Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2007/2008 deel 3 Zaandam
Zaandam, 20.1.2008


Programmanr. 1
20.1.08 - 13:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:46.6598006991:42.21
2.Bradley SapA.Z.V.D.1:41.5698010271:42.51
3.Simon de GrootRapido '821:44.0298007171:43.94
4.Martijn de LeeuwRapido '821:47.5198007151:46.31
5.Jeljer AldershofRapido '821:51.9698007191:47.11
6.Robin SchulteRapido '821:49.2198007911:48.64
7.Dirk BeukersNva/HhcNT98021091:48.93
8.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:50.5698004931:49.44
9.Sean TuinstraOezaNT98016851:55.38
10.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT99007132:01.16
11.Shai DataukerA.Z.V.D.2:00.0298018192:01.90
12.Sven MartensKZC2:01.5098014452:03.11
13.Job de WitOeza2:02.7198016832:05.81
DISAdam EijerZaanstad (SG)NT9900673
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 2
20.1.08 - 13:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne BerendrechtZaanstad (SG)1:36.7599007821:31.40
2.Nikita VosHpc1:39.9199003561:38.03
3.Isabel PuntA.Z.V.D.1:39.2999014041:43.75
4.Femke StevensZaanstad (SG)NT99015461:48.78
AFGEMNikki BernardsRapido '821:41.909900810


<< TOP >>
Programmanr. 3
20.1.08 - 13:10
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt3:30.2797012873:08.21
50m:42.62200m:3:08.21
2.David van GroenHpcNT97013413:12.96
50m:46.82200m:3:12.96
3.Stan BlokRapido '82NT97005693:24.75
50m:45.68200m:3:24.75
4.Roy van der WoudeRapido '82NT97005793:28.61
50m:49.31200m:3:28.61
5.Justin SpaansZaanstad (SG)NT97009133:32.25
50m:51.09200m:3:32.25
6.David Veen, van derAquafitNT97020753:34.41
50m:54.02200m:3:34.41
7.Chris DekkerZaanstad (SG)NT97009153:34.86
50m:47.18200m:3:34.86
8.Koen de JongZaanstad (SG)NT97003473:42.21
50m:59.14200m:3:42.21
9.Timo HuitengaRapido '82NT97023173:56.10
50m:1:04.25200m:3:56.10
10.Bram KooiZaanstad (SG)NT97009793:58.77
50m:1:00.18200m:3:58.77
11.Ilmar DennebosZaanstad (SG)NT97012214:04.86
50m:54.75200m:4:04.86
12.Clim KerssensKZC4:12.0097028944:10.59
50m:54.58200m:4:10.59
DISRyan SnelderwaardZaanstad (SG)NT97012353:46.85
VN - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren.
50m:55.37200m:3:46.85
DISMatthijs EngelkesRapido '82NT97023153:58.71
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:02.53200m:3:58.71


<< TOP >>
Programmanr. 4
20.1.08 - 13:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenZaanstad (SG)1:42.3198000681:38.26
2.Serena StelAquafit1:47.0398015281:40.72
3.Anne NoomZaanstad (SG)1:47.3498000621:44.22
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:50.6298010641:46.46
5.Anouk van DamHpc1:50.9098000321:49.58
6.Lisa BrantjesKZC1:50.2098009501:52.05
7.Franka RotterdamZaanstad (SG)NT98006501:56.14
8.Melina KnolZaanstad (SG)NT98022321:57.74
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010621:58.72FJ 1
10.Charlotte op den VeldeZaanstad (SG)NT98agvCodV1:58.72FJ 2
11.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:58.3998020361:59.91
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT98006522:00.51
13.Anouk DijkmanKZC1:52.8098015182:01.06
14.Carmen BleekerZaanstad (SG)NT98020522:02.65
DISCarmen MeyerHpc2:06.1598002022:01.85
SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
DISFleur BonkerkZaanstad (SG)NT98agvFB2:02.36
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
20.1.08 - 13:25
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim WalstockHpc1:32.6896014931:23.45
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:24.7496004451:24.18
3.Kevin SchaafRapido '821:32.6396026031:28.07
4.Erno SnoekZaanstad (SG)1:30.9296009251:29.11
5.Ruben SapA.Z.V.D.1:33.6596011451:33.12
6.Tom GoossensRapido '821:41.2296013351:34.62
7.Corne BorstOeza1:39.6496023351:36.92
8.Allard de VriesOeza1:42.0496023371:37.02
9.Kevin MenagieZaanstad (SG)1:40.0096009331:40.83
10.Sander KroepRapido '821:42.4596013891:42.44
11.Matthijs FleumerZaanstad (SG)NT96032731:46.61
12.Danny SchmidtZaanstad (SG)2:01.1496023111:49.22
DISJaimy Paul BernardsRapido '821:56.649601957
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 6
20.1.08 - 13:30
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)1:35.4497006821:30.32
2.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)1:37.0397017261:35.43
3.Fabiënne KerkhoffRapido '821:42.2297012901:38.50
4.Yara TumpZaanstad (SG)1:42.6997005481:39.26
5.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:47.9897006841:40.62
6.Jade BroekA.Z.V.D.1:45.7197023001:41.06
7.Jill JansenRapido '821:43.9497001701:41.16
8.Daphne WassenaarZaanstad (SG)NT97036061:41.37
9.Caitlin SmithDe Zeeschuimers1:46.6697011001:41.41
10.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:47.6197035661:43.77
11.Lotte VensZaanstad (SG)1:51.7197000441:43.84
12.Tori GijzenRapido '821:50.0597031661:46.28FJ 1
13.Sylle HoogeveenHpc1:49.6397031801:46.28FJ 2
14.Demi KoelemeijZaanstad (SG)1:44.6097017241:46.57
15.Charlotte JongebloetDe ZeeschuimersNT97011021:46.65
16.Chantal BeyerHpc1:47.1197008841:49.20
17.Linda BöhmRapido '821:51.8197031641:50.60
18.Lisanne GrulOezaNT97044061:53.89
19.Rachelle ReijsooRapido '822:04.5497028101:57.23
20.Elise DekkerZaanstad (SG)1:54.0197009761:57.83
21.Samira MijnenZaanstad (SG)1:58.5897013201:58.18
22.Dawn BosmaA.Z.V.D.2:11.4797038641:58.54
23.Nina van DammeRapido '82NT97043822:04.06
24.Rosa WesterborgKZC1:58.0197029662:09.81
DISBente RoggeZaanstad (SG)1:47.5697015361:44.60
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISIlse SteenZaanstad (SG)NT97031302:00.00
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
20.1.08 - 13:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike ter HorstDe Zeeschuimers2:12.5594027852:12.34
2.Michael van DamHpc2:22.8294015012:15.86
3.Sjors LieverstZaanstad (SG)2:27.4995013892:20.32
4.Lars KerkhoffRapido '822:26.0495010072:25.82
5.Menno SchaeferRapido '822:33.0094024612:26.18
6.Jesse MeyerZaanstad (SG)2:41.6094036332:32.74
7.Maarten van der ParkZaanstad (SG)2:43.0094028012:34.50
8.Denzel KrommendamDwt3:06.1394042972:41.28
9.Jeroen BraspenningHpc2:43.6095028132:42.20
10.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)3:02.7895039132:56.32
11.Sammie LeijenAquafit2:58.3994026392:57.68
12.Soufiane RidouaniDwt3:14.8294035873:06.38
13.Djurre HoogeveenHpcNT95045713:07.87
14.Govert van ZijlRapido '823:20.0195019853:12.00
15.Arno GarstmanAquafit3:23.2395011493:23.23
16.Kevin PhilippoHpc3:44.8295046343:45.79
NGGene O'NeillHpc3:02.289503709


<< TOP >>
Programmanr. 8
20.1.08 - 13:50
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee VermeulenZaanstad (SG)2:22.8596006782:21.94
2.Daisy KoningDe Zeeschuimers2:33.0595003142:28.53
3.Kimberly MijnenZaanstad (SG)2:35.8795036442:29.68
4.Sanne BommerZaanstad (SG)2:31.3695011322:30.98
5.Irene TeuferOeza2:33.1496023402:32.38
6.Britt JansenRapido '822:38.1595005262:33.93
7.Femke AanZaanstad (SG)2:37.8996014982:34.75
8.Amber RuigZaanstad (SG)2:46.7296032402:35.03
9.Lola HolsboerDe Zeeschuimers2:41.0796015542:37.05
10.Brenda ZwarthoedOeza2:44.6496049382:39.51
11.Lindsey ReijsooRapido '822:52.6996030782:44.26
12.Shannon AdemaA.Z.V.D.2:43.0996014222:44.47
13.Dana van der ZeeRapido '822:45.6195005322:44.65
14.Melissa EliveldRapido '822:44.4595005242:44.74
15.Teresa PuntA.Z.V.D.2:52.4596030742:51.93
16.Sanne PetersRapido '822:59.2095035282:54.96
17.Samara LeijenAquafit3:14.7496007983:02.13
18.Roos VredenburgOeza3:15.5795046183:04.20
19.Eline den BraveZaanstad (SG)3:10.1596016823:04.81
20.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:15.0495054543:04.95
21.Arianne HendriksZaanstad (SG)3:08.1095030283:05.31
22.Rianne BoumaAquafitNT95046163:07.56
23.Tessa LoogmanRapido '823:24.5896015043:10.78
24.Anne BraaijNva/Hhc3:16.0995057023:13.26
25.Anne GroenOeza3:30.7595059963:13.66
26.Mandy v.d. LindenHpc3:18.5396006383:14.50
27.Kim SpanjaartNva/Hhc3:38.3396033023:23.99
28.Daphne LaanAquafit3:16.2896006883:24.50
29.Noortje RotterdamZaanstad (SG)3:41.6996032183:31.46
30.Elsemieke van de NesDwt3:50.7595058483:35.36
31.Sanne BeukersNva/Hhc3:58.9895059723:50.48
32.Lara van DammeRapido '82NT95060543:55.22
NG.ZAJamie Lee BronZaanstad (SG)NT9506020
NGJikke van den EndeDwtNT9505508
NGLinda SinkeldamKZC3:02.209505918


<< TOP >>
Programmanr. 9
20.1.08 - 14:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)NT980069947.46
2.Martijn de LeeuwRapido '8252.07980071547.87
3.Bradley SapA.Z.V.D.1:01.14980102748.18
4.Simon de GrootRapido '8254.45980071748.45
5.Robin SchulteRapido '821:00.07980079149.88
6.Ingmar BakkerA.Z.V.D.52.10980049350.21
7.Job de WitOeza51.43980168352.90
8.Shai DataukerA.Z.V.D.NT980181957.06
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT990071359.71
10.Dirk BeukersNva/HhcNT98021091:01.50
11.Jeljer AldershofRapido '821:09.9498007191:03.65
12.Adam EijerZaanstad (SG)NT99006731:12.22
DISSven MartensKZC1:15.0098014451:07.15
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSean TuinstraOezaNT98016851:10.12
VN - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren.


<< TOP >>
Programmanr. 10
20.1.08 - 14:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne BerendrechtZaanstad (SG)1:47.5199007821:44.97
2.Nikita VosHpc2:01.0799003561:46.63
3.Isabel PuntA.Z.V.D.1:55.8799014041:56.25
DISFemke StevensZaanstad (SG)NT9901546
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMNikki BernardsRapido '821:55.879900810


<< TOP >>
Programmanr. 11
20.1.08 - 14:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt1:16.0897012871:14.86
2.David van GroenHpc1:19.1097013411:17.13
3.David Veen, van derAquafit1:29.0397020751:24.60
4.Stan BlokRapido '821:31.9697005691:25.04
5.Chris DekkerZaanstad (SG)1:28.9097009151:27.19
6.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)1:34.2397012351:29.55
7.Roy van der WoudeRapido '821:29.3397005791:29.95
8.Justin SpaansZaanstad (SG)1:33.5697009131:30.20
9.Timo HuitengaRapido '821:39.6497023171:36.01
10.Ilmar DennebosZaanstad (SG)1:33.7697012211:39.97
11.Bram KooiZaanstad (SG)1:45.2597009791:42.14
12.Matthijs EngelkesRapido '821:40.7497023151:43.05
13.Clim KerssensKZC1:55.2097028941:49.03
DISKoen de JongZaanstad (SG)1:32.719700347
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 12
20.1.08 - 14:20
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenZaanstad (SG)1:28.0398000681:28.86
2.Anouk van DamHpc1:35.4598000321:30.89
3.Serena StelAquafit1:37.5498015281:31.26
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:39.5198010641:34.66
5.Anne NoomZaanstad (SG)1:45.4798000621:37.67
6.Lisa BrantjesKZC1:39.4498009501:38.45
7.Carmen MeyerHpc1:48.4098002021:43.64
8.Melina KnolZaanstad (SG)NT98022321:47.60
9.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:53.4098020361:50.59
10.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT98agvFB1:51.60
11.Franka RotterdamZaanstad (SG)NT98006501:53.77
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT98006521:55.27
13.Anouk DijkmanKZC1:51.4598015181:58.49
DISCarmen BleekerZaanstad (SG)NT9802052
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISKelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010621:52.15
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCharlotte op den VeldeZaanstad (SG)NT98agvCodV2:02.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 13
20.1.08 - 14:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim WalstockHpc6:56.4996014935:41.29
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.6:28.6396004455:42.06
3.Erno SnoekZaanstad (SG)6:12.5196009256:07.69
4.Kevin SchaafRapido '826:16.8696026036:17.62
5.Ruben SapA.Z.V.D.6:25.4596011456:20.74
6.Sander KroepRapido '826:53.1196013896:42.34
7.Allard de VriesOezaNT96023376:52.89
8.Kevin MenagieZaanstad (SG)NT96009336:53.00
9.Corne BorstOezaNT96023356:53.81
10.Tom GoossensRapido '827:10.8196013356:59.53
11.Matthijs FleumerZaanstad (SG)NT96032737:21.95
12.Jaimy Paul BernardsRapido '82NT96019577:31.39
13.Danny SchmidtZaanstad (SG)NT96023117:52.67


<< TOP >>
Programmanr. 14
20.1.08 - 14:40
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)1:30.9297017261:32.16
2.Caitlin SmithDe ZeeschuimersNT97011001:43.58
3.Bente RoggeZaanstad (SG)NT97015361:45.75
4.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)NT97035661:46.06
5.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)NT97006821:46.40
6.Jill JansenRapido '82NT97001701:46.70
7.Chantal BeyerHpcNT97008841:46.92
8.Yara TumpZaanstad (SG)NT97005481:47.15
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)NT97006841:50.32
10.Demi KoelemeijZaanstad (SG)NT97017241:50.46
11.Lotte VensZaanstad (SG)NT97000441:53.48
12.Elise DekkerZaanstad (SG)1:50.8897009761:53.68
13.Sylle HoogeveenHpcNT97031802:00.53
14.Daphne WassenaarZaanstad (SG)NT97036062:05.13
15.Samira MijnenZaanstad (SG)2:05.2197013202:09.79
16.Nina van DammeRapido '82NT97043822:11.59
17.Fabiënne KerkhoffRapido '82NT97012902:11.98
18.Linda BöhmRapido '82NT97031642:12.67
19.Rachelle ReijsooRapido '82NT97028102:20.58
DISTori GijzenRapido '82NT97031662:11.06
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISRosa WesterborgKZC2:05.8097029662:25.08
VN - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren.


<< TOP >>
Programmanr. 15
20.1.08 - 14:45
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamHpc3:11.1494015013:01.50
2.Sjors LieverstZaanstad (SG)3:01.8695013893:01.94
3.Menno SchaeferRapido '823:08.6094024613:09.50
4.Jesse MeyerZaanstad (SG)3:28.3494036333:12.48
5.Maarten van der ParkZaanstad (SG)3:20.4594028013:12.82
6.Jeroen BraspenningHpc3:25.1195028133:27.33
7.Denzel KrommendamDwtNT94042973:31.09
8.Arno GarstmanAquafit3:37.4595011493:37.87
9.Soufiane RidouaniDwt4:01.4694035873:51.45
10.Sammie LeijenAquafit3:53.2994026393:52.31
11.Djurre HoogeveenHpcNT95045713:54.40
12.Kevin PhilippoHpcNT95046344:54.68
DISJordi BerendrechtZaanstad (SG)4:05.2695039133:49.37
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISGovert van ZijlRapido '824:08.6595019853:50.45
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NGGene O'NeillHpc4:06.189503709
NGLars KerkhoffRapido '823:03.689501007


<< TOP >>
Programmanr. 16
20.1.08 - 15:00
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)3:02.0096032403:00.05
2.Esmee VermeulenZaanstad (SG)3:09.5096006783:03.18
3.Irene TeuferOeza3:07.7496023403:06.47
4.Lindsey ReijsooRapido '823:12.7296030783:12.79
5.Kimberly MijnenZaanstad (SG)3:19.9695036443:16.65
6.Lola HolsboerDe Zeeschuimers3:21.1296015543:18.65
7.Shannon AdemaA.Z.V.D.3:27.8396014223:25.84
8.Britt JansenRapido '823:35.0895005263:31.39
9.Dana van der ZeeRapido '823:30.7595005323:31.66
10.Teresa PuntA.Z.V.D.3:34.0496030743:32.62
11.Melissa EliveldRapido '823:35.4795005243:32.89
12.Femke AanZaanstad (SG)NT96014983:33.33
13.Arianne HendriksZaanstad (SG)3:30.2795030283:34.58
14.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:43.1995054543:38.81
15.Rianne BoumaAquafit3:37.3095046163:40.01
16.Brenda ZwarthoedOeza3:54.0296049383:48.25
17.Roos VredenburgOeza3:43.6495046183:48.96
18.Kim SpanjaartNva/Hhc3:52.8596033023:49.07
19.Daphne LaanAquafit3:51.7796006883:49.19
20.Eline den BraveZaanstad (SG)3:48.1496016823:51.90
21.Tessa LoogmanRapido '824:10.5396015043:52.51
22.Samara LeijenAquafit4:03.0896007983:54.25
23.Anne GroenOeza4:02.9195059963:54.36
24.Elsemieke van de NesDwt4:02.1195058483:54.50
25.Lara van DammeRapido '82NT95060543:57.69
26.Sanne BeukersNva/Hhc4:14.9395059723:58.87
26.Anne BraaijNva/Hhc4:04.5095057023:58.87
28.Mandy v.d. LindenHpc4:07.3796006384:04.55
DISSanne PetersRapido '823:53.1895035283:45.72
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNoortje RotterdamZaanstad (SG)4:01.8996032183:51.50
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAJamie Lee BronZaanstad (SG)NT9506020
NGJikke van den EndeDwtNT9505508
NGLinda SinkeldamKZC3:17.209505918
NGSanne BommerZaanstad (SG)2:58.759501132