2008-03-09 Verenigingscompetitie deel 4
Roermond (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 18. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 25m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 39. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 41. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Dames, 4 x 50m wisselslag               Dames Senioren Open
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vaals75 1                             Vaals75                2:39.78     1.          
        Yael Hass, 94                             Monika Schwoll, 67
        Jennifer Heim, 94                         Verena Klein, 92
            43.53  2:39.78

    2.  Nimo 1                                Nimo                   2:40.90     2.          
        Kim Bartels, 92                           Carlijn Jaspers, 94
        Inge Snijkers, 90                         Tessa Lenoire, 93
            41.17  2:40.90

    3.  Eszet 1                               Eszet                  2:42.88     3.          
        Linda Verhaegh, 88                        Robin Marban, 93
        Chantal Schrijnewerkers, 93               Leonie Lennards, 86
            40.93  2:42.88

    4.  Mz&pc 1                               Mz&pc                  2:43.43     4.          
        Dionne Martin, 92                         Evelien Schwillens, 92
        Joyce Bakker, 87                          Indra Swerts, 90
            47.56  2:43.43

    5.  Nimo 2                                Nimo                   2:48.57     5.          
        Kimberley Brouwer de, 95                  Angelica Snackers, 92
        Lieke Janssen, 93                         Joyce Veldman, 93
            43.68  2:48.57




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             2:55.65     1.          
        Roy Dankers, 96                           Bob van der Wijst, 95
        Ferneau Ploumen, 96                       Dante Heyden van der, 96
            47.58  2:55.65

    NG  Mz&pc 1                               Mz&pc                              NG          
        Bart Berghmans, 92                        Jeroen Martin, 95
        Wouter Thonnon, 93                        Tim Greven, 92




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dean Mullenders               9900437 Vaals75                  25.66     1.          
    2.  Stefan Volders                9900435 Vaals75                  28.48     2.          
    3.  Remco Hattum van              0100003 Eurode KZC               28.75     3.FJ 1      
    4.  Eric Schroeder                9900837 Eurode KZC               28.75     4.FJ 2      
    5.  Jelle Loots                   9900333 Eurode KZC               29.10     5.          
    6.  Leroy Brouwer de              9900739 Nimo                     29.12     6.          
    7.  Boris karlovic                9900529 Eurode KZC               31.59     7.          
    8.  Imme loots                    0100031 Eurode KZC               35.05     8.          
    9.  Jort Ottenheim                0000673 Eszet                    36.15     9.          
    NG  Bas Dijkstra                  0000043 Nimo                               NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne Erkens                 9802372 Nimo                     23.01     1.          
    2.  Gwen Hengelbrock              9800530 Vaals75                  23.64     2.          
    3.  Esther Provaas                9803346 Mz&pc                    24.26     3.          
    4.  Nina Vriezelaar               9900570 Mz&pc                    25.53     4.          
    5.  Florance Lakiere              9900340 Mz&pc                    25.99     5.          
    6.  Iris Provaas                  9803344 Mz&pc                    26.34     6.          
    7.  Luca Cox                      9900576 Mz&pc                    26.62     7.          
    8.  Denise Blok                   9900572 Mz&pc                    26.94     8.          
    9.  Nikki Krottjé                 9900096 Eurode KZC               28.63     9.          
   10.  Sanne Hattum                  9900898 Eurode KZC               28.90    10.          
   11.  Famke Büchels                 9900068 Vaals75                  29.21    11.          
   12.  Kelly Drissen                 9901196 Eszet                    29.52    12.          
   13.  Michelle Smeets               9802536 Eszet                    31.19    13.          
   14.  Leocadie Ploumen              0100012 Eurode KZC               32.28    14.          
   15.  Christy Baurman               0000240 Eurode KZC               32.34    15.          
   16.  Lissa van der Beek            0001112 Eszet                    32.46    16.          
    NG  Michelle Kuyer                9803438 Nimo                               NG          
    NG  Lieve Göbbels                 0000514 Eurode KZC                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verena di Bartolomeo          9602438 Nimo                     40.24     1.          
    2.  Amy Mullenders                9601986 Vaals75                  42.15     2.          
    3.  Lisa Jongen                   9604924 Nimo                     47.56     3.          
    4.  Fenne Loots                   9702672 Eurode KZC               48.26     4.          
    5.  Karin Strolenberg             9604302 Eszet                    48.57     5.          
    6.  Lisa Snijkers                 9700112 Nimo                     49.26     6.          
    7.  Pilar Algera                  9803020 Eurode KZC             1:14.12     7.          
    NG  Hanneke Koenen                9702950 Vaals75                            NG          
    NG  Shannon Odenhoven             9703608 Nimo                               NG          
    NG  Frederique Ploumen            9801230 Eurode KZC                         NG          
    NG  Simone Geuskens               9702670 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 6 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alexander Lakiere             9701597 Mz&pc                    36.38     1.          
    2.  Tijn Wolfhagen                9800427 Eurode KZC               43.25     2.          
    3.  Ivo Volders                   9701077 Vaals75                  47.19     3.          
    4.  Stan Hengelbrock              9601183 Vaals75                  47.31     4.          
    5.  Tom van Mölken                9702703 Eszet                  1:22.94     5.          
    NG  Stan Keulen                   9702421 Eurode KZC                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Vroemen                9405794 Mz&pc                    39.90     1.          
    2.  Maaike Greven                 9500826 Mz&pc                    41.94     2.          
    3.  Nina van Soest                9502510 Nimo                     42.02     3.          
    4.  Jennifer Heim                 9402818 Vaals75                  43.18     4.          
    5.  Kimberley Brouwer de          9505392 Nimo                     43.56     5.          
    6.  Yael Hass                     9402236 Vaals75                  44.32     6.          
    7.  Carlijn Jaspers               9405798 Nimo                     45.26     7.          
    8.  Raymonde Weyzen               9405792 Mz&pc                    47.31     8.          
    9.  Renee Kuijpers                9505480 Eszet                    48.14     9.          
   10.  Katrien Kurvers               9503408 Nimo                     48.23    10.          
   11.  Zoë Schreurs                  9505304 Eszet                    51.91    11.          
   12.  Jana Prömpler                 9504244 Vaals75                  54.19    12.          
   13.  Xenia Flamm                   9405810 Vaals75                  54.59    13.          
   14.  Melanie Bruin de              9505042 Nimo                     57.19    14.          
   15.  Laura Klein                   9502102 Vaals75                  59.65    15.          
   16.  Inge Strolenberg              9406480 Eszet                  1:01.89    16.          
    NG  Vera Berghmans                9501918 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Martin                 9500839 Mz&pc                    40.06     1.          
    2.  Ferneau Ploumen               9602409 Eurode KZC               48.71     2.          
    3.  Dante Heyden van der          9603415 Eurode KZC               49.64     3.          
    4.  Jeffrey Brand van den         9405937 Nimo                     54.65     4.          
   DIS  Rob Köster                    9500833 Vaals75                  52.17    DIS          
   DIS  Roy Dankers                   9602711 Eurode KZC               56.69    DIS          
    NG  Mel Laumen                    9502079 Nimo                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m schoolslag           Meisjes Jeugd 2 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Verena Klein                  9200946 Vaals75                  44.06     1.          
    2.  Pascalle Vroemen              9205560 Mz&pc                    45.63     2.FJ 1      
    3.  Lieke Janssen                 9305954 Nimo                     45.63     3.FJ 2      
    4.  Tessa Lenoire                 9305226 Nimo                     47.07     4.          
    4.  Robin Marban                  9301948 Eszet                    47.07     4.          
    6.  Chantal Schrijnewerkers       9305194 Eszet                    47.69     6.          
    7.  Joyce Veldman                 9307410 Nimo                     48.92     7.FJ 1      
    8.  Dionne Martin                 9205616 Mz&pc                    48.92     8.FJ 2      
    9.  Andrea Karlovic               9406634 Eurode KZC               50.64     9.          
   10.  Shannen Pas                   9307538 Mz&pc                    51.04    10.          
   11.  Priscilla Brouwer de          9307448 Nimo                   1:11.62    11.          
    NG  Evelien Schwillens            9201602 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Junioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Greven                    9202373 Mz&pc                    38.09     1.          
    2.  Wouter Thonnon                9302957 Mz&pc                    39.30     2.          
    3.  Stan Hengelbrock              9601183 Vaals75                  55.06     3.          
    4.  Robin Van de Wetering         9505091 Eurode KZC               55.08     4.          
    5.  Bob van der Wijst             9504803 Eurode KZC               58.62     5.          
    NG  Charan Splinter               9406746 Nimo                               NG          
    NG  Joey Streichert               9305637 Eurode KZC                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyce Bakker                  8700150 Mz&pc                    37.80     1.FJ 1      
    2.  Monika Schwoll                6700344 Vaals75                  37.80     2.FJ 2      
    3.  Roxanne Piereij               9206840 Eurode KZC               37.81     3.          
    4.  Leonie Lennards               8602262 Eszet                    39.11     4.          
    5.  Indra Swerts                  9005896 Mz&pc                    39.56     5.          
    6.  Angelica Snackers             9202430 Nimo                     41.54     6.          
    7.  Kim Bartels                   9207426 Nimo                     41.65     7.          
    8.  Inge Snijkers                 9008112 Nimo                     42.96     8.          
    9.  Linda Verhaegh                8804486 Eszet                    43.82     9.          
   DIS  Kirsten Langen                9108228 Nimo                     57.11    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van Elburg             8800937 Mz&pc                    28.77     1.          
    2.  Gertjan Winten                8803881 Mz&pc                    29.91     2.          
    3.  Mitchell Essers               8805857 Mz&pc                    31.71     3.          
    4.  Ralf te Lam                   9101389 Nimo                     33.06     4.          
    5.  Franz te Lam                  6400449 Nimo                     33.13     5.          
    6.  Maarten Cox                   9000575 Eszet                    33.26     6.          
    7.  Sol Geraedts                  9100685 Eszet                    33.86     7.          
    8.  Peter Mertens                 8501725 Mz&pc                    35.09     8.          
    9.  Marc Brouns                   8000217 Nimo                     39.69     9.          
   10.  Tom Goffin                    8604457 Nimo                     39.97    10.          
   11.  Tijn Cox                      9000577 Eszet                    42.28    11.          
   12.  Dennis Pötter                 9204173 Vaals75                  43.16    12.          
   DIS  Tom Hinskens                  9007241 Nimo                     40.32    DIS          
   DIS  David Burger                  9107381 Nimo                     49.53    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy Brouwer de              9900739 Nimo                     49.91     1.          
    2.  Dean Mullenders               9900437 Vaals75                  50.93     2.          
    3.  Jelle Loots                   9900333 Eurode KZC               56.57     3.          
    4.  Remco Hattum van              0100003 Eurode KZC             1:00.48     4.          
    5.  Eric Schroeder                9900837 Eurode KZC             1:01.82     5.          
    6.  Stefan Volders                9900435 Vaals75                1:07.20     6.          
    7.  Boris karlovic                9900529 Eurode KZC             1:10.06     7.          
    8.  Jort Ottenheim                0000673 Eszet                  1:12.44     8.          
    9.  Imme loots                    0100031 Eurode KZC             1:18.20     9.          
    NG  Bas Dijkstra                  0000043 Nimo                               NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Minioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Blok                   9900572 Mz&pc                    40.57     1.          
    2.  Daphne Erkens                 9802372 Nimo                     40.86     2.          
    3.  Esther Provaas                9803346 Mz&pc                    43.10     3.          
    4.  Iris Provaas                  9803344 Mz&pc                    46.64     4.          
    5.  Michelle Smeets               9802536 Eszet                    47.06     5.          
    6.  Nina Vriezelaar               9900570 Mz&pc                    50.51     6.          
    7.  Sanne Hattum                  9900898 Eurode KZC               51.56     7.          
    8.  Luca Cox                      9900576 Mz&pc                    52.28     8.          
    9.  Nikki Krottjé                 9900096 Eurode KZC               52.47     9.          
   10.  Florance Lakiere              9900340 Mz&pc                    52.69    10.          
   11.  Famke Büchels                 9900068 Vaals75                1:06.47    11.          
   12.  Christy Baurman               0000240 Eurode KZC             1:15.04    12.          
   13.  Leocadie Ploumen              0100012 Eurode KZC             1:15.19    13.          
   14.  Kelly Drissen                 9901196 Eszet                  1:15.75    14.          
   15.  Lissa van der Beek            0001112 Eszet                  1:20.00    15.          
    NG  Michelle Kuyer                9803438 Nimo                               NG          
    NG  Lieve Göbbels                 0000514 Eurode KZC                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy Mullenders                9601986 Vaals75                  21.74     1.          
    2.  Verena di Bartolomeo          9602438 Nimo                     22.43     2.          
    3.  Fenne Loots                   9702672 Eurode KZC               24.61     3.FJ 1      
    4.  Gwen Hengelbrock              9800530 Vaals75                  24.61     4.FJ 2      
    5.  Karin Strolenberg             9604302 Eszet                    25.62     5.          
    6.  Lisa Snijkers                 9700112 Nimo                     27.65     6.          
    7.  Pilar Algera                  9803020 Eurode KZC               29.03     7.          
    8.  Lisa Jongen                   9604924 Nimo                     30.28     8.          
    NG  Hanneke Koenen                9702950 Vaals75                            NG          
    NG  Shannon Odenhoven             9703608 Nimo                               NG          
    NG  Frederique Ploumen            9801230 Eurode KZC                         NG          
    NG  Simone Geuskens               9702670 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Hengelbrock              9601183 Vaals75                  24.83     1.          
    2.  Alexander Lakiere             9701597 Mz&pc                    24.88     2.          
    3.  Tijn Wolfhagen                9800427 Eurode KZC               25.94     3.          
    4.  Ivo Volders                   9701077 Vaals75                  26.00     4.          
    5.  Roy Dankers                   9602711 Eurode KZC               29.11     5.          
    6.  Tom van Mölken                9702703 Eszet                    38.28     6.          
    NG  Stan Keulen                   9702421 Eurode KZC                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Greven                 9500826 Mz&pc                  1:28.63     1.          
    2.  Simone Vroemen                9405794 Mz&pc                  1:29.71     2.          
    3.  Carlijn Jaspers               9405798 Nimo                   1:31.67     3.          
    4.  Yael Hass                     9402236 Vaals75                1:32.43     4.          
    5.  Raymonde Weyzen               9405792 Mz&pc                  1:33.48     5.          
    6.  Nina van Soest                9502510 Nimo                   1:36.00     6.          
    7.  Jennifer Heim                 9402818 Vaals75                1:36.98     7.          
    8.  Katrien Kurvers               9503408 Nimo                   1:38.18     8.          
    9.  Kimberley Brouwer de          9505392 Nimo                   1:38.82     9.          
   10.  Xenia Flamm                   9405810 Vaals75                1:47.92    10.          
   11.  Andrea Karlovic               9406634 Eurode KZC             1:50.42    11.          
   12.  Melanie Bruin de              9505042 Nimo                   2:01.05    12.          
   DIS  Renee Kuijpers                9505480 Eszet                  1:45.12    DIS          
   DIS  Zoë Schreurs                  9505304 Eszet                  1:51.72    DIS          
   DIS  Jana Prömpler                 9504244 Vaals75                1:58.77    DIS          
   DIS  Inge Strolenberg              9406480 Eszet                  2:19.52    DIS          
    NG  Vera Berghmans                9501918 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 100m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Martin                 9500839 Mz&pc                  1:27.20     1.          
    2.  Dante Heyden van der          9603415 Eurode KZC             1:47.55     2.          
   DIS  Ferneau Ploumen               9602409 Eurode KZC             1:45.50    DIS          
   DIS  Rob Köster                    9500833 Vaals75                1:55.03    DIS          
    NG  Mel Laumen                    9502079 Nimo                               NG          
    NG  Charan Splinter               9406746 Nimo                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Jeugd 2 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Lenoire                 9305226 Nimo                   1:20.25     1.          
    2.  Robin Marban                  9301948 Eszet                  1:20.39     2.          
    3.  Kim Bartels                   9207426 Nimo                   1:21.35     3.          
    4.  Angelica Snackers             9202430 Nimo                   1:23.44     4.          
    5.  Dionne Martin                 9205616 Mz&pc                  1:25.31     5.          
    6.  Verena Klein                  9200946 Vaals75                1:25.98     6.          
    7.  Joyce Veldman                 9307410 Nimo                   1:27.16     7.FJ 1      
    8.  Pascalle Vroemen              9205560 Mz&pc                  1:27.16     8.FJ 2      
    9.  Chantal Schrijnewerkers       9305194 Eszet                  1:28.14     9.          
   10.  Priscilla Brouwer de          9307448 Nimo                   1:39.40    10.          
   DIS  Shannen Pas                   9307538 Mz&pc                             DIS          
    NG  Evelien Schwillens            9201602 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Greven                    9202373 Mz&pc                  1:06.14     1.          
    2.  Wouter Thonnon                9302957 Mz&pc                  1:07.70     2.          
    3.  Dennis Pötter                 9204173 Vaals75                1:14.90     3.          
    4.  Bob van der Wijst             9504803 Eurode KZC             1:39.60     4.          
    5.  Jeffrey Brand van den         9405937 Nimo                   1:48.22     5.          
    6.  Robin Van de Wetering         9505091 Eurode KZC             1:56.52     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Dames, 50m rugslag                   Dames Senioren Open
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monika Schwoll                6700344 Vaals75                  39.82     1.          
    2.  Linda Verhaegh                8804486 Eszet                    41.06     2.          
    3.  Joyce Bakker                  8700150 Mz&pc                    42.17     3.          
    4.  Leonie Lennards               8602262 Eszet                    42.53     4.          
    5.  Indra Swerts                  9005896 Mz&pc                    43.04     5.          
    6.  Inge Snijkers                 9008112 Nimo                     43.83     6.          
    7.  Lieke Janssen                 9305954 Nimo                     44.00     7.          
    8.  Mandy Piereij                 9007706 Eurode KZC               47.76     8.          
    9.  Kirsten Langen                9108228 Nimo                     51.94     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                      Heren, 50m rugslag                   Heren Senioren Open
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van Elburg             8800937 Mz&pc                    30.51     1.          
    2.  Gertjan Winten                8803881 Mz&pc                    33.97     2.          
    3.  Peter Mertens                 8501725 Mz&pc                    35.59     3.          
    4.  Sol Geraedts                  9100685 Eszet                    36.16     4.          
    5.  Franz te Lam                  6400449 Nimo                     36.69     5.          
    6.  Tijn Cox                      9000577 Eszet                    37.31     6.          
    7.  Marc Brouns                   8000217 Nimo                     38.51     7.          
    8.  Ralf te Lam                   9101389 Nimo                     38.52     8.          
    9.  Maarten Cox                   9000575 Eszet                    38.77     9.          
   10.  Tom Hinskens                  9007241 Nimo                     40.75    10.          
   11.  Tom Goffin                    8604457 Nimo                     41.91    11.          
   12.  Raymond Scheringa             8302683 Eszet                    51.59    12.          
   DIS  David Burger                  9107381 Nimo                     44.12    DIS          
    NG  Joey Streichert               9305637 Eurode KZC                         NG          
    NG  Mitchell Essers               8805857 Mz&pc                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag      Meisjes Junioren 3 en later
09.03.2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nimo 1                                Nimo                   2:51.41     1.          
        Nina van Soest, 95                        Carlijn Jaspers, 94
        Verena di Bartolomeo, 96                  Kimberley Brouwer de, 95
            43.34  2:51.41

   DIS  Vaals75 1                             Vaals75                           DIS          
        Amy Mullenders, 96                        Yael Hass, 94
        Jennifer Heim, 94                         Xenia Flamm, 94

   DIS  Eszet 1                               Eszet                  3:23.81    DIS          
        Karin Strolenberg, 96                     Renee Kuijpers, 95
        Inge Strolenberg, 94                      Zoë Schreurs, 95
            59.98  3:23.81

    NG  Mz&pc 1                               Mz&pc                              NG          
        Simone Vroemen, 94                        Raymonde Weyzen, 94
        Maxime Nieman, 95                         Maaike Greven, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                   Alle, 4 x 25m vrije slag            Mix Minioren 4 en later
09.03.2008                              (1j,1m,1j,1m)                                 Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eurode KZC 2                          Eurode KZC             1:40.80     1.          
        Eric Schroeder, 99                        Remco Hattum van, 01
        Sanne Hattum, 99                          Christy Baurman, 00
          1:40.80

    2.  Vaals75 1                             Vaals75                1:40.88     2.          
        Stefan Volders, 99                        Dean Mullenders, 99
        Famke Büchels, 99                         Gwen Hengelbrock, 98
          1:40.88

    3.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             1:46.58     3.          
        Jelle Loots, 99                           Tijn Wolfhagen, 98
        Pilar Algera, 98                          Nikki Krottjé, 99
          1:46.58




Splash Meet Manager 2007Registered to Eszet