Kring SPEEDO Finales
Zaandam, Netherlands,    9-/10-6-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Heren Min 3+4   Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6   Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 5 200m wisselslag Dames Min 5   Nr. 6 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 7 100m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 8 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Min 5   Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren Min 3+4   Nr. 12 50m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Min 6   Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 115 4 x 50m wisselslag Heren Min 6-   Nr. 116 4 x 50m wisselslag Dames 9-10   


Nr. 1   100m wisselslag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael Tonsbeek               97  DWT               1:31.85
    2. David van Groen                97  HPC               1:34.64
    3. Levi Tol                       97  Ed-Vo             1:34.92
    4. Lars van der Velden            98  DAW-Finenzo       1:36.38
    5. Maurits de Bruijn              97  DAW-Finenzo       1:36.53
    6. Rick van Zanten                98  Waterland         1:38.97
    7. Ingmar Bakker                  98  AZVD              1:41.47
    8. Stan Blok                      97  Rapido'82         1:45.53
    9. Tim Tuijp                      98  Ed-Vo             1:45.53
   10. Bradley Sap                    98  AZVD              1:45.53
   11. Ilmar Dennebos                 97  Zaanstad(SG)      1:46.56
   12. Justin Spaans                  97  Zaanstad(SG)      1:47.69
   13. Job de Wit                     98  OEZA              1:47.95
   14. Roy van der Woude              97  Rapido'82         1:49.37
   15. Sander Karregat                98  Ed-Vo             1:51.36
   16. Jan Boon                       97  EZV               1:51.44
   17. Jeffrey Beentjes               98  KZC               1:52.18
   18. Nick Schmidt                   98  Zaanstad(SG)      1:52.84
  dis. Martijn de Leeuw               98  Rapido'82         1:44.64     VB
        1:44.64 



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mirl de Boer                   97  DAW-Finenzo       1:26.61
    2. Kimberly Aniceto               97  Zaanstad(SG)      1:28.51
    3. Bente Rogge                    97  Zaanstad(SG)      1:33.97
    4. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend    1:34.31
    5. Elise Dekker                   97  Zaanstad(SG)      1:35.93
    6. Nadine Scheeve                 97  Zaanstad(SG)      1:36.64
    7. Caitlin Smith                  97  DeZeeschuimers    1:36.68
    8. Fabiënne Kerkhoff              97  Rapido'82         1:37.86
    9. Danielle Visser                97  ORZC'96(SG)       1:38.88
   10. Lisa Brantjes                  98  KZC               1:40.11
   11. Anouk van Dam                  98  NVA/HHC           1:41.22
   12. Jade Broek                     97  AZVD              1:41.22
   13. Anne Noom                      98  Zaanstad(SG)      1:41.47
   14. Demi Koelemeij                 97  Zaanstad(SG)      1:42.10
   15. Yara Tump                      97  Zaanstad(SG)      1:43.35
   16. Naomi Cohen                    98  Waterland         1:47.88
   17. Saritha van Zanten             98  Waterland         1:48.23
   18. Samira Mijnen                  97  Zaanstad(SG)      1:48.51
   19. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend    1:54.91
  dis. Tessa Vermeulen                98  Zaanstad(SG)      1:33.80     RH
        1:33.80 



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                                         Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Kerkhoff                  95  Rapido'82         1:25.40
          39.12  1:25.40 
    2. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)      1:30.24
          42.22  1:30.24 
    3. Guus Jonk                      95  Hoorn–Aurik       1:30.24
          42.99  1:30.24 
    4. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             1:31.65
          43.58  1:31.65 
    5. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo       1:33.09
          44.29  1:33.09 
    6. Jeroen Braspenning             95  HPC               1:34.12
          45.05  1:34.12 
    7. Paul de Graaf                  95  Waterland         1:36.04
          45.26  1:36.04 
    8. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)       1:40.18
          46.10  1:40.18 
    9. Floris van Wieringen           95  HPC               1:42.19
          47.08  1:42.19 
   10. Remco Tol                      95  Ed-Vo             1:42.37
          48.80  1:42.37 
   11. Matthijs Hellenberg            95  Hoorn–Aurik       1:43.04
          48.49  1:43.04 
   12. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend    1:44.50
          48.95  1:44.50 
   13. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo       1:47.71
          50.68  1:47.71 
   14. Collin Husslage                95  Zaanstad(SG)      1:47.93
          50.86  1:47.93 
   15. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    1:49.68
          52.31  1:49.68 
   16. Pepijn Jorink                  95  Aquarius          1:49.68
          51.51  1:49.68 
   17. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)       1:56.03
          55.20  1:56.03 
   18. Gene O'neill                   95  HPC               1:57.01
          53.83  1:57.01 
  dis. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo       1:32.13     SK
          43.54  1:32.13 



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  Hoorn–Aurik       2:52.25
          38.61  2:52.25 
    2. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend    3:06.15
          41.44  3:06.15 
    3. Joost Boers                    96  Noordkop-Zeemac   3:09.00
          45.43  3:09.00 
    4. Danny Visser                   96  Aquarius          3:09.92
          43.93  3:09.92 
    5. Jeroen Jongert                 96  AZVD              3:12.72
          41.49  3:12.72 
    6. Yannick Vijver                 96  Hoorn–Aurik       3:18.30
          51.61  3:18.30 
    7. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    3:18.71
          46.07  3:18.71 
    8. Ruben Sap                      96  AZVD              3:19.62
          43.80  3:19.62 
    9. Erno Snoek                     96  Zaanstad(SG)      3:20.18
          46.32  3:20.18 
   10. Jelle Knobbe                   96  Hoorn–Aurik       3:29.08
          44.41  3:29.08 
   11. Gwyn Bird                      96  HPC               3:32.62
          50.76  3:32.62 
   12. Jordi Kerssens                 96  Hoorn–Aurik       3:35.50
          58.71  3:35.50 
   13. Corne Borst                    96  OEZA              3:44.34
          54.06  3:44.34 
   14. Jos Kalverboer                 96  Waterland         3:45.65
          54.40  3:45.65 
   15. Sander Kroep                   96  Rapido'82         3:47.47
          54.72  3:47.47 
  dis. Kevin Schaaf                   96  Rapido'82         3:27.50     RD
          48.88  3:27.50 
  dis. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82         3:29.38     VG
          52.79  3:29.38 
  dis. Allard de Vries                96  OEZA              3:49.06     VE
          54.96  3:49.06 



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Esmee Vermeulen                96  Zaanstad(SG)      2:47.04
          36.13  2:47.04 
    2. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             2:50.04
          38.97  2:50.04 
    3. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    2:53.26
          39.47  2:53.26 
    4. Claudia Rijkhoff               96  Hoorn–Aurik       2:53.67
          37.51  2:53.67 
    5. Irene Teufer                   96  OEZA              2:54.07
          36.74  2:54.07 
    6. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend    2:54.22
          39.30  2:54.22 
    7. Lola Holsboer                  96  DeZeeschuimers    3:00.34
          40.49  3:00.34 
    8. Femke Aan                      96  Zaanstad(SG)      3:01.01
          37.69  3:01.01 
    9. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo       3:01.14
          39.20  3:01.14 
   10. Manon Wiersma                  96  Hoorn–Aurik       3:04.03
          42.64  3:04.03 
   11. Janine Kroon                   96  Ed-Vo             3:04.37
          40.37  3:04.37 
   12. Amber Ruig                     96  Zaanstad(SG)      3:05.53
          43.77  3:05.53 
   13. Marit Visscher                 96  Aquarius          3:08.37
          46.00  3:08.37 
   14. Shannon Adema                  96  AZVD              3:08.78
          41.99  3:08.78 
   15. Laura Stokx                    96  DAW-Finenzo       3:10.58
          41.57  3:10.58 
   16. Sophie Padt                    96  DAW-Finenzo       3:11.64
          42.68  3:11.64 
   17. Lara Deul                      96  Ed-Vo             3:12.96
          41.06  3:12.96 
   18. Tess de Boer                   96  DAW-Finenzo       3:15.77
          43.93  3:15.77 
   19. Kristine Zwaan                 96  EZV               3:17.51
          44.31  3:17.51 
   20. Lucille Stroobach              96  Noordkop-Zeemac   3:23.99
          49.46  3:23.99 
   21. Denise Otjes                   96  Aquarius          3:25.47
          49.10  3:25.47 



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Heren                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michael Tonsbeek               97  DWT               1:20.53
          39.72  1:20.53 
    2. David van Groen                97  HPC               1:23.66
          38.81  1:23.66 
    3. Levi Tol                       97  Ed-Vo             1:23.71
          39.14  1:23.71 
    4. Simon de Groot                 98  Rapido'82         1:25.92
          41.06  1:25.92 
    5. Daan Pruim                     97  Waterland         1:27.21
          41.90  1:27.21 
    6. Maurits de Bruijn              97  DAW-Finenzo       1:27.45
          41.92  1:27.45 
    7. Ingmar Bakker                  98  AZVD              1:28.74
          41.44  1:28.74 
    8. Lars van der Velden            98  DAW-Finenzo       1:30.66
          45.03  1:30.66 
    9. Chris Dekker                   97  Zaanstad(SG)      1:32.10
          45.53  1:32.10 
   10. Ilmar Dennebos                 97  Zaanstad(SG)      1:33.76
          44.72  1:33.76 
   11. Martijn de Leeuw               98  Rapido'82         1:34.17
          45.66  1:34.17 
   12. Koen de Jong                   97  Zaanstad(SG)      1:34.98
          44.59  1:34.98 
   13. Tim Tuijp                      98  Ed-Vo             1:35.49
          45.39  1:35.49 
   14. Bradley Sap                    98  AZVD              1:36.06
          45.88  1:36.06 
   15. Sander Karregat                98  Ed-Vo             1:37.95
          48.19  1:37.95 
   16. Stan Blok                      97  Rapido'82         1:38.05
          47.53  1:38.05 
   17. Rick van Zanten                98  Waterland         1:39.30
          48.33  1:39.30 
   18. Job de Wit                     98  OEZA              1:39.44
          46.90  1:39.44 
   19. Roy van der Woude              97  Rapido'82         1:39.74
          44.28  1:39.74 
   20. Jeffrey Beentjes               98  KZC               1:39.76
          46.70  1:39.76 
   21. Jan Boon                       97  EZV               1:42.37
          45.98  1:42.37 



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Dames                                    Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mirl de Boer                   97  DAW-Finenzo       1:18.90
          36.97  1:18.90 
    2. Kimberly Aniceto               97  Zaanstad(SG)      1:21.36
          37.35  1:21.36 
    3. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend    1:21.48
          39.02  1:21.48 
    4. Tessa Vermeulen                98  Zaanstad(SG)      1:22.00
          39.80  1:22.00 
    5. Elise Dekker                   97  Zaanstad(SG)      1:23.56
          39.20  1:23.56 
    6. Elin Ahlstrand                 97  DAW-Finenzo       1:24.14
          39.80  1:24.14 
    7. Caitlin Smith                  97  DeZeeschuimers    1:25.20
          40.24  1:25.20 
    8. Nadine Scheeve                 97  Zaanstad(SG)      1:25.43
          42.03  1:25.43 
    9. Fabiënne Kerkhoff              97  Rapido'82         1:26.91
          41.09  1:26.91 
   10. Bente Rogge                    97  Zaanstad(SG)      1:27.88
          40.60  1:27.88 
   11. Lisa Brantjes                  98  KZC               1:29.35
          42.69  1:29.35 
   12. Demi Koelemeij                 97  Zaanstad(SG)      1:30.83
          41.87  1:30.83 
   13. Danielle Visser                97  ORZC'96(SG)       1:31.68
          43.27  1:31.68 
   14. Jade Broek                     97  AZVD              1:32.26
          42.84  1:32.26 
   15. Anouk van Dam                  98  NVA/HHC           1:32.82
          43.33  1:32.82 
   16. Saritha van Zanten             98  Waterland         1:33.33
          44.17  1:33.33 
   17. Samira Mijnen                  97  Zaanstad(SG)      1:34.35
          45.21  1:34.35 
   18. Anne Noom                      98  Zaanstad(SG)      1:35.96
          45.71  1:35.96 
   19. Charlotte Jongebloet           97  DeZeeschuimers    1:37.54
          43.62  1:37.54 
   20. Yara Tump                      97  Zaanstad(SG)      1:37.85
          45.24  1:37.85 



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                                            Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)      1:16.62
          36.50  1:16.62 
    2. Remco Tol                      95  Ed-Vo             1:18.43
          37.15  1:18.43 
    3. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             1:21.39
          39.47  1:21.39 
    4. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    1:24.39
          42.65  1:24.39 
    5. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo       1:25.51
          42.10  1:25.51 
    6. Guus Jonk                      95  Hoorn–Aurik       1:27.11
          43.32  1:27.11 
    7. Jeroen Braspenning             95  HPC               1:27.42
          41.85  1:27.42 
    8. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)       1:27.42
          43.21  1:27.42 
    9. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend    1:27.87
          40.86  1:27.87 
   10. Paul de Graaf                  95  Waterland         1:27.97
          44.28  1:27.97 
   11. Felix Geenen                   95  DAW-Finenzo       1:28.45
          44.03  1:28.45 
   12. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo       1:30.75
          44.74  1:30.75 
   13. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)       1:31.84
          44.45  1:31.84 
   14. Sam Buter                      95  DAW-Finenzo       1:33.52
          45.65  1:33.52 
   15. Pepijn Jorink                  95  Aquarius          1:38.12
          46.45  1:38.12 
   16. Jan Peereboom                  95  DAW-Finenzo       1:40.11
          51.01  1:40.11 
  dis. Lars Kerkhoff                  95  Rapido'82         1:24.17     RD
          40.97  1:24.17 
  dis. Jasper Falk                    95  DAW-Finenzo       1:35.15     RD
          45.28  1:35.15 
  dis. Collin Husslage                95  Zaanstad(SG)      1:40.73     RC
          49.34  1:40.73 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                         Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Haarsma                   96  Hoorn–Aurik       1:34.32
          44.95  1:34.32 
    2. Yannick Vijver                 96  Hoorn–Aurik       1:35.28
          45.46  1:35.28 
    3. Carlo Kemp                     96  WZ&PCPurmerend    1:35.35
          44.94  1:35.35 
    4. Tim Walstock                   96  HPC               1:42.29
          48.33  1:42.29 
    5. Danny Visser                   96  Aquarius          1:43.77
          50.14  1:43.77 
    6. Joost Boers                    96  Noordkop-Zeemac   1:44.40
        1:44.40 
    7. Gwyn Bird                      96  HPC               1:45.18
          50.89  1:45.18 
    8. Ruben Sap                      96  AZVD              1:45.93
          50.63  1:45.93 
    9. Erno Snoek                     96  Zaanstad(SG)      1:46.09
          50.36  1:46.09 
   10. Jordi Kerssens                 96  Hoorn–Aurik       1:48.90
          51.94  1:48.90 
   11. Luuk de Weerdt                 96  Rapido'82         1:49.02
          53.08  1:49.02 
   12. Sander Kroep                   96  Rapido'82         1:49.42
          52.29  1:49.42 
   13. Kaspur van der Lem             96  WZ&PCPurmerend    1:51.50
        1:51.50 
   14. Jeroen Jongert                 96  AZVD              1:53.57
          53.59  1:53.57 
   15. Allard de Vries                96  OEZA              1:54.12
          55.72  1:54.12 
   16. Moreno Chuckwazi               96  DWT               1:54.56
          53.52  1:54.56 
   17. Martijn Falk                   96  DAW-Finenzo       1:59.61
          57.13  1:59.61 
  dis. Corne Borst                    96  OEZA                          AA
  dis. Marnix Vermeer                 96  Aquarius          1:42.96     SL
          49.19  1:42.96 
  dis. Jesse Kneppers                 96  NVA/HHC           1:48.43     SK
          51.83  1:48.43 
  dis. Wiebe Heetvelt                 96  NVA/HHC           1:48.80     SK
          52.30  1:48.80 



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amber Ruig                     96  Zaanstad(SG)      1:28.65
          41.64  1:28.65 
    2. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             1:30.00
          43.43  1:30.00 
    3. Esmee Vermeulen                96  Zaanstad(SG)      1:31.85
          42.56  1:31.85 
    4. Lindsey Reijsoo                96  HPC               1:32.93
          43.61  1:32.93 
    5. Manon Wiersma                  96  Hoorn–Aurik       1:34.12
          44.67  1:34.12 
    6. Marit Visscher                 96  Aquarius          1:34.39
        1:34.39 
    7. Irene Teufer                   96  OEZA              1:34.61
          44.58  1:34.61 
    8. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    1:35.47
          45.40  1:35.47 
    9. Janine Kroon                   96  Ed-Vo             1:36.20
          45.48  1:36.20 
   10. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo       1:36.82
          46.28  1:36.82 
   11. Claudia Rijkhoff               96  Hoorn–Aurik       1:36.96
          46.25  1:36.96 
   12. Laura Stokx                    96  DAW-Finenzo       1:36.98
          46.72  1:36.98 
   13. Lola Holsboer                  96  DeZeeschuimers    1:37.11
          45.95  1:37.11 
   14. Shannon Adema                  96  AZVD              1:37.54
          46.67  1:37.54 
   15. Lucille Stroobach              96  Noordkop-Zeemac   1:41.79
          46.53  1:41.79 
   16. Tess de Boer                   96  DAW-Finenzo       1:41.91
          49.82  1:41.91 
   17. Kristine Zwaan                 96  EZV               1:42.66
          47.40  1:42.66 
   18. Sophie Padt                    96  DAW-Finenzo       1:43.65
          49.13  1:43.65 
   19. Femke Aan                      96  Zaanstad(SG)      1:45.76
        1:45.76 
   20. Denise Otjes                   96  Aquarius          1:50.70
          52.73  1:50.70 
  dis. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend    1:39.82     SL
        1:39.82 



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Levi Tol                       97  Ed-Vo               42.35
    2. Rick van Zanten                98  Waterland           44.53
    3. Michael Tonsbeek               97  DWT                 44.53
    4. Lars van der Velden            98  DAW-Finenzo         47.72
    5. Maurits de Bruijn              97  DAW-Finenzo         49.73
    6. Chris Dekker                   97  Zaanstad(SG)        50.23
    7. Daan Pruim                     97  Waterland           51.16
    8. Ingmar Bakker                  98  AZVD                52.10
    9. David van Groen                97  HPC                 52.21
   10. Martijn de Leeuw               98  Rapido'82           54.00
   11. Roy van der Woude              97  Rapido'82           55.46
   12. Justin Spaans                  97  Zaanstad(SG)        57.00
   13. Jan Boon                       97  EZV                 57.62
  dis. Simon de Groot                 98  Rapido'82                     AA
  dis. Tim Tuijp                      98  Ed-Vo               46.39     VE



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                                   Minioren 3 en 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mirl de Boer                   97  DAW-Finenzo         38.69
    2. Kimberly Aniceto               97  Zaanstad(SG)        39.13
    3. Caitlin Smith                  97  DeZeeschuimers      44.31
    4. Tessa Vermeulen                98  Zaanstad(SG)        45.11
    5. Elise Dekker                   97  Zaanstad(SG)        46.00
    6. Bente Rogge                    97  Zaanstad(SG)        48.15
    7. Nadine Scheeve                 97  Zaanstad(SG)        49.01
    8. Saritha van Zanten             98  Waterland           49.60
    9. Yara Tump                      97  Zaanstad(SG)        49.89
   10. Anouk van Dam                  98  NVA/HHC             50.13
   11. Danielle Visser                97  ORZC'96(SG)         53.08
   12. Demi Koelemeij                 97  Zaanstad(SG)        54.03
   13. Lisa Brantjes                  98  KZC                 54.45
   14. José Verbeek                   97  WZ&PCPurmerend      56.56
   15. Naomi Cohen                    98  Waterland           57.02
   16. Roanne Stolk                   98  Waterland           59.66
   17. Gaithlynn Bakker               97  WZ&PCPurmerend    1:00.14
   18. Fabiënne Kerkhoff              97  Rapido'82         1:01.85
  dis. Elin Ahlstrand                 97  DAW-Finenzo         45.18     VI



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Heren                                        Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Tol                      95  Ed-Vo             5:07.05
          33.71  1:12.39  1:52.18  2:31.64  3:10.84  3:50.37  4:29.53  5:07.05 
    2. Lars Kerkhoff                  95  Rapido'82         5:20.49
          34.55  1:12.99  1:54.30  2:34.30  3:15.93  3:58.33  4:40.55  5:20.49 
    3. Sjors Lieverst                 95  Zaanstad(SG)      5:26.59
          35.53  1:14.23  1:55.25  2:36.98  3:20.02  4:03.21  4:46.62  5:26.59 
    4. Guus Jonk                      95  Hoorn–Aurik       5:27.05
          36.89  1:17.70  2:42.42  5:27.05 
    5. Job Boersma                    95  ORZC'96(SG)       5:45.12
        5:45.12 
    6. Remco Tol                      95  Ed-Vo             5:50.56
          37.01  1:19.64  2:04.71  2:50.72  3:36.89  4:22.83  5:09.57  5:50.56 
    7. Jeroen Braspenning             95  HPC               5:51.29
          37.16  1:21.09  2:06.16  2:51.61  3:37.58  4:23.16  5:08.32  5:51.29 
    8. Roel Alers                     95  WZ&PCPurmerend    5:53.87
          38.31  1:21.87  2:07.18  2:53.18  3:38.93  4:25.28  5:12.90  5:53.87 
    9. Paul de Graaf                  95  Waterland         5:57.47
          41.59  1:26.71  2:12.93  2:58.93  3:45.90  4:32.71  5:18.09  5:57.47 
   10. Floris van Wieringen           95  HPC               5:59.80
          37.01  1:19.98  2:06.07  2:52.25  3:39.58  4:25.87  5:14.74  5:59.80 
   11. Klaas Schoute                  95  DAW-Finenzo       6:03.87
          41.12  1:27.64  2:14.54  3:02.21  3:49.73  4:37.13  5:23.92  6:03.87 
   12. Rowdy Spaltman                 95  DAW-Finenzo       6:04.00
          39.46  1:27.12  2:12.81  2:59.90  3:47.54  4:34.76  5:22.38  6:04.00 
   13. Pepijn Jorink                  95  Aquarius          6:11.37
        6:11.37 
   14. Jasper Falk                    95  DAW-Finenzo       6:12.92
          42.06  1:28.39  2:16.89  3:05.13  3:53.29  4:40.95  5:28.09  6:12.92 
   15. Dave Heshof                    95  WZ&PCPurmerend    6:19.90
          42.24  1:29.50  3:06.31  6:19.90 
   16. Remco Visser                   95  ORZC'96(SG)       6:22.00
          45.17  1:34.61  2:24.64  3:13.36  4:00.61  4:49.52  5:37.89  6:22.00 
   17. Sam Buter                      95  DAW-Finenzo       6:44.09
          43.12  1:34.09  2:26.02  3:18.48  4:11.57  5:04.29  5:55.91  6:44.09 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                        Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosa Veerman                   96  Ed-Vo             1:07.53
          32.43  1:07.53 
    2. Esmee Vermeulen                96  Zaanstad(SG)      1:07.70
          32.25  1:07.70 
    3. Claudia Rijkhoff               96  Hoorn–Aurik       1:09.36
          33.50  1:09.36 
    4. Janine Rooker                  96  WZ&PCPurmerend    1:11.65
          34.74  1:11.65 
    5. Femke Aan                      96  Zaanstad(SG)      1:15.26
          36.64  1:15.26 
    6. Roxann Geenen                  96  DAW-Finenzo       1:15.43
          36.87  1:15.43 
    7. Julia Brouwers                 96  WZ&PCPurmerend    1:15.57
          36.67  1:15.57 
    8. Manon Wiersma                  96  Hoorn–Aurik       1:15.71
          36.15  1:15.71 
    9. Brenda Zwarthoed               96  OEZA              1:15.83
          35.83  1:15.83 
   10. Amber Ruig                     96  Zaanstad(SG)      1:16.13
          35.05  1:16.13 
   11. Laura Stokx                    96  DAW-Finenzo       1:16.89
          37.25  1:16.89 
   12. Irene Teufer                   96  OEZA              1:16.96
          36.60  1:16.96 
   13. Shannon Adema                  96  AZVD              1:17.16
        1:17.16 
   14. Lola Holsboer                  96  DeZeeschuimers    1:17.63
          36.96  1:17.63 
   15. Sophie Padt                    96  DAW-Finenzo       1:20.10
          38.35  1:20.10 
   16. Marit Visscher                 96  Aquarius          1:21.64
          39.76  1:21.64 
   17. Janine Kroon                   96  Ed-Vo             1:22.06
          39.51  1:22.06 
   18. Lucille Stroobach              96  Noordkop-Zeemac   1:22.20
        1:22.20 
   19. Tess de Boer                   96  DAW-Finenzo       1:23.19
          40.37  1:23.19 
   20. Annemarie Otte                 96  Ed-Vo             1:23.32
        1:23.32 
  dis. Lara Deul                      96  Ed-Vo                         AA



TOP
Nr. 115   4 x 50m wisselslag Heren                            Minioren 4, 5 en 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    2:37.26
       Roel Alers                95   Dave Heshof               95
       Carlo Kemp                96   Kaspur van der Lem        96
          39.10  2:37.26 
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       2:39.49
       Rowdy Spaltman            95   Klaas Schoute             95
       Felix Geenen              95   Jasper Falk               95
          42.16  2:39.49 
    3. ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1        Hoorn–Aurik       2:43.97
       Guus Jonk                 95   Lars Haarsma              96
       Yannick Vijver            96   Matthijs Hellenberg       95
          43.23  2:43.97 
    4. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      2:46.19
       Sjors Lieverst            95   Erno Snoek                96
       Collin Husslage           95   Stefan Stoel              95
          36.37  2:46.19 
    5. Rapido'82 1                        Rapido'82         2:57.39
       Luuk de Weerdt            96   Kevin Schaaf              96
       Lars Kerkhoff             95   Roy van der Woude         97
        2:57.39 



TOP
Nr. 116   4 x 50m wisselslag Dames                               Minioren 4 en 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      2:31.85
       Esmee Vermeulen           96   Femke Aan                 96
       Amber Ruig                96   Kimberly Aniceto          97
          37.60  2:31.85 
    2. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       2:39.22
       Laura Stokx               96   Mirl de Boer              97
       Roxann Geenen             96   Sophie Padt               96
          40.21  2:39.22 
    3. Ed-Vo 1                            Ed-Vo             2:39.22
       Annemarie Otte            96   Lara Deul                 96
       Janine Kroon              96   Rosa Veerman              96
          41.75  2:39.22 
    4. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    2:49.94
       Gaithlynn Bakker          97   Janine Rooker             96
       Julia Brouwers            96   José Verbeek              97
          52.52  2:49.94