Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Kring Sprint Kampioenschappen 2008
Purmerend, 10.2.2008


1 - Kring Sprint Kampioenschappen 200810.2.08 - 15:30


Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZ.V.Hoorn-Aurik34.32960333833.43
2.Irene TeuferOeza34.41960234034.33
3.Roxann GeenenDAW-Finenzo36.56960151835.40
4.Rosa VeermanEd-Vo37.02960086235.66
5.Manon WiersmaZ.V.Hoorn-Aurik37.33960011236.01
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend37.45960031637.29
7.Lara DeulEd-Vo38.10960248038.28
8.Laura StokxDAW-Finenzo38.69960151038.94
AFGEMEsmee VermeulenZaanstad (SG)33.669600678
NGJulia BrouwersWZ&PC Purmerend39.479600868

Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne PadtDAW-Finenzo31.64950158231.58
2.Sanne BommerZaanstad (SG)35.34950113234.17
3.Helena LaZ.V.Hoorn-Aurik35.62950213434.33
4.Miloes RozemullerZ.V.Hoorn-Aurik34.35950183234.83
5.Kimberly MijnenZaanstad (SG)35.62950364435.09
6.Daisy KoningDe Zeeschuimers36.00950031436.03
7.Mandy VerhageDAW-Finenzo38.29950138236.15
8.Anne van RongenWZ&PC Purmerend38.20950120236.51
9.Judith OudhuisZV Waterland38.16950444436.90
10.Dana van der ZeeRapido '8237.16950053237.35
11.Hilde BoonEZV Enkhuizen38.36950261239.52
AFGEMAnouk LimburgNoordkop-Zeemacht SG35.209501806

Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend31.05940331430.98
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo32.33940617832.78
3.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend32.88940303033.64
4.Nadia du FosséHpc33.46940111033.76
5.Suzanne MoschNoordkop-Zeemacht SG33.58940054833.80
6.Lisa KosterOeza35.09940168234.65
7.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend34.27940278834.72
8.Danique MallonOeza35.86940211435.62
9.Daphne RomeijnDwt36.87940389036.51

Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)31.99930284030.40
2.Femke SwierZ.V.Hoorn-Aurik31.33930512231.15
3.Naomi StensZaanstad (SG)33.04930226632.72
4.Pien BurgerDAW-Finenzo32.00930620233.04
5.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend33.93930145433.48
6.Daniëlle de GrootOeza33.34930386833.54
7.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo32.97930230633.89
8.Britt KraakZ.V.Hoorn-Aurik33.01930375034.71
9.Sterre BoonDAW-Finenzo34.60930454435.29
10.Marjolein VinkOeza35.31930647835.70
AFGEMAndrea KneppersZ.V.Hoorn-Aurik28.869302216

Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend32.98920277232.27
2.Tamara SachsZ.V.Hoorn-Aurik32.91920552433.44
3.Corine RookerWZ&PC Purmerend34.85920152235.00
4.Melonie HoonakkerWZ&PC Purmerend35.70920080435.50
5.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)35.73920631035.75
6.Amber van BergeZaanstad (SG)34.89920367036.65

Programmanr. 1
10.2.08 - 15:30
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanZaanstad (SG)30.26910366630.83
2.Marianne vd PollDAW-Finenzo30.92890335230.88
3.Monique JonkerDe Reuring30.73850147231.27
4.Maaike VoorenDAW-Finenzo31.31910332431.49
5.Xandra GrootZ.V.Hoorn-Aurik31.30900126831.90
6.Lisanne DuijstZ.V.Hoorn-Aurik31.68900093832.07
7.Nicole PalmboomOeza32.01910607232.23
8.Anouk van der GrachtOeza33.03890140832.76
9.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend32.87850297033.13
10.Tessa MoschNoordkop-Zeemacht SG34.13910217233.19
11.Tatjana WitDe Zeeschuimers33.4290-0774433.63
12.Renate BergenDe Reuring33.91880027033.66
13.Daniëlle HoekOeza34.28880179033.85
14.Marije de WinterNoordkop-Zeemacht SG33.83880493033.91
15.Marije WedekindDe Reuring33.92890458234.14
16.Ilana SchaapDAW-Finenzo32.43910271434.46
17.Lisa BakelsZV Waterland34.41900010634.56
18.Lidewij VinkOeza33.71900750834.74
19.Chantal MolenkampDAW-Finenzo34.08900262435.02
20.Gitta BuskermolenWZ&PC Purmerend34.26900066035.08
21.Marieke VerbeekDAW-Finenzo33.67890427235.42
AFGEMKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers31.848402500
NGRoos BurmanjeHpc33.158700698
NGSanne EssersOeza33.729100912


Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik37.44960118535.32
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend37.10960046735.99
3.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik36.43960074536.00
4.Erno SnoekZaanstad (SG)38.86960092537.81
5.Tim WalstockHpc39.94960149337.93
6.Danny BerlemonZ.V.Hoorn-Aurik39.13960052738.81

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend32.67950140332.85
2.Sjors LieverstZaanstad (SG)34.50950138933.95
3.Ruben TolEd-Vo34.20950111934.02
4.Job BoersmaDe Reuring34.20950118534.23
5.Roel AlersWZ&PC Purmerend37.37950159335.30
6.Kjeld GravesteijnZaanstad (SG)37.28950051536.39
7.Klaas SchouteDAW-Finenzo36.32950089136.86
8.Paul de GraafZV Waterland36.76950010737.09
9.Guus JonkZ.V.Hoorn-Aurik38.96950150937.41
10.Christiaan ZwaalNoordkop-Zeemacht SG38.44950388137.96
11.Remco TolEd-Vo38.69950150539.29
12.Jeroen BraspenningHpc39.04950281340.63
NGFloris van WieringenHpc39.169500387

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenOeza29.67940050729.70
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend32.50940091330.55
3.Frank van der WolffZ.V.Hoorn-Aurik32.45940095530.87
4.Michael van DamHpc32.90940150132.37
5.Menno SchaeferRapido '8236.15940246133.38
6.Bryan KroonEd-Vo33.84940234134.12
7.Gerco KalverboerZV Waterland33.67940023134.24
8.Koen KestingZV Waterland34.61940022534.88
9.Menno SpataroEZV Enkhuizen36.08940144737.22
AFGEMMike ter HorstDe Zeeschuimers31.2494-02785
NGRico RoelsDAW-Finenzo34.379403119

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben DekkerZaanstad (SG)29.43930062729.01
2.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend31.27930170929.92
3.Joey StokxDAW-Finenzo29.82930125129.96
4.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend32.19930026930.16
5.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend30.85930099130.52
6.Kasper GerdesDe Reuring31.53930187331.20
7.Roy VensZaanstad (SG)31.28930363931.37
8.Marcel SchoutenRapido '8233.19930065331.96
9.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)33.67930255332.46
10.Mart de BoerDAW-Finenzo33.86930358933.20
11.Roland HoogendoornDwt33.26930609933.61
12.Nick VenemaZV Waterland33.08930095133.72

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerZ.V.Hoorn-Aurik29.13920403528.27
2.Joćo SchilderZV Waterland29.31920214528.52
3.Dennis EliveldRapido '8229.70920235128.66
4.Kees VeermanEd-Vo29.86920545729.44
5.Jeffrey AppelZV Waterland30.22920002729.68
6.Rob TolEd-Vo31.77920545930.92
7.Kenneth OlofsenZaanstad (SG)30.87920189131.15
8.Jeffrey SpaltmanDAW-Finenzo30.54920403731.39
9.Tim de GraafZV Waterland31.58920213731.79

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arjan BaronDAW-Finenzo28.00910006728.25
2.Bart SchramDAW-Finenzo28.48910368328.31
3.Michel de MaesschalckNoordkop-Zeemacht SG28.75910152528.87
4.Shane ZoerEZV Enkhuizen29.61910409129.02
5.Pieter CrokOeza29.56910041329.64
5.Martijn GrasZaanstad (SG)30.76910075129.64
7.Stefan BouwmanZV Waterland29.87910025129.92
8.Thom de BoerDAW-Finenzo30.64910018129.98
9.Demi de RooijDAW-Finenzo30.94910560730.10
10.Hans Peter HartogDAW-Finenzo30.48910085931.21
NG.ZARichard KrasDe Zeeschuimers30.089103407
AFGEMKoen LamersOeza30.969103057

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike CornwallZaanstad (SG)27.25900385527.51
2.Sverre OelenWZ&PC Purmerend28.74900214729.07
3.Matthijs DekkerZaanstad (SG)29.62900062129.49

Programmanr. 2
10.2.08 - 15:40
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZ.V.Hoorn-Aurik26.97890241126.35
2.Johan RoosWZ&PC Purmerend26.81830181726.75
3.Stanley VleerlaagDAW-Finenzo27.12850281327.25
4.Fred BondEd-Vo27.06890569727.59
5.Joep GrootZ.V.Hoorn-Aurik27.28870114927.76
6.Stefan HaackRapido '8227.84820057527.81
7.Dennis de WaalZ.V.Hoorn-Aurik26.94860342127.86
8.Kenneth DeinumRapido '8227.84890064728.04
9.Marijn NijssenZ.V.Hoorn-Aurik27.82870398328.10
10.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.85870335128.31
11.Pieter SchootsDAW-Finenzo29.36870297928.42
12.Michael BesNoordkop-Zeemacht SG28.43720120528.44
13.Ronald HartDAW-Finenzo29.05780039128.93
14.Wouter BretonDAW-Finenzo28.99890046129.19
AFGEMRico JonkerDe Reuring29.138705069
NGKevin vd PollDAW-Finenzo28.428602429


Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanEd-Vo34.02960086234.39
2.Claudia RijkhoffZ.V.Hoorn-Aurik35.06960333834.48
3.Roxann GeenenDAW-Finenzo37.85960151836.81
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend37.72960031637.53
5.Irene TeuferOeza37.32960234038.40
6.Laura StokxDAW-Finenzo38.25960151038.73
7.Manon WiersmaZ.V.Hoorn-Aurik39.82960011238.79
8.Janine KroonEd-Vo39.75960060039.00
9.Brenda ZwarthoedOeza40.09960493839.10
10.Marit VisscherDAW-Finenzo38.68960000439.48
AFGEMEsmee VermeulenZaanstad (SG)35.909600678
AFGEMLucille StroobachNoordkop-Zeemacht SG39.959601482
NGJulia BrouwersWZ&PC Purmerend37.179600868

Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne PadtDAW-Finenzo32.54950158233.70
2.Daisy KoningDe Zeeschuimers36.74950031436.09
3.Davina van PergeDAW-Finenzo38.98950378637.84
4.Kimberly MijnenZaanstad (SG)39.48950364438.04
5.Miloes RozemullerZ.V.Hoorn-Aurik37.32950183238.20
6.Mandy VerhageDAW-Finenzo39.28950138238.34
7.Sanne BommerZaanstad (SG)37.55950113238.41
AFGEMAnouk LimburgNoordkop-Zeemacht SG38.009501806

Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne MoschNoordkop-Zeemacht SG33.80940054833.93
2.Lisa KosterOeza33.96940168233.98
3.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend34.48940331434.23
4.Sharona MlcochDAW-Finenzo36.15940617835.43
5.Danique MallonOeza36.88940211436.32
6.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend35.64940303036.35
7.Linda CrokOeza35.78940106836.47
8.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend37.76940278837.60
9.Daphne RomeijnDwt37.17940389037.84
NGTara van den BogaardNva/Hhc35.689404286

Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)31.35930284031.37
2.Femke SwierZ.V.Hoorn-Aurik34.23930512234.46
3.Pien BurgerDAW-Finenzo35.76930620236.06
4.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo36.22930230636.65
5.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend35.98930145436.68
6.Sterre BoonDAW-Finenzo36.60930454437.26
7.Daisy MolenaarDAW-Finenzo36.97930680837.95
8.Marjolein VinkOeza37.05930647840.24
AFGEMAndrea KneppersZ.V.Hoorn-Aurik30.639302216

Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend33.79920277233.16
2.Corine RookerWZ&PC Purmerend35.47920152234.79
3.Tamara SachsZ.V.Hoorn-Aurik35.40920552436.88
4.Melonie HoonakkerWZ&PC Purmerend36.97920080437.34

Programmanr. 3
10.2.08 - 15:50
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique JonkerDe Reuring32.03850147232.49
2.Xandra GrootZ.V.Hoorn-Aurik33.30900126833.90
3.Marije de WinterNoordkop-Zeemacht SG33.84880493034.28
4.Lisanne DuijstZ.V.Hoorn-Aurik33.28900093834.31
5.Nicole PalmboomOeza33.39910607234.58
6.Maaike VoorenDAW-Finenzo33.29910332434.61
7.Daisy KleijneOeza33.80890228635.07
AFGEMKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers31.948402500


Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik36.61960074536.24
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend36.44960046737.26
3.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik38.47960118539.53
4.Yannick VijverZ.V.Hoorn-Aurik40.56960046940.12
5.Kevin SchaafRapido '8240.76960260340.16
6.Erno SnoekZaanstad (SG)41.13960092540.87

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend33.63950140333.25
2.Sjors LieverstZaanstad (SG)34.89950138933.43
3.Ruben TolEd-Vo36.48950111936.18
4.Sven GravesteijnZaanstad (SG)38.80950051736.45
5.Job BoersmaDe Reuring38.50950118536.51
6.Remco TolEd-Vo36.33950150536.61
7.Roel AlersWZ&PC Purmerend39.07950159337.95
8.Klaas SchouteDAW-Finenzo38.11950089138.45

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenOeza31.37940050731.26
2.Frank van der WolffZ.V.Hoorn-Aurik33.10940095533.10
3.Menno SpataroEZV Enkhuizen33.54940144733.21
4.Vincent SchramDAW-Finenzo34.43940204133.68
5.Michael van DamHpc35.76940150134.79
6.Glenn SmitDAW-Finenzo36.40940159936.99
AFGEMMike ter HorstDe Zeeschuimers32.8794-02785
NGRico RoelsDAW-Finenzo36.429403119

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben DekkerZaanstad (SG)29.58930062729.78
2.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend33.47930170931.97
3.Joey StokxDAW-Finenzo31.51930125132.40
4.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)33.81930255332.95
5.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend33.32930244733.18
6.Roy VensZaanstad (SG)34.24930363933.48
7.Marcel SchoutenRapido '8234.45930065333.49
8.Nick VenemaZV Waterland33.52930095133.56
9.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend32.72930026933.74
10.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend34.66930099134.58
11.Barry KleijneOeza34.74930066134.65
DISIlja CusvellerEZV Enkhuizen34.60930169133.61
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerZ.V.Hoorn-Aurik29.04920403528.36
2.Dennis EliveldRapido '8230.16920235129.72
3.Jeffrey AppelZV Waterland32.26920002730.66
4.Kees VeermanEd-Vo32.94920545732.69
5.Rob TolEd-Vo33.59920545933.04
6.Tim de GraafZV Waterland32.45920213733.51
7.Jeffrey SpaltmanDAW-Finenzo33.95920403733.54
8.Kenneth OlofsenZaanstad (SG)32.99920189133.73

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart SchramDAW-Finenzo29.58910368329.74
2.Demi de RooijDAW-Finenzo31.44910560731.72
3.Stefan BouwmanZV Waterland32.04910025132.00
4.Timo v.d. VeenHpc32.14910413332.10
5.Hans Peter HartogDAW-Finenzo31.43910085932.28
6.Arjan BaronDAW-Finenzo31.44910006732.75
7.Pieter CrokOeza32.05910041332.77

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Jongens, 50m rugslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter AllardRapido '8231.20900003129.95
2.Mike CornwallZaanstad (SG)30.32900385530.02
3.Matthijs DekkerZaanstad (SG)29.60900062130.26
4.Sverre OelenWZ&PC Purmerend30.62900214731.31

Programmanr. 4
10.2.08 - 16:00
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZ.V.Hoorn-Aurik28.41890241128.00
2.Stanley VleerlaagDAW-Finenzo27.11850281328.64
3.Wouter BretonDAW-Finenzo28.14890046128.77
4.Pieter SchootsDAW-Finenzo28.43870297929.47
5.Johan RoosWZ&PC Purmerend28.91830181729.83
6.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend29.16870015530.14
7.Stefan HaackRapido '8229.80820057530.54
8.Dennis de WaalZ.V.Hoorn-Aurik30.49860342131.26
NGMartin VinkHpc29.418903375


Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)37.93960324037.55
2.Rosa VeermanEd-Vo40.01960086239.91
3.Lindsey ReijsooRapido '8241.76960307840.30
4.Irene TeuferOeza41.02960234041.57
5.Marit VisscherDAW-Finenzo41.88960000441.66
6.Claudia RijkhoffZ.V.Hoorn-Aurik42.13960333841.87
7.Roxann GeenenDAW-Finenzo42.90960151841.91
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend42.19960031642.31
8.Manon WiersmaZ.V.Hoorn-Aurik43.47960011242.31
10.Lola HolsboerDe Zeeschuimers43.43960155443.08
11.Laura StokxDAW-Finenzo44.20960151043.25
12.Janine KroonEd-Vo44.36960060043.66
DISSophie PadtDAW-Finenzo44.74960151446.19
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMKristine ZwaanEZV Enkhuizen43.199604426
AFGEMEsmee VermeulenZaanstad (SG)41.039600678
AFGEMLucille StroobachNoordkop-Zeemacht SG41.949601482
NGJulia BrouwersWZ&PC Purmerend43.329600868

Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZ.V.Hoorn-Aurik37.93950213438.10
2.Rosanne PadtDAW-Finenzo39.52950158239.22
3.Sanne BommerZaanstad (SG)38.34950113239.50
4.Marcha KempWZ&PC Purmerend41.91950481040.86
5.Sabrina van der VisZV Waterland43.22950329841.09
6.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo43.35950290041.10
7.Davina van PergeDAW-Finenzo40.90950378641.43
8.Miloes RozemullerZ.V.Hoorn-Aurik43.02950183242.64
9.Daisy KoningDe Zeeschuimers43.07950031443.93

Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend37.01940303037.77
2.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend37.72940331438.57
3.Nadia du FosséHpc38.68940111038.87
4.Lisa KosterOeza40.10940168240.53
5.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo41.54940618040.72
6.Neeltje WinklerRapido '8241.08940265240.78
7.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend41.10940278841.18
8.Linda CrokOeza41.78940106841.63

Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Naomi StensZaanstad (SG)36.73930226636.54
2.Femke SwierZ.V.Hoorn-Aurik37.93930512237.68
3.Shelley de BoerZaanstad (SG)40.44930284038.61
4.Sterre BoonDAW-Finenzo38.58930454439.10
5.Daniëlle de GrootOeza40.17930386839.29
6.Daisy MolenaarDAW-Finenzo40.13930680840.23
7.Britt KraakZ.V.Hoorn-Aurik41.25930375041.57
8.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo41.35930230641.73
9.Marjolein VinkOeza40.99930647842.04
10.Pien BurgerDAW-Finenzo40.95930620242.80
AFGEMAndrea KneppersZ.V.Hoorn-Aurik39.169302216

Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend36.34920277236.65
2.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)38.46920631038.05
3.Amber van BergeZaanstad (SG)41.45920367041.27

Programmanr. 5
10.2.08 - 16:10
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nathalie van VelzenWZ&PC Purmerend34.69850297035.70
2.Elke VensZaanstad (SG)35.68900390636.33
3.Maaike VoorenDAW-Finenzo36.51910332437.09
4.Monique JonkerDe Reuring37.52850147237.19
5.Xandra GrootZ.V.Hoorn-Aurik37.34900126837.35
6.Marieke VerbeekDAW-Finenzo37.50890427237.89
7.Femke LourensNva/Hhc38.03910828838.25
8.Nicole PalmboomOeza37.64910607238.59
9.Marianne vd PollDAW-Finenzo38.98890335239.99
10.Melissa ZwaanZaanstad (SG)39.44910366640.00
11.Tessa MoschNoordkop-Zeemacht SG39.32910217240.47
AFGEMKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers37.168402500
NGRoos BurmanjeHpc37.138700698


Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWZ&PC Purmerend42.59960046741.56
2.Yannick VijverZ.V.Hoorn-Aurik42.64960046942.13
3.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik42.45960074542.36
4.Tim WalstockHpc43.62960149343.97
5.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik43.62960118544.07
6.Gwyn BirdHpc44.87960149146.21

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors LieverstZaanstad (SG)41.90950138938.22
2.Guus JonkZ.V.Hoorn-Aurik40.69950150940.45
3.Klaas SchouteDAW-Finenzo40.20950089140.48
4.Paul de GraafZV Waterland42.11950010741.35
5.Job BoersmaDe Reuring42.76950118541.90
6.Jeroen BraspenningHpc42.64950281342.75

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend36.62940091335.02
2.Bryan KroonEd-Vo35.56940234136.10
3.Jorrick DruyvenOeza37.41940050736.50
4.Gerco KalverboerZV Waterland36.72940023137.57
DISVincent SchramDAW-Finenzo38.10940204139.77
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMMike ter HorstDe Zeeschuimers34.7594-02785

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mart de BoerDAW-Finenzo35.11930358933.43
2.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend35.29930099135.44
3.Stefan SchulteRapido '8236.00930244335.49
4.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend37.56930026936.67
5.Nick VenemaZV Waterland36.72930095137.13
6.Hiras FerrandinoDwt37.29930652737.81
6.Ruben DekkerZaanstad (SG)37.50930062737.81
8.Joey StokxDAW-Finenzo37.83930125138.67
DISDaan RemmelzwaalZaanstad (SG)34.939302553
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelZV Waterland33.91920002733.87
2.Joćo SchilderZV Waterland35.74920214535.18
3.Dennis EliveldRapido '8236.94920235135.20
4.Kees VeermanEd-Vo36.01920545736.11
5.Jeffrey SpaltmanDAW-Finenzo38.00920403739.10

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shane ZoerEZV Enkhuizen33.05910409132.44
2.Bart SchramDAW-Finenzo33.12910368333.51
3.Timo v.d. VeenHpc33.51910413333.99
4.Stacha PetrovicZV Waterland35.22910330134.74
5.Demi de RooijDAW-Finenzo34.72910560735.16
6.Pieter CrokOeza34.85910041335.33
7.Arjan BaronDAW-Finenzo35.96910006736.06
8.Martijn GrasZaanstad (SG)35.50910075136.40
9.Thom de BoerDAW-Finenzo36.60910018137.07
10.Hans Peter HartogDAW-Finenzo35.11910085937.35
DISMichel de MaesschalckNoordkop-Zeemacht SG36.109101525
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NG.ZARichard KrasDe Zeeschuimers32.509103407

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter van de BorDwt34.85900516934.93
2.Matthijs DinklaZV Waterland35.37900068735.31
3.Mike CornwallZaanstad (SG)35.18900385535.38
4.Rian VisserDAW-Finenzo35.64900714135.51
5.Matthijs DekkerZaanstad (SG)35.97900062136.75
6.Sverre OelenWZ&PC Purmerend36.01900214740.11

Programmanr. 6
10.2.08 - 16:20
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan HaackRapido '8230.57820057531.09
1.Remco PeerdemanZ.V.Hoorn-Aurik31.50890241131.09
3.Ronald HartDAW-Finenzo30.71780039131.10
4.Dennis de WaalZ.V.Hoorn-Aurik30.12860342131.15
5.Bas TietzeWZ&PC Purmerend30.95870335131.62
6.Wouter BretonDAW-Finenzo30.33890046131.77
7.Michael BesNoordkop-Zeemacht SG33.37720120532.67
8.Gerard HoedjesDAW-Finenzo32.86870136332.99
9.Stanley VleerlaagDAW-Finenzo31.31850281333.53
10.Marijn NijssenZ.V.Hoorn-Aurik33.95870398334.06
11.Martijn van GelderenDAW-Finenzo34.34890093934.14
12.Patrick MolenkampDAW-Finenzo34.34880242734.53
13.Menno vd EemZaanstad (SG)34.21770028135.71
NG.ZAMichael KrasDe Zeeschuimers33.738904497
AFGEMRico JonkerDe Reuring33.228705069
NGKevin vd PollDAW-Finenzo32.638602429


Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZ.V.Hoorn-Aurik30.87960333830.20
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend32.50960031631.02
3.Amber RuigZaanstad (SG)32.84960324031.16
4.Roxann GeenenDAW-Finenzo32.91960151831.31
5.Manon WiersmaZ.V.Hoorn-Aurik32.30960011231.90
6.Brenda ZwarthoedOeza33.78960493832.35
7.Laura StokxDAW-Finenzo33.08960151033.23
8.Lara DeulEd-Vo33.82960248033.28
9.Irene TeuferOeza32.34960234033.35
10.Marit VisscherDAW-Finenzo33.63960000433.93
11.Sophie PadtDAW-Finenzo33.82960151434.87
AFGEMEsmee VermeulenZaanstad (SG)30.179600678
NGJulia BrouwersWZ&PC Purmerend32.549600868

Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne PadtDAW-Finenzo28.86950158229.29
2.Davina van PergeDAW-Finenzo30.96950378630.00
3.Sanne BommerZaanstad (SG)31.50950113231.03
4.Helena LaZ.V.Hoorn-Aurik30.87950213431.12
5.Miloes RozemullerZ.V.Hoorn-Aurik30.42950183231.45
6.Sabrina van der VisZV Waterland31.78950329831.53
7.Kimberly MijnenZaanstad (SG)32.45950364431.58
8.Daisy KoningDe Zeeschuimers31.92950031432.08
9.Mandy VerhageDAW-Finenzo32.75950138232.71
10.Esmee BontEd-Vo32.53950233632.91
AFGEMAnouk LimburgNoordkop-Zeemacht SG30.779501806

Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend28.65940331428.81
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo29.58940617829.47
2.Lisa KosterOeza29.18940168229.47
4.Suzanne MoschNoordkop-Zeemacht SG29.89940054829.66
5.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend30.64940278831.12
6.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend30.26940303031.65
7.Danique MallonOeza31.82940211431.68
8.Linda CrokOeza32.43940106831.75
9.Nadia du FosséHpc31.28940111031.81
10.Ellen KuijperNva/Hhc32.29940256833.29
NGTara van den BogaardNva/Hhc31.939404286

Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)27.85930284027.99
2.Femke SwierZ.V.Hoorn-Aurik27.32930512228.15
3.Daniëlle de GrootOeza29.72930386829.79
4.Daisy MolenaarDAW-Finenzo29.42930680830.00
5.Sterre BoonDAW-Finenzo30.40930454430.02
6.Pien BurgerDAW-Finenzo28.97930620230.20
7.Britt KraakZ.V.Hoorn-Aurik29.91930375030.27
8.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo30.96930230631.15
9.Marjolein VinkOeza29.88930647831.32
10.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend31.47930145432.53
AFGEMAndrea KneppersZ.V.Hoorn-Aurik27.019302216

Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend30.12920277230.02
2.Melonie HoonakkerWZ&PC Purmerend30.35920080430.25
3.Tamara SachsZ.V.Hoorn-Aurik30.46920552431.30

Programmanr. 7
10.2.08 - 16:30
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique JonkerDe Reuring27.68850147227.96
2.Xandra GrootZ.V.Hoorn-Aurik28.04900126828.14
3.Tessa MoschNoordkop-Zeemacht SG28.49910217228.47
4.Melissa ZwaanZaanstad (SG)28.15910366628.75
5.Marianne vd PollDAW-Finenzo28.77890335228.96
6.Maaike VoorenDAW-Finenzo28.53910332429.03
7.Marije de WinterNoordkop-Zeemacht SG28.89880493029.27
8.Ilana SchaapDAW-Finenzo28.85910271429.63
9.Elke VensZaanstad (SG)29.15900390629.64
10.Nicole PalmboomOeza28.86910607229.67
AFGEMKatinka van VastenhovenDe Zeeschuimers28.118402500


Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik30.57960074530.85
2.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik30.82960118531.11
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend32.59960046731.84
4.Tim WalstockHpc33.41960149332.52

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo29.44950111929.29
2.Sjors LieverstZaanstad (SG)30.65950138929.93
3.Job BoersmaDe Reuring30.54950118530.24
4.Remco TolEd-Vo31.37950150531.56
5.Paul de GraafZV Waterland32.49950010731.57
6.Jeroen BraspenningHpc32.30950281332.48
7.Christiaan ZwaalNoordkop-Zeemacht SG31.79950388132.67
8.Guus JonkZ.V.Hoorn-Aurik32.86950150932.81
DISKlaas SchouteDAW-Finenzo30.939500891
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISKoen van TwiskRapido '8232.549503539
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenOeza26.92940050726.82
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend28.09940091327.48
3.Menno SpataroEZV Enkhuizen29.44940144728.06
4.Frank van der WolffZ.V.Hoorn-Aurik29.08940095528.32
5.Gerco KalverboerZV Waterland28.70940023128.85
6.Michael van DamHpc29.05940150129.03
7.Vincent SchramDAW-Finenzo29.66940204129.60
8.Bryan KroonEd-Vo29.56940234130.29
AFGEMMike ter HorstDe Zeeschuimers27.8094-02785
NGRico RoelsDAW-Finenzo29.979403119

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend26.91930026926.51
2.Ruben DekkerZaanstad (SG)26.40930062726.64
3.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend27.33930170926.97
4.Joey StokxDAW-Finenzo27.59930125127.60
5.Kasper GerdesDe Reuring28.06930187327.83
6.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend28.28930099128.14

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerZ.V.Hoorn-Aurik25.61920403525.20
2.Dennis EliveldRapido '8225.99920235126.13
3.Kees VeermanEd-Vo26.68920545726.51
4.Tim de GraafZV Waterland26.83920213726.68
5.Joćo SchilderZV Waterland27.68920214526.77
6.Jeffrey AppelZV Waterland26.68920002726.87
7.Jeffrey SpaltmanDAW-Finenzo26.70920403726.92
8.Kenneth OlofsenZaanstad (SG)27.32920189127.41

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart SchramDAW-Finenzo24.73910368325.00
2.Michel de MaesschalckNoordkop-Zeemacht SG25.63910152526.10
3.Shane ZoerEZV Enkhuizen26.37910409126.15
4.Thom de BoerDAW-Finenzo26.39910018126.40
5.Timo v.d. VeenHpc27.27910413326.68
5.Robin RasNva/Hhc26.86910527526.68
7.Stefan BouwmanZV Waterland27.15910025126.69
8.Pieter CrokOeza26.42910041326.80
8.Martijn GrasZaanstad (SG)26.98910075126.80
10.Thom WeverZ.V.Hoorn-Aurik27.47910271126.85
11.Demi de RooijDAW-Finenzo27.48910560727.03
12.Arjan BaronDAW-Finenzo26.62910006727.70
13.Hans Peter HartogDAW-Finenzo26.84910085927.82
NGRichard KrasDe Zeeschuimers24.869103407

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike CornwallZaanstad (SG)24.32900385525.36
2.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.68900214725.88
3.Matthijs DekkerZaanstad (SG)26.52900062126.73
AFGEMSil LeekDe Reuring26.509001765

Programmanr. 8
10.2.08 - 16:40
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZ.V.Hoorn-Aurik24.55890241125.01
2.Pieter SchootsDAW-Finenzo24.35870297925.17
3.Fred BondEd-Vo24.86890569725.19
4.Joep GrootZ.V.Hoorn-Aurik25.85870114925.50
5.Stefan HaackRapido '8224.99820057525.52
6.Bas TietzeWZ&PC Purmerend25.34870335125.56
7.Dennis de WaalZ.V.Hoorn-Aurik24.54860342125.65
8.Johan RoosWZ&PC Purmerend25.13830181725.66
9.Ronald HartDAW-Finenzo25.42780039125.71
10.Martijn van GelderenDAW-Finenzo25.22890093925.81
11.Patrick MolenkampDAW-Finenzo25.52880242726.35
12.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend25.62870015526.42
13.Wouter BretonDAW-Finenzo25.98890046126.98
AFGEMStanley VleerlaagDAW-Finenzo23.778502813
NGKevin vd PollDAW-Finenzo25.448602429


Programmanr. 9
10.2.08 - 16:50
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:17.372:15.78
Rosanne Padt
Ilse van Niekerk
95
94
33.76
41.12
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
94
95
31.53
29.37
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:15.922:15.97
Janine Rooker
Pascalle Spiekerman
96
94
37.12
36.81
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
94
32.07
29.97
3.Z.V.Hoorn-Aurik 1Z.V.Hoorn-Aurik2:19.642:20.22
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
34.56
39.54
Miloes Rozemuller
Manon Wiersma
95
96
34.57
31.55
4.Oeza 1Oeza2:21.842:21.13
Linda Crok
Irene Teufer
94
96
35.69
40.47
Danique Mallon
Lisa Koster
94
94
35.43
29.54
5.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:20.952:25.23
Tamara Uytewaal
Amber Ruig
94
96
37.14
38.71
Kimberly Mijnen
Sanne Bommer
95
95
36.95
32.43
6.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:29.442:25.98
Laura Stokx
Marit Visscher
96
96
38.76
41.04
Roxann Geenen
Mandy Verhage
96
95
34.29
31.89


Programmanr. 10
10.2.08 - 16:50
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:20.952:17.45
Roel Alers
Kingue Struijf
95
94
37.76
34.91
Dave Heshof
Carlo Kemp
95
96
33.52
31.26
2.Z.V.Hoorn-Aurik 1Z.V.Hoorn-Aurik2:21.042:19.91
Frank van der Wolff
Guus Jonk
94
95
32.50
40.92
Lars Haarsma
Thierry Feld
96
96
35.98
30.51
3.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:20.632:25.54
Glenn Smit
Klaas Schoute
94
95
36.38
39.90
Rowdy Spaltman
Vincent Schram
95
94
40.70
28.56
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:31.702:26.17
Sjors Lieverst
Sven Gravesteijn
95
95
33.76
41.74
Kjeld Gravesteijn
Erno Snoek
95
96
36.22
34.45


Programmanr. 11
10.2.08 - 16:55
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique JonkerDe Reuring2:08.9185014721:08.37
2.Maaike VoorenDAW-FinenzoNT91033241:09.96
3.Sharon van der LeestWZ&PC PurmerendNT92027721:10.74
4.Femke SwierZ.V.Hoorn-AurikNT93051221:10.78
5.Xandra GrootZ.V.Hoorn-AurikNT90012681:10.94
6.Cleo Denise BolWZ&PC PurmerendNT94033141:11.90
7.Nicole PalmboomOezaNT91060721:12.94
8.Rosanne PadtDAW-FinenzoNT95015821:16.14


Programmanr. 12
10.2.08 - 17:00
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZ.V.Hoorn-AurikNT890241159.46
2.Wouter BretonDAW-FinenzoNT89004611:03.83
3.Stefan HaackRapido '82NT82005751:04.18
4.Dennis EliveldRapido '82NT92023511:04.58
5.Jeffrey AppelZV WaterlandNT92000271:05.51
6.Dennis de WaalZ.V.Hoorn-AurikNT86034211:06.46
7.Bart SchramDAW-FinenzoNT91036831:08.30