Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd 2007/2008 deel 3 Purmerend
Purmerend, 20.1.2008


1 - Speedowedstrijd 2007/2008 deel 3 Purmerend20.1.08 - 15:30


Programmanr. 1
20.1.08 - 15:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:43.6798001751:42.38
2.Rick van ZantenWaterland1:50.4498003511:46.88
3.Martijn de RuiterZv Aquarius1:58.7899000911:56.04FJ 1
4.Thomas HaneveldDAW-Finenzo2:00.4398016311:56.04FJ 2
5.Bas VlugtEd-Vo1:54.0799007271:57.04
6.Frank DekkerDAW-FinenzoNT98011551:58.38
7.Steef HuibertsOude Veer2:00.0998008132:01.79FJ 1
8.Sander KarregatEd-Vo1:57.2898003672:01.79FJ 2
9.Hugo BlomDe Reuring2:04.8698019492:03.95
10.Kees DetermanWaterlandNT99013652:07.84
11.Tim TuijpEd-Vo2:07.7698009752:09.60
12.Brian OtjesZv Aquarius2:02.1799011352:16.18
13.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:12.5200003492:19.51
14.Simon KoopenWZ&PC Purmerend2:20.6298021272:20.31
DISNanne BrugmanWaterlandNT99013672:07.33
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAVito MeijWaterland2:14.739900777
NGBarry van EngeldorpZv Aquarius2:13.029900089


<< TOP >>
Programmanr. 2
20.1.08 - 15:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV de Bron1:44.0099008921:29.82
2.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:51.3999001561:50.82
3.Denice HukemaEd-Vo2:02.2299018441:56.61
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:15.0800004122:10.55


<< TOP >>
Programmanr. 3
20.1.08 - 15:40
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo3:29.5997003513:16.83
2.Daan PruimWaterlandNT97008613:32.40
3.Huib KoenenDe ReuringNT97029133:33.43
4.Victor NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG3:39.5497021773:36.96
5.Sanjay JagroepDAW-FinenzoNT97016253:43.69
6.Kjeld VerhageDAW-FinenzoNT97026373:49.25
7.Danny Fabian GroenWZ&PC PurmerendNT97030333:52.95
8.Nico KarregatEd-VoNT97010013:53.55
9.Davy BarrettNoordkop-Zeemacht SG4:10.0997011153:55.92
10.Jan BoonEZV EnkhuizenNT97005394:00.26
11.Niels van KogelenbergEZV EnkhuizenNT97015554:12.30
DISBeau KneppersOude VeerNT97031573:46.55
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarc DekkerEZV EnkhuizenNT97004713:51.44
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 4
20.1.08 - 15:50
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenWaterland1:53.7198012201:50.90
2.Naomi CohenWaterland1:56.8498012221:52.20
3.Roanne StolkWaterland1:56.5998010021:55.06
4.Silke JonkDAW-FinenzoNT98020421:57.49
5.Maartje FeldbergDAW-Finenzo2:07.3398016201:57.75
6.Benthe Vries deDe ReuringNT98019141:58.47
7.Marielle VijverZ.V.Hoorn-Aurik1:58.8998003361:59.89
8.Merel TolEd-Vo2:12.0198003002:01.33
9.Elvira KorthagenEd-Vo2:09.3998010042:04.78
10.Demy AppelWaterland2:10.2698024242:15.83
DISTarryn MacleodDAW-Finenzo2:10.4498016222:08.34
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
20.1.08 - 15:55
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik1:19.3096007451:17.30
2.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik1:28.4896011851:24.13
3.Yannick VijverZ.V.Hoorn-Aurik1:29.0096004691:24.88
4.Danny BerlemonZ.V.Hoorn-Aurik1:30.5996005271:29.13
5.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:29.2596012431:32.15
6.Jeroen HoebenZ.V.Hoorn-Aurik1:33.3996029551:33.28
7.Rick PeereboomDAW-Finenzo1:34.1496006791:33.40
8.Ruben PeraZ.V.Hoorn-Aurik1:31.3396022491:33.63
9.Jordi KerssensZ.V.Hoorn-Aurik1:32.8496010751:35.22
10.Martijn FalkDAW-Finenzo1:43.7196014571:36.48
11.Koen van EmmerikOude Veer1:45.9396036251:38.26
12.Rik StoelwinderZv Aquarius1:38.6396002391:40.29
13.Jos KalverboerWaterland1:43.9496022411:40.86
14.Niels de JonghZv Aquarius1:49.6496032391:46.48
15.Brian de PagterDAW-Finenzo2:00.4796035851:57.17
DISCarlo KempWZ&PC Purmerend1:24.5596004671:21.41
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHerke BrugmanWaterlandNT96041432:00.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
20.1.08 - 16:00
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:37.5797004681:38.26
2.José VerbeekWZ&PC Purmerend1:39.8597012481:40.55
3.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend1:42.9697038881:42.44
4.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:50.2497029981:44.93
5.Kyla GroeneveldDe Reuring1:54.0397034541:46.56
6.Danielle VisserDe Reuring1:47.7497013461:47.00
7.Annika VaderNoordkop-Zeemacht SG1:53.7097015521:49.16
8.Lonneke van WouwenDAW-FinenzoNT97007621:53.25
9.Isabelle OtteEd-Vo1:54.6997026461:55.82
10.Alicia FurumayaDe Reuring2:00.8497039681:56.50
11.Tami de LangeDAW-FinenzoNT97agvtl1:59.95
12.Annika EpkerZ.V.Hoorn-AurikNT97011882:06.53
NG.ZAKim HiemstraDe Reuring1:54.449703966


<< TOP >>
Programmanr. 7
20.1.08 - 16:05
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo2:21.1095011192:18.33
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend2:29.7995014032:18.75
3.Bryan KroonEd-Vo2:33.6194023412:19.40
4.Gerco KalverboerWaterland2:23.1994002312:19.84
5.Job BoersmaDe Reuring2:42.1995011852:30.39
6.Koen KestingWaterland2:32.0694002252:31.64
7.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:39.9495008912:33.73
8.Glenn SmitDAW-Finenzo2:43.4294015992:36.74
9.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo2:45.2895017472:37.86FJ 1
10.Pepijn JorinkDAW-Finenzo2:50.0695025752:37.86FJ 2
11.Remco TolEd-Vo2:36.5695015052:38.21
12.Paul de GraafWaterland2:47.6095001072:38.49
13.Michel NaporowskiWZ&PC Purmerend2:59.6694021352:38.67
14.Roel AlersWZ&PC Purmerend2:49.5395015932:39.85
15.Remco VisserDe Reuring3:00.9295031852:45.11
16.Eric NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG2:44.7394031032:46.05
17.Christiaan ZwaalNoordkop-Zeemacht SG2:51.5295038812:47.41
18.Thomas FrankeZ.V.Hoorn-Aurik2:52.6794048532:47.70
19.Jasper FalkDAW-Finenzo2:46.8595027852:47.77
20.Jan PeereboomDAW-Finenzo2:52.8695013712:48.70
21.Jordy HuibertsOude VeerNT95022792:50.94
22.Nick HavenaarWaterland2:51.0494002272:51.51
23.Roy KantZV de Bron2:58.7194008192:56.38
24.Sam ButterDAW-Finenzo3:07.9095027832:58.85
25.Matthijs HellenbergZ.V.Hoorn-Aurik3:27.6395014053:17.32
26.Derek van RoonWZ&PC Purmerend4:15.1994052133:19.71
27.Ted BoerkampZv Aquarius4:02.4395046633:34.90
28.Jeffrey SpitsZ.V.Hoorn-Aurik3:49.2395045533:49.20
NGStijn van EssenZ.V.Hoorn-AurikNT9504349


<< TOP >>
Programmanr. 8
20.1.08 - 16:25
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanEd-Vo2:26.2296008622:21.54
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:26.9696003162:22.38
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:29.9195023262:30.07
4.Roxann GeenenDAW-Finenzo2:39.1496015182:34.46
5.Annemiek SuikerDe Reuring2:34.3395016362:35.29
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:39.6996008682:38.93
7.Laura StokxDAW-Finenzo2:48.1296015102:40.86
8.Lara DeulEd-Vo2:51.2496024802:41.56
9.Esmee BontEd-Vo2:38.5395023362:42.66
10.Sabrina van der VisWaterland2:48.9795032982:45.19
11.Janine KroonEd-Vo2:52.7896006002:45.58
12.Sophie PadtDAW-Finenzo2:50.3696015142:46.63
13.Jonna EpkerZ.V.Hoorn-Aurik2:55.7595011962:46.95
14.Tess de BoerDAW-Finenzo2:50.3596015162:47.29
15.Anne van RongenWZ&PC Purmerend3:16.7895012022:47.76
16.Marit VisscherDAW-Finenzo2:46.0796000042:47.95
17.Hilde BoonEZV Enkhuizen2:57.9395026122:48.33
18.Judith OudhuisWaterland2:43.5995044442:49.55
19.Nienke van der ZeeZv AquariusNT96054302:51.50
20.Nadine van/der PolOude VeerNT96037202:51.54
21.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen2:54.4896044262:52.34
22.Rebecca MartensDAW-Finenzo3:07.9396043522:53.26
23.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:59.2995029002:54.35
24.Marcha KempWZ&PC Purmerend2:54.9495048102:54.68
25.Elena PeetersDAW-Finenzo3:07.2496036902:55.42
26.Lisa SchellingerWaterland3:02.0996020062:56.41
27.Renee v.d. BrinkNoordkop-Zeemacht SG2:56.2296027322:56.80
28.Simone DruijfZ.V.Hoorn-Aurik3:19.4895058302:57.19
29.Toet de VriesDe Reuring2:53.5096023302:57.37
30.Denise OtjesZv Aquarius3:06.8296013782:57.94
31.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo3:16.6796033362:58.92
32.Naomi SierEd-Vo3:03.7395035482:59.10
33.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend3:01.2095009222:59.96
34.Nathalie VeldboerDe ReuringNT96011443:00.19
35.Marit van ElsasDAW-Finenzo3:05.5095054063:01.84FJ 1
36.Linsey SchilderEd-Vo3:05.1895040943:01.84FJ 2
37.Ilse MulderDe ReuringNT96046523:02.12
38.Charita FurumayaDe ReuringNT95056103:04.79
39.Carmen DrijfhoutZV de Bron3:15.0695010263:05.54
40.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:01.3896009363:06.60
41.Becky VendelDe ReuringNT96046543:08.07
42.Laura BeekesZ.V.Hoorn-Aurik3:11.4096003543:09.83
43.Yvonne JagerDe ReuringNT95056123:10.77
44.Marijke LippeEZV Enkhuizen3:11.5195033443:14.31
45.Monica SchoutenWaterland3:24.3696028283:24.89
46.Kaylee RuiterZV de Bron3:29.0396019803:24.95
47.Franka BoerkampZv Aquarius3:36.2996044863:37.44
48.Anina JonkerOude VeerNT95050343:46.91
NGAnnemarie OtteEd-Vo3:04.709603810
NGChantal HoogervorstZ.V.Hoorn-Aurik3:09.009603884


<< TOP >>
Programmanr. 9
20.1.08 - 16:50
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo42.80980017541.09
2.Rick van ZantenWaterland40.86980035141.24
3.Tim TuijpEd-Vo43.82980097543.35
4.Martijn de RuiterZv Aquarius50.25990009147.08
5.Thomas HaneveldDAW-Finenzo50.69980163149.06
6.Bas VlugtEd-VoNT990072750.64
7.Sander KarregatEd-Vo55.64980036752.85
8.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT98021271:02.86
9.Brian OtjesZv Aquarius1:20.7699011351:04.03
DISFrank DekkerDAW-FinenzoNT980115555.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISHugo BlomDe ReuringNT980194956.99
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSteef HuibertsOude VeerNT98008131:02.53
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIan van TielWZ&PC PurmerendNT00003491:14.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAVito MeijWaterlandNT9900777
NGBarry van EngeldorpZv AquariusNT9900089


<< TOP >>
Programmanr. 10
20.1.08 - 16:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV de Bron1:48.6399008921:48.94
2.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:59.5299001561:53.29
3.Denice HukemaEd-Vo2:11.4699018442:08.63
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT00004122:13.44


<< TOP >>
Programmanr. 11
20.1.08 - 16:55
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo1:22.1097003511:20.12
2.Victor NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG1:27.5997021771:26.88
3.Huib KoenenDe ReuringNT97029131:30.56
4.Daan PruimWaterland1:27.2197008611:31.13
5.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:34.1697016251:31.60
6.Davy BarrettNoordkop-Zeemacht SG1:36.6797011151:33.66
7.Jan BoonEZV Enkhuizen1:39.4897005391:34.40
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:40.7197030331:34.91
9.Kjeld VerhageDAW-Finenzo1:38.5697026371:35.25
10.Beau KneppersOude Veer1:35.4397031571:40.53
11.Marc DekkerEZV Enkhuizen1:38.9797004711:40.84
12.Nico KarregatEd-Vo1:43.0097010011:40.96
13.Niels van KogelenbergEZV Enkhuizen1:47.8497015551:56.46


<< TOP >>
Programmanr. 12
20.1.08 - 17:00
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenWaterland1:31.2998012201:33.79
2.Naomi CohenWaterland1:34.6498012221:36.96
3.Marielle VijverZ.V.Hoorn-AurikNT98003361:42.44
4.Elvira KorthagenEd-Vo1:48.7098010041:44.94
5.Merel TolEd-Vo1:53.4598003001:45.85
6.Silke JonkDAW-Finenzo1:55.1998020421:47.27
7.Roanne StolkWaterland1:54.1098010021:49.99
8.Maartje FeldbergDAW-Finenzo1:57.9798016201:53.54
9.Demy AppelWaterland2:03.2598024241:57.44
10.Tarryn MacleodDAW-FinenzoNT98016222:00.68
DISBenthe Vries deDe Reuring1:42.8598019141:40.26
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 13
20.1.08 - 17:05
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZ.V.Hoorn-Aurik5:13.6696007455:10.75
2.Thierry FeldZ.V.Hoorn-Aurik5:43.8096011855:28.86
3.Yannick VijverZ.V.Hoorn-Aurik5:44.7296004695:30.29
4.Danny BerlemonZ.V.Hoorn-Aurik5:46.9996005275:35.18
5.Carlo KempWZ&PC Purmerend5:46.3596004675:44.65
6.Bas De LangeEZV Enkhuizen6:17.1096012436:06.11
7.Jordi KerssensZ.V.Hoorn-Aurik6:25.4596010756:12.09
8.Martijn FalkDAW-Finenzo6:38.8296014576:21.98
9.Rick PeereboomDAW-FinenzoNT96006796:33.53
10.Jeroen HoebenZ.V.Hoorn-Aurik6:37.1596029556:40.18
11.Jos KalverboerWaterlandNT96022416:59.23
12.Rik StoelwinderZv AquariusNT96002397:09.29
13.Ruben PeraZ.V.Hoorn-Aurik6:26.7696022497:09.56
14.Brian de PagterDAW-FinenzoNT96035857:26.69
15.Niels de JonghZv AquariusNT96032397:43.76


<< TOP >>
Programmanr. 14
20.1.08 - 17:20
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-FinenzoNT97004681:32.15
2.Danielle VisserDe ReuringNT97013461:51.27
3.Bianca DenekampWZ&PC PurmerendNT97038881:54.03
4.Isabelle OtteEd-VoNT97026461:54.09
5.José VerbeekWZ&PC PurmerendNT97012481:56.25
6.Yvanna ZuurveldDAW-FinenzoNT97029981:58.80
7.Alicia FurumayaDe ReuringNT97039682:03.47
DISKyla GroeneveldDe ReuringNT97034541:57.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnnika EpkerZ.V.Hoorn-AurikNT97011882:32.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAKim HiemstraDe ReuringNT9703966


<< TOP >>
Programmanr. 15
20.1.08 - 17:25
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bryan KroonEd-Vo2:51.5994023412:52.26
2.Gerco KalverboerWaterland2:55.0394002312:52.82
3.Klaas SchouteDAW-Finenzo3:16.2895008913:06.35
4.Ruben TolEd-Vo3:08.8295011193:09.08
5.Paul de GraafWaterland3:14.4895001073:09.09
6.Job BoersmaDe ReuringNT95011853:15.68
7.Glenn SmitDAW-Finenzo3:31.0894015993:16.66
8.Eric NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG3:24.5994031033:18.28
9.Koen KestingWaterland3:07.3494002253:19.27
10.Thomas FrankeZ.V.Hoorn-Aurik3:30.3694048533:23.96
11.Pepijn JorinkDAW-Finenzo3:48.2395025753:31.36
12.Roel AlersWZ&PC Purmerend3:37.0395015933:31.44
13.Derek van RoonWZ&PC Purmerend3:34.8894052133:31.72
14.Roy KantZV de BronNT94008193:33.82
15.Christiaan ZwaalNoordkop-Zeemacht SG3:38.9695038813:37.75
16.Nick HavenaarWaterland4:04.8794002273:43.13
17.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo3:53.0995017473:45.36
18.Sam ButterDAW-Finenzo3:51.2395027833:46.36
19.Jasper FalkDAW-Finenzo3:53.8695027853:46.43
20.Matthijs HellenbergZ.V.Hoorn-Aurik3:44.5795014053:47.41
21.Dave HeshofWZ&PC Purmerend3:36.9595014033:48.40
22.Jordy HuibertsOude VeerNT95022793:50.72
23.Remco VisserDe ReuringNT95031853:54.82
24.Jan PeereboomDAW-Finenzo3:56.2095013714:02.81
25.Ted BoerkampZv Aquarius4:33.4295046634:22.02
26.Jeffrey SpitsZ.V.Hoorn-AurikNT95045534:27.64
NGStijn van EssenZ.V.Hoorn-AurikNT9504349
NGMichel NaporowskiWZ&PC Purmerend3:55.039402135


<< TOP >>
Programmanr. 16
20.1.08 - 17:40
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius3:04.3795023263:02.78
2.Rosa VeermanEd-Vo3:10.4396008623:05.57
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend3:10.1396003163:09.60
4.Marit VisscherDAW-Finenzo3:12.5596000043:10.54
5.Sabrina van der VisWaterland3:19.0195032983:13.69
6.Roxann GeenenDAW-Finenzo3:26.3596015183:14.75
7.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo3:22.1295029003:16.04
8.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend3:19.1796008683:16.47
9.Marcha KempWZ&PC Purmerend3:19.4895048103:18.54
10.Annemiek SuikerDe ReuringNT95016363:21.05
11.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen3:27.0296044263:24.41
12.Laura StokxDAW-Finenzo3:27.6496015103:25.12
13.Janine KroonEd-Vo3:13.7996006003:25.16
14.Yvonne JagerDe Reuring3:32.2595056123:27.41
15.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend3:38.8595009223:30.09
16.Lisa SchellingerWaterland3:36.2296020063:32.56
17.Naomi SierEd-Vo3:35.8895035483:35.05
18.Jonna EpkerZ.V.Hoorn-Aurik3:34.0795011963:35.47
19.Judith OudhuisWaterland3:38.3095044443:37.06
20.Carmen DrijfhoutZV de Bron3:46.9495010263:37.20
21.Esmee BontEd-Vo3:34.0795023363:37.75
22.Lara DeulEd-Vo3:39.5496024803:37.78
23.Nadine van/der PolOude VeerNT96037203:38.34
24.Denise OtjesZv Aquarius3:50.8296013783:38.64FJ 1
25.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:51.3896009363:38.64FJ 2
26.Sophie PadtDAW-Finenzo3:42.4196015143:38.98
27.Tess de BoerDAW-Finenzo3:37.6196015163:39.73
28.Marijke LippeEZV EnkhuizenNT95033443:40.27
29.Ilse MulderDe ReuringNT96046523:40.35
30.Elena PeetersDAW-Finenzo3:53.9696036903:41.62
31.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo3:51.1596033363:41.97
32.Nathalie VeldboerDe ReuringNT96011443:43.15
33.Linsey SchilderEd-Vo3:44.6095040943:44.12
34.Toet de VriesDe ReuringNT96023303:44.26
35.Hilde BoonEZV Enkhuizen3:45.1695026123:46.19
36.Laura BeekesZ.V.Hoorn-Aurik3:54.2496003543:46.87
37.Anina JonkerOude VeerNT95050343:47.35
38.Renee v.d. BrinkNoordkop-Zeemacht SG4:04.2596027323:50.09
39.Kaylee RuiterZV de Bron3:56.4696019803:50.62
40.Rebecca MartensDAW-Finenzo3:56.1996043523:54.01
41.Simone DruijfZ.V.Hoorn-Aurik4:11.5495058303:56.03
42.Becky VendelDe ReuringNT96046544:00.81
43.Charita FurumayaDe ReuringNT95056104:02.11
44.Monica SchoutenWaterland4:17.4396028284:06.40
45.Marit van ElsasDAW-Finenzo4:05.0595054064:09.64
46.Franka BoerkampZv Aquarius4:29.5996044864:38.15
DISNienke van der ZeeZv AquariusNT96054303:39.78
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NGAnnemarie OtteEd-Vo3:47.009603810
NGChantal HoogervorstZ.V.Hoorn-Aurik3:34.569603884