobus KuipersDe Haaien2:06.0900005112:10.80
50m:1:02.59100m:2:10.80
13.Rick HaanschotenDe Haaien2:09.7401002912:11.25
50m:1:03.91100m:2:11.25
DISMouad el HaddadZ.V. Utrecht1:55.5401013831:53.00
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., *
50m:53.08100m:1:53.00
DISKarl van den BurgGoSwim2:06.6300005531:56.71
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:56.18100m:1:56.71
DISFayssal LantemaZ.V. Utrecht2:04.8601013792:01.44
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:56.79100m:2:01.44
DISAaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:57.2300027112:04.10
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
50m:1:00.70100m:2:04.10
DISJasper SchaafsmaWoerden2:00.7100004032:05.14
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:58.33100m:2:05.14


<< TOP >>
Programmanr. 13
12.6.10
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijn1:27.2400008041:25.92
50m:42.04100m:1:25.92
2.Myrthe BeijenGoSwim1:27.6200023501:26.72
50m:43.05100m:1:26.72
3.Claudia SchoutenAquarijn1:34.7200008121:34.31
50m:47.83100m:1:34.31
4.Sofie van GijsselWoerden1:34.7000008501:36.76
50m:47.48100m:1:36.76
5.Quinty JansenAquarijn1:36.8200008101:38.45
50m:49.66100m:1:38.45
6.Babet KrugerVZC E&P2:04.7400033901:41.70
50m:49.61100m:1:41.70
7.Florien de LangeAZ&PC1:48.8700001901:42.02
50m:48.97100m:1:42.02
8.Lisanne SeisingVZC E&P2:02.8100020841:53.76
50m:55.89100m:1:53.76
9.Tara HazeGoSwim2:02.4000028921:58.22
50m:58.16100m:1:58.22
DISShania Wijk vanDe Fuut1:50.2800009681:47.72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:56.23100m:1:47.72
NGAlora Galvez TolboomDe Haaien2:14.320003578


<< TOP >>
Programmanr. 14
12.6.10
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey KreuningIJZPC1:26.3199026691:24.94
50m:41.41100m:1:24.94
2.Max KunzVZC E&P1:29.1499004011:26.81
50m:42.39100m:1:26.81
3.Max BondZwemlust den Hommel1:35.8699006051:29.38
50m:45.93100m:1:29.38
4.Skip de MönninkAZ&PC1:30.2799010351:30.49
50m:45.20100m:1:30.49
5.Thijmen van HattumSG Vecht&Rijn1:39.7199011011:35.83
50m:46.85100m:1:35.83
6.Robert SchinkelVZC E&P1:46.7099009671:37.39
50m:47.71100m:1:37.39
7.Menno BasZwemclub Zeist1:35.1099029471:38.52
50m:50.94100m:1:38.52
8.Justin HannewijkGoSwim1:41.4899014451:39.58
50m:48.53100m:1:39.58
9.Sjoerd VeldhuizenDe Haaien1:41.0899000151:41.23
50m:49.75100m:1:41.23
10.Job HendriksenDe Haaien1:37.8299001251:44.66
50m:51.30100m:1:44.66
11.Alex Algrade Vuursche1:49.4799010471:46.31
50m:51.80100m:1:46.31
12.Alex RazzakAZ&PC1:48.6399004931:49.99
50m:53.94100m:1:49.99
13.Tim JongAZ&PC1:46.6199020411:50.08
50m is met een handtijd
50m:54.74100m:1:50.08
14.Tayyib Onayde Vuursche1:48.3799026611:51.15
50m:55.05100m:1:51.15
15.Freek van der WalGoSwim1:55.5299015491:56.76
50m:57.54100m:1:56.76
DISMax van KeulenDe Duinkikkers1:41.6099019991:35.75
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:45.98100m:1:35.75
DISNiels de GrootUZSC1:44.8499023671:44.79
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.99100m:1:44.79
DISBart van Dijkde Vuursche1:54.1599020991:47.18
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:52.54100m:1:47.18
AFGEMJoost PaardekooperVZC E&P2:02.309900197


<< TOP >>
Programmanr. 15
12.6.10
Meisjes, 100m vlinderslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn1:23.8999003761:24.66
50m:38.05100m:1:24.66
2.Renee VanderheydenAZ&PC1:43.5699031301:39.53
50m:54.55100m:1:39.53
3.Kim de VriesVZC E&P1:46.9799034881:44.84
50m:47.38100m:1:44.84
4.Riemke BosmaAZ&PC1:48.8999022021:47.79
50m:49.09100m:1:47.79
5.Lisette van EsZwemclub Zeist1:37.3499023441:51.47
50m:50.87100m:1:51.47
6.Joanie den OudstenAquarijn1:53.6499032261:52.72
50m:50.28100m:1:52.72
7.Ilona VerschoorDe Albatros2:07.5199034781:56.85
50m:53.33100m:1:56.85
8.Amber van de KraatsVZC E&P1:58.1899002361:58.93
50m:53.48100m:1:58.93
9.Nicole KleinveldOne Team Swimming2:13.4199001142:08.32
50m:1:01.54100m:2:08.32
10.Laura CronauAquarijn2:06.9599007422:08.95
50m:58.22100m:2:08.95
DISMerve ÖzdemirGoSwim1:56.1299033802:04.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:55.52100m:2:04.06
DISMendy KooDe Haaien2:01.7799000652:04.31
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE en VB
50m:53.12100m:2:04.31
DISYoussra TagmoutyZ.V. Utrecht2:14.1099041202:07.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 50m met een handtijd  VC en VD
50m:54.78100m:2:07.62
DISMeike KwadijkZwemclub Zeist2:05.8999006242:10.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:58.49100m:2:10.01


<< TOP >>
Programmanr. 16
12.6.10
Jongens, 400m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sezer YasZ.V. Utrecht5:21.6598009095:17.41
100m:1:15.24200m:2:37.80400m:5:17.41
2.Michiel FloorAZ&PC5:17.0798005755:22.58
100m:1:13.91200m:2:37.53400m:5:22.58
3.Djamal van der HoevenAZ&PC5:39.9098001275:35.18
100m:1:19.93200m:2:47.15400m:5:35.18
4.Leroy van OoijikVZC E&P5:39.5998003615:35.60
100m:1:19.04200m:2:45.72400m:5:35.60
5.Friso StolkDe Fuut5:33.0898014175:51.14
100m:1:22.90200m:2:53.07400m:5:51.14
6.Jeffrey HahnZwemclub Zeist5:43.3498024895:53.05
100m:1:19.90200m:2:49.02400m:5:53.05
7.Jos van HerkVZC E&P6:04.5798030376:04.03
100m:1:24.01200m:2:57.50400m:6:04.03
8.Stefan JonkmanIJZPC6:16.5298038076:04.94
*
100m:1:26.88200m:3:01.00400m:6:04.94
9.Erik AmbergenDe Duinkikkers6:16.7398012336:07.08
100m:1:27.50200m:3:03.81400m:6:07.08
10.Thom HardemanAZ&PC6:39.1498038436:19.73
100m:1:30.44200m:3:09.79400m:6:19.73
11.Cyriel MuthertWoerden6:18.6598023156:20.23
*
100m:1:28.83200m:3:06.87400m:6:20.23
12.Koen van HeertumZwemlust den Hommel6:25.2498015076:25.52
100m:1:32.11200m:3:12.43400m:6:25.52
13.Daan PapenhuijzenIJZPC6:13.8298034476:28.29
100m:1:26.44200m:3:04.75400m:6:28.29
14.Wouter NettoZwemlust den Hommel6:53.7498031376:38.96
100m:1:32.59200m:3:19.32400m:6:38.96
15.Balder HazeGoSwim6:30.4198024496:43.85
100m:1:33.52200m:3:17.01400m:6:43.85
16.Haye de GrootAZ&PC6:47.9998020996:59.66
100m:1:35.83200m:3:23.77400m:6:59.66
17.Stijn Sickengade Vuursche6:58.8298041277:05.13
100m:1:36.14200m:3:28.25400m:7:05.13
18.Renzo StrangDe Duinkikkers6:58.5098011517:16.70
100m:1:39.05200m:3:32.48400m:7:16.70
AFGEMMitchell FennemaDe Duinkikkers6:25.749801585


<< TOP >>
Programmanr. 17
13.6.10
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia PietersenAquarijn49.99010158051.26
2.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn59.84010077053.15
3.Jessica BaarsDe Albatros1:06.76010196656.04
4.Drew van HuizenZ.V. Utrecht1:07.19010131458.34
DISSanne van WalsemVZC E&P1:07.97010068655.96
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISDaniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:38.8702003601:18.39
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 18
13.6.10
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut42.86000022340.72
2.Samet BozkurtZ.V. Utrecht45.50000107141.91
3.Milan ten BroekAZ&PC42.30000022942.37
4.Roan BuijsAquarijn42.97000177543.55
5.Karl van den BurgGoSwim48.72000055345.51
6.Olivier JansDe Fuut50.89000181546.81
7.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien51.57000271149.36
8.Lars van den BurgGoSwim52.31000056549.59
9.Kobus KuipersDe Haaien50.91000051150.73
10.Mouad el HaddadZ.V. Utrecht1:00.95010138353.45
11.Pieter van der MeulenSG Vecht&Rijn57.57000171357.11
12.Andy HuynhVZC E&P1:07.20000172557.43
13.Rick HaanschotenDe Haaien1:10.14010029159.21
14.Bas van BentumGoSwim1:12.76010110959.77
DISTobias van Vulpende Vuursche58.46000110757.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLuuk de RuiterSG Vecht&Rijn1:00.4500014551:00.18
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISYassine el HaddadZ.V. Utrecht1:02.8501015311:01.75*
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB, VC
DISJasper SchaafsmaWoerden1:00.7600004031:04.31
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB, VD, VC
AFGEMMike van KootenVZC E&P1:05.820001419


<< TOP >>
Programmanr. 19
13.6.10
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn1:23.2099003761:21.77
50m:39.21100m:1:21.77
2.Lisette van EsZwemclub Zeist1:24.4499023441:23.10
50m:41.75100m:1:23.10
3.Renee VanderheydenAZ&PC1:26.3699031301:24.54
50m:40.75100m:1:24.54
4.Riemke BosmaAZ&PC1:36.1599022021:29.08
50m:44.60100m:1:29.08
5.Joanie den OudstenAquarijn1:44.5799032261:34.14
50m:45.29100m:1:34.14
6.Merve ÖzdemirGoSwim1:36.6499033801:34.44
50m Handtijd
50m:46.00100m:1:34.44
7.Ilona VerschoorDe Albatros1:47.8299034781:35.49
50m:46.07100m:1:35.49
8.Mendy KooDe Haaien1:41.1299000651:39.41
50m:48.43100m:1:39.41
9.Kim de VriesVZC E&P1:48.0599034881:39.62
50m:48.29100m:1:39.62
10.Joekie KaemingkZwemclub Zeist1:42.1199009881:41.77
50m:50.05100m:1:41.77
11.Marit BorgtsDe Duinkikkers1:38.7499004981:42.07
50m is handtijd
50m:48.57100m:1:42.07
12.Ellen RoofZwemclub Zeist1:46.1399039781:42.26
50m:51.69100m:1:42.26
13.Fleur TreepDe Duinkikkers1:49.5899029941:42.98
50m:51.77100m:1:42.98
14.Sam NouwensDe Fuut1:44.0999016341:43.28
50m:50.49100m:1:43.28
15.Laura CronauAquarijn1:47.7699007421:46.17
50m:51.25100m:1:46.17
16.Amber van de KraatsVZC E&P1:46.0199002361:46.66
50m:51.83100m:1:46.66
17.Meike KwadijkZwemclub Zeist1:45.7099006241:47.83
50m:51.65100m:1:47.83
18.Nicole KleinveldOne Team Swimming1:52.0999001141:48.06
50m:52.93100m:1:48.06


<< TOP >>
Programmanr. 20
13.6.10
Jongens, 100m vlinderslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sezer YasZ.V. Utrecht1:22.3098009091:20.15
50m:36.84100m:1:20.15
2.Djamal van der HoevenAZ&PC1:25.0798001271:23.17
50m:38.76100m:1:23.17
3.Stefan JonkmanIJZPC1:28.4898038071:25.39
50m:39.27100m:1:25.39
4.Friso StolkDe Fuut1:22.6098014171:30.15
50m:38.94100m:1:30.15
5.Koen van HeertumZwemlust den Hommel1:34.8098015071:31.77
50m:42.49100m:1:31.77
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:36.8098012331:32.33
50m:43.14100m:1:32.33
7.Niels van BeekVZC E&P1:38.3698004091:39.43
50m:43.46100m:1:39.43
8.Leroy van OoijikVZC E&P1:42.5498003611:40.19
50m:44.44100m:1:40.19
9.Ruben NapVZC E&P1:31.8098002131:42.39
50m:42.29100m:1:42.39
10.Wout de BruinIJZPC1:40.3698005551:45.70
50m:44.58100m:1:45.70
11.Jos van HerkVZC E&P1:48.3898030371:45.84
50m:43.24100m:1:45.84
12.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:53.6498015851:51.07
50m:53.52100m:1:51.07
13.Camiel BootAZ&PC1:55.2998016471:54.41
50m:51.03100m:1:54.41
14.Balder HazeGoSwim1:51.9398024491:54.64
50m:50.96100m:1:54.64
15.Stijn Sickengade Vuursche2:08.1598041271:57.46
50m:51.80100m:1:57.46
16.Cyriel MuthertWoerden2:05.0798023152:05.81*
50m:54.91100m:2:05.81
DISJeffrey HahnZwemclub Zeist1:17.8298024891:23.80
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
50m:36.35100m:1:23.80
DISThom HardemanAZ&PC1:48.9398038431:40.61
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:44.78100m:1:40.61


<< TOP >>
Programmanr. 21
13.6.10
Meisjes, 200m wisselslag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijn3:03.1200008042:59.47
50m:42.10200m:2:59.47
2.Myrthe BeijenGoSwim3:04.2800023503:06.88
50m:41.96200m:3:06.88
3.Claudia SchoutenAquarijn3:20.9400008123:18.39
50m:49.52200m:3:18.39
4.Quinty JansenAquarijn3:25.8800008103:27.59
50m:48.02200m:3:27.59
5.Florien de LangeAZ&PC3:35.1600001903:32.38
50m:48.65200m:3:32.38
6.Bibianne OelderikDe Fuut3:40.8200006563:39.50
50m:53.23200m:3:39.50
7.Lisanne SeisingVZC E&P4:17.2700020844:04.77
50m is handtijd
50m:1:04.67200m:4:04.77
DISBabet KrugerVZC E&P3:46.390003390
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISShania Wijk vanDe Fuut3:46.3900009683:48.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:54.34200m:3:48.67


<< TOP >>
Programmanr. 22
13.6.10
Jongens, 200m wisselslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey KreuningIJZPC3:17.7099026693:06.55
50m:42.56200m:3:06.55
2.Max BondZwemlust den Hommel3:17.9799006053:12.73
50m:42.93200m:3:12.73
3.Skip de MönninkAZ&PC3:21.5199010353:14.83
50m:48.98200m:3:14.83
4.Justin HannewijkGoSwim3:31.3399014453:31.41
50m:52.07200m:3:31.41
5.Max van KeulenDe Duinkikkers3:35.7899019993:32.30*
50m:51.24200m:3:32.30
6.Alex Algrade Vuursche3:42.0499010473:33.59
50m:50.91200m:3:33.59
7.Alex RazzakAZ&PC3:41.5299004933:34.18
50m:50.06200m:3:34.18
8.Menno BasZwemclub Zeist3:45.5699029473:37.02
50m:54.33200m:3:37.02
9.Bart van Dijkde Vuursche4:15.1599020993:53.13
50m:1:02.74200m:3:53.13
10.Niels de GrootUZSC3:58.3699023673:55.83
50m:57.55200m:3:55.83
DISTim JongAZ&PC3:49.5599020413:45.36
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE, SK
50m:53.43200m:3:45.36
AFGEMBram van der HeydenAZ&PC4:00.739903325


<< TOP >>
Programmanr. 23
13.6.10
Meisjes, 100m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen BootAZ&PC1:45.8901001541:37.69
50m:48.48100m:1:37.69
2.Sanne van WalsemVZC E&P1:44.3401006861:43.17
50m:51.19100m:1:43.17
3.Saskia PietersenAquarijn1:42.8401015801:44.51
50m:51.62100m:1:44.51
4.Dyonne StamAZ&PC1:56.1602002921:48.47
50m:53.43100m:1:48.47
5.Jessica BaarsDe Albatros1:58.3101019661:50.97
50m:57.68100m:1:50.97
6.Puk SchoonderbeekVZC E&P2:17.5501012421:57.88*
50m:59.84100m:1:57.88
7.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:19.9302003602:14.03*
50m:1:06.27100m:2:14.03
8.Esther NapVZC E&P2:18.6301002802:21.42
50m:1:11.49100m:2:21.42
DISDrew van HuizenZ.V. Utrecht1:57.070101314
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISIlse van der ZonSG Vecht&Rijn1:49.4501007701:40.48
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH, RC
50m:48.23100m:1:40.48
DISElise HardemanAZ&PC1:48.8001010681:42.46
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:49.43100m:1:42.46
DISMahres van WalsemVZC E&P2:10.2001006882:09.98
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:03.93100m:2:09.98


<< TOP >>
Programmanr. 24
13.6.10
Jongens, 100m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:35.2600002231:28.25
50m:42.99100m:1:28.25
2.Milan ten BroekAZ&PC1:39.8900002291:33.66
50m is handtijd
50m:45.25100m:1:33.66
3.Leandre Soffersde Vuursche1:42.2300034741:35.61
50m is handtijd
50m:46.70100m:1:35.61
4.Olivier JansDe Fuut1:47.0700018151:37.94
50m:49.41100m:1:37.94
5.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:42.5600010711:41.02
50m:49.97100m:1:41.02
6.Roan BuijsAquarijn1:41.9000017751:41.82
50m:49.55100m:1:41.82
7.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht1:59.0901013791:44.19
50m:49.76100m:1:44.19
8.Karl van den BurgGoSwim1:47.8000005531:45.82
50m is handtijd
50m:50.83100m:1:45.82
9.Tobias van Vulpende Vuursche1:54.9200011071:46.93
50m:51.55100m:1:46.93
10.Jasper SchaafsmaWoerden1:51.5700004031:50.48*
50m:51.84100m:1:50.48
11.Rick HaanschotenDe Haaien1:49.3001002911:52.61
50m:55.79100m:1:52.61
12.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn2:00.9700014551:52.80
50m:53.79100m:1:52.80
13.Stanley HuynhVZC E&P2:28.0801012531:57.64
50m:53.50100m:1:57.64
14.Kobus KuipersDe Haaien2:03.3900005112:00.98
50m is handtijd
50m:56.59100m:2:00.98
DISMouad el HaddadZ.V. Utrecht1:57.160101383
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE, RC
DISLars van den BurgGoSwim1:47.4800005651:37.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.61100m:1:37.92
DISAndy HuynhVZC E&P1:58.1700017252:00.75
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:58.45100m:2:00.75
DISBas van BentumGoSwim2:24.4901011092:06.98
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:02.34100m:2:06.98


<< TOP >>
Programmanr. 25
13.6.10
Meisjes, 100m schoolslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZwemclub Zeist1:36.9999023441:39.55
50m:47.85100m:1:39.55
2.Melissa BaarsAquarijn1:40.0399003761:39.67
50m:47.76100m:1:39.67
3.Renee VanderheydenAZ&PC1:48.8399031301:40.03
50m:47.21100m:1:40.03
4.Mendy KooDe Haaien1:47.3299000651:43.71
50m:49.45100m:1:43.71
5.Joanie den OudstenAquarijn1:48.8399032261:44.45
50m:48.50100m:1:44.45
6.Fleur TreepDe Duinkikkers1:52.5499029941:48.39
50m:52.32100m:1:48.39
7.Merve ÖzdemirGoSwim1:50.4299033801:48.52
50m:51.89100m:1:48.52
8.Youssra TagmoutyZ.V. Utrecht1:55.8299041201:49.46*
50m:52.11100m:1:49.46
9.Marit BorgtsDe Duinkikkers1:49.9599004981:49.62
50m:52.85100m:1:49.62
10.Meike KwadijkZwemclub Zeist1:49.7799006241:49.69
50m:52.22100m:1:49.69
11.Amber van de KraatsVZC E&P1:52.6799002361:50.69
50m:52.33100m:1:50.69
12.Ellen RoofZwemclub Zeist1:55.0099039781:50.77
50m:53.81100m:1:50.77
13.Laura AkkermanGoSwim1:58.4399020301:52.93
50m:52.10100m:1:52.93
14.Nicole KleinveldOne Team Swimming1:51.9899001141:53.52
50m:54.52100m:1:53.52
15.Yara VerkuilDe Fuut1:50.6499017061:53.68
50m:52.54100m:1:53.68
16.Sam NouwensDe Fuut1:58.1399016342:03.10
50m:57.58100m:2:03.10
DISLinda van den HoogenSG Vecht&Rijn1:48.2599025941:45.72
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
50m:49.37100m:1:45.72
DISKim de VriesVZC E&P1:45.8299034881:45.90
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:50.53100m:1:45.90


<< TOP >>
Programmanr. 26
13.6.10
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sezer YasZ.V. Utrecht1:08.3998009091:06.60
50m:32.22100m:1:06.60
2.Jeffrey HahnZwemclub Zeist1:10.7598024891:09.00
50m:32.89100m:1:09.00
3.Michiel FloorAZ&PC1:11.1698005751:09.95
50m:33.85100m:1:09.95
4.Djamal van der HoevenAZ&PC1:09.0798001271:10.27
50m:33.64100m:1:10.27
5.Ruben NapVZC E&P1:10.8098002131:13.19
50m:34.33100m:1:13.19
6.Niels van BeekVZC E&P1:13.0698004091:14.11
50m:35.48100m:1:14.11
7.Leroy van OoijikVZC E&P1:13.0698003611:15.45
50m:36.31100m:1:15.45
8.Wout de BruinIJZPC1:14.8198005551:15.65
50m:35.79100m:1:15.65
9.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:15.8698012331:17.26
50m:37.41100m:1:17.26
10.Friso StolkDe Fuut1:15.0298014171:18.61
50m:37.41100m:1:18.61
11.Camiel BootAZ&PC1:18.1998016471:18.71
50m:36.54100m:1:18.71
12.Jos van HerkVZC E&P1:20.9698030371:19.78
50m:37.73100m:1:19.78
13.Thom HardemanAZ&PC1:26.1998038431:21.53
50m:40.41100m:1:21.53
14.Cyriel MuthertWoerden1:25.7098023151:23.99
50m:41.42100m:1:23.99
15.Koen van HeertumZwemlust den Hommel1:21.8098015071:24.33
50m:40.76100m:1:24.33
16.Jesper HolmUZSC1:25.7898023431:25.36
50m:40.31100m:1:25.36
17.Renzo StrangDe Duinkikkers1:23.7398011511:25.84
50m:42.78100m:1:25.84
18.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:23.5598015851:32.86
50m:44.69100m:1:32.86
AFGEMDaan PapenhuijzenIJZPC1:14.309803447


<< TOP >>
Programmanr. 27
13.6.10
Meisjes, 100m schoolslag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijn1:33.0000008041:33.46
50m:43.73100m:1:33.46
2.Claudia SchoutenAquarijn1:42.0400008121:39.37
50m:48.58100m:1:39.37
3.Quinty JansenAquarijn1:43.0700008101:40.87
50m:47.67100m:1:40.87
4.Myrthe BeijenGoSwim1:50.6100023501:43.62
50m:48.78100m:1:43.62
5.Florien de LangeAZ&PC1:46.8500001901:47.13
50m:51.68100m:1:47.13
6.Babet KrugerVZC E&P1:54.0700033901:49.60
50m:53.11100m:1:49.60
7.Lisanne SeisingVZC E&P2:10.1300020841:56.46
50m:53.83100m:1:56.46
8.Bibianne OelderikDe Fuut1:56.7300006562:00.46
50m:58.24100m:2:00.46
9.Laura ButterSG Vecht&Rijn2:00.5700019162:02.64
50m:57.22100m:2:02.64
10.Tara HazeGoSwim2:14.2400028922:02.97
50m:1:00.22100m:2:02.97
11.Shania Wijk vanDe Fuut2:12.6000009682:05.22
50m:1:00.31100m:2:05.22
12.Alora Galvez TolboomDe Haaien2:07.0600035782:07.67
50m:1:00.50100m:2:07.67
DISSophie Bleijerveldde Vuursche1:52.4400024841:47.29
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:49.34100m:1:47.29


<< TOP >>
Programmanr. 28
13.6.10
Jongens, 100m schoolslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max KunzVZC E&P1:41.4899004011:39.33
50m:47.42100m:1:39.33
2.Tim JongAZ&PC1:44.5099020411:43.11
50m:49.44100m:1:43.11
3.Sjoerd VeldhuizenDe Haaien1:46.2699000151:43.53
50m:50.78100m:1:43.53
4.Justin HannewijkGoSwim1:41.9799014451:43.99
50m:50.29100m:1:43.99
5.Max BondZwemlust den Hommel1:45.5199006051:44.93
50m:51.23100m:1:44.93
6.Joey KreuningIJZPC1:48.4899026691:45.72
50m:50.57100m:1:45.72
7.Skip de MönninkAZ&PC1:48.9199010351:46.18
50m:51.48100m:1:46.18
8.Gijs van EckZ.V. Utrecht1:56.1199008231:48.46*
50m:50.76100m:1:48.46
9.Alex Algrade Vuursche1:55.5799010471:51.75
50m:52.78100m:1:51.75
10.Bart van Dijkde Vuursche1:53.1399020991:52.20
50m:53.74100m:1:52.20
11.Thijmen van HattumSG Vecht&Rijn1:51.5799011011:55.31
50m:55.17100m:1:55.31
12.Niels de GrootUZSC1:52.3699023671:55.96
50m:55.92100m:1:55.96
13.Joost PaardekooperVZC E&P1:59.6799001972:00.06
50m:55.95100m:2:00.06
14.Menno BasZwemclub Zeist1:54.2099029472:02.30
50m:58.65100m:2:02.30
15.Tayyib Onayde Vuursche2:00.2199026612:05.02
50m:58.76100m:2:05.02
16.Yoerik MuthertWoerden2:03.2699013312:06.98
50m:1:00.23100m:2:06.98
DISAlex RazzakAZ&PC1:57.3999004931:56.93
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:54.75100m:1:56.93
NG.ZABram van der HeydenAZ&PC2:02.549903325
AFGEMFreek van der WalGoSwim2:06.309901549


<< TOP >>
Programmanr. 29
13.6.10
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia PietersenAquarijn1:41.9601015801:42.86
2.Sanne van WalsemVZC E&P1:48.0201006861:48.52
3.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn1:48.6601007701:49.14
4.Dyonne StamAZ&PC1:52.3702002921:54.22
5.Jessica BaarsDe Albatros1:55.2801019661:56.43
6.Drew van HuizenZ.V. Utrecht2:00.5301013141:57.26
7.Monica WalenDe Haaien2:16.0502004282:07.65
8.Mahres van WalsemVZC E&P2:10.2001006882:10.41*
9.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:09.5702003602:21.99*
DISElise HardemanAZ&PC1:57.4501010681:46.25
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 30
13.6.10
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:30.9100002231:27.37
2.Milan ten BroekAZ&PC1:30.9100002291:31.41
3.Roan BuijsAquarijn1:35.7600017751:35.76
4.Olivier JansDe Fuut1:41.1000018151:35.88
5.Samet BozkurtZ.V. Utrecht1:38.2800010711:38.30
6.Lars van den BurgGoSwim1:44.1000005651:39.49
7.Karl van den BurgGoSwim1:49.8200005531:41.17
8.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:47.3500027111:43.27
9.Mouad el HaddadZ.V. Utrecht1:46.8501013831:45.11
10.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:55.2901009131:47.16
11.Daan KalksmaSG Vecht&Rijn1:50.7500012911:49.66
12.Tom de RuiterAZ&PC1:56.7800017511:51.41
13.Luuk de RuiterSG Vecht&Rijn1:53.7800014551:51.65
14.Kobus KuipersDe Haaien1:56.4200005111:51.70
15.Yassine el HaddadZ.V. Utrecht1:59.6501015311:51.99*
16.Fayssal LantemaZ.V. Utrecht1:52.2401013791:52.63
17.Rick HaanschotenDe Haaien1:52.5801002911:53.06
DISLuuk BrutsaertAZ&PC2:01.1300015851:57.61
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMike van KootenVZC E&P2:10.940001419


<< TOP >>
Programmanr. 31
13.6.10
Meisjes, 400m vrije slag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn5:36.4199003765:29.13
50m:35.80100m:1:17.07200m:2:43.00400m:5:29.13
2.Renee VanderheydenAZ&PC6:19.2399031306:11.32
50m:38.77100m:1:24.64200m:2:57.88400m:6:11.32
3.Lisette van EsZwemclub Zeist6:13.8299023446:16.05
50m:41.49100m:1:28.19200m:3:07.20400m:6:16.05
4.Riemke BosmaAZ&PC6:14.8499022026:16.34
50m:40.06100m:1:25.86200m:3:01.64400m:6:16.34
5.Kim de VriesVZC E&P6:41.5099034886:31.81
50m:45.01100m:1:32.82200m:3:12.17400m:6:31.81
6.Amber van de KraatsVZC E&P6:51.9099002366:40.34
50m:45.35100m:1:36.23200m:3:18.45400m:6:40.34
7.Merve ÖzdemirGoSwim7:02.1799033806:40.46
50m:44.59100m:1:35.34200m:3:18.30400m:6:40.46
8.Joanie den OudstenAquarijn6:46.6599032266:50.96
50m:44.58100m:1:35.36200m:3:20.60400m:6:50.96
9.Ilona VerschoorDe Albatros7:20.9499034786:54.92
50m:44.01100m:1:36.23200m:3:24.55400m:6:54.92
10.Laura CronauAquarijn7:03.8299007427:05.23
50m:44.66100m:1:36.22200m:3:26.69400m:7:05.23
11.Janine VerkerkVZC E&P7:25.5599042367:08.94
50m:44.30100m:1:37.12200m:3:27.49400m:7:08.94
12.Marit BorgtsDe Duinkikkers7:08.5199004987:09.45
50m:49.18100m:1:41.65200m:3:32.33400m:7:09.45
13.Youssra TagmoutyZ.V. Utrecht7:18.7499041207:13.39*
50m:45.96100m:1:37.92200m:3:29.14400m:7:13.39
14.Meike KwadijkZwemclub Zeist7:17.3499006247:22.70H
50m:49.54100m:1:44.39200m:3:37.35400m:7:22.70
15.Ellen RoofZwemclub Zeist7:42.1699039787:27.36*
50m:51.25100m:1:46.44200m:3:40.71400m:7:27.36
AFGEMAinhoa Bijsterbosch de LónoGoSwim7:55.889904744


<< TOP >>
Programmanr. 32
13.6.10
Jongens, 200m wisselslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey HahnZwemclub Zeist2:52.4598024892:52.87
50m:35.51200m:2:52.87
2.Sezer YasZ.V. Utrecht2:58.2298009092:52.92
50m:37.71200m:2:52.92
3.Djamal van der HoevenAZ&PC3:08.4198001272:55.12
50m:39.22200m:2:55.12
4.Jos van HerkVZC E&P3:21.2898030373:11.84
50m:42.71200m:3:11.84
5.Leroy van OoijikVZC E&P3:09.4298003613:12.40
50m:46.16200m:3:12.40
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers3:18.2998012333:12.85
50m:43.46200m:3:12.85
7.Ruben NapVZC E&P3:04.3398002133:15.82
50m:46.28200m:3:15.82
8.Niels van BeekVZC E&P3:08.9898004093:17.60
50m:45.70200m:3:17.60
9.Thom HardemanAZ&PC3:41.8998038433:21.19
50m:47.32200m:3:21.19
10.Wouter NettoZwemlust den Hommel3:35.9298031373:21.43
50m:44.93200m:3:21.43
11.Koen van HeertumZwemlust den Hommel3:22.7498015073:22.61
50m:47.46200m:3:22.61
12.Cyriel MuthertWoerden3:33.4598023153:33.59
50m:56.36200m:3:33.59
13.Stijn Sickengade Vuursche3:53.0098041273:41.52
50m:52.02200m:3:41.52
14.Jesper HolmUZSC3:59.2298023433:50.46
50m:1:01.69200m:3:50.46
DISStefan JonkmanIJZPC3:08.0198038073:13.69
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:40.05200m:3:13.69
DISWout de BruinIJZPC3:08.5798005553:15.79
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.90200m:3:15.79
DISMitchell FennemaDe Duinkikkers3:43.7498015853:41.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:53.39200m:3:41.35
DISBalder HazeGoSwim3:41.3498024493:41.74
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE, SK
50m:51.61200m:3:41.74
AFGEMFriso StolkDe Fuut2:58.299801417
AFGEMRuben de BruinZwemclub Zeist3:48.429804057