Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 7. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open


Kring Winterkampioenschappen 2009
Alkmaar, 11.1.2009


Programmanr. 1
11-1-2009
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Nikita Vos99Hpc1:39.32223
2.Femke Stevens99Zaanstad (SG)1:40.28216
3.Dagmar Swier99Zwemvereniging Hoorn1:42.18204
4.Leonie Vos99DAW-Finenzo1:43.62196
5.Denice Hukema99Ed-Vo1:48.86169
AFGEMNikki Bernards99Rapido '82

Meisjes Minioren 5

1.Zoë van der Kwaak98Zaanstad (SG)1:25.02355
2.Serena Stel98Oeza1:25.59348
3.Saritha van Zanten98ZV Waterland1:28.77312
4.Melina Knol98Zaanstad (SG)1:29.52304
5.Anne Noom98Zaanstad (SG)1:29.72302
6.Lisa Brantjes98Kzc1:30.15298
7.Shanna Veerman98WZ&PC Purmerend1:30.17298
8.Anouk van Dam98Hpc1:31.68283
9.Silke Jonk98DAW-Finenzo1:33.42268
10.Carmen Meijer98Hpc1:33.48267
DISRobin Kneppers98Nva/Hhc1:33.08
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
NGNaomi Cohen98ZV Waterland


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-1-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Jongens Minioren 3 en 4

1.Bas Vlugt99Ed-Vo1:29.26213
2.Brian Otjes99Zv Aquarius1:33.81184
3.Sam Haring99Zwemvereniging Hoorn1:34.34180
4.Martijn de Ruiter99Zv Aquarius1:37.60163
5.Wesley Bos99Hpc1:38.03161
6.Raoul Lieverst99DAW-Finenzo1:40.83148
7.Phil Brantjes00Kzc1:45.58129
8.Ian van Tiel00WZ&PC Purmerend1:45.67128
DISKoen Gaal99Oeza1:43.27
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Jongens Minioren 5

1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo1:22.28272
2.Simon de Groot98Rapido '821:28.37220
3.Martijn de Leeuw98Rapido '821:28.86216
4.Jeljer Aldershof98Rapido '821:28.87216
5.Robin Schulte98Rapido '821:29.10214
6.Bradley Sap98A.Z.V.D.1:29.50211
7.Tim Tuijp98WZ&PC Purmerend1:31.09200
8.Rick van Zanten98ZV Waterland1:31.17200
9.Ingmar Bakker98A.Z.V.D.1:32.18193
10.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo1:33.00188
11.Shai Datauker98A.Z.V.D.1:33.51185
12.Sander Karregat98Ed-Vo1:34.60179
13.Rowan Tom98WZ&PC Purmerend1:37.89162
14.Jordi de Nijs98MSV- Zeemacht1:46.36126
NG.ZALex Sandburg98Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-1-2009
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Jongens Minioren 6

1.Michael Tonsbeek97Dwt1:09.72302
2.David van Groen97Hpc1:11.77277
3.Stan Blok97Rapido '821:13.67256
4.Levi Tol97Ed-Vo1:14.14251
5.Roy van der Woude97Rapido '821:15.09242
6.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo1:15.11242
7.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo1:18.93208
8.Huib Koenen97De Reuring1:27.47153
9.Chris Dekker97Zaanstad (SG)1:29.52143

Jongens Junioren 1

1.Lars Haarsma96Zwemvereniging Hoorn1:03.40402
2.Thierry Feld96Zwemvereniging Hoorn1:06.43349
3.Tim Walstock96Hpc1:06.55348
4.Yannick Vijver96Zwemvereniging Hoorn1:07.69330
5.Jesse Kneppers96Nva/Hhc1:09.15310
6.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:09.32308
7.Danny Berlemon96Zwemvereniging Hoorn1:10.90287
8.Jeroen Jongert96A.Z.V.D.1:14.02253

Jongens Junioren 2

1.Dave Heshof95WZ&PC Purmerend59.32491
2.Ruben Tol95Ed-Vo59.65483
3.Job Boersma95De Reuring1:00.63460
4.Sjors Lieverst95DAW-Finenzo1:01.81434
5.Klaas Schoute95DAW-Finenzo1:03.70396
6.Remco Tol95Ed-Vo1:04.32385
7.Christiaan Zwaal95MSV- Zeemacht1:05.06372
8.Rowdy Spaltman95DAW-Finenzo1:11.45281

Jongens Junioren 3

1.Mike ter Horst94Nva/Hhc56.36572
2.Jorrick Druyven94DAW-Finenzo57.61536
3.Michael van Dam94Hpc58.86502
4.Frank van der Wolff94Zwemvereniging Hoorn59.36490
5.Vincent Schram94DAW-Finenzo1:00.26468
6.Menno Spataro94EZV Enkhuizen1:00.71458
7.Bryan Kroon94Ed-Vo1:01.03451
8.Jesse Meijer94Zaanstad (SG)1:02.20426
9.Rico Roels94DAW-Finenzo1:02.57418
10.Koen Kesting94ZV Waterland1:03.58399
NGKingue Struijf94WZ&PC Purmerend

Jongens Junioren 4

1.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)56.69562
2.Remy Naporowski93WZ&PC Purmerend57.02553
3.Marcel Schouten93Rapido '8257.65535
4.Nick Venema93ZV Waterland58.11522
5.Mart de Boer93DAW-Finenzo58.30517
6.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend59.21493
7.Stefan Schulte93Rapido '821:00.82455
8.Hiras Ferrandino93Dwt1:01.28445
9.Roland Hoogendoorn93Dwt1:01.62438
10.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:02.18426
11.Stephen de Wit93Oeza1:03.35403
12.Robin Döderlein de Win93WZ&PC Purmerend1:03.39402
13.Ilja Cusveller93EZV Enkhuizen1:06.03356
NGJoey Stokx93DAW-Finenzo

Heren Jeugd 1

1.Sverre Eschweiler92MSV- Zeemacht54.21643
2.Dennis Eliveld92DAW-Finenzo55.68593
3.Jeffrey Appel92WZ&PC Purmerend56.74561
4.Joćo Schilder92ZV Waterland57.61536
5.Kees Veerman92Ed-Vo58.02524
6.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo58.81504
7.Dennis de Ruiter92Zv Aquarius59.52486
8.Rob Tol92Ed-Vo1:02.80414
9.Derk de Boer92EZV Enkhuizen1:04.27386

Heren Jeugd 2

1.Thom de Boer91DAW-Finenzo53.80658
2.Richard Kras91Zeeschuimers54.74625
3.Bart Schram91DAW-Finenzo55.42602
4.Demi de Rooij91DAW-Finenzo56.51568
5.Richard Veerman91Ed-Vo57.06551
6.Martijn Gras91Zaanstad (SG)57.41541
7.Shane Zoer91EZV Enkhuizen58.16521
8.Arjan Baron91DAW-Finenzo58.17520
9.Marc Evers91Rapido '8258.77505
10.Timo v.d. Veen91Hpc59.30491
11.Robin Ras91Nva/Hhc59.54485
NG.ZAThom Wever91Zwemvereniging Hoorn

Heren Senioren Open

1.Fred Bond89Ed-Vo54.39637
2.Kenneth Deinum89Rapido '8254.51632
3.Matthijs Dekker90Zaanstad (SG)54.75624
4.Pieter Schoots87DAW-Finenzo55.67594
5.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend55.71592
6.Wouter Allard90Rapido '8256.25576
7.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo56.66563
8.Joep Groot87Zwemvereniging Hoorn56.73561
9.Jordy Kok87ZV Waterland56.95555
10.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend57.06551
11.Peter Sohl88Rapido '8257.09551
12.Marijn Nijssen87Zwemvereniging Hoorn57.68534
13.Rian Visser90DAW-Finenzo57.83530
14.Wouter Breton89DAW-Finenzo58.09523
15.Paul Oudendijk81Oeza58.33516
16.Michael Bes72MSV- Zeemacht59.28492
17.Quintin Trausel87A.Z.V.D.59.96475
NGKevin Lebis81DAW-Finenzo
NGMartijn van Gelderen89DAW-Finenzo


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-1-2009
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Meisjes Junioren 1

1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo1:19.53434
2.Kimberly Aniceto97Zaanstad (SG)1:21.01410
3.Caitlin Smith97Zeeschuimers1:27.25328
4.Demi Koelemeij97Zaanstad (SG)1:27.42327
5.Jade Broek97A.Z.V.D.1:29.05309
6.Jill Jansen97Rapido '821:29.26307
7.Daphne Wassenaar97Zaanstad (SG)1:29.70302
8.Elise Dekker97Zaanstad (SG)1:30.02299
9.Samira Mijnen97Zaanstad (SG)1:30.25297
10.José Verbeek97WZ&PC Purmerend1:30.30296
11.Charlotte Jongebloet97Zeeschuimers1:34.22261
NG.ZABente Rogge97Zaanstad (SG)
AFGEMLotte Vens97Zaanstad (SG)

Meisjes Junioren 2

1.Rosa Veerman96WZ&PC Purmerend1:11.67593
2.Janine Rooker96WZ&PC Purmerend1:12.75567
3.Amber Ruig96Zaanstad (SG)1:13.24555
4.Claudia Rijkhoff96Zwemvereniging Hoorn1:14.86520
5.Manon Wiersma96Zwemvereniging Hoorn1:16.86480
6.Julia Brouwers96WZ&PC Purmerend1:17.30472
7.Marit Visscher96DAW-Finenzo1:17.76464
8.Femke Aan96Zaanstad (SG)1:18.62449
9.Lola Holsboer96Zeeschuimers1:18.67448
10.Janine Kroon96Ed-Vo1:18.69448
11.Laura Stokx96DAW-Finenzo1:19.52434
12.Lara Deul96Ed-Vo1:20.06425
13.Kristine Zwaan96Zwemvereniging Hoorn1:20.61417
14.Sophie Padt96DAW-Finenzo1:22.28392
15.Tess de Boer96DAW-Finenzo1:22.59387
NGBrenda Zwarthoed96DAW-Finenzo

Meisjes Junioren 3

1.Helena La95Zwemvereniging Hoorn1:12.69568
2.Mariska van Engeldorp95Zv Aquarius1:13.74544
3.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:15.31511
4.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)1:15.55506
5.Kimberly Mijnen95Zaanstad (SG)1:16.28492
6.Mandy Verhage95DAW-Finenzo1:16.63485
7.Davina van Perge95DAW-Finenzo1:17.48469
8.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend1:17.70465
9.Maxine Alfonsi95DAW-Finenzo1:18.12458
10.Annemiek Suiker95De Reuring1:18.64449
11.Daisy Koning95Zeeschuimers1:19.24438
12.Dana van der Zee95Rapido '821:21.73400
13.Sabrina van der Vis95ZV Waterland1:23.74372

Dames Jeugd 1

1.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:08.27686
2.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:10.22630
3.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:14.04538
4.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend1:16.28492
5.Nadia du Fossé94Hpc1:16.32491
6.Suzanne Mosch94MSV- Zeemacht1:16.42489
7.Ilse van Niekerk94DAW-Finenzo1:19.74430
8.Linda Crok94Oeza1:20.84413
9.Danique Mallon94Oeza1:22.99382
NGLaura van der Veen94A.Z.V.D.

Dames Jeugd 2

1.Andrea Kneppers93Zwemvereniging Hoorn1:07.59707
2.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)1:12.21579
3.Daniëlle de Groot93DAW-Finenzo1:12.29578
4.Femke Swier93Zwemvereniging Hoorn1:12.84565
5.Anouk Nulkes93Dwt1:15.02517
6.Jessica de Ruiter93Zv Aquarius1:15.61505
7.Alouette Bakker93A.Z.V.D.1:15.77502
8.Romy Willemsen93A.Z.V.D.1:18.82446
9.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend1:19.11441
10.Marjolein Vink93Oeza1:19.46435
11.Dieuwertje Jorink93DAW-Finenzo1:19.51434

Dames Senioren Open

1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:10.10633
2.Katinka van Vastenhoven84Nva/Hhc1:10.82614
3.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:11.33601
4.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:11.44598
5.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo1:11.60594
6.Tessa Mosch91MSV- Zeemacht1:12.37576
7.Femke Lourens91Nva/Hhc1:12.60570
8.Evelien Kok90A.Z.V.D.1:12.67568
9.Corine Rooker92WZ&PC Purmerend1:13.52549
10.Melissa Zwaan91DAW-Finenzo1:14.48528
11.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:15.34510
12.Annemarie Crok89Oeza1:16.29491
13.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend1:16.36490
14.Sandra Kok91Ed-Vo1:16.93479
15.Nicole Palmboom91Oeza1:17.33472
16.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:17.93461
NG.ZAElke Vens90Zaanstad (SG)
NGLidewij Vink90Oeza


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-1-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Nikita Vos99Hpc1:28.75211
2.Dagmar Swier99Zwemvereniging Hoorn1:33.91178
3.Femke Stevens99Zaanstad (SG)1:34.69173
4.Leonie Vos99DAW-Finenzo1:37.44159
5.Denice Hukema99Ed-Vo1:39.77148
AFGEMNikki Bernards99Rapido '82

Meisjes Minioren 5

1.Serena Stel98Oeza1:12.00394
2.Zoë van der Kwaak98Zaanstad (SG)1:19.08298
3.Robin Kneppers98Nva/Hhc1:19.32295
4.Lisa Brantjes98Kzc1:20.08287
5.Anouk van Dam98Hpc1:20.12286
6.Melina Knol98Zaanstad (SG)1:20.34284
7.Carmen Meijer98Hpc1:20.40283
8.Silke Jonk98DAW-Finenzo1:21.36273
9.Saritha van Zanten98ZV Waterland1:21.49272
10.Anne Noom98Zaanstad (SG)1:23.59252
11.Shanna Veerman98WZ&PC Purmerend1:24.13247
NGNaomi Cohen98ZV Waterland


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-1-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Jongens Minioren 3 en 4

1.Bas Vlugt99Ed-Vo1:20.23198
2.Sam Haring99Zwemvereniging Hoorn1:21.90186
3.Brian Otjes99Zv Aquarius1:24.37171
4.Wesley Bos99Hpc1:25.30165
5.Koen Gaal99Oeza1:30.55138
6.Raoul Lieverst99DAW-Finenzo1:31.85132
7.Martijn de Ruiter99Zv Aquarius1:32.76128
8.Ian van Tiel00WZ&PC Purmerend1:33.24126
9.Phil Brantjes00Kzc1:37.48111

Jongens Minioren 5

1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo1:15.68236
2.Tim Tuijp98WZ&PC Purmerend1:16.93225
3.Jeljer Aldershof98Rapido '821:18.23214
4.Ingmar Bakker98A.Z.V.D.1:19.49204
5.Martijn de Leeuw98Rapido '821:19.93201
6.Simon de Groot98Rapido '821:20.18199
7.Shai Datauker98A.Z.V.D.1:20.42197
8.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo1:20.76194
9.Bradley Sap98A.Z.V.D.1:21.28191
10.Sander Karregat98Ed-Vo1:24.22171
11.Robin Schulte98Rapido '821:25.33165
12.Rowan Tom98WZ&PC Purmerend1:27.34154
13.Jordi de Nijs98MSV- Zeemacht1:27.40153
DISRick van Zanten98ZV Waterland
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZALex Sandburg98Zaanstad (SG)


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-1-2009
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Jongens Minioren 6

1.Michael Tonsbeek97Dwt1:21.45280
2.Levi Tol97Ed-Vo1:24.43252
3.David van Groen97Hpc1:24.74249
4.Roy van der Woude97Rapido '821:24.86248
5.Stan Blok97Rapido '821:26.52234
6.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo1:27.43227
7.Chris Dekker97Zaanstad (SG)1:29.67210
8.Huib Koenen97De Reuring1:35.40174
DISMaurits de Bruijn97DAW-Finenzo1:33.18
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Jongens Junioren 1

1.Lars Haarsma96Zwemvereniging Hoorn1:12.92391
2.Yannick Vijver96Zwemvereniging Hoorn1:16.19343
3.Thierry Feld96Zwemvereniging Hoorn1:16.94333
4.Tim Walstock96Hpc1:17.00332
5.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:20.17294
6.Danny Berlemon96Zwemvereniging Hoorn1:23.17263
7.Jesse Kneppers96Nva/Hhc1:26.15237
8.Jeroen Jongert96A.Z.V.D.1:27.66225

Jongens Junioren 2

1.Sjors Lieverst95DAW-Finenzo1:10.68429
2.Ruben Tol95Ed-Vo1:10.84426
3.Job Boersma95De Reuring1:11.32418
4.Klaas Schoute95DAW-Finenzo1:12.44399
5.Christiaan Zwaal95MSV- Zeemacht1:16.40340
6.Remco Tol95Ed-Vo1:16.74335
7.Dave Heshof95WZ&PC Purmerend1:18.05319
8.Rowdy Spaltman95DAW-Finenzo1:23.89257

Jongens Junioren 3

1.Jorrick Druyven94DAW-Finenzo1:05.38542
2.Mike ter Horst94Nva/Hhc1:06.48516
3.Frank van der Wolff94Zwemvereniging Hoorn1:08.40473
4.Michael van Dam94Hpc1:09.26456
5.Bryan Kroon94Ed-Vo1:11.21420
6.Jesse Meijer94Zaanstad (SG)1:12.28401
7.Menno Spataro94EZV Enkhuizen1:12.47398
8.Vincent Schram94DAW-Finenzo1:13.28385
9.Koen Kesting94ZV Waterland1:13.87376
10.Rico Roels94DAW-Finenzo1:14.00374
NGKingue Struijf94WZ&PC Purmerend

Jongens Junioren 4

1.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)1:05.92529
2.Marcel Schouten93Rapido '821:06.62512
3.Remy Naporowski93WZ&PC Purmerend1:06.84507
4.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:07.72488
5.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:08.90463
6.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:10.20438
7.Nick Venema93ZV Waterland1:10.70429
8.Stefan Schulte93Rapido '821:11.54414
9.Hiras Ferrandino93Dwt1:11.65412
10.Roland Hoogendoorn93Dwt1:12.54397
11.Robin Döderlein de Win93WZ&PC Purmerend1:13.77377
12.Stephen de Wit93Oeza1:14.44367
13.Ilja Cusveller93EZV Enkhuizen1:14.61365
NGJoey Stokx93DAW-Finenzo

Heren Jeugd 1

1.Dennis Eliveld92DAW-Finenzo1:02.71614
2.Jeffrey Appel92WZ&PC Purmerend1:03.13602
3.Sverre Eschweiler92MSV- Zeemacht1:04.00578
4.Kees Veerman92Ed-Vo1:05.84531
5.Joćo Schilder92ZV Waterland1:06.06526
6.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo1:11.09422
7.Dennis de Ruiter92Zv Aquarius1:12.48398
8.Derk de Boer92EZV Enkhuizen1:14.81362
9.Rob Tol92Ed-Vo1:19.84298

Heren Jeugd 2

1.Thom de Boer91DAW-Finenzo1:03.38595
2.Demi de Rooij91DAW-Finenzo1:05.09549
3.Richard Kras91Zeeschuimers1:05.13548
4.Bart Schram91DAW-Finenzo1:05.37542
5.Shane Zoer91EZV Enkhuizen1:05.46540
6.Martijn Gras91Zaanstad (SG)1:05.67535
7.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:07.24498
8.Timo v.d. Veen91Hpc1:07.38495
9.Marc Evers91Rapido '821:07.86485
10.Richard Veerman91Ed-Vo1:08.18478
11.Robin Ras91Nva/Hhc1:11.79409
NG.ZAThom Wever91Zwemvereniging Hoorn

Heren Senioren Open

1.Wouter Breton89DAW-Finenzo1:01.59648
2.Matthijs Dekker90Zaanstad (SG)1:03.19600
3.Pieter Schoots87DAW-Finenzo1:03.96579
4.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo1:04.07576
5.Fred Bond89Ed-Vo1:04.37568
6.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend1:05.08550
7.Marijn Nijssen87Zwemvereniging Hoorn1:05.30544
8.Quintin Trausel87A.Z.V.D.1:05.63536
9.Kenneth Deinum89Rapido '821:05.65535
10.Paul Oudendijk81Oeza1:05.69534
11.Wouter Allard90Rapido '821:05.71534
12.Jordy Kok87ZV Waterland1:06.24521
13.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend1:06.35519
14.Rian Visser90DAW-Finenzo1:06.73510
15.Michael Bes72MSV- Zeemacht1:07.18500
16.Joep Groot87Zwemvereniging Hoorn1:07.56491
17.Peter Sohl88Rapido '821:07.57491
NGKevin Lebis81DAW-Finenzo
NGMartijn van Gelderen89DAW-Finenzo


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-1-2009
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Meisjes Junioren 1

1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo1:10.08428
2.Kimberly Aniceto97Zaanstad (SG)1:11.80398
3.Demi Koelemeij97Zaanstad (SG)1:15.16347
4.José Verbeek97WZ&PC Purmerend1:17.36318
5.Elise Dekker97Zaanstad (SG)1:17.95311
6.Jade Broek97A.Z.V.D.1:18.04310
7.Daphne Wassenaar97Zaanstad (SG)1:19.63292
8.Samira Mijnen97Zaanstad (SG)1:21.60271
9.Charlotte Jongebloet97Zeeschuimers1:22.57261
10.Jill Jansen97Rapido '821:22.99258
DISCaitlin Smith97Zeeschuimers
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NG.ZABente Rogge97Zaanstad (SG)
AFGEMLotte Vens97Zaanstad (SG)

Meisjes Junioren 2

1.Rosa Veerman96WZ&PC Purmerend1:00.56663
2.Janine Rooker96WZ&PC Purmerend1:04.34553
3.Claudia Rijkhoff96Zwemvereniging Hoorn1:04.73543
4.Amber Ruig96Zaanstad (SG)1:05.54523
5.Manon Wiersma96Zwemvereniging Hoorn1:06.55499
6.Sophie Padt96DAW-Finenzo1:07.08488
7.Laura Stokx96DAW-Finenzo1:08.16465
8.Lola Holsboer96Zeeschuimers1:08.84451
9.Femke Aan96Zaanstad (SG)1:08.91450
10.Julia Brouwers96WZ&PC Purmerend1:09.52438
11.Lara Deul96Ed-Vo1:09.87432
12.Marit Visscher96DAW-Finenzo1:10.19426
13.Kristine Zwaan96Zwemvereniging Hoorn1:10.33423
14.Janine Kroon96Ed-Vo1:11.17408
15.Tess de Boer96DAW-Finenzo1:11.79398
NGBrenda Zwarthoed96DAW-Finenzo

Meisjes Junioren 3

1.Davina van Perge95DAW-Finenzo1:04.43550
2.Mandy Verhage95DAW-Finenzo1:04.76542
3.Helena La95Zwemvereniging Hoorn1:04.78541
4.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:05.19531
5.Mariska van Engeldorp95Zv Aquarius1:05.41526
6.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)1:07.27484
7.Daisy Koning95Zeeschuimers1:07.75473
8.Maxine Alfonsi95DAW-Finenzo1:08.60456
9.Kimberly Mijnen95Zaanstad (SG)1:08.98448
10.Marcha Kemp95WZ&PC Purmerend1:10.72416
11.Dana van der Zee95Rapido '821:11.10410
12.Annemiek Suiker95De Reuring1:11.55402
13.Sabrina van der Vis95ZV Waterland1:13.51371

Dames Jeugd 1

1.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:00.97649
2.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:01.20642
3.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:03.39578
4.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend1:04.97537
5.Suzanne Mosch94MSV- Zeemacht1:05.22531
6.Nadia du Fossé94Hpc1:06.55499
7.Linda Crok94Oeza1:09.62436
8.Ilse van Niekerk94DAW-Finenzo1:10.85414
9.Danique Mallon94Oeza1:10.92413
NGLaura van der Veen94A.Z.V.D.

Dames Jeugd 2

1.Andrea Kneppers93Zwemvereniging Hoorn58.68729
2.Daniëlle de Groot93DAW-Finenzo1:01.60630
3.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)1:02.57601
4.Jessica de Ruiter93Zv Aquarius1:03.68570
5.Femke Swier93Zwemvereniging Hoorn1:03.73569
6.Alouette Bakker93A.Z.V.D.1:06.47501
7.Marjolein Vink93Oeza1:07.14486
8.Dieuwertje Jorink93DAW-Finenzo1:08.85451
9.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend1:09.72434
DISAnouk Nulkes93Dwt
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NGRomy Willemsen93A.Z.V.D.

Dames Senioren Open

1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend59.13712
2.Katinka van Vastenhoven84Nva/Hhc1:01.42635
3.Tessa Mosch91MSV- Zeemacht1:02.34608
4.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:02.49603
5.Melissa Zwaan91DAW-Finenzo1:02.51603
6.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo1:03.02588
7.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:04.09559
8.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:04.23556
9.Femke Lourens91Nva/Hhc1:05.00536
10.Evelien Kok90A.Z.V.D.1:05.11533
11.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend1:05.26530
12.Corine Rooker92WZ&PC Purmerend1:05.45525
13.Nicole Palmboom91Oeza1:07.21485
14.Sandra Kok91Ed-Vo1:07.46479
15.Annemarie Crok89Oeza1:07.68475
16.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:11.38405
NG.ZAElke Vens90Zaanstad (SG)
NGLidewij Vink90Oeza