A-Kringkampioenschappen deel 2
Alkmaar, Netherlands,    13-5-2007,     50m-baan
Nr. 12 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 13 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 14 200m rugslag Dames Sen.   Nr. 15 200m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 16 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 17 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 18 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 19 4 x 200m vrije slag Heren Jun 4-   
Nr. 20 4 x 200m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 12   50m schoolslag Dames                             Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Naomi Stens                    93  Zaanstad(SG)        37.00
    2. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend      37.97
    3. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend      38.63
    4. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik         38.70
    5. Nicole Palmboom                91  OEZA                38.82
    6. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         38.89
    7. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)        39.59
    8. Nadia du Fossé                 94  HPC                 39.73
    9. Helena La                      95  Hoorn–Aurik         39.95
   10. Daniëlle de Groot              93  OEZA                40.32
   11. Miranda Schaap                 92  DeZeeschuimers      40.77
   12. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend      40.80
   13. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik         41.04
   14. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend      41.32
   15. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            41.45
       Neeltje Winkler                94  Rapido'82           41.45
   17. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend      41.60
   18. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         41.95
   19. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        42.19
   20. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo         42.47
   21. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         42.51
   22. Lieke Bosman                   93  EZV                 42.67
   23. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius            42.77
   24. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik         42.85
   25. Marjolein Vink                 93  OEZA                43.05
   26. Fabiën Hogema                  93  OEZA                44.11
       Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend      44.11



Nr. 12   50m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roos Burmanje                  87  HPC                 37.56
    2. Milenka Bakker                 90  AZVD                38.62
    3. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik         38.78
    4. Evelien Kok                    90  AZVD                38.86
    5. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo         40.25
    6. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     40.68
    7. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     41.11
    8. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         41.50
    9. Ellen Smit                     87  EZV                 42.02



TOP
Nr. 13   50m rugslag Heren                                Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wouter Breton                  89  Aquarius            29.57
    2. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     29.84
    3. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik         29.98
    4. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         30.44
    5. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         30.66
    6. Martin Vink                    89  HPC                 30.73
    7. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        30.88
    8. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        31.84
    9. Wouter Allard                  90  Rapido'82           31.92
   10. Fred Bond                      89  Ed-Vo               31.97
   11. Kees de Visser                 91  ORZC'96(SG)         31.98
   12. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        32.06
       Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)        32.06
   14. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo         32.10
   15. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      32.46
   16. Maikel van Schaik              89  AZVD                32.48
   17. Marco de Visser                89  ORZC'96(SG)         32.50
   18. Stefan Bouwman                 91  Waterland           32.70
   19. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         32.82
   20. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo         32.92
   21. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)         33.12
   22. Tim de Graaf                   92  Waterland           33.45
   23. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         34.13
   24. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        34.26
   25. Timo v.d. Veen                 91  HPC                 34.34
   26. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)        34.37
   27. Martijn van Tricht             91  Aquarius            34.39
   28. Jeffrey Appel                  92  Waterland           35.31
   29. Jorrick Druyven                94  OEZA                36.34



Nr. 13   50m rugslag Heren                                   Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         28.45
    2. Paul Oudendijk                 81  OEZA                30.15
    3. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         30.37
    4. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo         30.39
    5. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      30.54
    6. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend      30.73
    7. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac     31.11
    8. Jordy Kok                      87  Waterland           31.64
    9. Kristiaan Lenos                83  HPC                 31.89
   10. Quintin Trausel                87  AZVD                32.26
   11. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         32.52
   12. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo         32.58
   13. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         33.15
   14. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      33.83



TOP
Nr. 14   200m rugslag Dames                                   Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       2:50.13
    2. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          2:50.91
    3. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik       2:55.76



Nr. 14   200m rugslag Dames                                   Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:37.69
    2. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:41.62
    3. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    2:48.32
    4. Lisa Koster                    94  OEZA              2:50.30
    5. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:52.55
    6. Linda Crok                     94  OEZA              2:53.59
    7. Linda Abu El Hassan            94  HPC               2:56.63
    8. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       2:58.30
    9. Danique Mallon                 94  OEZA              3:02.98
   10. Marsha Spaans                  94  Zaanstad(SG)      3:05.97



Nr. 14   200m rugslag Dames                                   Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       2:32.14
    2. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      2:41.87
    3. Anouk Nulkes                   93  DWT               2:48.43
    4. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          2:51.02
    5. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik       2:51.46
    6. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:55.66



Nr. 14   200m rugslag Dames                                        Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:44.32
    2. Chantalle van der Fluit        92  DAW-Finenzo       2:53.96
    3. Iris Niesten                   92  OEZA              2:57.81
    4. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    3:01.78



Nr. 14   200m rugslag Dames                                        Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   2:41.28
    2. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      2:43.54
    3. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:45.52
    4. Ingrid Jongert                 91  AZVD              2:49.09
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    2:59.53



Nr. 14   200m rugslag Dames                                  Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       2:37.08
    2. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:44.15
    3. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik       2:44.62
    4. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       2:46.17
    5. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   2:46.50
    6. Roos Burmanje                  87  HPC               2:47.46
    7. Ellen Smit                     87  EZV               2:50.03



TOP
Nr. 15   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jorrick Druyven                94  OEZA              2:45.68
        1:18.91  2:45.68 
    2. Michael van Dam                94  HPC               2:51.25
        1:22.46  2:51.25 
    3. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik       2:57.25
        2:57.25 
    4. Koen Kesting                   94  Waterland         3:15.71
        1:35.39  3:15.71 
  dis. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       3:36.52
        1:32.42  3:36.52 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marcel Schouten                93  Rapido'82         2:37.69
        1:14.44  2:37.69 
    2. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      2:45.32
        2:45.32 
    3. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    2:51.76
        1:15.94  2:51.76 
    4. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       3:02.81
        1:25.71  3:02.81 
    5. Nick Venema                    93  Waterland         3:14.89
        1:29.79  3:14.89 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             2:45.72
        2:45.72 
    2. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik       2:46.41
        1:15.31  2:46.41 
    3. João Schilder                  92  Waterland         2:49.88
        1:19.59  2:49.88 
    4. Jeffrey Appel                  92  Waterland         2:54.26
        1:21.88  2:54.26 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                               Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   2:30.25
        1:07.77  2:30.25 
    2. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:32.83
        1:10.42  2:32.83 
    3. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       2:35.20
        1:10.18  2:35.20 
    4. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:36.36
        1:11.92  2:36.36 
    5. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       2:48.35
        1:18.58  2:48.35 
    6. Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik       2:48.79
        1:16.69  2:48.79 
    7. Timo v.d. Veen                 91  HPC               2:52.86
        1:14.86  2:52.86 
    8. Ferry Kemmeren                 91  OEZA              2:53.27
        1:14.04  2:53.27 
    9. Kristian Stam                  91  Zaanstad(SG)      2:55.10
        1:22.91  2:55.10 
   10. Martijn Gras                   91  Zaanstad(SG)      3:17.43
        1:27.68  3:17.43 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ger Sevenhuijsen               90  ORZC'96(SG)       2:48.23
        2:48.23 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                                    Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik       2:29.28
        2:29.28 
    2. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       2:43.87
        1:15.62  2:43.87 



Nr. 15   200m vlinderslag Heren                              Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       2:17.84
        1:04.37  2:17.84 
    2. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    2:19.64
        1:02.19  2:19.64 
    3. Daan Glorie                    88  OEZA              2:23.62
        1:09.46  2:23.62 
    4. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo       2:25.64
        1:05.89  2:25.64 
    5. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend    2:27.91
        1:06.09  2:27.91 
    6. Kristiaan Lenos                83  HPC               2:36.72
        2:36.72 
    7. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik       2:37.80
        1:13.74  2:37.80 
    8. Yorick van Tricht              87  Aquarius          2:39.11
        1:13.68  2:39.11 
    9. Rene de Boer                   64  DAW-Finenzo       2:40.22
        1:15.22  2:40.22 
   10. Jordy Kok                      87  Waterland         2:41.40
        1:10.72  2:41.40 
   11. Jory van der Gracht            87  OEZA              2:42.49
        1:15.58  2:42.49 
   12. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       2:42.88
        1:15.46  2:42.88 
   13. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       2:53.80
        1:11.36  2:53.80 
  dis. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo



TOP
Nr. 16   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)       1:18.98
    2. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       1:19.75
    3. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers    1:25.29
    4. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik       1:26.55
    5. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)      1:28.96
    6. Dana van der Zee               95  Rapido'82         1:31.64
    7. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo       1:36.29



Nr. 16   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cleo Denise Bol                94  WZ&PCPurmerend    1:17.54
    2. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:18.12     2
    3. Pascalle Spiekerman            94  WZ&PCPurmerend    1:22.02
    4. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    1:24.32
    5. Danique Mallon                 94  OEZA              1:24.76
    6. Ellen Kuijper                  94  NVA/HHC           1:25.13
    7. Kim Luyken                     94  Aquarius          1:28.39
    8. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:32.00



Nr. 16   100m vlinderslag Dames                               Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       1:06.00
    2. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik       1:12.58
    3. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik       1:13.38
    4. Daniëlle de Groot              93  OEZA              1:17.63
    5. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:18.38
    6. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:19.42
    7. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       1:20.64
    8. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    1:20.74
    9. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          1:24.94
   10. Romy Willemsen                 93  AZVD              1:26.16
   11. Anouk Nulkes                   93  DWT               1:26.26
   12. Anne-Marie Molenaar            93  ORZC'96(SG)       1:26.37



Nr. 16   100m vlinderslag Dames                                    Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:14.61
    2. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    1:29.11



Nr. 16   100m vlinderslag Dames                                    Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      1:11.86
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:12.69
    3. Nicole Palmboom                91  OEZA              1:15.80
    4. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac   1:16.06
    5. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    1:20.09
    6. Sanne Essers                   91  OEZA              1:21.06
    7. Cathy Kalverboer               91  Waterland         1:21.83
    8. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:22.39
    9. Ingrid Jongert                 91  AZVD              1:25.08



Nr. 16   100m vlinderslag Dames                              Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       1:12.26
    2. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik       1:13.26
    3. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac   1:14.59
    4. Lidewij Vink                   90  OEZA              1:16.13
    5. Evelien Kok                    90  AZVD              1:16.95
    6. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       1:17.54
    7. Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik       1:18.12     1
    8. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:18.59
    9. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   1:19.29
   10. Ilse Schaap                    90  DeZeeschuimers    1:20.47
   11. Ellen Smit                     87  EZV               1:20.57
   12. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:21.16



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roberto Visser                 94  Aquarius          1:04.48
    2. Jorrick Druyven                94  OEZA              1:04.77     2
    3. Michael van Dam                94  HPC               1:07.10
    4. Gerco Kalverboer               94  Waterland         1:07.22
    5. Menno Spataro                  94  EZV               1:08.26
    6. Frank van der Wolff            94  Hoorn–Aurik       1:10.01
    7. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       1:11.20
    8. Bryan Kroon                    94  Ed-Vo             1:12.67



Nr. 17   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:02.18
    2. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:02.45     1
    3. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:02.96
    4. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:03.76
    5. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:04.36
    6. Marcel Schouten                93  Rapido'82         1:04.77     1
    7. Nick Venema                    93  Waterland         1:06.56
    8. Camiel Landheer                93  AZVD              1:06.78



Nr. 17   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sverre Eschweiler              92  Hoorn–Aurik         58.27
    2. Kees Veerman                   92  Ed-Vo             1:00.82
    3. Tim de Graaf                   92  Waterland         1:01.19
    4. Jeffrey Appel                  92  Waterland         1:01.48
    5. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          1:02.98
    6. João Schilder                  92  Waterland         1:03.14



Nr. 17   100m vrije slag Heren                                Jongens Junioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     55.66     2
    2. Richard Kras                   91  DeZeeschuimers      58.59     2
    3. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      58.92
    4. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         59.02
    5. Shane Zoer                     91  EZV               1:00.28
    6. Stefan Bouwman                 91  Waterland         1:00.65
    7. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:00.98
    8. Pieter Crok                    91  OEZA              1:01.02
    9. Chris Al                       91  Hoorn–Aurik       1:01.12
   10. Robin Ras                      91  NVA/HHC           1:01.29
   11. Thom Wever                     91  Hoorn–Aurik       1:01.36
   12. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:01.81
   13. Timo v.d. Veen                 91  HPC               1:01.82
   14. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:02.16
   15. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       1:02.45     2
   16. Martijn van Tricht             91  Aquarius          1:03.10



Nr. 17   100m vrije slag Heren                                     Heren Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Cornwall                  90  Zaanstad(SG)        57.18
    2. Felix Kramer                   90  Rapido'82           59.40
    3. Wouter Allard                  90  Rapido'82         1:00.79
    4. Sil Leek                       90  ORZC'96(SG)       1:01.82
    5. Morgan Tuijn                   90  NVA/HHC           1:02.00
    6. Reinier Willemsen              90  AZVD              1:02.93
    7. Matthijs Dinkla                90  Waterland         1:03.57
    8. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)      1:04.22



Nr. 17   100m vrije slag Heren                                     Heren Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Aurik         55.13
    2. Fred Bond                      89  Ed-Vo               58.29
    3. Martin Vink                    89  HPC               1:00.48
    4. Maikel van Schaik              89  AZVD              1:00.80
    5. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:01.39
    6. Wouter Breton                  89  Aquarius          1:01.40
    7. Paul van Mer                   89  AZVD              1:01.64
    8. Kenneth Deinum                 89  Rapido'82         1:01.68
    9. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:05.64



Nr. 17   100m vrije slag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen Leuverink               86  Noordkop-Zeemac     55.66     1
    2. Stanley Vleerlaag              85  DAW-Finenzo         55.77
    3. Daley Pinedoe                  85  Noordkop-Zeemac     57.09
    4. Kristiaan Lenos                83  HPC                 57.16
    5. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo         57.63
    6. Wouter Vink                    88  Aquarius            58.20
    7. Dennis de Waal                 86  Hoorn–Aurik         58.31
    8. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      58.59     1
    9. Jordy Kok                      87  Waterland           58.75
   10. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      59.64
   11. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         59.70
   12. Bart Beemster                  87  WZ&PCPurmerend      59.82
   13. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       1:00.71
   14. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:01.60
   15. Nicky Kok                      88  Waterland         1:02.19
   16. Johan Roos                     83  WZ&PCPurmerend    1:02.86



TOP
Nr. 18   200m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rosanne Padt                   95  DAW-Finenzo       2:30.40     2
        1:13.94  2:30.40 
    2. Miloes Rozemuller              95  Hoorn–Aurik       2:34.03
        1:14.02  2:34.03 
    3. Mariska van Engeldorp          95  Aquarius          2:36.48
        1:15.82  2:36.48 
    4. Davina van Perge               95  DAW-Finenzo       2:37.97
        1:17.16  2:37.97 
    5. Helena La                      95  Hoorn–Aurik       2:38.13
        1:15.88  2:38.13 
    6. Annemiek Suiker                95  ORZC'96(SG)       2:39.09
        1:18.22  2:39.09 
    7. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)      2:39.85
        1:18.67  2:39.85 
    8. Anouk Limburg                  95  Noordkop-Zeemac   2:41.09
        1:13.41  2:41.09 
    9. Daisy Koning                   95  DeZeeschuimers    2:45.28
        1:18.39  2:45.28 
   10. Mandy Verhage                  95  DAW-Finenzo       2:48.88
        1:21.63  2:48.88 



Nr. 18   200m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   2:18.69
        1:06.58  2:18.69 
    2. Lisa Koster                    94  OEZA              2:27.36
        1:12.13  2:27.36 
    3. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   2:28.36
        1:13.62  2:28.36 
    4. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       2:30.26
        1:12.01  2:30.26 
    5. Yvonne Verbeek                 94  WZ&PCPurmerend    2:30.40     1
        1:14.18  2:30.40 
    6. Marsha Spaans                  94  Zaanstad(SG)      2:37.38
        1:16.90  2:37.38 
    7. Nadia du Fossé                 94  HPC               2:41.91
        1:18.72  2:41.91 
    8. Linda Abu El Hassan            94  HPC               2:43.29
        1:19.36  2:43.29 



Nr. 18   200m vrije slag Dames                                Meisjes Junioren 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Aurik       2:12.95
        1:03.67  2:12.95 
    2. Femke Swier                    93  Hoorn–Aurik       2:20.47
        1:08.44  2:20.47 
    3. Danique Olof                   93  Hoorn–Aurik       2:21.16
        1:08.04  2:21.16 
    4. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      2:25.45
        1:09.24  2:25.45 
    5. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:25.69
        1:09.80  2:25.69 
    6. Dieuwertje Jorink              93  Aquarius          2:29.58
        1:11.71  2:29.58 
    7. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          2:30.60
        1:13.04  2:30.60 
    8. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       2:31.63
        1:13.37  2:31.63 
    9. Anouk Nulkes                   93  DWT               2:33.66
        1:15.00  2:33.66 
   10. Lieke Bosman                   93  EZV               2:34.32
        1:14.39  2:34.32 
   11. Carmen Krijnen                 93  WZ&PCPurmerend    2:35.73
        1:14.57  2:35.73 
   12. Romy Willemsen                 93  AZVD              2:45.12
        1:19.53  2:45.12 



Nr. 18   200m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 1
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:25.57
        1:12.15  2:25.57 
    2. Miranda Schaap                 92  DeZeeschuimers    2:33.33
        1:14.33  2:33.33 
    3. Anita Verkerk                  92  WZ&PCPurmerend    2:33.67
        1:13.67  2:33.67 



Nr. 18   200m vrije slag Dames                                     Dames Jeugd 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:17.97
        1:07.71  2:17.97 
    2. Elisa Kerkhoven                91  Noordkop-Zeemac   2:19.26
        1:07.30  2:19.26 
    3. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      2:19.80
        1:07.85  2:19.80 
    4. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   2:20.08
        1:07.65  2:20.08 
    5. Nicole Palmboom                91  OEZA              2:27.29
        1:12.20  2:27.29 
    6. Maureen Udes                   91  WZ&PCPurmerend    2:34.19
        1:14.22  2:34.19 
    7. Ingrid Jongert                 91  AZVD              2:34.49
        1:14.49  2:34.49 
    8. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       2:34.94
        1:13.77  2:34.94 



Nr. 18   200m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Monique Jonker                 85  ORZC'96(SG)       2:20.57
        1:07.22  2:20.57 
    2. Xandra Groot                   90  Hoorn–Aurik       2:20.64
        1:06.92  2:20.64 
    3. Lisanne Duijst                 90  Hoorn–Aurik       2:24.74
        1:08.95  2:24.74 
    4. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       2:24.83
        1:10.11  2:24.83 
    5. Simone de Wit                  86  Hoorn–Aurik       2:25.10
        1:09.92  2:25.10 
    6. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   2:25.46
        1:08.79  2:25.46 
    7. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       2:25.89
        1:09.60  2:25.89 
    8. Lidewij Vink                   90  OEZA              2:27.36
        1:11.09  2:27.36 
    9. Ilse Schaap                    90  DeZeeschuimers    2:28.43
        1:10.39  2:28.43 
   10. Evelien Kok                    90  AZVD              2:33.17
        1:12.76  2:33.17 



TOP
Nr. 19   4 x 200m vrije slag Heren                   Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       9:18.31
       Arjan Baron               91   Bart Schram               91
       Joey Stokx                93   Demi de Rooij             91
        1:05.69  2:18.97  9:18.31 
    2. Waterland 1                        Waterland         9:37.11
       Nick Venema               93   Tim de Graaf              92
       Jeffrey Appel             92   Stefan Bouwman            91
        1:10.57  2:27.26  9:37.11 



TOP
Nr. 20   4 x 200m vrije slag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DAW-FINENZO                        DAW-Finenzo       8:30.16
       Kevin Lebis               81   Pieter Schoots            87
       Patrick Molenkamp         88   Stanley Vleerlaag         85
        1:00.17  2:07.45  8:30.16 
    2. Noordkop-Zeemacht (SG) 1           Noordkop-Zeemac   8:34.64
       Matthijs Boers            91   Michel de Maesschalck     91
       Jeroen Leuverink          86   Daley Pinedoe             85
          59.82  2:02.20  8:34.64 
    3. WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PCPurmerend    8:43.76
       Jeroen Beemster           87   Johan Roos                83
       Bas Tietze                87   Bart Beemster             87
          59.67  2:06.70  8:43.76 
    4. Z.V.Hoorn-Aurik (08-013) 1         Hoorn–Aurik       9:13.90
       Dennis de Waal            86   Sverre Eschweiler         92
       Chris Al                  91   Remco Peerdeman           89
        1:05.93  2:17.72  9:13.90 
    5. DAW-FINENZO 1                      DAW-Finenzo       9:22.70
       Rowan Schaap              89   Martijn van Gelderen      89
       Karel Bol                 87   Kevin vd Poll             86
        1:04.89  2:18.49  9:22.70 
    6. Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad(SG)      9:27.69
       Matthijs Dekker           90   Kristian Stam             91
       Ruben Dekker              93   Mike Cornwall             90
        1:09.77  2:24.61  9:27.69