Clubkampioenschappen 2011
Venray (NED),    18-9-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 13. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 19. Alle, 25m vrije slag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Nr. 20. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 21. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 26. Alle, 25m rugslag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el    Nr. 27. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 28. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag                 Junioren 1 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERBRUGGEN, Esther            Tritium (SG)             47.33 0003384      48.43           
  2. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        52.86 0102196      50.29           
  3. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        55.75 0100480      50.95           
  4. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)        52.09 0001378      51.46           
  5. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             51.92 0100268      52.23           
  6. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)        53.46 0004000      52.31           
  7. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        55.86 0200074      53.02           
  8. DE BEST, Sanne                Noord Limburg(SG)           NT 0103720      53.07           
  9. V. VEGCHEL, Romy              Noord Limburg(SG)           NT 0103774      53.73           
 10. HIJWEEGE, Elsemarijn          Noord Limburg(SG)           NT 0103626      54.58           
 11. VAN RULLEN, Manon             Noord Limburg(SG)           NT 0005034      56.95           
 12. SEKER, Esin                   Noord Limburg(SG)           NT 0202382    1:02.89           
 13. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)      1:09.36 0200560    1:07.64           
 14. SARIS, Amber                  Noord Limburg(SG)           NT 0201964    1:08.42           
 DIS SURIG, Mirte                  Noord Limburg(SG)           NT 0103628    1:01.32           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)        48.11 0003559      48.16           
  2. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             53.23 0200637      53.71           
  3. VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)        58.98 0200315      56.23           
  4. VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)      1:02.54 0101955      56.87           
  5. LEMMERS, Tren                 Tritium (SG)           1:01.13 0201563      57.13           
  6. GRAAT, Coen                   Tritium (SG)                NT 0201363      58.95           
  7. DE HAAN, Thomas               Noord Limburg(SG)        59.57 0002771    1:00.22           
  8. BOUMANS, Jan                  Noord Limburg(SG)           NT 0004049    1:00.36           
  9. RUIGROK, Thomas               Noord Limburg(SG)           NT 0004127    1:03.02           
 DIS HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        50.76 0002853      49.54           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS STEVENS, Timo                 Noord Limburg(SG)           NT 0004051    1:01.67           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:07.83 9107878    1:11.62           
          1:11.62
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:13.69 9400830    1:14.51           
          1:14.51
  3. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:21.51 9802916    1:19.18           
          1:19.18
  4. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)           NT 9204882    1:22.50           
          1:22.50
  5. MOOREN, Rianne                Swimteam Helden~Mosa   1:21.62 9703018    1:25.20           
          1:25.20
  6. TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)      1:32.92 9506694    1:27.77           
          1:27.77
  7. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:34.82 9901412    1:32.86           
          1:32.86
  8. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:24.57 9700916    1:34.39           
          1:34.39
  9. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:37.98 9602912    1:37.23           
          1:37.23
 10. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:39.37 9701374    1:37.67           
          1:37.67
 11. ENGELS, Melissa               HZPC                   1:39.17 9601026    1:39.05           
          1:39.05
 12. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:37.26 9704816    1:39.82           
          1:39.82
 13. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)           NT 9904716    1:40.95           
          1:40.95
 14. DE BEST, Evie                 Noord Limburg(SG)           NT 9905576    1:48.61           
          1:48.61
 15. SCHOUTEN, Marieke             Tritium (SG)                NT 9805374    1:51.20           
          1:51.20
 16. RIZZO, Caitlin                Noord Limburg(SG)           NT 9905370    1:51.67           
          1:51.67
 17. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:59.05 9805414    1:55.84           
          1:55.84
 DIS JANSSEN, Maartje              Swimteam Helden~Mosa   1:21.95 9705720    1:22.30           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:22.30
 DIS SCHAMINEE, Hanna              Noord Limburg(SG)           NT 9904394    1:51.21           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.21
 DIS V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)           NT 9805664    2:01.57           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:01.57
 DIS SCHELLEKENS, Linda            Noord Limburg(SG)           NT 9706160    2:06.02           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:06.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:00.89 9200249    1:02.38           
          1:02.38
  2. HENDRIKS, Leon                Noord Limburg(SG)      1:09.00 9106975    1:09.95           
          1:09.95
  3. QUAEDVLIEG, Thijs             Noord Limburg(SG)      1:14.21 9204129    1:15.67           
          1:15.67
  4. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:15.98 9503691    1:15.87           
          1:15.87
  5. WESSELING, Sieb               Noord Limburg(SG)      1:19.51 9800489    1:18.33           
          1:18.33
  6. ARTS, Rob                     Noord Limburg(SG)      1:17.82 8805005    1:21.07           
          1:21.07
  7. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:39.42 9605237    1:37.80           
          1:37.80
  8. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:41.64 9604889    1:39.45           
          1:39.45
  9. VERSTEEGEN, Bart              Noord Limburg(SG)           NT 9704799    1:41.32           
          1:41.32
 DIS V.D. A, Jesse                 Noord Limburg(SG)           NT 9903959    1:42.11           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:42.11
 DIS RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)           NT 9804761    2:01.39           
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
          2:01.39
AFGE IN 'T ZANDT, Bram             Swimteam Helden~Mosa   1:05.47 9601257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Alle, 25m schoolslag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. LEMMERS, Sjors                Tritium (SG)             24.46 0300555      23.89           
  2. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             24.60 0300626      24.92           
  3. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)        28.89 0300428      28.20           
  4. DE HAAN, Julia                Noord Limburg(SG)        32.18 0301266      32.74           
  5. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)        34.84 0300403      35.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Junioren 1 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        44.60 0200074      46.20           
  2. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             46.07 0100268      46.54           
  3. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        48.61 0100480      50.08           
  4. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        51.30 0102196      50.36           
  5. VERBRUGGEN, Esther            Tritium (SG)             51.32 0003384      52.76           
  6. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)        54.01 0004000      54.80           
  7. DE BEST, Sanne                Noord Limburg(SG)           NT 0103720      55.52           
  8. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)      1:00.32 0001378      58.46           
  9. HIJWEEGE, Elsemarijn          Noord Limburg(SG)           NT 0103626      58.67           
 DIS VAN RULLEN, Manon             Noord Limburg(SG)           NT 0005034    1:05.18           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS SURIG, Mirte                  Noord Limburg(SG)           NT 0103628    1:11.20           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS SEKER, Esin                   Noord Limburg(SG)           NT 0202382    1:19.66           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN MEGEN, Giel               HZPC                     44.45 0000265      44.82           
  2. PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)        52.27 0003559      51.87           
  3. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        53.34 0002853      54.70           
  4. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             45.84 0200637      57.32           
  5. DE HAAN, Thomas               Noord Limburg(SG)      1:11.36 0002771    1:05.52           
 DIS VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)           NT 0101955    1:04.89           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)           NT 0200315    1:06.21           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 DIS STEVENS, Timo                 Noord Limburg(SG)           NT 0004051    1:07.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS BOUMANS, Jan                  Noord Limburg(SG)           NT 0004049    1:08.39           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:17.76 9107878    1:20.19           
          1:20.19
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:28.15 9400830    1:27.43           
          1:27.43
  3. FEIDER, Charessa              Tritium (SG)           1:24.55 9404340    1:29.45           
          1:29.45
  4. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:31.41 9802916    1:30.48           
          1:30.48
  5. DAMAN, Vera                   Tritium (SG)           1:36.93 9803040    1:36.56           
          1:36.56
  6. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)           NT 9204882    1:37.30           
          1:37.30
  7. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:34.76 9701374    1:37.46           
          1:37.46
  8. DE BEST, Evie                 Noord Limburg(SG)           NT 9905576    1:37.89           
          1:37.89
  9. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:38.02 9602912    1:39.66           
          1:39.66
 10. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:35.09 9901412    1:39.86           
          1:39.86
 11. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:44.22 9805414    1:42.95           
          1:42.95
 12. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:37.87 9700916    1:44.07           
          1:44.07
 13. TIMMERS, Sabien               Tritium (SG)           1:46.42 9904440    1:44.33           
          1:44.33
 14. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:46.77 9704816    1:48.19 FJ 1      
          1:48.19
 15. V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)      1:51.89 9805664    1:48.19 FJ 2      
          1:48.19
 16. SCHAMINEE, Hanna              Noord Limburg(SG)      1:51.84 9904394    1:51.74           
          1:51.74
 17. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)      1:50.12 9904716    1:51.92           
          1:51.92
 18. RIZZO, Caitlin                Noord Limburg(SG)      1:58.16 9905370    1:53.70           
          1:53.70
 19. KUIJSTEN, Pien                Noord Limburg(SG)           NT 9905572    1:55.21           
          1:55.21
 20. SCHELLEKENS, Linda            Noord Limburg(SG)      1:55.83 9706160    1:56.74           
          1:56.74
 DIS TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)      1:44.90 9506694    1:46.52           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. JANSSEN, Luuk                 Swimteam Helden~Mosa   1:11.20 9503497    1:10.39           
          1:10.39
  2. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:06.81 9200249    1:11.09           
          1:11.09
  3. VAN ENCKEVORT, Mark           HZPC                   1:14.26 9000797    1:14.64           
          1:14.64
  4. HENDRIKS, Leon                Noord Limburg(SG)      1:19.83 9106975    1:23.54           
          1:23.54
  5. QUAEDVLIEG, Thijs             Noord Limburg(SG)           NT 9204129    1:27.16           
          1:27.16
  6. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:24.16 9503691    1:27.50           
          1:27.50
  7. ARTS, Rob                     Noord Limburg(SG)      1:25.25 8805005    1:29.89           
          1:29.89
  8. WESSELING, Sieb               Noord Limburg(SG)      1:33.37 9800489    1:35.89           
          1:35.89
  9. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:40.72 9605237    1:41.70           
          1:41.70
 10. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)      1:47.36 9804761    1:43.58           
          1:43.58
 11. VERSTEEGEN, Bart              Noord Limburg(SG)      1:41.52 9704799    1:44.20           
          1:44.20
 12. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:42.85 9604889    1:46.70           
          1:46.70
 13. V.D. A, Jesse                 Noord Limburg(SG)      1:53.11 9903959    1:50.82           
          1:50.82
 14. VAN DE BROEK, Daan            Noord Limburg(SG)           NT 9805133    1:59.64           
          1:59.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. THIJSSEN, Rebecca             Tritium (SG)                NT 9307192    1:18.05           
          1:18.05
  2. JANSSEN, Jose                 Swimteam Helden~Mosa   1:23.04 8907324    1:23.40           
          1:23.40
  3. VAN EMMERIK, Lisan            Swimteam Helden~Mosa   1:24.73 9703006    1:26.80           
          1:26.80
  4. DAMAN, Vera                   Tritium (SG)           1:32.64 9803040    1:32.84           
          1:32.84
  5. TIMMERS, Sabien               Tritium (SG)           1:39.36 9904440    1:35.60           
          1:35.60
  6. DERIKX, Froukje               HZPC                        NT 9407356    1:41.59           
          1:41.59
  7. SCHOUTEN, Marieke             Tritium (SG)                NT 9805374    1:42.51           
          1:42.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DE KRABBEN, Yoran         Tritium (SG)                NT 9705067    1:26.33           
          1:26.33
  2. VAN MEGEN, Giel               HZPC                   1:35.51 0000265    1:37.42           
          1:37.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 1 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERBRUGGEN, Esther            Tritium (SG)             45.70 0003384      45.52           
  2. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        50.70 0200074      45.76           
  3. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        51.71 0102196      48.76           
  4. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        48.66 0100480      48.96           
  5. MEULENKAMP, Lieke             HZPC                     51.33 0101554      49.24           
  6. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             47.43 0100268      49.67           
  7. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)        54.45 0001378      52.29           
  8. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)        53.00 0004000      53.24           
  9. HIJWEEGE, Elsemarijn          Noord Limburg(SG)           NT 0103626      54.21           
 10. DE BEST, Sanne                Noord Limburg(SG)           NT 0103720      55.57           
 11. VAN RULLEN, Manon             Noord Limburg(SG)           NT 0005034      56.54           
 12. SURIG, Mirte                  Noord Limburg(SG)           NT 0103628    1:00.27           
 13. V. VEGCHEL, Romy              Noord Limburg(SG)           NT 0103774    1:02.26           
 14. SEKER, Esin                   Noord Limburg(SG)           NT 0202382    1:05.76           
 15. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)      1:05.89 0200560    1:07.30           
 16. SARIS, Amber                  Noord Limburg(SG)           NT 0201964    1:13.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             50.77 0200637      49.33           
  2. PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)        52.14 0003559      50.31           
  3. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        49.77 0002853      52.60           
  4. RUIGROK, Thomas               Noord Limburg(SG)           NT 0004127      55.11           
  5. VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)        58.46 0101955      55.60           
  6. BOUMANS, Jan                  Noord Limburg(SG)           NT 0004049      57.75           
  7. STEVENS, Timo                 Noord Limburg(SG)           NT 0004051      58.76           
  8. DE HAAN, Thomas               Noord Limburg(SG)        57.46 0002771    1:00.86           
  9. VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)      1:00.70 0200315    1:02.22           
 10. LEMMERS, Tren                 Tritium (SG)           1:08.59 0201563    1:02.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Alle, 25m vrije slag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. LEMMERS, Sjors                Tritium (SG)             20.10 0300555      18.84           
  2. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             20.33 0300626      19.86           
  3. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)        27.15 0300428      25.20           
  4. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)        31.04 0300403      28.03           
  5. DE HAAN, Julia                Noord Limburg(SG)        43.74 0301266      31.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:10.70 9107878    1:11.85           
          1:11.85
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:12.44 9400830    1:13.06           
          1:13.06
  3. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:17.72 9901412    1:17.46           
          1:17.46
  4. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:20.83 9802916    1:19.92           
          1:19.92
  5. THIJSSEN, Rebecca             Tritium (SG)                NT 9307192    1:20.09           
          1:20.09
  6. SEELEN, Lieke                 Swimteam Helden~Mosa   1:19.92 9701642    1:21.37           
          1:21.37
  7. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)           NT 9204882    1:25.50           
          1:25.50
  8. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:28.04 9704816    1:26.73           
          1:26.73
  9. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:26.75 9602912    1:26.76           
          1:26.76
 10. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:24.41 9700916    1:27.84           
          1:27.84
 11. TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)      1:28.49 9506694    1:28.08           
          1:28.08
 12. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:26.39 9701374    1:30.18           
          1:30.18
 13. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)      1:42.27 9904716    1:38.50           
          1:38.50
 14. SCHOUTEN, Marieke             Tritium (SG)                NT 9805374    1:39.03           
          1:39.03
 15. SCHELLEKENS, Linda            Noord Limburg(SG)           NT 9706160    1:45.17           
          1:45.17
 16. RIZZO, Caitlin                Noord Limburg(SG)           NT 9905370    1:46.57           
          1:46.57
 17. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:48.36 9805414    1:51.97           
          1:51.97
 18. SCHAMINEE, Hanna              Noord Limburg(SG)      1:52.46 9904394    1:53.21           
          1:53.21
 19. KUIJSTEN, Pien                Noord Limburg(SG)           NT 9905572    1:56.18           
          1:56.18
 20. V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)      2:05.25 9805664    1:59.62           
          1:59.62
 DIS DE BEST, Evie                 Noord Limburg(SG)           NT 9905576                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:01.22 9200249    1:06.69           
          1:06.69
  2. HESSELING, Djeremy            Swimteam Helden~Mosa   1:13.54 9603197    1:12.18           
          1:12.18
  3. HENDRIKS, Leon                Noord Limburg(SG)      1:19.43 9106975    1:15.37           
          1:15.37
  4. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:16.23 9503691    1:18.86           
          1:18.86
  5. ARTS, Rob                     Noord Limburg(SG)      1:13.24 8805005    1:19.45           
          1:19.45
  6. QUAEDVLIEG, Thijs             Noord Limburg(SG)      1:20.45 9204129    1:20.46           
          1:20.46
  7. WESSELING, Sieb               Noord Limburg(SG)      1:19.78 9800489    1:21.46           
          1:21.46
  8. WEKEN, Pasha                  HZPC                   1:57.26 9903067    1:34.25           
          1:34.25
  9. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:34.46 9604889    1:35.23           
          1:35.23
 10. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:31.97 9605237    1:36.47           
          1:36.47
 11. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)      1:40.00 9804761    1:37.91           
          1:37.91
 12. VERSTEEGEN, Bart              Noord Limburg(SG)      1:37.05 9704799    1:39.29           
          1:39.29
 13. V.D. A, Jesse                 Noord Limburg(SG)      1:46.72 9903959    1:44.28           
          1:44.28
 DIS VAN DE BROEK, Daan            Noord Limburg(SG)           NT 9805133    1:59.90           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:59.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag                 Junioren 1 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERBRUGGEN, Esther            Tritium (SG)             40.16 0003384      39.98           
  2. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             39.07 0100268      40.43           
  3. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        43.33 0200074      41.14           
  4. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)        46.29 0004000      42.53           
  5. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        46.10 0102196      42.92           
  6. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        44.45 0100480      43.50           
  7. MEULENKAMP, Lieke             HZPC                     42.89 0101554      43.96           
  8. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)        50.56 0001378      44.51           
  9. HIJWEEGE, Elsemarijn          Noord Limburg(SG)           NT 0103626      46.40           
 10. VAN RULLEN, Manon             Noord Limburg(SG)           NT 0005034      48.04           
 11. DE BEST, Sanne                Noord Limburg(SG)           NT 0103720      49.84           
 12. V. VEGCHEL, Romy              Noord Limburg(SG)           NT 0103774      55.87           
 13. SURIG, Mirte                  Noord Limburg(SG)           NT 0103628      57.68           
 14. SEKER, Esin                   Noord Limburg(SG)           NT 0202382    1:02.76           
 15. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)      1:04.64 0200560    1:09.00           
 16. SARIS, Amber                  Noord Limburg(SG)      1:16.02 0201964    1:13.71           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)        39.54 0003559      38.40           
  2. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        44.88 0002853      42.26           
  3. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             43.08 0200637      42.85           
  4. GRAAT, Coen                   Tritium (SG)                NT 0201363      43.99           
  5. VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)        52.68 0101955      48.17           
  6. VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)        52.68 0200315      48.89           
  7. DE HAAN, Thomas               Noord Limburg(SG)        52.80 0002771      50.63           
  8. RUIGROK, Thomas               Noord Limburg(SG)           NT 0004127      54.62           
  9. LEMMERS, Tren                 Tritium (SG)           1:00.47 0201563      56.12           
 10. STEVENS, Timo                 Noord Limburg(SG)           NT 0004051      56.96           
 11. BOUMANS, Jan                  Noord Limburg(SG)           NT 0004049      59.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Alle, 25m rugslag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. LEMMERS, Sjors                Tritium (SG)             22.31 0300555      22.93           
  2. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             28.02 0300626      27.13           
  3. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)        28.06 0300428      27.55           
  4. DE HAAN, Julia                Noord Limburg(SG)        34.78 0301266      30.60           
  5. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)        32.41 0300403      32.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:01.07 9107878    1:02.08           
          1:02.08
  2. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:05.31 9802916    1:04.88           
          1:04.88
  3. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:06.28 9400830    1:06.04           
          1:06.04
  4. JANSSEN, Maartje              Swimteam Helden~Mosa   1:08.13 9705720    1:07.20           
          1:07.20
  5. THIJSSEN, Rebecca             Tritium (SG)                NT 9307192    1:07.34           
          1:07.34
  6. FEIDER, Charessa              Tritium (SG)           1:06.13 9404340    1:08.34           
          1:08.34
  7. MOOREN, Rianne                Swimteam Helden~Mosa   1:08.70 9703018    1:10.44           
          1:10.44
  8. SEELEN, Lieke                 Swimteam Helden~Mosa   1:09.98 9701642    1:10.57           
          1:10.57
  9. AGTERBERG, Kelly              Noord Limburg(SG)           NT 9204882    1:10.73           
          1:10.73
 10. JANSSEN, Jose                 Swimteam Helden~Mosa   1:08.93 8907324    1:11.02           
          1:11.02
 11. TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)      1:13.07 9506694    1:12.54           
          1:12.54
 12. VAN EMMERIK, Lisan            Swimteam Helden~Mosa   1:14.42 9703006    1:16.37           
          1:16.37
 13. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)      1:13.78 9901412    1:16.74           
          1:16.74
 14. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:16.13 9602912    1:18.10           
          1:18.10
 15. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:19.13 9704816    1:18.30 FJ 1      
          1:18.30
 16. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:16.74 9701374    1:18.30 FJ 2      
          1:18.30
 17. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:14.51 9700916    1:18.37           
          1:18.37
 18. ENGELS, Melissa               HZPC                   1:18.20 9601026    1:18.85           
          1:18.85
 19. DAMAN, Vera                   Tritium (SG)           1:19.60 9803040    1:19.73           
          1:19.73
 20. TIMMERS, Sabien               Tritium (SG)           1:29.16 9904440    1:25.21           
          1:25.21
 21. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)      1:26.08 9904716    1:25.60           
          1:25.60
 22. DE BEST, Evie                 Noord Limburg(SG)           NT 9905576    1:26.04           
          1:26.04
 23. RIZZO, Caitlin                Noord Limburg(SG)      1:36.94 9905370    1:30.55           
          1:30.55
 24. DERIKX, Froukje               HZPC                   1:36.06 9407356    1:31.55           
          1:31.55
 25. SCHELLEKENS, Linda            Noord Limburg(SG)           NT 9706160    1:32.81           
          1:32.81
 26. SCHOUTEN, Marieke             Tritium (SG)                NT 9805374    1:33.14           
          1:33.14
 27. SCHAMINEE, Hanna              Noord Limburg(SG)      1:34.77 9904394    1:38.35           
          1:38.35
 28. V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)      1:40.15 9805664    1:43.81           
          1:43.81
 29. KUIJSTEN, Pien                Noord Limburg(SG)           NT 9905572    1:45.32           
          1:45.32
 30. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:38.78 9805414    1:47.96           
          1:47.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. JANSSEN, Luuk                 Swimteam Helden~Mosa     55.14 9503497      56.06           
            56.06
  2. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)        55.42 9200249      57.03           
            57.03
  3. VAN ENCKEVORT, Mark           HZPC                     57.67 9000797      58.90           
            58.90
  4. HENDRIKS, Leon                Noord Limburg(SG)      1:02.02 9106975    1:01.79           
          1:01.79
  5. HESSELING, Djeremy            Swimteam Helden~Mosa   1:04.44 9603197    1:03.12           
          1:03.12
  6. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:03.80 9503691    1:04.26 FJ 1      
          1:04.26
  7. QUAEDVLIEG, Thijs             Noord Limburg(SG)      1:03.47 9204129    1:04.26 FJ 2      
          1:04.26
  8. WESSELING, Sieb               Noord Limburg(SG)      1:06.95 9800489    1:05.59           
          1:05.59
  9. VAN DE KRABBEN, Yoran         Tritium (SG)           1:18.17 9705067    1:14.39           
          1:14.39
 10. ARTS, Rob                     Noord Limburg(SG)      1:03.89 8805005    1:15.38           
          1:15.38
 11. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:20.69 9604889    1:21.11           
          1:21.11
 12. VERSTEEGEN, Bart              Noord Limburg(SG)      1:25.90 9704799    1:21.62           
          1:21.62
 13. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:22.23 9605237    1:22.70           
          1:22.70
 14. V.D. A, Jesse                 Noord Limburg(SG)      1:29.65 9903959    1:25.95           
          1:25.95
 15. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)      1:45.64 9804761    1:27.72           
          1:27.72
 16. WEKEN, Pasha                  HZPC                   1:35.83 9903067    1:30.05           
          1:30.05
 17. VAN DE BROEK, Daan            Noord Limburg(SG)           NT 9805133    1:40.73           
          1:40.73
AFGE IN 'T ZANDT, Bram             Swimteam Helden~Mosa   1:00.33 9601257                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)