20071020_District wedstrijd - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.146, registered to Kring Friesland


Nr. 1  50m rugslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 2  50m rugslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 3  200m wisselslag  Dames  Senioren
Nr. 4  100m vrije slag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 5  100m vrije slag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 6  100m schoolslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 7  100m schoolslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 8  50m vlinderslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 9  50m vlinderslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 10  100m vrije slag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 11  100m vrije slag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 12  50m rugslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 13  50m rugslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 14  8 x 50m vrije slag  Dames  2x95/94 ; 4x93/92 ; 2x91/90
Nr. 15  8 x 50m vrije slag  Heren  2x95/94 ; 4x93/92 ; 2x91/90
Nr. 16  200m wisselslag  Heren  Senioren
Nr. 17  100m schoolslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 18  100m schoolslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 19  50m vlinderslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 20  50m vlinderslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 21  100m vrije slag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 22  100m vrije slag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 23  50m rugslag  Dames  Junioren 2 en later
Nr. 24  50m rugslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 25  100m schoolslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 26  100m schoolslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 27  50m vlinderslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 28  50m vlinderslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 29  4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  12-13 jaar  ( J/M/J/M )
Nr. 30  4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  14-15 jaar  ( J/M/J/M )
Nr. 31  4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  16-17 jaar  ( J/M/J/M )


Nr. 1   50m rugslag  Dames  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Annelinde Veldman93Appingedam32.51
2.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenvee33.48
3.Liesbeth Wiersma92HZ&PC Heerenvee35.25
4.Annelies Rijstenberg93Ritola35.90
5.Geertje Nauta92Middelsé36.17
6.Eline Haandrikman92De Spatters36.30
7.Amarens Gaikema92DZ&PC36.59
8.Leonie Nijenhuis92De Reest38.49
9.Geeske Wind93DZ&PC38.69


<< TOP >>
Nr. 2   50m rugslag  Heren  Junioren 3 en 420-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Maurits Muthert92Stadskanaal29.62
2.Sven Alkema93De Vikings30.34
3.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenvee31.06
4.Dennis Cramer92Appingedam31.17
5.Wouter Sikma93Neptunia'2431.22
6.Ward van Rijssen92Trivia31.54
7.Tom Moesker92Appingedam32.27
8.Gijs Gertsen93De Vikings32.40
9.Leo van Adrichem93De Pinquin33.36
10.Erik de Nijs92De Vikings33.63
11.Taco Wonder93De Spatters33.68
12.Kevin Meinders93De Spatters34.20
13.Johan Wijts92Wetterwille34.38


<< TOP >>
Nr. 3   200m wisselslag  Dames  Senioren20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Linda Boxma85De Spatters2:35.38
2.Winnie Timans91Eemsrobben2:35.74
3.Jose Sijbring93De Pinquin2:36.79
4.Gerbranda Beijaard90De Granaet2:38.94
5.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenvee2:39.44
6.Simone van de Wal91DZ&PC2:43.84
7.Cynthia Grooteboer89De Reest2:44.26
8.Marloes Jeuring92Stadskanaal2:44.49
9.Nicky de Wilde90DZ&PC2:47.57
10.Fransiska Beijaard91De Granaet2:51.19


<< TOP >>
Nr. 4   100m vrije slag  Dames  Junioren 2 en later20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Schoonbeek94Haren1:03.63
2.Grace Vrieling94Trivia1:04.51
3.Femke Groos94DZ&PC1:05.26
4.Minke Betten94DZ&PC1:06.75
5.Rixt Veldkamp94Oldambt1:07.09
6.Aukje Zwart94Avéna1:07.20
7.Irene Wolbers94De Valken1:08.01
8.Jessie Smeding95De Vikings1:08.04
9.Monique Struik95Ritola1:08.93
10.Liza Salverda95Orca1:10.18
11.Charlotte Puister94Eemsrobben1:10.68
12.Christina van der Laan95Ritola1:10.72
13.Marije Oosterhuis95Eemsrobben1:11.89
14.Sanne Scheltes94Najade1:14.86
15.Daniëlle Vrieling96De Spatters1:14.99
16.Kristel Hormann96De Spatters1:21.21


<< TOP >>
Nr. 5   100m vrije slag  Heren  Junioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Kees Roos94De Vikings59.45
2.Maarten Moorman94De Pinquin1:02.04
3.Maiko Postma94DZ&PC1:03.36
4.Jonathan Rozema95DZ&PC1:04.95
5.Roy Zuidema94Stadskanaal1:05.75
6.Erik Nijholt94ZCNF'341:05.80
7.Richard Hovenkamp94De Spatters1:06.42
8.Ramon Fredrik94Wetterwille1:07.07
9.Geert Jan Rozeboom95Trivia1:08.45
10.Jorick van der Vlag94Borger1:09.12
11.Mario Engelbertink94HZ&PC Heerenvee1:10.69
12.Rowan Keen95Borger1:14.37
13.Mitchell Beugels94De Spatters1:15.38
dis.Mark Schouten94Eemsrobben
aa  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 6   100m schoolslag  Dames  Senioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Wiepkje Venema90HZ&PC Heerenvee1:23.80
2.Nynke Nolles91HZ&PC Heerenvee1:26.02
3.Fransiska Beijaard91De Granaet1:28.30
4.Saïda van Til91Appingedam1:28.73
5.Nynke Gaikema90DZ&PC1:29.20
6.Yolanda Schoo91De Skelp1:29.22
7.Monique Harkema90ZCM'861:29.55


<< TOP >>
Nr. 7   100m schoolslag  Heren  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Timon Evenhuis90Trivia1:08.96
2.Dennis Wijbenga90Stadskanaal1:12.11
3.Sverre van de Wal90Trivia1:14.93
4.Pepijn Stenveld90Aqua'681:15.22
5.Marlon Jansen91Orca1:16.04
6.Eric Oord91HZ&PC Heerenvee1:16.44
7.Bart de Bruin90De Vikings1:21.00
8.Rudie Kirkenier90DZ&PC1:21.11
9.Raymond Wielenga91Orca1:21.45
10.Menno Hoomans90Neptunia'241:21.48
dis.Koos Sturm90De Reest1:22.28
sc  De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Nr. 8   50m vlinderslag  Dames  Junioren 2 en later20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Grace Vrieling94Trivia32.89
2.Yvette Meijer94Appingedam33.35
3.Minke Betten94DZ&PC34.50
4.Roos Wielink94Trivia34.62
5.Rixt Veldkamp94Oldambt35.09
6.Irene Wolbers94De Valken35.32
7.Femke Groos94DZ&PC35.89
8.Monique Struik95Ritola36.92
9.Tineke Wind94DZ&PC37.24
10.Christina van der Laan95Ritola37.49
11.Aukje Zwart94Avéna37.78
12.Alien Schievink94Wetterwille38.54
13.Daniëlle Vrieling96De Spatters40.37
14.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heerenvee42.21
15.Kristel Hormann96De Spatters45.78


<< TOP >>
Nr. 9   50m vlinderslag  Heren  Junioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jonathan Rozema95DZ&PC32.48
2.Willem Kees Roos94De Vikings33.97
3.Maiko Postma94DZ&PC34.41
4.Nordin Kraak94De Inktvis34.90
5.Thijs Steunenberg94De Inktvis35.05
6.Richard Hovenkamp94De Spatters35.28
7.Erik Nijholt94ZCNF'3435.32
8.Jorick van der Vlag94Borger35.47
9.Mario Engelbertink94HZ&PC Heerenvee37.64
10.Myrdin Willemse95Orca37.93
dis.Mark Schouten94Eemsrobben34.75
aa  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 10   100m vrije slag  Dames  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jose Sijbring93De Pinquin1:03.24
2.Fraukje Puts92Oldambt1:04.02
3.Annelinde Veldman93Appingedam1:04.12
4.Mariska Hulsing93Trivia1:05.72
5.Inge Zijlstra93De Granaet1:06.58
6.Josephine Meerman93DZ&PC1:07.02
7.Marloes Jeuring92Stadskanaal1:07.30
8.Grytsje Lanting93Middelsé1:07.84
9.Geertje Nauta92Middelsé1:08.89
10.Geeske Wind93DZ&PC1:09.41
11.Maaike Goosen92Bubble1:10.05
12.Annelies Rijstenberg93Ritola1:10.70
13.Eline Haandrikman92De Spatters1:10.72
dis.Leonie Nijenhuis92De Reest1:09.66
aa  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Nr. 11   100m vrije slag  Heren  Junioren 3 en 420-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Thomas Veltman92De Granaet57.60
2.Maurits Muthert92Stadskanaal57.75
3.Aydin Hummel92ZCNF'3458.13
4.Wouter Sikma93Neptunia'2458.79
5.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee59.06
6.Ward van Rijssen92Trivia59.53
7.Bernd Kobesen93Nova59.72
8.Gijs Gertsen93De Vikings1:00.18
9.Erik de Nijs92De Vikings1:01.34
10.Taco Wonder93De Spatters1:01.52
11.Dennis Cramer92Appingedam1:02.08
12.Maxiem Wagenaar93Ritola1:05.07
13.Kevin Meinders93De Spatters1:08.59


<< TOP >>
Nr. 12   50m rugslag  Dames  Senioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rianne Hooiveld90Bubble33.37
2.Maaike Karsten91DZ&PC33.88
3.Gerbranda Beijaard90De Granaet34.37
4.Rixt Zijlstra91De Granaet34.63
5.Esther Kwebeman91Appingedam34.74
6.Winnie Timans91Eemsrobben34.84
7.Christien Lunter91De Reest35.22
8.Myrthe Talsma91Trivia35.75
9.Nathasja Bos91Stadskanaal35.79
10.Joyce Koster90Stadskanaal35.92
11.Yolanda Schoo91De Skelp36.28
12.Nicky de Wilde90DZ&PC36.48
13.Nynke Gaikema90DZ&PC37.00
14.Fiona Stenveld91Ritola37.92


<< TOP >>
Nr. 13   50m rugslag  Heren  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee29.56
2.Timon Evenhuis90Trivia30.09
3.Mike Bakker90Appingedam30.75
4.Tjarko Dijkstra90Trivia31.03
5.Herman Hofman90Aqua'6831.14
6.Lars Hamming90Vridelo31.16
7.Niels Blauw90Nova31.94
8.Rudie Kirkenier90DZ&PC32.21
9.Koos Sturm90De Reest32.31
10.Bart de Bruin90De Vikings32.45
11.Raymond Wielenga91Orca32.48
12.Remco Kamps90DZ&PC33.03
13.Sjouke van Velzen91De Vikings33.30


<< TOP >>
Nr. 14   8 x 50m vrije slag  Dames  2x95/94 ; 4x93/92 ; 2x91/9020-10-2007


Afk./depotTijd
1.Kring Friesland 24:01.39
2.Kring Groningen 144:02.41


Afk./depotTijd
bm.Kring Drenthe4:11.06


<< TOP >>
Nr. 15   8 x 50m vrije slag  Heren  2x95/94 ; 4x93/92 ; 2x91/9020-10-2007


Afk./depotTijd
1.Kring Friesland 13:38.11
2.Kring Groningen 153:44.79


Afk./depotTijd
bm.Kring Drenthe3:51.97


<< TOP >>
Nr. 16   200m wisselslag  Heren  Senioren20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee2:17.98
2.Dennis Wijbenga90Stadskanaal2:18.47
3.Tjarko Dijkstra90Trivia2:18.82
4.Timon Evenhuis90Trivia2:19.87
5.Jappie Jongsma92De Granaet2:25.88
6.Thomas Veltman92De Granaet2:27.00
7.Hans Westerhoff85Ritola2:27.15
8.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee2:32.31
9.Rudie Kirkenier90DZ&PC2:32.61
10.Eric Oord91HZ&PC Heerenvee2:33.42


<< TOP >>
Nr. 17   100m schoolslag  Dames  Junioren 2 en later20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Meijer94Appingedam1:23.95
2.Rosanne Schoonbeek94Haren1:26.75
3.Liza Salverda95Orca1:27.97
4.Sanne Zijlstra94DZ&PC1:28.96
5.Minke Betten94DZ&PC1:29.32
6.Nynke Dijkstra95HZ&PC Heerenvee1:30.71
7.Kristel Hormann96De Spatters1:31.61
8.Jessie Smeding95De Vikings1:32.68
9.Sanne Scheltes94Najade1:33.40
10.Tineke Wind94DZ&PC1:35.47
11.Daniëlle Vrieling96De Spatters1:46.37
dis.Anoeska Wonder96De Spatters1:36.45
sd  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Nr. 18   100m schoolslag  Heren  Junioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Stefan Petersen94Oldambt1:20.25
2.Roy Zuidema94Stadskanaal1:21.04
3.Ramon Fredrik94Wetterwille1:23.82
4.Jonathan Rozema95DZ&PC1:24.97
5.Maarten Moorman94De Pinquin1:25.56
6.Geert Jan Rozeboom95Trivia1:25.98
7.Richard Hovenkamp94De Spatters1:26.50
8.Myrdin Willemse95Orca1:26.59
9.Bram ter Ellen94De Vikings1:27.20
10.Tim vd Meulen94GZVW1:28.22
11.Ruben Rozeboom95Trivia1:29.30
12.Rudie Nauta94Middelsé1:29.68
13.Robert Westerdijk94Neptunia'241:30.63
14.Mitchell Beugels94De Spatters1:33.40
15.Rowan Keen95Borger1:38.39


<< TOP >>
Nr. 19   50m vlinderslag  Dames  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenvee32.13
2.Fraukje Puts92Oldambt33.59
3.Inge Zijlstra93De Granaet34.63
4.Irene Lunter93De Reest34.96
5.Grytsje Lanting93Middelsé34.99
6.Lotte Nienhuis92Avéna37.41
7.Annelies Rijstenberg93Ritola37.66
8.Eline Haandrikman92De Spatters38.04
9.Amarens Gaikema92DZ&PC42.11


<< TOP >>
Nr. 20   50m vlinderslag  Heren  Junioren 3 en 420-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Aydin Hummel92ZCNF'3428.92
2.Jappie Jongsma92De Granaet28.96
3.Dennis Bos92HZ&PC Heerenvee29.00
4.Roy Smeenge93Vridelo30.08
5.Johan Wijts92Wetterwille30.41
6.Bernd Kobesen93Nova30.82
7.Desmond Drijfhout92ZENO31.03
8.Sven Alkema93De Vikings33.12
9.Kevin Meinders93De Spatters33.59
10.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenvee33.98
11.Maxiem Wagenaar93Ritola37.24


<< TOP >>
Nr. 21   100m vrije slag  Dames  Senioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Wiepkje Venema90HZ&PC Heerenvee1:03.88
2.Nicky de Wilde90DZ&PC1:04.91
3.Simone van de Wal91DZ&PC1:05.70
4.Joyce Koster90Stadskanaal1:06.33
5.Rixt Zijlstra91De Granaet1:07.00
6.Rianne Hooiveld90Bubble1:07.46
7.Myrthe Talsma91Trivia1:08.11
8.Yolanda Schoo91De Skelp1:08.85
9.Maaike Karsten91DZ&PC1:10.14
10.Christien Lunter91De Reest1:12.32


<< TOP >>
Nr. 22   100m vrije slag  Heren  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Tjarko Dijkstra90Trivia55.92
2.Lars Hamming90Vridelo56.64
3.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenvee56.95
4.Tim Weerkamp90Trivia57.36
5.Remco Kamps90DZ&PC57.39
6.Niels Blauw90Nova58.18
7.Bart de Bruin90De Vikings58.79
8.Herman Hofman90Aqua'6859.08
9.Pepijn Stenveld90Aqua'681:00.14
10.Rick Mooij91HZ&PC Heerenvee1:01.10
11.Sjouke van Velzen91De Vikings1:03.04
12.Marlon Jansen91Orca1:04.60


<< TOP >>
Nr. 23   50m rugslag  Dames  Junioren 2 en later20-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Grace Vrieling94Trivia33.86
2.Yvette Meijer94Appingedam34.89
3.Marije Oosterhuis95Eemsrobben35.30
4.Irene Wolbers94De Valken35.46
5.Cynthia van Beusekom95Trivia35.63
6.Femke Groos94DZ&PC36.24
7.Rixt Veldkamp94Oldambt36.30
8.Aukje Zwart94Avéna36.32
9.Monique Struik95Ritola37.42
10.Manon Oortwijn94Bubble37.79
11.Tineke Wind94DZ&PC37.98
12.Christina van der Laan95Ritola38.59
13.Alien Schievink94Wetterwille40.46
14.Daniëlle Vrieling96De Spatters42.35
15.Kristel Hormann96De Spatters49.94
dis.Sanne Zijlstra94DZ&PC39.77
rc  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Nr. 24   50m rugslag  Heren  Junioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Willem Kees Roos94De Vikings31.84
2.Maarten Moorman94De Pinquin34.11
3.Roy Zuidema94Stadskanaal35.43
4.Mark Schouten94Eemsrobben35.50
5.Maiko Postma94DZ&PC35.56
6.Jorick van der Vlag94Borger37.54
7.Mario Engelbertink94HZ&PC Heerenvee37.87
8.Erik Nijholt94ZCNF'3438.17
9.Bram ter Ellen94De Vikings39.69
10.Rudie Nauta94Middelsé39.85
11.Rowan Keen95Borger41.44
12.Mitchell Beugels94De Spatters42.29


<< TOP >>
Nr. 25   100m schoolslag  Dames  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Marloes Jeuring92Stadskanaal1:23.57
2.Josephine Meerman93DZ&PC1:24.47
3.Annelinde Veldman93Appingedam1:24.90
4.Leonie Nijenhuis92De Reest1:26.57
5.Jose Sijbring93De Pinquin1:26.84
6.Amarens Gaikema92DZ&PC1:27.22
7.Marijke Pras92GZVW1:27.59
8.Lotte Nienhuis92Avéna1:27.99
9.Liesbeth Wiersma92HZ&PC Heerenvee1:32.84
10.Eline Haandrikman92De Spatters1:37.00
11.Irene Lunter93De Reest1:43.72


<< TOP >>
Nr. 26   100m schoolslag  Heren  Junioren 3 en 420-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Ward van Rijssen92Trivia1:11.68
2.Thomas Veltman92De Granaet1:11.93
3.Jappie Jongsma92De Granaet1:12.28
4.Maurits Muthert92Stadskanaal1:14.18
5.Bernd Kobesen93Nova1:15.83
6.Tom Moesker92Appingedam1:17.83
7.Gijs Gertsen93De Vikings1:18.91
8.Aydin Hummel92ZCNF'341:18.94
9.Wouter Sikma93Neptunia'241:18.97
10.Leo van Adrichem93De Pinquin1:19.81
11.Erik de Nijs92De Vikings1:20.25
12.Roy Smeenge93Vridelo1:20.72
13.Taco Wonder93De Spatters1:24.22
14.Kevin Meinders93De Spatters1:26.20
15.Maxiem Wagenaar93Ritola1:31.19


<< TOP >>
Nr. 27   50m vlinderslag  Dames  Senioren 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Rixt Zijlstra91De Granaet32.02
2.Winnie Timans91Eemsrobben32.38
3.Gerbranda Beijaard90De Granaet32.41
4.Simone van de Wal91DZ&PC32.42
5.Rianne Hooiveld90Bubble33.26
6.Wiepkje Venema90HZ&PC Heerenvee33.27
7.Christien Lunter91De Reest33.48
8.Maaike Karsten91DZ&PC33.72
9.Joyce Koster90Stadskanaal34.83


<< TOP >>
Nr. 28   50m vlinderslag  Heren  Jeugd 1 en 220-10-2007


Jr.Afk./depotTijd
1.Lars Hamming90Vridelo29.46
2.Rick Mooij91HZ&PC Heerenvee29.64
3.Herman Hofman90Aqua'6829.68
4.Niels Blauw90Nova29.75
5.Mike Bakker90Appingedam29.89
6.Remco Kamps90DZ&PC29.97
7.Raymond Wielenga91Orca30.78
8.Koos Sturm90De Reest31.60
9.Pepijn Stenveld90Aqua'6832.72
10.Sjouke van Velzen91De Vikings33.80
11.Eric Oord91HZ&PC Heerenvee34.24
12.Marlon Jansen91Orca37.60


<< TOP >>
Nr. 29   4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  12-13 jaar  ( J/M/J/M )20-10-2007


Afk./depotTijd
1.Kring Friesland 12:20.44
2.Kring Drenthe2:30.92
3.Kring Groningen 292:36.62


<< TOP >>
Nr. 30   4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  14-15 jaar  ( J/M/J/M )20-10-2007


Afk./depotTijd
1.Kring Friesland 22:09.60
2.Kring Groningen 302:13.10
3.Kring Drenthe2:24.89


<< TOP >>
Nr. 31   4 x 50m wisselslag  Gemengd  Mixed  16-17 jaar  ( J/M/J/M )20-10-2007


Afk./depotTijd
1.Kring Friesland 32:08.71
2.Kring Groningen 312:09.89
3.Kring Drenthe2:13.83